Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TTC Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovárník Jindřich1951reg. muži 1 
2.Jirák Jiří1952reg. muži 2 
3.Skalík Karel1975reg. muži 3 
4.Hýsek Jiří1961reg. muži 4 
5.Alexa David1993reg. muži 5 
6.Alexa Marcel1969reg. muži 6 
7.Benda Luděk1962reg. muži 7 
8.Marek Tomáš1976reg. muži 8 
9.Podolák Jaroslav1954reg. muži 9 
10.Jirák Aleš1978reg. muži 10 
11.Frouz Roman1965reg. muži 11 
12.Alexa Adam2002reg. muži 12 
TJ Slavoj Tachov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukupová Jana1975reg. ženy 2 
2.Florian Roman1968reg. muži 21 
3.Janovec Oldřich1956reg. muži 46 
4.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 49 
5.Žalud Pavel1965reg. muži 59 
6.Procházka Václav1983reg. muži 80 
7.Hohl Jan1965nez. muži  
8.Košťál Jan1952nez. muži  
9.Novotný Samuel2003nez.  
TJ Slavoj Tachov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
2.Mikulášek Pavel1957reg. muži 27 
3.Nič Jaroslav1963reg. muži 32 
4.Císař Rudolf1961reg. muži 35 
5.Záliš Pavel1959reg. muži 39 
6.Sňozík Ivan1952reg. muži 40 
7.Tóth Vojtech1967nez. muži cizinec 
8.Kratochvíl Jiří2003nez.  
TJ Slavoj Chodová Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vasilečko Michal1966reg. muži 12 
2.Wágner František1963reg. muži 18 
3.Abramčuk Jiří1975nez. muži N 
4.Rolko Zdeněk1964nez. muži N 
5.Krejčí Antonín st.1937nez. muži N 
6.Rolko Rudolf1958nez. muži N 
7.Rožumberg Jiří1966nez. muži N 
8.Netek Václav1969nez. muži N 
9.Krejčí Jiří2002nez. dci N 
10.Temejčík Michal2003nez. dci N 
11.Dologh Pavel1957nez. muži N 
12.Krejčí Milan1970nez. muži N 
13.Straka Jiří1955nez. muži N 
TJ Sokol Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-239 
2.Šejba Bohumír1959reg. muži 23 
3.Sedlák František1946reg. muži 30 
4.Skopová Šárka1991kraj. ženy 11 
5.Gallerachová Iva2007reg. ženy 4 
6.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
7.Rolník Tomáš1988reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Bor E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoltés Juraj1954reg. muži 15 
2.Křesťan Jan1953reg. muži 53 
3.Pour Pavel1961reg. muži 55 
4.Krivda Daniel2004reg. muži 62 
5.Faltus Josef1973reg. muži 65 
6.Kalabzová Miroslava1978reg. ženy nezařazena 
7.Pauchová Viktorie2007reg. mžy nezařazena 
TJ Milíře
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuláš Karel1975reg. muži 9 
2.Šuhaj Ivan ml.1968reg. muži 15 
3.Štrunc Petr ml.1968reg. muži 20 
4.Vávra Alois1965reg. muži 80 
5.Štrunc Štěpán1981reg. muži 79 
6.Cikán František1961reg. muži 150 
7.Cikán Jiří1988reg. muži 200 
8.Horáček Martin1974reg. muži 250 
9.Javůrková Ivana1994reg. ženy 249 
10.Nováček Ladislav1973reg. muži 140 
11.Rajm Vladimír1955nez. muži  
12.Toman Michal ml.2003reg. dci 90 
13.Toman Václav1965reg. muži 255 
14.Schettl Jiří1951reg. muži 256 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975reg. muži 7 
2.Zušťák Petr1976reg. muži 9 
3.Matejovič Petr1979reg. muži 17 
4.Matejovič Lukáš1982reg. muži 22 
5.Bašta Miroslav1943reg. muži 83 
6.Bíšek Bohumil1939reg. muži 47 
7.Bureš Jiří1935reg. muži 54 
8.Čtvrtečka Zdeněk1945reg. muži 74 
9.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 76 
10.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  
11.Matejovič Miroslav1952reg. muži 75 
12.Pfeifer Ladislav1951reg. muži 70 
13.Prouza Pavel1937reg. muži 73 
ST DDM Stříbro
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzica Matěj1999nez. muži  
2.Hájek Karel1959nez. muži  
3.Kříž Petr1964nez. muži  
4.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
5.Jelínek Kryštof2003nez. muži  
TJ Čechie Halže
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirinovič Martin1985reg. muži 4 
2.Švagr Bohuslav1950reg. muži 8 
3.Brichta René1963reg. muži 34 
4.Dokoupil Aleš1973reg. muži 41 
5.Rubášová Marie1962reg. ženy 5 
6.Škrabal František1943reg. muži 51 
7.Velc Josef1940reg. muži 81 
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Černošín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Myška Václav1973nez. muži  
2.Novák Alois1975nez. muži  
3.Poucha Václav1969nez. muži  
4.Krejča Vladimír2001nez. dci  
5.Krejča František2005nez. sži  
6.Pejsar Petr1975nez. muži  
TTC Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa David1993reg. muži 5 
2.Alexa Marcel1969reg. muži 6 
3.Benda Luděk1962reg. muži 7 
4.Marek Tomáš1976reg. muži 8 
5.Podolák Jaroslav1954reg. muži 9 
6.Jirák Aleš1978reg. muži 10 
7.Frouz Roman1965reg. muži 11 
8.Alexa Adam2002reg. muži 12 
TJ Slavoj Tachov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záliš Pavel1959reg. muži 39 
2.Žalud Pavel1965reg. muži 59 
3.Procházka Václav1983reg. muži 80 
4.Kratochvíl Jiří2003nez.  
5.Sňozík Ivan1952reg. muži 40 
6.Novotný Samuel2003nez.  
7.Košťál Jan1952nez. muži  
8.Hohl Jan1965nez. muži  
TJ Sparta Dlouhý Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chejnovský Radek1970reg. muži 1 
2.Valenta Petr1974reg. muži 2 
3.Kochta Petr1969reg. muži 3 
4.Kochta Petr ml.1990reg. muži 4 
5.Jakl Aleš1978reg. muži 5 
6.Janča Aleš1973reg. muži 6 
7.Štíbr Filip2000reg. muži 7 
8.Švábek Jan1984reg. muži 8 
9.Synek Adam2003reg. muži 9 
10.Zeman Matěj2004reg. muži 10 
11.Synek Jaroslav2000reg. muži 11 
12.Tipka Václav1980reg. muži 12 
TJ Slavoj Chodová Planá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolko Rudolf1958nez. muži N 
2.Krejčí Antonín st.1937nez. muži N 
3.Rožumberg Jiří1966nez. muži N 
4.Netek Václav1969nez. muži N 
5.Krejčí Jiří2002nez. dci N 
6.Temejčík Michal2003nez. dci N 
7.Dologh Pavel1957nez. muži N 
8.Krejčí Milan1970nez. muži N 
9.Straka Jiří1955nez. muži N 
TJ Milíře
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Ladislav1973reg. muži 140 
2.Cikán František1961reg. muži 150 
3.Cikán Jiří1988reg. muži 200 
4.Horáček Martin1974reg. muži 250 
5.Javůrková Ivana1994reg. ženy 249 
6.Rajm Vladimír1955nez. muži  
7.Schettl Jiří1951reg. muži 256 
8.Štrunc Štěpán1981reg. muži 79 
9.Toman Michal ml.2003reg. dci 90 
10.Toman Václav1965reg. muži 255 
11.Kučera Karel2008nez. nži  
12.Kučera Martin1975nez. muži  
13.Mautnerová Katka1972nez. ženy  
TJ Hraničář Částkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíšek Bohumil1939reg. muži 47 
2.Bureš Jiří1935reg. muži 54 
3.Pfeifer Ladislav1951reg. muži 70 
4.Prouza Pavel1937reg. muži 73 
5.Čtvrtečka Zdeněk1945reg. muži 74 
6.Matejovič Miroslav1952reg. muži 75 
7.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 76 
8.Bašta Miroslav1943reg. muži 83 
9.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy