Soupisky
Divize muži
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Jiří1979kraj. muži 60 N 
2.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
3.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
4.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
6.Juhasz Martin1981kraj. muži 151-200 
7.Akopyan Artur1969kraj. muži Ncizinec 
8.Braňka Štěpán1987kraj. muži N 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
2.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
3.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
4.Kuchařík Martin1981kraj. muži 151-200 
5.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
6.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
8.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Michle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 41-60 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
3.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
5.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
6.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
7.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
8.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
9.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
10.Ambrož Jiří1947kraj. muži 251-300 
11.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
12.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251-300 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 41-60 
3.Maršík Richard1970kraj. muži 61-80 
4.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
5.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
6.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
7.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
8.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
9.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
10.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
11.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
12.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
13.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
14.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
15.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
16.Kolesnikov Nikita1995kraj. muži 301-350cizinec 
TTC Praha A - Story TLRS
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 41. - 60. 
2.Černý Jiří1990kraj. muži 41. - 60. 
3.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81. - 100. 
4.Langer Aleš1981kraj. muži 81. - 100. 
5.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101 - 150 
6.Horák Dominik1988kraj. muži 101 - 150 
7.Mačkal Tomáš1983kraj. muži 150 N 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954kraj. mži 61-80 
2.Srnka Jan1981kraj. muži 81-100 
3.Krameš Jan1975kraj. muži 81-100 
4.Jančiga Roman1981kraj. muži 81-100 
5.Mráz Jiří1963kraj. muži 100N 
6.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
7.Gomola Jan1987kraj. muži 151-200 
8.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
9.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
10.Hamáček Jan1958kraj. muži 201-250 
11.Vančura Filip1987kraj. muži 201-250 
12.Břicháček David1978kraj. muži 251-300 
13.Železný Miroslav1967kraj. muži 251-300 
14.Baier Miroslav1991kraj. muži 251-300 
15.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
16.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
SF SKK El Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
2.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
4.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
5.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
SF SKK El Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
2.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 81-100 
3.Počta Tomáš1981kraj. muži 81-100 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151.-200. 
5.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 151.-200.cizinec 
7.Kořének František2002kraj. muži 201.250. 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
2.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
3.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
4.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
5.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
6.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
7.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
8.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
9.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
10.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
11.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
12.Stano Peter1989nez. muži Ncizinec 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
2.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
4.Vajbar Michal1982kraj. muži 100N 
5.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
6.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
7.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
8.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
9.Jungwirthová Andrea2005kraj. muži 351-400 
10.Novák Robert1977kraj. muži N 
11.Rek Martin Adam2005kraj. muži 151-200Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
2.Mottl Petr1976kraj. muži 61-80 
3.Rucký Přemysl1979kraj. muži 101-150 
4.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 101-150 
5.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 201-250 
6.Musil Michal1990kraj. muži 201-250 
7.Toman Vojtěch1986kraj. muži 250N 
TJ Sokol Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejár Filip1986kraj. muži 31-40 
2.Tinkl Pavel1977kraj. muži 31-40 
3.Seliverstkin Mikhail1968kraj. muži 81-100cizinec 
4.Hák Zdeněk1987kraj. muži 101-150 
5.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 101-150 
6.Roziňák Jan1979kraj. muži 151-200 
7.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
8.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
9.Zubčák Patrik1976kraj. muži 151-200cizinec 
10.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
11.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 41-60 
2.Hoďák Václav1990kraj. muži 81-100 
3.Tenglová Vendula1993kraj. muži 101-150 
4.Tichý Dominik1999kraj. muži 101-150 
5.Hrabě Václav1951kraj. muži 101-150 
6.Plch Jiří1948kraj. muži 101-150 
7.Hron Jiří1964kraj. muži 151-200 
8.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
9.Prokš Vladimír1961kraj. muži 201-250 
10.Tichý Květoslav1950kraj. muži 201-250 
11.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
12.Vančura Karel1990kraj. muži 251-300 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
2.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
3.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 61-80 
4.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
5.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
6.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
7.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
8.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 150 N 
9.Šimáček Milan1963kraj. muži 201-250 
10.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
1. třída A muži
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
2.Juhasz Martin1981kraj. muži 151-200 
3.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
4.Marat Filip2002kraj. muži 151-200 
5.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
6.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
7.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
8.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
9.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
10.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rys Vilém1969kraj. muži 81-100 
2.Sladovník Daniel1966kraj. muži 101-150 
3.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
4.Kafuněk David1971kraj. muži 151-200 
5.Janíček Petr1962kraj. muži 201-250 
6.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
7.Bauer Jan1993kraj. muži 251-300 
8.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
9.Kala Petr1962kraj. muži 301-350 
10.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
11.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
12.Kořének František2002kraj. muži 201-250Střídavý start z Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha
13.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100.Střídavý start z Stolní tenis Benešov
TJ Sokol Michle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
2.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
3.Votípka Emanuel1943kraj. muži 201-250 
4.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
5.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
6.Ambrož Jiří1947kraj. muži 251-300 
7.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
8.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251-300 
9.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
10.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
11.Haralík Stanislav1948kraj. muži 301-350 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
2.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
3.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
4.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
5.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
6.Filip Michal1971kraj. muži 250N 
7.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 251-300 
8.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
9.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
10.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
11.Veletová Ilona1973nez.  
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Josef1992kraj. muži 101-150 
2.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 101-150 
3.Kubera František1962kraj. muži 201-250 
4.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Liška Marek1994kraj. muži 251-300 
6.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
7.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301-350 
8.Ulrych Jiří1975kraj. muži 301-350 
9.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
10.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
11.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
12.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Radek1980kraj. muži 101-150 
2.Hargaš Martin1976kraj. muži 101-150cizinec 
3.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
4.Hondlík Josef1966kraj. muži 151-200 
5.Budík Bohuslav1980kraj. muži 151-200 
6.Lebl Ondřej1990kraj. muži 200 N 
7.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
8.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
9.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
10.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
11.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
12.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 301-350 
13.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
14.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
15.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
16.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
17.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
18.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
19.Siblík Michal1977kraj. muži 700 N 
20.Adam Václav1998kraj. muži 700 N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Jiří1963kraj. muži 100N 
2.Hamáček Jan1958kraj. muži 201-250 
3.Vančura Filip1987kraj. muži 201-250 
4.Břicháček David1978kraj. muži 251-300 
5.Baier Miroslav1991kraj. muži 251-300 
6.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
7.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400 
8.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975kraj. muži 101. - 150. 
2.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
4.Bohumský Petr1971kraj. muži 151. - 200. 
5.Diblíková Klára1997kraj. muži 201. - 250. 
6.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 251. - 300. 
7.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600. 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
2.Fišar Martin1978kraj. muži 101-150 
3.Pour Tomáš1999kraj. muži 101-150 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 101-150 
5.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
6.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
7.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
8.Žambokréthyová Milena1989kraj. muži 201-250cizinec 
9.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
10.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
11.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
12.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
13.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 81-100 
2.Kutil Jan1964kraj. muži 151-200 
3.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
4.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151-200 
5.Štencek Jiří1987kraj. muži 300N 
6.Pešek Miroslav1986kraj. muži 351-400 
7.Dalešický Josef1963kraj. muži 351-400 
8.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
9.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
10.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
3.Rulc Lukáš2003kraj. muži 151-200 
4.Jirka Lukáš1999kraj. muži 151-200 
5.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
6.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
7.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
9.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
10.Kubový Petr1960kraj. muži 201-250 
11.Škopková Věra1994kraj. muži 251-300 
12.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
13.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 101-150 
2.Zubčák Patrik1976kraj. muži 151-200cizinec 
3.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
4.Roziňák Jan1979kraj. muži 151-200 
5.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
6.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
7.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
8.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
9.Klempířová Jiřina1967nez.  
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997kraj. muži 61-80 
2.Křehnáč Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Charvát René1979kraj. muži 201-250 
4.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
5.Němec Marek1995kraj. muži 251-300 
6.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 301-350 
7.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 301-350 
8.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
9.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
10.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
11.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
2.Prokš Vladimír1961kraj. muži 201-250 
3.Tichý Květoslav1950kraj. muži 201-250 
4.Hruška Jan1969kraj. muži 251-300 
5.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
6.Vančura Karel1990kraj. muži 251-300 
7.Pluska Oleh1970kraj. muži 351-400cizinec 
8.Iwabe Takahiro1973kraj. muži Ncizinec 
1. třída B muži
TJ ABC Braník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kremla Tomáš1972kraj. muži 101-150 
2.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 151-200 
3.Kohout Radek1969kraj. muži 301-350 
4.Krenk Tomáš1969kraj. muži 301-350 
5.Nosál Martin1989kraj. muži 301-350 
6.Skoumal Adam1969kraj. muži 301-350 
7.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
8.Kirakovjan Milan1974kraj. muži 401-500 
9.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
10.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
11.Plucar Ondřej1989kraj. muži 500 N 
12.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
13.Fialka Zdeněk1978kraj. muži N 
14.Černá Martina1983kraj. muži N 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Ondřej1977kraj. muži 101-150 
2.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
3.Vedral František1954kraj. muži 201-250 
4.Ševčík Ivan1959kraj. muži 251-300 
5.Liška Jan1978kraj. muži 251-300 
6.Rybenský Marek1969kraj. muži 251-300 
7.Král Martin1971kraj. muži 301-350 
8.Vorel Martin1969kraj. muži 301-350 
9.Veselý Jan1987kraj. muži 301-350 
10.Bednář Petr1963kraj. muži 351-400 
11.Šimberský Jiří1950kraj. muži 351-400 
12.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101-150 
2.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži 151-200cizinec 
3.Pecka Milan1964kraj. muži 201-250 
4.Hanzal Petr1973kraj. muži 201-250 
5.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
6.Laube Petr1976kraj. muži 251-300 
7.Manko Viktor1966kraj. muži 251-300cizinec 
8.Marek Vladimír1960kraj. muži 301-350 
9.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-350 
10.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
11.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
12.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
2.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
3.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
4.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
5.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
6.Bláha Milan1949kraj. muži 301-350 
7.Kolesnikov Nikita1995kraj. muži 301-350cizinec 
8.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
9.Schmidtmayer František1964kraj. muži 351-400 
10.Polcarová Anežka1998nez.  
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101 - 150 
2.Horák Dominik1988kraj. muži 101 - 150 
3.Mačkal Tomáš1983kraj. muži 150 N 
4.Jelínek Tomáš1972reg. muži 351 - 400 
5.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 401 - 500 
6.Moravec Lukáš1989kraj. muži 401 - 500 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
2.Gomola Jan1987kraj. muži 151-200 
3.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
4.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
5.Železný Miroslav1967kraj. muži 251-300 
6.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
7.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
8.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Petr2001kraj. muži 81. - 100. 
2.Pašek Dominik1998kraj. muži 101. - 150. 
3.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 150 N 
4.Rek Martin Adam2005kraj. muži 151. - 200. 
5.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250. 
6.Rek Dominik Lukáš2007kraj. muži 501-600Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
7.Klimovič Filip1993nez. muži  
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Daniel1993kraj. muži 150 N 
2.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
3.Šebl Jáchym2000kraj. muži 200 N 
4.Šimůnková Veronika2002kraj. muži 251. - 300. 
5.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
6.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251. - 300. 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101-150 
2.Hudek Tomáš1968kraj. muži 151-200 
3.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151-200 
4.Fexa Martin1977kraj. muži 151-200 
5.Branžovský Milan1954kraj. muži 151-200 
6.Brothánek Jan1977kraj. muži 251-300 
7.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 251-300 
8.Raiser Dan1990kraj. muži 251-300 
9.Verner Pavel1992kraj. muži 251-300 
10.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
11.Jiroš Martin1972kraj. muži 351-400 
12.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Jiří1992kraj. muži 100n 
2.Ako David1993kraj. muži 151-200 
3.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 201-250 
4.Meline Jéróme1973kraj. muži 251-300cizinec 
5.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
6.Rejent Marek1996kraj. muži 301-350 
7.Čermák Jiří1958kraj. muži 301-350 
8.Fusová Anička1964kraj. muži 351-400 
9.Fišer Josef1983kraj. muži 351-400 
10.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
11.Vřešťál Milan1989kraj. muži 351-400 
12.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
2.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
3.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
4.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
5.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
6.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
7.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 251-300 
8.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
9.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-350 
10.Bozděch Jan1983kraj. muži 351-400 
TTC Rebel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Denis1993kraj. muži 21-30 
2.Hanl Aleš1981kraj. muži 80 N 
3.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 151-200cizinec 
4.Dorko Tomáš1991kraj. muži 151-200cizinec 
5.Marek Michal1979kraj. muži 151-200 
6.Uhl Jiří1970kraj. muži 201-250 
7.Krajč Rudolf1950kraj. muži 251-300 
8.Satrapa Jan1968kraj. muži 351-400 
9.Šinákl Jan1975kraj. muži 351-400 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979kraj. muži 60N 
2.Hrabě Václav1951kraj. muži 101-150 
3.Plch Jiří1948kraj. muži 101-150 
4.Hron Jiří1964kraj. muži 151-200 
5.Kocábek Pavel1950kraj. muži 251-300 
6.Kára Petr1966kraj. muži 301-350 
7.Eberl Milan1950kraj. muži 500N 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
2.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
3.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
4.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 150 N 
5.Šimáček Milan1963kraj. muži 201-250 
6.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
7.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
8.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
9.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
10.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
2. třída A muži
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Jan1978kraj. muži 251-300 
2.Rybenský Marek1969kraj. muži 251-300 
3.Král Martin1971kraj. muži 301-350 
4.Vorel Martin1969kraj. muži 301-350 
5.Veselý Jan1987kraj. muži 301-350 
6.Bednář Petr1963kraj. muži 351-400 
7.Šimberský Jiří1950kraj. muži 351-400 
8.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
9.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
10.Tomek Jakub1966kraj. muži 401-500 
11.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
12.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
13.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
14.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
15.Tichý Pavel1969kraj. muži 800 N 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bialas Filip1998kraj. muži 151-200 
2.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
3.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
4.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
5.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
6.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
7.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
8.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
9.Flídr Josef1960kraj. muži 301-350 
10.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
TJ Sokol Michle D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 250 N 
2.Ambrož Jiří1947kraj. muži 251-300 
3.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251-300 
4.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251-300 
5.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
6.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
7.Haralík Stanislav1948kraj. muži 301-350 
8.Radil Milan1951kraj. muži 351-400 
9.Kubeš Václav1985kraj. muži 351-400 
TJ Sokol Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
2.Laube Petr1976kraj. muži 251-300 
3.Manko Viktor1966kraj. muži 251-300cizinec 
4.Marek Vladimír1960kraj. muži 301-350 
5.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-350 
6.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
8.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
9.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
10.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
11.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
12.Hájek Karel1953kraj. muži 600 N 
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251-300 
2.Kolesnikov Nikita1995kraj. muži 301-350cizinec 
3.Bláha Milan1949kraj. muži 301-350 
4.Bartoňová Tereza2003kraj. muži 301-350 
5.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
6.Schmidtmayer František1964kraj. muži 351-400 
7.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
8.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budík Bohuslav1980kraj. muži 151-200 
2.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
3.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
4.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
5.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
6.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
7.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967kraj. muži 251-300 
2.Baier Miroslav1991kraj. muži 251-300 
3.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
4.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
5.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400 
6.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
7.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
8.Kubíček Petr1985kraj. muži 401-500 
9.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
10.Hoang Bien1958kraj. muži 500Ncizinec 
11.Marášek Dominik1994kraj. muži 500N 
12.Pestr Luděk1978kraj. muži 501-600 
13.Pešina Jiří1974kraj. muži N 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
2.Herrmann Vít1973kraj. muži 151-200 
3.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
4.Cousin Jean-Baptiste1988kraj. muži 201-250cizinec 
5.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
6.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
7.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
8.Kubový Petr1960kraj. muži 201-250 
9.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
10.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300 
11.Handlová Natálie2004kraj. muži 301-350 
12.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
13.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
14.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
15.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-350 
16.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fialka Jindřich1974kraj. muži 151-200 
2.Huleš Jiří1956kraj. muži 201-250 
3.Abrahám Petr1963kraj. muži 201-250 
4.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 301-350 
5.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 500N 
6.Matoušek Pavel1965nez. muži N 
7.Hrubec Vladimír1957nez. muži N 
8.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Michal1969kraj. muži 201-250 
2.Martynek Zbygniew1975kraj. muži 250N 
3.Ploc Marek1979kraj. muži 301-350 
4.Budiš Ondřej1962kraj. muži 351-400 
5.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
6.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
7.Kopřiva Radek1977kraj. muži 401-500 
8.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
9.Pocz Tomáš1979kraj. muži 501-600 
10.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
11.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
12.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
13.Pozníček Josef1946kraj. muži 800N 
14.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 800N 
TJ AVIA Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 101-150cizinec 
2.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
3.Šimáček Milan1963kraj. muži 201-250 
4.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
5.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 301-350 
7.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
8.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
9.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
10.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 351-400 
11.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
12.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
13.Rousek Tomáš1967nez. muži  
2. třída B muži
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojta Martin1968kraj. muži 201-250 
2.Procházka Radek1970kraj. muži 251-300 
3.Randáček Miroslav1980kraj. muži 251-300 
4.Martinek Patrik1974kraj. muži 301-350 
5.Kohout Pavel1976kraj. muži 301-350 
6.Čadil Petr2001kraj. muži 351-400 
7.Látal Jan1983kraj. muži 351-400 
8.Palátka Daniel1997kraj. muži 401-500 
9.Brož Josef1952kraj. muži 401-500 
10.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
11.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
12.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
2.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
3.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 251-300 
4.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
5.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
6.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
7.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
8.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Marek1994kraj. muži 251-300 
2.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
3.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301-350 
4.Ulrych Jiří1975kraj. muži 301-350 
5.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
6.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
7.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
8.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
9.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
10.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
11.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
12.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
13.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
14.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebl Ondřej1990kraj. muži 200 N 
2.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
3.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
4.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 301-350 
5.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
6.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
7.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 700 N 
9.Adam Václav1998kraj. muži 700 N 
10.Paluš Matej1989nez. muži cizinec 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 151-200 
2.Brothánek Jan1977kraj. muži 251-300 
3.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 251-300 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 251-300 
5.Verner Pavel1992kraj. muži 251-300 
6.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
7.Jiroš Martin1972kraj. muži 351-400 
8.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
9.Hájek Luděk1973kraj. muži 401-500 
10.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
11.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
12.Michálek David1988kraj. muži 501-600 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
2.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
3.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
4.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
5.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
6.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
7.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
8.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
9.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
10.Hejný Jakub1977kraj. muži 401-500 
11.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
12.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
2.Čermák Jiří1958kraj. muži 301-350 
3.Rejent Marek1996kraj. muži 301-350 
4.Fusová Anička1964kraj. muži 351-400 
5.Fišer Josef1983kraj. muži 351-400 
6.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
7.Vřešťál Milan1989kraj. muži 351-400 
8.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
9.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
10.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
11.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
12.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
13.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
SF SKK El Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
2.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 151.-200.cizinec 
3.Kořének František2002kraj. muži 201.250. 
4.Mihalachi Marek2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 301.-350. 
6.Procházka Michal2007kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Vícha Matěj2002kraj. muži 401.-500. 
8.Vrana Jakub2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
10.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
11.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kuboš Filip2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Višňa Johan2004kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Kaucký Filip2008kraj. muži 700.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Remeš Zdeněk1948kraj. muži N 
TJ Sokol Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151-200 
2.Jírovec Martin1960kraj. muži 201-250 
3.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
4.Dusilová Jana1972kraj. muži 351-400 
5.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
6.Bielina Václav1950kraj. muži 351-400 
7.Celler Jiří1988kraj. muži 351-400 
8.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351-400 
9.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351-400 
10.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
11.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
12.Lazar Martin1988nez.  
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Marek1995kraj. muži 251-300 
2.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 301-350 
3.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 301-350 
4.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 351-400 
5.Brůčková Marie1971kraj. muži 351-400 
6.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
7.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
8.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
9.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
10.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
11.Pernikář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
12.Vítek Milan1978kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chadt Jiří1978kraj. muži 251-300 
2.Kocábek Pavel1950kraj. muži 251-300 
3.Vančura Karel1990kraj. muži 251-300 
4.Kára Petr1966kraj. muži 301-350 
5.Pluska Oleh1970kraj. muži 351-400cizinec 
6.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
7.Eberl Milan1950kraj. muži 500N 
8.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
9.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
10.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
11.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
3. třída A muži
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1976kraj. muži 301-350 
2.Čadil Petr2001kraj. muži 351-400 
3.Látal Jan1983kraj. muži 351-400 
4.Palátka Daniel1997kraj. muži 401-500 
5.Brož Josef1952kraj. muži 401-500 
6.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
7.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
8.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
9.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 101-150 
2.Janíček Petr1962kraj. muži 201-250 
3.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
4.Bauer Jan1993kraj. muži 251-300 
5.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
6.Kala Petr1962kraj. muži 301-350 
7.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
8.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
9.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
10.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
11.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
12.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
13.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800N 
14.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700Střídavý start z Klub stolního tenisu Bohnice z.s.
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
2.Matuna Václav1957kraj. muži 301-350 
3.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 351-400 
5.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
6.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 401-500 
7.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
8.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
9.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
10.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
11.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
12.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
13.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
14.Slavata Josef1952kraj. muži 501-600 
TTC Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 101 - 150 
2.Moravec Lukáš1989kraj. muži 401 - 500 
3.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 401 - 500 
4.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
5.Brýna Karel1963kraj. muži 501 - 600 
6.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 501 - 600 
7.Písecký Luboš1974kraj. muži 600 N 
8.Mutl David1980kraj. muži 601. - 700. 
9.Petránek Ivan1960kraj. muži 601. - 700. 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 301-350 
2.Lüder Jan1969kraj. muži 301-350 
3.Kolda Petr1972kraj. muži 351-400 
4.Obraz Martin1966kraj. muži 401-500 
5.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
6.Hejný Jakub1977kraj. muži 401-500 
7.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
8.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štencek Jiří1987kraj. muži 300N 
2.Pešek Miroslav1986kraj. muži 351-400 
3.Dalešický Josef1963kraj. muži 351-400 
4.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 
5.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
6.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
7.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
8.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
9.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
10.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
11.Krieger Jan1989kraj. muži 800N 
12.Rousková Růžena1972kraj. muži N 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
2.Vřešťál Milan1989kraj. muži 351-400 
3.Fišer Josef1983kraj. muži 351-400 
4.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
5.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
6.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
7.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
8.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
9.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
10.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
11.Laube David1999kraj. muži 700N 
12.Laube Milan1967kraj. muži 800N 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
2.Merkl Roman1994kraj. muži 301-350 
3.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
4.Nguyen Dominik1978kraj. muži 301-350cizinec 
5.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
6.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
8.Benák Daniel1993kraj. muži 401-500 
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přiklopil Jan1996kraj. muži 201-250 
2.Szekeres Ľudovít1960kraj. muži 351-400cizinec 
3.Helisová Kateřina1981kraj. muži 401-500 
4.Patho Róbert1986kraj. muži 501-600cizinec 
5.Beňovič Marek1992kraj. muži 601-700cizinec 
6.Patho Gabriel1986kraj. muži 601-700cizinec 
7.Vošický Otto1970kraj. muži 601-700 
8.Záleský Jan1992kraj. muži 700N 
9.Jareš Jakub1980kraj. muži 701-800 
10.Erhart Jan1995kraj. muži 701-800 
11.Hroch Michal1982kraj. muži 701-800 
12.Engel Martin1969kraj. muži 701-800 
13.Kápl Roman1991kraj. muži 801-850 
TTC Rebel B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Michal1979kraj. muži 151-200 
2.Uhl Jiří1970kraj. muži 201-250 
3.Krajč Rudolf1950kraj. muži 251-300 
4.Šinákl Jan1975kraj. muži 351-400 
5.Maršíková Martina1973kraj. muži 351-400 
6.Satrapa Jan1968kraj. muži 351-400 
7.Linhart Radek1980kraj. muži 401-500 
8.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
9.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
10.Rašek Eduard2002kraj. muži 401-500 
11.Nguyen Minh Tuan1962kraj. muži 401-500cizinec 
12.Nosek David1972kraj. muži 501-600 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
2.Kopřiva Radek1977kraj. muži 401-500 
3.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
4.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
5.Pocz Tomáš1979kraj. muži 501-600 
6.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
7.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
8.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
9.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 800N 
10.Pozníček Josef1946kraj. muži 800N 
11.Kolařík Zdeněk1947nez. muži  
TJ AVIA Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
2.Toula Vladimír1956kraj. muži 301-350 
3.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
4.Dvořáková Anna2000kraj. muži 351-400 
5.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
6.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
7.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 351-400 
8.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
9.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
10.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
11.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
12.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
13.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
14.Říha Karel1944kraj. muži 701-800 
15.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-800 
3. třída B muži
TJ ABC Braník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosál Martin1989kraj. muži 301-350 
2.Skoumal Adam1969kraj. muži 301-350 
3.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
4.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
5.Kirakovjan Milan1974kraj. muži 401-500 
6.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
7.Plucar Ondřej1989kraj. muži 500 N 
8.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
9.Jirka Martin1970kraj. muži 601-700 
10.Král Ludvík1961kraj. muži 601-700 
11.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 700N 
12.Čihák Josef st.1969kraj. muži N 
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
2.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
3.Růžička Dominik1998kraj. muži 251-300 
4.Flídr Josef1960kraj. muži 301-350 
5.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
6.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
7.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
8.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
9.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
10.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
11.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
12.Vydrová Lucie2004kraj. muži N 
Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956kraj. muži 251. - 300. 
2.Kruchina Jiří1972kraj. muži 351. - 400. 
3.Kňažík Ondřej1993kraj. muži 401. - 500. 
4.Kobras Ludvík1964kraj. muži 401. - 500. 
5.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401. - 500. 
6.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.- 600. 
7.Litomiský Petr1982kraj. muži 501. - 600. 
8.Nousek Jiří1953kraj. muži 501. - 600. 
9.Adámek Jiří1948kraj. muži 601. - 700. 
10.Vytisk Václav1950kraj. muži 601. - 700. 
TJ Sokol Michle E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
2.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
3.Haralík Stanislav1948kraj. muži 301-350 
4.Radil Milan1951kraj. muži 351-400 
5.Kubeš Václav1985kraj. muži 351-400 
6.Kudrna Petr1963kraj. muži 401-500 
7.Štěpánek Petr1959kraj. muži 500 N 
8.Veselý Milan1954kraj. muži 501-600 
9.Závora Jiří1942kraj. muži 501-600 
10.Rattay Gustav1957kraj. muži 600 N 
11.Zeman Karel1945kraj. muži Nez. 
TJ Sokol Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-350 
2.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
3.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
4.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
5.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
6.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
7.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
8.Rod Karel1960kraj. muži 501-600 
9.Hájek Karel1953kraj. muži 600 N 
10.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600 N 
11.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
12.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
13.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
14.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
2.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
3.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 401-500 
4.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
5.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
6.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
7.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
8.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
9.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
10.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
11.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 800N 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Verner Pavel1992kraj. muži 251-300 
2.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
3.Jiroš Martin1972kraj. muži 351-400 
4.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
5.Hájek Luděk1973kraj. muži 401-500 
6.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
7.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
8.Michálek David1988kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
2.Kubový Petr1960kraj. muži 201-250 
3.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
4.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-350 
5.Bozděch Jan1983kraj. muži 351-400 
6.Melíšek Martin1973kraj. muži 400N 
7.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401-500 
8.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 401-500 
9.Jaroňová Karolína2007kraj. muži N 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Alois1957kraj. muži 251-300 
2.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
3.Schauer Patrik1975kraj. muži 401-500 
4.Arsenjev Petr1976kraj. muži 501-600 
5.Helcl Daniel1975kraj. muži 501-600 
6.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
7.Kop František1959kraj. muži 501-600 
8.Rek Dominik Lukáš2007kraj. muži 501-600Hostování z TJ Slavoj Praha, spolek
9.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
10.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
11.Vobruba Aleš1959kraj. muži 601-700 
12.Flodr Milan1957kraj. muži 701-800 
13.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
14.Ondráček Petr1979kraj. muži 701-800 
15.Tvrdý Adam1976kraj. muži 701-800 
16.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
17.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-850 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 251-300 
2.Boštíková Věra1958kraj. muži 401-500 
3.Marko Jiří1961kraj. muži 401-500 
4.Traxler Jan1964kraj. muži 501-600 
5.Peller Marek1973kraj. muži 501-600 
6.Bukovský Petr1947kraj. muži 601-700 
7.Duchoň Čestmír1958kraj. muži 601-700 
8.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
9.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
10.Bačík Jakub1988kraj. muži Ncizinec 
TJ Sokol Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Ondřej1983kraj. muži 201-250 
2.Bielina Václav1950kraj. muži 351-400 
3.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351-400 
4.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351-400 
5.Celler Jiří1988kraj. muži 351-400 
6.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
7.Hladík Ivo1966kraj. muži 501-600 
8.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
9.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
10.Šimáček Pavel1973kraj. muži 501-600 
11.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
4. třída A muži
TJ ABC Braník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirakovjan Milan1974kraj. muži 401-500 
2.Ruml Jiří1983kraj. muži 401-500 
3.Plucar Ondřej1989kraj. muži 500 N 
4.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
5.Král Ludvík1961kraj. muži 601-700 
6.Jirka Martin1970kraj. muži 601-700 
7.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 700N 
8.Bartók Jiří2001kraj. muži 701-800 
9.Beneš Roman1978kraj. muži 701-800 
10.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
11.Hájek Ondřej1998kraj. muži 701-800 
12.Hájek Jan1998kraj. muži 701-800 
13.Laštovka Jiří2004kraj. muži 701-800 
14.Adamčíková Dana1956kraj. muži N 
TJ Sokol Suchdol - Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zúbrik Mário1969kraj. muži 351-400 
2.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 501-600 
3.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 501-600 
4.Honek Jan1964kraj. muži 501-600 
5.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
6.Růžička Václav1945kraj. muži 601-700 
7.Studničný Jaromír1947kraj. muži 601-700 
8.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
9.Racek Jiří1948kraj. muži 701-800 
10.Vojtěchovský Vladimír1951kraj. muži 800 N 
11.Kuchař Michal1955kraj. muži N 
Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401. - 500. 
2.Černý Ondřej1982kraj. muži 501. - 600. 
3.Litomiský Petr1982kraj. muži 501.- 600. 
4.Nousek Jiří1953kraj. muži 501. - 600. 
5.Adámek Jiří1948kraj. muži 601. - 700. 
6.Vytisk Václav1950kraj. muži 601. - 700. 
7.Erben Michal1982kraj. muži 601. - 700. 
8.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
9.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
10.Černý Martin1954kraj. muži 701. - 800. 
11.Černý Václav1973kraj. muži 701. - 800. 
TJ Sokol Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
2.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
3.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
4.Hájek Karel1953kraj. muži 600 N 
5.Rod Karel1960kraj. muži 501-600 
6.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600 N 
7.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
8.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
9.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
10.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Sokol Michle F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubeš Václav1985kraj. muži 351-400 
2.Veselý Milan1954kraj. muži 501-600 
3.Kudrna Petr1963kraj. muži 401-500 
4.Štěpánek Petr1959kraj. muži 500 N 
5.Závora Jiří1942kraj. muži 501-600 
6.Rattay Gustav1957kraj. muži 600 N 
7.Rattay Jan2004kraj. muži Nez. 
8.Rattay Martin2001kraj. muži Nez. 
9.Kudrna Jiří1959kraj. muži Nez. 
10.Kocian Ladislav1949kraj. muži Nez. 
11.Konfršt Lukáš1989kraj. muži Nez. 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrčina Zdeněk1962kraj. muži 251-300 
2.Faistaver Patrik1993kraj. muži 301-350 
3.Huňa Vladimír1969kraj. muži 401-500 
4.Vencálek Jiří1969kraj. muži 401-500 
5.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 401-500 
6.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
7.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
8.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
9.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
10.Krieger Karel1957kraj. muži 701-800 
SF SKK El Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Michal2007kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Vícha Matěj2002kraj. muži 401.-500. 
3.Vrana Jakub2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
5.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
6.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kuboš Filip2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Višňa Johan2004kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
10.Kaucký Filip2008kraj. muži 700.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bozděch Jan1983kraj. muži 351-400 
2.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
3.Melíšek Martin1973kraj. muži 400N 
4.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
5.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401-500 
6.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 401-500 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
8.Jedlička Jan1988kraj. muži 401-500 
9.Benák Daniel1993kraj. muži 401-500 
10.Šusta Petr2003kraj. muži 501-600 
11.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
12.Šálek Pavel1987kraj. muži 501-600 
13.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
14.Kroupa Rudolf1949kraj. muži N 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanke Tomáš1976kraj. muži 351-400 
2.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 401-500 
3.Kučera Dušan1976kraj. muži 401-500 
4.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501-600 
5.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501-600 
6.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
7.Trnka Josef1952kraj. muži 501-600 
8.Benák Miroslav1951kraj. muži 600N 
9.Bednář Jiří1965kraj. muži 700N 
10.Klouček Martin1973kraj. muži 700N 
11.Vrba Karel1948kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Celler Jiří1988kraj. muži 351-400 
2.Merhautová Alena1951kraj. muži 401-500 
3.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
4.Hladík Ivo1966kraj. muži 501-600 
5.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
6.Babický Lukáš1988kraj. muži 501-600 
7.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
8.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
9.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
10.Šimáček Pavel1973kraj. muži 501-600 
11.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
12.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluska Oleh1970kraj. muži 351-400cizinec 
2.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
3.Špicarová Ivana1967kraj. muži 501-600 
4.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
5.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
6.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
7.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
8.Pour Lukáš2000kraj. muži 601-700 
9.Adámek Miroslav1953kraj. muži 701-800 
10.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 701-800 
11.Míšek Kryštof1993kraj. muži 800N 
12.Němec Michal1990kraj. muži 801-850 
13.Frýbert Petr1953kraj. muži 850N 
14.Vaněk Matěj1993kraj. muži 850N 
15.Rendl Josef1976kraj. muži N 
16.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lobo Manuel1959reg. muži 401-500 
2.Čech Ludvík1958reg. muži 401-500 
3.Hrabálek Petr1961reg. muži 401-500 
4.Bartoš Martin1989reg. muži 501-600 
5.Boloňský Andrej1976reg. muži 501-600 
6.Hedervári Robert1968reg. muži 501-600 
7.Jirčík Stanislav1961reg. muži 501-600 
8.Roubíček Vít1961reg. muži 601-700 
9.Matvija Peter1990reg. muži 601-700 
10.Lounek Jan1952reg. muži 601-700 
11.Geisler Jakub1974reg. muži N 
12.Bittner Václav1974reg. muži N 
13.Nosál Petr1973reg. muži N 
4. třída B muži
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Jan1987kraj. muži 301-350 
2.Bednář Petr1963kraj. muži 351-400 
3.Šimberský Jiří1950kraj. muži 351-400 
4.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
5.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
6.Tomek Jakub1966kraj. muži 401-500 
7.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
8.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
9.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
10.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
11.Tichý Pavel1969kraj. muži 800 N 
12.Ibl Josef1945kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
2.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
3.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
4.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
5.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
6.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
7.Kaňka Filip2005kraj. muži 601-700 
8.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinkas Jan1956kraj. muži 351-400 
2.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
3.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
4.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
5.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
6.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
7.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
8.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
9.Slavata Josef1952kraj. muži 501-600 
10.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
11.Juppa Jáchym2006kraj. muži 601-700 
12.Obrhel Adam2004kraj. muži 701-800 
13.Sýkora Zdeněk1971kraj. muži 701-800 
14.Vlasák Viktor2006kraj. muži 701-800 
15.Pojsl Jan2001kraj. muži 801-850 
16.Semotan Patrik2008kraj. muži 850N 
17.Schoberová Martina1965nez.  
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400 
2.Pekárek Václav1995kraj. muži 351-400 
3.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
4.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
5.Kubíček Petr1985kraj. muži 401-500 
6.Hoang Bien1958kraj. muži 500Ncizinec 
7.Marášek Dominik1994kraj. muži 500N 
8.Pestr Luděk1978kraj. muži 501-600 
9.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
10.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
11.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Luděk1973kraj. muži 401-500 
2.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
3.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
4.Michálek David1988kraj. muži 501-600 
5.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601-700 
6.Platil Stanislav1946kraj. muži 701-800 
7.Hanzal Petr1979kraj. muži N 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
2.Hejný Jakub1977kraj. muži 401-500 
3.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
4.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
5.Blažek Pavel1968nez. muži  
6.Hejný Matěj2004nez. muži  
7.Kyselka Jan2008nez. muži  
8.Obermaier Matěj2005nez. muži  
9.Pour David2008nez. muži  
10.Řezníček Petr2006nez. muži  
11.Rozsíval Ondřej2007nez. muži  
12.Valenta Vojtěch2005nez. muži  
13.Vaněček Adam2007nez. muži  
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
2.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
3.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
4.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
5.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
6.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
7.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
8.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
9.Krieger Jan1989kraj. muži 800N 
TTC Rebel C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Satrapa Jan1968kraj. muži 351-400 
2.Linhart Radek1980kraj. muži 401-500 
3.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
4.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
5.Rašek Eduard2002kraj. muži 401-500 
6.Nguyen Minh Tuan1962kraj. muži 401-500cizinec 
7.Nosek David1972kraj. muži 501-600 
8.Joska Tomáš1967kraj. muži 600 N 
9.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
10.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
11.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
12.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
13.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůčková Marie1971kraj. muži 351-400 
2.Chmelík David1969kraj. muži 401-500 
3.Farář Petr1979kraj. muži 401-500 
4.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
5.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
6.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
7.Pernikář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
8.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
9.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
10.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
11.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
12.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
13.Dvořák Petr1983kraj. muži N 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
2.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
3.Fišer Martin1959kraj. muži 401-500 
4.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
5.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
6.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
7.Siblík Michal1977kraj. muži 700 N 
8.Adam Václav1998kraj. muži 700 N 
9.Pastír Jiří1971nez. muži  
TJ AVIA Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 351-400 
2.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
3.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 351-400 
4.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
5.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
6.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
7.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
8.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
9.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
10.Říha Karel1944kraj. muži 701-800 
11.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-800 
12.Zázvorka Jan1993nez. muži  
TJ Sokol Praha - Břevnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunder Jiří1964kraj. muži 301-350 
2.Popelka Antonín1968kraj. muži 401-500 
3.Sabuka David1975kraj. muži 401-500 
4.Holub Roman1965kraj. muži 500N 
5.Ptáček Jan1963kraj. muži 501-600 
6.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
7.Vaňha Michal1971kraj. muži 601-700 
8.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-800 
9.Bertho Ronan1974kraj. muži 701-800 
10.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
5. třída A muži
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
2.Kala Petr1962kraj. muži 301-350 
3.Havel Jiří1976kraj. muži 351-400 
4.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
5.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
6.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
7.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
8.Suková Helena1965kraj. muži 501-600 
9.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
10.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800N 
11.Hadaš František1967kraj. muži 801-850 
12.Petržílek Petr1978kraj. muži 801-850 
13.Potůček Václav1979nez. muži N 
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
2.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
3.Chaloupek Petr1961kraj. muži 501-600 
4.Slavata Josef1952kraj. muži 501-600 
5.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
7.Juppa Jáchym2006kraj. muži 601-700 
8.Obrhel Adam2004kraj. muži 701-800 
9.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
10.Sýkora Zdeněk1971kraj. muži 701-800 
11.Vanka Radek1966kraj. muži 701-800 
12.Vlasák Viktor2006kraj. muži 701-800 
13.Chvátal Hubert2007kraj. muži 801-850 
14.Janeček Pavel1962kraj. muži 801-850 
15.Pojsl Jan2001kraj. muži 801-850 
16.Semotan Patrik2008kraj. muži 850N 
TTC Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brýna Karel1963kraj. muži 501 - 600 
2.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 501 - 600 
3.Písecký Luboš1974kraj. muži 600 N 
4.Petránek Ivan1960kraj. muži 601. - 700. 
5.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
6.Mutl David1980kraj. muži 601. - 700. 
7.Filip Miroslav1966kraj. muži 601. - 700. 
8.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601. - 700. 
9.Jansa Jiří1957kraj. muži 601. - 700. 
10.Haba Martin1984kraj. muži 601. - 700. 
11.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701. - 800. 
12.Hanuš Daniel1998nez. muži  
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 401-500 
2.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
3.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
4.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
5.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
6.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
7.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
8.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
9.Krieger Karel1957kraj. muži 701-800 
10.Rathouský Jan1995kraj. muži N. 
SF SKK El Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bertho Tadeáš2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Kuboš Filip2003kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Višňa Johan2004kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Kubíček Dominik2004kraj. muži 600.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Bertho Tibor2008kraj. muži 701.-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Truchlík Maxim2008kraj. muži 800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
2.Jedlička Jan1988kraj. muži 401-500 
3.Benák Daniel1993kraj. muži 401-500 
4.Šusta Petr2003kraj. muži 501-600 
5.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
6.Šálek Pavel1987kraj. muži 501-600 
7.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
8.Jandus Martin2008kraj. muži 601-700 
9.Matoušek Václav2005kraj. muži 601-700 
10.Marhol Jan2006kraj. muži 601-700 
11.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
2.Trnka Josef1952kraj. muži 501-600 
3.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501-600 
4.Benák Miroslav1951kraj. muži 600N 
5.Bednář Jiří1965kraj. muži 700N 
6.Klouček Martin1973kraj. muži 700N 
7.Vrba Karel1948kraj. muži 701-800 
8.Bartoňová Eva1958kraj. muži N 
9.Karal Vladimír1961kraj. muži N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helcl Daniel1975kraj. muži 501-600 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
3.Kop František1959kraj. muži 501-600 
4.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
5.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
6.Vobruba Aleš1959kraj. muži 601-700 
7.Flodr Milan1957kraj. muži 701-800 
8.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
9.Ondráček Petr1979kraj. muži 701-800 
10.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
11.Tvrdý Adam1976kraj. muži 701-800 
12.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
2.Šimáček Pavel1973kraj. muži 501-600 
3.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
4.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
5.Babický Lukáš1988kraj. muži 501-600 
6.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
7.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
8.Slatinská Nataša1954nez.  
SK SANK Běchovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychtarik David1982kraj. muži 501-600 
2.Hořínek Pavel1976kraj. muži 601-700 
3.Jeřábek Michal1979kraj. muži 601-700 
4.Urban Pavel1971kraj. muži 701-800 
5.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
6.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-800 
7.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 501-600 
2.Prokeš Jan1977kraj. muži 501-600 
3.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
4.Nesvačilová Petra1973kraj. muži 601-700 
5.Vrzalová Jitka1956kraj. muži 601-700 
6.Pour Lukáš2000kraj. muži 601-700 
7.Adámek Miroslav1953kraj. muži 701-800 
8.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 701-800 
9.Míšek Kryštof1993kraj. muži 800N 
10.Němec Michal1990kraj. muži 801-850 
11.Frýbert Petr1953kraj. muži 850N 
12.Vaněk Matěj1993kraj. muži 850N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wavrečka Ronald1974reg. muži 351-400 
2.Boloňský Andrej1976reg. muži 501-600 
3.Hedervári Robert1968reg. muži 501-600 
4.Jirčík Stanislav1961reg. muži 501-600 
5.Matvija Peter1990reg. muži 601-700 
6.Roubíček Vít1961reg. muži 601-700 
7.Lounek Jan1952reg. muži 601-700 
8.Hajda Radim1984reg. muži 701-800 
9.Hrabánek Vladimír1948reg. muži 701-800 
5. třída B muži
TJ Malešice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
2.Tomek Jakub1966kraj. muži 401-500 
3.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
4.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
5.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
6.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
7.Tichý Pavel1969kraj. muži 800 N 
8.Skoupý Libor1968kraj. muži N 
9.Karpíšek Miloš1955kraj. muži N 
10.Vydra Matěj1992kraj. muži N 
11.GAO YANMING1971kraj. muži Ncizinec 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
2.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
3.Puk Jaroslav1973kraj. muži 501-600 
4.Kaňka Filip2005kraj. muži 601-700 
5.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
6.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 701-800 
7.Puk David2005kraj. muži 701-800 
8.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
9.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
10.Petrtýl Šimon2008kraj. muži 800 N 
11.Procházka Šimon2003kraj. muži 800 N 
12.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
13.Rosová Kateřina2001kraj. muži N 
14.Vránová Helena1976kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rod Karel1960kraj. muži 501-600 
2.Zajíček Luděk1947kraj. muži 600 N 
3.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
4.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
5.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
6.Laube Martin2009kraj. mži 28Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
7.Lodek Jan1966nez. muži  
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
2.Berný Lukáš1950kraj. muži 501-600 
3.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501-600 
4.Koubek Arnošt1956kraj. muži 501-600 
5.Totzauer Karel1941kraj. muži 601-700 
6.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800 
7.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 800N 
8.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži N 
9.Hrubý Václav1944kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Petr1985kraj. muži 401-500 
2.Hoang Bien1958kraj. muži 500Ncizinec 
3.Marášek Dominik1994kraj. muži 500N 
4.Pestr Luděk1978kraj. muži 501-600 
5.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
6.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
7.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
8.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
9.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
10.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
TJ Slavoj Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250. 
2.Linert Martin1972kraj. muži 201. - 250. 
3.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 251. - 300. 
4.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251. - 300. 
5.Pfleger Michal2003kraj. muži 501. - 600. 
6.Gräf Adam2005kraj. muži 601. - 700. 
7.Michlík Michal2003kraj. muži 601. - 700. 
8.Slavíček Jan2005kraj. muži 601. - 700. 
9.Matouš Vojtěch2002kraj. dci 46. 
10.Sládek Ondřej2006kraj. sži 30. 
11.Klein Matouš2006kraj. sži 42. 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
2.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
3.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
4.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
5.Krieger Jan1989kraj. muži 800N 
6.Bezděk Metoděj2005kraj. muži N 
7.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
8.Lösterová Anna1951kraj. muži N 
9.Najbertová Lucie1974kraj. muži N 
10.Vokál Jan1997kraj. muži N 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 401-500 
2.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
3.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
4.Růžička Vojtěch1986kraj. muži 500N 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501-600 
6.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
7.Laube David1999kraj. muži 700N 
8.Laube Milan1967kraj. muži 800N 
9.Pešta Vítězslav1991kraj. muži N 
SF SKK El Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
2.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
3.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 601.-700. 
4.Waldmann Martin2002kraj. muži 601.-700. 
5.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
6.Novotný Miroslav1951kraj. muži 700.N 
7.Přída Antonín1975kraj. muži 701.-800 
8.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
TJ Sokol Praha - Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 351-400 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 601-700 
4.Mareš Petr1981kraj. muži 601-700 
5.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
6.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
7.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
8.Hach Miroslav1971kraj. muži 701-800 
9.Šrajer Jiří1962kraj. muži 701-800 
10.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-800 
11.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
TTC Rebel D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rašek Eduard2002kraj. muži 401-500 
2.Nguyen Minh Tuan1962kraj. muži 401-500cizinec 
3.Nosek David1972kraj. muži 501-600 
4.Joska Tomáš1967kraj. muži 600 N 
5.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
6.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
7.Plášková Sylva1965kraj. muži 601-700 
8.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
9.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
10.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
11.Vinař Daniel1972kraj. muži 701-800 
12.Nosková Adéla2008kraj. muži NStřídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
KST Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401-500 
2.Jantač Petr1996kraj. muži 401-500 
3.Hnilička Jiří1985kraj. muži 401-500 
4.Polášek Lukáš1976kraj. muži 501-600 
5.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 601-700 
7.Macek Lukáš2003kraj. muži 601-700 
8.Brož Jan1992kraj. muži 601-700 
9.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 
6. třída A muži
TJ Slovan Svoboda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Václav1964kraj. muži 601-700 
2.Espinoza Felix1980kraj. muži 601-700 
3.Mička Zdeněk1953kraj. muži 601-700 
4.Kreis Pavel1945kraj. muži 601-700 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 701-800 
6.Galík Ondřej1981kraj. muži N 
TJ Sokol Suchdol - Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
2.Růžička Václav1945kraj. muži 601-700 
3.Studničný Jaromír1947kraj. muži 601-700 
4.Klatovský Karel1939kraj. muži 601-700 
5.Racek Jiří1948kraj. muži 701-800 
6.Vojtěchovský Vladimír1951kraj. muži 800 N 
7.Barták Jan1971kraj. muži N 
TTC Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Miroslav1966kraj. muži 601. - 700. 
2.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601. - 700. 
3.Jansa Jiří1957kraj. muži 601. - 700. 
4.Listík Vít1991kraj. muži 701. - 800. 
5.Haba Martin1984kraj. muži 601. - 700. 
6.Bárta Vít1956kraj. muži 701. - 800. 
7.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701. - 800. 
8.Novotný Robert1964kraj. muži 701. - 800. 
9.Podrazil Jiří1962kraj. muži 800 N 
10.Jukl Tomáš1987kraj. muži 800 N 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jiří1986kraj. muži 601-700 
2.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
3.Středa Martin1972kraj. muži 601-700 
4.Adamová Božena1947kraj. muži 701-800 
5.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
6.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
7.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
8.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80 
9.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
10.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
SF SKK El Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrytr Petr1941kraj. muži 601.-700. 
2.Novotný Miroslav1951kraj. muži 700.N 
3.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Bertho Tibor2008kraj. muži 701.-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Přída Antonín1975kraj. muži 701.-800 
6.Truchlík Maxim2008kraj. muži 800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Filip Jan2005kraj. muži 800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
2.Šálek Pavel1987kraj. muži 501-600 
3.Jandus Martin2008kraj. muži 601-700 
4.Matoušek Václav2005kraj. muži 601-700 
5.Marhol Jan2006kraj. muži 601-700 
6.Šourek Pavel2007kraj. muži 601-700 
7.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
8.Rulc Michal2006kraj. muži 701-800 
9.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
10.Jetenský Marek2004kraj. muži 701-800 
11.Martinek Lukáš2009kraj. muži 800N 
12.Nosková Adéla2008kraj. muži N 
TJ Sokol Praha - Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976kraj. muži 501-600 
2.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
3.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
4.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
5.Hach Miroslav1971kraj. muži 701-800 
6.Šrajer Jiří1962kraj. muži 701-800 
7.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-800 
8.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
9.Pravdová Petra1985kraj. muži 701-800 
10.Džavoronok Peter1970kraj. muži 701-800cizinec 
11.Klouda Rudolf1934kraj. muži 800 N 
TTC Rebel E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Vlastimil1972kraj. muži 600 N 
2.Šraga Jan1974kraj. muži 601-700 
3.Plášková Sylva1965kraj. muži 601-700 
4.Řebec René1969kraj. muži 700 N 
5.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
6.Vinař Daniel1972kraj. muži 701-800 
7.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
8.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 701-800 
9.Tschunko Josef1963kraj. muži 800 N 
10.Zahradnický Radek1976kraj. muži N 
11.Vrňák Jan1977kraj. muži N 
12.Kračman Antonín1970kraj. muži N 
TJ Sokol Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Lukáš1988kraj. muži 501-600 
2.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
3.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
4.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
5.Transpaderme Benito Jorge1981nez. cizinec 
6.Vítek Vojtěch1987nez.  
7.Boltík Martin1986nez.  
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
2.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
3.Pernikář Tomáš1985kraj. muži 601-700 
4.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
5.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
6.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
7.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
8.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
9.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži N 
SK SANK Běchovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
2.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-800 
3.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
4.Kučera Jan1955kraj. muži 800N 
5.REPKA Jozef1996nez. muži cizinec 
6.OLŠANSKÝ Jozef1995nez. muži cizinec 
7.Baťka Petr1980nez. muži  
TJ AVIA Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
2.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
3.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
4.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
5.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
6.Říha Karel1944kraj. muži 701-800 
7.Štěpánek Tomáš1999kraj. muži 701-800 
8.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
9.Urban Jakub2006kraj. sži 36 
10.Červinka Jakub2007kraj. sži 57 
11.Kolářová Aneta2006kraj. sžy 9 
12.Petřík Filip1993nez. muži  
6. třída B muži
TJ ABC Braník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Martin1970kraj. muži 601-700 
2.Král Ludvík1961kraj. muži 601-700 
3.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 700N 
4.Bartók Jiří2001kraj. muži 701-800 
5.Hájek Jan1998kraj. muži 701-800 
6.Hájek Ondřej1998kraj. muži 701-800 
7.Laštovka Jiří2004kraj. muži 701-800 
8.Beneš Roman1978kraj. muži 701-800 
9.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
10.Čečil Jiří1959kraj. muži 800N 
11.Kotek Miloš1963kraj. muži 800N 
12.Král Jakub1988kraj. muži 800N 
13.Prokop Leoš1957kraj. muži 800N 
14.Čermák Ondřej2005kraj. muži 850N 
TTC Elizza Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
2.Luňová Zuzana1970kraj. muži 601-700 
3.Puk David2005kraj. muži 701-800 
4.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
5.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
6.Petrtýl Šimon2008kraj. muži 800 N 
7.Procházka Šimon2003kraj. muži 800 N 
8.Louženský Luboš1955kraj. muži 850 N 
9.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
10.Sedláček Jakub2006kraj. sži 59 
11.Mašek Kryštof Matěj2008ČR mži 104 
12.Hofman Jakub2009kraj. mži 39 
13.Voborský Vojtěch2010kraj. nži 10 
14.Nemčík Marek2010kraj. nži 16 
15.Pražáková Šárka2001kraj. muži N 
SK Dolní Měcholupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952kraj. muži 401-500 
2.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
3.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
4.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
5.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
6.Chutný Bohumír1950kraj. muži N 
7.Urban Václav1946kraj. muži N 
8.Vojta Libor1971kraj. muži N 
9.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži N 
Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Jiří1948kraj. muži 601. - 700. 
2.Vytisk Václav1950kraj. muži 601. - 700. 
3.Erben Michal1982kraj. muži 601. - 700. 
4.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
5.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
6.Černý Martin1954kraj. muži 701. - 800. 
7.Černý Václav1973kraj. muži 701. - 800. 
8.Klindera Antonín1946kraj. muži 800 N 
TTC Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
2.Frýsová Lucie1976kraj. muži 601. - 700. 
3.Mutl David1980kraj. muži 601. - 700. 
4.Ransdorf Miroslav1973kraj. muži 700 N 
5.Houf Petr1968kraj. muži 701. - 800. 
6.Kudláček František1981kraj. muži 701. - 800. 
7.Buriánek Václav1956kraj. muži 701. - 800. 
8.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701. - 800. 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
2.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 600 N 
3.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
4.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
5.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
6.Krieger Karel1957kraj. muži 701-800 
7.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81-100 
8.Hajný Josef1935nez. muži  
9.Samohejl Erich1935nez. muži  
VSK MFF UK Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beňovič Marek1992kraj. muži 601-700cizinec 
2.Patho Gabriel1986kraj. muži 601-700cizinec 
3.Vošický Otto1970kraj. muži 601-700 
4.Záleský Jan1992kraj. muži 700N 
5.Erhart Jan1995kraj. muži 701-800 
6.Jareš Jakub1980kraj. muži 701-800 
7.Hroch Michal1982kraj. muži 701-800 
8.Engel Martin1969kraj. muži 701-800 
9.Milota Martin1992kraj. muži 800N 
10.Kápl Roman1991kraj. muži 801-850 
11.Tranová Haiduong1996kraj. muži nez. 
12.Chýleová Eva1979kraj. muži nez. 
KST Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
2.Pospíšil Marek1995kraj. muži 601-700 
3.Brož Jan1992kraj. muži 601-700 
4.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 
5.Macek Lukáš2003kraj. muži 601-700 
6.Medal Miroslav1960kraj. muži 800N 
7.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-850 
8.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801-850 
9.Di Munno Daniel1994kraj. muži 850N 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
2.Vobruba Aleš1959kraj. muži 601-700 
3.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
4.Tvrdý Adam1976kraj. muži 701-800 
5.Flodr Milan1957kraj. muži 701-800 
6.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
7.Ondráček Petr1979kraj. muži 701-800 
8.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-850 
9.Rebinchak Roman1983kraj. muži Ncizinec 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peller Marek1973kraj. muži 501-600 
2.Duchoň Čestmír1958kraj. muži 601-700 
3.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
4.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
5.Fleissig Petr1944kraj. muži 701-800 
6.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701-800 
7.Šafránek Milan1965kraj. muži 800 N 
8.Ouroda František1955kraj. muži N 
9.Staněk Matyáš1978kraj. muži N 
10.Korec Ladislav1945kraj. muži N 
TJ Sokol Praha - Břevnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Jan1963kraj. muži 501-600 
2.Vaňha Michal1971kraj. muži 601-700 
3.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
4.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-800 
5.Bertho Ronan1974kraj. muži 701-800 
6.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
7.Nalezený Jan1977kraj. muži N 
8.Ristovský Tom1987kraj. muži N 
9.Malina Dalibor1978kraj. muži N 
10.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubíček Vít1961reg. muži 601-700 
2.Matvija Peter1990reg. muži 601-700 
3.Lounek Jan1952reg. muži 601-700 
4.Hajda Radim1984reg. muži 701-800 
5.Hrabánek Vladimír1948reg. muži 701-800 
6.Hůla Jaromír1961reg. muži N 
7.Martonosi Árpád1983reg. muži Ncizinec 
7. třída A muži
TJ ABC Braník E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Roman1978kraj. muži 701-800 
2.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
3.Hájek Ondřej1998kraj. muži 701-800 
4.Hájek Jan1998kraj. muži 701-800 
5.Laštovka Jiří2004kraj. muži 701-800 
6.Čečil Jiří1959kraj. muži 800N 
7.Kotek Miloš1963kraj. muži 800N 
8.Král Jakub1988kraj. muži 800N 
9.Prokop Leoš1957kraj. muži 800N 
10.Čermák Ondřej2005kraj. muži 850N 
11.Janík František1958kraj. muži N 
12.Diblík Radek1969kraj. muži N 
13.Zelinka Václav1951kraj. muži N 
14.Kopřiva Jan1947kraj. muži N 
TTC Elizza Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
2.Procházka Šimon2003kraj. muži 800 N 
3.Louženský Luboš1955kraj. muži 850 N 
4.Sedláček Jakub2006kraj. sži 59 
5.Mašek Kryštof Matěj2008ČR mži 104 
6.Hofman Jakub2009kraj. mži 39 
7.Voborský Vojtěch2010kraj. nži 10 
8.Nemčík Marek2010kraj. nži 16 
9.Andraščíková Erika1976kraj. muži Ncizinec 
10.Kalinová Martina2002kraj. muži N 
11.Kemlink David1977kraj. muži N 
12.Martinec Ondřej2009kraj. muži N 
13.Šedivý Filip2010kraj. muži N 
14.Šedivý Ondřej2005kraj. muži N 
15.Běhal Richard2009kraj. muži N 
SK Start Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501-600 
2.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
3.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
4.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
5.Suková Helena1965kraj. muži 501-600 
6.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800N 
7.Černá Pavla1977kraj. muži 801-850 
8.Černý Dušan1975kraj. muži 801-850 
9.Hadaš František1967kraj. muži 801-850 
10.Petržílek Petr1978kraj. muži 801-850 
11.Fučík Dominik1978kraj. muži 850N 
12.Pantoflíček Miroslav1967kraj. muži 850N 
Slovan KST Bohnice J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
2.Juppa Jáchym2006kraj. muži 601-700 
3.Obrhel Adam2004kraj. muži 701-800 
4.Sýkora Zdeněk1971kraj. muži 701-800 
5.Vlasák Viktor2006kraj. muži 701-800 
6.Semotan Patrik2008kraj. muži 850N 
7.Najvárek Richard2008nez.  
TTC Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haba Martin1984kraj. muži 601. - 700. 
2.Bárta Vít1956kraj. muži 701. - 800. 
3.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701. - 800. 
4.Podrazil Jiří1962kraj. muži 800 N 
5.Jukl Tomáš1987kraj. muži 800 N 
6.Pytelková Renata1973nez. muži  
TTC Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Robert1964kraj. muži 701. - 800. 
2.Stolec Václav1972kraj. muži 800 N 
3.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801. - 850. 
4.Wichs Sáša1951kraj. muži 801. - 850. 
5.Maláková Olga1964kraj. muži 801. - 850. 
6.Vajda Michal2004kraj. muži 850 N 
7.Stojka Kristián2004nez. muži  
8.Kittnar Jan2007nez. muži  
9.Šubert Tomáš2009nez. muži  
SF SKK El Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přída Antonín1975kraj. muži 701.-800 
2.Štefan Nikola1951kraj. muži 801.-850. 
3.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-850. 
4.Strouhal Vojtěch1998kraj. muži N. 
5.Hůla Ondřej2007kraj. muži N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kršek Dominik2003kraj. muži N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
2.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
3.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 701-800cizinec 
4.Hruška Rudolf1968kraj. muži 701-800 
5.Newerla Jiří1965kraj. muži 701-800 
6.Bartoň Aleš1971kraj. muži 800N 
7.Havlický Aleš1966kraj. muži 801-850 
8.Bachor Jan1983kraj. muži N 
9.Zdeněk Jan1968kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. muži 601-700 
2.Pour Lukáš2000kraj. muži 601-700 
3.Adámek Miroslav1953kraj. muži 701-800 
4.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 701-800 
5.Míšek Kryštof1993kraj. muži 800N 
6.Němec Michal1990kraj. muži 801-850 
7.Frýbert Petr1953kraj. muži 850N 
8.Vaněk Matěj1993kraj. muži 850N 
9.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabánek Vladimír1948reg. muži 701-800 
2.Zapletal Radek1970reg. muži N 
3.Pára Michal1965reg. muži N 
4.Heinz Petr1987reg. muži N 
5.Pára Eduard2003reg. muži N 
6.Havlíček Petr1947reg. muži N 
7. třída B muži
Slovan KST Bohnice K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
2.Vanka Radek1966kraj. muži 701-800 
3.Pražák Bohumil1967kraj. muži 800N 
4.Chvátal Hubert2007kraj. muži 801-850 
5.Janeček Pavel1962kraj. muži 801-850 
6.Pojsl Jan2001kraj. muži 801-850 
7.Jinoch Martin1974nez.  
8.Dobeš Tomáš ml.2009nez.  
9.Milek Vojtěch2008nez.  
TTC Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Václav1956kraj. muži 701. - 800. 
2.Houf Petr1968kraj. muži 701. - 800. 
3.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701. - 800. 
4.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
5.Kudláček František1981kraj. muži 701. - 800. 
6.Váňa Petr1964nez. muži  
TJ Lokomotiva Vršovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
2.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
3.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
4.Chrastil Martin1978kraj. muži N 
5.Chrastilová Dana1971kraj. muži N 
6.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
7.Ruis Robin2003kraj. muži N 
8.Dufek Jakub2004kraj. muži N 
9.Lontoš Luboš1983kraj. muži N 
10.Hajzlerová Daniela1959kraj. muži N 
KST OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cooke Stephen1970kraj. muži 701-800cizinec 
2.Hausmann Josef1958kraj. muži 701-800 
3.Hronský Vladimír1956kraj. muži 701-800 
4.Kobliha Pavel1968kraj. muži 701-800 
5.Kožaný Petr1977kraj. muži 701-800 
6.Staněk Václav1946kraj. muži 801-850 
7.Teuchmann Petr1957nez. muži  
SF SKK El Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Martin2001kraj. muži N. 
2.Holík Šimon2006kraj. muži N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Filip Jan2005kraj. muži N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Kaucký Vladimír1944kraj. muži N. 
5.Hruška Adam2005kraj. muži N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Šíma Jan2003kraj. muži N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel2007kraj. muži 601-700 
2.Nedělka Petr2004kraj. muži 701-800 
3.Martinek Lukáš2009kraj. muži 800N 
4.Piroutek Ondřej2003kraj. muži 801-850 
5.Kolanda Lukáš2002kraj. muži 801-850 
6.Tauchman Petr2004kraj. muži 801-850 
7.Šourek Ondřej1975kraj. muži 850N 
8.Krajíčková Zuzana2002kraj. muži N 
9.Písecká Daniela2003kraj. muži N 
10.Rektorysová Hana2004kraj. muži N 
11.Martinek Filip2007kraj. muži N 
12.Šperl Ondřej2008kraj. muži N 
13.Mandat Marek2009kraj. muži N 
TJ Sokol Praha - Podolí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pravdová Petra1985kraj. muži 701-800 
2.Šrajer Jiří1962kraj. muži 701-800 
3.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-800 
4.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
5.Džavoronok Peter1970kraj. muži 701-800cizinec 
6.Hach Miroslav1971kraj. muži 701-800 
7.Klouda Rudolf1934kraj. muži 800 N 
8.Stejskal Pavel1972kraj. muži N 
9.Novotná Anna1989kraj. muži Ncizinec 
VSK MFF UK Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erhart Jan1995kraj. muži 701-800 
2.Jareš Jakub1980kraj. muži 701-800 
3.Hroch Michal1982kraj. muži 701-800 
4.Engel Martin1969kraj. muži 701-800 
5.Milota Martin1992kraj. muži 800N 
6.Kápl Roman1991kraj. muži 801-850 
KST Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macek Lukáš2003kraj. muži 601-700 
2.Medal Miroslav1960kraj. muži 800N 
3.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801-850 
4.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-850 
5.Mužík Martin2003kraj. muži 801-850 
6.Di Munno Daniel1994kraj. muži 850N 
7.Kabát Adam2006kraj. muži 850N 
8.Jantačová Zuzana1999kraj. muži N 
9.Zahálka Tobiáš2005kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Petr1947kraj. muži 601-700 
2.Fleissig Petr1944kraj. muži 701-800 
3.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701-800 
4.Šafránek Milan1965kraj. muži 800 N 
5.Modl Josef1945kraj. muži 801-850 
6.Hlaváč Jiří1949kraj. muži N 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smékal David2004nez.  
2.Korbel Matyáš2006nez.  
3.Couf Alfréd2004nez.  
4.Král Radim2001nez.  
5.Kašpar Miloš1956nez.  
6.Dlouhý Radim1967nez.  
7.Mikyška David2004nez.  
8.Smolík Libor1975nez.  
Divize ženy
TJ ABC Braník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 31-40 
2.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 50N 
3.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
4.Čekanová Jitka1963kraj. ženy 81-100 
5.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81-100 
6.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-130 
7.Žáčková Lea2000kraj. ženy 101-130 
8.Šumová Jana1974kraj. ženy 130N 
9.Plášková Sylva1965kraj. ženy NHostování z TTC Rebel z.s.
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vránová Helena1976kraj. ženy 60 N 
2.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
3.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
4.Andraščíková Erika1976kraj. ženy 81-100cizinec 
5.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 81-100 
6.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-130 
7.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
8.Alinčová Michaela2010ČR mžy 55 
9.Krompolcová Jana1991kraj. ženy N 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurková Marie1973kraj. ženy 41. - 50.Hostování z Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
2.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 50 N 
3.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
5.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
6.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
7.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 130 N 
8.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 130 N 
9.Rousová Tereza2010ČR nžy 38. 
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. ženy 31-40 
2.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 41-50 
3.Tranová Haiduong1996kraj. ženy 61-80 
4.Chýleová Eva1979kraj. ženy 80N 
5.Koňasová Kateřina1993kraj. ženy 101-130 
TTC Rebel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 26-30 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 31-40 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 100NHostování z TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
4.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy NHostování z TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
5.Vožehová Lucie1974kraj. ženy NHostování z TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusilová Jana1972kraj. ženy 31-40 
2.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-50 
3.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 51-60 
4.Lösterová Anna1951kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
5.Klessinger Jana1952kraj. ženy Ncizinec 
6.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
7.Bilová Olga1987kraj. ženy N 
8.Nováková Ivana1970kraj. ženy NHostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 51-60 
2.Rohová Michaela2007kraj. ženy 60NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
3.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
4.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 61-80 
5.Janů Veronika2008kraj. ženy 80NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
6.Hájková Anna1945kraj. ženy N 
7.Vlčková Monika1966kraj. ženy NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
8.Špicarová Veronika1995kraj. ženy N 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 31-40 
2.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 51-60 
3.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 51-60 
4.Havlíková Jana1976kraj. ženy 51-60 
5.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
6.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
7.Kolářová Aneta2006kraj. sžy 9 
1. třída ženy
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-50 
2.Mrázková Lia2002kraj. ženy 80N 
3.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 81-100 
4.Maršíková Eliška2007kraj. ženy 101-130 
5.Bartoňová Anna2010nez.  
6.Krutilková Michaela2007nez.  
7.Lorenzová Amálie2010nez.  
8.Lorenzová Evelína2008nez.  
9.Matunová Alena1989nez.  
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
4.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
5.Filová Simona1998kraj. ženy 101-130 
6.Chrastilová Dana1971kraj. ženy 130N 
7.Ziková Hana1960kraj. ženy 130N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Milena1968kraj. ženy 61-80 
2.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
3.Rabenseifnerová Zdeňka1974kraj. ženy 81-100 
4.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 100N 
5.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-130 
6.Radnicová Jana1955kraj. ženy N 
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 61-80 
2.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 81-100 
3.Nováková Hana1984kraj. ženy 81-100 
4.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 100N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61-80 
2.Veselíková Pavla1989kraj. ženy 61-80Hostování z TTC Svatkovice
3.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 81-100 
4.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81-100 
5.Štanclová Helena1941kraj. ženy 101-130 
6.Vlachová Jana1951kraj. ženy 101-130 
7.Straková Jitka1976kraj. ženy 130 N 
8.Vildová Irena1960kraj. ženy 130 N 
9.Donovalová Dana1951nez. ženy  
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březáková Helena1960kraj. ženy 51-60 
2.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61-80 
3.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
2.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy 81-100 
3.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
4.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
5.Rektorysová Hana2004kraj. ženy 101-130 
6.Písecká Daniela2003kraj. ženy 101-130 
7.Petříková Kateřina2006nez. ženy N 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíková Jana1976kraj. ženy 51-60 
2.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
3.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
4.Spilková Ivana1987kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Sadská o.s.
5.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 100 NHostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
6.Kolářová Aneta2006kraj. sžy 9 
2. třída ženy
TJ ABC Braník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čekanová Jitka1963kraj. ženy 81-100 
2.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81-100 
3.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-130 
4.Žáčková Lea2000kraj. ženy 101-130 
5.Šumová Jana1974kraj. ženy 130N 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy N 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andraščíková Erika1976kraj. ženy 81-100cizinec 
2.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 81-100 
3.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-130 
4.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
5.Alinčová Michaela2010ČR mžy 55 
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 81. - 100. 
2.Maláková Olga1964kraj. ženy 101. - 130. 
3.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 101. - 130. 
4.Miščenko Irina1970nez. ženy  
5.Svojítková Marie1955nez. ženy  
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 100N 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101-130 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-130 
5.Chrastilová Dana1971kraj. ženy 130N 
6.Ziková Hana1960kraj. ženy 130N 
TJ Slavoj Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
2.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
3.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 130 N 
4.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 130 N 
5.Rousová Tereza2010ČR nžy 38. 
FC Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Stanislava1955kraj. ženy 101-130 
2.Opánska Iveta1975kraj. ženy 101-130 
3.Popelková Jana1975kraj. ženy 101-130 
4.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-130 
5.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 130 N 
6.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 130 N 
1. třída dorostenci
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Vít2005ČR dci 51 
2.Rochowanski Jan2005ČR dci 52 
3.Zacharda Jáchym2005ČR dci 71 
4.Remunda Alexandros Matheos2006ČR dci 78 
5.Benák Jan2005ČR dci 100 
6.Ošmera Jan2006ČR dci 118 
1. třída dorostenky
1.Franeková Věra2003ČR dky 33 
2.Vydrová Lucie2004ČR dky 47 
3.Kemlinková Nela2008kraj. dky N 
4.Alinčová Michaela2010kraj. dky N 
1. třída starší žáci
1.Remunda Alexandros Matheos2006ČR sži 17 
2.Ošmera Jan2006ČR sži 60 
3.Vavroušek Michal2006ČR sži 83 
4.Podrazký Adam2007kraj. sži 33 
5.Havelka Richard2007kraj. sži N 
6.Lebeda Lukáš2009kraj. sži N 
7.Petrtýl Šimon2008kraj. sži N 
1. třída starší žákyně
1.Alinčová Michaela2010kraj. sžy N 
2.Kemlinková Nela2008kraj. sžy N 
3.Voborská Anežka2012kraj. sžy N 
4.Vokounová Barbora2009kraj. sžy N 
1. třída mladší žactvo
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Filip2008kraj. mži 6 
2.Truchlík Maxim2008kraj. mži 9 
3.Bertho Tibor2008kraj. mži 11 
4.Farris Vilém2009kraj. mži 52 
5.Vostřez Kryšpín2009kraj. mži 56 
6.Svoboda Kristian2009kraj. mži N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikešová Adéla2008kraj. mži 18. 
2.Kodetová Hanka2010kraj. mži 25. 
3.Slavíčková Eliška2009kraj. mži 36. 
4.Rousová Tereza2010kraj. mži N 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrtýl Šimon2008kraj. mži 16 
2.Lebeda Lukáš2009kraj. mži 13 
3.Durdis Matěj2010kraj. mži 19 
4.Hofman Jakub2009kraj. mži 55 
5.Martinec Ondřej2009kraj. mži N 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cafmeyer Nathan2009kraj. mži 8. 
2.Havlíčková Eva2008kraj. mži 29. 
3.Hanzal Marek2008kraj. mži 33. 
4.Hanzal Tomáš2008kraj. mži 41. 
5.Magyar Jakub2009kraj. mži N 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kemlinková Nela2008kraj. mži 26 
2.Mašek Kryštof Matěj2008kraj. mži 28 
3.Laube Martin2009kraj. mži 39 
4.Alinčová Michaela2010kraj. mži 46 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Martin2008kraj. mži 5 
2.Nosková Adéla2008kraj. mži 20 
3.Šperl Ondřej2008kraj. mži 57 
4.Martinek Lukáš2009kraj. mži N 
5.Mandat Marek2009kraj. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy