Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize, muži
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Radim1974kraj. muži 21-30 
2.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
3.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
4.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 31-40 
5.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
6.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
7.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
8.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
9.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
10.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
11.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
12.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jakub1999kraj. muži 16 
2.Kopečný Roman2004kraj. muži 81-90 
3.Sigmund Michael2005kraj. muži 101-110 
4.Vranka Ondřej2007kraj. muži 141-150 
5.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
6.Viktorínová Michaela2000reg. muži 31-40 
7.Babica Vladimír1981reg. muži 71-80N 
8.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120 
9.Dufek Filip2009reg. muži 141-150 
10.Ovesný Vratislav2007reg. muži 141-150 
11.Březina Radovan2009reg. muži 161-170 
12.Málek Tomáš2009reg. muži 181-190 
13.Novotný Antonín1972reg. muži 181-190 
14.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
15.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 221-240N 
16.Laštovka Vojtěch2011reg. muži 241-260 
17.Svoboda Jiří1978nez. muži xxx 
ST AMON Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 61-70 
5.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
7.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
8.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
10.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
11.Nožička Jiří1965kraj. muži 181-190 
12.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
13.Kolečkář Matyáš2008kraj. muži 151.-160.Střídavý start z KST Hluk
TJ Jiskra Otrokovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 21-30 
2.Janečka Tomáš1989kraj. muži 51-60 
3.Polanský Pavel1978kraj. muži 61-70 
4.Odstrčil Karel1973kraj. muži 61-70N 
5.Janečka Václav2002kraj. muži 61-70 
6.Vidlář Pavel1973kraj. muži 141-150 
7.Ondrašík Petr1978kraj. muži 161-170N 
8.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
9.Vrzala Josef1975reg. muži 81-90 
10.Plišťák Miroslav1951reg. muži 81-90 
11.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90N 
12.Šena Jaroslav1976nez. muži N 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 61-70 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
3.Hons Jakub1986kraj. muži 111-120 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 131-140 
5.Solař Martin1982kraj. muži 121-130 
6.Silný Jakub1998kraj. muži 171-180 
7.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
8.Mareš Lukáš2004kraj. muži 171-180 
9.Jelínek Petr2002reg. muži 91-100 
10.Černohous Jan2006reg. muži 101-110 
11.Mancl Zdeněk1976nez. muži N 
12.Blaha Jan2003kraj. muži 171-180Střídavý start z Stolní tenis Bílovice, z.s.
TJ Sokol Kostelec-Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 19N 
2.Res Jiří1977kraj. muži 20 
3.Vychodil Filip1976kraj. muži 21-30 
4.Štěpán Ondřej1976kraj. muži 41-50 
5.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50N 
6.Vykoukal Martin1987kraj. muži 71-80 
7.Adamec Michal1991kraj. muži 71-80 
8.Karal Oldřich1962kraj. muži 91-100 
9.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
10.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
11.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
12.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
13.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
TJ Sokol Újezdec-Těšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1978kraj. muži 18 
2.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31-40 
3.Kováč Peter1981kraj. muži 71-80 
4.Švehla Michal1992kraj. muži 91-100 
5.Lekeš Roman2007reg. muži 71.-80. 
6.Surý Jakub2001reg. muži 81.-90. 
7.Živnéř Stanislav1964reg. muži 81-90 
8.Březina Radomír1974reg. muži 91-100 
9.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101-110N 
10.Man František1943reg. muži 111-120N 
11.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150 
12.Švehla Ladislav1965reg. muži 151-170 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 15 
2.Doležel Tomáš2002kraj. muži 21-30 
3.Polák Petr1953kraj. muži 31-40N 
4.Klímek Zdeněk1980kraj. muži 81-90N 
5.Krejčiřík David1985kraj. muži 41-50 
6.Fojtík Tomáš2001kraj. muži 151-160 
7.Šaur David1988kraj. muži 151-160N 
8.Orság Erik1996kraj. muži 171-180 
9.Novák Josef1997reg. muži 71-80 
10.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 81-90 
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Bronislav1976kraj. muži 21-30 
2.Dvořák Vít1976kraj. muži 51-60 
3.Vizner Marek1972kraj. muži 61-70 
4.Doležel Radek st.1970kraj. muži 71-80 
5.Posolda Karel1979kraj. muži 81-90 
6.Hasala Petr1982kraj. muži N91-100 
7.Stoklásek David2000kraj. muži 111-120 
8.Chvátal Petr st.1974kraj. muži 181-190 
9.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
10.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
11.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
12.Holík Alois1963reg. muži 31-40 
13.Bednář Marek1973nez.  
TJ Nivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 41.-50. 
2.Žmolík Pavel1964kraj. muži 41.-50. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 51.-60. 
4.Kozelek Ondřej2004kraj. muži 71.-80.Hostování z KST Hluk
5.Hladiš Libor1985kraj. muži 151.-160. 
6.Janča Tomáš1986kraj. muži 181.-190. 
7.Turzík Vlastimil1982reg. muži 61.-70. 
8.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
9.Tomanec Lukáš1997reg. muži 81.-90.N 
10.Schuster Lukáš2005kraj. muži 101-110Střídavý start z TJ Spartak Hluk
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 
2.Uher Antonín2000kraj. muži 51-60 
3.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
4.Kučera Ondřej2001kraj. muži 81-90 
5.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
6.Sadílek Jan1981kraj. muži 91-100 
7.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
8.Čaník Tomáš1995kraj. muži 101-110 N 
9.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
10.Salát Jan1988kraj. muži 121-130 
11.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
12.Bobčík Přemysl2003reg. muži 91-100 
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 31-40 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 51-60 
3.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 61-70 
4.Urbiš Jakub1994kraj. muži 81-90 
5.Burda Milan1964kraj. muži 81-90 
6.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
7.Černocký Radek1963kraj. muži 111-120 
8.Moráček Jakub1994kraj. muži 191-200 
9.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 21-30 
10.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
11.Bareš Alois1962reg. muži 51-70 
12.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 71-90 
13.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
14.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
Krajská soutěž I.třídy, muži
SK Slušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lysoněk Marek1978reg. muži 91-100 
2.Chovanec Michal1975reg. muži 91-100 
3.Kresta Richard1979reg. muži 101-110 
4.Březík Bohumil1954reg. muži 101-110 
5.Vaněk Jan ml.1973nez. muži 121-130N 
6.Lysoněk Petr1980nez. muži N 
7.Müller Petr1961nez. muži N 
8.Orság Jaroslav1962nez. muži N 
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
2.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
3.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
4.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
5.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
6.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
7.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
8.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
9.Večeřa Stanislav2003reg. muži 51-60 
10.Kovář Martin1989nez. muži  
11.Téglová Tatiana1972nez. ženy  
12.Cibulka Stanislav1964nez. muži  
13.Vahala Marek2000nez. muži  
14.Hladil Marek1996nez. muži  
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 71.-80. 
2.Mikoška Ivo1981kraj. muži 121.-130.N 
3.Kolečkář Marek1973kraj. muži 131.-140. 
4.Kolečkář Matyáš2008kraj. muži 151.-160.Hostování z KST Hluk
5.Konečný Martin1994kraj. muži 181.-190.N 
6.Rampáček Patrik2000reg. muži 81.-90. 
7.Mičola Václav1967reg. muži 81.-90. 
8.Mareček Šimon2000reg. muži 101.-110. 
9.Kodrla Tomáš1988reg. muži 101.-110. 
10.Šmejkal Filip1996reg. muži 121.-130. 
11.Konečný Josef1966reg. muži 131.-140. 
12.Miklíček Dominik2001reg. muži 141.-150. 
13.Vlk Antonín1940reg. muži 141.-150. 
14.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-170. 
15.Kučerák Vratko1971reg. muži 151.-170. 
16.Vařecha Martin1983reg. muži 151.-170. 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61.-70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131.-140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121.-130. 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
2.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
3.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
4.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
5.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
6.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
7.Nožička Jiří1965kraj. muži 181-190 
8.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
9.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
10.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
11.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
12.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
TJ Sokol Kostelec-Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50N 
2.Vykoukal Martin1987kraj. muži 71-80 
3.Adamec Michal1991kraj. muži 71-80 
4.Karal Oldřich1962kraj. muži 91-100 
5.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
6.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
7.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
8.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
9.Chmelař David1977reg. muži 71-80 
10.Huňka Tomáš1981reg. muži 71-80 
11.Říha Petr1974reg. muži 71-80N 
12.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
13.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
14.Adam Vladislav1954reg. muži 81-90N 
15.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
16.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
17.Páleníček Jiří1954nez. muži  
18.Pavlíček Rudolf1949nez. muži  
TJ SLAVIA Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988kraj. muži 111.-120. 
2.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 111.-120. 
3.Konečný Vojtěch1998kraj. muži N121.-130. 
4.Surýnek Tomáš1983kraj. muži 161.-170. 
5.Štěpán Radim1987reg. muži 41.-50. 
6.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 51.-70. 
7.Skácel Jakub2006reg. muži 71-90 
8.Majtner Jan2005reg. muži 91.-120 
9.Dohnal Matěj1992nez.  
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posolda Karel1979kraj. muži 81-90 
2.Hasala Petr1982kraj. muži N91-100 
3.Stoklásek David2000kraj. muži 111-120 
4.Chvátal Petr st.1974kraj. muži 181-190 
5.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
6.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
7.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
8.Holík Alois1963reg. muži 31-40 
9.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
10.Krejčí Pavel1969reg. muži 41-50 
11.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
12.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
13.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
14.Chlápek Jaroslav1961reg. muži N51-70 
15.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
16.Bureš Miroslav2002kraj. muži 151-200NStřídavý start z TJ Sokol Kojetín
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 31.-40. 
2.Baroš Karel1977kraj. muži 61.-70. 
3.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 91.-100N. 
4.Šenkeřík Martin1987kraj. muži 121.-130. 
5.Mikuláček Filip1985kraj. muži 161.-170. 
6.Poruba Tomáš1968kraj. muži 191.-200. 
7.Mužátko Pavel2002reg. muži 41.-50. 
8.Vala Jiří1971reg. muži 51.-60. 
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Milan1964kraj. muži 81-90 
2.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
3.Černocký Radek1963kraj. muži 111-120 
4.Moráček Jakub1994kraj. muži 191-200 
5.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 21-30 
6.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
7.Bareš Alois1962reg. muži 51-70 
8.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 71-90 
9.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
10.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
11.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-120 
12.Burda Martin2006reg. muži 91-120 
13.Žákovský Bořivoj2000reg. muži 91-120 
14.Berčíková Denisa2004reg. muži 121 N 
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Pavel1999kraj. muži 41.-50. 
2.Raab Leander1989kraj. muži N 101.-110. 
3.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
4.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 151.-160. 
5.Honč Vladimír1966kraj. muži N 151.-160. 
6.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 181.-190. 
7.Ryl Ivan1964kraj. muži 181.-190. 
8.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
9.Šubčík Leopold1955reg. muži 31.-40. 
10.Žemba Vít2002reg. muži 31.-40. 
11.Pivovarčík Matouš2005reg. muži 61.-70. 
12.Círek Daniel2007reg. muži 61.-70. 
13.Ručka Vladimír2001reg. muži 61.-70. 
14.Glac Michal1995nez. muži  
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panáček Marek1988kraj. muži 41-50cizinec 
2.Dorňák František1973kraj. muži 81-90 
3.Panáček Anton1964kraj. muži 91-100cizinec 
4.Gonda Tomáš1969kraj. muži 151-160 
5.Řepa Josef1955reg. muži 111-120 
6.Fojtík Jakub2002reg. muži 141-150 
7.Blabla Tomáš1999reg. muži 151-160 
8.Koseček Lukáš1987reg. muži 191-200 
9.Račák Vítězslav1950reg. muži 201.220 
10.Martiška Petr1997reg. muži 221-240 
11.Holba Josef2001reg. muži 241-260 
12.Koseček Petr1965reg. muži 281-300 N 
13.Dorňák Zdeněk1961nez. muži  
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Josef1965kraj. muži 91-100 
2.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 101-110 
3.Kubíček Martin1984kraj. muži 141-150 
4.Kolaja Radomil1964kraj. muži 151-160 
5.Moštěk Marcel1982reg. muži 71-80 
6.Křapa Ivo1967reg. muži 101-110 
7.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 111-120 
8.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 131-140 
9.Hauerlandová Monika1995reg. muži 151-170 
T.J. Sokol Vsetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91.-100. 
2.Bártek Dušan1974kraj. muži 131.-140. 
3.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 131.-140. N 
4.Kubík Josef1967kraj. muži 141.-150. 
5.Kostka Jindřich2002kraj. muži 171.-180. 
6.Tydlačková Simona1979ČR ženy 85 
7.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3 
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31.-40. 
2.Provázek David2005reg. muži 41.-50. 
3.Horsák Radomír2001reg. muži 41.-50. 
4.Olšák Miroslav1957reg. muži 41.-50. 
5.Holíková Kristýna2005reg. muži 51.-60.N 
6.Skalský Michal1991nez.  
7.Adamec Josef1972nez.  
8.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
KST Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
2.Viktorínová Michaela2000reg. muži 31-40 
3.Babica Vladimír1981reg. muži 71-80N 
4.Dalajka Daniel2006reg. muži 111-120 
5.Dufek Filip2009reg. muži 141-150 
6.Ovesný Vratislav2007reg. muži 141-150 
7.Březina Radovan2009reg. muži 161-170 
8.Málek Tomáš2009reg. muži 181-190 
9.Novotný Antonín1972reg. muži 181-190 
10.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
11.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 221-240N 
12.Laštovka Vojtěch2011reg. muži 241-260 
13.Barbořík Ivan1956nez. muži xxx 
14.Střelec Jiří1998nez. muži xxx 
15.Račák Filip2010reg. muži 151-160Střídavý start z KST Zlín, z.s.
ST AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
2.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
3.Nožička Jiří1965kraj. muži 181-190 
4.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
5.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
6.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
7.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
8.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
9.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
10.Bureš Petr1969reg. muži 141-150 
11.Šimůnek Martin2005reg. muži 151-170 
12.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-170N 
13.Šimůnek Ondřej2003reg. muži 211-230 
SK Slavičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machara Jiří1995kraj. muži 21.-30. 
2.Plášek Adam1974kraj. muži 81.-90. 
3.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 81.-90. 
4.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 141.-150. 
5.Šuráň Jiří1987kraj. muži 131.-140. 
6.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 171.-180. 
7.Jančařík Miroslav1972reg. muži 71.-80.N 
8.Floreš Ivan1961reg. muži 81.-90.N 
9.Bureš Michal2004reg. muži 101.-110. 
10.Malatinský Petr1973reg. muži 121.-130.N 
11.Martinovský Radek1975reg. muži 151.-160.N 
12.Bureš Daniel2001reg. muži 171.-180. 
13.Drápala Tobiáš2003reg. muži 181.-190. 
14.Rohlena Ivo1972reg. muži 191.-200. 
15.Plášek Jonáš2000reg. muži 201.-220. 
T.J. Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Tomáš1974kraj. muži 131-140 
2.Mich Pavel1970kraj. muži 161-170 
3.Mišurec Tomáš1982reg. muži 31-40 
4.Miklík Martin1973reg. muži 41-50 
5.Tlach Petr1964reg. muži 31-40 
6.Ježdík Radek1968reg. muži 41-50 
7.Skácel Dalibor1965reg. muži 71-90 
8.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-90 
Orel Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčiřík David1985kraj. muži 41-50 
2.Fojtík Tomáš2001kraj. muži 151-160 
3.Šaur David1988kraj. muži 151-160N 
4.Orság Erik1996kraj. muži 171-180 
5.Bezděková Gábina1972kraj. muži 161-170 
6.Novák Josef1997reg. muži 71-80 
7.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 81-90 
8.Výmola Patrik2000reg. muži 91-100 
9.Svoboda Miroslav1977reg. muži 91-100 
10.Vítek Milan1961reg. muži 101-110 
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculín Libor1963kraj. muži 131-140 
2.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 161 - 170 
3.Knébl Radovan1961kraj. muži 191 - 200 
4.Hráský Luděk1950reg. muži 41 - 50 
5.Juráň Radek1992reg. muži 31 - 40 
6.Kubját Petr1976reg. muži 41 - 50 
7.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 41 - 50 
8.Románek Michal1997reg. muži 41 - 50 
9.Kubiš Stanislav1958reg. muži 51 - 60 N 
10.Mikunda Stanislav1952reg. muži 61 - 70 N 
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Vít1994kraj. muži 151-160 
2.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
3.Bobčík Přemysl2003reg. muži 91-100 
4.Polách Dominik1995reg. muži 131-140 
5.Jurásek Robin2000reg. muži 141-150 
6.Uher Adrian2004reg. muži 141-150 
7.Bobčík Matyáš2006reg. muži 191-210 
8.Baroň Martin2004reg. muži 231-250 N 
9.Dufka Josef2009reg. muži 271-290 N 
10.Zimčík Jakub2010reg. muži 271-290 N 
11.Kadlček Petr2009reg. muži 271-290 N 
12.Kadlček Tadeáš2010reg. muži 271-290 N 
13.Kubeš Martin2012reg. muži 271-290 N 
14.Světínský Michal2010reg. muži 271-290N 
15.Miloš Kristián2008reg. muži 271-290 N 
16.Daněk Pavel1989nez. muži  
17.Ježek Milan1966nez. muži  
TJ Rožnov pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Vladimír1966kraj. muži N 151.-160. 
2.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 181.-190. 
3.Ryl Ivan1964kraj. muži 181.-190. 
4.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
5.Žemba Vít2002reg. muži 31.-40. 
6.Šubčík Leopold1955reg. muži 31.-40. 
7.Pivovarčík Matouš2005reg. muži 61.-70. 
8.Ručka Vladimír2001reg. muži 61.-70. 
9.Baroš Petr1977nez. muži  
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 81-90 
2.Schuster Lukáš2005kraj. muži 101-110 
3.Hájek Petr1975kraj. muži 121-130 
4.Fanta Marek st.1965kraj. muži 141-150 
5.Sadilek Stanislav1970kraj. muži 171-180 
6.Šmíd Václav1970kraj. muži 191-200 
7.Schuster Tomáš2000reg. muži 111-120 
8.Pospíšek Karel1967reg. muži 131-140 
9.Janča Michal1973reg. muži 131-140 
10.Soviš Radek1968reg. muži 151-170 
11.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 171-190 
12.Míšek Jiří1979reg. muži N 191-210 
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solař Martin1982kraj. muži 121-130 
2.Vidlář Pavel1973kraj. muži 141-150 
3.Ondrašík Petr1978kraj. muži 161-170N 
4.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
5.Vrzala Josef1975reg. muži 81-90 
6.Plišťák Miroslav1951reg. muži 81-90 
7.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90N 
8.Cviček Petr1947reg. muži 121-130 
9.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
10.Jílek Petr1962reg. muži 181-190 
11.Urban Roman1957reg. muži 191-200N 
12.Vyvlečka Filip2005reg. muži 281-300N 
13.Spurný Tomáš2007reg. muži 281-300N 
TJ Jiskra Otrokovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečka Václav2002kraj. muži 61-70 
2.Silný Jakub1998kraj. muži 171-180 
3.Mareš Lukáš2004kraj. muži 171-180 
4.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
5.Jelínek Petr2002reg. muži 91-100 
6.Černohous Jan2006reg. muži 101-110 
7.Búbela Pavel1993reg. muži 131-140 
8.Šindelář Petr1976reg. muži 171-180 
9.Krčma Lukáš2005reg. muži 201-220 
10.Hrbáček Dominik2005reg. muži 281-300 
11.Hladil Jáchym2005reg. muži 281-300N 
12.Matesko Martin2008reg. muži 281-300N 
13.Vrzala Vojtěch2002nez. muži N 
TJ Drslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičan Miroslav2000kraj. muži 51.-60. 
2.Orlovský Martin1982kraj. muži 101.-110. 
3.Kubeš Čeněk1977kraj. muži 121.-130. 
4.Zemánek Tomáš1991reg. muži 81.-90. 
5.Trtek Tomáš1999reg. muži 91.110. 
6.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
7.Blažek Dominik1990reg. muži 101.-110. 
8.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
9.Kryštof Radek1977reg. muži 101.-110. 
10.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 
11.Adámek Štěpán1944reg. muži 121.-130. 
12.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
TJ Sokol Kostelec-Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 101-110 
2.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120N 
3.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
4.Hrabcová Helena1997kraj. muži 181-190 
5.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
6.Chmelař David1977reg. muži 71-80 
7.Huňka Tomáš1981reg. muži 71-80 
8.Říha Petr1974reg. muži 71-80N 
9.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 71-80N 
10.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
11.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
12.Fišer Jiří1980reg. muži 81-90 
13.Adam Vladislav1954reg. muži 81-90N 
14.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
15.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
16.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 131-140 
17.Šumbera Robert1973reg. muži 151-160 
18.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
19.Karal Miroslav1966nez. muži  
TJ Holešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
2.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
3.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
4.Holík Alois1963reg. muži 31-40 
5.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
6.Krejčí Pavel1969reg. muži 41-50 
7.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
8.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
9.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
10.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
11.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-90 
12.Prášil Milan1966reg. muži 71-90 
13.Hlobílková Leona2002reg. muži 71-90 
14.Lochman Radek1968reg. muži 91-120 
15.Varaďa Marcel1976reg. muži 91-120 
16.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-120 
17.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-120 
18.Hošťálek Ivan1963reg. muži 91-120 
19.Krejčí Jakub2003reg. muži 91-120 
20.Holík Lukáš2004reg. muži 91-120 
21.Mikulík Jan2005reg. muži 91-120 
ST Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 41.-50, 
2.Šiller Jan1995kraj. muži 111.-120.N 
3.Zavadil Antonín1990kraj. muži 131.-140. 
4.Fibichr Petr1965kraj. muži 141.-150. 
5.Blaha Jan2003kraj. muži 171.-180. 
6.Polášek Radek1994reg. muži 71.-80. 
7.Pekař Tomáš2003reg. muži 71.-80. 
8.Pospíšil Marek1973reg. muži 121-130. 
9.Škráček Jan1990reg. muži 131.-140. 
10.Holub Petr1965reg. muži 131.-140. 
11.Barcuch Josef1955reg. muži 131.-140. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 141.-150. 
13.Janků Martin2000reg. muži 171.-190. 
14.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 191.-210. 
15.Pospíšil František ml.1984reg. muži 191.-210. 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
2.Sadílek Jan1981kraj. muži 91-100 
3.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
4.Čaník Tomáš1995kraj. muži 101-110 N 
5.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
6.Salát Jan1988kraj. muži 121-130 
7.Matějíček Jakub1988reg. muži N 
TJ Bojkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Jaroslav1976kraj. muži 121-130 
2.Matějík Richard1976kraj. muži 141-150 
3.Martinec Radek1976kraj. muži 151-160 
4.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 91-100 
5.Stehlík Miroslav1956reg. muži 91-100 
6.Šašinka Jiří1956reg. muži 91-100 
7.Kolařík Radomír1974reg. muži 101-110 
8.Richter David1990reg. muži 171-190 
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladiš Libor1985kraj. muži 151.-160. 
2.Janča Tomáš1986kraj. muži 181.-190. 
3.Miko Lubomír1967kraj. muži 181.-190. 
4.Turzík Vlastimil1982reg. muži 61.-70. 
5.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
6.Janečka Jiří1952reg. muži 81.-90. 
7.Tomanec Lukáš1997reg. muži 81.-90.N 
8.Kapsa Michal1985reg. muži 101.-110.N 
9.Libra Petr1989reg. muži 121.-130. 
10.Fraňo Jan1964reg. muži 211.-230. 
11.Šopík Jiří1985nez. muži  
12.Lekeš Roman2007reg. muži 71.-80.Střídavý start z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
13.Surý Jakub2001reg. muži 81.-90.Střídavý start z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
TJ Štítná nad Vláří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostrhůn Tomáš1974kraj. muži 161-170 
2.Trčka Petr1959kraj. muži 171-180 
3.Fojtík Petr1957kraj. muži 191-200 
4.Svoboda Vlastimil ml.1974kraj. muži 191-200 
5.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 91-100 
6.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 111-200 
7.Šuráň Petr1958reg. muži 121-130N 
8.Petrů František1983reg. muži 141-150 
9.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
10.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 201-220 
11.Hnaníček Josef1964reg. muži 221-240 
12.Faldík František1964reg. muži 221-240N 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
2.Žák Radek1977kraj. muži 101-110 
3.Mokrý Filip1992reg. muži 101-110 
4.Rašík David2000reg. muži 111-120 
5.Gazdoš Dominik2002reg. muži 131-140N 
6.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 151-160 
7.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 171-180 
8.Gazda Zdeněk1963reg. muži 191-200 
9.Malota Filip2003reg. muži 201-220 
10.Janík Dominik2001reg. muži 221-240 
11.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-260 
12.Gazdoš Martin1980reg. muži 261-280 
13.Juřica Jakub2003reg. muži 261-280N 
14.Vrzala Jakub2006reg. muži 281-300 
15.Ordáň David2005reg. muži 281-300N 
Divize, ženy
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděková Kristýna2000reg. muži 91-100 
2.Zámečníková Iveta1970reg. muži 111-120 
3.Blažková Martina2006reg. muži 281-300 
4.Orságová Dana1968nez.  
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlobílková Leona2002reg. muži 71-90 
2.Štětinová Nela2008reg. muži 91-120Hostování z TJ SLAVIA Kroměříž z.s.
3.Chvátalová Eliška2007reg. muži N121-132 
4.Sigmundová Martina1974nez.  
5.Tesárková Sabina2009nez.  
6.Ambrožová Kateřina2007nez.  
7.Crháková Tereza2008nez.  
8.Dědičová Nela2011nez.  
Český pohár, 1.stupeň, muži
PPK Malenovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 91.-100. 
2.Kolařík Milan1990kraj. muži 121.-130. 
3.Holiš Martin1971reg. muži 171.-180. 
4.Plachý Jaroslav1965reg. muži 221.-240. 
5.Sedláček Radek1974reg. muži 241.-260. 
TJ Sokol Kostelec-Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 19N 
2.Hrabcová Helena1997kraj. muži 181-190 
3.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
4.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
5.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
6.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
7.Vyvlečka Tadeáš2005reg. muži 261-280 
TJ Slovácko Vážany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laga Zbyněk1973reg. muži 81-90 
2.Oharek Petr1976reg. muži 81-90 
3.Krys Roman1991reg. muži 91-100 
4.Hlavica Petr1976reg. muži 91-100 
5.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
6.Durčák Tomáš1975reg. muži 121-130 
7.Schottl Teodor1962reg. muži 151-170 
8.Mrkva David1975reg. muži 151-170 
9.Bartošík Vít1970reg. muži N 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61.-70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131.-140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121.-130. 
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palivec David1992kraj. muži N61-70 
2.Mikulík Radek1981kraj. muži 181-190 
3.Hošťálek Petr1969reg. muži N7 
4.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 31-40 
5.Ondruch Marek1992reg. muži 41-50 
6.Šošolík Pavel1964reg. muži 41-50 
7.Málek Michal1991reg. muži 51-70 
8.Kristýnek Bohumil nejst.1939reg. muži N51-70 
9.Kristýnek Boris st.1966reg. muži N51-70 
10.Nesvadba Pavel1973reg. muži N51-70 
11.Kvapilík Břetislav1956reg. muži N51-70 
12.Matuška Martin1991reg. muži 71-90 
13.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-90 
14.Gremlica Jakub2001reg. muži 71-90 
15.Slovák Josef1973reg. muži 91-120 
16.Kolomár Daniel1976reg. muži 91-120 
17.Gremlica Václav1964reg. muži 91-120 
18.Kolomár Tomáš2005reg. muži 91-120 
19.Hrabal Luděk1991reg. muži N91-120 
20.Letev Radim2007reg. muži N91-120 
21.Daněk Ondřej2007reg. muži N121 
22.Grygar Tomáš2005reg. muži N121 
23.Karský Lukáš2010reg. muži N121 
24.Hájová Barbora2008reg. muži N121 
25.Hája Jakub2005reg. muži N121 
26.Magnano Michele2007reg. muži N121 
27.Rygal Vojtěch2010reg. muži N121 
28.Rygálová Hana2007reg. muži N121 
29.Stoklásek Filip2006reg. muži N121 
30.Stoklásková Vendula2010reg. muži N121 
31.Straka Timotej2007reg. muži N121 
32.Vaňhara Roman2010reg. muži N121 
33.Vlčková Gabriela2010reg. muži N121 
34.Janečka Pavel1966nez.  
35.Říha Jaroslav1962nez.  
36.Vaňhara Martin2013nez.  
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 61-70 
5.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
7.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
8.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
10.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
2.Vlk Radim1967reg. muži 71-80 
3.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
4.Šrom Dominik2001reg. muži 100-110N 
5.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
6.Bureš Petr1969reg. muži 141-150 
7.Šimůnek Martin2005reg. muži 151-170 
8.Hladík Lukáš2003reg. muži 171-190 
9.Gabriel Petr1997reg. muži 191-210 
10.Šimůnek Ondřej2003reg. muži 211-230 
11.Chvatík Marek2003reg. muži 211-230 
SK Zlechov z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Jiří ml.1984reg. muži 111.-120. 
2.Kolínský Vladimír1964reg. muži 151.-170. 
3.Gottwald David1982reg. muži 211.-230. 
4.Hvožďa František1958reg. muži 171.-190. 
5.Kučík Květoslav1967reg. muži 121.-130.N 
6.Paška Luděk1983reg. muži 151.-170. 
7.Paška Zdeněk1952reg. muži 171.-190.N 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91.-100. 
2.Bártek Dušan1974kraj. muži 131.-140. 
3.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 131.-140. N 
4.Kubík Josef1967kraj. muži 141.-150. 
5.Kostka Jindřich2002kraj. muži 171.-180. 
6.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31.-40. 
7.Provázek David2005reg. muži 41.-50. 
8.Horsák Radomír2001reg. muži 41.-50. 
9.Olšák Miroslav1957reg. muži 41.-50. 
10.Adamec Josef1972nez.  
TJ Drslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Štěpán1944reg. muži 121.-130. 
2.Bičan Miroslav2000kraj. muži 51.-60. 
3.Blažek Dominik1990reg. muži 101.-110. 
4.Cihlář Vladimír1963reg. muži 231.-250.N 
5.Javor Jan1952reg. muži 191.-210. 
6.Kryštof Radek1977reg. muži 101.-110. 
7.Kubeš Čeněk1977kraj. muži 121.-130. 
8.Mikuláštík Jaromír1965reg. muži 211.-230. 
9.Mrázek Lukáš1986reg. muži 251.-270.N 
10.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
11.Niessner Josef1992reg. muži 101.-110. 
12.Orlovský Karel1959reg. muži 121.-130. 
13.Rumanovský Michal1972reg. muži N 
14.Orlovský Martin1982kraj. muži 101.-110. 
15.Zemánek Tomáš1991reg. muži 81.-90. 
16.Trtek Tomáš1999reg. muži 91.110. 
17.Ševeček Stanislav1962reg. muži N 
18.Trtek Šimon2001reg. muži 151.-170. 
19.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
20.Šrámek Petr1976reg. muži N 
21.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy