Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2. třídy
Sokol Kostelec n.Č.l. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubínek Vojtěch1989 R 111 - 120 
2.Kellnerová Lada1972 R 111 - 120 
3.Kazda Martin1988 R 131 - 140 
4.Bečvařík Jaroslav1986 N 
5.Erbek Aleš1989 N 
6.Daňha Jan1950 N 
7.Kašpar Václav1944 N 
Sokol Velim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřala Pavel1974 R 71 - 80 
2.Škopek Martin1969 R 81 - 90 
3.Petřík Daniel1967 R 91 - 100 
4.Bartoš Vladimír1966 R 91 - 100 
5.Jeřala Lukáš1988 R 111 - 120 
6.Babický Martin1989 R 121 - 130 
7.Sixta Pavel1990 R 131 - 140 
8.Urbánek Pavel1989  
SK Křečhoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962 R 41 - 50 
2.Slušný Vlastimil1956 R 81 - 90 
3.Smrkovský Jindřich1971 R 101 - 110 
4.Valtr Petr1961 R 111 - 120 
5.Levčík Jan1967 R 111 - 120 
Sokol Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Milan1953 R 91 - 100 
2.Hampl Luděk1953 R 100 N. 
3.Šindelář Josef1971 R 101 - 110 
4.Kronus Tomáš1977 R 131 - 140 
5.Holler Jan1974 R 121 - 130 
11.Tesař Miloš1963 N 
12.Novotný Jiří1973 N 
Sokol Zásmuky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heincl Jiří1952 R 80 N. 
2.Vojtíšek Tomáš1990 R 91 - 100 
3.Klimeš Vladimír1982 R 101 - 110 
4.Krombholz Josef1995 R 141 - 150 
5.Jursová Klára1994 R 141 - 150 
6.Klimeš Vladimír st.1959 N 
Sokol Zásmuky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Milan1962 R 101 - 110 
2.Cikán Miloslav1965 R 111 - 120 
3.Krejčí František1951 R 121 - 130 
4.Kašpar Milan1957 R 131 - 140 
5.Batelka Lukáš1990 R 150 N. 
7.Kratochvílová Lenka1994 R 150 N. 
8.Batelková Anna1995 N 
9.Borovička Tomáš1992 N 
10.Zemina Jiří1994 N 
TJ Klučov "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potměšil Zdeněk1966 R 61 - 70 
2.Douša Ivan1959 R 81 - 90 
4.Slaný Vlastimil1985 R 91 - 100 
5.Fišar Ondřej1985 R 91 - 100 
6.Bossanyi Michal1962 R 101 - 110 
7.Pitro Miroslav1956 R 111 - 120 
8.Budský Radek1970 R 121 - 130 
9.Rozumný Karel1975 N 
FK Kolín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček František st.1938 R 31 - 40 
2.Nekovář Petr1961 R 41 - 50 
3.Novák Ladislav1946 R 51 - 60 
4.Laštovička Jiří1952 R 71 - 80 
5.Kačírek David1977 R 71 - 80 
6.Fryml Filip1993 R 151 - 160 
7.Tauš Jiří1991 R 151 - 160 
8.Nutilová Vendula1991 R 161 - 165 
9.Martínková Michaela1993 R 161 - 165 
10.Tvrdíková Veronika1994 R 166 N. 
11.Havlík Tomáš1992 N 
12.Jareš Libor1976 N 
13.Uhlík Roman1986 N 
SK Nová Ves "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kainar Václav1976 R 100 N. 
2.Šíma Roman1966 R 101 - 110 
3.Voslař Jiří1949 R 101 - 110 
4.Keltner Josef1949 R 111 - 120 
5.Březina Miroslav ml.1988 R 151 - 160 
6.Holeček Martin1989 R 141 - 150 
7.Bodláková Tereza1988 R 140 N. 
8.Šíma Jakub1990 N 
9.Růžička Michal1979 N 
10.Levčík David1977 N 
11.Koutský Václav1973 N 
12.Psohlavec Lukáš1991 R 151 - 160 
13.Vokřál Lukáš1991 R 151 - 160 
14.Kubišta Petr1965 R 151 - 160 
Viktoria Radim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Thiel Pavel1950 R 81 - 90 
2.Klimák Josef1945 R 81 - 90 
3.Novotný Jiří1971 R 120 N. 
4.Chadraba Jiří1953 R 121 - 130 
5.Koděrová Kateřina1988 R 121 - 130 
6.Kovářová Michala1988 R 131 - 140 
7.Vaníčková Ilona1988 R 141 - 150 
8.Mikšovský Jindřich, Ing.1961 N 
9.Duchoň Jiří1956 N 
10.Makaň Eliáš1974 N 
11.Verfl Milan1975 N 
12.Batelka Petr1990  
ZŠ Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mojžíš David1985 R 61 - 70 
2.Čížek Jiří1962 R 71 - 80 
3.Hruška Václav1958 R 81 - 90 
4.Vendl Milan1957 R 91 - 100 
5.Lačná Lucie1986 R 130 N. 
6.Košnerová Alena1983 R 121 - 130 
7.Mojžíšová Simona1984 R 131 - 140 
8.Orságová Kateřina1992 R 141 - 150 
9.Jansa Petr1984 N 
10.Kalina Rostislav1969 N 
Sokol Velký Osek "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanušová Blanka1951 R 111 - 120 
2.Novotný Karel1956 R 121 - 130 
3.Hanuš Josef1951 R 140 N. 
4.Houdek František1954 R 141 - 150 
5.Otta Jiří1962 R 141 - 150 
6.Lhoták Lubor1978 N 
7.Žižka Ladislav1947 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy