Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 3. třídy
TTC STEER Mladá Boleslav "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevrlý Michal1984 R 150,5 N 
2.Volf Petr st.1950 R 151 - 200 
3.Nekola Michal1981 R 151 - 200 
4.Ráb Martin1972 R 151 - 200 
5.Vichnarová Sylvie1986 R 151 - 200 
6.Rozkovec Vladimír1951 R 151 - 200 
7.Šlapáček Vladimír1958 R 151 - 200 
8.Laštovička Jan1979 R 201 - 215 
9.Hodboď Martin1993 R 215,5 N 
10.Včeláková Stanislava1993 N 
11.Hovorková Iva1987 N 
12.Leierová Klára1993 N 
13.Havíř Jan1986 N 
14.Němec Filip1994 N 
15.Volf Petr ml.1970 N 
Sokol Dolní Bousov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Karel1957 R 101 - 120 
2.Kolek Pavel1971 R 151 - 200 
3.Nitray Jozef1946 R 151 - 200 
4.Jihlavec Jan1961 R 151 - 200 
5.Vilhan Martin1991 R 151 - 200 
6.Noha Jan1984 R 151 - 200 
7.Berounský Miloslav1982 N 
8.Jihlavcová Marie1989 N 
9.Kverek Patrik1993 N 
10.Kolková Kateřina1974 N 
11.Kolek Tomáš1994 N 
12.Bernard Jan1993 N 
Sokol Mnichovo Hradiště "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Jan1983 R 101 - 120 
2.Hajlich David1985 R 120,5 N 
3.Kraušner Jiří1978 R 150,5 N 
4.Černovský Pavel1981 N 
5.Soukal Hubert1977 N 
6.Košvanec Petr1993 N 
7.Kraušner Miroslav1974 N 
8.Koloc Jaroslav st.1951 N 
9.Bukvička Tomáš1991 N 
10.Kracman Horst1998 N 
11.Lojda Josef1997 N 
12.Hron Pavel1956 N 
13.Chrtek Pavel1979 N 
TJ Březno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just Miloslav1969 R 121 - 150 
2.Žďánský Milan1962 R 151 - 200 
3.Javůrek Filip1971 R 151 - 200 
4.Novotný Miroslav1981 R 151 - 200 
5.Dlask Milan1971 R 151 - 200 
6.Dragoun Václav1975 N 
SK Dolní Stakory "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaněk Pavel1972 R 121 - 150 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973 R 121 - 150 
3.Šádek Jaroslav st.1944 R 121 - 150 
4.Chňupa Luboš1979 R 151 - 200 
5.Hercík Jiří st.1976 R 201 - 215 
6.Fišer Vladimír1958 N 
7.Vele Petr1968 N 
8.Vele Daniel1995 N 
9.Matějů Petr1975 N 
SK Dolní Stakory "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949 R 121 - 150 
2.Jonáš Jaroslav st.1949 R 151 - 200 
3.Záhorský Vojtěch1989 R 151 - 200 
4.Brabec Jaroslav1958 R 201 - 215 
5.Drapák Jaroslav ml.1973 N 
6.Šámal Vladimír1978 N 
7.Černý Petr1960 N 
8.Kopal Lukáš1982 N 
Slavoj Čistá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Vratislav1949 R 81 - 100 
2.Hadač Jiří1947 R 121 - 150 
3.Havelka Petr1950 R 150,5 N 
4.Havelka Jaroslav1947 R 151 - 200 
5.Kubín Tomáš1978 R 151 - 200 
6.Rampas František1952 R 151 - 200 
7.Doubek Miroslav1953 R 151 - 200 
8.Puskajler Lukáš1978 R 151 - 200 
9.Bělohlav Jan1949 R 151 - 200 
10.Hašl Pavel1970 R 151 - 200 
11.Martinec Jaroslav1959 R 201 -215 
12.Tůma Jaroslav1955 R 215,5 N 
13.Pospěch Karel1945 N 
TTC Josefův Důl "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barva Jaroslav1941 R 121 - 150 
2.Pilař Milan1960 R 121 - 150 
3.Havlík František1953 R 121 - 150 
4.Havlík František ml.1978 R 151 - 200 
5.Resl Karel1949 R 150,5 N 
6.Podhora Jiří1944 R 200,5 N 
7.Havlík Jaroslav1952 N 
8.Jetel Zdeněk1955 N 
9.Petrus Libor1964 N 
10.Schoř Ladislav1981 N 
Sokol Podlázky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pácha Martin1965 R 121 - 150 
2.Ulman Karel1947 R 151 - 200 
3.Kučera Michal st.1970 R 151 - 200 
4.Horák Vladimír1967 R 151 - 200 
5.Pácha Zdeněk1959 R 151 - 200 
6.Špaček Jarmil1974 R 201 - 215 
7.Kučera Michal ml.1989 R 201 - 215 
8.Kučera Kryštof1991 R 201 - 215 
9.Hlaváč Vladimír1945 N 
Sokol Podlázky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Roman1969 R 151 - 200 
2.Žďánský Karel1962 R 151 - 200 
3.Marján Marcel1977 R 151 - 200 
4.Trlida Michal1978 R 151 - 200 
5.Šimeček Vladimír1956 R 201 - 215 
6.Šindelář Petr1976 R 201 - 215 
7.Murányi Richard1992 R 215,5 N 
8.Michal Jaroslav1978 N 
9.Hladký Petr1973 N 
Sokol Otradovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Ladislav1978 R 151 - 200 
2.Vaňousek Zdeněk1956 R 151 - 200 
3.Skála Jiří1976 R 151 - 200 
4.Mareš Pavel1954 R 151 - 200 
5.Macura Zdeněk1991 R 151 - 200 
6.Žerava Miroslav ml.1993 R 201 - 215 
7.Honzák Jakub1986 R 201 - 215 
8.Lisík Patrik1991 R 201 - 215 
9.Lisík Petr1990 R 201 - 215 
10.Pivoňka Erik1969 R 201 - 215 
11.Novák Ivo1973 R 215,5 N 
12.Honzák Miloš1961 N 
13.Fremund Jaroslav ing.1954 N 
14.Nešněra Tomáš1989 N 
15.Štros Jaroslav1956 N 
Sokol Březno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Titlbach Jindřich1969 R 61 - 80 
2.Stejskal Zdeněk1957 R 101 - 120 
3.Charvát Milan1961 R 121 - 150 
4.Bartoš Miroslav1949 R 121 - 150 
5.Mázl Marek1991 R 151 - 200 
6.Duška Jan1984 R 151 - 200 
7.Titlbach Jindřich ml.1991 R 201 - 215 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy