Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
TTC Bělá p.B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvěřina Jiří1965 K 35 N 
2.Kaňka Luděk st.1964 K 87 - 94 
3.Brožík Karel1978 K 106 - 116 
4.Balog Roland1987 K 116 N 
5.Řípa Vladimír1959 K 117 - 124 
6.Balcar Miroslav1972 K 136 - 155 
7.Šlapáček Martin1986 K 156 - 170 
8.Elstner Lukáš1988 K 217 - 240 
9.Balcar Jaromír1947 K 241 - 269 
10.Kapras Karel1986 K 241 - 269 
11.Krucký Rudolf1950 K 241 - 269 
12.Slobodzian Jakub1989 K 241 - 269 
AŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964 K 22 
2.Čeřovský Petr st.1966 K 23 
3.Serbus Tomáš1985 K 35 
4.Nešněra Jiří1985 K 95 - 105 
5.Fuka Martin1984 K 136 - 155 
6.Nováček Petr1984 K 199 - 216 
7.Kouřil Lubomír1982 K 217 - 240 
8.Zahrádka Michal1990 K 217 - 240 
9.Zahrádka Zdeněk1988 K 217 - 240 
10.Loudín Přemysl1965 K 270 - 307 
11.Hendrych Petr1958 R 41 - 50 
12.Evyn Oleh1992 N 
13.Kavka Ivan1959 N 
Sokol Hudlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981 K 44 
2.Hrabár Jiří1962 K 56 - 58 
3.Hříbal Petr1962 K 56 - 58 
4.Gruber Martin1976 K 59 - 64 
5.Homolka Pavel1972 K 75 - 80 
6.Drož Jan1965 K 81 - 86 
7.Landa Miloslav1974 K 95 - 105 
8.Roziňák Jan1979 K 106 - 116 
9.Stehlík Jan st.1965 K 217 - 240 
10.Vaculík Stanislav st.1975 K 241 - 269 
11.Krous Martin1970 K 308 - 322 
12.Vlach Jiří1990 K 333 - 350 
13.Lev Leoš1963 R 71 - 80 
14.Vlk Pavel1963 R 71 - 80 
FK Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971 K 41 
2.Dolejší Stanislav1966 K 46 
3.Ulrich Radek1973 K 59 - 64 
4.Vendl Jakub1985 K 65 - 74 
5.Ptáček František ml.1968 K 106 - 116 
6.Šembera Karel1962 K 125 - 135 
7.Mazurkiewicz Ivo1953 K 136 - 155 
8.Ptáček Petr1973 K 136 - 155 
9.Lhoták Jakub1992 K 217 - 240 
10.Holman Martin1967 K 217 - 240 
11.Brant Pavel1963 K 241 - 269 
12.Křivánek Luboš1962 K 270 - 307 
13.Cikán Michal1989 K 308 - 332 
14.Šembera David1989 K 308 - 332 
TTC Brandýs n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loudín Petr1979 K 49 
2.Berger Miroslav1965 K 51 - 55 
3.Mifka Alexius1962 K 65 - 74 
4.Šubrt Jaroslav1976 K 65 - 74 
5.Sysel Pavel1964 K 95 - 105 
6.Holub Zdeněk1954 K 125 - 135 
7.Seidl Josef1936 K 170 N 
8.Nekola Tomáš st.1973 K 181 - 198 
9.Copák Juraj1946 R 41 - 50 
10.Adámek Zdeněk1961 R 41 - 50 
11.Kirnig Jan1963 R 71 - 80 
12.Ryšavý Martin st.1971 R 80,5 N 
13.Cinek Petr1962 N 
14.Kliment Martin1971 N 
Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976 K 50 
2.Chládek Luboš1982 K 51 - 55 
3.Jirouch Tomáš1973 K 65 - 74 
4.Koros Zdeněk1980 K 81 - 84 
5.Koros Pavel1981 K 171 - 180 
6.Kubát Pavel1954 K 217 - 240 
7.Ungr Jan II.1958 K 217 - 240 
8.Čepelák Vladimír st.1959 K 270 - 307 
9.Rataj Miloš1976 R 40,5 N 
10.Kebrle Josef1955 R 41 - 50 
11.Homolka Pavel1947 R 61 - 70 
12.Špička Jiří1958 R 61 - 70 
13.Pancíř Josef1957 R 61 - 70 
14.Čepelák Václav1987 R 71 - 80 
15.Heger Mikuláš1990 R 146 - 160 
Sokol Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958 K 45 
2.Kyncl Jiří1983 K 59 - 64 
3.Hendrych Roman1973 K 75 - 80 
4.Beran Martin1975 K 95 - 105 
5.Máka Jiří1946 K 156 - 170 
6.Trnka Václav1970 K 156 - 170 
7.Fedačka Michal1976 K 171 - 180 
8.Vydra Milan1969 K 181 - 198 
9.Pospíšil Libor1959 K 241 - 269 
10.Vojáček Jiří1979 K 241 - 269 
11.Wagner Jaroslav ml.1985 K 241 - 269 
12.Motl Milan1975 K 270 - 307 
13.Počarovský Pavel1975 K 270 - 307 
14.Dvořák Jaroslav1971 N 
15.Dvořák Jakub1994 NStřídavý start z
KST Rakovník "B"-EDISON
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrt Tomáš1966 K 59 - 64 
2.Lédl Jiří1963 K 65 - 74 
3.Kettner Martin1987 K 81 - 86 
4.Štepka Vladimír1987 K 95 - 105 
5.Přibík Jan1974 K 117 - 124 
6.Kos Zdeněk1966 K 136 - 155 
7.Mach Jindřich1970 K 156 - 170 
8.Kadeřábek Milan1966 K 199 - 216 
9.Brabec Stanislav1962 K 308 - 322 
10.Šebek Tomáš1990 K 388 N 
11.Brabcová Alžběta1990 K 388 N 
12.Rezek Jan1985 N 
13.Tvrz Jaroslav st.1975 K 38 
Sokol Králův Dvůr "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rujder David1971 K 51 - 55 
2.Kovanda Milan1973 K 59 - 64 
3.Vašátko Zdeněk1968 K 64 N 
4.Včelička Lubomír1969 K 95 - 105 
5.Flíček Tomáš1992 K 181 - 198 
6.Kopřiva Tomáš1990 K 217 - 240 
7.Dřevěný Pavel1950 K 308 - 322 
8.Hák Zdeněk1987 K 308 - 332 
9.Vlasák Jaroslav1945 K 308 - 322 
10.Hák Zdeněk st.1959 K 351 - 377 
11.Malina Václav1975 K 75 - 80 
SKP ARLT Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Vlastimil1967 K 59 - 64 
2.Ulihrach Jiří1953 K 65 - 74 
3.Horský Jindřich1949 K 81 - 86 
4.Prágr Lukáš1987 K 87 - 94 
5.Štěpán Pavel1954 K 87 - 94 
6.Heral František1945 K 94 N 
7.Čermák Milan1956 K 308 - 332 
8.Šulc Ladislav1951 K 308 - 332 
9.Šimo Vladimír1959 K 351 - 377 
10.Hrubý Josef1944 K 388 N 
11.Štembera Miroslav1953 N 
12.Dvořák Jan1963 N 
Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972 K 51 - 55 
2.Štus Radek1977 K 75 - 80 
3.Jirásek Jiří1984 K 94 N 
4.Tivodar Michal1964 K 95 - 105 
5.Liberský Karel1974 K 106 - 116 
6.Jirásek Zdeněk1950 K 136 - 155 
7.Bureš Bohumil1972 K 156 - 170 
8.Růžička Dušan1972 K 156 - 170 
9.Mucha Ondřej1974 K 199 - 216 
10.Faltín Antonín1955 K 199 - 216 
11.Polák Michal1977 K 377 N 
12.Mundil Robert1988 K 378 - 388 
13.Herout František1990 K 65 - 74Střídavý start z TJ Kavalier Sázava
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jiří1963 K 95 - 105 
2.Dvořák Zdeněk1967 K 117 - 124 
3.Dvořák Jan ml.1972 K 136 - 155 
4.Beneš Tomáš1976 K 136 - 155 
5.Januška Pavel1964 K 156 - 170 
6.Januška Václav1953 K 181 - 196 
7.Trnka Jan1988 K 308 - 332 
8.Ehl Ladislav1984 R 17 
9.Urban Jaroslav1943 R 26 
10.Špinka Karel1949 R 30,5 N 
11.Čuba Milan1965 R 35 
12.Jeřábek Jaromír1944 R 38 
13.Weisser Petr1984 R 46 
14.Salmon Ivan1961 R 47 
Divize žen
TTC Bělá p.B. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ginzlová Eva1989 K 5 
2.Kolegarová Šárka1964 K 6 
3.Svobodová Lucie1990 K 11 
TTC Bělá p.B. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegarová Andrea1988 K 20 
2.Balcarová Petra1992 K 25 
3.Marejková Michaela1994 N 
4.Pecová Michaela1993 N 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cardová Jana1967 K 10 
2.Brabencová Eliška1989 K 15 
3.Černá Lenka1986 K 17 
4.Velebilová Petra1982 K 19 
5.Kuncová Andrea1989 K 22 
6.Dědinová Aneta1994 N 
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrhal Tomáš1977 K 47 
2.Levenec Petr1978 K 65 - 74 
3.Vychodil Luděk1966 K 87 - 94 
4.Havlíček Tomáš1992 K 136 - 155 
5.Lážnovský Jiří1959 K 136 - 155 
6.Vospálek Miroslav1948 K 155 N 
7.Novotný Jiří1968 K 156 - 170 
8.Pachman Tomáš1967 K 171 - 180 
9.Mencl Jiří1990 R 26 - 30 
10.Dědina Radek1986 R 31 - 35 
11.Ebert Tomáš ml.1989 R 41 - 50 
12.Pešta Vítězslav1991 R 51 - 60 
13.Škach Martin1970 N 
Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baier Robert1970 K 64 N 
2.Budělovský Petr1980 K 117 - 124 
3.Zitta Přemysl1969 K 199 - 216 
4.Protiva Lukáš1989 K 350 N 
5.Nevolný Milan1975 K 388 N 
6.Polanský Ivo1974 R 40,5 N 
7.Skalka Josef1974 R 71 - 80 
8.Dražan Jiří1983 R 81 - 90 
9.Zítek Patrik1972 N 
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969 K 65 - 74 
2.Šulc Martin1986 K 106 - 116 
3.Danaj Tomáš1974 K 171 - 180 
4.Dvořák Milan ml.1988 K 270 - 307 
5.Tkačuk Roman1965 K 240 N 
6.Rusnáková Zuzana1991 R 89 
7.Točík Ondřej1992 R 96 
8.Točík Radek1994 N 
9.Batka Lukáš1996 N 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977 K 87 - 94 
2.Košák Vojtěch1987 K 87 - 94 
3.Dlouhý Jiří1972 K 106 - 116 
4.Silavecký Ladislav1974 K 181 - 198 
5.Ječmen Jaroslav1962 R 31 - 50 
6.Brabenec Václav1959 R 31 - 50 
7.Ondráček Oldřich1987 R 51 - 70 
8.Fiala Vladimír1987 R 51 - 70 
KST Rakovník "C"-EDISON
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974 K 117 - 124 
2.Kos Zdeněk1966 K 136 - 155 
3.Kadeřábek Milan1966 K 199 - 216 
4.Brabec Stanislav1962 K 308 - 332 
5.Froněk Petr1961 K 377 N 
6.Podestát Vít1966 K 377 N 
7.Brabcová Alžběta1990 K 388 N 
8.Šebek Tomáš1990 K 388 N 
9.Vlček Tomáš1992 K 388 N 
10.Sosna Jan1991 R 246,5 N 
11.Rezek Jan1985 N 
12.Cír Radek1975 N 
13.Mach Jindřich1970 K 156 - 170 
Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homolka Pavel1972 K 75 - 80 
2.Drož Jan1965 K 81 - 86 
3.Landa Miloslav1974 K 95 - 105 
4.Roziňák Jan1979 K 106 - 116 
5.Stehlík Jan st.1965 K 217 - 240 
6.Vaculík Stanislav st.1975 K 241 - 269 
7.Krous Martin1970 K 308 - 332 
8.Vlach Jiří1990 K 333 - 350 
9.Hubinger Lukáš1989 K 333 - 350 
10.Sklenář Tomáš1974 R 60,5 N 
11.Nový Oto1961 R 61 - 70 
12.Stehlík Jan ml.1993 R 161 - 185 
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Jiří1974 K 156 - 170 
2.Jícha František1965 K 217 - 240 
3.Jirásek Jiří1975 K 241 - 269 
4.Kříšťan Jiří1974 K 270 - 307 
5.Kohout Tomáš1972 K 241 - 269 
6.Kuthan Jiří1968 K 270 - 307 
7.Hrdlička Pavel1974 K 350 N 
8.Karas Tomáš1988 R 50 
9.Karas Ondřej1985 R 70 
10.Šlechta David1994 R 97 N 
11.Boháč Milan1954 N 
12.Novák Milan1987 K 351 - 377Střídavý start z TJ Start Mlékojedy
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960 K 95 - 105 
2.Hrbek Jiří1960 K 125 - 135 
3.Spiegl Richard1963 K 136 - 155 
4.Moravec Milan1964 K 171 - 180 
5.Jirkovský Václav1956 R 31 - 50 
6.Szabo Jiří1974 R 31 - 50 
7.Kosár Ernest1961 R 51 - 100 
8.Moravec Ladislav ml.1993 R 101 - 150 
9.Moravec Ladislav st.1933 R 151 - 200 
10.Dejmková Eliška1989 K 136 - 155Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice
Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančiga Roman1981 K 217 - 240 
2.Roztočil Jiří1961 K 241 - 269 
3.Spousta Jan1967 K 241 - 269 
4.Křemen Josef1973 K 308 - 332 
5.Macháček Pavel1964 R 61 - 70 
6.Kunc Petr1970 R 71 - 80 
7.Kuška Miroslav1957 R 81 - 90 
8.Cajthaml Pavel1970 R 135 - 145 
Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staník Daniel1975 K 106 - 116 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976 K 125 - 135 
3.Zajíček Michal1976 K 136 - 155 
4.Čížek Pavel1967 K 171 - 180 
5.Eisenreich Jindřich st.1950 K 217 - 240 
6.Dropa Miloš1967 R 51 - 70 
7.Zvelebil Miloš ml.1976 R 51 - 70 
8.Hořejší Miroslav1948 R 51 - 70 
9.Staník Zsolt1942 R 71 - 100 
10.Eisenreich Lukáš1982 R 131 - 160 
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štros Jan1950 K 125 - 135 
2.Šulc Dalibor1953 K 181 - 198 
3.Pánek Jan1968 K 181 - 198 
4.Kačírek Lubomír1951 K 199 - 216 
5.Palan Vladimír1957 K 241 - 269 
6.Vajner Tomáš1975 R 77 
7.Palan Jan1948 R 77 
8.Hollein Martin ing.1972 R 78 
9.Noul Josef1963 N 
Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Pavel1981 K 171 - 180 
2.Kubát Pavel1954 K 217 - 240 
3.Ungr Jan II.1958 K 217 - 240 
4.Čepelák Vladimír st.1959 K 270 - 307 
5.Rataj Miloš1976 R 40,5 N 
6.Kebrle Josef1955 R 41 - 50 
7.Homolka Pavel1947 R 61 - 70 
8.Špička Jiří1958 R 61 - 70 
9.Pancíř Josef1957 R 61 - 70 
10.Čepelák Václav1987 R 71 - 80 
11.Novotný František1957 R 101 - 115 
12.Čepelák Vladimír ml.1988 R 101 - 115 
13.Bělohlávek Jiří1985 R 116 - 130 
14.Heger Mikuláš1990 R 146 - 160 
15.Novák Ondřej1992 R 116 - 130Střídavý start z TJ Chaloupky,z.s.
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
TTC Brandýs n.L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Pavel1964 K 95 - 105 
2.Holub Zdeněk1954 K 125 - 135 
3.Seidl Josef1936 K 170 N 
4.Nekola Tomáš st.1973 K 181 - 198 
5.Copák Juraj1946 R 41 - 50 
6.Adámek Zdeněk1961 R 41 - 50 
7.Kirnig Jan1963 R 71 - 80 
8.Ryšavý Martin st.1971 R 80 N 
9.Mühlfeit Luboš1975 R 91 - 100 
10.Vošahlík Radek1976 R 91 - 100 
11.Cinek Petr1962 N 
12.Kliment Martin1971 N 
13.Zatřepálková Lenka1968 N 
Sokol Líbeznice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eschner Jan1979 K 80 N 
2.Juklík Tomáš1973 K 81 - 86 
3.Kala Petr1962 K 87 - 94 
4.Janíček Petr1962 K 95 - 105 
5.Vondráš Jan1964 K 125 - 135 
6.Trgiňa Roman1971 R 31 - 40 
7.Bernard Zbyšek1962 R 31 - 40 
8.Toman Bedřich1946 R 71 - 80 
9.Srbek Jan1957 R 71 - 80 
10.Hamáček Jan1958 N 
Sokol Mnichovo Hradiště "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Michal1973 K 106 - 116 
2.Trávníček Luboš1972 K 136 - 155 
3.Luka Josef, Ing.1979 K 156 - 170 
4.Kracman Martin1973 K 171 - 180 
5.Stránský Josef1946 R 51 - 60 
6.Šťastný Jindřich1957 R 51 - 60 
7.Haas Václav1990 R 61 - 80 
8.Knobloch Pavel1989 R 61 - 80 
Sokol Kostelec n.Č.l.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964 K 136 - 155 
2.Pokorný Petr1978 K 171 - 180 
3.Vacek Miroslav1960 K 199 - 216 
4.Menz František1967 K 199 - 216 
5.Pokorný Jaroslav1950 K 217 - 240 
6.Burda Roman1972 K 270 - 307 
7.Chvojka Antonín1947 K 351 - 377 
8.Röhrl Theodor1966 K 351 - 377 
9.Moravec Václav1963 K 378 - 388 
10.Čihák Jaroslav1952 R 51 - 60 
11.Rob Karel1967 R 71 - 80 
12.Hubínek Vojtěch1989 R 111 - 120 
13.Kazda Martin1988 R 131 - 140 
14.Oborník Jiří1957 K 117 - 124 
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček František ml.1968 K 106 - 116 
2.Šembera Karel1962 K 125 - 135 
3.Mazurkiewicz Ivo1953 K 136 - 155 
4.Lhoták Jakub1992 K 217 - 240 
5.Ptáček Petr1973 K 136 - 155 
6.Holman Martin1967 K 217 - 240 
7.Brant Pavel1963 K 241 - 269 
8.Křivánek Luboš1962 K 270 - 307 
9.Somolík Zdeněk1958 K 270 - 307 
10.Cikán Michal1989 K 308 - 322 
11.Šembera David1989 K 308 - 322 
12.Vokounová Adéla1982 K 351 - 377 
Sokol Libice n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965 K 106 - 116 
2.Trajhan Miroslav st.1957 K 125 - 135 
3.Trajhan Miroslav1985 K 136 - 155 
4.Paroulek Milan1962 K 171 - 180 
5.Pekárek František st.1966 K 240 N 
6.Bašta Marek1965 R 31 - 50 
7.Heřmanský Miroslav1960 R 31 - 50 
8.Trajhan Jaroslav1971 R 50,5 N 
9.Pešek Jakub1989 R 51 - 70 
10.Vojtíšek Miroslav1947 N 
11.Holas Miroslav1962 N 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Roman1964 K 87 - 94 
2.Zámyslický Jaroslav1958 K 116 N 
3.Voráč Jiří1982 K 125 - 135 
4.Erlich Luboš1963 K 156 - 170 
5.Valenta Vratislav1976 K 181 - 196 
6.Šanc Karel1953 K 181 - 198 
7.Černý Roman1980 K 199 - 216 
8.Plíhal Martin1970 K 241 - 269 
9.Míka Petr1965 K 270 - 307 
10.Kohout Jindřich1949 K 333 - 350 
11.Šimůnek Josef1945 K 350 N 
12.Gloser Václav1972 R 41 - 50 
13.Mesároš Petr1961 N 
Lokomotiva Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957 K 117 - 124 
2.Horáček Vlastimil1956 K 136 - 155 
3.Kyncl Miloslav1960 K 156 - 170 
4.Urbánek Jan1950 K 181 - 198 
5.Třešňák Josef1970 K 217 - 240 
6.Eliška Roman1977 K 270 - 307 
7.Čermák Antonín1937 K 270 - 307 
8.Mucha Lubomír1953 K 270 - 307 
9.Rufer Vladislav1939 K 333 - 350 
10.Koudela Martin1975 K 351 - 377 
11.Pour Miroslav1963 R 30,5 N 
12.Sláčalová Kateřina1972 R 31 - 50 
13.Sobotka Jiří1958 R 51 - 70 
14.Kořínek Karel1945 R 51 - 70 
15.Šimek Jiří1958 N 
TTC Bělá p.B. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řípa Vladimír1959 K 117 - 124 
2.Balcar Miroslav1972 K 136 - 155 
3.Šlapáček Martin1986 K 156 - 170 
4.Elstner Lukáš1988 K 217 - 240 
5.Balcar Jaromír1947 K 241 - 269 
6.Balog Josef1983 K 241 - 269 
7.Kapras Karel1986 K 241 - 269 
8.Krucký Rudolf1950 K 241 - 269 
9.Slobodzian Jakub1989 K 241 - 269 
10.Kaňka Jakub1987 K 270 - 307 
11.Kaňka Luděk ml.1990 K 308 - 322 
Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liberský Karel1974 K 106 - 116 
2.Jirásek Zdeněk1950 K 136 - 155 
3.Bureš Bohumil1972 K 156 - 170 
4.Růžička Dušan1972 K 156 - 170 
5.Mucha Ondřej1974 K 199 - 216 
6.Faltín Antonín1955 K 199 - 216 
7.Polák Michal1977 K 377 N 
8.Mundil Robert1988 K 378 - 388 
9.Cihlář Jan1981 R 51 -60 
10.Kořínek Milan1976 N 
Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1989 K 199 - 216 
2.Rulec Jakub1981 K 217 - 240 
3.Luka Václav1986 K 241 - 269 
4.Ort Josef1983 K 241 - 269 
5.Beniš Ondřej1990 R 41 - 50 
6.Hoďák Václav1990 R 51 - 60 
7.Koloc Jaroslav1979 R 60,5 N 
8.Dlask Ladislav st.1961 R 81 - 100 
9.Ort Marek1976 R 81 - 100 
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990 K 65 - 74 
2.Herout Tomáš1985 K 125 - 135 
3.Budjač Libor1964 K 199 - 216 
4.Kamarýt Jiří1990 K 217 - 240 
5.Jandejsek Pavel1985 K 217 - 240 
6.Němec Marek1995 K mž 21 
7.Nosek Ondřej1994 K mž 26 
8.Béza Michal1994 N 
9.Brzoň Jakub1993 N 
10.Filip Vladislav1992 N 
11.Janko Lukáš1994 N 
12.Kamarýt Milan1969 N 
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
Sokol Stochov Honice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Tomáš1973 K 181 - 198 
2.Fencl Petr1964 K 181 - 198 
3.Karmazín Pavel1964 K 308 - 332 
4.Janoušek Zdeněk1960 K 333 - 350 
5.Navrátil Jan1948 R 61 - 70 
6.Lišková Daniela1970 N 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rampa Ladislav1950 K 136 - 155 
2.Vaktor Ivan1968 K 155 N 
3.Poláček Vladimír1953 K 198 N 
4.Materna George1989 K 270 - 307 
5.Vajnar Luboš1988 K 388 N 
6.Tajč Václav1945 R 30,5 N 
7.Elicerová Pavlína1976 R 41 - 50 
8.Kulich Vladimír1963 R 81 - 100 
9.Hořejší Jiří1940 R 120 N 
10.Hájek Lukáš1992 R 141 - 143 
11.Vorlíček Čeněk1938 R 143,5 N 
12.Štanderová Jana1994 R 143,5 N 
13.Vágnerová Lucie1994 R 143,5 N 
14.Kulichová Lenka1995 R 143,5 N 
15.Macák Petr1960 N 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Petr1969 K 156 - 170 
2.Špalek Jiří1973 K 181 - 198 
3.Pavlíček Ondřej1979 K 270 - 307 
4.Špalek Miroslav1978 K 333 - 350 
5.Šavel Pavel1947 R 51 - 60 
6.Peltán Petr1956 R 51 - 60 
7.Jírový Jiří1957 R 61 - 70 
8.Slabý Jiří1948 R 61 - 70 
9.Jůza Jan1976 R 81 - 100 
10.Preis František1933 R 81 - 100 
11.Kříž Petr1959 R 81 - 100 
12.Kolací František1953 R 81 - 100 
13.Charvát Zdeněk1948 R 120,5 N 
14.Frolík Petr1953 N 
15.Preis Martin1968 N 
Start Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Zdeněk1963 K 270 - 307 
2.Legát Lukáš1971 K 270 - 307 
3.Donát Milan1964 K 333 - 350 
4.Novák Milan1987 K 351 - 377 
5.Halama Jiří1963 K 351 - 377 
6.Polák Karel1974 K 351 - 377 
7.Chalupa Josef1964 K 351 - 377 
8.Šanda Martin1973 K 351 - 377 
9.Zajbrlík Petr1972 R 77 
10.Pátek Robert1972 R 81 
11.Zejda Patrik1973 N 
12.Kulíšek Milan1966 N 
Sport Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skusil Josef1967 K 136 - 155 
2.Novák Petr1970 K 241 - 269 
3.Pírka Josef1965 K 308 - 332 
4.Jedlička Stanislav1959 K 351 - 377 
5.Burda Václav1945 R 70,5 N 
6.Hlaváček Jan1952 R 71 - 80 
7.Bílý Tomáš1978 R 71 - 80 
8.Bílý Josef1946 R 71 - 80 
9.Malý Václav1952 R 80,5 N 
10.Černý Tomáš1988 R 80,5 N 
11.Horbaj Dušan1980 R 81 - 100 
12.Škach Jaroslav1947 R 101 - 120 
13.Šípek Herbert1981 R 101 - 120 
14.Kratochvíla Dan1986 R 101 - 120 
15.Tuček Miroslav1963 N 
ST-Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976 K 117 - 124 
2.Knor Luděk1960 K 181 - 198 
3.Knor Václav1961 K 332 N 
4.Kočka Josef1968 K 378 - 388 
5.Knorová Pavla1987 N 
6.Knorová Eliška1990 N 
Sokol Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Jiří1973 R 3 - 4 
2.Krasničan Jaroslav1977 R 8 - 9 
3.Kohlík Miroslav st.1949 R 12,5 N 
4.Kohlík Miroslav ml.1973 R 16 
5.Sezemský Jaroslav1942 R 25,5 N 
6.Fürst Mirko1946 R 26 
7.Matoušek Michal1982 R 27 
8.Brůna Jiří1958 R 31 - 50 
9.Matoušek Tomáš1985 R 31 - 50 
10.Matoušek Zdeněk1956 R 31 - 50 
11.Helt Miroslav1951 R 31 - 50 
SKP ARLT Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Pavel1954 K 87 - 94 
2.Heral František1945 K 94 N 
3.Čermák Milan1956 K 308 - 332 
4.Šulc Ladislav1951 K 308 - 332 
5.Šimo Vladimír1959 K 351 - 377 
6.Hrubý Josef1944 K 388 N 
7.Štembera Miroslav1953 N 
8.Dvořák Jan1963 N 
Sokol Stochov Honice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dejmková Eliška1989 K 136 - 155 
2.Vajcová Kateřina1990 K 308 - 332 
3.Jedlička Jaroslav1960 K 333 - 350 
4.Brouček Ondřej1989 K 378 - 388 
5.Chmelař Michal1986 R 101 - 120 
6.Velc Tomáš1991 R 143,5 N 
7.Krejčí Miroslav1939 R 143,5 N 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lážnovský Jiří1959 K 136 - 155 
2.Vospálek Miroslav1948 K 155 N 
3.Novotný Jiří1968 K 156 - 170 
4.Pachman Tomáš1967 K 171 - 180 
5.Mencl Jiří1990 R 26 - 30 
6.Dědina Radek1986 R 31 - 35 
7.Ebert Tomáš ml.1989 R 41 - 50 
8.Pešta Vítězslav1991 R 51 - 60 
9.Hanus Milan1939 R 61 - 70 
10.Škach Martin1970 N 
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Januška Pavel1964 K 156 - 170 
2.Januška Václav1953 K 181 - 198 
3.Trnka Jan1988 K 308 - 332 
4.Ehl Ladislav1984 R 17 
5.Urban Jaroslav1943 R 26 
6.Špinka Karel1949 R 30,5 N 
7.Čuba Milan1965 R 35 
8.Jeřábek Jaromír1944 R 38 
9.Weisser Petr1984 R 46 
10.Salmon Ivan1961 R 47 
11.Košatý Jan1985 R 51 
12.Klouček Milan1957 R 58 
13.Šlechta Jaroslav1967 R 60 
14.Dvořák Jan st.1940 R 71 
Sokol Nové Strašecí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabinger Vít1978 R 21 - 30 
2.Blín Viktor1979 R 31 - 50 
3.Pittner Kamil1978 R 31 - 50 
4.Fabinger František1954 R 31 - 50 
5.Libovický Vladimír1958 R 31 -50 
6.Červený Zdeněk1972 R 51 - 100 
7.Rovný Pavel1962 R 51 - 100 
8.Jiříček Jan1957 R 51 - 100 
9.Vlášek Oldřich1956 R 51 - 100 
10.Linke Pavel1981 R 100,5 N 
11.Zíma Marek1970 R 101 - 150 
12.Viedemann František1963 R 101 - 150 
13.Hrdý Stanislav1963 R 150,5 N 
14.Brožek Michal1992 R 151 - 200 
15.Moravec Ladislav ml.1993 R 51 - 100Střídavý start z Sokol Lány 2
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
Sokol Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Máka Jiří1946 K 156 - 170 
2.Fedačka Michal1976 K 171 - 180 
3.Vydra Milan1969 K 181 - 198 
4.Wagner Jaroslav ml.1985 K 241 - 269 
5.Vojáček Jiří1979 K 241 - 269 
6.Popelka Zdeněk1955 R 31 - 50 
7.Křepela Miroslav1955 R 31 - 50 
8.Klokočníková Helena1976 R 51 - 70 
9.Hendrych Jan1972 R 71 - 100 
10.Mysliveček Petr1974 N 
11.Boroven Jaroslav1960 N 
12.Špinar Rostislav1979 N 
Sokol Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970 K 156 - 170 
2.Dvořák Jaroslav1971 K 180 N 
3.Pospíšil Libor1959 K 241 - 269 
4.Motl Milan1975 K 270 - 307 
5.Počarovský Pavel1975 K 270 - 307 
6.Hubáček Jiří1971 R 31 - 50 
7.Hlubůček Bohuslav1972 R 51 - 70 
8.Trejdl Dušan1972 R 71 - 100 
9.Dědek Martin1972 R 71 - 100 
10.Žána Michal1988 R 101 - 150 
11.Hrášek Petr1966 R 101 - 150 
Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav ml.1970 K 181 - 198 
2.Kučera Pavel1971 K 217 - 240 
3.Břetenář Petr1961 K 241 - 269 
4.Kemr Václav1956 K 270 - 307 
5.Paclt Milan1961 K 307 N 
6.Procházka Miroslav st.1940 R 31 - 50 
7.Král Jindřich1959 R 51 - 70 
8.Martínek Petr1963 R 70,5 N 
9.Janda Martin1978 R 71 - 100 
10.Miškovský Josef1957 R 101 - 150 
11.Kulhánek Vladimír1958 R 101 - 150 
12.Procházka Miloš1987 R 101 - 150 
TTC STEER Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehořek Josef1959 K 216 N 
2.Postelt Tomáš1994 K 350 NHostování z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
3.Živný Josef1954 K 388 N 
4.Šádek Jiří1962 R 41 - 50 
5.Syrový Václav1945 R 61 - 80 
6.Čech Jiří1992 R 61 - 80 
7.Macoun Vlastimil1947 R 61 - 80 
8.Jírovec Václav1942 R 61 - 80 
9.Polák Petr1948 R 80,5 N 
10.Marek Jiří1956 R 101 - 120 
11.Duda Miroslav1957 R 121 - 150 
12.Botka Miloslav1973 R 150,5 N 
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuka Martin1984 K 136 - 155 
2.Nováček Petr1984 K 199 - 216 
3.Zahrádka Michal1990 K 217 - 240 
4.Zahrádka Zdeněk1988 K 217 - 240 
5.Kouřil Lubomír1982 K 217 - 240 
6.Loudín Přemysl1965 K 270 - 307 
7.Hendrych Petr1958 R 41 - 50 
8.Kopecký Karel1949 R 41 - 50 
9.Heilek Milan1955 R 51 - 60 
10.Niedermertl Zdeněk1962 R 51 - 60 
11.Antoš Petr1992 R 80,5 N 
12.Sluka Čeněk1948 R 81 - 100 
13.Heilek Miroslav1951 R 121 - 150 
14.Rosca David1993 R 151 - 200 
15.Sucharda David1993 R 151 - 200 
TTC Josefův Důl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grill Josef1967 K 241 - 269 
2.Kroupa Milan1965 K 241 - 269 
3.Veselý Jaroslav1948 K 270 - 307 
4.Kunst Josef1955 K 307 N 
5.Zajíček Martin1990 R 81 - 100 
6.Bezděk Jiří st.1963 R 81 - 100 
7.Pácha Robin1992 R 101 - 120 
8.Bezděk Jiří ml.1991 R 121 - 150 
9.Bříška Jan1991 R 121 - 150 
10.Ďurfina Karel1958 R 121 - 150 
Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Michal1987 K 136 - 155 
2.Durdis Petr ml.1979 K 181 - 198 
3.Veselý Pavel1968 K 199 - 216 
4.Horsák Oldřich1960 K 241 - 269 
5.Zajíček Petr1962 K 270 - 307 
6.Durdis Petr st.1955 K 270 - 307 
7.Čuban Jiří1954 R 61 - 80 
8.Volf Ivan1947 R 81 - 100 
9.Procházka Zdeněk1948 R 81 - 100 
10.Černý Jaroslav1941 R 101 - 120 
11.Potměšil Pavel1962 N 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouda Pavel1951 K 241 - 269 
2.Slunéčko Radek1971 K 308 - 332 
3.Weishaupt Robert1980 K 333 - 350 
4.Štěpánek Petr1959 K 351 - 377 
5.Teplý Stanislav st.1958 R 41 - 50 
6.Horálek Jiří1966 R 41 - 50 N 
7.Macho Martin1967 R 51 - 60 
8.Weishaupt Antonín1953 R 51 - 60 
9.Havazík Roman1971 R 81 - 90 
10.Hron Martin1978 R 111 - 120 
11.Ptáčník Luboš1959 R 121 - 130 
12.Spretka Jerzy1954 R 131 - 140 
13.Burša Martin1970 R 131 - 140 
TTC Bělá p.B. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Jaromír1947 K 241 - 269 
2.Krucký Rudolf1950 K 241 - 269 
3.Kapras Karel1986 K 241 - 269 
4.Slobodzian Jakub1989 K 241 - 269 
5.Balog Josef1983 K 241 - 269 
6.Kaňka Jakub1987 K 270 - 307 
7.Kaňka Luděk ml.1990 K 308 - 332 
8.Krucký Milan1977 R 61 - 80 
9.Vokoun Petr1969 R 81 - 100 
10.Dufek Martin1964 R 101 - 120 
11.Dohnalík Leoš1965 R 121 - 150 
12.Klatovský Lubomír MUDr.1967 N 
13.Peca Antonín1967 N 
14.Medviď Jiří1978 N 
Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Pavel1986 K 388 N 
2.Vašíček David1977 K 388 N 
3.Beniš Ondřej1990 R 41 - 50 
4.Hoďák Václav1990 R 51 - 60 
5.Stránský Josef1946 R 51 - 60 
6.Koloc Jaroslav1979 R 60,5 N 
7.Šťastný Jindřich1957 R 51 - 60 
8.Haas Václav1990 R 61 - 80 
9.Knobloch Pavel1989 R 61 - 80 
10.Černovský Jan1950 R 81 - 100 
11.Ort Marek1976 R 81 - 100 
12.Pleticha Vladimír1973 R 81 - 100 
13.Kastner Patrik1974 N 
Sokol Lysá n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sádlo Josef1973 R 21 - 30 
2.Havel Martin1977 R 21 - 30 
3.Bittner Miloslav1977 R 31 - 50 
4.Novák Lukáš1989 R 51 - 70 
5.Ludvíček Luboš1964 R 71 - 100 
6.Havlena Karel1965 R 71 - 100 
7.Vlček Jan1991 R 71 - 100 
8.Jirsa Petr1958 R 100,5 N 
9.Šichta Jakub1991 R 101 - 150 
10.Orlíček Jiří1970 N 
11.Štěpánek Otakar1944 N 
TTC Brandýs n.L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák Juraj1946 R 41 - 50 
2.Adámek Zdeněk1961 R 41 - 50 
3.Kirnig Jan1963 R 71 - 80 
4.Ryšavý Martin st.1971 R 80 N 
5.Mühlfeit Luboš1975 R 91 - 100 
6.Vošahlík Radek1976 R 91 - 100 
7.Šumelda Alan1990 R 121 - 130 
8.Ryšavý Martin ml.1992 R 131 - 140 
9.Bursík Daniel1989 R 141 - 150 
10.Bessenyey Vaszil1963 R 141 - 150 
11.Cinek Petr1962 N 
12.Kliment Martin1971 N 
13.Zatřepálková Lenka1968 N 
14.Šimon Vratislav1956 N 
15.Zatřepálek Petr1995 N 
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbatý Petr1968 K 81 - 86 
2.Jaroš Antonín1986 K 95 - 105 
3.Havelka Marek1965 K 117 - 124 
4.Šprysl Josef1945 K 125 - 135 
5.Mráz Roman1964 K 156 - 170 
6.Hlaváček Jaromír1962 K 181 - 198 
7.Císař Jan1965 K 199 - 216 
8.Čeleda Miloš1961 N 
KST Týnec n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Ondřej1982 K 125 - 135 
2.Hameta Oldřich1967 K 171 - 180 
3.Staněk Jiří1985 K 181 - 198 
4.Kašpárek František1954 K 199 - 216 
5.Balata Vladimír1960 R 3 
6.Halák Karel1957 R 12 
SK Suchodol
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975 K 199 - 216 
2.Štverák Josef st.1954 K 240 N 
3.Petráň Zdeněk1985 K 351 - 377 
4.Štverák Štěpán1980 R 51 - 70 
5.Pistulka Miloslav1955 R 51 - 70 
6.Kadlček Miroslav1947 R 51 - 70 
7.Kižlin Jan1958 R 71 - 100 
8.Štverák Josef ml.1978 R 160 N 
9.Tikovský Karel1960 N 
10.Vlasák Jan1977 N 
11.Lachout Antonín1954 N 
Sokol Králův Dvůr "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíček Tomáš1992 K 181 - 198 
2.Kopřiva Tomáš1990 K 217 - 240 
3.Dřevěný Pavel1950 K 270 - 307 
4.Hák Zdeněk1987 K 308 - 332 
5.Vlasák Jaroslav1945 K 308 - 332 
6.Hák Zdeněk st.1959 K 351 - 377 
7.Bouda Milan1960 R 90,5 N 
8.Bednář Jiří1939 R 100,5 N 
9.Tůma Michal1986 R 101 - 115 
10.Řejha Petr1975 R 101 - 115 
11.Šrámek David1978 R 116 - 130 
12.Votava Martin1993 R 146 - 160 
13.Toráč Marek1993 R 146 - 160 
14.Lev Tomáš1983 N 
Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linhart František ml.1977 K 217 - 240 
2.Mašek Roman1975 K 308 - 332 
3.Lesák Jakub1987 K 333 - 350 
4.Kovář Jan1988 K 351 - 377 
5.Jarolímek Miroslav1954 K 388 N 
6.Homolka Libor1970 R 71 - 100 
7.Nevlida Karel1955 R 71 - 100 
8.Kruchňa Tomáš1968 R 71 - 100 
9.Neužil Pavel1963 R 100,5 N 
10.Přasličák Tomáš1989 R 101 - 130 
11.Homolka Rudolf1944 R 130,5 N 
12.Kadlec Lukáš1987 R 131 - 160 
13.Jarolímek Pavel1989 R 131 - 160 
14.Kovář Jaroslav1962 N 
Sokol Krásná Hora n.Vlt.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paclt Petr1962 K 199 - 216 
2.Lachout Pavel1957 K 270 - 307 
3.Petera Petr1960 K 333 - 350 
4.Zelenka Jiří1969 K 351 - 377 
5.Paukner Milan1948 K 351 - 377 
6.Kunc Zdeněk1967 R 71 - 100 
7.Paták Václav1966 R 101 - 130 
8.Kunc Zdeněk ml.1991 R 101 - 130 
Sokol Hudlice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Jan st.1965 K 217 - 240 
2.Vaculík Stanislav st.1975 K 241 - 269 
3.Krous Martin1970 K 308 - 332 
4.Vlach Jiří1990 K 333 - 350 
5.Hubinger Lukáš1989 K 333 - 350 
6.Sklenář Tomáš1974 R 60,5 N 
7.Nový Oto1961 R 61 - 70 
8.Lev Leoš1963 R 71 - 80 
9.Vaculík Zdeněk1948 R 91 - 100 
10.Hubinger David1993 R 131 - 145 
11.Sklenář David1981 N 
12.Sklenář Lukáš1981 N 
13.Dvořák Kamil1980 N 
Sokol Karlštejn
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Luboš1965 K 270 - 307 
2.Kubala Libor1973 K 308 - 332 
3.Vilhelm Oldřich1972 K 308 - 332 
4.Boudník Petr1963 K 350 N 
5.Břížďala Miroslav st.1962 K 351 - 377 
6.Stejskal Aleš1962 R 90,5 N 
7.Kočí Štěpán1988 R 91 - 100 
8.Klaus Ladislav1954 R 101 - 115 
9.Roziňák Jan1954 N 
10.Ondráček Evžen1973 N 
TJ Klínec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jan1957 K 270 - 307 
2.Sixta Jaroslav1955 K 308 - 332 
3.Plicka Vladimír1971 K 351 - 377 
4.Pecka Miloslav1960 K 377 N 
5.Smrčka Karel1942 K 351 - 377 
6.Fischer Jiří1964 K 388 N 
7.Hrstka Tomáš1976 R 1 
8.Fürbacher Ivan1943 R 9,5 N 
9.Horák Václav1967 R 17 - 18 
10.Volf Jaroslav1955 R 31 - 50 
11.Kačírek Jiří1945 R 31 - 50 
12.Vavřinová Mariána1977 R 31 - 50 
13.Prošek František1978 N 
14.Vlček Milan1961 N 
15.Fulín Přemysl1946 N 
Sokol Hořovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rataj Miloš1976 R 40,5 N 
2.Kebrle Josef1955 R 41 - 50 
3.Homolka Pavel1947 R 61 - 70 
4.Špička Jiří1958 R 61 - 70 
5.Pancíř Josef1957 R 61 - 70 
6.Čepelák Václav1987 R 71 - 80 
7.Ungr Jan I.1952 R 101 - 115 
8.Novotný František1957 R 101 - 115 
9.Čepelák Vladimír ml.1988 R 101 - 115 
10.Bělohlávek Jiří1985 R 116 - 130 
11.Janeček Jan1947 R 116 - 130 
12.Heger Mikuláš1990 R 146 - 160 
13.Štich Vlastimil1992 R 161 - 185 
14.Heger Kryštof1992 R 161 -185 
15.Flemr Lubomír1956 N 
SK Březnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Milan1970 K 199 - 216 
2.Soused Zbyněk1974 K 241 - 269 
3.Jeřábek Tomáš1981 K 308 - 332 
4.Haník Josef1961 K 351 - 377 
5.Suchopár Miroslav1959 K 351 - 377 
6.Hassmann Vojtěch1984 R 51 - 70 
7.Benda Milan1977 R 51 - 70 
8.Medvecký Jan1951 R 51 - 70 
9.Michal Radek1976 R 51 - 70 
10.Štefan Josef1944 R 70 N 
11.Petrovic Pavel1964 R 71 - 100 
12.Jeřábek Václav1953 R 71 - 100 
13.Michal Tomáš1981 R 101 - 130 
14.Říha Bohumil1983 R 131 - 170 
15.Slavíková Jana1968 N 
TTC Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmen Jaroslav1962 R 31 - 50 
2.Brabenec Václav1959 R 31 - 50 
3.Ondráček Oldřich1987 R 51 - 70 
4.Fiala Vladimír1987 R 51 - 70 
5.Čížek Radek1986 R 71 - 100 
6.Brabencová Eliška1989 R 101 - 130 
7.Černá Lenka1986 R 130,5 N 
8.Velebilová Petra1982 R 130,5 N 
9.Karda Martin1993 R 131 - 160 
10.Kuncová Andrea1989 R 160,5 N 
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
Kavalier Sázava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmal Jan1988 K 156 - 170 
2.Táborský Vladimír ml.1979 K 240 N 
3.Šteflíček Jiří1957 K 333 - 350 
4.Táborský Vladimír1950 K 333 - 350 
5.Lanc Pavel1962 R 21 - 30 
6.Linhart Pavel st.1954 R 31 - 40 
7.Šturc Jaroslav1951 R 51 - 60 
8.Enderst Jindřich1950 R 71 - 85 
9.Kroutil Luboš1973 R 71 - 85 
10.Novák Jaroslav1956 R 71 - 85 
11.Šorm Petr1945 R 71 - 85 
12.Srb Miroslav1963 R 86 - 99 
13.Červený Dalibor1962 N 
14.Pavelek Ladislav st.1950 N 
15.Vrkoč Martin1991 N 
Sokol Kostelec n.Č.l. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950 K 217 - 240 
2.Burda Roman1972 K 270 - 307 
3.Chvojka Antonín1947 K 351 - 377 
4.Röhrl Theodor1966 K 351 - 377 
5.Moravec Václav1963 K 378 - 388 
6.Rob Karel1967 R 71 - 80 
7.Čihák Jaroslav1952 R 71 - 80 
8.Růžička Pavel1950 R 91 - 100 
9.Hubínek Vojtěch1989 R 111 - 120 
10.Kazda Martin1988 R 131 - 140 
SKP Olympia Kutná Hora "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Ivo1962 K 199 - 216 
2.Lövl Jan1984 K 241 - 269 
3.Zajíček Ivan1953 K 241 - 269 
4.Majer Pavel1953 K 270 - 307 
5.Remsa Vladimír1976 N 
6.Hlava Václav1929 N 
7.Morávek Martin1963 N 
8.Havlíček Petr1952 K 270 - 307 
SKST Vlašim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Ondřej1973 N 
2.Kudrna Jan1993 K 377 N 
3.Hejný Michal1991 K D 9 
4.Pěnkava Luboš1995 ČR MŽ 37 
5.Škopek Pavel1997 K MŽ 3 
6.Polyak Petr ml.1996 K MŽ 7 
7.Kerouš Jaroslav1968 N 
8.Bleha Lukáš1991 N 
9.Limberk David1991 N 
10.Reitschlägerová Dita1989 N 
11.Lajdová Anežka1994 N 
12.Stará Kateřina1996 N 
13.Keroušová Michaela1996 N 
14.Valterová Markéta1993 N 
FK Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Petr1973 K 136 - 155 
2.Holman Martin1967 K 217 - 240 
3.Brant Pavel1963 K 241 - 269 
4.Křivánek Luboš1962 K 270 - 307 
5.Somolík Zdeněk1958 K 270 - 307 
6.Vokounová Adéla1982 K 351 - 377 
7.Ptáček František st.1938 R 31 - 40 
8.Nekovář Petr1961 R 41 - 50 
9.Novák Ladislav1946 R 51 - 60 
TTC Říčany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Vratislav1976 K 181 - 198 
2.Šanc Karel1953 K 181 - 198 
3.Černý Roman1980 K 199 - 216 
4.Plíhal Martin1970 K 241 - 269 
5.Míka Petr1965 K 270 - 307 
6.Kohout Jindřich1949 K 333 - 350 
7.Šimůnek Josef1945 K 350 N 
8.Gloser Václav1972 R 41 - 50 
9.Kupec Josef1940 R 61 - 70 
10.Postl Václav1938 R 81 - 90 
11.Masopust Josef1940 R 81 - 90 
12.Navrátil Jaroslav1963 R 111 - 120 
13.Mesároš Petr1961 N 
Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952 K 217 - 240 
2.Palla Přemysl1962 K 270 - 307 
3.Váňa Miroslav1951 K 307 N 
4.Povolný Aleš1968 K 308 - 332 
5.Dohnal Jaroslav1988 K 308 - 332 
6.Málek Miloš1965 R 7 
7.Šturc Jiří1989 R 8 
8.Ottl František1938 R 11 
9.Šostý Michal1978 R 13 
10.Mohr Tomáš1979 R 16 
11.Strachota Jan1967 R 20 - 22 
12.Srb Pavel1978 R 23 
13.Leder Jiří1955 N 
Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975 K 217 - 240 
2.Stupavský Milan1966 K 217 - 240 
3.Maršál Petr1964 K 270 - 307 
4.Semrád Petr1980 K 307 N 
5.Smola Jiří1958 K 378 - 388 
6.Šiler Jiří1946 K 378 - 388 
7.Roško Jaroslav1958 R 51 - 60 
8.Petřík Zděněk1956 R 61 - 70 
9.Vejmelka Jaroslav1952 R 71 - 80 
10.Zita Petr1968 R 71 - 80 
11.Dvořák Martin1971 R 91 - 100 
12.Šimek Zdeněk1963 R 101 - 110 
13.Lukáš Petr1944 R 111 - 120 
14.Říha Vlastimil1931 R 121 - 130 
Sokol Týnec n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966 K 217 - 240 
2.Valenta Richard1976 K 270 - 307 
3.Moravec Stanislav1971 K 207 - 307 
4.Valenta Jaroslav1951 K 377 N 
5.Červínek Petr1971 K 350 - 377 
6.Cincibus Milan1967 R 61 - 70 
7.Brunclík Marek1969 R 61 - 70 
8.Novotný Radek1965 R 81 - 90 
9.Chval Jan1990 R 111 - 120 
10.Šembera David1989 K 308 - 322Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Roman1958 K 241 - 269 
2.Kurel David1982 R 27 
3.Martin Petr1980 R 29 
4.Martin Josef st.1953 R 31 - 40 
5.Lambert Zdeněk1950 R 31 - 40 
6.Chlumský Petr1987 R 41 - 50 
7.Kaše Radek1974 R 41 - 50 
8.Ševčík Jiří ml.1977 R 51 - 60 
9.Potměšil Zdeněk1966 R 61 - 70 
10.Slaný Lukáš1984 R 81 - 90 
11.Slaný Vlastimil1985 R 91 - 100 
12.Rozumný Karel1975 N 
SKP Olympia Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Darius Stanislav1959 K 307 N 
2.Vrána Miroslav1961 K 332 N 
3.Pekárek Pavel1962 R 21 - 30 
4.Chyba Jaroslav1950 R 41 - 50 
5.Vaněk Jiří1959 R 50,5 N 
6.Slavíček Josef1953 R 40,5 
7.Cikán Michal1989 K 308 - 332Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
SDH Petroupim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Milan1968 R 1 
2.Pohunek Petr1985 R 15 
3.Škvor David1980 R 17 
4.Černý Jiří1987 R 28 
5.Šturc Zdeněk1952  
6.Svoboda Petr1987  
7.Šturc Jaroslav1982  
8.Škvor Josef1950  
9.Rabiňák Marek1977  
10.Šturc Zdeněk ml.1978  
11.Lejček Roman1970  
12.Pavel Petr1992  
13.Kovář Miloš1976  
14.Vaněk Tomáš1989  
15.Mokrý Jan1994  
Český pohár
Sokol Ořech "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Jiří1973  
2.Krasničan Jaroslav1977  
3.Kohlík Miroslav ml.1973  
4.Sezemský Jaroslav1942  
Sokol Ořech "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fürst Mirko1946  
2.Matoušek Michal1982  
3.Matoušek Tomáš1985  
4.Matoušek Zdeněk1956  
5.Helt Miroslav1951  
TTC Bělá p.B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978  
2.Balog Roland1987  
3.Řípa Vladimír1959  
4.Kaňka Luděk st.1964  
5.Zvěřina Jiří1965  
TTC Brandýs n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekola Tomáš st.1973  
2.Holub Zdeněk1954  
3.Vošahlík Radek1976  
4.Berger Miroslav1965  
5.Šubrt Jaroslav1976  
SKP Olympia Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lövl Jan1984  
2.Zajíček Ivan1953  
3.Tichý Ivo1962  
Sokol Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počarovský Pavel1975  
2.Vydra Milan1969  
3.Motl Milan1975  
4.Beran Martin1975  
5.Kyncl Jiří1983  
6.Wagner Jaroslav st.1958  
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960  
2.Moravec Milan1964  
3.Moravec Ladislav ml.1993  
4.Hrbek Jiří1960  
KST Rakovník "B"-EDISON
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Zdeněk1966  
2.Přibík Jan1974  
3.Rezek Jan1985  
4.Štepka Vladimír1987  
Sokol Kosmonosy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Michal1987  
2.Horsák Oldřich1960  
3.Zajíček Petr1962  
4.Čuban Jiří1954  
5.Volf Ivan1947  
6.Potměšil Pavel1962  
Sokol Kosmonosy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Durdis Petr ml.1979  
2.Veselý Pavel1968  
3.Durdis Petr st.1955  
4.Procházka Zdeněk1948  
5.Černý Jaroslav1941  
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Tomáš1972  
2.Jícha František1965  
3.Kříšťan Jiří1974  
4.Jirásek Jiří1975  
5.Hrdlička Pavel1974  
Sokol Lysá n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Martin1977  
2.Bittner Miloslav1977  
3.Novák Lukáš1989  
Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokolovský Petr1951  
2.Jangl Zdeněk1956  
3.Zbírkovský Milan1954  
4.Mach Libor1967  
5.Tájek Jaroslav1948  
6.Chaloupka Karel1941  
7.Škach Pavel1952  
8.Šulc Vladimír1965  
Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Jiří1957  
2.Kodejš Milan1956  
3.Kořenář Josef1943  
4.Urban Jiří1973  
5.Frolík Václav1947  
6.Suchan Milan1957  
7.Švarc Miroslav1946  
Sokol Unhošť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurt Miroslav1956  
2.Chvojka Jaroslav1959  
3.Korec Oldřich1954  
4.Kindl Adam1989  
5.Fryš Tomáš1981  
KST Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Jiří1963  
2.Rapp Jiří1963  
3.Ocásek Rostislav1964  
SK Nová Ves I "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Miroslav st.1963  
2.Petřík Petr1989  
3.Vejtruba František1954  
4.Červenka Miroslav1964  
5.Březina Miroslav ml.1988  
SK Nová Ves I "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodlák Karel1963  
2.Zeman Oldřich1964  
3.Šafránek Jaroslav1942  
4.Vrkota Jiří1973  
5.Kainar Václav1976  
6.Voslař Jiří1949  
7.Šíma Roman1966  
8.Keltner Josef1949  
FK Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971  
2.Dolejší Stanislav1966  
3.Ulrich Radek1973  
4.Vendl Jakub1985  
5.Ptáček František ml.1968  
6.Ptáček Petr1973  
7.Křivánek Luboš1962  
8.Somolík Zdeněk1958  
9.Vokounová Adéla1982  
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šembera Karel1962  
2.Mazurkiewicz Ivo1953  
3.Lhoták Jakub1992  
4.Holman Martin1967  
5.Brant Pavel1963  
6.Cikán Michal1989  
7.Šembera David1989  
8.Ptáček František st.1938  
Sokol Hudlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981  
2.Landa Miloslav1974  
3.Vlach Jiří1990  
4.Homolka Pavel1972  
5.Drož Jan1965  
6.Hubinger Lukáš1989  
Sokol Cítov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Vladislav1969  
2.Vaněk Antonín1964  
3.Vaněček Ladislav1942  
4.Kasáček Martin1973  
Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Zdeněk1980  
2.Koros Pavel1981  
3.Kebrle Josef1955  
4.Jirouch Tomáš1973  
Sokol Líbeznice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kala Petr1962  
2.Juklík Tomáš1973  
3.Vondráš Jan1964  
4.Janíček Petr1962  
5.Eschner Jan1979  
Sokol Libice n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985  
2.Paroulek Milan1962  
3.Pešek Jakub1989  
4.Kaipr Petr1965  
5.Heřmanský Miroslav1960  
6.Pekárek František st.1966  
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990  
2.Pachman Tomáš1967  
3.Lážnovský Jiří1959  
4.Ebert Tomáš ml.1989  
Sokol Týnec n.L. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966  
2.Valenta Richard1976  
3.Moravec Stanislav1971  
4.Valenta Jaroslav1951  
Sokol Týnec n.L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červínek Petr1971  
2.Cincibus Milan1967  
3.Brunclík Marek1969  
4.Novotný Radek1965  
5.Chval Jan1990  
Sokol Týnec n.L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grumlová Jarmila1975  
2.Chobotová Věra1977  
3.Fousková Věra1973  
4.Fousek Jiří1967  
5.Váňová Marta1947  
6.Vávrová Ludmila1949  
7.Fousek Jakub1998  
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout Tomáš1985  
2.Herout František1990  
3.Jandejsek Pavel1985  
4.Kamarýt Jiří1990  
Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977  
2.Žoha Michal1979  
3.Švarc Petr1967  
4.Michalička Petr1965  
5.Vlasák Ota1958  
Spartak Rožmitál "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976  
2.Zajíček Michal1976  
3.Čížek Pavel1967  
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987  
2.Karda Martin1993  
3.Ondráček Oldřich1987  
4.Dlouhý Jiří1972  
5.Srch Radek1977  
6.Silavecký Ladislav1974  
TTC STEER Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Tomáš1994 Hostování z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
2.Řehořek Josef1959  
3.Šádek Jiří1962  
4.Živný Josef1954  
TJ Klučov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Menz František1967  
2.Moravec Roman1958  
3.Kurel David1982  
4.Lambert Zdeněk1950  
5.Čadil Jiří1950  
6.Ševčík Jiří st.1950  
7.Fišar Ondřej1985  
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martin Petr1980  
2.Martin Josef st.1953  
3.Chlumský Petr1987  
4.Kaše Radek1974  
5.Ševčík Jiří ml.1977  
6.Spáčil Ladislav1954  
TJ Klučov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potměšil Zdeněk1966  
2.Douša Ivan1959  
3.Slaný Lukáš1984  
4.Slaný Vlastimil1985  
5.Bossanyi Michal1962  
6.Budský Radek1970  
Sport Kladno "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1970  
2.Pírka Josef1965  
3.Jedlička Stanislav1959  
4.Tuček Miroslav1963  
Sport Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Václav1945  
2.Hlaváček Jan1952  
3.Bílý Tomáš1978  
4.Bílý Josef1946  
Sport Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1952  
2.Černý Tomáš1988  
3.Horbaj Dušan1980  
4.Škach Jaroslav1947  
Sport Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Herbert1981  
2.Kratochvíla Dan1986  
3.Čampulka Karel1948  
4.Kraus Pavel1990  
Spartak Rožmitál "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich st.1950  
2.Hořejší Miroslav1948  
3.Staník Zsolt1942  
4.Štefan Radko1968  
Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972  
2.Štus Radek1977  
3.Faltín Antonín1955  
4.Jirásek Zdeněk1950  
Jiskra Zruč n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lonský Michal1989  
2.Herout Václav1981  
3.Jandejsek Zdeněk1982  
4.Fiala Leoš ml.1990  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy