Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
Sokol Stochov Honice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Tomáš1973 K 181 - 198 
2.Fencl Petr1964 K 181 - 198 
3.Karmazín Pavel1964 K 308 - 332 
4.Janoušek Zdeněk1960 K 333 - 350 
5.Navrátil Jan1948 R 61 - 70 
6.Lišková Daniela1970 N 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rampa Ladislav1950 K 136 - 155 
2.Vaktor Ivan1968 K 155 N 
3.Poláček Vladimír1953 K 198 N 
4.Materna George1989 K 270 - 307 
5.Vajnar Luboš1988 K 388 N 
6.Tajč Václav1945 R 30,5 N 
7.Elicerová Pavlína1976 R 41 - 50 
8.Kulich Vladimír1963 R 81 - 100 
9.Hořejší Jiří1940 R 120 N 
10.Hájek Lukáš1992 R 141 - 143 
11.Vorlíček Čeněk1938 R 143,5 N 
12.Štanderová Jana1994 R 143,5 N 
13.Vágnerová Lucie1994 R 143,5 N 
14.Kulichová Lenka1995 R 143,5 N 
15.Macák Petr1960 N 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Petr1969 K 156 - 170 
2.Špalek Jiří1973 K 181 - 198 
3.Pavlíček Ondřej1979 K 270 - 307 
4.Špalek Miroslav1978 K 333 - 350 
5.Šavel Pavel1947 R 51 - 60 
6.Peltán Petr1956 R 51 - 60 
7.Jírový Jiří1957 R 61 - 70 
8.Slabý Jiří1948 R 61 - 70 
9.Jůza Jan1976 R 81 - 100 
10.Preis František1933 R 81 - 100 
11.Kříž Petr1959 R 81 - 100 
12.Kolací František1953 R 81 - 100 
13.Charvát Zdeněk1948 R 120,5 N 
14.Frolík Petr1953 N 
15.Preis Martin1968 N 
Start Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Zdeněk1963 K 270 - 307 
2.Legát Lukáš1971 K 270 - 307 
3.Donát Milan1964 K 333 - 350 
4.Novák Milan1987 K 351 - 377 
5.Halama Jiří1963 K 351 - 377 
6.Polák Karel1974 K 351 - 377 
7.Chalupa Josef1964 K 351 - 377 
8.Šanda Martin1973 K 351 - 377 
9.Zajbrlík Petr1972 R 77 
10.Pátek Robert1972 R 81 
11.Zejda Patrik1973 N 
12.Kulíšek Milan1966 N 
Sport Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skusil Josef1967 K 136 - 155 
2.Novák Petr1970 K 241 - 269 
3.Pírka Josef1965 K 308 - 332 
4.Jedlička Stanislav1959 K 351 - 377 
5.Burda Václav1945 R 70,5 N 
6.Hlaváček Jan1952 R 71 - 80 
7.Bílý Tomáš1978 R 71 - 80 
8.Bílý Josef1946 R 71 - 80 
9.Malý Václav1952 R 80,5 N 
10.Černý Tomáš1988 R 80,5 N 
11.Horbaj Dušan1980 R 81 - 100 
12.Škach Jaroslav1947 R 101 - 120 
13.Šípek Herbert1981 R 101 - 120 
14.Kratochvíla Dan1986 R 101 - 120 
15.Tuček Miroslav1963 N 
ST-Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976 K 117 - 124 
2.Knor Luděk1960 K 181 - 198 
3.Knor Václav1961 K 332 N 
4.Kočka Josef1968 K 378 - 388 
5.Knorová Pavla1987 N 
6.Knorová Eliška1990 N 
Sokol Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Jiří1973 R 3 - 4 
2.Krasničan Jaroslav1977 R 8 - 9 
3.Kohlík Miroslav st.1949 R 12,5 N 
4.Kohlík Miroslav ml.1973 R 16 
5.Sezemský Jaroslav1942 R 25,5 N 
6.Fürst Mirko1946 R 26 
7.Matoušek Michal1982 R 27 
8.Brůna Jiří1958 R 31 - 50 
9.Matoušek Tomáš1985 R 31 - 50 
10.Matoušek Zdeněk1956 R 31 - 50 
11.Helt Miroslav1951 R 31 - 50 
SKP ARLT Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Pavel1954 K 87 - 94 
2.Heral František1945 K 94 N 
3.Čermák Milan1956 K 308 - 332 
4.Šulc Ladislav1951 K 308 - 332 
5.Šimo Vladimír1959 K 351 - 377 
6.Hrubý Josef1944 K 388 N 
7.Štembera Miroslav1953 N 
8.Dvořák Jan1963 N 
Sokol Stochov Honice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dejmková Eliška1989 K 136 - 155 
2.Vajcová Kateřina1990 K 308 - 332 
3.Jedlička Jaroslav1960 K 333 - 350 
4.Brouček Ondřej1989 K 378 - 388 
5.Chmelař Michal1986 R 101 - 120 
6.Velc Tomáš1991 R 143,5 N 
7.Krejčí Miroslav1939 R 143,5 N 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lážnovský Jiří1959 K 136 - 155 
2.Vospálek Miroslav1948 K 155 N 
3.Novotný Jiří1968 K 156 - 170 
4.Pachman Tomáš1967 K 171 - 180 
5.Mencl Jiří1990 R 26 - 30 
6.Dědina Radek1986 R 31 - 35 
7.Ebert Tomáš ml.1989 R 41 - 50 
8.Pešta Vítězslav1991 R 51 - 60 
9.Hanus Milan1939 R 61 - 70 
10.Škach Martin1970 N 
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Januška Pavel1964 K 156 - 170 
2.Januška Václav1953 K 181 - 198 
3.Trnka Jan1988 K 308 - 332 
4.Ehl Ladislav1984 R 17 
5.Urban Jaroslav1943 R 26 
6.Špinka Karel1949 R 30,5 N 
7.Čuba Milan1965 R 35 
8.Jeřábek Jaromír1944 R 38 
9.Weisser Petr1984 R 46 
10.Salmon Ivan1961 R 47 
11.Košatý Jan1985 R 51 
12.Klouček Milan1957 R 58 
13.Šlechta Jaroslav1967 R 60 
14.Dvořák Jan st.1940 R 71 
Sokol Nové Strašecí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabinger Vít1978 R 21 - 30 
2.Blín Viktor1979 R 31 - 50 
3.Pittner Kamil1978 R 31 - 50 
4.Fabinger František1954 R 31 - 50 
5.Libovický Vladimír1958 R 31 -50 
6.Červený Zdeněk1972 R 51 - 100 
7.Rovný Pavel1962 R 51 - 100 
8.Jiříček Jan1957 R 51 - 100 
9.Vlášek Oldřich1956 R 51 - 100 
10.Linke Pavel1981 R 100,5 N 
11.Zíma Marek1970 R 101 - 150 
12.Viedemann František1963 R 101 - 150 
13.Hrdý Stanislav1963 R 150,5 N 
14.Brožek Michal1992 R 151 - 200 
15.Moravec Ladislav ml.1993 R 51 - 100Střídavý start z Sokol Lány 2

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy