Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Český pohár 1. stupeň
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
3.Smažík Libor1970kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
6.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
7.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
8.Hornych Jiří1956kraj. mži 101-130 
9.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
10.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
11.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
12.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
13.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
14.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
15.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
16.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
17.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
18.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
19.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
20.Fošum Rudolf1965nez. muži  
21.Škoda Martin1997nez. muži  
22.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
2.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
3.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
4.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
5.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
6.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
4.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
10.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy