Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
Sokol Kostelec n.Č.l. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Václav1963 K 378 - 388 
2.Rob Karel1967 K 388 N. 
3.Čihák Jaroslav1952 R 51 - 60 
4.Růžička Pavel1950 R 81 - 90 
5.Hubínek Vojtěch1989 R 111 - 120 
6.Kazda Martin1988 R 131 - 140 
7.Bečvařík Jaroslav1986 N 
8.Daňha Jan1950 N 
9.Kašpar Václav1944 N 
Sokol Starý Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976 R 31 - 40 
2.Salák Alois1958 R 31 - 40 
3.Bajtler Luboš1955 R 41 - 50 
4.Havránek Stanislav1948 R 61 - 70 
5.Lauterbach Přemysl1933 N 
6.Kačírek Tomáš1977 N 
7.Vyšata Pavel1978 N 
8.Svoboda Pavel1976 N 
Sokol Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrda Lukáš1986 R 31 - 40 
2.Svoboda Miloš1968 R 41 - 50 
3.Kopiště Milan1965 R 61 - 70 
4.Váňa Josef1964 R 71 - 80 
5.Jelínek Milan1953 R 91 - 100 
6.Hampl Luděk1953 R 100 N. 
8.Kronus Tomáš1977 R 131 - 140 
Sokol Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasal Jan1979 R 70 N. 
2.Lacina Kamil1969 R 71 - 80 
3.Bednařík Martin1966 R 71 - 80 
4.Malenovský Aleš1958 R 71 - 80 
5.Šindelář Josef1971 101 - 110 
6.Holler Jan1974 R 121 - 130 
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
2.Lambert Zdeněk1950 R 31 - 40 
3.Čadil Jiří1950 R 51 - 60 
4.Ševčík Jiří st.1950 R 51 - 60 
5.Slaný Lukáš1984 R 81 - 90 
6.Douša Ivan1959 R 81 - 90 
7.Bossanyi Michal1962 R 101 - 110 
8.Rozumný Karel1975 N 
TJ Klučov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1987 R 41 - 50 
2.Kaše Radek1974 R 41 - 50 
3.Ševčík Jiří ml.1977 R 51 - 60 
4.Spáčil Ladislav1954 R 51 - 60 
5.Potměšil Zdeněk1966 R 61 - 70 
6.Slaný Vlastimil1985 R 91 - 100 
7.Pitro Miroslav1956 R 111 - 120 
8.Fišar Ondřej1985 R 91 - 100 
Sokol Týnec n.L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červínek Petr1971 K 350 - 377 
2.Cincibus Milan1967 R 61 - 70 
3.Brunclík Marek1969 R 61 - 70 
4.Novotný Radek1965 R 81 - 90 
5.Chval Jan1990 R 111 - 120 
6.Grumlová Jarmila1975 R 131 - 140 
7.Chobotová Věra1977 R 131 - 140 
8.Fousková Věra1973 R 141 - 150 
9.Fousek Jiří1967 R 141 - 150 
FK Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somolík Zdeněk1958 K 270 - 307 
2.Cikán Michal1989 K 308 - 332 
3.Šembera David1989 K 308 - 332 
4.Vokounová Adéla1982 K 351 - 377 
5.Ptáček František st.1938 R 31 - 40 
6.Nekovář Petr1961 R 41 - 50 
7.Novák Ladislav1946 R 51 - 60 
8.Laštovička Jiří1952 R 71 - 80 
9.Kačírek David1977 R 71 - 80 
10.Jareš Libor1976 N 
11.Uhlík Roman1986 N 
SK Nová Ves "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Miroslav st.1963 R 51 - 60 
2.Červenka Miroslav1964 R 51 - 60 
3.Petřík Petr1989 R 61 - 70 
4.Vejtruba František1954 R 61 - 70 
5.Šíma Roman1966 R 101 - 110 
6.Keltner Josef1949 R 111 - 120 
7.Březina Miroslav ml.1988 R 151 - 160 
SK Nová Ves "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodlák Karel1963 R 41 - 50 
2.Zeman Oldřich1964 R 71 - 80 
3.Šafránek Jaroslav1942 R 91 - 100 
4.Vrkota Jiří1973 R 91 - 100 
5.Kainar Václav1976 R 100 N. 
6.Voslař Jiří1949 R 101 - 110 
7.Holeček Martin1989 R 141 - 150 
8.Bodláková Tereza1988 R 140 N. 
9.Psohlavec Lukáš1991 R 151 - 160 
10.Vokřál Lukáš1991 R 151 - 160 
11.Kubišta Petr1965 R 151 - 160 
12.Růžička Michal1979 N 
13.Levčík David1977 N 
14.Koutský Václav1973 N 
Viktoria Radim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968 R 21 - 30 
2.Říha Vlastimil1968 R 41 - 50 
3.Bouma Petr1963 R 51 - 60 
4.Doskočil Václav1960 R 80 N. 
5.Vaníček Ivan1968 R 101 - 110 
6.Mikšovský Jindřich, Ing.1961 N 
7.Duchoň Jiří1956 N 
8.Makaň Eliáš1974 N 
9.Verfl Milan1975 N 
Viktoria Radim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lágner Václav1952 R 41 - 50 
2.Homola Petr1953 R 51 - 60 
3.Mašín Miloslav1948 R 61 - 70 
4.Prorok Jaroslav1965 R 81 - 90 
5.Thiel Pavel1950 R 81 - 90 
6.Klimák Josef1945 R 81 - 90 
7.Novotný Jiří1971 R 120 N. 
8.Koděrová Kateřina1988 R 121 - 130 
9.Chadraba Jiří1953 R 121 - 130 
10.Kovářová Michala1988 R 131 - 140 
11.Vaníčková Ilona1988 R 141 - 150 
12.Batelka Petr1990 R 151 - 160 
Regionální přebor 2. třídy
Sokol Kostelec n.Č.l. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubínek Vojtěch1989 R 111 - 120 
2.Kellnerová Lada1972 R 111 - 120 
3.Kazda Martin1988 R 131 - 140 
4.Bečvařík Jaroslav1986 N 
5.Erbek Aleš1989 N 
6.Daňha Jan1950 N 
7.Kašpar Václav1944 N 
Sokol Velim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřala Pavel1974 R 71 - 80 
2.Škopek Martin1969 R 81 - 90 
3.Petřík Daniel1967 R 91 - 100 
4.Bartoš Vladimír1966 R 91 - 100 
5.Jeřala Lukáš1988 R 111 - 120 
6.Babický Martin1989 R 121 - 130 
7.Sixta Pavel1990 R 131 - 140 
8.Urbánek Pavel1989  
SK Křečhoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962 R 41 - 50 
2.Slušný Vlastimil1956 R 81 - 90 
3.Smrkovský Jindřich1971 R 101 - 110 
4.Valtr Petr1961 R 111 - 120 
5.Levčík Jan1967 R 111 - 120 
Sokol Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Milan1953 R 91 - 100 
2.Hampl Luděk1953 R 100 N. 
3.Šindelář Josef1971 R 101 - 110 
4.Kronus Tomáš1977 R 131 - 140 
5.Holler Jan1974 R 121 - 130 
11.Tesař Miloš1963 N 
12.Novotný Jiří1973 N 
Sokol Zásmuky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heincl Jiří1952 R 80 N. 
2.Vojtíšek Tomáš1990 R 91 - 100 
3.Klimeš Vladimír1982 R 101 - 110 
4.Krombholz Josef1995 R 141 - 150 
5.Jursová Klára1994 R 141 - 150 
6.Klimeš Vladimír st.1959 N 
Sokol Zásmuky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Milan1962 R 101 - 110 
2.Cikán Miloslav1965 R 111 - 120 
3.Krejčí František1951 R 121 - 130 
4.Kašpar Milan1957 R 131 - 140 
5.Batelka Lukáš1990 R 150 N. 
7.Kratochvílová Lenka1994 R 150 N. 
8.Batelková Anna1995 N 
9.Borovička Tomáš1992 N 
10.Zemina Jiří1994 N 
TJ Klučov "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potměšil Zdeněk1966 R 61 - 70 
2.Douša Ivan1959 R 81 - 90 
4.Slaný Vlastimil1985 R 91 - 100 
5.Fišar Ondřej1985 R 91 - 100 
6.Bossanyi Michal1962 R 101 - 110 
7.Pitro Miroslav1956 R 111 - 120 
8.Budský Radek1970 R 121 - 130 
9.Rozumný Karel1975 N 
FK Kolín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček František st.1938 R 31 - 40 
2.Nekovář Petr1961 R 41 - 50 
3.Novák Ladislav1946 R 51 - 60 
4.Laštovička Jiří1952 R 71 - 80 
5.Kačírek David1977 R 71 - 80 
6.Fryml Filip1993 R 151 - 160 
7.Tauš Jiří1991 R 151 - 160 
8.Nutilová Vendula1991 R 161 - 165 
9.Martínková Michaela1993 R 161 - 165 
10.Tvrdíková Veronika1994 R 166 N. 
11.Havlík Tomáš1992 N 
12.Jareš Libor1976 N 
13.Uhlík Roman1986 N 
SK Nová Ves "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kainar Václav1976 R 100 N. 
2.Šíma Roman1966 R 101 - 110 
3.Voslař Jiří1949 R 101 - 110 
4.Keltner Josef1949 R 111 - 120 
5.Březina Miroslav ml.1988 R 151 - 160 
6.Holeček Martin1989 R 141 - 150 
7.Bodláková Tereza1988 R 140 N. 
8.Šíma Jakub1990 N 
9.Růžička Michal1979 N 
10.Levčík David1977 N 
11.Koutský Václav1973 N 
12.Psohlavec Lukáš1991 R 151 - 160 
13.Vokřál Lukáš1991 R 151 - 160 
14.Kubišta Petr1965 R 151 - 160 
Viktoria Radim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Thiel Pavel1950 R 81 - 90 
2.Klimák Josef1945 R 81 - 90 
3.Novotný Jiří1971 R 120 N. 
4.Chadraba Jiří1953 R 121 - 130 
5.Koděrová Kateřina1988 R 121 - 130 
6.Kovářová Michala1988 R 131 - 140 
7.Vaníčková Ilona1988 R 141 - 150 
8.Mikšovský Jindřich, Ing.1961 N 
9.Duchoň Jiří1956 N 
10.Makaň Eliáš1974 N 
11.Verfl Milan1975 N 
12.Batelka Petr1990  
ZŠ Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mojžíš David1985 R 61 - 70 
2.Čížek Jiří1962 R 71 - 80 
3.Hruška Václav1958 R 81 - 90 
4.Vendl Milan1957 R 91 - 100 
5.Lačná Lucie1986 R 130 N. 
6.Košnerová Alena1983 R 121 - 130 
7.Mojžíšová Simona1984 R 131 - 140 
8.Orságová Kateřina1992 R 141 - 150 
9.Jansa Petr1984 N 
10.Kalina Rostislav1969 N 
Sokol Velký Osek "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanušová Blanka1951 R 111 - 120 
2.Novotný Karel1956 R 121 - 130 
3.Hanuš Josef1951 R 140 N. 
4.Houdek František1954 R 141 - 150 
5.Otta Jiří1962 R 141 - 150 
6.Lhoták Lubor1978 N 
7.Žižka Ladislav1947 N 
Regionální přebor 3. třídy
Sokol Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kronus Luboš1955 R 140 N. 
2.Kukal Antonín1949 R 140 N. 
3.Hladík Jiří1985 R 141 - 150 
4.Musil Jan1966 R 141 - 150 
5.Mojžíš Jan1949 R 150 N. 
6.Skokan Jan1986 R 151 - 160 
7.Pecha Jan1962 R 160 N. 
8.Malina Ladislav1946 N 
Sokol Kolín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holler Jan1974 R 121 - 130 
2.Navrátil Robert1994 R 166 N. 
3.Waters Jiří st.1968 N 
4.Waters Jiří ml.1994 N 
5.Lain Lukáš1984 N 
6.Mendel Richard1986 N 
7.Slavínský Tomáš1994 N 
8.Novotný Jiří1973 N 
Sokol Týnec n.L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chval Jan1990 R 111 - 120 
2.Grumlová Jarmila1975 R 131 - 140 
3.Chobotová Věra1977 R 131 - 140 
4.Fousková Věra1973 R 141 - 150 
5.Fousek Jiří1967 R 141 - 150 
6.Váňová Marta1947 N 
7.Vávrová Ludmila1949 N 
8.Fousek Jakub1998 N 
FK Kolín "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek David1977 R 71 - 80 
2.Fryml Filip1993 R 151 - 160 
3.Tauš Jiří1991 R 151 - 160 
4.Nutilová Vendula1991 R 161 - 165 
5.Martínková Michaela1993 R 161 - 165 
6.Tvrdíková Veronika1994 R 166 N. 
7.Havlík Tomáš1992 N 
8.Jareš Libor1976 N 
9.Uhlík Roman1986 N 
10.Kočová Karolína1994 N 
SK Nová Ves "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Miroslav ml.1988 R 151 - 160 
2.Holeček Martin1989 R 141 - 150 
3.Bodláková Tereza1988 R 140 N. 
4.Psohlavec Lukáš1991 R 151 - 160 
5.Růžička Michal1979 N 
6.Levčík David1977 N 
7.Koutský Václav1973 N 
SK Nová Ves "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubišta Petr1965 R 151 - 160 
2.Vokřál Lukáš1991 R 151 - 160 
3.Kubištová Tereza1993 R 161 - 165 
4.Bodláková Kateřina1993 R 161 - 165 
5.Březinová Aneta1989 N 
6.Červenková Jaromíra1991 R 166 N. 
7.Šíma Jakub1990 N 
8.Kubištová Běla1999 N 
Viktoria Radim "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Ivan1968 R 101 - 110 
2.Koděrová Kateřina1988 R 121 - 130 
3.Kovářová Michala1988 R 131 - 140 
4.Vaníčková Ilona1988 R 141 - 150 
5.Mikšovský Jindřich, Ing.1961 N 
6.Duchoň Jiří1956 N 
7.Makaň Eliáš1974 N 
8.Verfl Milan1975 N 
Viktoria Radim "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batelka Petr1990 R 151 - 160 
2.Trnka Václav, ml.1992 R 161 - 165 
3.Proroková Eliška1998 R 160 N. 
4.Veselý Zdeněk1995 R 160 N. 
5.Piták Radek1983 N 
6.Procházková Kateřina1998 N 
7.Říhová Eliška1994 N 
Pivnice Dobřichov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Pavel1964 R 91 - 100 
2.Horký Miroslav1953 R 101 - 110 
3.Novák Václav1962 R 101 - 110 
4.Gebert Jiří1972 N 
5.Havrda Miloslav  N 
6.Hrach Martin1973 N 
7.Levíček Miroslav1951 N 
8.Šteffen Jaroslav1961 N 
9.Zelený Petr1974 N 
Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otta Jiří1962 R 141 - 150 
2.Otta Pavel1989 N 
3.Lhoták Lubor1978 N 
4.Žižka Ladislav1947 N 
5.Lejnar Petr1991 N 
6.Jaroš Martin1991 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy