Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Petr1967kraj. muži 36-40 
2.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 41-50 
3.Patka Václav1982kraj. muži 51-60 
4.Mikulecký Jan1968kraj. muži 91-100 
5.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
6.Steinmetz Roman1969kraj. muži 121-140 
7.Wávra Petr1966kraj. muži 121-140 
8.Rybka Robert1978reg. muži 81-90 
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001kraj. muži 101.-120. 
2.Langr Lukáš1997kraj. muži 121.-140. 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 141.-160. 
4.Kristek Patrik2001kraj. muži 141.-160. 
5.Kristek Lukáš2002kraj. muži 141.-160. 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
7.Chládek Pavel1975reg. muži 14. 
8.Kleiner Marek1989reg. muži 22. 
9.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
10.Dymák Jan1990reg. muži 51.-60. 
11.Vybíral Roman1965reg. muži 51.-60. 
TTC Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 20 
2.Řezníček David1983kraj. muži 26-30 
3.Polanský Jiří1973kraj. muži 61-70 
4.Kosek Petr1986kraj. muži 61-70 
5.Bříza Martin1993kraj. muži 72-80 
6.Černý Stanislav1976kraj. muži 91-100 
7.Černý Radek1975kraj. muži 101-120 
8.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141-160 
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nastoupil Petr1990kraj. muži 36.-40. 
2.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 36.-40. 
3.Seďa Jakub1989kraj. muži 82.-90. 
4.Šedaj Jakub1989kraj. muži 141.-160. 
5.Krejčí Robin1996kraj. muži 141.-160. 
6.Valenta Jakub1990reg. muži 16. 
7.Krejčí Filip1993reg. muži 20N 
8.Vašatová Eliška1986reg. muži 51.-60. 
9.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 71.-80. 
10.Baláš Zbyněk1963reg. muži 71.-80. 
11.Kapalčík Šimon1995reg. muži 101.-120. 
12.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 161.-180. 
13.Doleček Miroslav1958reg. muži 161.-180. 
14.Novotný Jan1952nez. muži  
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 31.-35. 
2.Charvát Ondřej1996kraj. muži 41.-50. 
3.Wagner Max Richard2005kraj. muži 51.-60. 
4.Volhejn Jan1976kraj. muži 51.-60. 
5.Buchal Dušan1967kraj. muži 61.-70. 
6.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 81.-90. 
7.Joska Miloš1962kraj. muži 91.100. 
8.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 91.-100. 
9.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 101.-120. 
10.Černík Jan2005kraj. muži 121.-140. 
11.Černík Jaromír1969kraj. muži N121.-140. 
12.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži N121.-140. 
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 26-30 
2.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 31-35 
3.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 36-45N 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 61-70 
5.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 101-120 
6.Vanžura Jakub2001kraj. muži 101-120 
7.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
8.Zelinka Robert1966kraj. muži 121-140 
9.Netolický Lukáš ml.2002kraj. muži 162- 
10.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
11.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
12.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 51-60 
2.Koubek René1974kraj. muži 51-60 
3.Socha Zdeněk1964kraj. muži 51-60 
4.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 72-80 
5.Víšek Roman1987kraj. muži 91-100 
6.Zajíček Miroslav1987reg. muži 60N 
7.Theodor Jiří1963reg. muži 61-80 
8.Andrlík Tomáš1979reg. muži 61-80 
9.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 61-80N 
10.Murdych Tomáš1970reg. muži 61-80N 
11.Košťál Jiří1962reg. muži 61-80N 
12.Kněžour Roman1972reg. muži 81-100 
13.Klouček Jaroslav1975reg. muži 101-120 
14.Moravec Miroslav1961reg. muži 101-120N 
15.Hendrych Jakub1973reg. muži 101-120N 
16.Krejza Josef1943reg. muži 101-120N 
17.Kyncl František1939reg. muži 121-128N 
18.Krejčík Libor1973nez. muži  
19.Pečinka Vítězslav1950nez. muži  
20.Klouček Jan2005nez. muži  
21.Theodor Daniel1993nez. muži  
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 26-30 
2.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 71-80 
4.Fišer Lukáš1980kraj. muži 101-120 
5.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
6.Sychra Václav1974kraj. muži 141-160N 
7.Synek Martin1973reg. muži 4 
8.Kučera Martin1998reg. muži 8 
9.Šimek Libor1975reg. muži 42 
10.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
11.Stejskal Jan1999reg. muži 47 
12.Novák Jan1977reg. muži 62-70 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
2.Kudýn Petr1987kraj. muži 41-50 
3.Marel David1999kraj. muži 41-50 
4.Karcol Martin1992kraj. muži 72-80 
5.Novotný Luboš1979kraj. muži 82-90 
6.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
7.Loudil Jan1959kraj. muži 162N 
8.Zajíček Martin1998kraj. muži 162N 
9.Miřejovský Jan1961reg. muži 48 
10.Vojtěch Petr1993reg. muži 49 
11.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 55 
12.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 56 
13.Záleský Martin2007reg. muži 57Hostování z DTJ Hradec Králové
14.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
15.Daneš Filip1980nez.  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Štefan1954kraj. muži 15 
2.Janák Martin1966kraj. muži 24 
3.Svojanovský Radim2002kraj. muži 31-35 
4.Hájek Ladislav1965kraj. muži 61-70 
5.Jedlička Richard1977kraj. muži 82-90 
6.Kantorek Jiří1969kraj. muži 91-100 
7.Novák Aleš1985kraj. muži 121-140 
8.Šeda Václav1968kraj. muži 141-160N 
9.Motl Daniel1991kraj. muži 162N 
10.Svojanovský Jakub2005reg. muži 20 
11.Svojanovská Jana1977nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jan1990kraj. muži 26-30 
2.Slavíček Martin2000kraj. muži 31-35 
3.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
4.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 61-70 
5.Doležal Tomáš1997kraj. muži 82-90 
6.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
7.Lamač Martin1962kraj. muži 121-140 
8.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
9.Krupa Michal2003kraj. muži 162 
10.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
11.Doležalová Markéta2004nez. muži  
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Tomáš1984kraj. muži 22 
2.Malinský Tomáš1982kraj. muži 25 
3.Šindelář Pavel1965kraj. muži 41-50 
4.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 41-50 
5.Polach Miroslav1988kraj. muži 72-80 
6.Netolický Jan1982kraj. muži 101-120 
7.Chlebeček Marek1991kraj. muži 121-140 
8.Michek Jakub1996kraj. muži 141-160 
9.Budinský Petr1961reg. muži 31-40 
10.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
11.Pilař Jaroslav1991reg. muži 51-60N 
12.Mandlík Miroslav1979reg. muži 71-80 
TJ Loko Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 21 
2.Voženílek Martin1975kraj. muži 23 
3.Hájek Tomáš1962kraj. muži 26.-30.N 
4.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50. 
5.Kadleček Radomír1969kraj. muži 41.-50. 
6.Ecler Michal1973kraj. muži 41.-50. 
7.Mudruňka Karel2001kraj. muži 101.-120. 
8.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
9.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121.-140. 
10.Licek Radim1973kraj. muži 121.-140. 
11.Pytlík Jiří1969nez. muži  
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 61-70 
2.Mrva Milan1974kraj. muži 82-80 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 82-90 
4.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 162 
5.Palatka Edward1954reg. muži 26-30 
6.Skácelík Jiří1986reg. muži 31-40 
7.Bělohlávek Martin1990nez. muži  
8.Durák Lubomír1977nez. muži  
9.Ulrich Ondřej2003kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Spartak Polička,z.s.
Krajská soutěž A
TTC Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Martin1993kraj. muži 72-80 
2.Černý Stanislav1976kraj. muži 91-100 
3.Černý Radek1975kraj. muži 101-120 
4.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141-160 
5.Rybenský Dušan1974nez.  
6.Zíb Petr1986nez.  
7.Smékal Petr1974nez.  
8.Saifr Vladimír1963nez.  
9.Boháč Milan1985nez.  
TJ Jiskra Heřmanův Městec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 91.-100. 
2.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 101.-120. 
3.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 101.-120. 
4.Černík Jan2005kraj. muži 121.-140. 
5.Černík Jaromír1969kraj. muži N121.-140. 
6.Skohoutil Jiří1979reg. muži 101-110 
7.Jirout Jan1975reg. muži 157-180 
8.Štěňha Jakub2006reg. muži N 
9.Rulík Jiří ml.2008reg. muži N 
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchal Dušan1967kraj. muži 61.-70. 
2.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 81.-90. 
3.Joska Miloš1962kraj. muži 91.100. 
4.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži N121.-140. 
5.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži N 
6.Štefl Václav1979reg. muži 51-60N 
7.Šimon Vítězslav1981reg. muži 61-70 
8.Šlechta Marek1973reg. muži 126-140 
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 101-120 
2.Vanžura Jakub2001kraj. muži 101-120 
3.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
4.Zelinka Robert1966kraj. muži 121-140 
5.Netolický Lukáš ml.2002kraj. muži 162- 
6.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
7.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
8.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
9.Holas Pavel1970reg. muži 111-125 
10.Hubený Zdeněk1959reg. muži 111-125 
11.Pacetti Lukáš2000reg. muži 111-125 
12.Andrle David1997reg. muži 126-140 
13.Paulus Jiří1953reg. muži 126-140 
14.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
15.Novák Pavel1962reg. muži 157-180 
T.J. Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubeš Michal1997kraj. muži 36-40 
2.Joska Vojtěch1997kraj. muži 82-90 
3.Sedláčková Tereza1999kraj. muži 91-100 
4.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 141-160 
5.Hanousek Ondřej1988reg. muži 16-20 
6.Starka Martin2005reg. muži 51-60 
7.Komárek Adam2003reg. muži 51-60N 
8.Šula Petr1998reg. muži 81-90 
9.Pospíšil Jaroslav2004reg. muži 91-100 
10.Bříza Kryštof2006reg. muži 181 
11.Dus Dalibor2007reg. muži 181 
12.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
T.J. Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulík Jiří1972kraj. muži 71-80 
2.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 101-120 
3.Tajovský Václav1952kraj. muži 162 
4.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 162 
5.Hladík Miroslav1955kraj. muži 162 
6.Sourada Petr1961kraj. muži 162 
7.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 162 
8.Stehlík Milan1960reg. muži 41-50N 
9.Hort Miloš1964reg. muži 41-50N 
10.Steklý Tibor1964reg. muži 61-70 
11.Nováková Kristýna1999nez.  
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Luboš1979kraj. muži 82-90 
2.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
3.Loudil Jan1959kraj. muži 162N 
4.Zajíček Martin1998kraj. muži 162N 
5.Herudek Miroslav1964kraj. muži 162N 
6.Miřejovský Jan1961reg. muži 48 
7.Vojtěch Petr1993reg. muži 49 
8.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 55 
9.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 56 
10.Záleský Martin2007reg. muži 57Hostování z DTJ Hradec Králové
11.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
12.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-80 
13.Karcol Jaroslav1964reg. muži 61-80 
14.Tvrdík Jan1987reg. muži 61-80 
15.Weber Jan1966reg. muži 101-120 
TJ Sokol Dolní Ředice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Petr1952kraj. muži 61-70 
2.Frolík Tomáš1992kraj. muži 72-80N 
3.Maroši Vojtěch1974kraj. muži 141-160 
4.Bachura Libor1964kraj. muži 141-160N 
5.Nešetřil Jaroslav1978kraj. muži 162 
6.Kurka Michal1962kraj. muži 162 
7.Žďárek Milan1962reg. muži 61-80 
8.Hloušek Robert1972reg. muži 61-80 
9.Sůra Jiří1979reg. muži 81-100 
10.Matyáš Radek1976reg. muži 81-100 
11.Ashfield David1966reg. muži 101-120N 
12.Rychtařík Roman1962reg. muži 101-120N 
13.Čapek František1956reg. muži 121-128 
14.Matyáš Jakub2004reg. muži 121-128N 
15.Rudzinská Petra1977nez.  
16.Pech Lubomír1962nez.  
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polach Miroslav1988kraj. muži 72-80 
2.Netolický Jan1982kraj. muži 101-120 
3.Chlebeček Marek1991kraj. muži 121-140 
4.Michek Jakub1996kraj. muži 141-160 
5.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
6.Budinský Petr1961reg. muži 31-40 
7.Pilař Jaroslav1991reg. muži 51-60N 
8.Mandlík Miroslav1979reg. muži 71-80 
9.Nepovím Martin1972reg. muži 157-180 
10.Štěpánek Pavel1958reg. muži 181 
11.Daněk Aleš1976reg. muži 181 
12.Daněk Tomáš1997reg. muži 181 
13.Kacálek Aleš1976reg. muži 181 
14.Vich Mikoláš1970nez. muži  
TJ Loko Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadleček Radomír1969kraj. muži 41.-50. 
2.Ecler Michal1973kraj. muži 41.-50. 
3.Mudruňka Karel2001kraj. muži 101.-120. 
4.Licek Radim1973kraj. muži 121.-140. 
5.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121.-140. 
7.Václavek Michal1975reg. muži 44. 
8.Mandys Ota1963reg. muži 56.N 
9.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 60.N 
10.Hemerka Jiří1961reg. muži 61.-80. 
11.Šimůnek Michal1979reg. muži 61.-80. 
12.Novák Karel1947reg. muži 81.-100. 
13.Valenta Petr1953reg. muži 81.-100. 
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 51 - 60 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 101 - 120 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 141 - 160 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 141 - 160 
5.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81 - 90 
6.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
7.Jirout Rostislav1989reg. muži 91 - 100 
8.Jirout Josef ml.1985reg. muži 126 - 140 
9.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
TJ Trojovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neufinger Petr1972kraj. muži 101 - 120 
2.Neufinger Ivo1975kraj. muži 141 - 160 
3.Pavlík Stanislav1964kraj. muži 141 - 160 
4.Mattuš Milan ml.1962kraj. muži 141 - 160 
5.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
6.Friedl Jan1983reg. muži 71 - 80 
7.Motyčka Zdeněk1957reg. muži 91 - 100 
8.Jirout Josef st.1964reg. muži 81 - 90 
9.Mattuš Milan st.1937reg. muži 181 
Krajská soutěž B
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wávra Pavel1966kraj. muži 82-90 
2.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
3.Steinmetz Roman1969kraj. muži 121-140 
4.Wávra Petr1966kraj. muži 121-140 
5.Malina Milan1962reg. muži 71-80 
6.Řeháček Martin1970reg. muži 71-80 
7.Rybka Robert1978reg. muži 81-90 
8.Mikeš Pavel1960reg. muži 101-120 
9.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
10.Rybka Martin1972kraj. muži N 
11.Doubrava Milan1962kraj. muži N 
KST US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jan2002kraj. muži 9 
2.Slavík Miroslav1971kraj. muži 51 
3.Šťastný Daniel1996kraj. muži 51N 
4.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 121 
5.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
6.Absolon Martin1975kraj. muži 121 
7.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
8.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 141 
9.Oliva Vladimír1954reg. mži 43 
10.Flídr Adam2005reg. muži 49 
11.Zemánek Petr1991reg. muži 121 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristek Lukáš2002kraj. muži 141.-160. 
2.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
3.Chládek Pavel1975reg. muži 14. 
4.Kleiner Marek1989reg. muži 22. 
5.Stejskal Adam1996reg. muži 34. 
6.Dymák Jan1990reg. muži 51.-60. 
7.Vybíral Roman1965reg. muži 51.-60. 
8.Marek Jaroslav1952reg. muži 62.-70. 
9.Doležel Daniel1998reg. muži 71.-80. 
10.Novák Václav1995reg. muži 81.-90. 
11.Bako Ladislav1965reg. muži 91.-100. 
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sourada Milan1963kraj. muži 61-70 
2.Schreiber Michal1992kraj. muži 141-160 
3.Puchmeltr Michal2004kraj. muži 141-160 
4.Brökl Jan ml.1980kraj. muži 162N 
5.Suchomel Michael1994reg. muži 34 
6.Richtr Michal1995reg. muži 51-60 
7.Duben Josef1971reg. muži 51-60N 
8.Havel Břetislav1965reg. muži 62-70 
9.Šafář Jiří1970reg. muži 101-120 
TJ Spartak Polička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Češka Roman1971kraj. muži 91-100 
2.Ulrich Ondřej2003kraj. muži 101-120 
3.Ševčík Leoš1992kraj. muži 121-140 
4.Halamka David1977kraj. muži 162 N 
5.Baláš Josef1973kraj. muži 121-140 
6.Trnka Jakub1996kraj. muži 162-180 
7.Kössler Pavel1976kraj. muži 162-180 
8.Fendrych Jiří1964reg. muži 31-40 
9.Dostál Ondřej1998reg. muži 41-50 
10.Uttendorfský Karel1964reg. muži 41-50 
11.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 41-50 
12.Hartman Luboš1995reg. muži 41-50 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Richard1977kraj. muži 82-90 
2.Kantorek Jiří1969kraj. muži 91-100 
3.Lamač Martin1962kraj. muži 121-140 
4.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
5.Motl Daniel1991kraj. muži 162N 
6.Svojanovský Jakub2005reg. muži 20 
7.Hlavsa Alexander2004reg. muži 101-120 
8.Vencl Filip2003reg. muži 181-200 
9.Svojanovská Jana1977nez. muži  
10.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
11.Motlová Monika1994nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1997kraj. muži 82-90 
2.Novák Aleš1985kraj. muži 121-140 
3.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
4.Šeda Václav1968kraj. muži 141-160N 
5.Krupa Michal2003kraj. muži 162 
6.John Jiří1996reg. muži 121-140 
7.Novák Vladimír1953reg. muži 121-140 
8.Kaplan Jakub2005reg. muži 121-140 
9.Neťuka Pavel1951reg. muži 141-160 
10.Doležalová Markéta2004nez. muži  
11.Částková Eliška1991nez. muži  
12.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
TJ Sokol Lukavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Jan1985reg. muži 2 
2.Svoboda Miloš1972reg. muži 10 
3.Svoboda Leoš1974reg. muži 23 
4.Adamec Lukáš1995reg. muži 24 
5.Suchomel Petr1986reg. muži 51-60 
6.Kos Jiří1965reg. muži 81-90 
7.Dostálek Petr1967reg. muži 91-100 
8.Severa Vlastimil1963reg. muži 101-120 
9.Dostálek Vojtěch2002reg. muži 121-140 
10.Štrunc Jaroslav1967reg. muži nezařazený 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 72-80 
2.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101-120 
3.Syrový Karel1994kraj. muži 121-140 
4.Dostálek Martin1975kraj. muži 162 N 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 27 
6.Valach Josef1958reg. muži 51-60 
7.Slezáková Blanka1970reg. muži 51-60 
8.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
9.Pavelka Dominik1999reg. muži 101-120 
10.Harapátová Stanislava1964reg. muži 101-120 
11.Drábek Jiří1965reg. muži 121-140 
12.Šimek Josef1978reg. muži 161-180 
13.Harapátová Lucie1990reg. muži 181-200 
14.Kovaříček Matěj2006kraj. muži 226Střídavý start z SK Dobré, z.s.
TJ Sokol Korouhev-Borová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš1988kraj. muži 35-40 
2.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 101 
3.Malý Jiří1985reg. muži 19 
4.Roušar Martin1983reg. muži 26-30 
5.Lorenc Milan1961reg. muži 26-30 
6.Schwedler Josef1968reg. muži 26-30 
7.Trnka Stanislav1977reg. muži 26-30 
8.Roušar Michal1991reg. muži 31-40 
9.Navrátil Jan1983reg. muži 61-70 
10.Trnka Pavel1974reg. muži 61-70 
11.Nosál Petr1989reg. muži 71-80 
12.Štrofová Tereza1988reg. ženy 1 
13.Štrofová Lenka1965nez. ženy  
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 52-60 
2.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 101-120 
3.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 101-120 
4.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 141-160 
5.Adamec Karel st.1957reg. muži 32 
6.Doskočil Martin1973reg. muži 41 
7.Beneš Jindřich1967reg. muži 71-80 
8.Skalický Jiří1957reg. muži 71-80 
9.Krčál Jiří1956nez. muži  
10.Králík Daniel1961nez. muži  
11.Liebich David2006nez. sži  
12.Liebich František2008nez. mži  
13.Kalousek Jiří2004nez. dci  
14.Majvald Lukáš2003nez. dci  
15.Procházka Adam2001reg. muži 6Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Hnátnice
TJ Svitavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charous Jan1992kraj. muži 72-80 
2.Bartošík Lubomír1982kraj. muži 101-120 
3.Jansa Milan1968kraj. muži 141-160 
4.Švancara Miroslav1959kraj. muži 141-160 
5.Krátký Ondřej1981reg. muži 31-40 
6.Lacina Martin1991reg. muži 31-40 
7.Šprojcar Milan1957reg. muži 41-50 
8.Jukl Martin1987reg. muži 51-60 
9.Hallák Mahmud1975reg. muži 81-90 
10.Slabý Petr1970reg. muži 81-90 
11.Uhlíř Antonín1958reg. muži nez 
12.Procházka Petr1966reg. muži 91-101 
13.Sleaman Gordon1972reg. muži 81-90 
14.Ambroz Jiří1959reg. muži 51-60 
TJ Jiskra Litomyšl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šesták Radek1979kraj. muži 31.-35. 
2.Dostál Jiří1972kraj. muži 61.-70. 
3.Flodr Tomáš1978kraj. muži 72.-80. 
4.Valdhans Rudolf1973reg. muži 21.-25. 
5.Balský Karel1988reg. muži 21.-25.N 
6.Pokorný Lukáš1985reg. muži 31.-40. 
7.Štarman Karel1966reg. muži 31.-40. 
8.Plch Miroslav1962reg. muži 41.-50. 
9.Beneš Jiří1967reg. muži 41.-50.N 
10.Syrová Lucie1993reg. ženy 2. 
11.Syrová Vlasta1966reg. ženy 3. 
12.Dušek Rostislav2007kraj. muži NKHostování z SK Dobré, z.s.
13.Dušek Jakub2009kraj. muži NKHostování z SK Dobré, z.s.
Česky pohár
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 91.-100. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 121.-140. 
3.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 141.-160. 
4.Wagner Robin Mark2007kraj. muži N 
5.Jirout Vojtěch2007kraj. muži N. 
6.Černík Jan2005kraj. muži N. 
Orel Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 26-30 
2.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 71-80 
4.Fišer Lukáš1980kraj. muži 101-120 
5.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
6.Sychra Václav1974kraj. muži 141-160N 
7.Synek Martin1973reg. muži 4 
8.Kučera Martin1998kraj. muži 8 
9.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
TJ Sokol Žamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sourada Milan1963kraj. muži 61-70 
2.Schreiber Michal1992kraj. muži 141-160 
3.Puchmeltr Michal2004kraj. muži 141-160 
4.Brökl Jan ml.1980kraj. muži 162N 
5.Suchomel Michael1994reg. muži 34 
6.Richtr Michal1995reg. muži 51-60 
TJ Lanškroun,
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001kraj. muži 101.-120. 
2.Langr Lukáš1997kraj. muži 121.-140. 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 141.-160. 
4.Kristek Patrik2001kraj. muži 141.-160. 
5.Kristek Lukáš2002kraj. muži 141.-160. 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
TTC Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 20 
2.Řezníček David1983kraj. muži 26-30 
3.Kosek Petr1986kraj. muži 61-70 
4.Polanský Jiří1973kraj. muži 61-70 
5.Bříza Martin1993kraj. muži 72-80 
6.Černý Stanislav1976kraj. muži 91-100 
7.Černý Radek1975kraj. muži 101-120 
8.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141-160 
9.Rybenský Dušan1974nez.  
10.Smékal Petr1974nez.  
11.Zíb Petr1986nez.  
Divize staršího žactva
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Kryštof2006kraj. sži 13 
2.Dus Dalibor2007kraj. sži 14 
3.Michek Tomáš2009kraj. sži 23-25 
4.Hübner Lukáš2008kraj. sži 21-22 
TJ Sokol Chrast A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král David2007nez. sži 0 
2.Mokříž Michal2007nez. sži 0 
3.Moško Kryštof2009nez. sži 0 
4.Štantejský Ondřej2010nez. sži 0 
5.Smutný Matouš2011nez. sži 0 
6.Jíra Daniel2010nez. sži 0 
7.Křivský Matěj2009nez. sži 0 
8.Gruber Lukáš2009nez. sži 0 
9.Brožka Jiří2010nez. sži 0 
10.Drahoš Josef2010nez. sži 0 
11.Janoušek Lukáš2010nez. sži 0 
12.Hes František2012nez. sži 0 
13.Jíra Matyáš2012nez. sži 0 
14.Štantejský Martin2012nez. sži 0 
15.Drahošová Sára2006nez. sži 0 
16.Synková Sofie2007nez. sži 0 
17.Mošková Dorota2012nez. sži 0 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Vojtěch2008kraj. sži 28-30 
2.Suchánek Filip2006kraj. sži neklas. 
3.Šanc Tomáš2008kraj. sži neklas. 
4.Vít Matyáš2006kraj. sži neklas. 
5.Stejskal Vojtěch2007kraj. sži neklas. 
6.Veldon John2008kraj. mži 13 
7.Bartošek Matyáš2009kraj. nži 19-21 
8.Valenta Jan2010kraj. nži 34-41 
9.Šancová Veronika2006kraj. sžy neklas. 
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006ČR sži 8 
2.Wagner Robin Mark2007ČR sži 41 
3.Jirout Vojtěch2007ČR sži 53 
4.Vašáková Karolína2007nez. sžy N 
5.Vašáková Michaela2007nez. sžy N 
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulík Jiří ml.2008nez. sži N 
2.Štěňha Jakub2006nez. sži N 
3.Bombač Martin2007nez. sži N 
4.Václavík Ondřej2008nez. sži N 
5.Gjorgjevikj Antonio2007nez. sži N 
6.Koreček Tobiáš2010nez. sži N 
7.Novák Matyáš2010nez. nži N 
TTC Kostelec nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Lukáš2006kraj. sži 13 
2.Zavacký Vojtěch2006kraj. sži 16 
3.Hladký Radovan2009kraj. sži 18 
4.Mejtský David2009kraj. sži 19 
5.Plocek Michal2006kraj. sži 24-27 
6.Zavacký Matěj2009kraj. mži 16-17 
7.Krčmář Tomáš2008kraj. mži 23-27 
8.Svátek Filip2010kraj. mži 32-35 
9.Stříteský Štěpán2009kraj. nži 24-27 
10.Marek Daniel2006kraj. sži neklasifikován 
11.Řeháková Anna2010kraj. sžy neklasifikován 
12.Stříteský Jonáš2007kraj. sži neklasifikován 
13.Svátek Martin2008kraj. sži neklasifikován 
14.Žežule Daniel2011kraj. dky neklasifikován 
15.Gasanov Aschab2010kraj. sži neklasifikováncizinec 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostrovská Lucie2006kraj. sžy 7 
2.Kacafírková Agáta2007kraj. sžy 8-9 
3.Švadlenka Matěj2007kraj. mži 13 
4.Rubek Jakub2008kraj. mži 14 
5.Borecká Karolína2009kraj. nžy 1 
6.Kučera Lukáš2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy