Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbatý Petr1968 K 81 - 86 
2.Jaroš Antonín1986 K 95 - 105 
3.Havelka Marek1965 K 117 - 124 
4.Šprysl Josef1945 K 125 - 135 
5.Mráz Roman1964 K 156 - 170 
6.Hlaváček Jaromír1962 K 181 - 198 
7.Císař Jan1965 K 199 - 216 
8.Čeleda Miloš1961 N 
KST Týnec n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Ondřej1982 K 125 - 135 
2.Hameta Oldřich1967 K 171 - 180 
3.Staněk Jiří1985 K 181 - 198 
4.Kašpárek František1954 K 199 - 216 
5.Balata Vladimír1960 R 3 
6.Halák Karel1957 R 12 
SK Suchodol
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975 K 199 - 216 
2.Štverák Josef st.1954 K 240 N 
3.Petráň Zdeněk1985 K 351 - 377 
4.Štverák Štěpán1980 R 51 - 70 
5.Pistulka Miloslav1955 R 51 - 70 
6.Kadlček Miroslav1947 R 51 - 70 
7.Kižlin Jan1958 R 71 - 100 
8.Štverák Josef ml.1978 R 160 N 
9.Tikovský Karel1960 N 
10.Vlasák Jan1977 N 
11.Lachout Antonín1954 N 
Sokol Králův Dvůr "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíček Tomáš1992 K 181 - 198 
2.Kopřiva Tomáš1990 K 217 - 240 
3.Dřevěný Pavel1950 K 270 - 307 
4.Hák Zdeněk1987 K 308 - 332 
5.Vlasák Jaroslav1945 K 308 - 332 
6.Hák Zdeněk st.1959 K 351 - 377 
7.Bouda Milan1960 R 90,5 N 
8.Bednář Jiří1939 R 100,5 N 
9.Tůma Michal1986 R 101 - 115 
10.Řejha Petr1975 R 101 - 115 
11.Šrámek David1978 R 116 - 130 
12.Votava Martin1993 R 146 - 160 
13.Toráč Marek1993 R 146 - 160 
14.Lev Tomáš1983 N 
Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linhart František ml.1977 K 217 - 240 
2.Mašek Roman1975 K 308 - 332 
3.Lesák Jakub1987 K 333 - 350 
4.Kovář Jan1988 K 351 - 377 
5.Jarolímek Miroslav1954 K 388 N 
6.Homolka Libor1970 R 71 - 100 
7.Nevlida Karel1955 R 71 - 100 
8.Kruchňa Tomáš1968 R 71 - 100 
9.Neužil Pavel1963 R 100,5 N 
10.Přasličák Tomáš1989 R 101 - 130 
11.Homolka Rudolf1944 R 130,5 N 
12.Kadlec Lukáš1987 R 131 - 160 
13.Jarolímek Pavel1989 R 131 - 160 
14.Kovář Jaroslav1962 N 
Sokol Krásná Hora n.Vlt.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paclt Petr1962 K 199 - 216 
2.Lachout Pavel1957 K 270 - 307 
3.Petera Petr1960 K 333 - 350 
4.Zelenka Jiří1969 K 351 - 377 
5.Paukner Milan1948 K 351 - 377 
6.Kunc Zdeněk1967 R 71 - 100 
7.Paták Václav1966 R 101 - 130 
8.Kunc Zdeněk ml.1991 R 101 - 130 
Sokol Hudlice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Jan st.1965 K 217 - 240 
2.Vaculík Stanislav st.1975 K 241 - 269 
3.Krous Martin1970 K 308 - 332 
4.Vlach Jiří1990 K 333 - 350 
5.Hubinger Lukáš1989 K 333 - 350 
6.Sklenář Tomáš1974 R 60,5 N 
7.Nový Oto1961 R 61 - 70 
8.Lev Leoš1963 R 71 - 80 
9.Vaculík Zdeněk1948 R 91 - 100 
10.Hubinger David1993 R 131 - 145 
11.Sklenář David1981 N 
12.Sklenář Lukáš1981 N 
13.Dvořák Kamil1980 N 
Sokol Karlštejn
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Luboš1965 K 270 - 307 
2.Kubala Libor1973 K 308 - 332 
3.Vilhelm Oldřich1972 K 308 - 332 
4.Boudník Petr1963 K 350 N 
5.Břížďala Miroslav st.1962 K 351 - 377 
6.Stejskal Aleš1962 R 90,5 N 
7.Kočí Štěpán1988 R 91 - 100 
8.Klaus Ladislav1954 R 101 - 115 
9.Roziňák Jan1954 N 
10.Ondráček Evžen1973 N 
TJ Klínec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jan1957 K 270 - 307 
2.Sixta Jaroslav1955 K 308 - 332 
3.Plicka Vladimír1971 K 351 - 377 
4.Pecka Miloslav1960 K 377 N 
5.Smrčka Karel1942 K 351 - 377 
6.Fischer Jiří1964 K 388 N 
7.Hrstka Tomáš1976 R 1 
8.Fürbacher Ivan1943 R 9,5 N 
9.Horák Václav1967 R 17 - 18 
10.Volf Jaroslav1955 R 31 - 50 
11.Kačírek Jiří1945 R 31 - 50 
12.Vavřinová Mariána1977 R 31 - 50 
13.Prošek František1978 N 
14.Vlček Milan1961 N 
15.Fulín Přemysl1946 N 
Sokol Hořovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rataj Miloš1976 R 40,5 N 
2.Kebrle Josef1955 R 41 - 50 
3.Homolka Pavel1947 R 61 - 70 
4.Špička Jiří1958 R 61 - 70 
5.Pancíř Josef1957 R 61 - 70 
6.Čepelák Václav1987 R 71 - 80 
7.Ungr Jan I.1952 R 101 - 115 
8.Novotný František1957 R 101 - 115 
9.Čepelák Vladimír ml.1988 R 101 - 115 
10.Bělohlávek Jiří1985 R 116 - 130 
11.Janeček Jan1947 R 116 - 130 
12.Heger Mikuláš1990 R 146 - 160 
13.Štich Vlastimil1992 R 161 - 185 
14.Heger Kryštof1992 R 161 -185 
15.Flemr Lubomír1956 N 
SK Březnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Milan1970 K 199 - 216 
2.Soused Zbyněk1974 K 241 - 269 
3.Jeřábek Tomáš1981 K 308 - 332 
4.Haník Josef1961 K 351 - 377 
5.Suchopár Miroslav1959 K 351 - 377 
6.Hassmann Vojtěch1984 R 51 - 70 
7.Benda Milan1977 R 51 - 70 
8.Medvecký Jan1951 R 51 - 70 
9.Michal Radek1976 R 51 - 70 
10.Štefan Josef1944 R 70 N 
11.Petrovic Pavel1964 R 71 - 100 
12.Jeřábek Václav1953 R 71 - 100 
13.Michal Tomáš1981 R 101 - 130 
14.Říha Bohumil1983 R 131 - 170 
15.Slavíková Jana1968 N 
TTC Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmen Jaroslav1962 R 31 - 50 
2.Brabenec Václav1959 R 31 - 50 
3.Ondráček Oldřich1987 R 51 - 70 
4.Fiala Vladimír1987 R 51 - 70 
5.Čížek Radek1986 R 71 - 100 
6.Brabencová Eliška1989 R 101 - 130 
7.Černá Lenka1986 R 130,5 N 
8.Velebilová Petra1982 R 130,5 N 
9.Karda Martin1993 R 131 - 160 
10.Kuncová Andrea1989 R 160,5 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy