Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrhal Tomáš1977 K 47 
2.Levenec Petr1978 K 65 - 74 
3.Vychodil Luděk1966 K 87 - 94 
4.Havlíček Tomáš1992 K 136 - 155 
5.Lážnovský Jiří1959 K 136 - 155 
6.Vospálek Miroslav1948 K 155 N 
7.Novotný Jiří1968 K 156 - 170 
8.Pachman Tomáš1967 K 171 - 180 
9.Mencl Jiří1990 R 26 - 30 
10.Dědina Radek1986 R 31 - 35 
11.Ebert Tomáš ml.1989 R 41 - 50 
12.Pešta Vítězslav1991 R 51 - 60 
13.Škach Martin1970 N 
Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baier Robert1970 K 64 N 
2.Budělovský Petr1980 K 117 - 124 
3.Zitta Přemysl1969 K 199 - 216 
4.Protiva Lukáš1989 K 350 N 
5.Nevolný Milan1975 K 388 N 
6.Polanský Ivo1974 R 40,5 N 
7.Skalka Josef1974 R 71 - 80 
8.Dražan Jiří1983 R 81 - 90 
9.Zítek Patrik1972 N 
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969 K 65 - 74 
2.Šulc Martin1986 K 106 - 116 
3.Danaj Tomáš1974 K 171 - 180 
4.Dvořák Milan ml.1988 K 270 - 307 
5.Tkačuk Roman1965 K 240 N 
6.Rusnáková Zuzana1991 R 89 
7.Točík Ondřej1992 R 96 
8.Točík Radek1994 N 
9.Batka Lukáš1996 N 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977 K 87 - 94 
2.Košák Vojtěch1987 K 87 - 94 
3.Dlouhý Jiří1972 K 106 - 116 
4.Silavecký Ladislav1974 K 181 - 198 
5.Ječmen Jaroslav1962 R 31 - 50 
6.Brabenec Václav1959 R 31 - 50 
7.Ondráček Oldřich1987 R 51 - 70 
8.Fiala Vladimír1987 R 51 - 70 
KST Rakovník "C"-EDISON
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974 K 117 - 124 
2.Kos Zdeněk1966 K 136 - 155 
3.Kadeřábek Milan1966 K 199 - 216 
4.Brabec Stanislav1962 K 308 - 332 
5.Froněk Petr1961 K 377 N 
6.Podestát Vít1966 K 377 N 
7.Brabcová Alžběta1990 K 388 N 
8.Šebek Tomáš1990 K 388 N 
9.Vlček Tomáš1992 K 388 N 
10.Sosna Jan1991 R 246,5 N 
11.Rezek Jan1985 N 
12.Cír Radek1975 N 
13.Mach Jindřich1970 K 156 - 170 
Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homolka Pavel1972 K 75 - 80 
2.Drož Jan1965 K 81 - 86 
3.Landa Miloslav1974 K 95 - 105 
4.Roziňák Jan1979 K 106 - 116 
5.Stehlík Jan st.1965 K 217 - 240 
6.Vaculík Stanislav st.1975 K 241 - 269 
7.Krous Martin1970 K 308 - 332 
8.Vlach Jiří1990 K 333 - 350 
9.Hubinger Lukáš1989 K 333 - 350 
10.Sklenář Tomáš1974 R 60,5 N 
11.Nový Oto1961 R 61 - 70 
12.Stehlík Jan ml.1993 R 161 - 185 
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Jiří1974 K 156 - 170 
2.Jícha František1965 K 217 - 240 
3.Jirásek Jiří1975 K 241 - 269 
4.Kříšťan Jiří1974 K 270 - 307 
5.Kohout Tomáš1972 K 241 - 269 
6.Kuthan Jiří1968 K 270 - 307 
7.Hrdlička Pavel1974 K 350 N 
8.Karas Tomáš1988 R 50 
9.Karas Ondřej1985 R 70 
10.Šlechta David1994 R 97 N 
11.Boháč Milan1954 N 
12.Novák Milan1987 K 351 - 377Střídavý start z TJ Start Mlékojedy
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960 K 95 - 105 
2.Hrbek Jiří1960 K 125 - 135 
3.Spiegl Richard1963 K 136 - 155 
4.Moravec Milan1964 K 171 - 180 
5.Jirkovský Václav1956 R 31 - 50 
6.Szabo Jiří1974 R 31 - 50 
7.Kosár Ernest1961 R 51 - 100 
8.Moravec Ladislav ml.1993 R 101 - 150 
9.Moravec Ladislav st.1933 R 151 - 200 
10.Dejmková Eliška1989 K 136 - 155Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice
Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančiga Roman1981 K 217 - 240 
2.Roztočil Jiří1961 K 241 - 269 
3.Spousta Jan1967 K 241 - 269 
4.Křemen Josef1973 K 308 - 332 
5.Macháček Pavel1964 R 61 - 70 
6.Kunc Petr1970 R 71 - 80 
7.Kuška Miroslav1957 R 81 - 90 
8.Cajthaml Pavel1970 R 135 - 145 
Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staník Daniel1975 K 106 - 116 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976 K 125 - 135 
3.Zajíček Michal1976 K 136 - 155 
4.Čížek Pavel1967 K 171 - 180 
5.Eisenreich Jindřich st.1950 K 217 - 240 
6.Dropa Miloš1967 R 51 - 70 
7.Zvelebil Miloš ml.1976 R 51 - 70 
8.Hořejší Miroslav1948 R 51 - 70 
9.Staník Zsolt1942 R 71 - 100 
10.Eisenreich Lukáš1982 R 131 - 160 
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štros Jan1950 K 125 - 135 
2.Šulc Dalibor1953 K 181 - 198 
3.Pánek Jan1968 K 181 - 198 
4.Kačírek Lubomír1951 K 199 - 216 
5.Palan Vladimír1957 K 241 - 269 
6.Vajner Tomáš1975 R 77 
7.Palan Jan1948 R 77 
8.Hollein Martin ing.1972 R 78 
9.Noul Josef1963 N 
Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Pavel1981 K 171 - 180 
2.Kubát Pavel1954 K 217 - 240 
3.Ungr Jan II.1958 K 217 - 240 
4.Čepelák Vladimír st.1959 K 270 - 307 
5.Rataj Miloš1976 R 40,5 N 
6.Kebrle Josef1955 R 41 - 50 
7.Homolka Pavel1947 R 61 - 70 
8.Špička Jiří1958 R 61 - 70 
9.Pancíř Josef1957 R 61 - 70 
10.Čepelák Václav1987 R 71 - 80 
11.Novotný František1957 R 101 - 115 
12.Čepelák Vladimír ml.1988 R 101 - 115 
13.Bělohlávek Jiří1985 R 116 - 130 
14.Heger Mikuláš1990 R 146 - 160 
15.Novák Ondřej1992 R 116 - 130Střídavý start z TJ Chaloupky,z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy