Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP 5.třídy
Zlechov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gottwald David1982reg. muži 211.-230. 
2.Šebesta Pavel1968reg. muži 211.-230. 
3.Stojaník Tomáš1983reg. muži 271.-290. 
4.Klofáč Ondřej2007reg. muži 271.-290. 
5.Žlebek Michal1978nez. muži  
6.Machů Patrik2010nez. muži  
7.Hrabec David2009nez. muži  
8.Budík Radek2008nez. muži  
9.Kubíček Roman2009nez. muži  
10.Kubíčková Tereza2012nez. ženy  
11.Mikula Aleš1983nez. muži  
12.Kedroň Jakub2009nez. muži  
13.Le Xuan Duc2009nez. muži cizinec 
14.Kubíček Tomáš1976nez. muži  
15.Cigoš Matyáš2009nez. muži  
16.Lesa Lukáš2009nez. muži  
Orel Uherské Hradiště A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivečková Lenka1976reg. muži 251.-270. 
2.Kučera Pavel1955reg. muži 211.-230.N 
3.Hvožďa Petr2000reg. muži nezařazený 
4.Chmelař Vladimír1975reg. muži nezařazený 
5.Pfeffer Bohdan1973reg. muži nezařazení 
6.Schröder Lukáš1987reg. muži nezařazený 
7.Šabršula Jakub1987reg. muži nezařazený 
Vážany-Ořechov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-270 
2.Kodrla Petr1976reg. muži 251-270 
3.Bartošík Josef1962reg. muži 251-270 N 
4.Hrančík Rostislav2005reg. dci 271-290 
5.Hrančík Ondřej2008reg. sži 271-290 N 
6.Pavlíček Tomáš2006reg. dci 271-290 N 
7.Žádník Šimon2006reg. dci 271-290 N 
8.Bednařík Šimon2006reg. dci 271-290 N 
9.Strouhal Michal1998reg. muži N 
10.Pokorák Radim1999reg. muži N 
11.Bednařík Prokop2010reg. mži N 
12.Bartoš Matyáš2011reg. nži N 
13.Pavlíček David2006reg. dci N 
14.Šmít Vojtěch2007reg. sži N 
15.Strouhal Radim2007reg. sži N 
16.Přibyl Pavel2009reg. mži N 
17.Durčák Matěj2011reg. nži N 
18.Durčák Tomáš ml.2014reg. nži N 
19.Prostinák Karel1979reg. muži N 
20.Čevela Petr2010reg. mži N 
Vlčnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Dušan1955reg. muži 151-170N 
2.Moštěk Richard1977reg. muži 231-250 
3.Kučera František1944reg. muži 231-250 
4.Mlýnek Tomáš2006reg. muži 251-270 
5.Mikulec Václav1970nez. muži  
6.Kašpařík Lukáš1984nez. muži  
7.Moštěk Ondřej2004nez. muži  
8.Pešl Šimon2005nez. muži  
9.Moštěk Filip2005nez. muži  
DDM Uherský Ostroh B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halíček Jan1983reg. muži 231-250 
2.Konečný Michal2003reg. muži 231-250 
3.Lůčný Jakub2003reg. muži 251-270 
4.Svoboda Martin1983nez. muži 251-270 
5.Galuška Martin2003nez. muži 251-270 
6.Štefánek Samuel2005nez. muži 251-270 
7.Plch Roman2006nez. muži  
8.Škrabal David2005nez. muži  
9.Teťhal David2006nez. muži  
10.Vajčner Jan1981nez. muži N 
11.Kovařík Dominik2007nez. muži N 
ST AMON Kunovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřena Libor1973reg. muži 151-170N 
2.Jančar Aleš1966reg. muži 171-190 
3.Hladík Lukáš2003reg. muži 171-190 
4.Gabriel Petr1997reg. muži 191-210 
5.Zajíc Thomas2005reg. muži 251-270 
6.Stodůlka Rostislav2004reg. muži 251-270 
7.Habarta Aleš2005reg. muži 271-290 
8.Trampota Tomáš2007reg. muži 271-290 
9.Hráček Filip2008reg. muži 271-290 
10.Bída Adrian2008nez. muži  
11.Dupal Dominik2006nez. muži  
12.Habarta Tomáš2008nez. muži  
13.Juřík Jan2014nez. muži  
14.Kozelek Daniel2007nez. muži  
15.Pavlíček Matyáš2004nez. muži  
16.Rudinská Zita1975nez. muži  
17.Šarátek Jakub2008nez. muži  
18.Šimůnek Petr1965nez. muži  
19.Tuček Filip2010nez. muži  
20.Podškubka Tadeáš2009nez. muži  
KST Hluk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Capanda Jakub1998reg. muži 251-270 
2.Zubatá Veronika1998reg. muži 251-270 N 
3.Grebeňová Petra2001reg. muži 271-290 
4.Capanda Tadeáš2005reg. muži 271-290 
5.Grebeňová Jana1997reg. muži 271-290N 
6.Míšková Kateřina2008reg. muži 271-290N 
7.Dufka František1958nez.  
8.Polášek Zdeněk1956nez.  
9.Štipčáková Zuzana2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy