Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 31-40 
2.Adámek Aleš1968kraj. muži 71-80 
3.Weiser Daniel1994kraj. muži 111-120 
4.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 131-140 
5.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
6.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
7.Havránek Lukáš2002kraj. muži 171-180 
8.Vízner Jiří1998kraj. muži 171-180 
9.Kobolka Luboš1983kraj. muži 291-300 
10.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
11.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
12.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
Orel jednota Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 71-80 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 121-130 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 131-140 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 221-230 
5.Klíma Miloš1968kraj. muži 191-200 
6.Feith Marek1968reg. muži 41-50 
7.Minstr Jan1952reg. muži 61-70 
8.Minster Roman1977reg. muži 141-150 
9.Chytka Tomáš1964reg. muži 141-150 
10.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
11.Dedek Daniel2003reg. muži 271-280 
12.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220Střídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
SPIN Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral David1993kraj. muži 51-60 
2.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 101-110 
3.Bednařík Marcel1971kraj. muži 111-120 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 181-190 
5.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
6.Šimon Peter1984kraj. muži 221-230cizinec 
7.Pagáč Martin1982kraj. muži 251-260cizinec 
8.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
9.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
10.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
11.Baťka Stanislav1983reg. muži 81-90 
12.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101-120 
13.Kurilla Matej1993nez. cizinec 
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 41-50 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 51-60 
3.Dyrčíková Lucie1988kraj. muži 91-100 
4.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 121-130 
5.Bařina Leoš1974kraj. muži 221-230 
6.Brozák Radomír1970reg. muži 33 
7.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 46 
8.Mikulinec Roman1977reg. muži 71-80 
9.Galatík Pavel1982nez. muži  
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
2.Babák Petr1970kraj. muži 81-90 
3.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
4.Mach Ondřej1984kraj. muži 231-240 
5.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
6.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
7.Babáková Radka1972kraj. muži 270-280 
8.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
9.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
10.Rozman Michal1990reg. muži 71-80 
11.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
12.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
13.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 51.-60. 
2.Křepela Radim1974kraj. muži 61.-70. 
3.Pačinek Jakub1986kraj. muži 71.-80. 
4.Krása Petr ml.1995kraj. muži 111.-120. 
5.Suchý Petr1988kraj. muži 141.-150. 
6.Křepela Lubomír1973kraj. muži 161-.170. 
7.Těžký Pavel1970kraj. muži 201.-210. 
8.Koudelka Petr1996reg. muži 41.-50. 
9.Svěrák Martin1985reg. muži 51.-60. 
TJ Sokol Vracov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trcala Michal1991kraj. muži 51 - 60 
2.Vašíček Pavel1970kraj. muži 61 - 70 
3.Masařík Lukáš1988kraj. muži 71 - 80 
4.Kouřil Vít1975kraj. muži 71 - 80 
5.Nikl Pavel1967kraj. muži 121 - 130 
6.Vašík Michal1998reg. muži 61 - 70 
7.Studnička Ondřej1997reg. muži 71 - 80 
8.Trcala Miroslav1965reg. muži 81 - 90 
9.Koutný František1962reg. muži 91 - 100 
10.Boruta Vladislav1965reg. muži 121 - 130 
11.Boruta Matěj2004reg. muži 141 - 150 
12.Šnajdr Michal1988reg. muži 151 - 160 
13.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161 - 170 
14.Křiva Zdeněk1955reg. muži 171 - 180 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
3.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
5.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
6.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
7.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
8.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
9.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
10.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
11.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
12.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
13.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
3.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
7.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
8.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
9.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
10.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
11.Skoupý Petr2002reg. muži 76-100 
12.Skoupý Michal2002kraj. muži 221-230Střídavý start z Klub stolního tenisu Kunštát, z.s.
Orel jednota Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 21. - 30. 
2.Kolbert David1986kraj. muži 51. - 60. 
3.Záděra Luboš1972kraj. muži 71. - 80. 
4.Pavlicová Renata1992kraj. muži 121. - 130. 
5.Novák Lukáš1988kraj. muži 141. - 150. 
6.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161. - 170. 
7.Pikula Radek1980kraj. muži 181. - 190. 
8.Ertl Jakub1985kraj. muži 181. - 190. 
9.Vališ Petr1974kraj. muži 221. - 230. 
10.Záděra František1953kraj. muži 241. - 250. 
11.Vašulín Karel1960reg. muži 84. 
SKST Stavoimpex Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
2.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
3.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
4.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
5.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
6.Ševčíková Klára2000kraj. muži 151-160 
7.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
8.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
9.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
10.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
11.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
12.Brhel Richard1965reg. muži 20 
13.Lorenc David2002ČR dci 108 
14.Záděrová Linda2003ČR ženy 15 
15.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Karel1997kraj. muži 41-50 
2.Lučko Martin1983kraj. muži 51-60 
3.Černý Radek1997kraj. muži 71-80 
4.Orság David1978kraj. muži 111-120 
5.Mišejka Lubomír ml.1983kraj. muži 131-140 
6.Tůma Karel1999kraj. muži 171-180 
7.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 231-240 
8.Mišejka Luboš1958kraj. muži 261-270 
9.Sedláček Josef1984kraj. muži 291-300 
10.Vrbacký Pavel1974reg. muži 51-60 
11.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
12.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledňa Martin1975kraj. muži 41. - 50. 
2.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 61. - 70. 
3.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 71. - 80. 
4.Laicman Petr1966kraj. muži 111. - 120. 
5.Telecká Jana1980kraj. muži 201. - 210. 
6.Ryšavý Filip1988reg. muži 61. - 70. 
7.Novak Adam2001reg. muži 81. - 90. 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999kraj. muži 101. - 110. 
2.Herník Miloslav1956kraj. muži 121. - 130. 
3.Prachař Marek1970kraj. muži 131. - 140. 
4.Musil Ondřej1975kraj. muži 171. - 180. 
5.Rakovický Milan1950kraj. muži 161. - 170. 
6.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 181. - 190. 
7.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 201. - 210. 
8.van den Berg Harmen1992kraj. muži 241. - 250.cizinec 
9.Toufar Zdeněk1966reg. muži 61. - 70. 
10.Čech Jiří2001reg. muži 81. - 90.N 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baričák Marek1984kraj. muži 101-110 
2.Navrátil Václav1966kraj. muži 101-110 
3.Busta Stanislav1985kraj. muži 111-120 
4.Kovář Jakub1983kraj. muži 131-140 
5.Pořízek Josef1952kraj. muži 131-140 
6.Müller Zdeněk1960kraj. muži 231-240 
7.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 261-270 
8.Drápal Petr1966reg. muži 32 
9.Machala Vítězslav1962reg. muži 54 
10.Legner Karel1956reg. muži 60 
11.Novák Ivo1958reg. muži 66 
12.Procházka Miroslav1957reg. muži 83 
13.Sádlík Luděk1963reg. muži 116 
14.Reček Martin1973reg. muži 123 
15.Jančík Josef1959reg. muži 127 
Krajská soutěž I. třídy A
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
2.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140 N 
3.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
4.Dohnal František2006kraj. muži 151-160 
5.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
6.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
7.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
8.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
9.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
10.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fučík Petr1984kraj. muži 171-180 
2.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 191-200 
3.Vermouzek František1964kraj. muži 201-210 
4.Smolík Tomáš1985kraj. muži 251-260 
5.Smolík Milan1963kraj. muži 291-300 
6.Šplíchal Jiří1963reg. muži 81-90 
7.Šťastný Pavel1979reg. muži 91-100 
8.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101-110 
9.Doležal Jiří1959reg. muži 131-140 
10.Kagohara Yoshiki2004reg. muži 311-320Ncizinec 
11.Sehnal Richard2006reg. muži 331-340N 
12.Raus Jan2005reg. muži 331-340N 
KST Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995kraj. muži 81-90 
2.Kvíčala Josef1971kraj. muži 131-140 
3.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
4.Skoupý Michal2002kraj. muži 221-230 
5.Dudík Luboš1978reg. muži 1 
6.Sojka Petr st.1968reg. muži 61-75 
7.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
8.Nejedlý Jiří1980reg. muži 76-100 
9.Macháček Filip2004reg. muži 101-150 
10.Nejedlý Pavel1983reg. muži 101-150 
11.Boček Josef1967reg. muži 101-150 
12.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
TJ Mokrá-Horákov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 151-160 
2.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 221-230 
4.Škorpík Jan1986kraj. muži 231-240 
5.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 81-90 
6.Levardi Robert1973reg. muži 81-90 
7.Otych Roman st.1970reg. muži 111-120 
8.Eliáš Stanislav1944reg. muži 121-130 
9.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
10.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
11.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
12.Harašta Ludislav1947reg. muži 191-200 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 171-180 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
3.Ječmínek Radek1964kraj. muži 271-280 
4.Robek Petr1968reg. muži 81-90 
5.Hynšt Martin1970reg. muži 81-90 
6.Macek Ondřej1981reg. muži 91-100 
7.Marcell Jan1962reg. muži 101-110 
8.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
9.Vytřísal Karel1958reg. muži 131-140 
10.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
TTC MS Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
2.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
3.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
4.Mergenthalová Petra1992kraj. muži 141-150 
5.Novotný Petr1985kraj. muži 281-290 
6.Zemanová Simona1992reg. muži 31-40Ncizinec 
7.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
8.Barč Andrej1997reg. muži 71-80cizinec 
9.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110 
10.Tesař Jiří1944reg. muži 111-120 
11.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
12.Šiške Miloslav1950reg. muži 141-150 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
2.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
3.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
4.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
5.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
6.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
7.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
8.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
9.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
10.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
11.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
12.Goldmann Tomáš1977reg. muži 19 
13.Housar Jiří1970reg. muži 20 
14.Pop Miroslav1976reg. muži 22 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Libor1998kraj. muži 81-90 
2.Kapusta Ján1990kraj. muži 131-140cizinec 
3.Obalil Jiří1984kraj. muži 211-220 
4.Cetkovský Martin1969kraj. muži 271-280 
5.Kutil Šimon1991reg. muži 31-40 
6.Dvořák Leoš1962reg. muži 51-60 
7.Krátký Marek1990reg. muži 61-75 
8.Zouhar Aleš1969reg. muži 76-100 
9.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
10.Mikulášek Josef1975reg. muži 101-150 
11.Zouhar Michal1995reg. muži 151-250 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 61-70 
2.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
3.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
4.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
5.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
6.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
7.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
8.Pokorný Martin2004reg. muži 76-100 
9.Skoupý Petr2002reg. muži 76-100 
10.Večeřa Martin1990reg. muži 101-150 
11.Záviška Radek1988reg. muži 101-150 
12.Štěpánek Ondřej2003reg. muži 101-150 
Orel jednota Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1988kraj. muži 141. - 150. 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 181. - 190. 
3.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161. - 170. 
4.Pikula Radek1980kraj. muži 181. - 190. 
5.Vališ Petr1974kraj. muži 221. - 230. 
6.Záděra František1953kraj. muži 241. - 250. 
7.Vašulín Karel1960reg. muži 84. 
8.Martinů Petr1967nez. muži  
9.Železný Ladislav1987nez. muži  
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950kraj. muži 161. - 170. 
2.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 181. - 190. 
3.Telecká Jana1980kraj. muži 201. - 210. 
4.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 201. - 210. 
5.van den Berg Harmen1992kraj. muži 241. - 250.cizinec 
6.Ryšavý Filip1988reg. muži 61. - 70. 
7.Toufar Zdeněk1966reg. muži 61. - 70. 
8.Novak Adam2001reg. muži 81. - 90. 
9.Čech Jiří2001reg. muži 81. - 90.N 
10.Pavlíček Jan1974reg. muži 81. - 90.N 
11.Bartoš Petr1976reg. muži 111. - 120. 
12.Bartoň Petr1992reg. muži 111. - 120. 
13.Janda Roman1967reg. muži 171. - 180.N 
14.Géci Jiří2003reg. muži 171. - 180.N 
15.Vozdek František2009kraj. mži 14. 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 131-140 
2.Müller Zdeněk1960kraj. muži 231-240 
3.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 261-270 
4.Drápal Petr1966reg. muži 32 
5.Machala Vítězslav1962reg. muži 54 
6.Legner Karel1956reg. muži 60 
7.Novák Ivo1958reg. muži 66 
8.Procházka Miroslav1957reg. muži 83 
9.Sádlík Luděk1963reg. muži 116 
10.Reček Martin1973reg. muži 123 
11.Jančík Josef1959reg. muži 127 
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
2.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
3.Havránek Lukáš2002kraj. muži 171-180 
4.Vízner Jiří1998kraj. muži 171-180 
5.Kobolka Luboš1983kraj. muži 291-300 
6.Burda Radim1995reg. muži 71-80 
7.Chlíbek David1988reg. muži 81-90 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
9.Kucin Michal1991reg. muži 101-110 
10.Hrabec Lukáš1991reg. muži 101-110 
11.Sedláček Marek1989reg. muži 101-110N 
12.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 171-180 
2.Zajíc René1973kraj. muži 171-180 
3.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 241-250 
4.Pešek Oldřich1980reg. muži 41 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
6.Filip Bohumír1961reg. muži 91-100 
7.Lorenc Miroslav1967reg. muži 101-120 
SK Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fila Martin1991kraj. muži 111 - 120 
2.Oleksík Václav1972kraj. muži 161 - 170 
3.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221 -230 
4.Třináctý Richard1976kraj. muži 281 - 290 
5.Tupec Pavel1978kraj. muži 221 - 230 
6.Tůma Pavel1969reg. muži 51 - 60 
7.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81 -90 
8.Zaplatil Radek1977reg. muži 81 -90 
9.Kozel Petr1981reg. muži 91 - 100 
10.Halický David2000reg. muži 101 - 110 
11.Adam Vlastimil1980reg. muži 121 - 130 
12.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 -130 
13.Holčik Petr1963reg. muži 121 -130N 
14.Herman Patrik1963reg. muži 131 -140 
15.Plotěný Karel1957reg. muži 141 -150 
16.Ondruš Milan1952reg. muži 141 -150 
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bábíček Josef1971kraj. muži 161-170 
2.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 191-200 
3.Hrubý Otto1999kraj. muži 211-220 
4.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 251-260 
5.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 291-300 
6.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 61-70 
7.Kordula Jiří1984reg. muži 71-80 
8.Šrédl Pavel1989reg. muži 81-90 
9.Charvát Vít st.1975reg. muži 81-90 
10.Hrbáček Milan1970reg. muži 91-100 
11.Kordula Petr1983reg. muži 131-140 
12.Hradil Kryštof2000reg. muži 141-150 
13.Antošová Jolana2005reg. muži 311-320 N 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 91-100 
2.Šmídek Roman1975kraj. muži 201-210 
3.Galanda František1947kraj. muži 261-270 
4.Tatar Ivo1965reg. muži 71-80 
5.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
6.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
7.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
8.Matějka Josef1948reg. muži 101-110 
9.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110N 
10.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
11.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
12.Švehla David1969reg. muži 111-120 
13.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
14.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
15.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
16.Voznica František1952reg. muži 131-140 
TTC MS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
2.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
3.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
4.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
5.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
6.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
7.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
8.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
9.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
10.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 71-80 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 131-140 
3.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 141-150 
4.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 181-190 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
6.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
7.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
8.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
9.Marek Jan st.1973reg. muži 24 
10.Kubina Jaromír1966reg. muži 28 
11.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 81-90 
12.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wirth Imrich1977kraj. muži 101. - 110. 
2.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
3.Pyskatá Denisa1998kraj. muži 131. - 140. 
4.Grufík Kamil1989kraj. muži 201. - 210. 
5.Podrazil David2001kraj. muži 151. - 160. 
6.Koníček Marek1978kraj. muži 281. - 290. 
7.Polášek Zdenek1959reg. muži 49. 
8.Hrubý Petr1993reg. muži 61. - 70. N 
9.Sláma Miroslav1958reg. muži 71. - 80. 
10.Polášek Michal1984reg. muži 81. - 90. 
11.Němeček Radek2003reg. muži 91. - 100.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Maněk Marek2003reg. muži 101. - 120.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201-210 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris1998kraj. muži 241-250 
4.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261-270 
5.Dofek David2003reg. muži 47 
6.Trávníček Michal1995reg. muži 53 
7.Krais Boris1963reg. muži 68 
8.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
9.Luska Petr2007reg. muži 71 
10.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
11.Chlup Tadeáš1995reg. muži 79 
12.Čakovský Jan1990reg. muži 81 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
2.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
3.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
4.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
5.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
6.Brhel Richard1965reg. muži 20 
7.Gallus Petr st.1971reg. muži 61-70 
8.Šprtová Karolína1999reg. muži 71-80 N 
9.Jakubíček Matěj2004reg. muži 131-140 
10.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160 
11.Lorenc David2002ČR dci 108 
12.Brhel Tomáš1988nez.  
13.Mesaroš Petr1961nez.  
14.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 41 
15.Blechová Barbora1998ČR ženy 62 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 91-100 
2.Studýnka František1960kraj. muži 141-150N 
3.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 151-160 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 271-280 
5.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
7.Studýnka Miloslav1959nez. muži  
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži 141-150 
2.Jangl Marek1981kraj. muži 181-190 
3.Kubík Josef1999kraj. muži 191-200 
4.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
8.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
9.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
10.Mocek Milan1987nez.  
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 251-260 
2.Galla Martin1992kraj. muži 271-280 
3.Kadlec Milan1977kraj. muži 281-290 
4.Sova Jan1999kraj. muži 291-300 
5.Steinhauser Petr1974reg. muži 91-100 
6.Steinhauser Filip2001reg. muži 101-110 
7.Urbánek Pavel1974reg. muži 121-130 
8.Perka Jiří1965reg. muži 141-150 
9.Nečas Robert1969reg. muži 161-170 
10.Steinhauser Jan2006reg. muži 161-170 
Triangl Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 12 
2.Lužný Jiří1956kraj. muži 201-210 
3.Sehnal Stanislav1969kraj. muži 251-260 
4.Zouhar Michal1983reg. muži 41-50 
5.Šustáček Ondřej1978reg. muži 41-50 
6.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75 
7.Vodák Jiří1978reg. muži 76-100 
8.Koumar Jiří1966reg. muži 76-100 
9.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
10.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
11.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
12.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-500 
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kellner Aleš2000kraj. muži 261-270 
2.Pernička Pavel1988kraj. muži 271.-280. 
3.Žáček Michal1999kraj. muži 281.-290. 
4.Janáč Daniel1997reg. muži 41-50 
5.Masařík Radim1969reg. muži 41-50 
6.Zouhar Ondřej1984reg. muži 76-100 
7.Žáček Miroslav1972reg. muži 101-150 
8.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 101-150 
9.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
10.Farkaš Michael1993reg. muži 151-250 
11.Žáček Roman2002reg. muži 151-250 
12.Zukal Filip2009reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
13.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240Střídavý start z KST Blansko, z.s.
14.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300Střídavý start z KST Blansko, z.s.
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Milan1963kraj. muži 291-300 
2.Šplíchal Jiří1963reg. muži 81-90 
3.Šťastný Pavel1979reg. muži 91-100 
4.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101-110 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 131-140 
6.Kagohara Yoshiki2004reg. muži 311-320Ncizinec 
7.Sehnal Richard2006reg. muži 331-340N 
8.Raus Jan2005reg. muži 331-340N 
Sokol Velké Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lánský Jakub1988kraj. muži 51-60 
2.Türk Petr ml.1999reg. muži 33 
3.Peterka David1996reg. muži 34 
4.Veselý Ivo1966reg. muži 61-75 
5.Türk Petr st.1975reg. muži 61-75 
6.Vrbický Patrik1994reg. muži 76-100 
7.Vacula Aleš1995kraj. muži 76-100 
8.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 101-150 
9.Šafář Patrik1995reg. muži 101-150 
TJ Mokrá-Horákov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 81-90 
2.Levardi Robert1973reg. muži 81-90 
3.Otych Roman st.1970reg. muži 111-120 
4.Eliáš Stanislav1944reg. muži 121-130 
5.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 131-140 
6.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 151-160 
7.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
8.Harašta Ludislav1947reg. muži 191-200 
9.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 231-240 
10.Gruška Milan1991reg. muži 241-250 
11.Gruška Pavel1995reg. muži 261-270 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
2.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
3.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 71.-80. 
4.Klusák Jaromír1974reg. muži 101-110. 
5.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
6.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
7.Bahenský Zdeněk2006reg. muži 211.-220. 
8.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
9.Bahenský Tomáš2006reg. muži 231.-240. 
10.Nováček Libor1965nez. muži  
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
2.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
3.Babáková Radka1972kraj. muži 270-280 
4.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
5.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
6.Rozman Michal1990reg. muži 71-80 
7.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
8.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
9.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
10.Sýkora Josef1949reg. muži 141-150N 
11.Grulich Zdeněk1964reg. muži 151-160N 
12.Špondr Martin1990reg. muži 171-180 
13.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
14.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 191-200 
15.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 141.-150. 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 161.-170. 
3.Těžký Pavel1970kraj. muži 201.-210. 
4.Koudelka Petr1996reg. muži 41.-50. 
5.Illek Roman1963reg. muži 41.-50. 
6.Svěrák Martin1985reg. muži 51.-60. 
7.Krása Petr st.1970reg. muži 61.-75. 
8.Stloukal Jiří1980reg. muži 61.-75. 
9.Sekanina Jan1963reg. muži 76.-100. 
10.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
11.Švancara Vladimír1965reg. muži 76.-100. 
KST DRAGON Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dofek David2003reg. muži 47 
2.Trávníček Michal1995reg. muži 53 
3.Krais Boris1963reg. muži 68 
4.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 70 
5.Luska Petr2007reg. muži 71 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
7.Chlup Tadeáš1995reg. muži 79 
8.Čakovský Jan1990reg. muži 81 
9.Drápal Metoděj2006reg. muži 103 
10.Vlach Zdeněk1967reg. muži 100,5 
11.Tichý Zdeněk1973reg. muži 133 
12.Vincenec Oliver2007reg. muži 232 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 81-90 
2.Holec Ondřej1983kraj. muži 261.-270. 
3.Frimmer Ján1958reg. muži 34. 
4.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 42. 
5.Masařík Michal1987reg. muži 75. 
6.Götz Bořivoj1947reg. muži 90. 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 95. 
8.Hasala Petr1984reg. muži 115. 
9.Kalouda Miroslav1955reg. muži 143. 
10.Fiala Jan1969reg. muži 252. 
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz David1980kraj. muži 211-220 
2.Rulíšek Karel1962kraj. muži 211-220 
3.Jelínek Marek1977kraj. muži 211-220 
4.Spáčil Tomáš1959reg. muži 44 
5.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 48 
6.Fianta René1975reg. muži 67 
7.Dřímal Josef1981reg. muži 97 
8.Dvořák Jan1967reg. muži 102 
9.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 124 
10.Spáčil Petr1969nez. muži  
SPIN Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
2.Šimon Peter1984kraj. muži 221-230cizinec 
3.Pagáč Martin1982kraj. muži 251-260cizinec 
4.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
5.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
6.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
7.Baťka Stanislav1983reg. muži 81-90 
8.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101-120 
9.Zechmeister Jan1984reg. muži 101-120 
10.Kováč Josef1966reg. muži 121-140 
11.Kabela Jan1957reg. muži 161-180 
12.Maňák Ladislav1949reg. muži 161-180 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
2.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
3.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
4.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
5.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
6.Rotrekl Michal1995kraj. muži 271-280 
7.Striegler Tomáš1982reg. muži 41-50 
8.Brzkovský Pavel1962reg. muži 51-60 
9.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 101-110 
10.Široký Pavel1980reg. muži 101-110 
11.Halačka Milan1972reg. muži 111-120 
12.Stix Jiří1981reg. muži 121-130 
13.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
14.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
15.Pavliš Josef1957reg. muži 151-160 
16.Fučík Martin1990nez.  
17.Jelínek Stanislav1984nez.  
KST Prace A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995reg. muži 26-30 
2.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 31-40 
3.Hofírek Filip1996reg. muži 71-80 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 91-100 
5.Lattenberg Richard1962reg. muži 101-110 
6.Kupčíková Michaela1975reg. muži 161-170 
7.Cimbálník Radek1971reg. muži 181-190 
8.Boleslav Josef1956reg. muži 241-250 
9.Urbanec Martin1982reg. muži 271-280 
10.Ševčenko Igor1974reg. muži 301-310 
STP Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Leoš1974kraj. muži 221-230 
2.Brozák Radomír1970reg. muži 33 
3.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 46 
4.Mikulinec Roman1977reg. muži 71-80 
5.Vráblík Jan1975reg. muži 101-120 
6.Čížek Ondřej2002reg. muži 121-140 
7.Gajan Pavel st.1965reg. muži 141-160 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
2.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 231-240 
3.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 241-250 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 35 
5.Šebeček Antonín1973reg. muži 43 
6.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 55 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 86 
8.Cupák Radim1999reg. muži 120 
9.Heřmanský Josef1985reg. muži 136 
10.Šebeček Jan1999reg. muži 220 
11.Oplt Bolek2004reg. muži 244 
12.Fojtík Ondřej2006reg. muži 251 
13.Cikánek Martin2003reg. muži 262 
14.Jelínek Petr1977reg. muži 293 
15.Jelínek Dominik1981reg. muži 296 
16.Skalák Filip2006kraj. muži 363 
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
2.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
3.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
4.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
5.Marek Jan st.1973reg. muži 24 
6.Kubina Jaromír1966reg. muži 28 
7.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 81-90 
8.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
9.Látal Roman2002reg. muži 101-110 
10.Teturová Barbora1971reg. ženy 101-110 N 
11.Pukl Ondřej2004reg. muži 111-120 
12.Bureš Martin2004reg. muži 131-140 
13.Vaverka Lubomír1988nez. muži  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
2.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
3.Goldmann Tomáš1977reg. muži 19 
4.Housar Jiří1970reg. muži 20 
5.Tuhý Roman1965reg. muži 21 
6.Pop Miroslav1976reg. muži 22 
7.Šušlák Ondřej1956reg. muži 24 
8.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25 
9.Tuhá Valérie2009nez.  
10.Durda Vojtěch2003nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anth Zdeněk1983kraj. muži 151.-160. 
2.Hanák Jiří1968kraj. muži 201.-210. 
3.Suský Stanislav1967reg. muži 45. 
4.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
5.Valoušek František1988reg. muži 61.-70. 
6.Berka Petr1970reg. muži 101.-120. 
7.Fridrich Bronislav1966reg. muži 101.-120. 
8.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-160. 
9.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
Orel jednota Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vališ Petr1974kraj. muži 221. - 230. 
2.Záděra František1953kraj. muži 241. - 250. 
3.Vašulín Karel1960reg. muži 84. 
4.Kolbert Radek1985nez. muži  
5.Křupala Vladislav1963nez. muži  
6.Záděra Kamil1981nez. muži  
7.Horák Radek1979nez. muži  
8.Rohovský Tomáš2005nez. muži  
9.Chalúpek Filip2005reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
10.Kovařík Petr2007reg. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Dušan st.1969kraj. muži 191-200cizinec 
2.Šaur Ivo1964kraj. muži 221-230 
3.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
5.Mikuš Martin2000reg. muži 161-170 
6.Létal Emil1962reg. muži 211-220 
7.Hromek František st.1943reg. muži 211-220 
8.Pařízek Richard2008reg. muži 151-160Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
9.Pijáček Lukáš2004reg. muži 191-200Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
10.Lorenc David2002ČR dci 108Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
Krajská soutěž II. třídy C
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150N 
2.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
3.Ilčík Ondřej1988reg. muži 29 
4.Jelínek Zdeněk ml.1978reg. muži 31-40 
5.Kotásková Petra2000reg. muži 81-91 N 
6.Horák Pavel1983reg. muži 111-120 
7.Stašek Lubomír1946reg. muži 111-120 
8.Budiš Tomáš1985reg. muži 131-140 
9.Mlynár Radoslav1968reg. muži 151-160 
10.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 161-.170 
2.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 211-220 
3.Drábek Milan1985kraj. muži 211-220 
4.Malošek Radek1979reg. muži 61-70 
5.Kolář David1984reg. muži 81-90 
6.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
7.Valuch Michal1992reg. muži 111-120 
8.Zelinka Pavel1973reg. muži 111-120 
9.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
10.Rybecký Jakub1998reg. muži 141-150 
11.Příkaský Libor2005reg. muži 151-160 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Martin1999kraj. muži 241-250 
2.Ingr David1984kraj. muži 251-260 
3.Juras Pavel2001kraj. muži 271-280 
4.Kůřil Radim1995reg. muži 71-80 
5.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 101-110 
6.Pantlík Ladislav1955reg. muži 131-140 
7.Hojač Pavel1980reg. muži 151-160 
8.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 161-170 
9.Marada Tomáš1952reg. muži 171-180 
10.Chvátal Pavel1972reg. muži 181-190 
11.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 191-200 
Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 121-130 
2.Mikeska Michal1988kraj. muži 151-160 
3.Čechovský Václav1960kraj. muži 211-220 
4.Hřebačka Michal1988kraj. muži 231-240 
5.Bohunský Rostislav1965reg. muži 41-50 
6.Král Jiří1969reg. muži 61-70 
7.Salajka Milan1966reg. muži 61-70 
8.Drábek Ivo1958reg. muži 71-80 
9.Vacenovský Pavel1970reg. muži 81-90 
10.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
11.Vaňhara Michal1978reg. muži 181-190 
12.Bursík Antonín1961reg. muži 191-200 
13.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 211-220 
TJ Vážany nad Litavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973reg. muži 7 
2.Šamšula Roman1975reg. muži 30 
3.Hégr Miroslav1982reg. muži 62 
4.Paseka Vladimír1976reg. muži 76 
5.Dvořáček František1949reg. muži 189 
6.Drkal Roman1978reg. muži 226 
7.Růžička Jiří1981reg. muži 249 
8.Ondrášek Marek2004reg. muži 284 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flössler Miloslav1954reg. muži 41 
2.Polouček Josef st.1972reg. muži 49 
3.Braun Karel1984reg. muži 56 
4.Malý Roman1980reg. muži 82 
5.Polouček Josef ml.1993reg. muži 89. 
6.Skokan Milan1963reg. muži 91. 
7.Idrný František1979reg. muži 138. 
8.Juhás Pavel1985reg. muži 144. 
9.Budíková Alena1990reg. muži 145. 
10.Skřivánek Pavel1958reg. muži 169. 
11.Knapek Bronislav1972reg. muži 175. 
12.Flössler Jaromír1959reg. muži 180. 
13.Odstrčil Martin1987nez. muži  
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 19 
3.Klabusay Martin1983kraj. muži 211-220 
4.Hušek Jan1982kraj. muži 281-290 
5.Hušek Jindřich1981reg. muži 47 
6.Blažek Jiří1974reg. muži 48 N 
7.Šlancar Jiří1961reg. muži 50 
8.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
9.Hanák František1971reg. muži 101-120 
10.Topinka Ondřej2009reg. dci 41-50 
11.Sedláček Jakub2009reg. dci 41-50 
12.Ovesný Marek2009reg. dci 41-50 
13.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 94 
14.Horák Ondřej1990nez. muži  
15.Šafařík Jan1978nez. muži  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
3.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
4.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
5.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 
6.Kovář Josef st.1963reg. muži 23 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil David2001kraj. muži 151. - 160. 
2.Koníček Marek1978kraj. muži 281. - 290. 
3.Polášek Zdenek1959reg. muži 49. 
4.Hrubý Petr1993reg. muži 61. - 70. N 
5.Sláma Miroslav1958reg. muži 71. - 80. 
6.Polášek Michal1984reg. muži 81. - 90. 
7.Němeček Radek2003reg. muži 91. - 100.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
8.Tomek Jan1958reg. muži 91. - 100. 
9.Maněk Marek2003reg. muži 101. - 120.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
10.Polášek Miroslav1958reg. muži 121. - 140. 
TJ Sokol Rebešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mišejka Lubomír ml.1983kraj. muži 131-140 
2.Tůma Karel1999kraj. muži 171-180 
3.Šenkýř Jiří1960kraj. muži 231-240 
4.Mišejka Luboš1958kraj. muži 261-270 
5.Sedláček Josef1984kraj. muži 291-300 
6.Vrbacký Pavel1974reg. muži 51-60 
7.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
8.Kukla Jan1963reg. muži 91-100 
9.Němec Stanislav1956reg. muži 101-110 
10.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
11.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 131-140 
12.Vašulka Pavel1984reg. muži 141-150 
13.Skála Marek2004reg. muži 121-130NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
2.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
3.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
4.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
5.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
6.Mrázek Petr2004reg. muži 201-250 
7.Hřebačka Tomáš1966nez.  
8.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70Střídavý start z Orel jednota Šitbořice
Divize ženy
TT Moravský Krumlov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 61-65Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
2.Slaná Pavla2008kraj. ženy 71-75 
3.Šedová Natálie2008ČR mžy 36Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Amélie2007reg. muži 359 
2.Musilová Lucie2005reg. muži 380 
3.Začalová Kristýna2007reg. muži 390 
4.Trávníčková Regina1973nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrušíková Petra1975kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Sokol Nosislav z.s.
2.Škňouřilová Tereza1999kraj. ženy 51-55Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
3.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 51-55 
4.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 56-60 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 46.-50. 
2.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 56.-60. 
3.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 66.-70. 
4.Helešicová Nikol2005kraj. dci 117. 
5.Struhárová Jana2011kraj. nži 70. 
6.Jungová Nicol2008nez.  
7.Daňková Sofie Karolína2009nez.  
8.Tichá Lucie2008nez.  
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborská Iveta1963kraj. ženy 51-55 
2.Sýkorová Natálie2005kraj. ženy 56-60 
3.Kopřivová Jana1978kraj. ženy 61-65 
4.Kalousová Sandra2004kraj. ženy 61-65 
5.Machová Adélka2011kraj. ženy 71-75 
6.Langová Kateřina2006reg. ženy 36-40 
7.Kopřivová Eliška2010reg. ženy 41-50 
8.Dyrčíková Lucie1988reg. muži 11 
9.Štvrtecká Markéta2007reg. dci 61-70 
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 46-50 
2.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
3.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
4.Goliášová Jana1967nez.  
5.Palbuchtová Lucie1984nez. Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartakovičová Nicole2006kraj. sžy 13. 
2.Oleksíková Lucie2009kraj. mžy 9.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
3.Vacková Mia2010kraj. nžy 10.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
4.Plíšková Kristýna2008reg. mžy 2.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
5.Plíšková Kateřina2008reg. mžy 4.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
6.Rotreklová Jana2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy