Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy
TJ Kožlany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoffman Robert1974reg. muži 47. 
2.Vojáček Rudolf1953reg. muži 38. 
3.Hoffman Jindřich1945reg. muži 61.-70. 
4.Sixta Jan1972reg. muži 61.-70. 
5.Kubát Jiří1964reg. muži 81.-90. 
6.Mudra Vladimír1984reg. muži 81.-90. 
7.Konopásek Milan1960reg. muži 111.-120. 
8.Votýpka Jaromír1965reg. muži 111.-120. 
9.Sebránek Jaroslav1952reg. muži 121.-130. 
TJ Sokol Vejprnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opatrný Vít1955reg. muži 37 
2.Heidler Miroslav1960reg. muži 46 
3.Horský Robin1990reg. muži 48 
4.Ševčík Jiří1966reg. muži 51-60 
5.Walter Daniel1966reg. muži 51-60 
6.Klíma Radek1969reg. muži 51-60 
7.Zoubek Martin1968reg. muži 61-70 
8.Strejc Jiří1943reg. muži 91-100 
9.Zoubek Lukáš2001reg. muži 111-120 
10.Abraham David2005nez.  
11.Heidler Tomáš2004nez.  
SDH Hadačka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimandl Václav1972reg. muži 33 
2.Pícl Martin1978reg. muži 42 
3.Vojáček Petr1983reg. muži 45 
4.Kadavý Václav ml.1979reg. muži 51-60 
5.Horyna Luboš1971reg. muži 61-70 
6.Hauzner František1956reg. muži 91-100 
7.Musil Miroslav1957reg. muži 91-100 
8.Švejkovský Jiří1974reg. muži 91-100 
9.Šlik Martin1973reg. muži 101-110 
10.Soukup Pavel1973reg. muži 101-110 
11.Muchna Tomáš1993reg. muži 131-140 
TJ Sokol Horní Bělá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
2.Pešička Ladislav1959reg. muži 61-70 
3.Dobrý Oldřich1957reg. muži 71-80 
4.Šulda David1976reg. muži 71-80 
5.Hubka Jiří1965reg. muži 81-90 
6.Šípek Filip2004reg. muži 91-100 
7.Nový David2003reg. muži 111-200 
8.Gruber Petr1953reg. muži 131-140 
9.Kupka Jiří2003nez. muži  
10.Kučera Matyáš2010nez. muži  
11.Kříž Josef Filip2006nez. muži  
TJ Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čása Jakub2000reg. muži 61.-70. 
2.Vachovcová Simona1999reg. muži 71.-80. 
3.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 81.-90. 
4.Frána Dominik2004reg. muži 91.-100. 
5.Fránová Kateřina2006reg. muži 101.-110. 
6.Hlavsa Zdeněk1951reg. muži 101.-110. 
7.Kolář Milan2001reg. muži 101.-110. 
8.Civiš Radovan1973reg. muži 131.-140. 
Sokol Vysoká Libyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Petr1978reg. muži 18 
2.Hájek Pavel ml.1983reg. muži 39 
3.Hájek Pavel st.1952reg. muži 52 
4.Ježek Václav ml.1991reg. muži 94 
5.Ježek Václav st.1968reg. muži 114 
6.Hájek Petr ml.2002reg. muži 103 
TJ Baník Líně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasten Jiří1972reg. muži 24. 
2.Kolesa David1981reg. muži 49. 
3.Procházka Filip1982reg. muži 51.60. 
4.Olšák David1980reg. muži 71.-80. 
5.Fekete Antonín1974reg. muži 81.-90. 
6.Housar Ivo1969reg. muži 121.-130. 
7.Skála Petr1968nez. muži  
8.Pavlíček Milan st.1959nez. muži  
TJ SHM Heřmanova Huť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karafiát Vlastimil ml.1972reg. muži 34 
2.Bouzek Pavel1982reg. ženy 43 
3.Platz Pavel1974reg. muži 50 
4.Fehnl Josef1977reg. muži 64 
5.Fehnl Kurt1953reg. muži 73 
6.Martínek Jaroslav1953reg. muži 95 
7.Hubingr Tomáš1977reg. muži 112 
TJ Sokol Kralovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolena Jakub2003reg. muži 40 
2.Burda Luboš1957reg. muži 71-80 
3.Malčikov Pavel1952reg. muži 71-80 
4.Csukás Karol1999reg. muži 81-90 
5.Houda Milan1960reg. muži 81-90 
6.Bláha Milan1965reg. muži 121-130 
7.Kupková Tereza1989reg. muži 121-130 
8.Plaček Jiří1978reg. muži 121-130 
9.Liška Jiří1969reg. muži 131-140 
10.Jánský Jiří1966reg. muži nezařazen 
11.Kříž Petr1976reg. muži nezařazen 
12.Pech Michal1991reg. muži nezařazen 
DDM Kaznějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holota Radek1977reg. muži 41 
2.Pivnička Milan1950reg. muži 71.-80. 
3.Veverka František1951reg. muži 81.-90. 
4.Mora Radek1985reg. muži 91.-100. 
5.Rieger Vilém1977reg. muži 121.-130. 
6.Roth Tomáš1969nez. muži  
7.Toncar Luboš1965nez. muži  
Regionální přebor II. třídy
TJ Trnová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Milan2001reg. muži 101.-110. 
2.Hlavsa Zdeněk1951reg. muži 101.-110. 
3.Fránová Kateřina2006reg. muži 101.-110. 
4.Civiš Radovan1973reg. muži 131.-140. 
5.Jindra Jan2004reg. muži nezařazen 
6.Lopata Václav2008reg. muži nezařazen 
7.Motyčka Jan1970reg. muži nezařazen 
8.Vondráček Jiří1996reg. muži nezařazen 
DDM Kaznějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rieger Vilém1977reg. muži 121.-130. 
2.Roth Tomáš1969nez. muži  
3.Toncar Luboš1965nez. muži  
4.Beneš Pavel2004nez. sži  
5.Rieger Vilém ml.2007nez. mži  
6.Danihelková Anežka2006nez. mžy  
7.Křenová Eliška2007nez. mžy  
8.Lukeš Daniel2007nez. mži  
9.Šimůnek Jakub2007nez. mži  
10.Hrotek Filip2008nez. nži  
11.Mikloš Jakub2008nez. nži  
12.Sadílek Dominik2008nez. nži  
Dioss Nýřany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošek Vladimír1999reg. ženy 91-100 
2.Běl Jan2001reg. muži 101-110 
3.Stenglová Kristýna2003reg. muži 101-110 
4.Milota Štěpán2007reg. muži 121-130 
5.Novák Michal2004reg. muži 121-130 
6.Antoš Pavel2006nez.  
7.Čábal Petr2000nez.  
8.Jabůrek Karel1948nez.  
9.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-239 
10.Jandová Kateřina2002reg. muži 111-120Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
TJ Sokol Vejprnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Walter Daniel1966reg. muži 51-60 
2.Klíma Radek1969reg. muži 51-60 
3.Zoubek Martin1968reg. muži 61-70 
4.Strejc Jiří1943reg. muži 91-100 
5.Zoubek Lukáš2001reg. muži 111-120 
6.Abraham David2005nez.  
7.Heidler Tomáš2004nez.  
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benedikt Jiří1988kraj. muži 201-239 
2.Krš Richard1979reg. mži 17 
3.Čížková Alena1959kraj. ženy 21-25 
4.Fořt Petr1955reg. muži 31 
5.Zikmundovský Martin1980reg. muži 35 
6.Šlajch Stanislav1950reg. muži 51-60 
7.Kozák Karel1977reg. muži 71-80 
8.Bureš Jan1948reg. muži 61-70 
9.Schlafer Marek1977reg. muži 61-70 
10.Lepič Jakub1986nez.  
11.Pánek Ladislav1988nez.  
12.Zeman Pavel1973reg. muži 101-110 
13.Alexa Vlastimil1992reg. muži 81-90 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy