Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Jiskra Tanvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Směšný Milan1957reg. muži 31-60 
2.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
3.Vorlíček Michal1977reg. muži 31-60 
4.Harcuba Jaroslav1955nez. muži 61-90 
5.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
6.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
7.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
8.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
9.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
10.Dolozim Ján1974reg. muži 121 a výše 
11.Kocourek Ivo1969reg. muži 121 a výše 
12.Ander Ota1948nez.  
13.Anderová Dita1977nez.  
14.Berka Oldřich1952nez.  
15.Koucký Vladimír1970nez.  
16.Lála Marek2002nez.  
17.Seibt Roman1973reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
2.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
3.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
4.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
5.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
6.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
7.Kolesa Ladislav1960nez.  
8.Rak Petr1954nez.  
SK Jiřetín pod Bukovou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártl Rostislav1973reg. muži 11-20 
2.Adamec Miroslav1967reg. muži 21-30 
3.Svatý Robert1977reg. muži 31-60 
4.Kolomazník David1971reg. muži 61-90 
5.Černý Michal1976nez.  
6.Kremláček Jiří1943nez.  
7.Sedlák Marek st.1973nez.  
TJ Sokol Železný Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Karel1959reg. muži 31 - 60 
2.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
3.Kvapil Josef1950reg. muži 31 - 60 
4.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
5.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
6.Pospíšil Pavel1962nez.  
7.Vrabec Milan1960nez.  
TJ Sokol Bratříkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
2.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
3.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
4.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
5.Schleif Filip1986reg. muži 91-120 
6.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
7.Matějček Ivan1986nez.  
TJ Sokol Koberovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Tomáš1980reg. muži 21-30 
2.Brožek Jan st.1960reg. muži 31-60 
3.Salaba Josef1961reg. muži 31-60 
4.Kobrle Stanislav1962reg. muži 61-90 
5.Novák Zdeněk1954reg. muži 61-90 
6.Brožek Jan ml.1986nez.  
7.Plecháč Luděk1973nez.  
8.Radoch Jiří1954nez.  
TJ Sokol Mukařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 21-30 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Vele Jaroslav1977reg. muži 31-60 
4.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
5.Pivrnec Zdeněk1976reg. muži 91-120 
6.Netopil Jiří1944nez.  
7.Šich Jaroslav1959nez.  
TJ Spartak Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Geisler Petr1961reg. muži 31-60 
2.Sekanina Miloslav1968reg. muži 31-60 
3.Šerák Petr1945reg. muži 61-90 
4.Geisler Jan1990reg. muži 91-120 
5.Hons Jaroslav1957reg. muži 61-90 
6.Blaškovič Petr1969reg. muži 91-120 
7.Troják Jan2000nez.  
TJ Spartak Rychnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Arnošt Tomáš1979reg. muži 31-60 
2.Hašlar Jan1996reg. muži 61-90 
3.Daníček Petr1974reg. muži 91-120 
4.Novotný Libor1958reg. muži 91-120 
5.Žižka Tomáš1975nez.  
6.Gaisler Jan1970nez.  
7.Baňas Rudolf1960nez.  
TJ Spartak Rychnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svárovský Vlastimil1973reg. muži 21-30 
2.Dyntera Pavel1966reg. muži 61-90 
3.Šilhán Miroslav1954reg. muži 61-90 
4.Marek Stanislav1952reg. muži 61-90 
5.Karpíšek Roman1961reg. muži 91-120 
6.Čermák Radek1974nez.  
T.T.C. Jablonec n.N. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Abraham Miroslav1957reg. muži 31-60 
2.Čejchan Tomáš1967reg. muži 31-60 
3.Hermsdörfer Zdeněk1954reg. muži 31-60 
4.Kulhánek Pavel1961reg. muži 61-90 
5.Kutil Ladislav1952reg. muži 61-90 
6.Suchánek Jaroslav1948reg. muži 61-90 
7.Berdych Pavel1968reg. muži 61-90 
8.Havrda Leoš1971reg. muži 91-120 
9.Sklenář Josef1942reg. muži 91-120 
10.Tuž Vladimír1945reg. muži 91-120 
11.Van Wesemaelová Barbora1990reg. muži 91-120 
12.Hoffmannová Hana1989reg. muži 121- 
13.Van Wesemael Albert1992reg. muži 121- 
14.Hrušková Štěpánka1972nez.  
15.Kočárník Milan1958nez.  
16.Krouský Luboš1967nez.  
17.Kutil Jan1993nez.  
18.Matěcha Stanislav1976nez.  
19.Pušová Ivana1965nez.  
20.Pustai Josef1963nez.  
21.Šlesinger Milan1972nez.  
22.Vodseďálek Radek1967nez.  
23.Trska Jakub1990nez.  
TJ Bižuterie Jablonec n.N. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
2.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
3.Tichý Vojtěch2000reg. muži 31-60 
4.Thér Petr1962reg. muži 61-90 
5.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
7.Barbora Adam2001reg. muži 61-90 
8.Šnajdr Pavel1944reg. muži 61-90 
9.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
10.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
11.Kejř Jaroslav1978reg. muži 91-120 
12.Pobříslová Jana1966nez. ženy  
13.Šilhán Jiří1958nez. muži  
14.Charvát Luboš1954nez. muži  
15.Kahan Ondřej2007nez. muži  
16.Vele Ivan1945nez. muži  
17.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
Okresní přebor 2. třídy
TJ Sokol Loužnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Bořivoj1955reg. muži 61-90 
2.Bursa Zdeněk1966reg. muži 91-120 
3.Daníček Miroslav1953reg. muži 91-120 
4.Jehlička Jiří st.1946reg. muži 91-120 
5.Blažek Tomáš1962reg. muži 121- 
6.Jehlička Jiří ml.1969nez.  
TJ Sokol Hamrska B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borčický Michal1975reg. muži 91-120 
2.Havel Jan1972reg. muži 91-120 
3.Havel Jiří2003reg. muži 91-120 
4.Šimek Daniel1974reg. muži 91-120 
5.Ivanič Petr1975nez.  
6.Mucha Robert1968nez.  
TJ Sokol Hamrska A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lubas Libor1965reg. muži 91-120 
2.Rychtárech Jan1994reg. muži 121- 
3.Trdla Josef1972reg. muži 121- 
4.Svoboda Jan1963reg. muži 121- 
5.Vynokurov Viktor1974nez. cizinec 
TJ Jiskra Tanvald D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolozim Ján1974reg. muži 121 a výše 
2.Kocourek Ivo1969reg. muži 121 a výše 
3.Seibt Roman1973reg. muži nezařazen 
4.Ander Ota1948nez.  
5.Anderová Dita1977nez.  
6.Berka Oldřich1952nez.  
7.Lála Marek2002nez.  
TJ Jiskra Tanvald C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
2.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
3.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
4.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
5.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
6.Koucký Vladimír1970nez.  
TJ Sokol Bratříkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
2.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
3.Schleif Filip1986reg. muži 91-120 
4.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
5.Matějček Ivan1986nez.  
6.Rak Petr1954nez.  
TJ Spartak Rychnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hons Jaroslav1957reg. muži 61-90 
2.Karpíšek Roman1961reg. muži 91-120 
3.Blaškovič Petr1969reg. muži 91-120 
4.Čermák Radek1974nez.  
5.Gaisler Jan1970nez.  
6.Troják Jan2000nez.  
7.Žižka Tomáš1975nez.  
8.Baňas Rudolf1960nez.  
TJ Spartak Smržovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Vítek2000nez. muži  
2.Medlík Zdeněk1986nez. muži  
3.Míčka Nikolas2003nez. muži  
4.Taušová Daniela2004nez. ženy  
5.Sýkora Ondřej2005nez. muži  
6.Černý Jonáš2004nez. muži  
7.Röhrich Matyáš2006nez. muži  
8.Vyhlídko Jan2005nez. muži  
9.Taušová Hana2007nez. ženy  
10.Brunclík Jan2005nez. muži  
T.T.C. Jablonec n.N. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Jaroslav1948reg. muži 61-90 
2.Kutil Ladislav1952reg. muži 61-90 
3.Berdych Pavel1968reg. muži 61-90 
4.Tuž Vladimír1945reg. muži 91-120 
5.Vodseďálek Radek1967nez.  
6.Šlesinger Milan1972nez.  
7.Kočárník Milan1958nez.  
8.Krouský Luboš1967nez.  
9.Kutil Jan1993nez.  
10.Trska Jakub1990nez.  
T.T.C. Jablonec n.N. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Josef1942reg. muži 91-120 
2.Van Wesemaelová Barbora1990reg. muži 91-120 
3.Havrda Leoš1971reg. muži 91-120 
4.Hoffmannová Hana1989reg. muži 121- 
5.Van Wesemael Albert1992reg. muži 121- 
6.Hrušková Štěpánka1972nez.  
7.Pustai Josef1963nez.  
8.Pušová Ivana1965nez.  
9.Matěcha Stanislav1976nez.  
TJ Autobrzdy Jablonec n.N.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouba Petr1965reg. muži 31-60 
2.Synek Jiří1964reg. muži 61-90 
3.Bráza Marek1974reg. muži 61-90 
4.Nypl Martin1966reg. muži 91-120 
5.Smrček Leoš1967nez. muži 121- 
6.Mühl Roman1985reg. muži nezařazen 
7.Sirovátka Bedřich1941reg. muži nezařazen 
TJ Bižuterie Jablonec n.N. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
2.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
3.Šnajdr Pavel1944reg. muži 61-90 
4.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
5.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
6.Kejř Jaroslav1978reg. muži 91-120 
7.Pobříslová Jana1966nez. ženy  
8.Kahan Ondřej2007nez. muži  
9.Šilhán Jiří1958nez. muži  
10.Charvát Luboš1954nez. muži  
11.Vele Ivan1945nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy