Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
Kavalier Sázava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmal Jan1988 K 156 - 170 
2.Táborský Vladimír ml.1979 K 240 N 
3.Šteflíček Jiří1957 K 333 - 350 
4.Táborský Vladimír1950 K 333 - 350 
5.Lanc Pavel1962 R 21 - 30 
6.Linhart Pavel st.1954 R 31 - 40 
7.Šturc Jaroslav1951 R 51 - 60 
8.Enderst Jindřich1950 R 71 - 85 
9.Kroutil Luboš1973 R 71 - 85 
10.Novák Jaroslav1956 R 71 - 85 
11.Šorm Petr1945 R 71 - 85 
12.Srb Miroslav1963 R 86 - 99 
13.Červený Dalibor1962 N 
14.Pavelek Ladislav st.1950 N 
15.Vrkoč Martin1991 N 
Sokol Kostelec n.Č.l. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950 K 217 - 240 
2.Burda Roman1972 K 270 - 307 
3.Chvojka Antonín1947 K 351 - 377 
4.Röhrl Theodor1966 K 351 - 377 
5.Moravec Václav1963 K 378 - 388 
6.Rob Karel1967 R 71 - 80 
7.Čihák Jaroslav1952 R 71 - 80 
8.Růžička Pavel1950 R 91 - 100 
9.Hubínek Vojtěch1989 R 111 - 120 
10.Kazda Martin1988 R 131 - 140 
SKP Olympia Kutná Hora "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Ivo1962 K 199 - 216 
2.Lövl Jan1984 K 241 - 269 
3.Zajíček Ivan1953 K 241 - 269 
4.Majer Pavel1953 K 270 - 307 
5.Remsa Vladimír1976 N 
6.Hlava Václav1929 N 
7.Morávek Martin1963 N 
8.Havlíček Petr1952 K 270 - 307 
SKST Vlašim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Ondřej1973 N 
2.Kudrna Jan1993 K 377 N 
3.Hejný Michal1991 K D 9 
4.Pěnkava Luboš1995 ČR MŽ 37 
5.Škopek Pavel1997 K MŽ 3 
6.Polyak Petr ml.1996 K MŽ 7 
7.Kerouš Jaroslav1968 N 
8.Bleha Lukáš1991 N 
9.Limberk David1991 N 
10.Reitschlägerová Dita1989 N 
11.Lajdová Anežka1994 N 
12.Stará Kateřina1996 N 
13.Keroušová Michaela1996 N 
14.Valterová Markéta1993 N 
FK Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Petr1973 K 136 - 155 
2.Holman Martin1967 K 217 - 240 
3.Brant Pavel1963 K 241 - 269 
4.Křivánek Luboš1962 K 270 - 307 
5.Somolík Zdeněk1958 K 270 - 307 
6.Vokounová Adéla1982 K 351 - 377 
7.Ptáček František st.1938 R 31 - 40 
8.Nekovář Petr1961 R 41 - 50 
9.Novák Ladislav1946 R 51 - 60 
TTC Říčany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Vratislav1976 K 181 - 198 
2.Šanc Karel1953 K 181 - 198 
3.Černý Roman1980 K 199 - 216 
4.Plíhal Martin1970 K 241 - 269 
5.Míka Petr1965 K 270 - 307 
6.Kohout Jindřich1949 K 333 - 350 
7.Šimůnek Josef1945 K 350 N 
8.Gloser Václav1972 R 41 - 50 
9.Kupec Josef1940 R 61 - 70 
10.Postl Václav1938 R 81 - 90 
11.Masopust Josef1940 R 81 - 90 
12.Navrátil Jaroslav1963 R 111 - 120 
13.Mesároš Petr1961 N 
Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952 K 217 - 240 
2.Palla Přemysl1962 K 270 - 307 
3.Váňa Miroslav1951 K 307 N 
4.Povolný Aleš1968 K 308 - 332 
5.Dohnal Jaroslav1988 K 308 - 332 
6.Málek Miloš1965 R 7 
7.Šturc Jiří1989 R 8 
8.Ottl František1938 R 11 
9.Šostý Michal1978 R 13 
10.Mohr Tomáš1979 R 16 
11.Strachota Jan1967 R 20 - 22 
12.Srb Pavel1978 R 23 
13.Leder Jiří1955 N 
Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975 K 217 - 240 
2.Stupavský Milan1966 K 217 - 240 
3.Maršál Petr1964 K 270 - 307 
4.Semrád Petr1980 K 307 N 
5.Smola Jiří1958 K 378 - 388 
6.Šiler Jiří1946 K 378 - 388 
7.Roško Jaroslav1958 R 51 - 60 
8.Petřík Zděněk1956 R 61 - 70 
9.Vejmelka Jaroslav1952 R 71 - 80 
10.Zita Petr1968 R 71 - 80 
11.Dvořák Martin1971 R 91 - 100 
12.Šimek Zdeněk1963 R 101 - 110 
13.Lukáš Petr1944 R 111 - 120 
14.Říha Vlastimil1931 R 121 - 130 
Sokol Týnec n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966 K 217 - 240 
2.Valenta Richard1976 K 270 - 307 
3.Moravec Stanislav1971 K 207 - 307 
4.Valenta Jaroslav1951 K 377 N 
5.Červínek Petr1971 K 350 - 377 
6.Cincibus Milan1967 R 61 - 70 
7.Brunclík Marek1969 R 61 - 70 
8.Novotný Radek1965 R 81 - 90 
9.Chval Jan1990 R 111 - 120 
10.Šembera David1989 K 308 - 322Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Roman1958 K 241 - 269 
2.Kurel David1982 R 27 
3.Martin Petr1980 R 29 
4.Martin Josef st.1953 R 31 - 40 
5.Lambert Zdeněk1950 R 31 - 40 
6.Chlumský Petr1987 R 41 - 50 
7.Kaše Radek1974 R 41 - 50 
8.Ševčík Jiří ml.1977 R 51 - 60 
9.Potměšil Zdeněk1966 R 61 - 70 
10.Slaný Lukáš1984 R 81 - 90 
11.Slaný Vlastimil1985 R 91 - 100 
12.Rozumný Karel1975 N 
SKP Olympia Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Darius Stanislav1959 K 307 N 
2.Vrána Miroslav1961 K 332 N 
3.Pekárek Pavel1962 R 21 - 30 
4.Chyba Jaroslav1950 R 41 - 50 
5.Vaněk Jiří1959 R 50,5 N 
6.Slavíček Josef1953 R 40,5 
7.Cikán Michal1989 K 308 - 332Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
SDH Petroupim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Milan1968 R 1 
2.Pohunek Petr1985 R 15 
3.Škvor David1980 R 17 
4.Černý Jiří1987 R 28 
5.Šturc Zdeněk1952  
6.Svoboda Petr1987  
7.Šturc Jaroslav1982  
8.Škvor Josef1950  
9.Rabiňák Marek1977  
10.Šturc Zdeněk ml.1978  
11.Lejček Roman1970  
12.Pavel Petr1992  
13.Kovář Miloš1976  
14.Vaněk Tomáš1989  
15.Mokrý Jan1994  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy