Soupisky
Český pohár II.st. ženy
SKST PLUS Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grofová Karin1994ČR ženy 3 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 5 
4.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 20 
5.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
6.Pařízková Monika2005ČR ženy 29 
7.Ševčíková Klára2000ČR ženy 34 
8.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 40 
9.Šíblová Sára1999ČR ženy 73 
10.Šprtová Karolína1999ČR ženy 75 
11.Blechová Barbora1998ČR ženy 96 
12.Látalová Lucie2005kraj. ženy 41-45 
13.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
14.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
15.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
16.Orlová Marta2009kraj. ženy 56-60 
17.Baldrianová Pavla2008kraj. ženy 61-65 
18.Bučková Eliška2011reg. ženy 25 
19.Brhelová Adéla2013reg. dky 9 
HB Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 9 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 10 
3.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 27 
4.Stránská Anna2002ČR ženy 50 
5.Gallerachová Iva2007ČR ženy 57Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
6.Lošťáková Tereza2006ČR ženy 78 
7.Shoman Hamed Fagr Adel Mohamed1996nez. cizinec 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solařová Květoslava1949reg. muži 101-130 
2.Zittová Radomíra1962reg. ženy 131-160 
3.Švestáková Sandra2005reg. muži 161-200 
4.Glücková Romana2008kraj. F15 1Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
5.Haltmarová Martina2008kraj. ženy 35Střídavý start z TJ SOKOL ŠTÍTY, spolek
6.Fabiánková Tereza2011kraj. ženy 37Střídavý start z TJ SOKOL ŠTÍTY, spolek
7.Kobzová Karolína2012kraj. F11 22 
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ajdini Tereza2003ČR ženy 44Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
2.Nováková Martina2002ČR ženy 60 
3.Štiková Martina1994ČR ženy 72 
4.Petržílková Eliška2006ČR ženy 79Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
5.Smíšková Martina1979ČR ženy 82 
6.Výborná Michala1982kraj. ženy 16Hostování z SK Malá Veleň
7.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 17Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
8.Vašinová Karina1977kraj. ženy 18 
9.Hanušová Monika1972reg. ženy 6Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
10.Peštová Eva1950reg. ženy 8 
11.Hejduková Eliška2010reg. ženy 11Hostování z Ústečan z.s.
12.Vobrubová Zuzana2006nez. ženy Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
13.Allertová Sára1999nez. ženy  
Městský sportovní klub Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 12. Ncizinec 
2.Volkava Vera2005ČR ženy 22. Ncizinec 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 23. 
4.Šinkarová Daša2001ČR ženy 28. Ncizinec 
5.Hanáková Nela2004ČR ženy 38.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
6.Brázdová Marie1999kraj. ženy 36. - 40.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
7.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 56. - 60. 
8.Ratajská Linda2012ČR F13 51.Hostování z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
9.Truksová Lucia1995nez. cizinec 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 52Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
2.Handlová Natálie2004ČR ženy 61 
3.Škopková Věra1994ČR ženy 90 
4.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 95 
5.Botková Michaela2005ČR ženy 98 
6.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 31-35 
7.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 31-35 
8.Tichá Vendula1994kraj. ženy 41-45Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
9.Nosková Adéla2008kraj. ženy 46-50 
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 10Ncizinec 
2.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 10NcizinecHostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
3.Andriyanova Liliya1990ČR ženy 45Ncizinec 
4.Peštálová Klára2005kraj. ženy 41-45Hostování z HB Ostrov , z.s.
5.Harabaszová Lenka1985nez.  
6.Bílová Tereza2013nez.  
7.Široká Karolína2009nez.  
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 31Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
2.Růžičková Daniela2003ČR ženy 58 
3.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40 
4.Pražáková Kateřina2003kraj. ženy 46-50Hostování z Sokol Stařeč
5.Vaňková Petra1997kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Oslavany
6.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
7.Vasilenka Darya2004nez. cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy