Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
2.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
3.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
4.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
5.Pařízková Monika2005kraj. muži 70,5 
6.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
7.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
8.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 115,5 
9.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
10.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
11.Stránská Anna2002nez. muži xxx 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
2.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
3.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
4.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
6.Marholt David1982kraj. muži 90,5 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
8.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 80,5 
9.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. muži 11-20 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 21-40 
3.Csizmazia Michal1979kraj. muži 41-60 
4.Truc Petr1979kraj. muži 61-80 
5.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
7.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
8.Vondra Pavel1966kraj. muži 81-100 
9.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
10.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prosa Tomáš1992kraj. muži 21. - 40. 
2.Suchánek Martin1987kraj. muži 21. - 40. 
3.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 21. - 40. 
4.Horák Leoš1967kraj. muži 41. - 60. 
5.Pikous Marcel1975kraj. muži 81. - 100. 
6.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101. - 130. 
7.Drechsler Jan1985reg. muži 61. - 100. 
8.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
9.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
10.Ryšavý Milan1967reg. muži 61. - 100. 
11.Horák David1998reg. muži 61. - 100. 
12.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 197. 
13.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 197. 
14.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 197. 
15.Špryňar Pavel1971reg. muži 101. - 197. 
16.Horák Čeněk1965reg. muži 101. - 197. 
Lokodepo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batthyány Tibor1978kraj. muži 21.-40. 
2.Svatoš Roman1980kraj. muži 21.-40. 
3.Minář Jiří1975kraj. muži 41.-60. 
4.Louda Jiří1964kraj. muži 41.-60. 
5.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81.-100. 
6.Frýba Jiří1965nez. muži  
7.Regner Michal1978nez. muži  
8.Šilhán Pavel1984nez. muži  
Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1993kraj. muži 21-40 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 41-60 
3.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
4.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
5.Žemlička Karel1962kraj. muži 81-100 
6.Zahradník Petr1962reg. muži 61-100 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61-100 
8.Charvát Luboš1967reg. muži 61-100 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-100 
10.Živnůstka Miroslav1960nez. muži  
11.Lipenský Robert1972nez. muži  
Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 21-40 
2.Jiříček Jan1964kraj. muži 21-40 
3.Líbal Jaromír1981kraj. muži 81-100 
4.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
5.Bittner Martin1967reg. muži 21-60 
6.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
7.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
8.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
9.Šírek František1946reg. muži 61-100 
10.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
11.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-130 
12.Macoun Michael1967nez.  
13.Jíra Jiří1959nez.  
14.Vele Martin1972nez.  
15.Kůtek Milan1978nez.  
16.Brziak Jozef1970nez.  
17.Macoun David1990nez.  
Sokol Jablonec n. J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 41-60 
2.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 41-60cizinec 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 61-80 
5.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
6.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
7.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
8.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
9.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
10.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
11.Exner Petr1977nez. muži  
12.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
13.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
2.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
3.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
4.Hofman Denis1999kraj. muži 61-80 
5.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 81-100 
6.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
7.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
8.Vojtěch Petr1960kraj. muži 101-130 
9.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
10.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
11.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
12.Horník Stanislav1957reg. muži 31-60 
13.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
14.Špaček Ondřej1994nez.  
Loko Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Flanderka Miloš1957kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
6.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
7.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
8.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
9.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
Bižuterie Jablonec n.N. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 21 - 40 
2.Šilhán Josef1975kraj. muži 21 - 40 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41 - 60 
4.Urban Milan1960kraj. muži 41 - 60 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 61 - 80 
6.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 81 - 100 
7.Vrabec Jan1985reg. muži 11 - 20 
8.Vrabec Jakub1988reg. muži 11 - 20 
9.Daníček Radek1983reg. muži 21 - 30 
10.Charvát Luboš1954reg. muži 21 - 30 
11.Mádle Luděk1955reg. muži 31 - 60 
12.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 60 
13.Jirman Petr1977nez.  
14.Jahoda Martin1986nez.  
15.Koťátko Luboš1971nez.  
16.Matouš Roman1967nez.  
SKST Cvikov. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 61-80 
2.Bárta Roman1959kraj. muži 61-80 
3.Pavelka Josef1959kraj. muži 81-100 
4.Česenek Vratislav1965kraj. muži 101-130 
5.Fišera Milan1967kraj. muži 101-130 
6.Král Pavel1965reg. muži 31-60 
7.Čeřovský Ivo1962nez. muži  
8.Cikl Pavel1955nez. muži  
9.Novotný Miroslav1972nez. muži  
10.Mládek Petr1973nez. muži  
11.Grančič Ivan1966nez. muži  
12.Ceban Alexandr2004nez. sži  
13.Bárta Marek2007nez. mži  
14.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130Střídavý start z TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
15.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60Střídavý start z TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Krajský přebor 1. třídy
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
4.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
5.Vaníček Jiří1974kraj. muži 101-130 
6.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
7.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
8.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
9.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
10.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
11.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
12.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
13.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
14.Buzek Josef1970reg. muži 101-197 
15.Hruda Kamil1965reg. muži 101-197 
16.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-197 
17.Lanková Martina1973nez. muži  
18.Hasil Tomáš1986nez.  
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
2.Marholt David1982kraj. muži 90,5 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
4.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
5.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
6.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
7.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
8.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
9.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
10.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
11.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
12.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
13.Novota Štefan1960reg. muži xxx 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005kraj. muži 70,5 
2.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
3.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 115,5 
4.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
5.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
6.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
7.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
8.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
9.Jandák Jan2004reg. muži 149 
10.Perný Matěj2003reg. muži 149 
11.Wolf Filip2008reg. muži 149 
Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 11-20 
4.Doležal Václav1966reg. muži 11-20 
5.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
6.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
7.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
8.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
9.Kolesa Ladislav1960reg. muži 31-60 
10.Šeda Libor1981reg. muži 31-60 
11.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
12.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
13.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
14.Ottis Michal1955reg. muži 61-90 
15.Sunek Pavel1946reg. muži 61-90 
16.Chlum Jaroslav1957reg. muži 91-120 
17.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
18.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
19.Pavlata Lukáš1988reg. muži 91-120 
20.Matějček Ivan1986reg. muži 121-a výše 
21.Kaplan Josef1956reg. muži 121-a výše 
22.Abraham Zdeněk1955nez.  
23.Paldus Tomáš1975nez.  
24.Peerová Jana1964nez.  
25.Rak Petr1954nez.  
26.Jungmann Petr1968nez.  
SK Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Radim1971kraj. muži 101-130 
2.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
3.Bártl Rostislav1973kraj. muži 101-130 
4.Sedlák Marek st.1973kraj. muži 101-130 
5.Adamec Miroslav1967kraj. muži 101-130 
6.Kolomazník David1971nez.  
7.Svatý Robert1977nez.  
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 81-100 
5.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
6.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
7.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
8.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
9.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
10.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
11.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
12.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60 
Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marcel1975kraj. muži 81. - 100. 
2.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101. - 130. 
3.Drechsler Jan1985reg. muži 61. - 100. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
5.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
6.Ryšavý Milan1967reg. muži 61. - 100. 
7.Horák David1998reg. muži 61. - 100. 
8.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 197. 
9.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 197. 
10.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 197. 
11.Špryňar Pavel1971reg. muži 101. - 197. 
12.Horák Čeněk1965reg. muži 101. - 197. 
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61 - 80 
2.Pobuda Josef1969kraj. muži 81-100 
3.Bukovec Radek1966kraj. muži 101-130 
4.Lazar Julius1968reg. muži 31-60 
5.Motl Ladislav1952reg. muži 31-60 
6.Kalanyos Jiří1982reg. muži 31-60 
7.Vrba Josef1959reg. muži 31-60 
8.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
9.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
10.Lučan Ladislav1962nez. muži nezařazen 
11.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 81-100 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
4.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
5.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
6.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Král Libor1971reg. muži 101-130 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
10.Kubík Tomáš1972reg. muži 131-153 
Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 81-100 
2.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
3.Vojtěch Petr1960kraj. muži 101-130 
4.Horník Stanislav1957reg. muži 31-60 
5.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
7.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
8.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
9.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
10.Černohub Vít2010nez.  
11.Špaček Ondřej1994nez.  
12.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130Střídavý start z Klub stolního tenisu TTC a.s. Preciosa Jablonné v
Loko Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
2.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
3.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
4.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
5.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
6.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
7.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
8.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
9.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
10.Jaderný Petr1958nez.  
Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žemlička Karel1962kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Petr1962reg. muži 61-100 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61-100 
4.Charvát Luboš1967reg. muži 61-100 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-100 
6.Palušová Jana1967reg. muži 101-197cizinec 
7.Brož Adam2009reg. muži 101-197 
8.Nováková Tereza2006reg. muži 101-197 
9.Fiala Martin2007reg. muži 101-197 
10.Klustová Tereza2007reg. muži 101-197 
11.Kašínská Michaela2007reg. muži 101-197 
12.Rambousek Jan2008reg. muži 101-197 
13.Lipenský Robert1972nez. muži  
14.Živnůstka Miroslav1960nez. muži  
Bižuterie Jablonec n.N. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Matouš1991kraj. muži 61 - 80 
2.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 81 - 100 
3.Vrabec Jan1985reg. muži 11 - 20 
4.Daníček Radek1983reg. muži 21 - 30 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 11 - 20 
6.Charvát Luboš1954reg. muži 21 - 30 
7.Sudek Petr1970reg. muži 31 - 60 
8.Mádle Luděk1955reg. muži 31 - 60 
9.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 60 
10.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 60 
11.Šilhán Jiří1958reg. muži 61 - 90 
12.Kahan Ondřej2007reg. muži 91 - 120 
13.Mašek Vladislav1960reg. muži 91 - 120 
14.Sudek Karel1994reg. muži 91 - 120 
15.Košták Matěj2007reg. muži 121 a výše 
16.Berka Jan2008reg. muži 121 a výše 
17.Horváth Patrik1975reg. muži 121 a výše 
18.Jirman Petr1977nez.  
19.Jahoda Martin1986nez.  
20.Koťátko Luboš1971nez.  
21.Matouš Roman1967nez.  
22.Thér Petr1962nez.  
23.Šonský Patrik1992nez.  
24.Bureš Zdeněk1975nez.  
25.Šnajdr Pavel1944nez.  
26.Vele Ivan1945nez.  
27.Pobříslová Jana1966nez.  
28.Berková Natalie2006nez.  
29.Heřman David2006nez.  
30.Vrběcký Daniel2005nez.  
31.Bernich Daniel2007nez.  
32.Rose Tomáš2005nez.  
33.Nypl Patrik2009nez.  
34.Grossgott Marek2004nez.  
35.Jakubík Jaromír2007nez.  
36.Janáček Vojtěch2007nez.  
37.Soles Martin2007nez.  
38.Resl Matouš2010nez.  
39.Tonar Lukáš2002nez. Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
Krajský přebor 2. třídy
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 101 - 130 
2.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
3.Křížová Gabriela1992reg. muži 31-60 
4.Fojt Pavel1974reg. muži 61-100 
5.Tomek Jaroslav st.1963reg. muži 61-100 
6.Madaraszová Klára1994nez.  
7.Růžička Zdeněk1953nez.  
8.Studničný Josef1968nez.  
9.Viktora Radek1976nez.  
10.Gežo Miroslav1978nez.  
11.Kříž Josef1982nez.  
12.Libichová Kateřina1984nez.  
Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Jiří1974kraj. muži 101-130 
2.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
3.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
4.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
5.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
6.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
7.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
8.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
9.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
10.Buzek Josef1970reg. muži 101-197 
11.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-197 
12.Hruda Kamil1965reg. muži 101-197 
13.Lanková Martina1973nez. muži  
14.Hasil Tomáš1986nez.  
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
2.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
3.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
5.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
6.Richter Pavel1970reg. muži 149 
7.Perný Matěj2003reg. muži 149 
8.Nevery Filip2001reg. muži 149 
9.Harries Charlie2008reg. muži 149 
10.Misař Daniel1999reg. muži 149 
11.Holík Petr1968reg. muži 149 
12.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
13.Žid Jaromír1962nez. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 80,5 
2.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
3.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
4.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
5.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
6.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
7.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
8.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
9.Jandák Jan2004reg. muži 149 
10.Wolf Filip2008reg. muži 149 
11.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
12.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
13.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
14.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
15.Zacharová Kateřina1980kraj. muži 149 
16.Vejvoda Viktor2006nez. muži xxx 
17.Novák Kamil1967nez. muži xxx 
Sokol Nová Ves n/P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 81-100 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
7.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
8.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
10.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
11.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
12.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
13.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
14.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
15.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
16.Golis Radek1981nez.  
17.Hlubuček Radek1978nez.  
Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
2.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
3.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
4.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
8.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60 
9.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
10.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
11.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
12.Kosař Václav2003reg. muži 61-100 
13.Louda Václav1975nez.  
Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971reg. muži 11 - 20 
2.Janoušek Ladislav1953reg. muži 21 - 30 
3.Kvapil Josef1950reg. muži 21 - 30 
4.Bareš Karel1959reg. muži 21 - 30 
5.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21 - 30 
6.Šonský Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
7.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
8.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
9.Štěpánek František1951reg. muži 31 - 60 
10.Pospíšil Pavel1962nez.  
11.Vrabec Milan1960nez.  
12.Kahan Ondřej2007reg. muži 91 - 120Střídavý start z Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
Sokol Jablonec n.J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
2.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
3.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
7.Exner Petr1977nez. muži  
8.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
9.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
2.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
3.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
4.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
5.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
6.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
7.Kašubiaková Viktorie2004reg. muži 61-100 
8.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
9.Černohub Vít2010nez.  
10.Lepšík Jan1995nez.  
Loko Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
2.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
3.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
4.Nolová Markéta1972reg. muži 31 - 60 
5.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
6.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
7.Sršeň Petr1955reg. muži 31 - 60 
8.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
9.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
10.Jaderný Petr1958nez.  
11.Rek Petr2006nez.  
Jiskra Svor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Andrla Vladimír ml.1974reg. muži 11-30 
3.Rudinský Lukáš1978reg. muži 31-60 
4.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 61-100 
5.Procházka Jiří1977reg. muži 61-100 
6.Drábek Milan1981reg. muži 61-100 
7.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
8.Šlégr Ondřej1976reg. muži 61-100 
9.Kryl Vladimír1955reg. muži 61-100 
10.Dušek Pavel1965nez. muži  
11.Jaderný Miroslav ml.1985nez. muži  
12.Drábek Milan2009nez. muži  
13.Jirák Jiří1987nez. muži  
14.Jonák Jan1977nez. muži  
15.Pavlíček Jonáš2008nez. muži  
16.Taller René1960nez. muži  
17.Pavlíček Martin1971nez. muži  
18.Martínek Jaromír1946nez. muži  
19.Polák Pavel1960nez. muži  
20.Polák Tomáš1982nez. muži  
TTC Jablonné v Podj. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Linder Ladislav1953reg. muži 61-100 
3.Kučírek Ondřej1988reg. muži 61-100 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-100 
5.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-197 
6.Pýcha Patrik1975reg. muži 101-197 
7.Flégl Pavel1957reg. muži 101-197 
8.Kováč Ondřej2006reg. muži 101-197 
9.Kvapil Anh Hai2002reg. muži 101-197 
10.Motyčková Kristýna2004reg. muži 101-197 
11.Trojan František1984reg. muži 101-197 
12.Vastl Ivan1960reg. muži 101-197 
13.Vastl Milan1960reg. muži 101-197 
14.Kitzler Lubor st.1964reg. muži N 
15.Machálek Tomáš2002reg. muži N 
16.Říčař Rudolf1956reg. muži N 
17.Bába Petr1979reg. muži N 
18.Vastl František1993reg. muži N 
Krajská divize
AST Kamenický Šenov z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 30 
2.Korpová Tereza2012kraj. ženy 30Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červová Jitka1966kraj. ženy 6 
2.Vondráčková Lucie2001kraj. ženy 9 
3.Csizmaziová Jana2008kraj. ženy 13 
Jiskra Raspenava z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skákalíková Lucie1990kraj. ženy 24. 
2.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
3.Závětová Lucie2004nez. ženy Hostování z ST Frýdlant, z.s.
Spartak Chrastava, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palušová Jana1967kraj. ženy 12.cizinec 
2.Nováková Tereza2006kraj. ženy 22. 
3.Klustová Tereza2007kraj. ženy 24. 
4.Kašínská Michaela2007kraj. ženy 29. 
5.Iodi Claudie Nela2008nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy