Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
5.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
6.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
7.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
8.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
9.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
10.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
11.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
12.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
13.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
14.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
15.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
16.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
STC Slaný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
5.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
6.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
7.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
8.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
9.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5 
10.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
11.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
12.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5 
Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 51.-70. 
2.Dřevěný Petr1981kraj. muži 71.-100. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 101.-130. 
5.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
6.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
7.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
8.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
9.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
10.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
11.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
12.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2000kraj. muži 101-130 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 101-130 
3.Sosnovec Martin1973kraj. muži 101-130 
4.Koždoň Roman1981kraj. muži 131-160 
5.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
6.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
7.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
8.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
9.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
10.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
11.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
12.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
13.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
14.Dusil Filip2000kraj. muži 201.-250.Střídavý start z TJ Sokol Malín z.s.
15.Cincibus Milan ml.2003reg. muži nezař.Střídavý start z TJ Sokol Velký Osek
TTC Brandýs n.L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
2.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
3.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
5.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
6.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
7.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
8.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
9.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
11.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
12.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
13.Nádvorník Václav2006nez. muži Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
5.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
6.Spiegl Richard1963kraj. muži 300,5 
7.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
8.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
9.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
11.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
12.Cholínský Jan1965nez.  
13.Moravec Ladislav ml.1993nez.  
Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1965kraj. muži 21-30 
2.Iglo Leypold Matěj1979kraj. muži 41-50 
3.Kurel David1982kraj. muži 71-100 
4.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 160 N 
5.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
6.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
7.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
8.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
9.Pavlišák Jan1965reg. muži 41-60 
10.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
11.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
12.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
13.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 31-40 
2.Pavlíček Martin1987kraj. muži 100 N 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-130 
4.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 130 N 
5.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 251-300 
6.Stárek Karel st.1956kraj. muži 251-300 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 301-350 
8.Pígl Tomáš1982kraj. muži 301-350 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
10.Váňa Martin1987reg. muži 21-30 
11.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
12.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
13.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
14.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
15.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
16.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
17.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
18.Dědič David2004reg. muži 101-130 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 21-30 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Řáha Vladimír1965kraj. muži 71-100 
4.Macák Milan1976kraj. muži 130.N 
5.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
6.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
7.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
8.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
9.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
10.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
11.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
12.Slabý Jiří1948reg. muži 81-90 
13.Škach Pavel1952reg. muži 91-100 
14.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
15.Preis František1933reg. muži 120,5 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 41-50 
2.Škach Martin1970kraj. muži 51-70 
3.Novák Petr1970kraj. muži 51-70 
4.Prágr Lukáš1987kraj. muži 51-70 
5.Bajer Jiří1976kraj. muži 51-70 
6.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
7.Mencl Jiří1990kraj. muži 100,N 
8.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
9.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
10.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
11.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200,N 
12.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 41.-50. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Rezek Jan1985kraj. muži 101.-130. 
5.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
6.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
7.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
8.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
9.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
10.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.N 
11.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
12.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
13.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
14.Hospodářský Jonny1994reg. muži 31.-50. 
15.Pisár Petr1976nez.  
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977kraj. muži 31.-40. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 51.-70. 
3.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51.-70. 
4.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
6.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
7.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
8.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
9.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
10.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
11.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
12.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
13.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200.NStřídavý start z TSM Kladno, z.s.
14.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
Divize ŽENY
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhrová Tereza2005reg. ženy 6.Hostování z TJ Církvice, spolek
2.Fuchsová Kateřina2006reg. dky 5. 
3.Fuchsová Adéla2008reg. sžy 3. 
4.Maršíčková Laura2011nez. Hostování z SKST Vlašim
Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháčková Lucie1996reg. muži 104.-115. 
2.Kůsová Adéla2007reg. sžy 6 
3.Bartoníčková Lucie2007reg. sžy 8 
4.Trnková Soňa2005nez. nez. 
Sokol Králův Dvůr Queens B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 27NHostování z TJ Spartak Čenkov, spolek
2.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 30 
3.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 23 
4.Zamazalová Klára1982reg. muži 161-180N 
5.Sýkorová Lucie2010nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
Krajská soutěž 1.třídy A
Spartak Rožmitál pod Třemšínem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975kraj. muži 100N 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 161. - 200. 
3.Zajíček Michal1976kraj. muži 161. - 200. 
4.Zvelebil Miloš ml.1976kraj. muži 251. - 300. 
5.Eisenreich Lukáš1982kraj. muži 251. - 300. 
6.Hořejší Miroslav1948reg. muži 71. - 100. 
7.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 71. - 100. 
8.Melichar Luboš1962reg. muži 71. - 100. 
9.Drozen Jan1963reg. muži 100N 
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 51.-70. 
2.Rujder David1971kraj. muži 101.-130. 
3.Pech Jan1968kraj. muži 161.-200. 
4.Rákosník Petr1961kraj. muži 201.-250. 
5.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 201.-250. 
6.Hakl Petr1969reg. muži 41.-50. 
7.Šmíd Miroslav1954reg. muži 51.-65. 
8.Dvořák Jan1963reg. muži 66.-80. 
9.Homolka Tomáš1972reg. muži 81.-100. 
Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
3.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
4.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
5.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
6.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
7.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
8.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
9.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
10.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
11.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
12.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
13.Homolka Libor1970reg. muži 70N 
14.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
Sokol Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 71. - 100. 
2.Jaroš Antonín1986kraj. muži 101. - 130. 
3.Sýkora Josef1995kraj. muži 101. - 130. 
4.Mráz Roman1964kraj. muži 131. - 160. 
5.Císař Jan1965kraj. muži 161. - 200. 
6.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 301. - 350. 
7.Váňa Miroslav1972kraj. muži 301. - 350. 
8.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
9.Šprysl Josef1945kraj. muži 31. - 50. 
10.Müller Patrik2004reg. muži 100.N 
Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 51-70 
2.Sobková Martina1988kraj. muži 70N 
3.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 71-100 
4.Řejha Pavel1974kraj. muži 71-100 
5.Křikava Richard1994reg. muži 21-30N 
6.Včelička Lubomír1969reg. muži 31-40 
7.Vrecion Jiří1999reg. muži 41-50 
8.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 66-80 
9.Hucek Filip2003reg. muži 81-100 
10.Bielčik Miroslav1982reg. muži 81-100 
11.Bielčik Ondřej2010reg. muži 181-185 
12.Řejha Filip2007reg. muži 181-185N 
KK Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 51.-70. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 71.-100. 
3.Štengl Jan1963kraj. muži 131.-160. 
4.Koloc Miroslav1964kraj. muži 201.-250. 
5.Cír Libor1979nez. muži  
6.Holý Jiří1957nez. muži  
7.Sušánka Pavel1954nez. muži  
Lokomotiva Zdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor Martin1990kraj. muži 130. N 
2.Bláha Hynek2000kraj. muži 131. - 160. 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161. - 200. 
4.Šín Jaroslav ml.1977kraj. muži 201. - 250. 
5.Flodr Leoš1976kraj. muži 201. - 250. 
6.Slezák Václav1967kraj. muži 301. - 350. 
7.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
8.Praizler Roman1963reg. muži 41. - 50. 
9.Červenka Miroslav1964reg. muži 51. - 65.N 
10.Spousta Martin2000reg. muži 81. - 100. 
Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jan1998kraj. muži 71-100 
2.Fiala Ondřej1991kraj. muži 100.N 
3.Drbohlav Marek1970kraj. muži 131-160 
4.Urban Jan1957kraj. muži 161-200 
5.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
6.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
7.Horák Ondřej1990kraj. muži 201-250 
8.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201-250 
9.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
10.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
11.Bujárek Milan1954reg. muži 40,5 
12.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
SLAVOJ Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 71.-100. 
2.Srch Radek1977kraj. muži 71.-100. 
3.Herink Jan1993kraj. muži 131.-160. 
4.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
5.Tůma Radek1992kraj. muži 161.-200. 
6.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
7.Lukeš Tomáš1993kraj. muži 201.-250. 
8.Steiner František1983kraj. muži 251.-300. 
9.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
10.Steiner Petr1971kraj. muži 350. N 
11.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
12.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
13.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
14.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100. N 
15.Samková Alena2003reg. muži 101.-128. 
Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacourek Jan1974kraj. muži 161-200. 
2.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200.NHostování z TSM Kladno, z.s.
3.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Hostování z TSM Kladno, z.s.
4.Mrázek Jindřich st.1972kraj. muži 251-300. 
5.Šerák Miloš1965kraj. muži 251-300. 
6.Novák Tomáš1975kraj. muži 251-300. 
7.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
8.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
9.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
10.Vyskočil Jiří1999reg. muži 51.-100. 
11.Vitner Kamil1983reg. muži 51.-100. 
12.Vitner Radim1976reg. muži 100,5 
13.Fencl Petr1964reg. muži 100,5 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 131-160 
2.Čížek Marek1995kraj. muži 201-250 
3.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
4.Drábek Martin1996kraj. muži 251-300 
5.Petrovic Pavel1964kraj. muži 251-300 
6.Soused Milan1970kraj. muži 251-300 
7.Michal Radek1976kraj. muži 301-350 
8.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
10.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
11.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
12.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
13.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
14.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 51-70 
2.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
3.Mencl Jiří1990kraj. muži 100,N 
4.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
5.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
6.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
7.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200,N 
8.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
9.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
10.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
11.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350,N 
12.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
13.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
14.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
15.Fleislébr Jiří1969reg. muži 91-100 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Jiří1963kraj. muži 70.N 
2.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
4.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
5.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
6.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
7.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.N 
8.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
9.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
10.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
11.Hospodářský Jonny1994reg. muži 31.-50. 
12.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
13.Krůta Václav1987nez.  
14.Tvrz Jaroslav st.1975nez.  
Krajská soutěž 1.třídy B
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 41.-50. 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 71.-100. 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131.-160. 
4.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
5.Blecha David1997kraj. muži 161.-200. 
6.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
7.Lapka Miroslav1998reg. muži 21.-30. 
8.Krucký Milan1977reg. muži 31.-40. 
9.Kaňka Jakub1987reg. muži 31.-40. N 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
12.Balcar Jaromír1947reg. muži 61.-80. N 
Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 71-100 
2.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
3.Doležal Martin1998kraj. muži 101-130 
4.Bittner Miloslav1977kraj. muži 131-160 
5.Boháč Milan1954kraj. muži 131-160 
6.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
7.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
8.Jaroň Daniel2002kraj. muži 251-300 
9.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
10.Hradecký Petr1973kraj. muži 350N 
11.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
12.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
13.Král Jindřich1959reg. muži 70N 
14.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
15.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 71-100 
2.Cacek Tomáš1987kraj. muži 131-160 
3.Hluchý Marek1989kraj. muži 131-160 
4.Plecitý Lukáš1988reg. muži 31-40 
5.Jelínek Vladimír1964reg. muži 50,5 
6.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
7.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 51-60 
8.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
9.Mitáš Josef1987reg. muži 70,5 
10.Foltyn Jiří1985reg. muži 80,5 
11.Wimmerová Lucie1975reg. muži 100,5 
Sokol Libčice nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Štefan1984kraj. muži 160 N 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 161-200 
3.Slaměník Richard1961kraj. muži 161-200 
4.Šulc Dalibor1953kraj. muži 201-250 
5.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 31-40 
6.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
7.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
8.Manek Jakub2000reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
10.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
TTC Brandýs n.L C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 71-100 
2.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
3.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
4.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
5.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
6.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
7.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
8.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
9.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
10.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
11.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61-80 
12.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
13.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
14.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
15.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
16.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
17.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
18.Primáč Vojtěch2002nez. muži Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
2.Čeřovský Petr1966kraj. muži 71-100 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 101-130 
4.Havlík Vít2002kraj. muži 161-200 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
7.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
8.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
9.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
10.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
11.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
Sokol Velké Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Petr1980kraj. muži 161.-200. 
2.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 201.-250. 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 251.-300. 
4.Strnadová Karolína2003kraj. muži 300. N 
5.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
6.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
7.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
8.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
9.Strnad Martin1998reg. muži 61. - 80. 
10.Kaválek Radim2002reg. muži 61. - 80. 
11.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
12.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
13.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71.-100. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 71.-100. 
3.Paroulek Milan1962kraj. muži 101.-130. 
4.Pekárek František st.1966kraj. muži 161.-200. 
5.Procházka Roman1979kraj. muži 201.-250. 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Luboš1965kraj. muži 101.N 
2.Betuštiak Petr1977kraj. muži 101.-130. 
3.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 101.-130. 
4.Barta Ivan1977kraj. muži 161.-200. 
5.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
6.Vaigl Martin2007kraj. muži 161.-200.Hostování z SKST Vlašim
7.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
8.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
9.Srb Pavel1978reg. muži 31.-50 
10.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50 
11.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50 
12.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50 
13.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70 
14.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70. 
15.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
16.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 34.Střídavý start z SKST Vlašim
Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 101. - 130. 
2.Hendrych Jan1987kraj. muži 131. - 160. 
3.Schmelz Richard1985kraj. muži 161. - 200. 
4.Berný Jan1977reg. muži 31. - 40. 
5.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
7.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
8.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
9.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
10.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
11.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
13.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
14.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
15.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
16.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 200. 
17.Hloušková Jana1976reg. muži 191. - 216. 
18.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 216. 
Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 251.-300. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
2.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
3.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
4.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
5.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
6.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
7.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
8.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
9.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
10.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
11.Válek Zdeněk1974reg. muži 40.-60. 
12.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
13.Beneš Tomáš1976nez.  
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 71.-100. 
2.Lhoták Jakub1992kraj. muži 131.-160. 
3.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 250 N. 
4.Šembera Karel1962reg. muži 21.-40. 
5.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
6.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
7.Lichtenberg Petr1983reg. muži 71.-100. 
8.Kopiště Milan1965reg. muži 101.-130. 
9.Bártová Věra1975reg. muži 101.-130 
10.Bártová Kateřina2006reg. muži 161.-190. 
11.Fišera Miloš1991reg. muži 161.-190. 
12.Formánek Josef2002reg. muži 161.-190. 
13.Neprášek Jakub2002reg. muži 161.-190. 
14.Novák František2002reg. muži 161.-190. 
15.Musil Vít2007reg. muži 191.-200. 
16.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 191.-200. 
17.Bárta Jiří2009ČR mži 28 
18.Zaplatílek Ctibor1978nez.  
19.Holman Martin1967nez.  
Krajská soutěž 2.třídy A
Tatran Sedlčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
2.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
3.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
4.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
5.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
6.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
7.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
8.Černý Jan2002reg. muži 51.-70. 
9.Homolka Libor1970reg. muži 70N 
10.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
11.Lesák Jakub1987nez.  
Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Jan1965kraj. muži 161. - 200. 
2.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 301. - 350. 
3.Váňa Miroslav1972kraj. muži 301. - 350. 
4.Máša Jan2003reg. muži 31. - 50. 
5.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
6.Müller Patrik2004reg. muži 100.N 
TTC Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Aleš1990kraj. muži 161. - 200. 
2.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 201. - 250. 
3.Hykl Václav1992kraj. muži 301. - 350. 
4.Štefan Radko1968kraj. muži 301. - 350. 
5.Pinkava Pavel2001reg. muži 71. - 100. 
6.Švec Martin1999reg. muži 71. - 100. 
7.Říha Vladislav1970reg. muži 71. - 100. 
8.Bláha Jiří2001reg. muži 100N 
9.Silavecká Julie2004reg. muži 100N 
10.Silavecká Ema2006kraj. sžy 8. 
11.Hejhal Tomáš2004kraj. dci 56. 
12.Zeman Lukáš2005kraj. sži 46. 
Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
2.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
3.Horák Ondřej1990kraj. muži 201-250 
4.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201-250 
5.Kilian Vít1989kraj. muži 301-350 
6.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
7.Bujárek Milan1954reg. muži 40,5 
8.Zamazal Pavel1962reg. muži 51-60 
9.Tůma Martin1982reg. muži 61-70 
10.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
11.Freisleben Radek1984reg. muži 71-80 
12.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
13.Selement Jaroslav1967reg. muži nez. 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 160.N 
2.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201.-250. 
3.Lysý Tomáš1986kraj. muži 300.N 
4.Nguyen Van Vui1958reg. muži 51.-65.Ncizinec 
5.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51.-65. 
6.Sedláček Petr1997reg. muži 66.-80. 
7.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
8.Větrovský Petr1979reg. muži 81.-100. 
9.Mraček František1961reg. muži 141.-160. 
10.Růžička Jaroslav1951reg. muži 161.-181. 
11.Löffelmann Jan1965reg. muži 161.-181. 
SLAVOJ Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
2.Lukeš Tomáš1993kraj. muži 201.-250. 
3.Steiner František1983kraj. muži 251.-300. 
4.Ječmen Jaroslav1962kraj. muži 301.-350. 
5.Steiner Petr1971kraj. muži 350. N 
6.Brabenec Václav1959reg. muži 70. N 
7.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
8.Eršil David2004reg. muži 100. N 
9.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-128. 
10.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-128. 
11.Landsperská Michaela2004reg. muži 128. N 
Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Michal1998kraj. muži 131-160 
2.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 200 N 
3.Sedláček Luděk1973reg. muži 21-30 
4.Novák Ondřej1992reg. muži 31-40 
5.Kurková Marie1973reg. muži 41-50 
6.Ráb Václav1983reg. muži 41-50 
7.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 41-50 
8.Šveňha Jiří1951reg. muži 80,5 
9.Řízek Jiří1956reg. muži 90,5 
Sokol Voznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilecký Jiří1978reg. muži 31-50 
2.Chmelař Miroslav1961reg. muži 51-70 
3.Selucký David1968reg. muži 51-70 
4.Soukup Michal1977reg. muži 51-70 
5.Čížková Sylva1965reg. muži 70N 
6.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
7.Palan Josef1980reg. muži 71-100 
8.Skopec Martin1989reg. muži 71-100 
9.Hovorka Karel1976reg. muži 100N 
10.Šimek Josef1959reg. muži 128N 
11.Hušek Antonín1968reg. muži N 
Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
2.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
3.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
4.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
5.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
6.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
7.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
8.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
9.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
10.Kebrle Josef1955reg. muži N 101-120 
11.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Pavel1967kraj. muži 161-200 
2.Petrovic Pavel1964kraj. muži 251-300 
3.Soused Milan1970kraj. muži 251-300 
4.Michal Radek1976kraj. muži 301-350 
5.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
6.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
7.Haník Josef1961reg. muži 51-70 
8.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
9.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
10.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
11.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
Slovan Lochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
2.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
3.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
4.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
5.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
6.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
7.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
8.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
9.Červený Tomáš2004reg. muži 121-140 
10.Plecitý Stanislav1970reg. muži 141-160 
11.Anděl Miloš1956reg. muži 141-160 
12.Hrdlička Tomáš2004reg. muži 141-160 
13.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
14.Janda Filip2005reg. muži 161-180 
15.Matia Martin2004reg. muži 161-180 
16.Souček Pavel2004reg. muži 161-180 
Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 251.-300. 
2.Müller Jiří1976kraj. muži 301.-350. 
3.Svoboda Jaromír1973kraj. muži 301.-350. 
4.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
5.Roztočil Jiří1961reg. muži 66.-80. 
6.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
7.Koros Zdeněk1980reg. muži 81.-100. 
8.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
10.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
11.Kuška Miroslav1957reg. muži 101.-120. 
12.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
13.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
14.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
15.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120.N 
16.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
Krajská soutěž 2.třídy B
Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 40 N 
2.Sirůček Jiří1972kraj. muži 201.-250. 
3.Gecašek Marek1995kraj. muži 201.-250. 
4.Točík Radek1994kraj. muži 251.-300. 
5.Brož Petr1980reg. muži 46.-60. 
6.Štipák Roman1981reg. muži 46.-60. 
7.Novotný Josef1985reg. muži 46.-60. 
8.Tobiášek Martin1980reg. muži 46.-60. 
9.Vedral Pavel1978reg. muži 46.-60. 
10.Kloda Jiří1966reg. muži 61.-68. 
11.Kloda Stanislav1999reg. muži 61.-68. 
12.Karas Jiří1983reg. muži 68.N 
13.Točík David1996reg. muži 69.-79. 
14.Kebrle Jakub2000reg. muži 79.N 
15.Kebrle Jan2000reg. muži 90.N 
16.Ovsenáková Alena1952reg. muži 91.-95. 
17.Motl Ludvík1982reg. muži 103.N 
18.Polách Vojtěch2003reg. muži 103.N 
19.Hamák Václav1969reg. muži 104.-115. 
20.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 104.-115. 
21.Kotrč Miloslav1975reg. muži 104.-115. 
22.Novotný Petr1988reg. muži 115.N 
23.Kebrle Jindřich2007reg. muži 122.N 
24.Popová Kateřina2002reg. muži 122.N 
TJ Úholičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973kraj. muži 161-200 
2.Vojtěch Dušan1973kraj. muži 201-250 
3.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-350 
4.Novák Martin1974reg. muži 21-30 
5.Dvořák František2002reg. muži 61-70 
6.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
7.Tesař Ondřej1982reg. muži 81-90 
8.Dalihod Jakub2001reg. muži 91-100 
9.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
10.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
11.Dvořák Jiří1970reg. muži 111-120 
12.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
13.Novosad Rostislav1960nez. muži  
STC Slaný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
2.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
3.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
4.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5 
5.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
6.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
8.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5 
9.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
10.Materna George1989reg. muži 70,5 
11.Jarolímek Jiří1942reg. muži 71.-80. 
12.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
13.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
14.Kulich Vladimír1963reg. muži 81.-90. 
15.Hnilička Ondřej1994reg. muži 101.-110. 
16.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
17.Rampa Ladislav1950reg. muži 110,5 
18.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
19.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
Sokol Stochov Honice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velc Tomáš1991kraj. muži 161-200 
2.Janoušek Zdeněk1960kraj. muži 251-300 
3.Jedlička Jaroslav1960kraj. muži 251-300 
4.Žák Roman1980kraj. muži 251-300 
5.Freiman Milan1967reg. muži 81-90 
6.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
7.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
8.Šubrt Tomáš1965reg. muži 111-120 
9.Gniewek Michal1975reg. muži 111-120 
10.Dušek Petr1978reg. muži 131-149 
Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967kraj. muži 201-250 
2.Fryš Zdeněk1978kraj. muži 201-250 
3.Urban Jiří1973kraj. muži 251-300 
4.Bucek Jindřich1976kraj. muži 301-350 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 51-60 
6.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51-60 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
8.Švejda Ondřej1994reg. muži 70,5 
9.Vondra Jakub1992reg. muži 70,5 
10.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
11.Mayer Lukáš1986reg. muži 80,5 
12.Ledvinová Lucie1986reg. muži 120,5 
Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
2.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
3.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
4.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
6.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
7.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
8.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
9.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
10.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
11.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
12.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
13.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
14.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
15.Vaněček Ondřej2003reg. muži 161.-180.N 
16.Zýka Jindřich2005reg. muži 161.-180.N 
17.Sklenář Patrik2007reg. muži 181-185.N 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
2.Spiegl Richard1963kraj. muži 300,5 
3.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
4.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
6.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
7.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
8.Kosár Ernest1961reg. muži 100,5 
9.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
10.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Luděk1973reg. muži 28 
2.Kasík Martin1989reg. muži 41-50 
3.Šulc Jiří1975reg. muži 41-50 
4.Teiml Marek1973reg. muži 61-70 
5.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 71-80 
6.Bromský Vladimír1952reg. muži 81-90 
7.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
8.Vinkl Milan1966reg. muži 81-90 
9.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
10.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
11.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
12.Šimáček Milan1964reg. muži 111-120 
Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 201-250 
2.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 251-300 
3.Lafek Dominik2002kraj. muži 301-350 
4.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 350N 
5.Štěpán Pavel1954reg. muži 80,5 
6.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-100 
7.Marák Michal1969reg. muži 110,5 
8.Sláma Jan1951reg. muži 111-120 
9.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-130 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
2.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200,N 
4.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
5.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
6.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
7.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350,N 
8.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
9.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
10.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
11.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
12.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
13.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
14.Coubal Václav1993reg. muži 61-70 
15.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
16.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
17.Čierný Jan1951reg. muži 61-70 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
2.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
3.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 200.N 
4.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
6.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
7.Hospodářský Jonny1994reg. muži 31.-50. 
8.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
9.Čech Pavel1968nez.  
10.Mikeš Milan1976nez.  
Sokol Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966kraj. muži 251.-300. 
2.Jansa Stanislav ml.1995kraj. muži 251.-300. 
3.Jansa Stanislav st.1964kraj. muži 251.-300. 
4.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
5.Stibor Josef1956kraj. muži 350.N 
6.Cibulka Josef1962reg. muži 51.-100. 
7.Mladý Václav1960reg. muži 51.-100. 
8.Sosna Petr1966reg. muži 51.-100. 
9.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
Krajská soutěž 2.třídy C
Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 131-160 
2.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
3.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
4.Jaroň Daniel2002kraj. muži 251-300 
5.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
6.Hradecký Petr1973kraj. muži 350N 
7.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
8.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
9.Král Jindřich1959reg. muži 70N 
10.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
11.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
12.Jaroňová Karolína2007kraj. muži NStřídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
Sokol Malín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Bohumil1972kraj. muži 251.-300. 
2.Liberský Karel1974kraj. muži 251.-300. 
3.Růžička Dušan1972kraj. muži 251.-300. 
4.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 21.-30. 
5.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21.-30. 
6.Kolman Leon2003reg. muži 41.-50. 
7.Sytař Dan2001reg. muži 61.-70. 
8.Křenovský Štěpán2003reg. muži 61.-70. 
9.Fryml Filip1993reg. muži 61.-70. 
10.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
11.Fiedler Jan1956reg. muži 81.-90. 
12.Kárník Jiří2003reg. muži 91.-100. 
13.Růžička Daniel2006reg. muži 101.-120. 
14.Svoboda Jiří2004reg. muži 121.-149. 
TJ Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
2.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
3.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
4.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
5.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
6.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
7.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
8.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
9.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
10.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
12.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
13.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
14.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
15.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
16.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
17.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
18.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
19.Vydrová Lucie2004kraj. muži NStřídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Lokomotiva Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 201-250 
2.Třešňák Josef1970kraj. muži 251-300 
3.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 251-300 
4.Hájek Zdeněk1974kraj. muži 301-350 
5.Piroutek Květoslav1957reg. muži 21-30 
6.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
7.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 51-70 
8.Dudla Ladislav1963reg. muži 51-70 
9.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
10.Sobotka Jiří1958reg. muži 51-70 
11.Šimek Jiří1958reg. muži 70 N 
12.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
13.Rufer David1966reg. muži 71-100 
14.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
15.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
16.Veselý František2005reg. muži 101-150 
Sokol Přezletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slunéčko Radek1971kraj. muži 251-300 
2.Weishaupt Robert1980kraj. muži 301-350 
3.Hataš Martin1963kraj. muži 301-350 
4.Dvořák Jan1971kraj. muži 350N 
5.Poláček Petr1972kraj. muži 301-350 
6.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
7.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
8.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
9.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 101-130 
10.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
11.Burša Martin1970reg. muži 101-130 
12.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
13.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
14.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
15.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
16.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
17.Hrstka Tomáš1976nez.  
18.Ondráček Evžen1973nez.  
AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
2.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
3.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
4.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
5.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
6.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
7.Janoušková Jitka1975reg. muži 51-60 
8.Kargl Tomáš2003reg. muži 61-80 
9.Kupec Petr1977reg. muži 61-80 
10.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
2.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
3.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
4.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
5.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
6.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
7.Černovský Pavel1981reg. muži 31.-40. 
8.Kracman Martin1973reg. muži 31.-40. 
9.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40.N 
10.Knobloch Pavel1989reg. mži 41. - 50.N 
11.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
12.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
13.Stránský Matyáš2006reg. muži 81.-100. 
14.Švasta Jindřich1957reg. muži 81.-100.N 
15.Kučera Josef1961reg. muži 121.-150. 
16.Ort Josef1983nez.  
Sokol Otradovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
2.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
3.Charvát Jaroslav1966reg. muži 51-60 
4.Fidrant Michal1978reg. muži 51-60 
5.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
6.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
7.May Pavel1954reg. muži 121-150 
8.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966kraj. muži 201-250 
2.Rubín Pavel1974kraj. muži 201-250 
3.Růžička Zdeněk1959kraj. muži 301-350 
4.Polák Karel1997kraj. muži 301-350 
5.Primáč Vojtěch2002reg. muži 18-30 
6.Urban Milan1961reg. muži 18-30 
7.Bíba Jaroslav1951reg. muži 31-45 
8.Novák Aleš1975reg. muži 31-45 
9.Chalupa Josef1964reg. muži 46-60 
10.Kubíček David1980reg. muži 61-68 
11.Moulis Pavel1968reg. muži 69-79 
12.Jablončík Tomáš2006reg. muži 95N 
Sokol Dolní Beřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Radek1995kraj. muži 161 - 200 
2.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201 - 250 
3.Halama Jiří1963kraj. muži 301 - 350 
4.Hrdý Miroslav1967kraj. muži 301 - 350 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 18 - 30 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 31 - 45 
7.Šimon Vladimír1952reg. muži 80 - 90 
8.Danaj Milan1945reg. muži 96 - 103 
9.Hollein Martin1972reg. muži 96 - 103 
Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
2.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
3.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
5.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
6.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
7.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
8.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
10.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
11.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
12.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
13.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
14.Durdis Petr ml.1979nez. muži  
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 200.N 
2.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
3.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
4.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
5.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
6.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
7.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
8.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
9.Válek Zdeněk1974reg. muži 46.-60. 
10.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
11.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
12.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
13.Klouček Milan1957reg. muži 80.-90. 
14.Guth Michael1999reg. muži 91.-95. 
15.Kovařík Pavel1974reg. muži 96.-103. 
Krajská soutěž 2.třídy D
Sokol Malín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 131.-160. 
3.Dusil Filip2000kraj. muži 201.-250. 
4.Hladík Jan1978reg. muži 30. N 
5.Beňuš Petr1976reg. muži 16.-20. 
6.Kvíz Martin1982reg. muži 30. N 
7.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
8.Kořínek Milan1976reg. muži 50. N 
9.Tivodar Michal1964nez.  
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985kraj. muži 201.-250. 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 251.-300. 
3.Bečvářová Michaela1996kraj. muži 251.-300. 
4.Šmíd Ondřej1984reg. muži 31.-50. 
5.Kvasnička Jan1987kraj. muži 301.-350. 
6.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
7.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
8.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
9.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
10.Šimek Adam2005reg. muži 101. - 150.Střídavý start z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Martin1979kraj. muži 201-250 
2.Liška Josef1979kraj. muži 251-300 
3.Kořínek Miroslav1964kraj. muži 301-350 
4.Táborský Vladimír1979reg. muži 21-30 
5.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
6.Kristek Ondřej1999reg. muži 61-70 
7.Novotný Ondřej1986reg. muži 61-70 
8.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
9.Dastych Jiří1970reg. muži 71-80 
10.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964kraj. muži 161-200 
2.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972kraj. muži 301-350 
4.Vacek Miroslav1960kraj. muži 350N 
5.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
6.Pak Viktor1953reg. muži 41-70 
7.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
8.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
9.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
10.Kortus Petr1967nez. muži  
Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vendl Jakub1985kraj. muži 130-N 
2.Jindra Josef1951kraj. muži 160-N 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 201-250 
4.Buriánek Daniel2000kraj. muži 251-300 
5.Lhoták Lubor1978kraj. muži 251-300 
6.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
7.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
8.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
9.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40 
10.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
12.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
2.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
3.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
4.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
6.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
7.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
8.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
9.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
10.Stínil Václav1950reg. muži 61-70 
11.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
12.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
13.Reimann Jakub2007reg. muži 101-120 
14.Houdek Jakub2000reg. muži Nezař.Střídavý start z TJ Kavalier Sázava
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupták Marián1970reg. muži 11-20 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži 21-40 
3.Pych Luděk1972reg. muži 21-40 
4.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
5.Řehák Josef ml.1987reg. muži 71-100 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
7.Holeček Martin1989reg. muži 71-100 
8.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
9.Šíma Roman1966reg. muži 101-130 
10.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
11.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
12.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
13.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
14.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
15.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 251-300 
2.Stárek Karel st.1956kraj. muži 251-300 
3.Erlich Luboš1963kraj. muži 301-350 
4.Pígl Tomáš1982kraj. muži 301-350 
5.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
6.Váňa Martin1987reg. muži 21-30 
7.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
8.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
9.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
10.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
11.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
12.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
13.Šanc Karel1953reg. muži 61-80 N 
14.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
15.Doskočil Matěj2003reg. muži 101-130 
16.Dědič David2004reg. muži 101-130 
17.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
18.Šafařík Jakub2005reg. muži 131-160 
Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
2.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
3.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
4.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
5.Strnad Martin1998reg. muži 61. - 80. 
6.Kaválek Radim2002reg. muži 61. - 80. 
7.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
8.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
9.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
10.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
11.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
12.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
13.Procházka Martin1967reg. muži 161. - 190. N 
14.Maršál Petr1964nez. muži  
15.Šiler Jiří1946nez. muži  
Sokol Uhlířské Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996kraj. muži 200N 
2.Šimek Jan1980reg. muži 21-30 
3.Číž Josef1977reg. muži 30N 
4.Zahrádka Zdeněk1988reg. muži 31-40 
5.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
6.Švarc Petr1967reg. muži 41-50 
7.Váša Jan1979reg. muži 51-60 
8.Vlasák Ota1958reg. muži 51-60 
9.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
10.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
11.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
12.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
13.Čížová Tereza2006ČR sži 13Střídavý start z SKST Vlašim
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
2.Vaigl Martin2007kraj. muži 161.-200.Hostování z SKST Vlašim
3.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
4.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
5.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50 
6.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50 
7.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50 
8.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70 
9.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70 
10.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70 
11.Plíšek Pavel2008reg. muži 71.-100 
12.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100 
13.Plíšek Jan2003reg. muži 71.-100 
14.Šachl David1972reg. muži 71.-100 
15.Váňa Miroslav1951reg. muži N. 
KST Týnec nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubcová Blanka1994kraj. muži 200N 
2.Staněk Matěj Jiří1985kraj. muži 201-250 
3.Hrušková Hana1994kraj. muži 250N 
4.Hameta Oldřich1967kraj. muži 301-350 
5.Kašpárek František1954kraj. muži 301-350 
6.Balata Vladimír1960kraj. muži 350N 
7.Pospíšil Jiří1951reg. muži 51-70 
8.Kastner Karel1973reg. muži 51-70 
9.Kratochvíl Christian1999reg. muži 51-70 
10.Šípek Jiří1989reg. muži 71-100 
11.Cvaniga Jan1975reg. muži 101-150 
12.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy