Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2. třídy
TTC Bělá p.B. "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokoun Petr1969 R 81 - 100 
2.Ginzlová Eva1989 R 81 - 100 
3.Dufek Martin1964 R 101 - 120 
4.Dohnalík Leoš1965 R 121 - 150 
5.Svobodová Lucie1990 R 121 - 150 
6.Klatovský Lubomír MUDr.1967 N 
7.Peca Antonín1967 N 
8.Medviď Jiří1978 N 
9.Marejka Vítězslav1993 N 
10.Kolegarová Šárka1964 N 
11.Kolegarová Andrea1988 N 
12.Postelt Vladimír1967 N 
13.Verner Jan1993 N 
14.Piešťanský Jakub1996 N 
15.Kulich Patrik1996 N 
Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ort Marek1976 R 81 - 100 
2.Pleticha Vladimír1973 R 81 - 100 
3.Černovský Jan1950 R 81 - 100 
4.Dlask Ladislav st.1961 R 81 - 100 
5.Mareš Jan1983 R 101 - 120 
6.Hajlich David1985 R 120,5 N 
7.Kraušner Jiří1978 R 150,5 N 
8.Kastner Patrik1974 N 
9.Černovský Pavel1981 N 
10.Košvanec Petr1993 N 
11.Soukal Hubert1977 N 
12.Kraušner Miroslav1974 N 
13.Koloc Jaroslav st.1951 N 
TTC STEER Mladá Boleslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Petr1948 R 80,5 N 
2.Marek Jiří1956 R 101 - 120 
3.Duda Miroslav1957 R 121 - 150 
4.Botka Miloslav1973 R 150,5 N 
5.Nevrlý Michal1984 R 150,5 N 
6.Volf Petr st.1950 R 151 - 200 
7.Nekola Michal1981 R 151 - 200 
8.Ráb Martin1972 R 151 - 200 
9.Rozkovec Vladimír1951 R 151 - 200 
10.Vichnarová Sylvie1986 R 151 - 200 
11.Šlapáček Vladimír1958 R 151 - 200 
12.Laštovička Jan1979 R 201 - 215 
13.Hodboď Martin1993 R 215,5 
14.Včeláková Stanislava1993 N 
15.Volf Petr ml.1970 N 
16.Leierová Klára1993 N 
Sokol Chotětov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Josef1949 R 61 - 80 
2.Sekelský Jan st.1946 R 61 - 80 
3.Tešla Miroslav1961 R 101 - 120 
4.Vinklář Jan1977 R 101 - 120 
5.Blažkovan Luboš1964 N 
6.Röckel Sasha1980 N 
7.Janoušek Vladimír1980 N 
Sokol Chotětov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Lubomír1956 R 81 - 100 
2.Moc Vladimír ml.1961 R 81 - 100 
3.Moc Vladimír st.1941 R 121 - 150 
4.Morávek Jaroslav1966 R 121 - 150 
5.hráč neznámý  N 
5.Merčák Marek1985 Ncizinec 
6.Jabůrek Stanislav1953 N 
SK Dolní Stakory "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Michal1978 R 101 - 120 
2.Pejta Petr st.1963 R 121 - 150 
3.Kopal Jaroslav1960 R 121 - 150 
4.Jonáš Marek st.1975 R 121 - 150 
5.Jonáš Jaroslav ml.1973 R 121 - 150 
6.Šaněk Pavel1972 R 121 - 150 
7.Šádek Jaroslav st.1944 R 121 - 150 
8.Drapák Jaroslav st.1949 R 121 - 150 
9.Jonáš Jaroslav st.1949 R 151 - 200 
10.Chňupa Luboš1979 R 151 - 200 
11.Záhorský Vojtěch1989 R 151 - 200 
TJ Plazy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Karel1967 R 101 - 120 
2.Běloubek Roman1968 R 121 - 150 
3.Čuban Zdeněk1964 R 121 - 150 
4.Vtelenský Josef1936 R 121 - 150 
5.Hložek Vojtěch1986 R 151 - 200 
6.Kučera Josef1961 R 151 - 200 
7.Vaňousek Miroslav1962 R 151 - 200 
8.Vyrtych Martin1982 R 151 - 200 
9.Magušin Petr1966 R 201 - 215 
10.Jonáš Zdeněk1988 R 215,5 N 
TJ Březno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Václav1957 R 101 - 120 
2.Folprecht Jan1984 R 101 - 120 
3.Urban Jiří1951 R 101 - 120 
4.Klíma Miroslav1955 R 121 - 150 
5.Just Miloslav1969 R 121 - 150 
6.Žďánský Milan1962 R 151 - 200 
7.Javůrek Filip1971 R 151 - 200 
8.Novotný Miroslav1981 R 151 - 200 
9.Dlask Milan1971 R 151 - 200 
10.Dragoun Václav1975 N 
AŠ Mladá Boleslav "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sluka Čeněk1948 R 81 - 100 
2.Janoušková Jitka1975 R 81 - 100 
3.Školník Luboš1988 R 81 - 100 
4.Matlas Jiří1986 R 101 - 120 
5.Heilek Miroslav1951 R 121 - 150 
6.Vyhnánek Jaroslav1957 R 151 - 200 
7.Havlíček Tomáš1956 R 200,5 N 
8.Černohorský Oldřich1948 N 
9.Minárik Marek1984 N 
10.Šimečková Zdena1988 N 
11.Žďánská Petra1988 N 
12.Evyn Oleh1992 N 
13.Tvrzský Rudolf1934 N 
14.Hovorka Karel1951 N 
15.Závěšický Jaroslav1960 N 
AŠ Mladá Boleslav "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Petr1992 R 80,5 N 
2.Čeřovská Monika1963 R 120,5 N 
3.Kovařík Tomáš1992 R 151 - 200 
4.Louč Tomáš1989 R 151 - 200 
5.Rosca David1993 R 151 - 200 
6.Sucharda David1993 R 151 - 200 
7.Bušek Štěpán1993 N 
Sokol Otradovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Kamil1969 R 121 - 150 
2.Jelínek Miloš1961 R 121 - 150 
3.Horák Josef1934 R 150,5 N 
4.Žerava Miroslav1966 R 151 - 200 
5.Vaňousek Zdeněk1956 R 151 - 200 
6.Skála Jiří1976 R 151 - 200 
7.Mareš Pavel1954 R 151 - 200 
8.Mrázek Ladislav1978 R 151 - 200 
9.Macura Zdeněk1991 R 151 - 200 
10.Žerava Miroslav ml.1993 R 201 - 215 
11.Pivoňka Erik1969 R 201 - 215 
12.Novák Ivo1973 R 215,5 N 
13.Šimáně Milan1960 N 
14.Honzák Miloš1961 N 
15.Štros Jaroslav1956 N 
TTC Josefův Důl "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pácha Robin1992 R 101 - 120 
2.Ďurfina Karel1958 R 121 - 150 
3.Bezděk Jiří ml.1991 R 121 - 150 
4.Bříška Jan1991 R 121 - 150 
5.Barva Jaroslav1941 R 121 - 150 
6.Pilař Milan1960 R 121 - 150 
7.Havlík František1953 R 121 - 150 
8.Resl Karel1949 R 150,5 N 
9.Havlík František ml.1978 R 151 - 200 
10.Podhora Jiří1944 R 200,5 N 
11.Havlík Jaroslav1952 N 
12.Petrus Libor1964 N 
13.Schoř Ladislav1981 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy