Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2.třídy
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tkačuk Roman1965 K 240.N 
2.Palan Vladimír1957 K 241. - 269. 
3.Vajner Tomáš1975 R 77. 
4.Palan Jan1948 R 77.N 
5.Hollein Martin ing.1972 R 78. 
6.Rusnáková Zuzana1991 R 89. 
7.Točík Ondřej1992 R 96. 
8.Noul Josef1963  
9.Točík David1996  
10.Nový Petr1993  
11.Polák Michal1964  
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parma Milan1937 R 67.N 
2.Borecká Světluška1948 R 86. 
3.Slejška Ladislav1948 R 92. 
4.Vokál Lubomír1948 R 100. 
5.Krejčová Eliška1927 R 106. 
6.Hynková Lucie1988 R 111.N 
7.Bagal Zdeněk st.1955  
8.Točík Radek1994  
9.Batka Lukáš1996  
Sokol Dolní Beřkovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Milan1945 R 52. 
2.Papež Miloslav1989 R 55. 
3.Hrdý Miroslav1967 R 62. 
4.Kyzlík Milan1952 R 105. 
5.Bezányi Soňa1973  
6.Hrdý Radek1995  
Sokol Dolní Beřkovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holina Josef1941 R 67. 
2.Bagal Zdeněk ml.1988 R 68. 
3.Raček Jan1950 R 79. 
4.Brauner Josef1941 R 83. 
5.Kittler Jiří1946 R 102.N 
Start Mlékojedy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Martin1975 R 75. 
2.Zajbrlík Petr1972 R 77. 
3.Pátek Robert1972 R 81. 
4.Kostelecký Zdeněk1939 R 93. 
5.Suchánek Jiří1956 R 105.N 
6.Nikolov Kiril1947 R 110. 
7.Iljuško Ivan1957 R 112.N 
8.Zejda Patrik1973  
9.Novák Aleš1975  
10.Krejčí Michal1976  
11.Kulíšek Milan1966  
12.Strnad Jiří1972  
13.Čekal Josef1946  
Sokol Tišice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Pavel1977 R 49. 
2.Dudek Pavel1965 R 56. 
3.Veselý Martin1965 R 74. 
4.Kratochvíl Ivo1966 R 85. 
5.Válek Jaroslav1973 R 85.N 
6.Habart Pavel1968 R 90. 
7.Turek Petr1961 R 110.N 
8.Kratochvíl Josef1937  
9.Dráb Milan1974  
SK Mšeno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Antonín1971 R 44.N 
2.Lacheta Karel1948 R 78.N 
3.Koloc Milan1961 R 94. 
4.Kůtek Jaroslav1963 R 95. 
5.Vaněk Jindřich1953 R 108. 
6.Kovacs Václav1953 R 111. 
7.Mansfeld Jiří1954  
8.Hegr Luboš1956  
9.Gabrielová Jindřiška1949  
10.Vaněk Petr1993  
TJ Neratovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Milan1957 R 58. 
2.Dvořák Jan st.1940 R 71. 
3.Sauer Jan1960 R 91. 
4.Pleva Jiří1954 R 98.N 
5.Zvonař Pavel1994 R 103. 
6.Kalina Daniel1993 R 104. 
7.Vorel Jiří1991 R 109. 
8.Pecha Milan1956  
9.Drahorád Tomáš1993  
Sokol Dřínov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dragounová Klára1991 R 75. 
2.Teplá Nikola1993  
3.Kruml Jan1980  
4.Tůma Zdeněk1954  
5.Bock Zdeněk1992  
6.Kapalín Jiří1979  
7.Hloušek Jan1996  
8.Kášová Adéla1998  
9.Pleticha Robert1995  
10.Mika Jiří1967  
11.Bock Josef1962  
TJ Neratovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
2.Trhoň Ondřej1987 R 84. 
3.Štamfestová Veronika1991 R 107. 
4.Šír Josef1991  
5.Rýdl Václav1992  
6.Čubová Petra1992  
7.Dvořáková Denisa1993  
8.Bareš Ondřej1992  
9.Šlechta Martin1996  
10.Habart Lukáš1991  
11.Chriti Karim1993  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy