Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 3. třídy
Sokol Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kronus Luboš1955 R 140 N. 
2.Kukal Antonín1949 R 140 N. 
3.Hladík Jiří1985 R 141 - 150 
4.Musil Jan1966 R 141 - 150 
5.Mojžíš Jan1949 R 150 N. 
6.Skokan Jan1986 R 151 - 160 
7.Pecha Jan1962 R 160 N. 
8.Malina Ladislav1946 N 
Sokol Kolín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holler Jan1974 R 121 - 130 
2.Navrátil Robert1994 R 166 N. 
3.Waters Jiří st.1968 N 
4.Waters Jiří ml.1994 N 
5.Lain Lukáš1984 N 
6.Mendel Richard1986 N 
7.Slavínský Tomáš1994 N 
8.Novotný Jiří1973 N 
Sokol Týnec n.L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chval Jan1990 R 111 - 120 
2.Grumlová Jarmila1975 R 131 - 140 
3.Chobotová Věra1977 R 131 - 140 
4.Fousková Věra1973 R 141 - 150 
5.Fousek Jiří1967 R 141 - 150 
6.Váňová Marta1947 N 
7.Vávrová Ludmila1949 N 
8.Fousek Jakub1998 N 
FK Kolín "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek David1977 R 71 - 80 
2.Fryml Filip1993 R 151 - 160 
3.Tauš Jiří1991 R 151 - 160 
4.Nutilová Vendula1991 R 161 - 165 
5.Martínková Michaela1993 R 161 - 165 
6.Tvrdíková Veronika1994 R 166 N. 
7.Havlík Tomáš1992 N 
8.Jareš Libor1976 N 
9.Uhlík Roman1986 N 
10.Kočová Karolína1994 N 
SK Nová Ves "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Miroslav ml.1988 R 151 - 160 
2.Holeček Martin1989 R 141 - 150 
3.Bodláková Tereza1988 R 140 N. 
4.Psohlavec Lukáš1991 R 151 - 160 
5.Růžička Michal1979 N 
6.Levčík David1977 N 
7.Koutský Václav1973 N 
SK Nová Ves "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubišta Petr1965 R 151 - 160 
2.Vokřál Lukáš1991 R 151 - 160 
3.Kubištová Tereza1993 R 161 - 165 
4.Bodláková Kateřina1993 R 161 - 165 
5.Březinová Aneta1989 N 
6.Červenková Jaromíra1991 R 166 N. 
7.Šíma Jakub1990 N 
8.Kubištová Běla1999 N 
Viktoria Radim "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Ivan1968 R 101 - 110 
2.Koděrová Kateřina1988 R 121 - 130 
3.Kovářová Michala1988 R 131 - 140 
4.Vaníčková Ilona1988 R 141 - 150 
5.Mikšovský Jindřich, Ing.1961 N 
6.Duchoň Jiří1956 N 
7.Makaň Eliáš1974 N 
8.Verfl Milan1975 N 
Viktoria Radim "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batelka Petr1990 R 151 - 160 
2.Trnka Václav, ml.1992 R 161 - 165 
3.Proroková Eliška1998 R 160 N. 
4.Veselý Zdeněk1995 R 160 N. 
5.Piták Radek1983 N 
6.Procházková Kateřina1998 N 
7.Říhová Eliška1994 N 
Pivnice Dobřichov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Pavel1964 R 91 - 100 
2.Horký Miroslav1953 R 101 - 110 
3.Novák Václav1962 R 101 - 110 
4.Gebert Jiří1972 N 
5.Havrda Miloslav  N 
6.Hrach Martin1973 N 
7.Levíček Miroslav1951 N 
8.Šteffen Jaroslav1961 N 
9.Zelený Petr1974 N 
Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otta Jiří1962 R 141 - 150 
2.Otta Pavel1989 N 
3.Lhoták Lubor1978 N 
4.Žižka Ladislav1947 N 
5.Lejnar Petr1991 N 
6.Jaroš Martin1991 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy