Soupisky
Extraliga žen
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 27. 
2.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 31. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 39. 
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34. 
5.Keroušová Michaela1996ČR ženy 43. 
6.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11. 
7.Čížová Tereza2006kraj. ženy 18.-19. 
8.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 23. 
ČP M 1.větev
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 251.-300. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
13.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
15.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
16.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
17.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
18.Potměšil Pavel1962nez. muži  
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
5.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
11.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
12.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
13.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
14.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
15.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
16.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
17.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
18.Oroš Karel1961nez.  
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 31-40 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 121-140 
4.Topič Erik2003kraj. muži 141-170 
5.Tecl Tomáš2001kraj. muži 141-170 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 201-250 
7.Karel Martin1975kraj. muži 201-250 
8.Kubíček Jan1972kraj. muži 274 
9.Dvořák Petr2003reg. muži 31-60 
10.Karel Martin ml.2002reg. muži 91-120 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 91-120 
12.Ptáčník Daniel2004reg. muži 121-150 
13.Hart Luboš1962nez.  
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
8.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
9.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
10.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
11.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
12.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
13.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
14.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
KST Blansko, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
6.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
7.Skoupý Michal2002kraj. muži 221-230 
8.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
TJ Fryšták, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61.-70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131.-140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121.-130. 
KST Blansko B, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 61-70 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
3.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
7.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
8.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 31.-35. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 51.-60. 
3.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 91.-100. 
4.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 101.-120. 
5.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 101.-120. 
6.Černík Jan2005kraj. muži 121.-140. 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
5.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
9.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
10.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
11.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
14.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
15.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
16.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
17.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
18.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
19.Trajhan Miroslav1985kraj. muži nezařazen 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Szotkowski Jan2003kraj. mži 81-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
7.Lasota Laurent2001kraj. muži 181-220 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
9.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
TJ Sokol Jestřebí, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
7.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
8.Daniel Petr1978reg. muži 201-250 
9.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
ČP M 2.větev 1.kolo
F2 - Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 13 
2.Bláha František1980kraj. muži 14 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 71. - 80. 
4.Babínek Jiří1997kraj. muži 81. - 90. 
5.Hladík Jiří1980kraj. muži 101. - 120. 
6.Šejstal Adolf1947kraj. muži 101. - 120. 
7.Kučera Martin2000kraj. muži 101. - 120. 
C4 - STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
5.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
6.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
7.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
8.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
9.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
10.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
11.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
E4 - TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001kraj. muži 101.-120. 
2.Langr Lukáš1997kraj. muži 121.-140. 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 141.-160. 
4.Kristek Patrik2001kraj. muži 141.-160. 
5.Kristek Lukáš2002kraj. muži 141.-160. 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
E3 - TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
10.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
E1 - SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 21-40 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-60 
3.Palát Petr1992kraj. muži 41-60 
4.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-100 
5.Henžel Michal2002kraj. muži 101-140 
6.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
8.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
9.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
D2 - TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy