Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
okresní soutěž 1.stupně
TJ Zákupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 31-60 
2.Častulík Zdeněk1965reg. muži 61-100 
3.Červenka Bohuslav1948reg. muži 61-100 
4.Mareček Antonín1965reg. muži 61-100 
5.Brůžek Petr st.1950reg. muži nezařazen 
6.Hovorka Milán1941reg. muži nezařazen 
7.Černý Jaroslav1968reg. muži nezařazen 
8.Komár Miroslav1957reg. muži nezařazen 
9.Kučera Tomáš1975reg. muži nezařazen 
10.Makarov Štěpán1972reg. muži nezařazen 
11.Mareček František1959reg. muži nezařazen 
12.Neumann Josef1967reg. muži nezařazen 
13.Pinc Stanislav1979reg. muži nezařazen 
14.Tomash David1968reg. muži nezařazen 
15.Neumann Petr1971reg. muži nezařazen 
16.Štefanová Kamila1998reg. ženy nezařazen 
17.Uzyiuk Ievgen1964reg. muži nezařazen 
18.Kofanov Sergej1962reg. muži nezařazen 
19.Moravčík Roman1969reg. muži nezařazen 
SKST Cvikov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Česenek Vratislav1965kraj. muži 101-130 
2.Král Pavel1965reg. muži 31-60 
3.Mládek Petr1973reg. muži 61-100 
4.Čeřovský Ivo1962reg. muži 61-100 
5.Grančič Václav1973reg. muži 61-100 
6.Novotný Miroslav1972nez. muži  
7.Grančič Ivan1966nez. muži  
8.Fišera Tadeáš1999nez. muži  
9.Ceban Alexandr2004nez. muži  
10.Cikl Pavel1955nez.  
Cvikováček Cvikov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec David1995reg. muži 61-100 
2.Křížová Gabriela1992reg. muži 61-100 
3.Német Martin1972reg. muži 61-100 
4.Madaraszová Klára1994nez.  
5.Studničný Josef1968nez.  
6.Růžička Zdeněk1953nez.  
7.Kříž Josef1982nez.  
8.Viktora Radek1976nez.  
9.Tomek Jaroslav st.1963nez.  
10.Libichová Kateřina1984nez. muži  
11.Polák Pavel1960nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jan2001reg. muži 31-60 
2.Nykodýmová Natálie2002reg. muži 31-60 
3.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
4.Nolová Markéta1972reg. muži 31-60 
5.Polák Tomáš1982reg. muži 31-60 
6.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
7.Hudeček Evžen1956nez.  
8.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
9.Hepp Petr1977nez.  
TJ Jiskra Nový Bor E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Tomáš1962reg. muži 31-60 
2.Lepšík Jan1995reg. muži 31-60 
3.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
4.Brejcha Karel1952reg. muži 61-100 
5.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
6.Doutnáčová Jitka1964nez.  
7.Moudrý Bohuslav1942nez.  
8.Kopecká Klára1979nez.  
9.Kučera Pavel1945nez.  
10.Poláček Karel1940nez.  
11.Brych Lukáš2006nez.  
12.Tynus Matouš2000nez.  
13.Valúch Ján1951nez.  
14.Šoupal Jakub2008nez.  
15.Plass Filip2002nez.  
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
2.Kadlec Ladislav1957reg. muži 61-100 
3.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
4.Cháb Ladislav1952reg. muži nezařazeni 
5.Fírer Jiří1966reg. muži 61-100 
6.Nacházel Pavel2002reg. dci 101-150 
7.Fišer Jiří1985reg. muži nezařazeni 
8.Klofcová Adela2003reg. dky nezařazeni 
9.Král Martin st.1979reg. muži nezařazeni 
10.Majcher Patrik2004reg. sži nezařazeni 
11.Piszcor Stanislav1979reg. muži nezařazeni 
12.Slanina Jaroslav1951reg. muži nezařazeni 
13.Zita Petr1966reg. muži nezařazeni 
TJ Doksy-Mimoň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovec Radek1966reg. muži 31-60 
2.Židlický Martin1967reg. muži 31-60 
3.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
4.Motl Ladislav1952reg. muži 61-100 
5.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
6.Vrba Josef1959reg. muži 61-100 
7.Urban Ivo1955reg. muži 61-100 
8.Fečuš Jan1963reg. muži 61-100 
9.Adam Milan1961reg. muži 61-100 
10.Bönsch Richard1965reg. muži 61-100 
11.Ešner Miroslav1958nez. muži nezařazen 
12.Franěk Josef1969nez. muži nezařazen 
13.Jírový Jiří1957nez. muži nezařazen 
14.Linder Ladislav1953nez. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichl Jiří1943reg. muži 31 - 60 
2.Činka Bořek1955reg. muži 31 - 60 
3.Sršeň Petr1955reg. muži 31 - 60 
4.Tuzar Zdenek1950reg. muži 31 - 60 
5.Březina Štěpán1948reg. muži 61 - 100 
6.Pospíchal Jindřich1947nez.  
7.Holmajer Tomáš2002nez.  
8.Sigmund Bohumil2002nez.  
9.Marx Pavel1979nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
2.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
3.Čech Tomáš1986nez.  
4.Čech Lukáš1993nez.  
5.Gabriel Václav st.1976nez.  
6.Milata Vladimír ml.1985nez.  
7.Gabriel Jan2007nez.  
8.Choma Ondřej2008nez.  
9.Motlík Lukáš2004nez.  
10.Motlík Tomáš2003nez.  
ST Sloup v Čechách A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav st.1955reg. muži 61-100 
2.Žanda Josef1980reg. muži 31-60 
3.Gregorová Libuše1974reg. muži 61-100 
4.Korp Petr st.1972kraj. muži 61-80 
5.Krsek Ladislav1951reg. muži 61-100 
6.Dragoun Luděk1968reg. muži 61-100 
7.Fenyes Martin1968nez. muži  
8.Jirotka Jindřich1984nez.  
9.Klíč Igor1960reg. muži 61-100 
10.Krok Lukáš1986reg. muži 61-100 
11.Luxík Vratislav1959reg. muži 61-100 
12.Studnička Jaromír1972reg. muži 61-100 
13.Šulc Martin1972nez. muži  
14.Heřmanová Kateřina2000nez.  
15.Hřeben David ml.2000nez.  
16.Rumlenová Tereza2004nez.  
17.Studničková Rozálie2004nez.  
TJ Jiskra Svor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 19. 
2.Andrla Vladimír ml.1974reg. muži 9. 
3.Rudinský Lukáš1978reg. muži 14. 
4.Procházka Jiří1977reg. muži 35. 
5.Červinka Tomáš1989nez. muži  
6.Drábek Milan1981nez. muži  
7.Jaderný Miroslav ml.1985nez. muži  
8.Jirák Jiří1987nez. muži  
9.Jonák Jan1977nez. muži  
10.Kaiser Josef1959nez. muži  
11.Kryl Vladimír1955nez. muži  
12.Kubásek Daniel1971nez. muži  
13.Martínek Jaromír1946nez. muži  
14.Pavlíček Martin1971nez. muži  
15.Šlégr Ondřej1976nez. muži  
16.Taller René1960nez. muži  
17.Drábek Milan2009nez. nži  
18.Pavlíček Jonáš2008nez. nži  
19.Oppel Denis1993nez. muži  
okresní soutěž 2.stupně
TJ Zákupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareček František1959reg. muži nezařazen 
2.Neumann Josef1967reg. muži nezařazen 
3.Pinc Stanislav1979reg. muži nezařazen 
4.Tomash David1968reg. muži nezařazen 
5.Makarov Štěpán1972reg. muži nezařazen 
6.Moravčík Roman1969reg. muži nezařazen 
TJ Zákupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Petr st.1950reg. muži nezařazen 
2.Černý Jaroslav1968reg. muži nezařazen 
3.Hovorka Milán1941reg. muži nezařazen 
4.Komár Miroslav1957reg. muži nezařazen 
5.Neumann Petr1971reg. muži nezařazen 
6.Kofanov Sergej1962reg. muži nezařazen 
7.Uzyiuk Ievgen1964reg. muži nezařazen 
8.Štefanová Kamila1998reg. ženy nezařazen 
9.Kučera Tomáš1975reg. muži nezařazen 
Cvikováček Cvikov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Zdeněk1953nez.  
2.Tomek Jaroslav st.1963nez.  
3.Kříž Josef1982nez.  
4.Viktora Radek1976nez.  
5.Štemberk Miroslav1960nez.  
6.Kocelská Monika1989nez.  
7.Okafor Adam2002nez.  
8.Oshanugor Okafor David2004nez.  
9.Hanuš Michal2005nez.  
10.Novotný Ondřej2006nez.  
11.Studničný Josef1968nez.  
12.Libichová Kateřina1984nez. muži  
13.Dvořák Jiří1989nez.  
14.Gežo Miroslav1978nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecká Klára1979nez.  
2.Hepp Petr1977nez.  
3.Poláček Karel1940nez.  
4.Moudrý Bohuslav1942nez.  
5.Kučera Pavel1945nez.  
6.Hudeček Evžen1956nez.  
7.Brych Lukáš2006nez.  
8.Plass Filip2002nez.  
9.Šoupal Jakub2008nez.  
10.Tynus Matouš2000nez.  
11.Valúch Ján1951nez.  
12.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
13.Pavlíček Zdeněk1954nez. muži  
14.Čupcová Viktorie2009nez.  
Jiskra Kamenický Šenov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanus Antonín ml.2008reg. nži nezařazeni 
2.Hanus Ondřej2010reg. nži nezařazeni 
3.Jakoubek Adam2010reg. nži nezařazeni 
4.Jonášová Adéla2008reg. nžy nezařazeni 
5.Fišer Jiří1985reg. muži nezařazeni 
6.Klofcová Adela2003reg. dky nezařazeni 
7.Král Martin st.1979reg. muži nezařazeni 
8.Král Martin ml.2007reg. mži nezařazeni 
9.Král Štepán2008reg. nži nezařazeni 
10.Majcher Patrik2004reg. sži nezařazeni 
11.Marková Vendula2003reg. dky nezařazeni 
12.Nacházel Tadeáš2007reg. mži nezařazeni 
13.Němečková Lenka2005reg. sžy nezařazeni 
14.Petrusová Natálie2005reg. sžy nezařazeni 
15.Prousková Barbora2007reg. mžy nezařazeni 
16.Piszcor Stanislav1979reg. muži nezařazeni 
17.Sillerová Andrea2005reg. sžy nezařazeni 
18.Slanina Jaroslav1951reg. muži nezařazeni 
19.Svoboda Jan2004reg. sži nezařazeni 
20.Zita Petr1966reg. muži nezařazeni 
21.Nacházel Pavel2002reg. dci nezařazeni 
22.Blažková Barbora2007reg. mžy nezařazeni 
TJ Lokomotiva Česká Lípa E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holmajer Tomáš2002nez.  
2.Sigmund Bohumil2002nez.  
3.Gabriel Jan2007nez.  
4.Choma Ondřej2008nez.  
5.Motlík Lukáš2004nez.  
6.Motlík Tomáš2003nez.  
7.Panáček Filip2009nez.  
8.Fabíni Jakub2008nez.  
9.Rek Petr2006nez.  
10.Rek Vítek2009nez.  
11.Pícha Štěpán2005nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
TJ Volfartice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najman Marek1990reg. muži 61-100 
2.Najman Zdeněk1958reg. muži 61-100 
3.Sedláček Tomáš1989reg. muži 61-100 
4.Kopecký Stanislav1963reg. muži 61-100 
5.Hau Martin1967nez. muži  
6.Nikolov Georgi1974reg. muži 61-100 
7.Reichmann Filip2006nez.  
ST Sloup v Čechách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxík Vratislav1959reg. muži 61-100 
2.Krok Lukáš1986reg. muži 61-100 
3.Klíč Igor1960reg. muži 61-100 
4.Krsek Ladislav1951reg. muži 61-100 
5.Jirotka Jindřich1984nez.  
6.Šulc Martin1972nez. muži  
ST Sloup v Čechách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dragoun Luděk1968reg. muži 61-100 
2.Studnička Jaromír1972reg. muži 61-100 
3.Heřmanová Kateřina2000nez.  
4.Rumlenová Tereza2004nez.  
5.Fenyes Martin1968nez. muži  
6.Hřeben David ml.2000nez.  
7.Studničková Rozálie2004nez.  
TJ Doksy - Mimoň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
2.Vrba Josef1959reg. muži 61-100 
3.Urban Ivo1955reg. muži 61-100 
4.Fečuš Jan1963reg. muži 61-100 
5.Adam Milan1961reg. muži 61-100 
6.Bönsch Richard1965reg. muži 61-100 
7.Ešner Miroslav1958nez. muži nezařazen 
8.Franěk Josef1969nez. muži nezařazen 
9.Jírový Jiří1957nez. muži nezařazen 
10.Linder Ladislav1953nez. muži nezařazen 
Tělovýchovná jednota Jiskra Svor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryl Vladimír1955nez. muži  
2.Jaderný Miroslav ml.1985nez. muži  
3.Taller René1960nez. muži  
4.Červinka Tomáš1989nez. muži  
5.Jirák Jiří1987nez. muži  
6.Martínek Jaromír1946nez. muži  
Tělovýchovná jednota Jiskra Svor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Milan1981nez. muži  
2.Pavlíček Martin1971nez. muži  
3.Jonák Jan1977nez. muži  
4.Šlégr Ondřej1976nez. muži  
5.Kubásek Daniel1971nez. muži  
6.Kaiser Josef1959nez. muži  
7.Drábek Milan2009nez. nži  
8.Pavlíček Jonáš2008nez. nži  
9.Oppel Denis1993nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy