Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 22-30 
2.Raška Jiří1979kraj. muži 51-70 
3.Venclů Lukáš1988kraj. muži 71-100 
4.Rytíř Pavel1967kraj. muži 101-150 
5.Venclík Václav1976reg. muži 31-50 
6.Grygar Lukáš1991reg. muži 51-100 
7.Pešan Rudolf1947reg. muži 51-100 
8.Horák Jiří1961reg. muži 101-150 
9.Baco Lukáš1991reg. muži 151-200cizinec 
10.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
11.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 151-200 
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
5.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
6.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
7.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
8.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
9.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
10.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
11.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
12.Jeřábek Jakub2001reg. muži 31.-50. 
13.Vystavěl Jakub1988reg. muži 31.-50. 
14.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180Střídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
T.J. Sokol Olomouc Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 12. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 16. 
3.Kovačik Jakub1992kraj. muži 20.-21. 
4.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 22.-30. 
5.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 22.-30. 
6.Kavala Filip1979kraj. muži 31.-50. 
7.Saksa Ivan1990kraj. muži 31.-50. 
8.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
9.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
10.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
11.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
12.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
13.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
14.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
15.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
TTC Šumperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 10 
2.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 11 
3.Wiesner Petr1964kraj. muži 14 
4.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
5.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
6.Maixner Vladimír1961kraj. muži 151-200 
7.Paseka Rudolf2004kraj. muži 151-200 
8.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 N 
9.Formánek Jakub1989nez. muži  
TTC Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubčík Jiří1983kraj. muži 15 
2.Müller Jiří1958kraj. muži 31-50 
3.Janků Karel1995kraj. muži 51-70 
4.Malý Jan1971kraj. muži 51-70 
5.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
6.Tomeš Vladimír2004kraj. muži 201-231 N 
7.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 N 
8.Alka Rostislav1985nez. muži  
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71.-100.N 
2.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
3.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
4.Kreuzigerová Lucie1977kraj. muži 151.-200. 
5.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
6.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
7.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
8.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
9.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
10.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
11.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101.-130. 
12.Kudláček Pavel1969reg. muži 131.-160. 
KST Jeseník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veigl Lukáš2001kraj. muži 8 
2.Janoštík Petr1966kraj. muži 19 
3.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31-50 
4.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 51-70 
5.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51-70 
6.Schopf Karel1965kraj. muži 71-100 
KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašník Sebastián2003kraj. muži 71-100 
2.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 151-200 
3.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 151-200 
4.Kunc Radim1972kraj. muži 201-231N 
5.Macík Karel1990reg. muži 20-29 
6.Karatidis Petros1955nez. muži  
7.Vyhlídal Ondřej2007nez. muži  
8.Sedláček Jakub2008nez. muži  
9.Petrek Tomáš2005kraj. muži 151-200Střídavý start z TJ Horní Město
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Michael2003kraj. muži 6NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
3.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
4.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
5.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
6.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
7.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
8.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
9.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
10.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200 N 
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 22-30 
2.Hrubý Martin1991kraj. muži 31-50 
3.Lechner Radim1987kraj. muži 31-50 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
5.Koutný Pavel1970kraj. muži 71-100 
6.Vaculík Roman1978kraj. muži 101-150 
7.Koňařík Martin1973reg. muži 51-100 
8.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51-100 
9.Sedlák Miroslav1964reg. muži 101-150 
10.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
11.Kojecký Tomáš1973reg. muži 201-250 
12.Hejduková Martina2001reg. muži 251-300 
13.Dorazil Václav1985nez.  
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Duchaň Stanislav1986reg. muži 12N 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
11.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
12.Iša David1991reg. muži 101-130 
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 31.-50. 
2.Coufal Ondřej1991kraj. muži 31.-50. 
3.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 51.-70. 
4.Grmela Aleš1968kraj. muži 71.-100. 
5.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51.-70. 
6.Coufal Jindřich1993kraj. muži 101.-150. 
7.Šauer Miloš1965kraj. muži 101.-150. 
8.Janhuba Radomír1954kraj. muži 101.-150. 
9.Suchý Filip2001kraj. muži 151.-200. 
10.Vémola Martin1985kraj. muži 151.-200. 
11.Sedlář Michal1973kraj. muži 201.-231. 
12.Grmela Tomáš2003kraj. muži 31-50Střídavý start z SK Kolšov, z.s
13.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71.-100Střídavý start z T.J. Sokol Náklo z.s.
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 17 
2.Kalabis Petr1971kraj. muži 18 
3.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 22-30 
4.Vejmola Pavel1967kraj. muži 22-30N 
5.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 31-50 
6.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
7.Richter David1973kraj. muži 51-70 
8.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
9.Lošťák Martin1978kraj. muži 101-150 
10.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
11.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
12.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
13.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Petr1974kraj. muži 9. 
2.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 31.-50. 
3.Adamec Štěpán1970kraj. muži 71.-100. 
4.Štěpanek Martin1972kraj. muži 71.-100. 
5.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 71.-100. 
6.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101.-150. 
7.Kozák Petr1958kraj. muži 101.-150. 
8.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 101.-150. 
9.Vojtek Roman1971kraj. muži 101.-150. 
10.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150.N 
11.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 151.-200.N 
Krajská soutěž 1
T.J. Sokol Olomouc Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 22.-30. 
2.Saksa Ivan1990kraj. muži 31.-50. 
3.Kavala Filip1979kraj. muži 31.-50. 
4.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
5.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
6.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
7.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
8.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
9.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
10.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
11.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
12.Němčák Mikuláš2001kraj. muži 151.-200. 
TJ Sport Mikulovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 22.-30. 
2.Hudáček Jiří1987kraj. muži 31.-50. 
3.Pokorný Josef1970kraj. muži 101.-150. 
4.Lužík Tomáš2001kraj. muži 201.-231. 
5.Vrána František ml.2000kraj. muži 201.-231. 
6.Haloda Petr1972reg. muži 20.-29. 
7.Šťastný Marek1991reg. muži 20.-29. 
8.Janík Hynek1970reg. muži 20.-29. 
9.Suchý Petr1968reg. muži 20.-29. 
10.Harenčák Kamil1978reg. muži Nez.20.-29. 
11.Anft Marcel1977reg. muži Nez.20.-29. 
12.Machač Jiří1974reg. muži 30.-39. 
13.Seibert Miroslav1974reg. muži 30.-39. 
14.Koritar Petr1957reg. muži 40.-45. 
15.Koňarik Michal1980reg. muži 40.-45. 
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jakub1992kraj. muži 51-70 
2.Blaťák Marek1994kraj. muži 51-70 
3.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
4.Jílek Tomáš1973kraj. muži 101-150 
5.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150N 
6.Blaťák Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Falhar Radek1973reg. muži 41-50 
8.Nejedlý Jiří1960reg. muži 51-70 
9.Landa Josef1951reg. muži 51-70 
10.Ondráček František1976reg. muži 71-100 
11.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
KST Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Michal1989kraj. muži 71.-100. 
2.Gorecki Pavel1975kraj. muži 101.-150. 
3.Macháč Jan1988kraj. muži 101.-150. 
4.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 151.-200. 
5.Nikl Michal1972reg. muži 51.-100. 
6.Beránek Petr1970reg. muži 51.-100. 
7.Šebesta Dušan1976reg. muži 51.-100. 
8.Mika Jiří1959reg. muži 101.-150. 
9.Matýs Tomáš1978reg. muži 101.-150. 
10.Šromota Josef1971reg. muži 151.-200. 
11.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 151.-200. 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 71-100. 
2.Kocián Martin1982kraj. muži 101.-150. 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151.-200. 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 201.-231. 
5.Halfar Václav1980nez. muži  
6.Trunkát Dalibor1985nez. muži  
7.Hampl Jiří1963nez. muži  
8.Poprach Vojtěch2004kraj. dci nez. muži 
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topič Petr1964kraj. muži 71-100 
2.Hrdina Jan1960kraj. muži 71-100 
3.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 101-150 
4.Zapletal Miroslav1964kraj. muži 151-200 
5.Konečný Radim2002kraj. muži 201-231N 
6.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 201-231N 
7.Konečný Roman1973kraj. muži 201-231N 
8.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100N 
9.Křižan Jakub2001kraj. muži 201-231 
10.Brandejs Lukáš1990reg. muži 151-200 
11.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250N 
12.Ištvánek Dalibor1947nez.  
13.Krejčíř Jiří1960nez.  
14.Sigmundová Julie1998nez.  
15.Doseděl František1948nez.  
16.Novotný Michal2007nez.  
17.Bíbr Karel ml.2007nez.  
18.Baďura Jiří1998nez.  
TJ Sokol Tovačov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabica Marián1995kraj. muži 31.-50. 
2.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 51.-70. 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 101.-150. 
4.Zavřel Josef1985kraj. muži 101.-150.N 
5.Hrubý Radek1997kraj. muži 101.-150. 
6.Horák Milan1966kraj. muži 151.-200. 
7.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151.-200. 
8.Ginter Martin1971kraj. muži 151.-200. 
9.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201.-231. 
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 51.-70. 
2.Blaháček Ivo1973kraj. muži 71.-100. 
3.Stryk Zdeněk ml.1996kraj. muži 101.-150. 
4.Smolík Michal1978kraj. muži 101.-150. 
5.Honemann Pavel1980kraj. muži 151.-200. 
6.Čecháček Radek1980reg. muži 18. 
7.Horký Roman1974reg. muži 51.-70. 
8.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
9.Matějíček Josef1964reg. muži 101.-130. 
10.Zapletal Lubomír1964reg. muži 131.-160. 
11.Stejskal Kamil1975reg. muži 161.-200.N 
12.Sedláčková Jana1970reg. muži 201.-250. 
13.Šípová Miroslava1951reg. muži 201.-250. 
14.Kubíček Martin1973reg. muži 201.-250.N 
15.Stryková Iva1970reg. muži 251.-306. 
16.Kechrtová Lenka1984nez. muži  
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
2.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
3.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
4.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
5.Duchaň Stanislav1986reg. muži 12N 
6.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
7.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
8.Iša David1991reg. muži 101-130 
9.Olejník Petr1967reg. muži 131-160 
10.Kolář Radek2001reg. muži 161-200 
11.Strouhal Karel st.1942reg. muži 161-200N 
12.Slamkova Petra1985reg. ženy 201-250 
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 31-50 
2.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Richter David1973kraj. muži 51-70 
4.Lošťák Martin1978kraj. muži 101-150 
5.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
6.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
7.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
8.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
9.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
10.Jahn Michal1974reg. muži 21-30 
11.Kolík Petr1965reg. muži 31-50 
12.Šťastný Petr1973reg. muži 31-50 
13.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
14.Velešík Josef1967reg. muži 71-100 
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vítězslav1964kraj. muži 71.-100. 
2.Machů Jaroslav1970kraj. muži 101.-150. 
3.Kozák Petr1958kraj. muži 101.-150. 
4.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 101.-150. 
5.Vojtek Roman1971kraj. muži 101.-150. 
6.Santarius Gustav1958kraj. muži 101.-150.N 
7.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 151.-200.N 
8.Chovaniok Jan1932kraj. muži N 
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
3.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
4.Vydržel Milan1964reg. muži 31-50 
5.Tovtin Ruszlan1987reg. muži 51-70cizinec 
6.Střebovský Aleš1984reg. muži 71-100 
7.Janeček Jiří1958reg. muži 101-150 
8.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100.Střídavý start z TJ Sokol Ondratice z.s.
9.Jeřábek Jakub2001reg. muži 31.-50.Střídavý start z TJ Sokol Ondratice z.s.
Krajská soutěž 2A
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
3.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
4.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
5.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
6.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
7.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
8.Jeřábek Jakub2001reg. muži 31.-50. 
9.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
10.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
11.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
12.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
TJ Sigma Cidemat Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
3.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
5.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
6.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
9.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
10.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
11.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
12.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
13.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 71-100 
2.Chytil Miroslav1949kraj. muži 101-150 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 151-200 
4.Vojtěch Bryks2002kraj. muži 151-200 
5.Běhal Jeroným1966kraj. muži 151-200 
6.Mynařík Alfons1969kraj. muži 201-231 
7.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži N 
8.Naňák Libor1969kraj. muži N 
9.Pavlica Zdeněk1976kraj. muži N 
10.Procházka Zdeněk1952kraj. muži N 
T.J. Sokol Olomouc Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
2.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
3.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
4.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
5.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
6.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
7.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
8.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
9.Rybnikář Petr1969kraj. muži 151.-200. 
10.Němčák Mikuláš2001kraj. muži 151.-200. 
11.Sklenář Jakub2001kraj. muži 201.-231.N 
12.Kroutil Tomáš1995kraj. muži nez. 
13.Chromec Martin1972kraj. muži nez. 
14.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži nez. 
15.Běhal Milan1953kraj. muži nez. 
16.Beneš Kryštof2003kraj. muži nez. 
17.Černý Marek1974kraj. muži nez. 
18.Holíková Vendula1983kraj. ženy nez. 
19.Pech Michal1982kraj. muži nez. 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Jakub1982kraj. muži 101-150 
2.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
3.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
4.Bureš Miroslav2002kraj. muži 151-200N 
5.Pištělák Martin1981reg. muži 51-100 
6.Zítka Tomáš1977reg. muži 51-100 
7.Dujava Peter1968reg. muži 101-150 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
9.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
10.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
11.Michálek Antonín1976reg. muži 151-200 
12.Zedníček Martin1970reg. muži 151-200 
13.Včeláková Stanislava1993reg. ženy 151-200 
14.Svobodník Miroslav1961reg. muži 201-250 
15.Frydrych Rudolf1943nez. muži  
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
2.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
6.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 51-70N 
7.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200 N 
8.Kubík David1981reg. muži 51-100 
9.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
10.Pospíšilová Carmen1972reg. muži 51-100 
11.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
12.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
13.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
14.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
15.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
16.Severa Milan nejml.2006reg. muži 201-250N 
17.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51.-70.Střídavý start z SK Přerov
TJ Sokol Tovačov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1997kraj. muži 101.-150. 
2.Horák Milan1966kraj. muži 151.-200. 
3.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 151.-200. 
4.Ginter Martin1971kraj. muži 151.-200. 
5.Nohejl Tomáš1974kraj. muži 151.-200.N 
6.Vojtašek Miroslav1969kraj. muži 201.-231. 
7.Malec Jan1978reg. muži 51.-100. 
8.Půr Martin1999reg. muži 51.-100. 
9.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101.-150. 
10.Macháček Pavel1973reg. muži 101.-150.N 
11.Polčák Pavel1958reg. muži 101.-150. 
12.Smolka Marek1999reg. muži 151.-200. 
13.Lexmann Lubomír1955reg. muži 151.-200. 
14.Frehar Jiří1949reg. muži 201.-250. 
15.Urbanec Radek1980reg. muži 201.-250. 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51.-70. 
2.Coufal Jindřich1993kraj. muži 101.-150. 
3.Šauer Miloš1965kraj. muži 101.-150. 
4.Vémola Martin1985kraj. muži 151.-200. 
5.Janhuba Radomír1954kraj. muži 101.-150. 
6.Suchý Filip2001kraj. muži 151.-200. 
7.Sedlář Michal1973kraj. muži 201.-231. 
8.Gabrhel Vladimír1974nez. muži  
9.Kubánek Martin1986nez. muži  
10.Pischel Jiří1941nez. muži  
11.Kocurek Jiří1968nez. muži  
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Tomáš1995kraj. muži 71-100 
2.Chytil Milan1965kraj. muži 151-200 
3.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
4.Mikuš Michal1969kraj. muži 151-200 
5.Benek Jaromír1962kraj. muži 201-231N 
6.Jahn Michal1974reg. muži 21-30 
7.Kolík Petr1965reg. muži 31-50 
8.Šťastný Petr1973reg. muži 31-50 
9.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
10.Šteigl Šimon2005reg. muži 51-70 
11.Velešík Josef1967reg. muži 71-100 
12.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
13.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
14.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
15.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
16.Weisser Radim2001reg. muži 101-150 
17.Benek Jaromír ml.2007reg. muži 101-150 
18.Dušek Viktor2003reg. muži 151-197 
19.Šťastný David2004reg. muži 151-197 
20.Poslušný Ondřej2007reg. muži 151-197 
21.Pokorný Adam2005reg. muži 151-197 
22.Krňová Anna2009reg. muži 151-197 
23.Mráček Tomáš2004reg. muži 151-197 
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Vít1970kraj. muži 151.-200. 
2.Palásek Martin1991kraj. muži 201.-231. 
3.Kadlík Vladimír1977kraj. muži 201.-231. 
4.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-231. 
5.Doležal Alois1980reg. muži 51.-70. 
6.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
7.Válek Jiří1965reg. muži 51.-70. 
8.Diviš Marek1976reg. muži 51.-70. 
9.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
10.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 151.-197. 
11.Oplocký Petr st.1965reg. muži 151.-197. 
Základna Hnoyland Hnojice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tkaczik Jan2004kraj. dci 10 
2.Kolář Jakub2003kraj. dci 11Hostování z TJ Tatran Litovel z.s.
3.Zuština Lukáš2004kraj. dci 13 
4.Kořenek Václav2003kraj. dci 16 
5.Šolle Radovan2006kraj. dci 17Hostování z T.J. Sokol Olomouc Neředín z.s.
6.Romanovský Jakub2003kraj. dci 18 
7.Vagner Vojtěch2004kraj. dci 12Střídavý start z Rekreační sporty Bystrovany
8.Škvor Ondřej2003kraj. dci 15Střídavý start z Rekreační sporty Bystrovany
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich st.1977kraj. muži 71.-100. 
2.Novák Dominik2001kraj. muži 101.-150. 
3.Hrůza Pavel1971kraj. muži 151.-200. 
4.Krampla Jiří1975kraj. muži 201.-231. 
5.Franc Pavel1960kraj. muži 201.-231. 
6.Ošlejšek Ladislav1969kraj. muži 201.-231. 
7.Pírek Lukáš1993reg. ženy 31.-50. 
8.Pírek Ladislav1984reg. muži 51.-70. 
9.Dostál Lukáš1986reg. muži 71.-100. 
10.Kubalčík Jan1972reg. muži 71.-100. 
11.Snášel Petr1974reg. muži 101.-150. 
12.Novák Petr1972reg. muži 101.-150. 
13.Vysloužil Oldřich ml.1995reg. muži 101.-150. 
Krajská soutěž 2B
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 71-100 
2.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
5.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
6.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
8.Jelínek František1963reg. muži 131-160 
9.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
10.Dokoupil Ivan1966reg. muži 131-160 
11.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
TTC Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
2.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
3.Maixner Vladimír1961kraj. muži 151-200 
4.Paseka Rudolf2004kraj. muži 151-200 
5.Tomeš Vladimír2004kraj. muži 201-231 N 
6.Horáček Michal1999reg. muži 71-100 N 
7.Vicenec Libor2004reg. muži 101-130 N 
8.Wiesner Lukáš1992nez. muži  
9.Luňáček Jiří1975nez. muži  
TJ Sokol Štíty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
2.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
3.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
4.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
5.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
6.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
7.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101.-130. 
8.Kudláček Pavel1969reg. muži 131.-160. 
9.Kocián Pavel1966reg. muži 161.-200. 
10.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
11.Haltmar Dominik2005reg. muži 201-250Hostování z TJ Sokol Jedlí, z.s.
12.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
13.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
SK Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Tomáš2003kraj. muži 31-50 
2.Zitta David1987kraj. muži 101-150N 
3.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
4.Odstrčil Jiří1998kraj. muži 101-150 
5.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 101-150 
6.Poisl Isidor1965kraj. muži 151-200 
7.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
8.Dražný Alois1952kraj. muži 201-230 
9.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
10.Švesták Adam2008reg. muži 201-250 
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 71-100 
2.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
3.Čermák Martin1970kraj. muži 151-200 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 151-200 
5.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
6.Balšánek František1969reg. muži 161-200 
7.Los Alois1958reg. muži 161-200 
8.Hatala Milan1966reg. muži 161-200N 
9.Šmíd Tomáš2009reg. muži 251-301 
10.Hatala Adam2006reg. muži 251-301 
TJ Olympia Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Koval Michal1976kraj. muži 101-150 
3.Krajča Patrik1993kraj. muži 101-150 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
5.Krajča Rudolf1971kraj. muži 201-231 
6.Kamák Zdenko1973reg. muži 428 
7.Hrstka Miroslav1965nez. muži  
8.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 8 
TJ Olympia Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veiglová Jarmila1976kraj. muži 101-150 
2.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 101-150 
3.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
4.Mlčoch František1961kraj. muži 201-231 
5.Sabol Miroslav1948kraj. muži 352 
6.Měrka František1944kraj. muži 450 
7.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 10 
8.Sabolová Věra1954kraj. ženy 25 
9.Radim Teru1978nez. muži  
10.Petrek Tomáš2005kraj. muži 151-200Hostování z TJ Horní Město
TJ Sokol Dubicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981reg. muži 16 
2.Strouhal Karel1977reg. muži 41-50 
3.Neoral Ondřej1995reg. muži 41-50 
4.Horák Luděk1966reg. muži 51-70 
5.Langer Rudolf1959reg. muži 51-70 
6.Vidomus Michal1983reg. muži 71-100 
7.Sobotík Petr1980reg. muži 101-130 
8.Novotný Petr1977reg. muži 131-160 
9.Krmíček Marcel1972reg. muži 161-200 
10.Braný Milan1953reg. muži 131-160N 
11.Horák Filip1996nez. muži  
KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rak Tomáš1978reg. muži 20-29 
2.Macík Petr1964reg. muži 20-29 
3.Macík Karel1990reg. muži 20-29 
4.Matějíček Martin1981nez. muži  
5.Dvořák Vítek2000nez. muži  
6.Chytil Zdeněk1979nez. muži  
7.Matějíček Miloš1975nez. muži  
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
7.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
8.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
9.Zittová Radomíra1962reg. ženy 131-160 
10.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
11.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 71-100 
2.Slavík Ota1970kraj. muži 101-150 
3.Slavík Petr2005kraj. muži 151-200 
4.Ondruš Milan1956kraj. muži 201-231 
5.Slavíková Kristýna2003kraj. muži 201-231N 
6.Švanová Zuzana2005nez.  
7.Šimončík Josef1950nez.  
8.Poláchová Iva1979nez.  
9.Slavíková Lenka1981nez.  
10.Hejduk Pavel2003kraj. muži 71.-100Střídavý start z SK Přerov
TJ Sokol Jedlí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979kraj. muži 71.-100. 
2.Krňávek Zdeněk1964kraj. muži 101.-150.N 
3.Tomášek Milan1966kraj. muži 151.-200. 
4.Pospíšil Lukáš1993kraj. muži 151.-200. 
5.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151.-200. 
6.Krňávek Zdenek ml.1989kraj. muži 151.-200.N 
7.Polách Petr1957reg. muži 101.-130. 
8.Haltmar Martin st.1974reg. muži 101.-130. 
9.Haltmar Jan2001reg. muži 101.-130. 
10.Rýznar Jaromír1964reg. muži 161.-200. 
11.Kubíček František1971reg. muži 161.-200. 
12.Večeř Václav1954reg. muži 161.-200. 
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 71-100 
2.Polák Aleš1965kraj. muži 101-150 
3.Casciani Luděk1974kraj. muži 101-150 
4.Václavík Aleš1982kraj. muži 101-150 
5.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151-200 
6.Kalaš Miroslav ml.1983kraj. muži 151-200 
7.Kalaš Miroslav st.1959kraj. muži 151-200 
8.Lašák Roman1975nez. muži  
Divize ženy
TJ SOKOL ŠTÍTY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreuzigerová Lucie1977kraj. ženy 7 
2.Pospíšilová Pavla2007kraj. ženy 44 
3.Lédlová Hana1980kraj. ženy 51N 
4.Haltmarová Martina2008kraj. mžy 4 
5.Fabiánková Tereza2011kraj. mžy 7 
6.Koutná Klára2008kraj. mžy 8 
7.Johnová Veronika2011kraj. mžy 15 
TJ Sokol Nový Malín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsová Emilie1956reg. muži 101-130 
2.Schnaubeltová Dana1977reg. muži 201-250 
3.Žalio Marie1973reg. muži 251-306 
4.Kubíčková Pavlína1995reg. muži 251-306 
5.Bargelová Adrienne2003reg. muži 251-306 
6.Žalio Jana2003reg. muži 251-306 
7.Kargerová Tereza2009reg. mžy 15 
8.Hašková Růžena1992nez.  
Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratajská Linda2012ČR nžy 21. 
2.Dusíková Julie2011kraj. dky 26. 
3.Sovadinová Sára2010nez.  
4.Sovadinová Rút2012nez.  
5.Nezmeškalová Aneta2006nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy