Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 34 
2.Kollert David1989kraj. muži 38 
3.Vodal Vladimír1993kraj. muži 45 
4.Brzecki Pawel1979kraj. muži N100cizinec 
5.Zhuravljev George1988kraj. muži N80cizinec 
6.Mifek Milan1972kraj. muži 171-200 
7.Šuda Radek1972kraj. muži 201-230 
8.Richtr Jaroslav1964reg. muži 61-70 
9.Gombarčík Karel st.1953reg. muži N70 
10.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 71-80 
11.Hauschke Tomáš1988reg. muži N80 
12.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
13.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
14.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
TTC Kostelec n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži 24 
2.Malík Lukáš1989kraj. muži 42 
3.Brůna Petr1962kraj. muži N 47 
4.Jakubec Martin1992kraj. muži 61-70 
5.Balous Milan1969kraj. muži N 120 
6.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 142-170 
7.Divíšek Dušan1971kraj. muži 142-170 
8.Petr Lukáš2006kraj. muži 142-170 
9.Malík Tomáš1987kraj. muži 171-200 
10.Ježek Robert1969kraj. muži N 200 
11.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
12.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
13.Šilar Petr1969kraj. muži N 230 
14.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
15.Kubrt Martin1978kraj. muži neklasifikován 
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 48 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 51-60 
3.Ducháč Radek1976kraj. muži 81-90 
4.Valášek Milan1973kraj. muži 121-141 
5.Kotyza Ondřej1973kraj. muži 121-141 
6.Macháček Michal1977kraj. muži 201-230 
7.Kosek Jan1973kraj. muži 231-260 
8.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 42 
9.Podolka Jan1947reg. muži 48 
10.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
11.Michera Martin st.1973reg. muži 61-70 
12.Tauer Jan1973nez.  
Sokol PP Hr.Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Adam2001kraj. muži 16 
2.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 18 
3.Čepelka Jan1975kraj. muži 32 N 
4.Hrunka Jakub1992kraj. muži 60 N 
5.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
6.Truněček Martin2004kraj. muži 71-80 
7.Zeman Daniel1983kraj. muži 100 N 
8.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
9.Mynář Marian1988kraj. muži 141 N 
10.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
11.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
12.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 27 
2.Dlabola Petr1977kraj. muži 35 
3.Šajner Lubomír1980kraj. muži 71-80 
4.Krtička Luboš1982kraj. muži 121-141 
5.Budina Martin1979kraj. muži 142-170 
6.Herber Jan1973kraj. muži 142-170 
7.Kuzma Dominik1998kraj. muži 142-170 
8.Pánek Tomáš1985kraj. muži 171-200 
9.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
10.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
11.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
12.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
13.Knap Jiří1955reg. muži 168 
14.Havelka Martin1972nez. muži  
15.Kamler Ondřej1981nez. muži  
16.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
17.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
18.Kuřík Pavel1955nez. muži  
19.Lhota František1955nez. muži  
20.Pánek Milan1958nez. muži  
21.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
Baník Rtyně v P.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 44. 
2.Martin Petr1982kraj. muži 51. - 60. 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 51. - 60. 
4.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 121. - 141. 
5.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 101. - 120. 
6.Hejna Vít2003kraj. muži 121. - 141. 
7.Brát Karel st.1962kraj. muži 170. N 
8.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231. - 260. 
9.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
10.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
11.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
12.Vlk Aleš1996reg. muži 151. N 
13.Koblížek Michal1992nez.  
DTJ Hr.Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučan Martin1966kraj. muži N38 
2.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 39 
3.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 43 
4.Slavík Libor1975kraj. muži 44N 
5.Šumpík Viktor1984kraj. muži 50N 
6.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
7.Pugzík Antonín1955kraj. muži 71-80 
8.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
9.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
10.Daněk Roman1976kraj. muži N120 
11.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-141 
12.Trojan Luděk1966kraj. muži 121-141 
13.Skákal Martin1974kraj. muži N200 
14.Skákal Dominik2009kraj. nži 4 
15.Skákal Daniel2011kraj. nži 7 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
2.Šplíchal Jan1979kraj. muži N46. 
3.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
4.Sixta Vít2005kraj. muži 71.-80. 
5.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N90. 
6.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
7.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 142.-170. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 142.-170. 
10.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
11.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
12.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
13.Antošová Bára2007kraj. muži N230. 
14.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
15.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
16.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
17.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čenovský David2002kraj. muži 25 
2.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 49 
3.Divecký Filip2000kraj. muži 61-70 
4.Hrycík Radim1983kraj. muži 61-70 
5.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 101-120 
6.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
7.Divecký Jan2000kraj. muži 142-170 
8.Pilař Matěj2000kraj. muži 170N 
9.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 171-200 
10.Pábl Josef1964kraj. muži 171-200 
11.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
12.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 51-60 
13.Hrycík Ladislav1958reg. muži 61-70 
14.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1982kraj. muži 23. 
2.Jirásek Milan1974kraj. muži 41. 
3.Kašpar Petr1981kraj. muži 51.-60. 
4.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 81.-90. 
5.Gebauer Jiří1969kraj. muži 230.N 
6.Hlava Martin1970reg. muži 174. 
7.Balcar Adam2002reg. muži 221. 
8.Jirásek Tomáš2005reg. dci 36. 
9.Dlesk Filip2007reg. dci 37. 
10.Rejha Jan1980nez.  
11.Rohlíček Jan1981nez.  
TJ Nová Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 30 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 50 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 61-70 
4.Fejfar Jakub1999kraj. muži 71-80 
5.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120 
6.Luňák Michal1989kraj. muži 121-141 
7.Grof Lukáš1988kraj. muži 142-170 
8.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200 
9.Oravec Jakub1992kraj. muži 201-230 
10.Kadavý Šimon2002kraj. muži 201-230 
11.Stoklas Horst1966kraj. muži 231-260 
12.Virag Miroslav1976kraj. muži 231-260 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 47 
2.Červenka Jan1986kraj. muži 51-60 
3.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 61-70 
4.Sebera Petr1990kraj. muži 71-80 
5.Harcuba Pavel1968kraj. muži 142-170 
6.Müller Ivan1960kraj. muži 171-200 
7.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 231-260 
8.Doule Petr1969reg. muži 70 
9.Kohut Jan1982reg. muži 71-72 
10.Novotný Milan1968reg. muži 80 
11.Novotný Zdeněk1967reg. muži 85 
12.Harcuba Petr1966reg. muži 93 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 81-90 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
6.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
7.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
8.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
9.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
10.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
11.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
12.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
13.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 101.-120.Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jiří1985kraj. muži 46 
2.Ornst Jan1966kraj. muži 61-70 
3.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 61-70 
4.Vízek Martin1973kraj. muži 81-90 
5.Kraus Adam1994kraj. muži 91-100 
6.Veselý František1971kraj. muži N120 
7.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
8.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 201-230 
9.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
10.Klejch Adam2002kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad z.s.
Krajská soutěž 1. třídy
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 51-60. 
2.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 91-100. 
3.Polívka Marian1978kraj. muži 171-200. 
4.Lulek Radim1989kraj. muži N200. 
5.Fiala Josef1976reg. muži 81-90. 
6.Plachta Jiří1989reg. muži 91-100. 
7.Kozák Ladislav1948reg. muži 91-100. 
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
3.Bílek Luboš1979kraj. muži N 100 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
5.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
6.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
7.Částka David1999kraj. muži N230 
8.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
9.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
10.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
11.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
12.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
13.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
14.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
15.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
16.Veldon John2008reg. muži 71-76 
17.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
Salamandr Hr.Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 81.-90. 
2.Klejch Filip1995kraj. muži 91.-100. 
3.Klejch Adam2002kraj. muži 101.-120. 
4.Petřivý Michal1981kraj. muži 101.-120. 
5.Zívr Pavel1971reg. muži 63. 
6.Fejfar Zdeněk1977reg. muži 64. 
7.Petřivý Milan1953reg. muži 67. 
8.Ordáň Martin1971reg. muži 69. 
9.Šulc Milan1965reg. muži 75. 
10.Šulc Jiří1962reg. muži 109. 
11.Vít Jiří1951reg. muži 115. 
12.Šulc Jan1988nez.  
Sokol PP Hr.Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
2.Truněček Martin2004kraj. muži 71-80 
3.Jirásková Tereza2001kraj. muži 80 N 
4.Zeman Daniel1983kraj. muži 100 N 
5.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
6.Mynář Marian1988kraj. muži 141 N 
7.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
8.Zoubková Adéla2006kraj. muži 200 N 
9.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
10.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
11.Landa Matěj2008ČR mži 34 
12.Vícha Jan2010ČR nži 29 
13.Fidler Jakub2010ČR nži 36 
14.Novák Hynek2009kraj. mži 23 
15.Novák Daniel2009kraj. mži 32 
16.Mokrejš Jakub2010kraj. nži 29 
17.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 26 N 
18.Tomášková Jana2008ČR mžy 23 
19.Ciborová Natálie2009ČR mžy 29 
20.Ferbasová Dorothea2010ČR mžy 30 
21.Bártová Adéla2011ČR nžy 10 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 91-100 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101-120 
3.Marx Jan1987kraj. muži 121-141 
4.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N170 
5.Solovic Martin1994kraj. muži 142-170 
6.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 201-230 
7.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 61-70 
8.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
9.Špelda Jiří1960reg. muži 81-90 
10.Burdych Viktor1959reg. muži N90 
11.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
12.Kuře Otakar1946reg. muži 101-120 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 81-90 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-141 
4.Smékal Lubomír1986kraj. muži 171-200 
5.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
6.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
7.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
8.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
9.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
10.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
11.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
DTJ Hr.Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpík Viktor1984kraj. muži 50N 
2.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
3.Pugzík Antonín1955kraj. muži 71-80 
4.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
5.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
6.Daněk Roman1976kraj. muži N120 
7.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-141 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži 121-141 
9.Michálek Roman1970kraj. muži 142-170 
10.Skákal Martin1974kraj. muži N200 
11.Kolman Ivo1967kraj. muži N230 
12.Skákal Dominik2009kraj. nži 4 
13.Skákal Daniel2011kraj. nži 7 
14.Šilhanová Martina1971nez.  
Tatran Hostinné D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N90. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži N120. 
3.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 142.-170. 
4.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 142.-170. 
5.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
6.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
7.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
8.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N230. 
9.Sivák Jakub2007kraj. muži N230. 
10.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
11.Dian Marek1973kraj. muži N260. 
12.Doubek Martin1965reg. muži 51.-55. 
13.Rulc Bohumír1946reg. muži 56.-60. 
14.Doubek Michal2004reg. muži 66.-70. 
15.Janičata Libor1979reg. muži 66.-70. 
16.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
17.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
18.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Jakub2004kraj. muži 71-80 
2.Šedivý Roman2000kraj. muži 81-90 
3.Cudlín Michael1975kraj. muži N90 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 101-120 
5.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
6.Jiřička Josef1983kraj. muži 142-170 
7.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
8.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
9.Havlín Jan1966reg. muži 117 
10.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
11.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
12.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
13.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
14.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 39-44 
15.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
16.Leden Michal1976reg. muži N 
17.Jeřábek Jan1973nez.  
18.Dosedělová Marcela1971nez.  
19.Kyceltová Petra2001nez.  
20.Zelenka Josef1960nez.  
Sokol Jar.-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
2.Kadaník Martin2004kraj. muži 121 - 140 
3.Kopecký Pavel1954kraj. muži 142 - 170 
4.Krulich Miloš1968kraj. muži 142 - 170 
5.Pelikus Bronislav1964kraj. muži N 170 
6.Tomanec Jan1959kraj. muži N 170 
7.Oláh Jan1973kraj. muži 171 - 200 
8.Slobodzian Adam1997kraj. muži 231 - 260 
9.Stein Martin1963kraj. muži 231 - 260 
10.Vávra Pavel1953kraj. muži 231 - 260 
11.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
12.Stein Filip2006reg. muži 71 - 80 
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 61-70 
2.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 71-80 
3.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 101-120 
5.Horák Jaroslav1949kraj. muži 142-170 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 171-200 
7.Kocián Jiří1945reg. muži 121-130 
8.Svoboda Bohumil1960reg. muži 131-140 
9.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-151 
10.Vích Karel1943reg. muži 141-151 
KPST Hr.Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101 - 120 
2.Příborský David1979kraj. muži 101 - 120 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 121 - 140 
4.Rambousek Martin1984kraj. muži 171 - 200 
5.Rákosník Vladimír1955reg. muži 61 - 70 
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 51-60 
2.Brett Ondřej1987kraj. muži 101-120 
3.Trč Tomáš1978kraj. muži 101-120 
4.Pažout Radek1987reg. muži N80 
5.Tomi Marek1990reg. muži N85 
6.Stránský Michal1982reg. muži 98 
7.Macek David1982reg. muži 104 
8.Olejarčík Stanislav1988reg. muži 113 
9.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
10.Berka Lukáš1989reg. muži N 226 
11.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200Střídavý start z TJ Sadská o.s.
12.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350Střídavý start z TJ Sadská o.s.
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herber Jan1973kraj. muži 142-170 
2.Kuzma Dominik1998kraj. muži 142-170 
3.Budina Martin1979kraj. muži 142-170 
4.Pánek Tomáš1985kraj. muži 171-200 
5.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
6.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
7.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
8.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
9.Knap Jiří1955reg. muži 168 
10.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
11.Kamler Ondřej1981nez. muži  
12.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
13.Kuřík Pavel1955nez. muži  
14.Lhota František1955nez. muži  
15.Pánek Milan1958nez. muži  
16.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
DTJ Hr.Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
2.Daněk Roman1976kraj. muži N120 
3.Trojan Luděk1966kraj. muži 121-141 
4.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-141 
5.Michálek Roman1970kraj. muži 142-170 
6.Skákal Martin1974kraj. muži N200 
7.Kolman Ivo1967kraj. muži N230 
8.Skákal Dominik2009kraj. nži 4 
9.Skákal Daniel2011kraj. nži 7 
10.Chládek Martin1997nez.  
11.Kalenský Štěpán1994nez.  
12.Křížek Pavel1960nez.  
13.Málek Daniel1996nez.  
14.Mates Michal1970nez.  
15.Obrdlíková Lucie1985nez.  
16.Pozníková Veronika1988nez. cizinec 
17.Šlechta Roman1967nez.  
18.Režný Pavel1966nez.  
Tatran Hostinné E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
2.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
3.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
4.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
5.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
6.Antošová Bára2007kraj. muži N230. 
7.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N230. 
8.Sivák Jakub2007kraj. muži N230. 
9.Dian Marek1973kraj. muži N260. 
10.Doubek Martin1965reg. muži 51.-55. 
11.Rulc Bohumír1946reg. muži 56.-60. 
12.Doubek Michal2004reg. muži 66.-70. 
13.Chmelík Jan1980reg. muži 76.-80. 
14.Klug Otmar1958reg. muži 81.-85. 
15.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
16.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
17.Mádle Martin1961reg. muži 95.-100. 
18.Bošelová Anna1951reg. muži N110. 
19.Etrich Petr1963reg. muži 121.-130. 
20.Sixta Petr1963reg. muži 121.-130. 
21.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
22.Polák Kryštof2002reg. muži 141.-151. 
23.Losenická Adéla2005reg. muži N151. 
24.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
Baník Žacléř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illner Dieter1970kraj. muži 171.-200. 
2.Albrechtová Renata1973kraj. muži N260 
3.Vaněk David1974reg. muži 56.-60. 
4.Huňka Aleš1976reg. muži 56.-60. 
5.Vlasák Miroslav1960reg. muži 71.-75. 
6.Demuth Roman1973reg. muži 76.-80. 
7.Mentl Jan1953reg. muži 91.-95. 
8.Maryška Josef1962reg. muži 101.-110. 
9.Vokatý Milan1966reg. muži N 
10.Huňka Tomáš2004reg. muži N 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120 
2.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 142-170 
4.Oravec Jakub1992kraj. muži 201-230 
5.Růžek Roman1995kraj. muži 171-200 
6.Kadavý Šimon2002kraj. muži 201-230 
7.Stoklas Horst1966kraj. muži 231-260 
8.Virag Miroslav1976kraj. muži 231-260 
9.Stuchlik Jiří1960reg. muži 81 
10.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 89 
11.Hanuš Jaromír1985reg. muži 92 
12.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 94 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
2.Jiřička Josef1983kraj. muži 142-170 
3.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
4.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
5.Havlín Jan1966reg. muži 117 
6.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
7.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
8.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
9.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
10.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 39-44 
11.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
12.Leden Michal1976reg. muži N 
13.Jeřábek Jan1973nez.  
14.Dosedělová Marcela1971nez.  
15.Kyceltová Petra2001nez.  
16.Zelenka Josef1960nez.  
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
2.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
3.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
4.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
5.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
6.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
7.Konrád Michal1992reg. muži 76-80 
8.Havrda Luboš1960reg. muži 86-90 
9.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
10.Novotný Adam2005reg. muži 140N 
11.Spatzier František1940reg. muži 151N 
12.Fišera Jiří1963nez. muži  
13.Labíková Miluše1955nez. muži  
Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Adam1994kraj. muži 91-100 
2.Veselý František1971kraj. muži N120 
3.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
4.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 201-230 
5.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
6.Hrubý Michal1977reg. muži 102 
7.Haltuf David2001reg. muži 110 
8.Veinfurter Karel1979reg. muži 190 
9.Sauer Miroslav1975reg. muži 203-204 
10.Panocha Jan1967reg. muži 246 
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harcuba Pavel1968kraj. muži 142-170 
2.Müller Ivan1960kraj. muži 171-200 
3.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 231-260 
4.Doule Petr1969reg. muži 70 
5.Kohut Jan1982reg. muži 71-72 
6.Rejha Josef1971reg. muži 78-79 
7.Novotný Milan1968reg. muži 80 
8.Novotný Zdeněk1967reg. muži 85 
9.Augustin Ondřej1998reg. muži 88 
10.Harcuba Petr1966reg. muži 93 
11.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 123-124 
12.Havránek Lukáš1997reg. muži 134 
Sokol Chomutice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tázler Jakub2002kraj. muži 142-170 
2.Břeský Jaroslav1989kraj. muži 142-170 
3.Chotěbor Tomáš1983kraj. muži 171-200 
4.Tonar Lukáš2002reg. muži 68 
5.Kučera Ondřej1989reg. muži 65 
6.Dürschmied Jan st.1965reg. muži 97 
7.Průša Jiří1976reg. muži 132 
8.Jón Miloš1973reg. muži 154 
9.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
10.Vaníček Pavel1973reg. muži 203 
11.Scháňko Jiří1960reg. muži 220 
12.Petráček Vratislav2005reg. sži 7 
TJ Trutnov - Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 81.-90. 
2.Hladík Michal1986kraj. muži 142.-170 
3.Švarc Zdeněk1964kraj. muži 201.-230. 
4.Taláb Tomáš2000kraj. muži 201.-230. 
5.Tuček Josef1952kraj. muži 201.-230. 
6.Benko Jakub1998kraj. muži 231.-260. 
7.Falta Martin1973kraj. muži 231.-260. 
8.Birke Marek1973reg. muži 51.-55. 
9.Břeň Tomáš1971reg. muži 65N 
10.Golík Ondřej2000reg. muži 81.-85. 
11.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
12.Tatar Josef1952reg. muži 111.-120. 
13.Vašíček Karel1943reg. muži 130N 
14.Mareš Adam2005reg. muži 131.-140. 
15.Vladovičová Lucie2006reg. muži 140N 
16.Taláb Martin2002reg. muži 140N 
17.Fendrychová Klára2003reg. muži 151N 
18.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
19.Libnar Radek1975nez. muži  
20.Hanák Miroslav1974nez. muži  
21.Kratochvíl Aleš1975nez. muži  
22.Braun Jan1999nez. muži  
23.Kobrlová Nikola1999nez. muži  
24.Nostitz Katrin1982nez. muži cizinec 
25.Taláb Ondřej2005nez. muži  
TJ Bernartice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroh Petr1963kraj. muži 171-200 
2.Kruliš Tomáš1971kraj. muži 171-200 
3.Szórád Adrian1990kraj. muži N230cizinec 
4.Podivinský Michal1982kraj. muži 231-260 
5.Tylš Adolf1978kraj. muži N260 
6.Voplatek Karel1947reg. muži 61-65 
7.Šnajdr Antonín1947reg. muži 101-110 
8.Kleiner Reinhard1942reg. muži 141-151 
9.Kruliš Josef1943nez.  
10.Pokorný Jiří1966nez.  
11.Šnajdr Antonín ml.1972nez.  
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
Slovan Broumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zhuravljev George1988kraj. muži N80cizinec 
2.Mifek Milan1972kraj. muži 171-200 
3.Šuda Radek1972kraj. muži 201-230 
4.Richtr Jaroslav1964reg. muži 61-70 
5.Gombarčík Karel st.1953reg. muži N70 
6.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 71-80 
7.Hauschke Tomáš1988reg. muži N80 
8.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
9.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
10.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži N 120 
2.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 142-170 
3.Divíšek Dušan1971kraj. muži 142-170 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 171-200 
5.Petr Lukáš2006kraj. muži 142-170 
6.Ježek Robert1969kraj. muži N 200 
7.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
8.Lipenský Jakub2004kraj. muži 201-230 
9.Šilar Petr1969kraj. muži N 230 
10.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
11.Myšák Luděk1967reg. muži N 51-60 
12.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
13.Dušek Josef1965reg. muži 81-90 
14.Dubský Filip2003reg. muži 81-90 
15.Petr Radim2002reg. muži 91-100 
16.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
2.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
3.Částka David1999kraj. muži N230 
4.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
6.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
7.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
8.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
9.Vít Matyáš2006reg. muži 71-76 
10.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
11.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
12.Veldon John2008reg. muži 71-76 
13.Šanc Tomáš2008reg. muži 71-76 
Lokomotiva Meziměstí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N170cizinec 
2.Nowacki Olgierd1966kraj. muži N260cizinec 
3.Podhorský Pavel1981reg. muži 61-70 
4.Krejčí Petr1969reg. muži 81-90 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži N80cizinec 
6.Parszuto Dariusz1975reg. muži N90cizinec 
7.Vlach Tomáš1973reg. muži 121-140 
8.Sadílek Jiří1943reg. muži 121-140 
9.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N160cizinec 
10.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
11.Krejčí Jan1975reg. muži 181-200 
12.Kuchta Petr1955reg. muži N219 
13.Krejčová Kateřina2008kraj. mžy 16 
14.Čápová Ella2010kraj. nžy 8 
15.Krejčí Matěj2013nez. nži  
Sokol PP Hr.Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynář Marian1988kraj. muži 141 N 
2.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
3.Zoubková Adéla2006kraj. muži 200 N 
4.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
5.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
6.Landa Matěj2008ČR mži 34 
7.Vícha Jan2010ČR nži 29 
8.Fidler Jakub2010ČR nži 36 
9.Novák Hynek2009kraj. mži 23 
10.Novák Daniel2009kraj. mži 32 
11.Mokrejš Jakub2010kraj. nži 29 
12.Drábek Zbyněk1962nez.  
13.Bém Milan1935nez.  
14.Peregrin Jaroslav1957nez.  
15.Riedl Josef1940nez.  
16.Tměj Milan1947nez.  
17.Zajíc Jiří1962nez.  
18.Tuček Tomáš1965nez.  
19.Tmějová Marta1948nez.  
20.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 26 N 
21.Tomášková Jana2008ČR mžy 23 
22.Ciborová Natálie2009ČR mžy 29 
23.Ferbasová Dorothea2010ČR mžy 30 
24.Bártová Adéla2011ČR nžy 10 
Baník Rtyně v P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 101. - 120. 
2.Hejna Vít2003kraj. muži 121. - 141. 
3.Brát Karel st.1962kraj. muži 170. N 
4.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231. - 260. 
5.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 76. - 80. 
6.Koblížek Ondřej2008reg. muži 91. - 95. 
7.Ducháč Pavel1979reg. muži 101. - 110. 
8.Vlk Aleš1996reg. muži 151. N 
9.Valta Martin1969nez.  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
2.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
3.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
4.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
5.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
6.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
7.Žiaran Milan1971reg. muži 111-120 
8.Hejna Lukáš2007reg. muži 151N 
9.Novotný Milan1960nez.  
10.Glemba Adam1994nez. muži  
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 101-120 
2.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
3.Divecký Jan2000kraj. muži 142-170 
4.Pilař Matěj2000kraj. muži 170N 
5.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 171-200 
6.Pábl Josef1964kraj. muži 171-200 
7.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
8.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 51-60 
9.Hrycík Ladislav1958reg. muži 61-70 
10.Petráško Milan1950reg. muži 61-70 
11.Bouček Stanislav1943reg. muži 71-80 
12.Hrobský Petr1958reg. muži 91-100 
13.Doubek Ondřej2001reg. muži 101-120 
14.Jirásek Petr1958reg. muži 121-140 
15.Kyška Jiří1957reg. muži 121-140 
16.Valčík Lukáš2000reg. muži 180N 
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 91.-100. 
2.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101.-120. 
3.Bín Roman1964kraj. muži 142.-170. 
4.Zmátlo Jan1983kraj. muži 201.-230. 
5.Koukola Jaromír1973kraj. muži 171.-200. 
6.Barták Zdeněk1950kraj. muži 231.-260. 
7.Truchlík František1950reg. muži 91.-100. 
8.Zelený Milan1964reg. muži 121.-140. 
9.Klug Karel1988reg. muži 219 N. 
Sokol Jar.-Josefov 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanec Jan1959kraj. muži N 170 
2.Pelikus Bronislav1964kraj. muži N 170 
3.Oláh Jan1973kraj. muži 171 - 200 
4.Slobodzian Adam1997kraj. muži 231 - 260 
5.Vávra Pavel1953kraj. muži 231 - 260 
6.Stein Martin1963kraj. muži 231 - 260 
7.Šumpík Jiří1960kraj. muži N 260 
8.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
9.Stein Filip2006reg. muži 71 - 80 
10.Marek Lukáš2000reg. muži N 90 
11.Vítková Hana1984reg. muži 91 - 100 
12.Šorm Luboš st.1964reg. muži 101 - 120 
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 101 - 120 
2.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121 - 141 
3.Hlávková Hana1976kraj. muži N 141 
4.Bečička Milan1970kraj. muži N 260 
5.Michl Jakub2003kraj. muži 231 - 260Hostování z SK Dobré, z.s.
6.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N 260Hostování z SK Dobré, z.s.
7.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 46 
8.Trnka Jan1969reg. muži 51- 60 
9.Marek Jiří1992reg. muži 51 - 60 
10.Matějus Leoš1970reg. muži 61 - 70 
11.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
12.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
13.Vevjora Rostislav1954reg. muži 101 - 120 
14.Hájek Libor1977reg. muži 121 - 140 
15.Jireš Miloslav1973nez.  
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-120 
2.Mach Milan ml.1985kraj. muži 121-140 
3.Mach Milan st.1965kraj. muži 121-140 
4.Ducháč Martin1980kraj. muži N170 
5.Stejskal Jiří1961reg. muži 61-70 
6.Kárník Milan1961reg. muži 71-80 
7.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy