Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Český pohár
Sokol Ořech "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Jiří1973  
2.Krasničan Jaroslav1977  
3.Kohlík Miroslav ml.1973  
4.Sezemský Jaroslav1942  
Sokol Ořech "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fürst Mirko1946  
2.Matoušek Michal1982  
3.Matoušek Tomáš1985  
4.Matoušek Zdeněk1956  
5.Helt Miroslav1951  
TTC Bělá p.B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978  
2.Balog Roland1987  
3.Řípa Vladimír1959  
4.Kaňka Luděk st.1964  
5.Zvěřina Jiří1965  
TTC Brandýs n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekola Tomáš st.1973  
2.Holub Zdeněk1954  
3.Vošahlík Radek1976  
4.Berger Miroslav1965  
5.Šubrt Jaroslav1976  
SKP Olympia Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lövl Jan1984  
2.Zajíček Ivan1953  
3.Tichý Ivo1962  
Sokol Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počarovský Pavel1975  
2.Vydra Milan1969  
3.Motl Milan1975  
4.Beran Martin1975  
5.Kyncl Jiří1983  
6.Wagner Jaroslav st.1958  
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960  
2.Moravec Milan1964  
3.Moravec Ladislav ml.1993  
4.Hrbek Jiří1960  
KST Rakovník "B"-EDISON
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Zdeněk1966  
2.Přibík Jan1974  
3.Rezek Jan1985  
4.Štepka Vladimír1987  
Sokol Kosmonosy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Michal1987  
2.Horsák Oldřich1960  
3.Zajíček Petr1962  
4.Čuban Jiří1954  
5.Volf Ivan1947  
6.Potměšil Pavel1962  
Sokol Kosmonosy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Durdis Petr ml.1979  
2.Veselý Pavel1968  
3.Durdis Petr st.1955  
4.Procházka Zdeněk1948  
5.Černý Jaroslav1941  
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Tomáš1972  
2.Jícha František1965  
3.Kříšťan Jiří1974  
4.Jirásek Jiří1975  
5.Hrdlička Pavel1974  
Sokol Lysá n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Martin1977  
2.Bittner Miloslav1977  
3.Novák Lukáš1989  
Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokolovský Petr1951  
2.Jangl Zdeněk1956  
3.Zbírkovský Milan1954  
4.Mach Libor1967  
5.Tájek Jaroslav1948  
6.Chaloupka Karel1941  
7.Škach Pavel1952  
8.Šulc Vladimír1965  
Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Jiří1957  
2.Kodejš Milan1956  
3.Kořenář Josef1943  
4.Urban Jiří1973  
5.Frolík Václav1947  
6.Suchan Milan1957  
7.Švarc Miroslav1946  
Sokol Unhošť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurt Miroslav1956  
2.Chvojka Jaroslav1959  
3.Korec Oldřich1954  
4.Kindl Adam1989  
5.Fryš Tomáš1981  
KST Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Jiří1963  
2.Rapp Jiří1963  
3.Ocásek Rostislav1964  
SK Nová Ves I "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Miroslav st.1963  
2.Petřík Petr1989  
3.Vejtruba František1954  
4.Červenka Miroslav1964  
5.Březina Miroslav ml.1988  
SK Nová Ves I "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodlák Karel1963  
2.Zeman Oldřich1964  
3.Šafránek Jaroslav1942  
4.Vrkota Jiří1973  
5.Kainar Václav1976  
6.Voslař Jiří1949  
7.Šíma Roman1966  
8.Keltner Josef1949  
FK Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971  
2.Dolejší Stanislav1966  
3.Ulrich Radek1973  
4.Vendl Jakub1985  
5.Ptáček František ml.1968  
6.Ptáček Petr1973  
7.Křivánek Luboš1962  
8.Somolík Zdeněk1958  
9.Vokounová Adéla1982  
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šembera Karel1962  
2.Mazurkiewicz Ivo1953  
3.Lhoták Jakub1992  
4.Holman Martin1967  
5.Brant Pavel1963  
6.Cikán Michal1989  
7.Šembera David1989  
8.Ptáček František st.1938  
Sokol Hudlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981  
2.Landa Miloslav1974  
3.Vlach Jiří1990  
4.Homolka Pavel1972  
5.Drož Jan1965  
6.Hubinger Lukáš1989  
Sokol Cítov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Vladislav1969  
2.Vaněk Antonín1964  
3.Vaněček Ladislav1942  
4.Kasáček Martin1973  
Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Zdeněk1980  
2.Koros Pavel1981  
3.Kebrle Josef1955  
4.Jirouch Tomáš1973  
Sokol Líbeznice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kala Petr1962  
2.Juklík Tomáš1973  
3.Vondráš Jan1964  
4.Janíček Petr1962  
5.Eschner Jan1979  
Sokol Libice n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985  
2.Paroulek Milan1962  
3.Pešek Jakub1989  
4.Kaipr Petr1965  
5.Heřmanský Miroslav1960  
6.Pekárek František st.1966  
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990  
2.Pachman Tomáš1967  
3.Lážnovský Jiří1959  
4.Ebert Tomáš ml.1989  
Sokol Týnec n.L. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966  
2.Valenta Richard1976  
3.Moravec Stanislav1971  
4.Valenta Jaroslav1951  
Sokol Týnec n.L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červínek Petr1971  
2.Cincibus Milan1967  
3.Brunclík Marek1969  
4.Novotný Radek1965  
5.Chval Jan1990  
Sokol Týnec n.L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grumlová Jarmila1975  
2.Chobotová Věra1977  
3.Fousková Věra1973  
4.Fousek Jiří1967  
5.Váňová Marta1947  
6.Vávrová Ludmila1949  
7.Fousek Jakub1998  
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout Tomáš1985  
2.Herout František1990  
3.Jandejsek Pavel1985  
4.Kamarýt Jiří1990  
Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977  
2.Žoha Michal1979  
3.Švarc Petr1967  
4.Michalička Petr1965  
5.Vlasák Ota1958  
Spartak Rožmitál "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976  
2.Zajíček Michal1976  
3.Čížek Pavel1967  
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987  
2.Karda Martin1993  
3.Ondráček Oldřich1987  
4.Dlouhý Jiří1972  
5.Srch Radek1977  
6.Silavecký Ladislav1974  
TTC STEER Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Tomáš1994 Hostování z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
2.Řehořek Josef1959  
3.Šádek Jiří1962  
4.Živný Josef1954  
TJ Klučov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Menz František1967  
2.Moravec Roman1958  
3.Kurel David1982  
4.Lambert Zdeněk1950  
5.Čadil Jiří1950  
6.Ševčík Jiří st.1950  
7.Fišar Ondřej1985  
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martin Petr1980  
2.Martin Josef st.1953  
3.Chlumský Petr1987  
4.Kaše Radek1974  
5.Ševčík Jiří ml.1977  
6.Spáčil Ladislav1954  
TJ Klučov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potměšil Zdeněk1966  
2.Douša Ivan1959  
3.Slaný Lukáš1984  
4.Slaný Vlastimil1985  
5.Bossanyi Michal1962  
6.Budský Radek1970  
Sport Kladno "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1970  
2.Pírka Josef1965  
3.Jedlička Stanislav1959  
4.Tuček Miroslav1963  
Sport Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Václav1945  
2.Hlaváček Jan1952  
3.Bílý Tomáš1978  
4.Bílý Josef1946  
Sport Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1952  
2.Černý Tomáš1988  
3.Horbaj Dušan1980  
4.Škach Jaroslav1947  
Sport Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Herbert1981  
2.Kratochvíla Dan1986  
3.Čampulka Karel1948  
4.Kraus Pavel1990  
Spartak Rožmitál "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich st.1950  
2.Hořejší Miroslav1948  
3.Staník Zsolt1942  
4.Štefan Radko1968  
Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972  
2.Štus Radek1977  
3.Faltín Antonín1955  
4.Jirásek Zdeněk1950  
Jiskra Zruč n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lonský Michal1989  
2.Herout Václav1981  
3.Jandejsek Zdeněk1982  
4.Fiala Leoš ml.1990  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy