Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
Sokol Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Máka Jiří1946 K 156 - 170 
2.Fedačka Michal1976 K 171 - 180 
3.Vydra Milan1969 K 181 - 198 
4.Wagner Jaroslav ml.1985 K 241 - 269 
5.Vojáček Jiří1979 K 241 - 269 
6.Popelka Zdeněk1955 R 31 - 50 
7.Křepela Miroslav1955 R 31 - 50 
8.Klokočníková Helena1976 R 51 - 70 
9.Hendrych Jan1972 R 71 - 100 
10.Mysliveček Petr1974 N 
11.Boroven Jaroslav1960 N 
12.Špinar Rostislav1979 N 
Sokol Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970 K 156 - 170 
2.Dvořák Jaroslav1971 K 180 N 
3.Pospíšil Libor1959 K 241 - 269 
4.Motl Milan1975 K 270 - 307 
5.Počarovský Pavel1975 K 270 - 307 
6.Hubáček Jiří1971 R 31 - 50 
7.Hlubůček Bohuslav1972 R 51 - 70 
8.Trejdl Dušan1972 R 71 - 100 
9.Dědek Martin1972 R 71 - 100 
10.Žána Michal1988 R 101 - 150 
11.Hrášek Petr1966 R 101 - 150 
Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav ml.1970 K 181 - 198 
2.Kučera Pavel1971 K 217 - 240 
3.Břetenář Petr1961 K 241 - 269 
4.Kemr Václav1956 K 270 - 307 
5.Paclt Milan1961 K 307 N 
6.Procházka Miroslav st.1940 R 31 - 50 
7.Král Jindřich1959 R 51 - 70 
8.Martínek Petr1963 R 70,5 N 
9.Janda Martin1978 R 71 - 100 
10.Miškovský Josef1957 R 101 - 150 
11.Kulhánek Vladimír1958 R 101 - 150 
12.Procházka Miloš1987 R 101 - 150 
TTC STEER Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehořek Josef1959 K 216 N 
2.Postelt Tomáš1994 K 350 NHostování z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
3.Živný Josef1954 K 388 N 
4.Šádek Jiří1962 R 41 - 50 
5.Syrový Václav1945 R 61 - 80 
6.Čech Jiří1992 R 61 - 80 
7.Macoun Vlastimil1947 R 61 - 80 
8.Jírovec Václav1942 R 61 - 80 
9.Polák Petr1948 R 80,5 N 
10.Marek Jiří1956 R 101 - 120 
11.Duda Miroslav1957 R 121 - 150 
12.Botka Miloslav1973 R 150,5 N 
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuka Martin1984 K 136 - 155 
2.Nováček Petr1984 K 199 - 216 
3.Zahrádka Michal1990 K 217 - 240 
4.Zahrádka Zdeněk1988 K 217 - 240 
5.Kouřil Lubomír1982 K 217 - 240 
6.Loudín Přemysl1965 K 270 - 307 
7.Hendrych Petr1958 R 41 - 50 
8.Kopecký Karel1949 R 41 - 50 
9.Heilek Milan1955 R 51 - 60 
10.Niedermertl Zdeněk1962 R 51 - 60 
11.Antoš Petr1992 R 80,5 N 
12.Sluka Čeněk1948 R 81 - 100 
13.Heilek Miroslav1951 R 121 - 150 
14.Rosca David1993 R 151 - 200 
15.Sucharda David1993 R 151 - 200 
TTC Josefův Důl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grill Josef1967 K 241 - 269 
2.Kroupa Milan1965 K 241 - 269 
3.Veselý Jaroslav1948 K 270 - 307 
4.Kunst Josef1955 K 307 N 
5.Zajíček Martin1990 R 81 - 100 
6.Bezděk Jiří st.1963 R 81 - 100 
7.Pácha Robin1992 R 101 - 120 
8.Bezděk Jiří ml.1991 R 121 - 150 
9.Bříška Jan1991 R 121 - 150 
10.Ďurfina Karel1958 R 121 - 150 
Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Michal1987 K 136 - 155 
2.Durdis Petr ml.1979 K 181 - 198 
3.Veselý Pavel1968 K 199 - 216 
4.Horsák Oldřich1960 K 241 - 269 
5.Zajíček Petr1962 K 270 - 307 
6.Durdis Petr st.1955 K 270 - 307 
7.Čuban Jiří1954 R 61 - 80 
8.Volf Ivan1947 R 81 - 100 
9.Procházka Zdeněk1948 R 81 - 100 
10.Černý Jaroslav1941 R 101 - 120 
11.Potměšil Pavel1962 N 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouda Pavel1951 K 241 - 269 
2.Slunéčko Radek1971 K 308 - 332 
3.Weishaupt Robert1980 K 333 - 350 
4.Štěpánek Petr1959 K 351 - 377 
5.Teplý Stanislav st.1958 R 41 - 50 
6.Horálek Jiří1966 R 41 - 50 N 
7.Macho Martin1967 R 51 - 60 
8.Weishaupt Antonín1953 R 51 - 60 
9.Havazík Roman1971 R 81 - 90 
10.Hron Martin1978 R 111 - 120 
11.Ptáčník Luboš1959 R 121 - 130 
12.Spretka Jerzy1954 R 131 - 140 
13.Burša Martin1970 R 131 - 140 
TTC Bělá p.B. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Jaromír1947 K 241 - 269 
2.Krucký Rudolf1950 K 241 - 269 
3.Kapras Karel1986 K 241 - 269 
4.Slobodzian Jakub1989 K 241 - 269 
5.Balog Josef1983 K 241 - 269 
6.Kaňka Jakub1987 K 270 - 307 
7.Kaňka Luděk ml.1990 K 308 - 332 
8.Krucký Milan1977 R 61 - 80 
9.Vokoun Petr1969 R 81 - 100 
10.Dufek Martin1964 R 101 - 120 
11.Dohnalík Leoš1965 R 121 - 150 
12.Klatovský Lubomír MUDr.1967 N 
13.Peca Antonín1967 N 
14.Medviď Jiří1978 N 
Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Pavel1986 K 388 N 
2.Vašíček David1977 K 388 N 
3.Beniš Ondřej1990 R 41 - 50 
4.Hoďák Václav1990 R 51 - 60 
5.Stránský Josef1946 R 51 - 60 
6.Koloc Jaroslav1979 R 60,5 N 
7.Šťastný Jindřich1957 R 51 - 60 
8.Haas Václav1990 R 61 - 80 
9.Knobloch Pavel1989 R 61 - 80 
10.Černovský Jan1950 R 81 - 100 
11.Ort Marek1976 R 81 - 100 
12.Pleticha Vladimír1973 R 81 - 100 
13.Kastner Patrik1974 N 
Sokol Lysá n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sádlo Josef1973 R 21 - 30 
2.Havel Martin1977 R 21 - 30 
3.Bittner Miloslav1977 R 31 - 50 
4.Novák Lukáš1989 R 51 - 70 
5.Ludvíček Luboš1964 R 71 - 100 
6.Havlena Karel1965 R 71 - 100 
7.Vlček Jan1991 R 71 - 100 
8.Jirsa Petr1958 R 100,5 N 
9.Šichta Jakub1991 R 101 - 150 
10.Orlíček Jiří1970 N 
11.Štěpánek Otakar1944 N 
TTC Brandýs n.L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák Juraj1946 R 41 - 50 
2.Adámek Zdeněk1961 R 41 - 50 
3.Kirnig Jan1963 R 71 - 80 
4.Ryšavý Martin st.1971 R 80 N 
5.Mühlfeit Luboš1975 R 91 - 100 
6.Vošahlík Radek1976 R 91 - 100 
7.Šumelda Alan1990 R 121 - 130 
8.Ryšavý Martin ml.1992 R 131 - 140 
9.Bursík Daniel1989 R 141 - 150 
10.Bessenyey Vaszil1963 R 141 - 150 
11.Cinek Petr1962 N 
12.Kliment Martin1971 N 
13.Zatřepálková Lenka1968 N 
14.Šimon Vratislav1956 N 
15.Zatřepálek Petr1995 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy