Soupisky
Extraliga mužů
SKST Charvát Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Petr1984ČR muži 17 
2.Bajger Ondřej1994ČR muži 19 
3.Valenta Jan2001ČR muži 72 
4.Čihák Marek1974ČR muži 42 
5.Mynář Vojtěch2001ČR muži 85 
6.Harenčák Jakub2000ČR muži 91 
7.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
8.Koutný Kamil1970nez. muži  
HB Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 6 
2.Tregler Tomáš1990ČR muži 7 
3.Obešlo Michal1989ČR muži 13 
4.Vožický Bohumil1977ČR muži 14 
5.Shouman Mohamed1993nez. muži 16cizinec 
6.Skála Radek2002ČR muži 32 
7.Kanta František1971ČR muži 61 
8.Šimončík Josef1980ČR muži 62 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 12 
2.Olejník Martin1972ČR muži 16 
3.Koblížek Martin1996ČR muži 30 
4.Panský Jindřich1960kraj. muži 12 
5.Orlowski Milan1952nez. muži  
6.Durdil Ivo1961nez. muži  
7.Sváta Tomáš1967nez. muži  
SKST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Jakub1995ČR muži 26 
2.Blinka Michal2001ČR muži 28 
3.Yoshida Kaito1999ČR muži 35Ncizinec 
4.Medek Josef1976ČR muži 80 
5.Průša David2000ČR muži 84 
6.Borůvka Lukáš1985ČR muži 96 
7.Pařízek Martin2000kraj. muži 8 
8.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
9.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
10.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
11.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
12.Protiva Luboš1988kraj. muži 15,5 
13.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
14.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 15 
2.Klásek Marek1975ČR muži 27 
3.Pavlica Martin1983ČR muži 53 
4.Buben Vlastimil1999ČR muži 46 
5.Mokrejš Jan2002ČR muži 70 
6.Hort Tomáš1997kraj. muži 8 
7.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 9 
8.Janovský Dan2003kraj. muži 10 
9.Brát Karel ml.1997kraj. muži 13 
10.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 14 
11.Lebeda Michal st.1966nez.  
TTC ENFIREEX OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Jakub1986ČR muži 10 
2.Olivares Felipe1992ČR muži 19Ncizinec 
3.Bělík Šimon2004ČR muži 21 
4.Korbel Petr1971ČR muži 56 
5.Delinčák Filip2003ČR muži 65Ncizinec 
6.Korbel Richard1977kraj. muži 21-40N 
7.Demek Tomáš1965nez.  
SKST Stavoimpex Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 30 Ncizinec 
2.Klos Patrik1998ČR muži 49 
3.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 13 
4.Kadlček Michal1979ČR muži 54 
5.Růžička Filip2000kraj. muži 17 
6.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 31-40 
7.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
8.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
9.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
10.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
11.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 25 
2.Onderka František2002ČR muži 29 
3.Sadílek Tomáš1975ČR muži 34 
4.Martinko Tomáš2002ČR muži 39 
5.Přistál Tomáš1982ČR muži 66 
6.Morávek Radim2003ČR muži 69 
7.Plachta Jakub2000ČR muži 74 
8.Štalzer Adam2003ČR muži 91 
9.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
10.Vybíral Filip2002kraj. muži 30,5 
11.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30,5 
12.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 22 
2.Zelinka Jakub2000ČR muži 27Ncizinec 
3.Černota Filip2001ČR muži 64 
4.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 68 
5.Stach Matěj2003ČR muži 85Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kaucký Jakub2003ČR muži 98Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Přída Kryštof2002ČR muži 100 
8.Šíp Martin2006kraj. muži 21-30Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 4. 
2.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 42.Ncizinec 
3.Štěpánek David1971ČR muži 50. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 10. 
5.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.Ncizinec 
6.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
7.Čonka Martin1977kraj. muži 18. 
8.Slapnička Jakub2003ČR muži 77Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
9.Květon Ondřej2004ČR muži 87Střídavý start z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
1.liga mužů
KST SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 51 
2.Bělohlávek Dominik1998ČR muži 89 
3.Liška Libor1995ČR muži 97 
4.Čopián Ondřej1983kraj. muži 8 
5.Dostál Jan2002kraj. muži 9 
6.Slavík Miroslav1971kraj. muži 51 
7.Šťastný Daniel1996kraj. muži 51N 
8.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 121 
9.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 42 
2.Mynář Vojtěch2001ČR muži 86 
3.Harenčák Jakub2000ČR muži 92 
4.Mikolašík Michal1999kraj. muži 30,5 
5.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
6.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
7.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 40,5N 
8.Lokaj Roman1965kraj. muži 40,5N 
9.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
10.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
11.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
12.Delinčák Filip2003ČR muži 65NcizinecStřídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 80 
2.Průša David2000ČR muži 84 
3.Borůvka Lukáš1985ČR muži 96 
4.Pařízek Martin2000kraj. muži 8 
5.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
6.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
7.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
8.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
9.Protiva Luboš1988kraj. muži 15,5 
10.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
11.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
12.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
13.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
14.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
15.Blinka Michal2001ČR muži 28 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fígeľ Jakub1992ČR muži 30 Ncizinec 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 41 
3.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 60 
4.Higuchi Shota1997kraj. muži 12 Ncizinec 
5.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 94 
6.Thang Do Trong1985kraj. muži 17 Ncizinec 
7.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
8.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
9.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
10.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
11.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
12.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
13.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
14.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Tomáš2002ČR muži 39 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 66 
3.Javůrek Jiří1990ČR muži 88 
4.Štalzer Adam2003ČR muži 91 
5.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30,5 
6.Karásek Karel1968kraj. muži 60N 
7.Krupník Jan1980kraj. muži 70,5 
8.Chaloupka František1977kraj. muži 70,5 
9.Onderka František2002ČR muži 29 
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Radim2003ČR muži 69 
2.Plachta Jakub2000ČR muži 74 
3.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
4.Vybíral Filip2002kraj. muži 30,5 
5.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
6.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 60N 
7.Lisztwan Jan2005kraj. muži 70,5 
8.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100Ncizinec 
TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 37 
2.Holáň Jan1993ČR muži 71 
3.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 7 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 12 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
7.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
8.Founě Jiří1975kraj. muži 251-300 
9.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
10.Kortus Pavel1969nez.  
11.Záboj Matěj2002kraj. muži 17Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
12.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
KST NOVÝ JIČÍN
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Martin1983ČR muži 35 
2.Lapčík Ondřej1999ČR muži 57 
3.Kratochvíl Michal1995ČR muži 76 
4.Kowal René1996kraj. muži 21-40 
5.Pavlík Tibor1996kraj. muži 20 
6.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
7.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
8.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
9.Vincek Martin2000kraj. muži 61-80 
TTC MS Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 44 
2.Smýkal Tomáš1993ČR muži 67 
3.Gorecki Jan1999ČR muži 82 
4.Šmerda Marek1973ČR muži 90 
5.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
6.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
7.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
8.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
9.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
11.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
12.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
13.Dufek Jan2003ČR muži 83Střídavý start z KST Zlín, z.s.
14.Nedbálek Michal2001kraj. muži 6Střídavý start z KST Zlín, z.s.
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buben Vlastimil1999ČR muži 46 
2.Mokrejš Jan2002ČR muži 70 
3.Šlapák Miloš1986kraj. muži 6 
4.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 9 
5.Hort Tomáš1997kraj. muži 8 
6.Janovský Dan2003kraj. muži 10 
7.Brát Karel ml.1997kraj. muži 13 
8.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 14 
9.Hušek Adam2001kraj. muži 16 
10.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 18 
11.Čepelka Jan1975kraj. muži 32 N 
12.Hrunka Jakub1992kraj. muži 60 N 
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 48 
2.Kopányi Tomáš1997ČR muži 53 Ncizinec 
3.Obešlo Marek1991ČR muži 55 
4.Klimek Vojtěch1992ČR muži 72 
5.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
6.Hoferik Petr1978kraj. muži 19 
7.Klabusay Martin1983kraj. muži 211-220 
8.Hušek Jan1982kraj. muži 281-290 
9.Hušek Jindřich1981reg. muži 47 
10.Šlancar Jiří1961reg. muži 50 
11.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
12.Hanák František1971reg. muži 101-120 
13.Janoušek Přemek1976nez. muži  
14.Pavlovský Lukáš1986nez. muži  
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1977ČR muži 14 
2.Shouman Mohamed1993ČR muži 16Ncizinec 
3.Skála Radek2002ČR muži 32 
4.Šimončík Josef1980ČR muži 62 
5.Kanta František1971ČR muži 61 
6.Slapnička Jakub2003ČR muži 77 
7.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
8.Jadrný Šimon2002ČR muži 99 
9.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 
10.Novák Aleš1998kraj. muži 10 
11.Mádr Miloslav1989kraj. muži 11 
12.Vondráček Filip2004kraj. muži 16 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 58. 
2.Šilhán Petr1995ČR muži 78. 
3.Zavoral Roman1980kraj. muži 6N 
4.Bittner Michal1979kraj. muži 20N 
5.Merta Jakub1989kraj. muži 6N 
6.Ramírez Francisco1993kraj. muži 21Ncizinec 
7.Jakubský Filip2002kraj. muži 22 
8.Pozník David1985kraj. muži 26 
9.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 39 
10.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 43 
11.Slavík Libor1975kraj. muži 44N 
12.Lučan Martin1966kraj. muži N38 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 68 
2.Stach Matěj2003ČR muži 85Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kaucký Jakub2003ČR muži 98Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Přída Kryštof2002ČR muži 100 
5.Ezr Václav1996kraj. muži 20 
6.Šíp Martin2006kraj. muži 21-30Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
8.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
9.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
10.Podrazil Václav2005kraj. muži 31-40Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
12.Zelinka Jakub2000ČR muži 27Ncizinec 
13.Černota Filip2001ČR muži 64 
2.liga mužů sk.A
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
3.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
4.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
5.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
6.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
7.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
8.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
9.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
10.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 12. 
2.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15. 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
4.Vaculovič Libor1987kraj. muži N16. 
5.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
6.Šplíchal Jan1979kraj. muži N46. 
7.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N90. 
8.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 142.-170. 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíma Miroslav1991kraj. muži 4 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 9 
3.Fencl Jakub2004kraj. muži 12 
4.Macháček Jan1970kraj. muži 13 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
6.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 35,5 
7.Rovner Antonín1980kraj. muži 45,5 
8.Holovčák Jiří1972kraj. muži 55,5 
9.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 55,5 
10.Keller Filip2003kraj. muži 55,5 
11.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
12.Záruba David2002kraj. muži 75,5 
13.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
14.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
15.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
16.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
17.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
TJ Sokol Michle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 19 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 21-30 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 61-80 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 41-60 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
7.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
8.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
10.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
11.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
12.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
13.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100Střídavý start z Klub stolního tenisu Bohnice z.s.
14.Benák Vít2005kraj. muži 101-150Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
15.Benák Jan2005kraj. muži 201-250Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži 3N 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 6 
4.Legát Petr1999kraj. muži 12 
5.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 9 
6.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
7.Závora Adam2001kraj. muži 21 
8.Klier Jakub1988kraj. muži 26 
9.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
10.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 94 
2.Thang Do Trong1985kraj. muži 17 Ncizinec 
3.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
4.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
8.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
9.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
10.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
11.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
13.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
14.Kuchařík Martin1981kraj. muži 151-200 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 3. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 5. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 13. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 18. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
7.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
8.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
9.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
10.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
11.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
12.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
13.Slavík Radek2000kraj. muži 31.-40.Střídavý start z SK cyklistiky Zruč nad Sázavou
TTC Karlovarsko 2020
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 79 
2.Polák Michal1979kraj. muži 3 
3.Žák Jan1989kraj. muži 4 
4.Hobl Lukáš1998kraj. muži 6 
5.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5 
6.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
7.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
8.Palkovský David1984nez.  
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 4 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 5 
3.Kříž Dominik1999kraj. muži 10 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 21 
5.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 11 
6.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 31 
7.Noha Miroslav1954kraj. muži 41 
8.Krieger Ladislav1987kraj. muži 41 
9.Pitra František1960kraj. muži 101 
10.Krivda František1976kraj. muži 101 
11.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 2 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 3 
3.Skokan Viktor2003kraj. muži 8 
4.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
5.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
6.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
7.Vajgl Lukáš1984reg. muži 20 
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981kraj. muži 7. 
2.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 11. 
3.Postelt Tomáš1994kraj. muži 14. 
4.Juklík Tomáš1973kraj. muži 31-40 
5.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
6.Čeřovský Petr1966kraj. muži 71-100 
7.Pácha Robin1992kraj. muži 101-130 
8.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
9.Havlík Vít2002kraj. muži 161-200 
10.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
11.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
12.Kos Tomáš1976nez.  
13.Grubr Vojtěch2002nez. Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 44 
2.Čamr František2000ČR muži 93 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 18 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
9.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
10.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
11.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
12.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
13.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
14.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 6 
2.Bartošek Vít1986kraj. muži 7 
3.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 14 
4.Woznicki Patrik1979kraj. muži 15 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
6.Jindřich Vít1982kraj. muži 41-50 
7.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
8.Steif Richard1965kraj. muži 71-80 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peko Štefan2000ČR muži 60 Ncizinec 
2.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
3.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
6.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
7.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
8.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
9.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
10.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
11.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
10.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 20 
2.Šíp Martin2006kraj. muži 21-30Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
4.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
5.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
6.Podrazil Václav2005kraj. muži 31-40Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
8.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
9.Suvorov Maxim1989kraj. muži 41-60cizinec 
10.Plachý Jiří1967kraj. muži 61-80 
11.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
12.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
2.liga mužů sk.B
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
2.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
3.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 40,5N 
4.Lokaj Roman1965kraj. muži 40,5N 
5.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
6.Číž Rostislav1977kraj. muži 60,5N 
7.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
8.Horut Daniel1981kraj. muži 120,5 
9.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
10.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
11.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
12.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 41-60Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jan2003ČR muži 83 
2.Král Filip1992kraj. muži 1N 
3.Soukup Adam2001kraj. muži 4 
4.Nedbálek Michal2001kraj. muži 6 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 16 
6.Kopečný Roman2004kraj. muži 81-90 
7.Sigmund Michael2005kraj. muži 101-110 
8.Vranka Ondřej2007kraj. muži 141-150 
9.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
10.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120 
11.Oharek David1999nez. muži xxx 
12.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3Střídavý start z SK Přerov
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 17 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 21-40 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-40 
4.Kudela Petr1972kraj. muži 41-60 
5.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60 
6.Wallik Lukáš1989kraj. muži 61-80 
7.Vícha Radomír1980kraj. muži 81-100 
8.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-140 
9.Dzida Martin2001kraj. muži 141-180 
10.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 181-220 
11.Dzida Lukáš2006kraj. muži 221-260Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
2.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
4.Protiva Luboš1988kraj. muži 15,5 
5.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
6.Brumlich Daniel1997kraj. muži 30,5 
7.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 30,5 
8.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
9.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
10.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
11.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 115,5 
TJ Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
2.Schwab Richard1974kraj. muži 17. 
3.Valeš Jakub2003kraj. muži 20. 
4.Miffek Daniel1976kraj. muži N27. 
5.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
6.Sixta Vít2005kraj. muži 71.-80. 
7.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 142.-170. 
9.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
10.Jakubský Filip2002kraj. muži 22Střídavý start z DTJ Hradec Králové
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 11 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 21-30 
3.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 61-70 
5.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
6.Babák Petr1970kraj. muži 81-90 
7.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
8.Mach Ondřej1984kraj. muži 231-240 
9.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
10.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
11.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
12.Bartoš Milan1964nez.  
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20N 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
9.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
10.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
11.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40Střídavý start z TTC Brandýs n.L, spolek
TJ Sokol Studená I.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994ČR muži 75 
2.Čermák Marek2000kraj. muži 16 
3.Doležal Ondřej1997kraj. muži 18 
4.Smola Igor1962kraj. muži 19 
5.Šindelář Radim2000kraj. muži 30-40 
6.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
7.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
8.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
9.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
10.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
6.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
7.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
8.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
9.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
10.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
11.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
12.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 41-50 NStřídavý start z TJ Sokol Borová-Korouhev
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
8.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
9.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
10.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
11.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
KST Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996kraj. muži 20 
2.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
3.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
4.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
5.Vincek Martin2000kraj. muži 61-80 
6.Trabura Lubomír1983kraj. muži 141-180 
7.Kment Tomáš2006kraj. muži 141-180 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 181-220 
9.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 221-260 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Tomáš1997kraj. muži 8 
2.Janovský Dan2003kraj. muži 10 
3.Brát Karel ml.1997kraj. muži 13 
4.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 14 
5.Hušek Adam2001kraj. muži 16 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 18 
7.Čepelka Jan1975kraj. muži 32 N 
8.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
9.Hrunka Jakub1992kraj. muži 60 N 
10.Truněček Martin2004kraj. muži 71-80 
11.Zeman Daniel1983kraj. muži 100 N 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
2.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
3.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
4.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
6.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
7.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
8.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
9.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
10.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
11.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
12.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
13.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
14.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
15.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
16.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
17.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
HB Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 61 
2.Slapnička Jakub2003ČR muži 77 
3.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Jadrný Šimon2002ČR muži 99 
5.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 
6.Novák Aleš1998kraj. muži 10 
7.Mádr Miloslav1989kraj. muži 11 
8.Vondráček Filip2004kraj. muži 16 
9.Záboj Matěj2002kraj. muži 17 
10.Bártík Tomáš1996kraj. muži 19 
11.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
12.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
13.Karel Filip2004ČR dci 127 
SKST Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 54 
2.Růžička Filip2000kraj. muži 17 
3.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 31-40 
4.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
5.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
6.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
7.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
8.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
9.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
10.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
11.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
12.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
13.Brhel Richard1965reg. muži 20 
14.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101.-110.Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice z.s.
3.liga mužů sk.A
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
3.Závora Adam2001kraj. muži 21 
4.Klier Jakub1988kraj. muži 26 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
6.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
7.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
3.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
4.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 60 N 
6.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
7.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
8.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
9.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Jan1988nez.  
6.Cafourek Tomáš1986nez.  
7.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.NStřídavý start z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
TJ ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986ČR muži 63 
2.Brožek Michal1987kraj. muži 21-30 
3.Hýža Daniel2000kraj. mži 21-30 
4.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
5.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
7.Fiala Jakub1995kraj. muži 41-50 
8.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
9.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-50 
10.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
11.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
12.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
13.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 21-30 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
4.Karda Martin1993kraj. muži 51-70 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
9.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
10.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
11.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
12.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
13.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
14.Kebrle Josef1955reg. muži N 101-120 
15.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
TJ Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Jiří1965kraj. muži 7 
2.Kuchař Jan1999kraj. muži 25 
3.Oláh Michal1980kraj. muži 26-30 
4.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
5.Vařečka Pavel1978kraj. muži 41-50 
6.Novák Radek1975kraj. muži 51-60 
7.Vysocký Ivan1960kraj. muži 51-60 
8.Zika Miroslav1972kraj. muži 71-80 
9.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5Střídavý start z TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.
10.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60Střídavý start z TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.
SportSpin TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Petr1979kraj. muži 6. N 
2.Černý Vít1977kraj. muži 21-30 
3.Zítek Patrik1972kraj. muži 31-40 
4.Šmejkal Radek1981kraj. muži 31-40 
5.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
6.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
7.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
8.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
9.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
10.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
11.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
12.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 21-30 
2.Bakalář Daniel1970kraj. muži 31-40 
3.Myler Matěj2004kraj. muži 51-70 
4.Škopek Stanislav1956kraj. muži 71-100 
5.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100N 
6.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
7.Kaisler Robert1975kraj. muži 161-200 
8.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 251-300 
9.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
10.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 41-50Střídavý start z KST Orel ČB
SKST Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček František1989kraj. muži 1 N 
2.Minář Marek1985kraj. muži 8 
3.Huleš Petr1971kraj. muži 11 
4.Kruliš David1994kraj. muži 15 
5.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 13 
6.Vála Bohuslav1956kraj. muži 20 
7.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
8.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 21-25 
9.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
10.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 31-40 N 
11.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
12.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 21-25 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 31-40 
7.Kysela Martin1975kraj. muži 51-60 
8.Soukup Miloš1976kraj. muži 61-70 
9.Kunst Petr1981kraj. muži 71-80 
10.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71-80 
11.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
12.Dietl Luboš1973kraj. muži 81-100 
SF SKK El Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
2.Suvorov Maxim1989kraj. muži 41-60cizinec 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61-80 
4.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
5.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 81-100 
7.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr2000kraj. muži 14 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
6.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
7.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
8.Vondruška Oldřich1950reg. muži 34-40 
9.Klabík Vilém1979reg. muži 41-50 
10.Novotný Martin1958reg. muži 41-50 
11.Sedlický Jaroslav1971reg. muži 51-60 
12.Matějů Petr1976reg. muži 61-80 
13.Holub Martin2003reg. muži 81-100 
14.Cvach Jiří1950reg. muži 81-100 
15.Hložek Pavel1956reg. muži 81-100 
16.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
17.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 19 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
3.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
4.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
6.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
9.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
10.Koval Jan1993kraj. muži 151 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
3.liga mužů sk.B
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
2.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
3.Brumlich Daniel1997kraj. muži 30,5 
4.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 30,5 
5.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
6.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
7.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
8.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
9.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
10.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
11.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
12.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
13.Marholt David1982kraj. muži 90,5 
14.Fabíni Marek1995kraj. muži xxx 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Jan1976kraj. muži 31-40 
2.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
3.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
4.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-60 
5.Kuba Miloslav1973kraj. muži 41-60 
6.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 61-80 
8.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
9.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
10.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
11.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
12.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
13.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
14.Kézr Aleš1974nez.  
Lokodepo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Marcel1975kraj. muži 11.-20. 
2.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 11.-20. 
3.Bradáč Petr1976kraj. muži 11.-20. 
4.Smetana Josef1983kraj. muži 21.-40. 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 21.-40. 
6.Svatoš Roman1980kraj. muži 21.-40. 
7.Minář Jiří1975kraj. muži 41.-60. 
8.Louda Jiří1964kraj. muži 41.-60. 
9.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81.-100. 
TTC Bělá p/Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 9. 
2.Balog Roland1987kraj. muži 10. 
3.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 31.-40. 
4.Vavák Pavel1975kraj. muži 70.N 
5.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 41.-50. 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 71.-100. 
7.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131.-160. 
8.Blecha David1997kraj. muži 161.-200. 
9.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
10.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
11.Lapka Miroslav1998reg. muži 21.-30. 
12.Kaňka Jakub1987reg. muži 31.-40. N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
2.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
3.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 60 N 
4.Lopocha Pavel1974kraj. muži 80 N 
5.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
6.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
7.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
8.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
9.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
10.Kuchařík Martin1981kraj. muži 151-200 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 1 
2.Beneš Jiří1990kraj. muži 20 
3.Dusík Stanislav1998kraj. muži 25,5 
4.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
5.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
6.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 25,5 
7.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 25,5 
8.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
9.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 10 
2.Novák Libor1977kraj. muži 19 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
6.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
7.Dvořák Martin1991kraj. muži 91-100 
8.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
9.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
10.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
11.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
12.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
TJ Sokol M. Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
3.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
4.Jamrich Robert1979kraj. muži 100. N 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
8.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
9.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
10.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
11.Bukovský Radek1977nez. muži  
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 21 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 28 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 29 
4.Brož Petr1996kraj. muži N70 
5.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
7.Bílek Luboš1979kraj. muži N 100 
8.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
9.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
10.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
11.Částka David1999kraj. muži N230 
12.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 19 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 21-30 
3.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
9.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
10.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
11.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
12.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51-70Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
13.Šperl Jakub2004nez. Střídavý start z TJ Dobřany, z.s.
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
2.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
3.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
4.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
5.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
7.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
8.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
9.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
10.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
11.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
12.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
13.Karásek Vít1994nez. muži N 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži 19 
2.Hnik Ondřej1991kraj. muži 36 
3.Tisoňů Nikola1978kraj. muži N 70 
4.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 91 - 100 
5.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
6.Kadaník Martin2004kraj. muži 121 - 140 
7.Kopecký Pavel1954kraj. muži 142 - 170 
8.Krulich Miloš1968kraj. muži 142 - 170 
9.Tomanec Jan1959kraj. muži N 170 
10.Oláh Jan1973kraj. muži 171 - 200 
11.Slobodzian Adam1997kraj. muži 231 - 260 
12.Wagner Max Richard2005kraj. muži 51.-60.Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
13.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 61-70Střídavý start z TJ Jičín z.s.
14.Kycelt Jakub2004kraj. muži 71-80Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
15.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 31-40 
2.Smrček Michal1984kraj. muži 50N 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 51-70 
4.Veselý Milan1989kraj. muži 70N 
5.Jirásek Jiří1975kraj. muži 70N 
6.Levenec Petr1978kraj. muži 100N 
7.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
8.Vodňanský Martin1981reg. muži 31-40 
9.Švarc Martin1976reg. muži 40,5 
10.Eibich Jan1999reg. muži 51-60 
11.Bárta Kryštof1998reg. muži 61-70 
12.Vacek Jiří1978reg. muži 70,5 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil Václav2005kraj. muži 31-40Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
4.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 60N 
5.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
6.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
3.liga mužů sk.C
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 31.-40. 
2.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 31.-40. 
3.Antoš Jiří1977kraj. muži 51.-60. 
4.Sedlář Jakub1984kraj. muži 61.-70. 
5.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
6.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
7.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 71.-80. 
8.Klusák Jaromír1974reg. muži 101-110. 
9.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
10.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
11.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 211.-220. 
12.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
13.Bahenský Tomáš2006reg. muži 231.-240. 
14.Sedlář David2000nez.  
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuča Jan1986kraj. muži 81 - 90 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 81 - 90 
3.Vaculík Filip1995kraj. muži 91 -100 
4.Traxler Jan1985kraj. muži 121- 130 
5.Fila Martin1991kraj. muži 111 - 120 
6.Oleksík Václav1972kraj. muži 161 - 170 
7.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221 -230 
8.Tupec Pavel1978kraj. muži 221 - 230 
9.Třináctý Richard1976kraj. muži 281 - 290 
10.Tůma Pavel1969reg. muži 51 - 60 
11.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81 -90 
12.Kozel Petr1981reg. muži 91 - 100 
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 8. 
2.Loudín Petr1979kraj. muži 17. 
3.Nevřela Daniel1973kraj. muži 20. 
4.Slavík Radek2000kraj. muži 31.-40. 
5.Škopek Pavel1997kraj. muži 41.-50. 
6.Herout Tomáš1985kraj. muži 201.-250. 
7.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
8.Herout Václav1981reg. muži 51.-60. 
9.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
10.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
11.Babka Dominik2005reg. muži 81.-90. 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 81.-90. 
13.Förster Vojtěch2006reg. muži 91.-100. 
14.Vacík Patrick1984reg. muži 100.N 
15.Beran Tomáš2000kraj. muži 101-130Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Čáslav
16.Vaigl Martin2007kraj. muži 161.-200.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 18. 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 41. - 50. N 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51. - 60. 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 91. - 100. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
6.Wirth Imrich1977kraj. muži 101. - 110. 
7.Podrazil David2001kraj. muži 151. - 160. 
8.Grufík Kamil1989kraj. muži 201. - 210. 
9.Koníček Marek1978kraj. muži 281. - 290. 
10.Gajdoschík Adrián1993nez. cizinec 
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 21.-30. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 41.-50. 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 41.-50. 
4.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101.-110.Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
5.Kurka Milan1964kraj. muži 191.-200. 
6.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 71.-80. 
8.Hrdlička Petr1985nez. muži  
9.Pospíšil Jiří1982nez. muži  
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
2.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
3.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
4.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
5.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
6.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
7.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
8.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
9.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
10.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
11.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
12.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
13.Novotný Petr1985kraj. muži 281-290 
14.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
15.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
16.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
TJ Sokol Borová-Korouhev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 16 
2.Stránský Matěj1998kraj. muži 17 
3.Štieber Břetislav1976kraj. muži 18 
4.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 41-50 N 
5.Langr Lukáš1988kraj. muži 41-50 
6.Štrof Jaroslav1963reg. muži 18 
7.Malý Jiří1985reg. muži 19 
8.Roušar Martin1983reg. muži 26-30 
9.Škalda Jan2009nez. Hostování z SK Dobré, z.s.
10.Svojanovský Radim2002kraj. muži 31-35Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 6 
2.Hodas David1990kraj. muži 13 
3.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 36-40N 
4.Souček Martin1986kraj. muži 36-40N 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
6.Kudýn Petr1987kraj. muži 41-50 
7.Marel David1999kraj. muži 41-50 
8.Karcol Martin1992kraj. muži 72-80 
9.Novotný Luboš1979kraj. muži 82-90 
10.Loudil Jan1959kraj. muži 162N 
11.Kleprlík Michal1986nez.  
12.Dostál Jan2002kraj. muži 9Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň
13.Volhejn Dan2006kraj. muži 31-35Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
HB Ostrov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 
2.Novák Aleš1998kraj. muži 10 
3.Mádr Miloslav1989kraj. muži 11 
4.Vondráček Filip2004kraj. muži 16 
5.Záboj Matěj2002kraj. muži 17 
6.Bártík Tomáš1996kraj. muži 19 
7.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
8.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
9.Hitzger Pavel1979kraj. muži 61-70 
10.Hitzger Jakub2006kraj. muži 61-70 
11.Hejkal Filip1984kraj. muži 71-80 
12.Svoboda Lukáš2006kraj. muži 101-120 
13.Karel Filip2004ČR dci 127 
14.Jinek Matyáš2007ČR mži 68 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Filák Tomáš1988kraj. muži 81-90 
4.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
5.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
6.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140 N 
7.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
8.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
9.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
10.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 6N 
2.Ramírez Francisco1993kraj. muži 21Ncizinec 
3.Jakubský Filip2002kraj. muži 22 
4.Pozník David1985kraj. muži 26 
5.Lučan Martin1966kraj. muži N38 
6.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 39 
7.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 43 
8.Slavík Libor1975kraj. muži 44N 
9.Šumpík Viktor1984kraj. muži 50N 
10.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
11.Pugzík Antonín1955kraj. muži 71-80 
12.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
13.Kolman Ivo1967kraj. muži N230 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mádlo Martin1986kraj. muži 11 
2.Jelínek Michal1986kraj. muži 12 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži 25N 
4.Bako Adam1999kraj. muži 26-30 
5.Táborský Jiří1976kraj. muži 51-60 
6.Koubek René1974kraj. muži 51-60 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 51-60 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 72-80 
9.Víšek Roman1987kraj. muži 91-100 
10.Zajíček Miroslav1987reg. muži 60N 
11.Theodor Jiří1963reg. muži 61-80 
12.Andrlík Tomáš1979reg. muži 61-80 
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírek Jan1975kraj. muži 9 
2.Veselský Roman1982kraj. muži 12 
3.Pros René1974kraj. muži 15 
4.Veselský Tomáš1980kraj. muži 21-30 
5.Nečas František1999kraj. muži 31-40 
6.Vaněk Josef1958kraj. muži 41-50 
7.Štola Miroslav1970kraj. muži 71-80 
8.Kysilka Václav1977kraj. muži 91-100 
9.Fňukal Radek2002kraj. muži 141-170 
3.liga mužů sk.D
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30,5 
2.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
3.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 60N 
4.Karásek Karel1968kraj. muži 60N 
5.Chaloupka František1977kraj. muži 70,5 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 70,5 
7.Lisztwan Jan2005kraj. muži 70,5 
8.Bajger Jiří1972kraj. muži 90,5 
9.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100Ncizinec 
10.Demek Zdeněk1963kraj. muži 100N 
11.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
12.Kindl Tomáš2003kraj. muži 160,5 
13.Malík David1998kraj. muži 160,5 
14.Slavík Lukáš2004kraj. muži 200,5 
15.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 220N 
16.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
17.Hýl Jakub2006kraj. muži 280,5 
TTC Ostrava-Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 21-40 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 41-60 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 61-80 
4.Merta Marek1992kraj. muži 101-140 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 61-80 
6.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
7.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180 
8.Danko Petr1966kraj. muži 221-260 
9.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 221-260 
10.Mikeska Jakub1991nez.  
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 5 
2.Vlček Pavel1984kraj. muži 9 
3.Hladil David1991kraj. muži 10 
4.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30 
5.Vlček Radim1974kraj. muži 21-30 
6.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
7.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
8.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 31-40 
9.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
10.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
11.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
12.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
13.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
14.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
15.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
16.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
TJ Sokol Náklo
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Matěj1992kraj. muži 1.N 
2.Vlach Martin1998kraj. muži 2 
3.Konečný Lukáš1998kraj. muži 4 
4.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 51.-70. 
5.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51.-70.Hostování z SK Přerov
6.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71.-100 
7.Hejduk Pavel2003kraj. muži 71.-100Hostování z SK Přerov
8.Veigl Lukáš2001kraj. muži 8Střídavý start z KST Jeseník
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 3 
2.Mikulec Ivo1987kraj. muži 11 
3.Brázdil Jiří1988kraj. muži 21-30 
4.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
5.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 
6.Uher Antonín2000kraj. muži 51-60 
7.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
8.Kučera Ondřej2001kraj. muži 81-90 
9.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
10.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvečko Daniel1962kraj. muži 41-60Ncizinec 
2.Štůsek David1983kraj. muži 61-80 
3.Štůsek Jakub1988kraj. muži 61-80 
4.Skalický Jiří1994kraj. muži 81-100 
5.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61-80 
6.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
7.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
8.Guřan Jiří1978kraj. muži 101-140 
TTC FRÝDLANT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 21-40 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 41-60 
3.Hrabec Michal1979kraj. muži 41-60 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 41-60 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61-80 
6.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-80N 
7.Kotek Dominik1999kraj. muži 81-100 
8.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 81-100N 
9.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-140 
10.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
11.Židek Jiří1988reg. muži 41-45 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skotnica Martin2004kraj. muži 1NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3 
3.Skalský Ondřej1999kraj. muži 5 
4.Olejník Jakub1997kraj. muži 6 
5.Sedláček Michael2003kraj. muži 6NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
6.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
7.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
8.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
9.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
10.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
11.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
12.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
13.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
TJ Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 41-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
2.Šustek Pavel1979kraj. muži 101-140 
3.Hendrych Daniel1998kraj. muži 101-140 
4.Orság Pavel1981kraj. muži 101-140 
5.Holemý Josef1970kraj. muži 181-220 
6.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 181-220 
7.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
8.Barša Michal1980kraj. muži 221-260 
9.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
10.Bača Jaroslav1972kraj. muži 221-260 
11.Král Petr1956reg. muži 51-60 
12.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
13.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
14.Inderský Lukáš1976nez.  
15.Inderský Martin1979nez.  
16.Pajurek Zdeněk1982nez.  
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 21-40 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-60 
3.Palát Petr1992kraj. muži 41-60 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 101-140 
5.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-100 
6.Skulina David1991kraj. muži 101-140 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
8.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
9.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
10.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
11.Jašek Milan1955kraj. muži 181-220 
12.Javůrek Martin1970kraj. muži 181-220N 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 8. 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 14. 
3.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 17. 
4.Juřica Tomáš1997kraj. muži 19. 
5.Škrla Jiří2002kraj. muži 21.-30. 
6.Škrla Jaroslav1964nez.  
7.Vaculík Vladimír1968nez.  
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Račák Vítězslav1976kraj. muži 7 
3.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 12 
4.Jahůdka Petr1976kraj. muži 13 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 71-80 
7.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 151-160 
8.Zuzaník Marek1972reg. muži 111-120 N 
9.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
10.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 N 
11.Chytil Jan1984reg. muži 161-170 
12.Batoušek Vladimír1970reg. muži 191-200 
13.Úředníček Petr1978reg. muži 221-240 
14.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 221-240 
15.Zikmund Marek1998reg. muži 241-260 N 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wasilewski Damian1987ČR muži 99Ncizinec 
2.Revay Radomír1970kraj. muži 21-40 
3.Sikora Filip1997kraj. muži 21-40 
4.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-40 
5.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
6.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40Ncizinec 
7.Sargánek David1996kraj. muži 61-80 
8.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
9.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
10.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
11.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
12.Musil Milan1960kraj. muži 221-260 
13.Valenta Milan1962nez.  
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 41-60 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 61-80 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 61-80 
4.Musiol Kamil1971kraj. muži 81-100 
5.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
6.Maier Zbyněk1989kraj. muži 261-300 
7.Strak Martin1978kraj. muži 261-300 
8.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
9.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
10.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
11.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
12.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
13.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
Extraliga žen
SKST Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 11 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 12 
3.Hrabicová Klára2003ČR ženy 19 
4.Hanáková Nela2004ČR ženy 38 
5.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 30,5 
CDU SPORT - ST OSTRAVA,
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9 
2.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 16 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 18 
4.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 13Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
5.Stramová Eliška2007kraj. ženy 21-40Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Dvořáková Gábina2006kraj. ženy 41-50N 
7.Gavendová Aneta2006kraj. ženy 41-50N 
8.Ságlová Miroslava1988nez.  
9.Hrachová Marie1963nez.  
10.Chovancová Marie2002ČR ženy 76Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SKP Sever Ústí n/L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 53 
2.Ajdini Tereza2003ČR ženy 61Hostování z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
3.Vysocká Karolína1998ČR ženy 68Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
4.Smíšková Martina1979ČR ženy 65 
5.Allertová Sára1999nez.  
6.Vašinová Karina1977nez.  
7.Hauznerová Michaela1977nez.  
8.Peštová Eva1950nez.  
9.Pařízková Monika2005ČR ženy 49.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
10.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 59Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
11.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 17Střídavý start z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 27. 
2.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 31. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 39. 
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34. 
5.Keroušová Michaela1996ČR ženy 43. 
6.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11. 
7.Čížová Tereza2006kraj. ženy 18.-19. 
8.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 23. 
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 5 
2.Paridi Konstantina1996ČR ženy N16cizinec 
3.Ilievová Dagmar1993ČR ženy 23 
4.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 30 
5.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
6.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 46 
7.Sazimová Adéla2006ČR ženy 69 
8.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 11 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanová Tamara1994ČR ženy 6 
2.Vašendová Jana2003ČR ženy 24 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 28 
4.Labošová Ema2001ČR ženy 28Ncizinec 
5.Březinová Barbora2004ČR ženy 74Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
6.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 6Ncizinec 
2.Štrbíková Renata1979ČR ženy 14 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 20N 
4.Šedová Eliška2001ČR ženy 40 
5.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámková Karin1994ČR ženy 2. 
2.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
3.Širučková Aneta1991ČR ženy 7. 
4.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 66.-70. 
5.Wiltschková Dominika2006nez. cizinec 
6.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
SVS Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 10 
2.Stachová Olesja1985ČR ženy 16Ncizinec 
3.Truksová Lucia1995ČR ženy 36Ncizinec 
4.Jirásková Tereza2001ČR ženy 29Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 21 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Tomášková Jana2008ČR mžy 23Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártová Tereza2005ČR ženy 55Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 14NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Zoubková Adéla2006kraj. ženy 21Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 26 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 42 
2.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 56Hostování z Sokol Lány 2
3.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
4.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 82 
5.Tenglová Vendula1993ČR ženy 90Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
6.Škopková Věra1994ČR ženy 95 
7.Radnicová Lenka1979nez. ženy NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
SKST Stavoimpex Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 41 
2.Blechová Barbora1998ČR ženy 62 
3.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-35 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 36-40 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-55 
6.Novotná Eliška2009kraj. ženy 56-60 
SKST Stavoimpex Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ng Nam Wing1992ČR ženy 4 Ncizinec 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 5 Ncizinec 
3.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 5 Ncizinec 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 8 
5.Záděrová Linda2003ČR ženy 15 
6.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
SKST Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 20 
2.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 26 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 47 
5.Holubová Simona2010kraj. ženy 56-60 
6.Šerešová Timea2009kraj. ženy 61-65 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 25Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 36 
3.Pisárová Kateřina2006ČR ženy 58Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 71 
5.Plachá Liliana2003ČR ženy 78Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41-50 
7.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61-80 
1.liga žen sk.A
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975kraj. ženy 8 
2.Veletová Ilona1973kraj. ženy 16-20 
3.Hagino Petra1974kraj. ženy 16-20 
4.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 16-20 
5.Mrázková Lia2002kraj. ženy 80N 
6.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11.Střídavý start z SKST Vlašim
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998kraj. ženy 11-15 
2.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 26-30 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-50 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-50 
5.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 81-100 
6.Pokorná Bára2003nez. Střídavý start z TJ Jizera Káraný, spolek
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meškánová Andrea2004ČR ženy 66 
2.Nečasová Natálie2003ČR ženy 93Hostování z KST Orel ČB
3.Procházková Šárka2002kraj. ženy 19 
4.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
5.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 51-70 
6.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
7.Novotná Tereza2007kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 51Hostování z TJ Hrádek z.s.
2.Hnojská Andrea2003ČR ženy 80 
3.Jehlíková Petra1993ČR ženy 98Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
4.Marešová Zdeňka ml.2003ČR ženy 100Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Marešová Zdeňka1977kraj. ženy 9Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
6.Hnojská Helena1974nez. ženy  
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobková Martina1988ČR ženy 52 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 54 
3.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 14N 
4.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 27NHostování z TJ Spartak Čenkov, spolek
5.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 30 
6.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 23 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 59 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 89 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 12 
4.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 17Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
5.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 20 
6.Střihavková Zdeňka1989nez. ženy  
7.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3Střídavý start z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 50Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
2.Strnadová Karolína2003ČR ženy 87Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
3.Síbrtová Kateřina1971kraj. ženy 11-15 
4.Franeková Věra2003kraj. ženy 26-30 
5.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
6.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 NHostování z TTC Rebel z.s.
7.Blažková Anežka2002kraj. ženy 51-60 
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 96 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 7 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8 
4.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
5.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
6.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
7.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
8.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
9.Lněničková Marta1979kraj. ženy 18 
10.Vyletová Helena1972reg. ženy 12 
11.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 13 
KST Kalich Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 79 
2.Prášilová Petra1980ČR ženy 81 
3.Hanušová Monika1972kraj. ženy 9Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
4.Pavelková Lenka1981kraj. ženy 10Hostování z T.J. Sokol Terezín
5.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 14Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
6.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 15Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 82 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 90Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
3.Škopková Věra1994ČR ženy 95 
4.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 21-25 
5.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
6.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
7.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 41-50 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21-25 
2.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-25 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 26-30 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 31-40 
5.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 51-60 
6.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 51-60 
7.Havlíková Jana1976kraj. ženy 51-60 
1.liga žen sk.B
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanáková Nela2004ČR ženy 38 
2.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 30,5 
3.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 30,5 
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 30,5 
5.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 6Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 30 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 46 
3.Sazimová Adéla2006ČR ženy 69 
4.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
5.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 20 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N20 
7.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 23 
8.Bačinová Lucie2004kraj. dky N7 
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
2.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 11 
3.Antošová Bára2007kraj. ženy 15Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
4.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 18 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N18 
6.Macurová Andrea1978nez.  
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 32 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 92 
3.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 31-35 
4.Fialová Markéta1980kraj. ženy 41-45Hostování z Spartak Adamov, z.s.
5.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
6.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 46-50 
7.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 66-70 
8.Pavlicová Renata1992nez. ženy Hostování z Orel jednota Silůvky
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977ČR ženy 70 
2.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 5 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6 
4.Bayerová Anežka ml.2003kraj. ženy 6Hostování z TJ Tesla Pardubice
5.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
6.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
7.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
8.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
9.Rebejová Karla1959nez.  
10.Syrová Lucie1993nez. Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 57 
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 75Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 81Ncizinec 
4.Šebková Kristýna2001ČR ženy 83Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
5.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
7.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
8.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 46-50 
9.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březinová Barbora2004ČR ženy 74Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
2.Chovancová Marie2002ČR ženy 76 
3.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 97 
4.Horná Petra1986kraj. ženy 15Hostování z TTC Ostrava-Poruba, z.s.
5.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
6.Chovancová Markéta1971kraj. ženy 41-50 
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 40 
2.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 48Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
3.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 94Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
4.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
5.Telecká Jana1980nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glücková Lenka2003ČR ženy 64Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
2.Tydlačková Simona1979ČR ženy 85 
3.Vránová Radana1994kraj. ženy N3Hostování z TJ Sokol Šarovy z.s.
4.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3 
5.Malíková Klára2002nez. ženy Střídavý start z KST Hluk
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnáková Markéta1998kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol Ropice
2.Palkovská Ivana1980kraj. ženy 14 
3.Literáková Taťána1977kraj. ženy 21-40Hostování z TJ Sokol Ropice
4.Svobodová Anna2006reg. muži 351-400 
5.Fárková Kateřina2006reg. muži 401-450 
2.liga žen sk.A
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
2.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 13 
3.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 18 
4.Brožová Alena1974kraj. ženy 19Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
5.Vobrubová Zuzana2006kraj. sžy 2Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
6.Růžičková Barbora2007kraj. sžy 4Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
7.Škapová Alžběta2008kraj. mžy 1 
8.Kuželová Sabina2011kraj. nžy 1 
9.Sedláčková Marie Emma2011kraj. nžy 2 
10.Fulínová Hana1975reg. muži 130,5 
11.Vítová Drahomíra1959reg. muži 130,5 
12.Hořínková Slávina1948reg. muži 130,5 
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy 9NcizinecHostování z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Votice
3.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 31-40 
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 31-40 
5.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-50 
TJ Sokol Plzeň V B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
2.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
3.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
4.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
5.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
6.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
7.Lněničková Marta1979kraj. ženy 18 
8.Vyletová Helena1972reg. ženy 12 
9.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 13 
10.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 18 
11.Jarošová Tereza1993reg. ženy 19 
12.Jůzová Viktorie2008reg. ženy 20 
13.Jaramillo Julie2009reg. ženy 21-25 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 43. 
3.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 11. 
4.Čížová Tereza2006kraj. ženy 18.-19. 
5.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 23. 
6.Beranová Sára1999nez.  
7.Budilová Ella2012nez.  
8.Jírová Monika1971nez.  
9.Štauberová Adéla2006nez.  
10.Zelingrová Kamila1999nez.  
11.Pěnkavová Dagmar1998nez. Hostování z Sokol Divišov
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 6 
4.Janků Renata1969kraj. ženy 11 
5.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 15 
6.Kupčíková Nela2007ČR sžy 33 
7.Hrubá Nikol2008nez.  
8.Radová Ema2009nez.  
9.Šimáčková Barbora2008nez.  
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 20-22 
2.Slámová Andrea2008kraj. ženy 20-22 
3.Maurerová Lucie2007kraj. ženy 24-27 
4.Hýžová Denisa2006kraj. ženy 28 
5.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 29Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
6.Voráčová Anna2009ČR nžy 8 
7.Toužimská Rozálie2009ČR nžy 20 
8.Toužimská Leontýna2011ČR nžy 40 
9.Martinovská Alena2005kraj. dky 17 
10.Šafková Veronika2005kraj. sžy 22 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 21-25 
2.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
4.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 41-50 
5.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
6.Tichá Vendula1994kraj. ženy 51-60Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 3 
2.Kocourková Blanka1967kraj. ženy 4 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Písek
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
5.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
6.Škochová Klára2010kraj. sžy 16 
7.Riantová Lucie2010kraj. sžy 17 
8.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 71 
2.Plachá Liliana2003ČR ženy 78Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41-50 
4.Březáková Helena1960kraj. ženy 51-60 
5.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61-80 
6.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5. 
2.Fišerová Iveta1974kraj. ženy 8. 
3.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 21.-30. 
4.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice
2.liga žen sk.B
TJ ABC Braník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 31-40 
2.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 31-40 
3.Černá Martina1983kraj. ženy 41-50 
4.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 50N 
5.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
6.Černá Lenka1986kraj. ženy NHostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
AST Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výborná Michala1982kraj. ženy 4Hostování z SK Malá Veleň
2.Tonarová Tereza2006kraj. ženy 7-10Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
3.Korpová Romana ml.2007kraj. ženy 11Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 30 
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
2.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 18 
3.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N18 
4.Macurová Denisa2003kraj. ženy N19 
5.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 20 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N20 
7.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 23 
8.Bačinová Lucie2004kraj. dky N7 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 17Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
2.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 20 
3.Hlavacká Jana1971reg. ženy 6 
4.Brabencová Pavlína1975reg. ženy 5Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
5.Švihnosová Eliška2006reg. ženy 8 
6.Hampejsová Lucie2004reg. ženy 9 
7.Kubánková Kateřina2009kraj. mžy 8 
8.Martinová Amálie2009kraj. mžy 9 
9.Kuthanová Veronika2006kraj. sžy 27 
10.Polanská Jana1970nez. ženy  
11.Nesměráková Eliška1999nez. ženy  
12.Hojková Tereza1984nez. ženy  
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 26-30 
2.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
3.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 NHostování z TTC Rebel z.s.
4.Blažková Anežka2002kraj. ženy 51-60 
5.Vránová Helena1976kraj. ženy 60 N 
6.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
7.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
8.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
9.Makarová Tereza2009ČR mžy 31Hostování z Stolní tenis club Slaný, z.s.
10.Alinčová Michaela2010ČR mžy 55 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 12-13 
2.Fusová Anička1964kraj. ženy 14NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
3.Hudečková Věra1962kraj. ženy 15-17Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
4.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 18-19 
5.Tomsová Kateřina1972nez. ženy  
6.Šeligová Tereza1995nez. ženy  
7.Hudečková Hana1987nez. ženy Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy N12Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 14 
3.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 26 
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy N24 
5.Měšťanová Pavlína2006nez. sžy N 
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botková Michaela2005kraj. ženy 12-13 
2.Ginzlová Eva1989kraj. ženy 15-17Hostování z Tělovýchovná jednota Březovice z.s.
3.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 15-17 
4.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 22 NHostování z Tělovýchovná jednota T.T.C. table tennis club LIBE
5.Vlasáková Martina1975reg. ženy 4Hostování z Stolní tenis Dolní Bousov, z.s.
6.Švachová Lenka1986reg. ženy 7 
TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3 
2.Křížová Gabriela1992kraj. ženy 3Hostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
3.Kašubiaková Viktorie2004kraj. ženy 5 
4.Madaraszová Klára1994kraj. ženy 17NHostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
5.Mašková Nicole2003nez. Hostování z SK Toužim
6.Kopecká Klára1979nez.  
7.Čupcová Viktorie2009nez.  
8.Čupcová Valerie2012nez.  
2.liga žen sk.C
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblovská Dominika1998ČR ženy 99 
2.Segetová Patricie2004kraj. ženy 16 
3.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-40 
4.Straková Bára2005kraj. ženy 21-40 
5.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-40 
6.Synková Markéta2001kraj. ženy 21-40 
7.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 21-40N 
8.Harvánková Dana1965nez.  
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
2.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
3.Fialová Markéta1980kraj. ženy 41-45Hostování z Spartak Adamov, z.s.
4.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 46-50 
5.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 66-70 
6.Bejrová Nikol2004nez.  
7.Šebelová Sára2008nez.  
T.J. Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 3 
2.Heřmánková Andrea1998kraj. ženy 4Hostování z USK Pardubice
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 7Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 8Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
5.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 16 
6.Kacafírková Agáta2007kraj. dky 11-13 
7.Vostrovská Lucie2006kraj. dky 11-13 
8.Borecká Karolína2009kraj. nžy 1 
9.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
2.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
3.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
4.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
5.Motlová Jitka1967nez.  
6.Zemková Barbora1988nez.  
7.Kodytková Martina1993nez.  
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 4 
2.Králová Lucie1998kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Loučka
3.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 8Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 10N 
5.Dvořáková Eva1979kraj. ženy 17 
6.Prázdná Tereza2002nez. ženy Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001ČR ženy 83Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
2.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
5.Zánová Martina1997kraj. ženy 36-40cizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Šenková Kateřina2003kraj. ženy 41-45Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
7.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 46-50 
8.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
9.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
TJ Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3 
2.Bezděková Gábina1972kraj. ženy 4Hostování z Orel Zlín
3.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 6 
4.Holíková Kristýna2005kraj. ženy N6 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
6.Glücková Romana2008ČR sžy 60Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
7.Hnátková Barbora2000nez.  
8.Bezděková Kristýna2000kraj. ženy 5Střídavý start z Orel Zlín
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrová Michaela1988kraj. ženy 4 
2.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 10Hostování z TJ Žďár nad Sázavou
3.Píšová Adéla1982kraj. ženy 13 
4.Brázdová Marie1999kraj. ženy 17. NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
5.Cahová Zuzana2001kraj. ženy 21 
6.Bartošová Hana1948reg. ženy 5 
SKST Stavoimpex Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 15 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 47 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 36-40 
4.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-55 
6.Holubová Simona2010kraj. ženy 56-60 
7.Novotná Eliška2009kraj. ženy 56-60 
8.Šerešová Timea2009kraj. ženy 61-65 
TT Moravský Krumlov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
2.Skrutková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
3.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 66-70 
4.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 61-65Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
5.Slaná Pavla2008kraj. ženy 71-75 
6.Šedová Natálie2008ČR mžy 36Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
7.Peštálová Klára2005nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.
KST Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Štěpánka2004ČR dky 53 
2.Obdržálková Lucie2008ČR mžy 50 
3.Ježková Aneta2010kraj. dky 20 
4.Konečná Kristýna2012kraj. dky 24-25 
5.Malíková Klára2002nez. ženy  
6.Hrabcová Helena1997nez. ženy Hostování z TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
Český pohár II. stupeň
Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 13 
2.Bláha František1980kraj. muži 14 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 71. - 80. 
4.Babínek Jiří1997kraj. muži 81. - 90. 
5.Hladík Jiří1980kraj. muži 101. - 120. 
6.Šejstal Adolf1947kraj. muži 101. - 120. 
7.Kučera Martin2000kraj. muži 101. - 120. 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 251.-300. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
13.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
15.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
16.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
17.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
18.Potměšil Pavel1962nez. muži  
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 4. 
2.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 44.Ncizinec 
3.Štěpánek David1971ČR muži 50. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 8. 
5.Pažma Lukáš1992kraj. muži 8.Ncizinec 
6.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
5.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
11.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
12.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
13.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
14.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
15.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
16.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
17.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
18.Oroš Karel1961nez.  
TJ Šanov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986kraj. muži nezařazen 
6.Cafourek Jan1988reg. muži nezařazen 
TJ B. Březenecká Chomutov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 35,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 35,5 
3.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
4.Držálek Jan1958kraj. muži 55,5 
5.Sučík Jan1998kraj. muži 95,5 
6.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
7.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
8.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 31-40 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 121-140 
4.Topič Erik2003kraj. muži 141-170 
5.Tecl Tomáš2001kraj. muži 141-170 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 201-250 
7.Karel Martin1975kraj. muži 201-250 
8.Kubíček Jan1972kraj. muži 274 
9.Dvořák Petr2003reg. muži 31-60 
10.Karel Martin ml.2002reg. muži 91-120 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 91-120 
12.Ptáčník Daniel2004reg. muži 121-150 
13.Hart Luboš1962nez.  
TTC Brandýs n/L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 19 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 21-30 
3.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
9.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
10.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
11.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
12.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
13.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
14.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51-70Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
15.Primáč Vojtěch2002nez. muži Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
3.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
4.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
5.Jamrich Robert1979kraj. muži 100. N 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
8.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
2.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
5.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
6.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
9.Koval Jan1993kraj. muži 151 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
8.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
9.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
10.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
11.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
12.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
13.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
14.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 10 
2.Novák Libor1977kraj. muži 19 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
5.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
5.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
6.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
7.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
8.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
9.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
10.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
11.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Jan1976kraj. muži 31-40 
2.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
3.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
4.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-60 
5.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
6.Kuba Miloslav1973kraj. muži 41-60 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 61-80 
8.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
9.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
10.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
11.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
12.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Jakub1995ČR muži 26 
2.Blinka Michal2001ČR muži 28 
3.Yoshida Kaito1999ČR muži 35Ncizinec 
4.Medek Josef1976ČR muži 80 
5.Průša David2000ČR muži 84 
6.Borůvka Lukáš1985ČR muži 96 
7.Pařízek Martin2000kraj. muži 8 
8.Protiva Luboš1988kraj. muži 15,5 
9.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
10.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
11.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
4.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
5.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
6.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
7.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 30,5 
8.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
9.Brumlich Daniel1997kraj. muži 30,5 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
3.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 21-30 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 21-30 
7.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
8.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
9.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vladyka Jakub1999kraj. muži 21 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 41 
3.Šperl Jakub2004kraj. muži 41 
4.Adam Ondřej1987kraj. mži 41 
5.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
6.Malý Josef1989kraj. muži 81 
7.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
8.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
9.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
10.Brant František1970kraj. muži 151 
11.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
12.Umner Filip2004reg. muži 18 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
6.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
7.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
TJ Fryšták, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61.-70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131.-140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121.-130. 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
6.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
7.Chrt Lukáš1989reg. muži 50,5 
8.Cholínský Jan1965nez.  
9.Moravec Ladislav ml.1993nez.  
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001kraj. muži 101.-120. 
2.Langr Lukáš1997kraj. muži 121.-140. 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 141.-160. 
4.Kristek Patrik2001kraj. muži 141.-160. 
5.Kristek Lukáš2002kraj. muži 141.-160. 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
TJ Tatran KRPA Hostinné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 12. 
3.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15. 
4.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
5.Vaculovič Libor1987kraj. muži N16. 
6.Schwab Richard1974kraj. muži 17. 
7.Valeš Jakub2003kraj. muži 20. 
8.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
9.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
10.Sixta Vít2005kraj. muži 71.-80. 
11.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
12.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
13.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
14.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
15.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 1 
2.Beneš Jiří1990kraj. muži 20 
3.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 25,5 
4.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
5.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 25,5 
6.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 61-70 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
3.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
7.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
8.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 18 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 85,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
8.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
9.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
10.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
11.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
12.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
6.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
7.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 31.-35. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 51.-60. 
3.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 91.-100. 
4.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 101.-120. 
5.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 101.-120. 
6.Černík Jan2005kraj. muži 121.-140. 
Orel jednota Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70 
3.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
4.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
5.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
6.Vokál Radek1974reg. muži 181-200 
7.Bedřich Josef1957nez.  
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
3.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
6.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
5.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
9.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
10.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
11.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
14.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
15.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
16.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
17.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
18.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
19.Trajhan Miroslav1985kraj. muži nezařazen 
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 21 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 28 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 29 
4.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
5.Brož Petr1996kraj. muži N70 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
7.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
8.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
9.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
11.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
12.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
10.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži 3N 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 6 
4.Legát Petr1999kraj. muži 12 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
3.Závora Adam2001kraj. muži 21 
4.Klier Jakub1988kraj. muži 26 
5.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
6.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 41.-50. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 58. 
2.Šilhán Petr1995ČR muži 78. 
3.Merta Jakub1989kraj. muži 6N 
4.Ramírez Francisco1993kraj. muži 21Ncizinec 
5.Jakubský Filip2002kraj. muži 22 
6.Pozník David1985kraj. muži 26 
7.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 39 
8.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 43 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 81-90 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
6.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
7.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
8.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
9.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Szotkowski Jan2003kraj. mži 81-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
7.Lasota Laurent2001kraj. muži 181-220 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
9.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 44 
2.Čamr František2000ČR muži 93 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 18 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
9.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
10.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
13.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
14.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
15.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
16.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
17.Vajbar Michal1982kraj. muži 100N 
18.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
19.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
20.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
21.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Filipov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 16 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 35,5 
3.Matušek Petr1988kraj. muži 85,5 
4.Neumann Martin1980kraj. muži 110,5 
5.Neumann Jan1956kraj. muži 130,5 
6.Phanthe Dung1963kraj. muži 170,5 
7.Mrázek Michal1980kraj. muži 225,5 
8.Kopecký Karel1955kraj. muži nez 
9.Fučík Zdeněk1960kraj. muži nez 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rezek Jan1985kraj. muži 101.-130. 
2.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
3.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
4.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
6.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 21-40 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-60 
3.Palát Petr1992kraj. muži 41-60 
4.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-100 
5.Henžel Michal2002kraj. muži 101-140 
6.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
8.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
9.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
ST AMON Kunovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 61-70 
5.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
7.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
8.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
HB Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 6 
2.Tregler Tomáš1990ČR muži 7 
3.Obešlo Michal1989ČR muži 13 
4.Skála Radek2002ČR muži 32 
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1977ČR muži 14 
2.Kanta František1971ČR muži 61 
3.Jadrný Šimon2002ČR muži 99 
4.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Slapnička Jakub2003ČR muži 77 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 6 
2.Dostál Jan2002kraj. muži 9Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň
3.Hodas David1990kraj. muži 13 
4.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 41-50 
6.Marel David1999kraj. muži 41-50 
7.Karcol Martin1992kraj. muži 72-80 
8.Daneš Filip1980nez.  
TTC Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr2000kraj. muži 14 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
6.Holub Martin2003reg. muži 81-100 
7.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
6.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
5.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140 N 
6.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
7.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
8.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
9.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
TTC Karlovarsko 2020
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 79 
2.Polák Michal1979kraj. muži 3 
3.Žák Jan1989kraj. muži 4 
4.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5 
5.Hobl Lukáš1998kraj. muži 6 
6.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
7.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 21-30 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
4.Karda Martin1993kraj. muži 51-70 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
9.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
10.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
11.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
12.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
13.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
14.Kebrle Josef1955reg. muži N 101-120 
15.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
TJ Sokol Brušperk, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-60N 
2.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-60N 
3.Beneš Radek1996kraj. muži 61-80 
4.Herold Jan2002kraj. muži 101-140 
5.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
6.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
7.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
8.Pajak Wojciech1970kraj. muži 181-220 
9.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
10.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 221-260 
11.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
12.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
13.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
3.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
4.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
5.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
6.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
3.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
4.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
8.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
9.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
10.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
11.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
12.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
KST DRAGON Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201-210 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris1998kraj. muži 241-250 
4.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261-270 
5.Dofek David2003reg. muži 47 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 22 
2.Zelinka Jakub2000ČR muži 27Ncizinec 
3.Černota Filip2001ČR muži 64 
4.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 68 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR muži 85Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Kaucký Jakub2003ČR muži 98Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Přída Kryštof2002ČR muži 100 
4.Šíp Martin2006kraj. muži 21-30Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 20 
2.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
3.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
4.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
5.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 81-100 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
2.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Podrazil Václav2005kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Plachý Jiří1967kraj. muži 61-80 
5.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
TJ Sokol Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
10.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 21-25 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peko Štefan2000ČR muži 60 Ncizinec 
2.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
3.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
6.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
7.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
8.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
Český pohár II. stupeň
SKST Stavoimpex Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ng Nam Wing1992ČR ženy 4 Ncizinec 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 5 Ncizinec 
3.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 5 Ncizinec 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 8 
5.Záděrová Linda2003ČR ženy 15 
6.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 20 
7.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
8.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 26 
9.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 41 
10.Ševčíková Klára2000ČR ženy 47 
11.Blechová Barbora1998ČR ženy 62 
12.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-35 
13.Šíblová Sára1999kraj. ženy 36-40 
14.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámková Karin1994ČR ženy 2. 
2.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
3.Širučková Aneta1991ČR ženy 7. 
4.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41-45Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
5.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 66.-70. 
6.Wiltschková Dominika2006nez. cizinec 
ČP Ž předkolo
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 51Hostování z TJ Hrádek z.s.
2.Hnojská Andrea2003ČR ženy 80 
3.Jehlíková Petra1993ČR ženy 98Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
4.Marešová Zdeňka ml.2003ČR ženy 100Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Marešová Zdeňka1977kraj. ženy 9Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
6.Hessová Kateřina2009reg. mžy 12.-20. 
7.Hnojská Helena1974nez. ženy  
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 6 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 15 
5.Kupčíková Nela2007ČR sžy 33 
7.Janků Renata1969nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 96 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 7 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8 
4.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
5.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
6.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
7.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
8.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
9.Lněničková Marta1979kraj. ženy 18 
ČP Ž 1.kolo sk. A
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS Ostrava, z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9 
2.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 16 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 18 
4.Chovancová Marie2002ČR ženy 76Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
5.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 13Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Stramová Eliška2007kraj. ženy 21-40Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
7.Dvořáková Gábina2006kraj. ženy 41-50N 
8.Gavendová Aneta2006kraj. ženy 41-50N 
9.Ságlová Miroslava1988nez.  
10.Hrachová Marie1963nez.  
TT Moravský Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 6Ncizinec 
2.Štrbíková Renata1979ČR ženy 14 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 20N 
4.Šedová Eliška2001ČR ženy 40 
5.Slaná Pavla2008kraj. ženy 71-75 
6.Šedová Natálie2008ČR mžy 36Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
7.Dymytrenko Anastasiya2002nez. cizinec 
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 48Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
2.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 94Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
3.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 31-35 
4.Skrutková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
5.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 61-65Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
6.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 66-70 
7.Telecká Jana1980nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
8.Peštálová Klára2005nez. Hostování z HB Ostrov , z.s.
ČP Ž 1.kolo sk.B
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 42 
2.Vajcová Kateřina