Soupisky
1.liga žen sk. B
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šichanová Vendula2007ČR ženy 35 
2.Macurová Andrea1978ČR ženy 80Hostování z T.J. Sokol Zbečník, z.s.
3.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 11 
4.Macurová Denisa2003kraj. ženy 12 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 13 
6.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 15 
7.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 17 
8.Vyskočilová Ester2011kraj. ženy 18 
TTC WEBERSPORT Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovská Ivana1980ČR ženy 39 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 100Hostování z Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
3.Velechová Adéla1993kraj. ženy 35,5 
4.Daková Aneta2008reg. muži 351-400 
5.Búlik Viktoria2015reg. muži 401-450 
6.Fabiánová Elizabeth Anna2015kraj. F19 32 
7.Ondračková Zuzana2011kraj. ženy 12Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volkava Vera2005ČR ženy 22. Ncizinec 
2.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 5 
3.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 6Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 7 
5.Dvořáková Eva1979kraj. ženy 19 
6.Glücková Romana2008kraj. ženy 22Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
HB Ostrov H. Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránská Anna2002ČR ženy 50 
2.Gallerachová Iva2007ČR ženy 57Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
3.Lošťáková Tereza2006ČR ženy 78 
4.Kolářová Linda2006kraj. ženy 7N 
5.Koliennikova Diana2010kraj. F15 2Ncizinec 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásková Tereza2001ČR ženy 63Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sazimová Terezie2000ČR ženy 71Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Zoubková Adéla2006ČR ženy 81Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 8Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
5.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Tomášková Jana2008kraj. ženy 18 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Ciborová Natálie2009ČR F15 31Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TTC MS Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glücková Lenka2003ČR ženy 54Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 56Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 94Ncizinec 
4.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 86 
5.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 36-40 
6.Kotková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
7.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 41-45 
8.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 51-55 
9.Plíšková Kateřina2008kraj. ženy 66-70 
10.Plíšková Kristýna2008kraj. ženy 66-70 
11.Oleksíková Lucie2009kraj. ženy 71-75 
12.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40Střídavý start z KST Blansko, z.s.
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 88 
2.Stramová Eliška2007ČR ženy 91Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-30Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
4.Březinová Barbora2004kraj. ženy 21-30Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
5.Chovancová Markéta1971kraj. ženy 41-50 
6.Chovancová Marie2002nez.  
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004ČR ženy 61 
2.Botková Michaela2005ČR ženy 98 
3.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 31-35 
4.Nosková Adéla2008kraj. ženy 46-50 
5.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 11-15 
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zakrzewska Agata2000ČR ženy 22Ncizinec 
2.Ščibraniová Magdaléna2007ČR ženy 45 
3.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 25,5 
4.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 35,5 
5.Hanáková Nela2004ČR ženy 38.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
6.Chernyavska Olena2008kraj. ženy 20,5cizinec 
SKST PLUS Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 34 
3.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 40 
4.Šíblová Sára1999ČR ženy 73 
5.Šprtová Karolína1999ČR ženy 75 
6.Blechová Barbora1998ČR ženy 96 
7.Látalová Lucie2005kraj. ženy 41-45 
8.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
9.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
10.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
11.Orlová Marta2009kraj. ženy 56-60 
12.Baldrianová Pavla2008kraj. ženy 61-65 
13.Bučková Eliška2011reg. ženy 25 
14.Brhelová Adéla2013kraj. F19 69 
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 31Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
2.Grigelová Natália2000ČR ženy 36Ncizinec 
3.Vasilenka Darya2004ČR ženy 63Ncizinec 
4.Růžičková Daniela2003ČR ženy 66 
5.Telecká Jana1980kraj. ženy 26-30Hostování z Orel jednota Šlapanice
6.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40N 
7.Peštálová Klára2005kraj. ženy 36-40NHostování z HB Ostrov , z.s.
8.Vaňková Petra1997kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Oslavany
9.Andriyanova Liliya1990ČR ženy 45Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy