Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
SKST Sokol Veltrusy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Tomáš1972 K 241. - 269. 
2.Kuthan Jiří1968 K 270. - 307. 
3.Hrdlička Pavel1974 K 350.N 
4.Holan Josef1963 K 377.N 
5.Karas Tomáš1988 R 50. 
6.Karas Ondřej1985 R 69. 
7.Šlechta David1994 R 97.N 
8.Veselý Tomáš1991 R 98. 
9.Karas Ivan1960 R 101. 
10.Král Patrik1990  
11.Martinák Ivo1971  
12.Boháč Milan1954  
Sokol Cítov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964 R 22. 
2.Vaněček Ladislav1942 R 43. 
3.Líska Vladislav1969 R 44. 
4.Vaněček Vladimír1965 R 48. 
5.Kasáček Martin1973  
Start Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halama Jiří1963 K 351. - 377. 
2.Polák Karel1974 K 351. - 377. 
3.Chalupa Josef1964 K 351. - 377. 
4.Šanda Martin1973 K 351. - 377. 
5.Matějka Martin1975 R 75. 
6.Zajbrlík Petr1972 R 77. 
7.Pátek Robert1972 R 81. 
8.Kostelecký Zdeněk1939 R 93. 
9.Zejda Patrik1973  
10.Novák Aleš1975  
11.Krejčí Michal1976  
12.Kulíšek Milan1966  
SK Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bízek Zdeněk1961 R 30. 
2.Babák Josef1962 R 34. 
3.Kummer Václav1961 R 37. 
4.Živec Petr1948 R 63. 
5.Zoubek Antonín1971 R 44.N 
6.Lacheta Karel1948 R 78.N 
7.Koloc Milan1961 R 94. 
8.Kůtek Jaroslav1963 R 95. 
9.Vaněk Jindřich1953 R 108. 
10.Kovacs Václav1953 R 111. 
11.Mansfeld Jiří1954  
12.Hegr Luboš1956  
13.Gabrielová Jindřiška1949  
Sokol Tišice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brodský Miroslav1968 R 27. 
2.Rubín Pavel1974 R 29. 
3.Fabián Jiří1975 R 31.N 
4.Slimařík Pavel1970 R 45. 
5.Jelínek Pavel1977 R 49. 
6.Dudek Pavel1965 R 56. 
7.Veselý Martin1965 R 74. 
8.Kratochvíl Ivo1966 R 85. 
9.Válek Jaroslav1973 R 85.N 
10.Habart Pavel1968 R 90. 
11.Turek Petr1961 R 110.N 
12.Kratochvíl Josef1937  
13.Dráb Milan1974  
Sokol Mělník - Pšovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hraba Milan1954 K 388.N 
2.Braunšveig Aleš1973 R 32. 
3.Braunšveig Ladislav1943 R 36. 
4.Hraba Václav1947 R 39.N 
5.Houžvička Oldřich1946 R 54. 
6.Čech Miroslav1958 R 64. 
7.Vítek Václav1962  
8.Papež Miloslav1989 R 55.Střídavý start z Sokol Dolní Beřkovice
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
2.Špinka Karel1949 R 30.N 
3.Jeřábek Jaromír1944 R 38. 
4.Salmon Ivan1961 R 47. 
5.Šlechta Jaroslav1967 R 61. 
6.Dvořák Jan st.1940 R 71. 
7.Trhoň Ondřej1987 R 84. 
8.Sauer Jan1960 R 91. 
9.Pleva Jiří1954 R 98.N 
10.Zvonař Pavel1994 R 103. 
11.Kalina Daniel1993 R 104. 
12.Pecha Milan1956  
13.Drahorád Tomáš1993  
14.Englický David1992  
TJ Neratovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav1943 R 26. 
2.Čuba Milan1965 R 35. 
3.Weisser Petr1984 R 46. 
4.Košatý Jan1985 R 51. 
5.Klouček Milan1957 R 58. 
6.Štamfestová Veronika1991 R 107. 
7.Vorel Jiří1991 R 109. 
8.Šír Josef1991  
9.Rýdl Václav1992  
10.Dvořáková Denisa1993  
11.Čubová Petra1992  
12.Bareš Ondřej1992  
Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovsenák Petr1983 R 41. 
2.Vedral Pavel1978 R 57. 
3.Ovsenáková Alena1952 R 82. 
4.Novotný Josef1985 R 88. 
5.Mikolášek Jan1988 R 97. 
6.Mikolášek Jiří1953 R 112. 
7.Kočí Tomáš1991  
8.Řepka Jan1982  
9.Tržická Iva1967  
10.Gruber Michal1994  
11.Viktorin Jan1981  
12.Šnýdr Miroslav1963  
Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949 R 15.N 
2.Němeček Vladimír1958 R 24. 
3.Petera Jaroslav1941 R 80. 
4.Bradáč Jiří1941 R 87. 
5.Ježek František1944 R 102. 
Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Lucie1985 R 33. 
2.Polák Jiří1956 R 39. 
3.Káš Pavel1968 R 72. 
4.Salač Oldřich1950 R 81.N 
5.Plocková Klára1991 R 75. 
6.Teplá Nikola1993  
7.Kruml Jan1980  
8.Tůma Zdeněk1954  
9.Bock Zdeněk1992  
10.Kapalín Jiří1979  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekereš Karel1977 R 45. N 
2.Dvořák Milan st.1960 R 61. 
3.Dvořák Martin1991 R 65. 
4.Pejpal Tomáš1979 R 66. 
5.Miženko Milan1991 R 99. 
6.Tomášek Karel1983  
7.Bušek Tomáš1990  
Regionální přebor 2.třídy
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tkačuk Roman1965 K 240.N 
2.Palan Vladimír1957 K 241. - 269. 
3.Vajner Tomáš1975 R 77. 
4.Palan Jan1948 R 77.N 
5.Hollein Martin ing.1972 R 78. 
6.Rusnáková Zuzana1991 R 89. 
7.Točík Ondřej1992 R 96. 
8.Noul Josef1963  
9.Točík David1996  
10.Nový Petr1993  
11.Polák Michal1964  
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parma Milan1937 R 67.N 
2.Borecká Světluška1948 R 86. 
3.Slejška Ladislav1948 R 92. 
4.Vokál Lubomír1948 R 100. 
5.Krejčová Eliška1927 R 106. 
6.Hynková Lucie1988 R 111.N 
7.Bagal Zdeněk st.1955  
8.Točík Radek1994  
9.Batka Lukáš1996  
Sokol Dolní Beřkovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Milan1945 R 52. 
2.Papež Miloslav1989 R 55. 
3.Hrdý Miroslav1967 R 62. 
4.Kyzlík Milan1952 R 105. 
5.Bezányi Soňa1973  
6.Hrdý Radek1995  
Sokol Dolní Beřkovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holina Josef1941 R 67. 
2.Bagal Zdeněk ml.1988 R 68. 
3.Raček Jan1950 R 79. 
4.Brauner Josef1941 R 83. 
5.Kittler Jiří1946 R 102.N 
Start Mlékojedy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Martin1975 R 75. 
2.Zajbrlík Petr1972 R 77. 
3.Pátek Robert1972 R 81. 
4.Kostelecký Zdeněk1939 R 93. 
5.Suchánek Jiří1956 R 105.N 
6.Nikolov Kiril1947 R 110. 
7.Iljuško Ivan1957 R 112.N 
8.Zejda Patrik1973  
9.Novák Aleš1975  
10.Krejčí Michal1976  
11.Kulíšek Milan1966  
12.Strnad Jiří1972  
13.Čekal Josef1946  
Sokol Tišice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Pavel1977 R 49. 
2.Dudek Pavel1965 R 56. 
3.Veselý Martin1965 R 74. 
4.Kratochvíl Ivo1966 R 85. 
5.Válek Jaroslav1973 R 85.N 
6.Habart Pavel1968 R 90. 
7.Turek Petr1961 R 110.N 
8.Kratochvíl Josef1937  
9.Dráb Milan1974  
SK Mšeno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Antonín1971 R 44.N 
2.Lacheta Karel1948 R 78.N 
3.Koloc Milan1961 R 94. 
4.Kůtek Jaroslav1963 R 95. 
5.Vaněk Jindřich1953 R 108. 
6.Kovacs Václav1953 R 111. 
7.Mansfeld Jiří1954  
8.Hegr Luboš1956  
9.Gabrielová Jindřiška1949  
10.Vaněk Petr1993  
TJ Neratovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Milan1957 R 58. 
2.Dvořák Jan st.1940 R 71. 
3.Sauer Jan1960 R 91. 
4.Pleva Jiří1954 R 98.N 
5.Zvonař Pavel1994 R 103. 
6.Kalina Daniel1993 R 104. 
7.Vorel Jiří1991 R 109. 
8.Pecha Milan1956  
9.Drahorád Tomáš1993  
Sokol Dřínov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plocková Klára1991 R 75. 
2.Teplá Nikola1993  
3.Kruml Jan1980  
4.Tůma Zdeněk1954  
5.Bock Zdeněk1992  
6.Kapalín Jiří1979  
7.Hloušek Jan1996  
8.Kášová Adéla1998  
9.Pleticha Robert1995  
10.Mika Jiří1967  
11.Bock Josef1962  
TJ Neratovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
2.Trhoň Ondřej1987 R 84. 
3.Štamfestová Veronika1991 R 107. 
4.Šír Josef1991  
5.Rýdl Václav1992  
6.Čubová Petra1992  
7.Dvořáková Denisa1993  
8.Bareš Ondřej1992  
9.Šlechta Martin1996  
10.Habart Lukáš1991  
11.Chriti Karim1993  
Regionální přebor žactva
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batka Lukáš1996  
2.Točík Radek1994  
3.Hrdý Radek1995 Hostování z Sokol Dolní Beřkovice
4.Točík David1996  
5.Tajčman Vladimír1999  
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Petr1993  
2.Popová Tereza1998  
3.Veselý Libor1998  
4.Veselý Rostislav1998  
5.Lachman Tomáš1999  
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlechta David1994  
2.Vítek Ondřej1994  
3.Hudeček Jaroslav1996  
4.Dolanský Pavel1998  
5.Chobot Jan1997  
6.Procházka Jakub1998  
7.Málek Albert1997  
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvonař Pavel1994  
2.Kalina Daniel1993  
3.Dvořáková Denisa1993  
4.Drahorád Tomáš1993  
5.Šlechta Martin1996  
6.Širc Vít1996  
7.Širc Jiří1998  
8.Navrátil Lukáš1994  
9.Sauer Ondřej1996  
10.Martínková Kateřina1993  
11.Koníček Ondřej1998  
Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gecašek Marek1995  
2.Gruber Michal1994  
3.Kalousek Jan1996  
4.Lorenc Martin1995  
5.Miler Emil1994  
Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teplá Nikola1993  
2.Hloušek Jan1996  
3.Kášová Adéla1998  
4.Pleticha Robert1995  
5.Hartová Denisa1997  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Jan1994  
2.Malák Marek1993  
3.Král Josef1993  
4.Kolář Jan1993  
5.Vybíral Martin1995  
6.Pečený Roman1994  
7.Zralík Ivan1996  
DDM Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalvach Matěj   
2.Cvach Jan1996  
3.Zýma Ondřej1996  
4.Halama Šimon   
5.Čížek Jan   
6.Foitl Lukáš   

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy