Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
3.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
6.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
7.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
10.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
11.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
12.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
2.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
3.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
4.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
6.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
7.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
8.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251-300 
9.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 301-400 
10.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301-400 
11.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301-400 
12.Páral Lukáš1976kraj. muži 301-400 
13.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
14.Špatný Albert1973kraj. muži 301-400 
KST Orel ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 41-50 
2.Štědrý Jan1991kraj. muži 51-70 
3.Vlk Jan1987kraj. muži 51-70 
4.Doležal Josef2000kraj. muži 51-70 
5.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
6.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 51-70 
7.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
8.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
9.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
10.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
11.Vrzal Pavel1969kraj. muži 161-200 
Sokol Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Jan1996kraj. muži 41-50 
2.Smolík Tomáš1989kraj. muži 51-70 
3.Hunal Martin1992kraj. muži 71-100 
4.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
5.Peterka Vladimír1964kraj. muži 251-300 
6.Posel Adam2006kraj. muži 301-400Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
7.Smolík Zdeněk1962kraj. muži 401-500 
8.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 20 
9.Šustr Michal1990kraj. muži 401-500 
10.Strada Jiří1996kraj. muži 501- 
11.Vobořil Petr1977kraj. muži 501- 
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 21-30 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 51-70 
3.Pučégl Pavel1976kraj. muži 51-70 
4.Syrovátka Jan2000kraj. muži 51-70N 
5.Soldát Tomáš1988kraj. muži 51-70 
6.Špeta Michal1982kraj. muži 71-100 
7.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 501-600 
8.Mikolášek Milan1959nez. muži  
9.Mikolášková Martina1985nez. ženy  
10.Brhel František1956reg. muži 91-100N 
11.Mikolášková Monika1983nez. ženy  
SK ZD Pojbuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindra Miroslav1962kraj. muži 71-100 
2.Opolzer Pavel1960kraj. muži 71-100 
3.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
4.Novák Pavel1962kraj. muži 131-160 
5.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
6.Ivan Emil1950kraj. muži 201-250 
7.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
8.Losos Marek2005kraj. muži 161-200Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
ČZ Strakonice Elektrostav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
2.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
3.Fiala Jakub1995kraj. muži 41-50 
4.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
5.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-50 
6.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
7.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
8.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
9.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 101-130Střídavý start z TJ Slavoj Protivín
10.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
11.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
12.Soukup Lukáš1976kraj. muži 401-500 
13.Dvořák Ivan1961kraj. muži 401-500 
14.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 401-500 
15.Vepřek Petr1963kraj. muži 401-500 
16.Horný Ivo1957kraj. muži 401-500 
17.Petřík Jaroslav1982kraj. muži N 500 
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Radim2000kraj. muži 30-40 
2.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 101-130 
3.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
5.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
6.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
7.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
9.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
10.Zejda Petr1990reg. muži 21-50N 
11.Podhrázský František1978reg. muži 51-249 
12.Stránský Stanislav1986reg. muži 51-249 
TJ Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 21-30 
2.Votava Štěpán1984kraj. muži 51-70 
3.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 101-130 
4.Rojík Marek1993kraj. muži 101-130 
5.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 201-250 
6.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 251-300 
7.Vašek Jan1997kraj. muži 301-400 
8.Karas Dominik2000kraj. muži 501- 
9.Vašek Martin2000kraj. muži 501- 
10.Kuželka Filip1998kraj. muži 501- 
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
4.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
5.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
6.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
7.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
8.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
9.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
10.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
11.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
Velešín - Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 41-50 
2.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 51-70 
3.Maňhal Daniel1993kraj. muži 51-70 
4.Vraspír Roman1991kraj. muži 71-100 
5.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
6.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 
7.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
8.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
9.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
10.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
TTC Libín Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 10 
2.Dvořáček Josef1952nez.  
3.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 51-70cizinec 
4.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 101-130 
5.Žák František1962kraj. muži 101-130 
6.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
7.Bauer Jan st.1969reg. muži 131-160 N 
8.Wimberský Václav1966kraj. muži 161_200 
9.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
10.Sivera Radek2001kraj. muži 201-250 
11.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 251-300 
Krajský přebor
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
2.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
3.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
4.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
5.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
6.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
7.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
8.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
9.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
10.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
11.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
12.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
13.Škoda Zdeněk1963nez. muži N 
14.Fošum Rudolf1965nez. muži N 
15.Škoda Martin1997nez. muži N 
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zegermacher Erik1974kraj. muži 101- 130 
2.Kropík Milan1967kraj. muži 131-160 
3.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 161-200 
4.Janda Karel1973kraj. muži 161-200 
5.Janda František1959kraj. muži 251-300 
6.Kohl Václav1983reg. muži 301-400 
7.Záruba Jaroslav1981reg. muži 301-400 
8.Matejová Jiřina1978reg. muži 301-400 
9.Šubrt Josef st.1951reg. muži 301-400 
10.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 301-400 
11.Trsek Josef1951reg. muži 301-400 
12.Průcha Karel1958reg. muži 301-400 
13.Krahulec Jan1953reg. muži 301-400 
14.Rageshofer Rafael1944reg. muži 301-400 
TJ Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 21.-30. 
2.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 131.-160. 
3.Janoud Jan1969kraj. muži 161.-200. 
4.Martenek Vladimír1955kraj. muži N 
5.Rejšek Vojtěch1966reg. muži 301.-400. 
6.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
8.Kortus Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
9.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
10.Hyka Jiří1963reg. muži 61.-90. 
11.Křivánek Luděk1964reg. muži 61.-90. 
12.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
13.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90.N 
14.Kunc Jan1953reg. muži 61.-90.N 
15.Schwamberger František1971reg. muži 61.-90.N 
16.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
17.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
TJ Slavoj Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
2.Cendelín Rostislav1984kraj. muži 101-130 
3.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 101-130 
4.Klárner Jakub2002kraj. muži 251-300 
5.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
6.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
7.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
8.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
9.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
10.Patzelt Pavel1967kraj. muži 401-500 
11.Polanský Milan1977kraj. muži 401-500 
TJ Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelka Jan1994kraj. muži 71. - 100. 
2.Janda Jiří1959kraj. muži 71.-100. 
3.Krýsl Martin1997kraj. muži 101.-130. 
4.Cicko Tomáš1976kraj. muži 131.-160. 
5.Petrus Michal st.1969kraj. muži 251.-300. 
6.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 301.-400. 
7.Hosnedl František1963kraj. muži 401.-500. 
8.Mach Petr1965kraj. muži 401.-500. 
9.Omar Josef1993kraj. muži 501.- 
KST Orel ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 51-70 
2.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
3.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
4.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
5.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
6.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
7.Nedvěd Tomáš2005kraj. muži 301-400 
KST Orel ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
2.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
3.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
4.Vrzal Pavel1969kraj. muži 161-200 
5.Vrzal Petr1967kraj. muži 161-200 
6.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200N 
7.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
8.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 201-250N 
SKST Týn nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
2.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 131-160 
3.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200 
4.Vejda Miroslav1963kraj. muži 161-200 
5.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 251-300 
6.Skalák Josef st.1966kraj. muži 301-400 
7.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501- 
8.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
9.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501- 
10.Bečvář Václav1954kraj. muži 501- 
TJ VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Čada Jiří1982kraj. muži 201-250 
10.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
11.Fořter Tomáš1975nez.  
TJ Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 71-100N 
2.Svoboda Petr1970kraj. muži 101-130 
3.Chmel Petr I.1972kraj. muži 201-250 
4.Kubíček Petr1994kraj. muži 201-250 
5.Charvát Karel1971kraj. muži 201-250 
6.Húska Radek1963kraj. muži 251-300 
7.Pešl Miroslav1976kraj. muži 301-400 
8.Valert Radomír1967kraj. muži 401-500 
9.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 301-400 
10.Švestka Pavel1979kraj. muži 401-500 
11.Blahovec Milan1963reg. muži 101-200 
12.Varyš Milan1971reg. muži 101-200 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
2.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
3.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
4.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
5.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
6.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
7.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
8.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
9.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
10.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
11.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
Velešín - Přídolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
2.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
3.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 
4.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
5.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
6.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
7.Ferenčík František1982kraj. muži 210-250 
8.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
9.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
10.Grznárik Jakub1995nez.  
Krajská soutěž A
TJ Sokol Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71 - 100 
2.Hůlka Jan1963kraj. muži 101-130 
3.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161-200 
5.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 201-250 
6.Dobrovodský Martin1972kraj. muži 251-300 
7.Mandát Jiří1971kraj. muži 663 
8.Brouček Jakub2005reg. dci N 
9.Vaněček Michal2005reg. dci N 
TJ Slávia Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Milan1960reg. muži 21.-30. 
2.Horčica Rostislav1981reg. muži 31.-60. 
3.Kozel Josef1976reg. muži 31.-60. 
4.Stolz Karel1989reg. muži 31.-60. 
5.Houška Jan1971reg. muži 61.-90. 
6.Mezera Martin1956reg. muži 61.-90. 
7.Mrkvička Jaroslav1968reg. muži 61.-90. 
8.Pešek Adolf1950reg. muži 61.-90. 
9.Schrenk Libor1963reg. muži 61.-90. 
10.Tkáč Juraj1956reg. muži 61.-90. 
11.Batysta Milan1974reg. muži 61.-90.N 
12.Břicháček Pavel1978reg. muži 91.-120. 
13.Lang Ladislav1958reg. muži 91.-120. 
14.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 21-30Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
15.Horčica Michal2009reg. muži 91-120Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
KST Orel ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzal Petr1967kraj. muži 161-200 
2.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200N 
3.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
4.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
5.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 201-250N 
6.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
7.Nedvěd Tomáš2005kraj. muži 301-400 
8.Šašek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
9.Karabec Ivan1945kraj. muži 401-500N 
10.Míka Filip2003kraj. muži 501- 
11.Matuška Alex2009kraj. muži 501- 
12.Zeis Vladimír1965nez. muži -- 
13.Nešpol Zdeněk1975nez. muži -- 
SKST Týn nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Karel1949kraj. muži 131-160 
2.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 251-300 
3.Skalák Josef st.1966kraj. muži 301-400 
4.Syrovátka Radek1973kraj. muži 501- 
5.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
6.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501- 
7.Bečvář Václav1954kraj. muži 501- 
8.Slepička Jan1950kraj. muži 501- 
9.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501- 
10.Král Ondra2004kraj. muži 501- 
11.Herza Jiří2005kraj. muži 501- 
12.Klein Kryštof2003kraj. muži 501- 
TJ Sokol České Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100N 
2.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
3.Kaisler Robert1975kraj. muži 161-200 
4.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 251-300 
5.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
6.Pazderová Klára2001kraj. ženy 301-400 
7.Tunka Tomáš1996kraj. muži 301-400 
8.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 401-500 
9.Morávek Milan1966kraj. muži N 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
3.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
4.Founě Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Zeman Tomáš1991kraj. muži 201-250 
6.Adam Jan2001kraj. muži 301-400 
7.Němeček Richard1952reg. muži 14 
8.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
9.Petr Pavel1992reg. muži 51-100 
10.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
11.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
12.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
13.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
14.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
15.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
16.Major Marián1962reg. muži 101-200 
17.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
18.Nestroj Jan1943nez. muži  
19.Stašek Rudolf1943nez. muži  
20.Jaksch Daniel2008nez. muži  
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1999kraj. muži 201.-250. 
2.Dubravcová Aneta2005kraj. muži 201.-250. 
3.Fišerová Iveta1974kraj. muži 251.-300. 
4.Halabrín Milan st.1979kraj. muži 251.-300. 
5.Traxler František2003kraj. muži 301.-400. 
6.Dubravcová Eliška2001kraj. muži 401.-500. 
7.Sivera Radek st.1977kraj. muži 301.-400.N 
TJ Spartak Kaplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
2.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
3.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
4.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
5.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
6.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
7.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
8.Jakeš Jan1955kraj. muži 401-500 
9.Skypala Jan1961kraj. muži 401-500 
10.Michalisko David2006kraj. muži - 
11.Kuba Lukáš2007kraj. muži - 
TJ Sokol Nová Ves u ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 131-160 
2.Staněk Milan st.1970kraj. muži 161-200 
3.Malčák Karel1947kraj. muži 201-250 
4.Lojka David1973kraj. muži 201-250 
5.Paleček Vladimír1973kraj. muži 201-250 
6.Houška Miroslav1966kraj. muži 250-300N 
7.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
8.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
9.Troup Miroslav1945kraj. muži 401-500 
10.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
11.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
12.Zdrha David2007kraj. muži 401-500Střídavý start z TJ Sokol České Budějovice
SK MARTYNA Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 71-100 
2.Krotký Marek1994kraj. muži 101-130 
3.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200 
4.Milota Miroslav1973kraj. muži 301-400 
5.Plojhar Ota1969kraj. muži 501- 
6.Plojhar Tomáš1998kraj. muži 501N 
7.Havel Tomáš2003reg. muži 61-90Střídavý start z TJ NETOLICE 1892, z.s.
SKP Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák František1962kraj. muži 101-130 
2.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
3.Bauer Jan st.1969reg. muži 131-160 N 
4.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
5.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
6.Sivera Radek2001kraj. muži 201-250 
7.Novák Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
8.Čejka Jiří1974kraj. muži 401-500 
9.Gruber Petr2002kraj. muži 501- 
10.Kačer Jindřich1959kraj. muži 501- 
11.Předota Karel1963kraj. muži 501- 
TJ Sokol Křemže - Holubov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Václav1991kraj. muži 251-300 
2.Fleischmannová Klára1981kraj. muži 301-400 
3.Laštovička Jan1979kraj. muži 301-400 
4.Novák Martin1989kraj. muži 501- 
5.Chaloupka Pavel1979kraj. muži 819 
6.Vondrák Zdeněk st.1942kraj. muži 938 
7.Richter Milan1962kraj. muži 903 
8.Jiráň Jiří1961kraj. muži 841 
Krajská soutěž B
TJ Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
2.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
3.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
4.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251-300 
5.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 301-400 
6.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301-400 
7.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301-400 
8.Páral Lukáš1976kraj. muži 301-400 
9.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
10.Špatný Albert1973kraj. muži 301-400 
11.Fürst Petr1969kraj. muži 501-600 
12.Kolář Martin1973kraj. muži 501-600 
13.Neubert Josef1962kraj. muži 501-600 
14.Vaněčková Eliška1988kraj. muži 501-600 
15.Jareš Tomáš2010kraj. muži 501-600 
16.Votrubec Roman1980nez. muži  
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungvirt Josef1952kraj. muži 1522 
2.Hrach František ml.1981kraj. muži 1467 
3.Jungvirt Roman1975kraj. muži 1448 
4.Hanuš Václav2002kraj. muži 1438 
5.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 1435 
6.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 1411 
7.Matějka Jan1982kraj. muži 1376 
8.Fix Milan1960kraj. muži 1312 
9.Klečka Pavel2003kraj. muži 1296 
10.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 1257 
11.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 1228 
12.Hrach František st.1947kraj. muži 1227 
TJ Slavoj Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
2.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
3.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
4.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
5.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
6.Patzelt Pavel1967kraj. muži 401-500 
7.Macháček Jiří1963kraj. mži 501 
8.Polanský Milan1977kraj. muži 501 
9.Soumar Milan1965kraj. muži 501 
10.Levita Bohdan2004reg. muži 80 
11.Marková Ivana1965reg. muži 20 
12.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. muži 23 
ST Svatá Maří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 41-50 
2.Schoř Libor1968kraj. muži 161-200 
3.Fleišman Jaroslav1978kraj. muži 301-400 
4.Macorlík Petr1977kraj. muži 401-500 
5.Vyskočil Jan1980kraj. muži 501- 
6.Urbánek Jan1959kraj. muži 501- 
ČZ Strakonice Elektrostav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-50 
2.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
3.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
4.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
5.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
6.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
7.Dvořák Ivan1961kraj. muži 401-500 
8.Horný Ivo1957kraj. muži 401-500 
9.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 401-500 
10.Soukup Lukáš1976kraj. muži 401-500 
11.Vepřek Petr1963kraj. muži 401-500 
12.Petřík Jaroslav1982kraj. muži N 500 
TJ Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Libor1970kraj. muži 71-100 
2.Peterka Václav1961kraj. muži 161-200 
3.Kozma Peter1975kraj. muži 161-200cizinec 
4.Hromádka Milan1956kraj. muži 16-200 
5.Brandýs František1969kraj. muži 161-200 
6.Kozma Václav1954kraj. muži 201-250 
7.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 250-300 
8.Šaršok Milan1962reg. muži 85 
9.Smolík Milan1962reg. muži 95 
10.Maleček Karel1978kraj. muži 110 
11.Hauser Karel1946nez.  
TJ Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trefný Jan1971kraj. muži 131-160 
2.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
3.Ounický Pavel1981kraj. muži 201-250 
4.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 301-400 
5.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 251-300 
6.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
7.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
8.Kostner Jiří1955kraj. muži 401-500 
9.Jánský Luděk1966kraj. muži 401-500 
10.Balík Tomáš1965kraj. muži 401-500 
11.Hornát Josef1957reg. muži 30 
12.Šišková Věra1946reg. ženy 32 
13.Ondračka Michal1983reg. muži 33 
14.Sedláčková Helena st.1959reg. ženy 38 
15.Pavel Jindřich1969reg. muži 36 
16.Schmitd Petr1964nez. muži  
TJ Sokol Mirotice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 201-250 
2.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 251-300 
3.Císař Jan ml.1990kraj. muži 251-300 
4.Vašek Jan1997kraj. muži 301-400 
5.Krahulec Jiří st.1966kraj. muži 501- 
6.Karas Dominik2000kraj. muži 501- 
7.Kuželka Filip1998kraj. muži 501- 
8.Vašek Martin2000kraj. muži 501- 
9.Karas Jaroslav st.1962kraj. muži 501- 
10.Matuška Miroslav1972kraj. muži 501- 
11.Řeřábková Denisa2005kraj. muži 501- 
TJ Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži 124 
2.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži 266 
3.Šavrda Karel1963kraj. muži 467 
4.Křivanec Josef1974kraj. muži 560 
5.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži 812 
6.Kotrba Jan1982kraj. muži 974 
7.Krejčí Ondřej1990kraj. muži 1109 
8.Slavík Jaroslav ml.1984kraj. muži 1150 
9.Soukup David2004kraj. muži 1151 
10.Krejčí Karel1985nez. muži  
11.Slavík Jaroslav1956nez. muži  
12.Slavík Petr ml.2004nez. muži  
TJ Slovan Černý Dub B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Karel1971kraj. muži 201-250 
2.Húska Radek1963kraj. muži 251-300 
3.Pešl Miroslav1976kraj. muži 301-400 
4.Valert Radomír1967kraj. muži 401-500 
5.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 301-400 
6.Švestka Pavel1979kraj. muži 401-500 
7.Blahovec Milan1963reg. muži 101-200 
8.Varyš Milan1971reg. muži 101-200 
9.Kočer Jiří1947reg. muži 101-200 
10.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-200 
11.Ludačka Josef1945reg. muži 201-285 
12.Karas Lukáš1990reg. muži 201-285 
TJ Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 101-130 
2.Petr Zdeněk1960kraj. muži 131-160 
3.Černý Petr1959kraj. muži 251-300 
4.Mácha Jakub1984kraj. muži 251-300 
5.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 301-400 
6.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži N 
7.Švára Libor1984kraj. muži N 
8.Švára Petr1955kraj. muži N 
TJ Sokol Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Martin1989kraj. muži 161 - 200 
2.Hanus Michal1973kraj. muži 201 - 250 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. muži 251 - 300 
4.Bílý Marek1998kraj. muži 401 - 500 
5.Koza Tobiáš2002kraj. muži 401 - 500 
6.Fošum Daniel1977kraj. muži 501 - 
7.Sup Michal1963kraj. muži 501 - 
8.Popelka Milan ml.2005kraj. muži 501 - 
9.Fiala Theodor1953kraj. muži 501 - 
10.Chalupský Václav1961kraj. muži 501 - 
11.Bílý Kryštof1998kraj. muži 501 - 
12.Keřka Jiří1934kraj. muži 501 - 
13.Popelka Milan st.1966kraj. muži 501 - 
14.Sochor Jiří1947kraj. muži 501 - 
15.Sekyra Miroslav1962nez.  
Krajská soutěž C
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
2.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
3.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
4.Klabík Vilém1979reg. muži 41-50 
5.Vondruška Oldřich1950reg. muži 34-40 
6.Novotný Martin1958reg. muži 41-50 
7.Sedlický Jaroslav1971reg. muži 51-60 
8.Matějů Petr1976reg. muži 61-80 
9.Holub Martin2003reg. muži 81-100 
10.Cvach Jiří1950reg. muži 81-100 
11.Hložek Pavel1956reg. muži 81-100 
12.Urban Petr2004reg. muži nezařazen 
13.Kopřiva Štěpán2004reg. muži nezařazen 
14.Liška Marek2010reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 101-130 
2.Čejna Tomáš1985kraj. muži 131-160 
3.Peč Ondřej1997kraj. muži 201-250 
4.Račák David1998kraj. muži 301-400 
5.Lehký Lukáš1985kraj. muži 301-400 
6.Vejbora Jaroslav1957kraj. muži 301-400 
7.Souček Jiří2000kraj. muži 501- 
8.Škarda Tomáš1983kraj. muži 301-400 
9.Hrubý Dalimil1969kraj. muži 401-500 
10.Holakovský Jiří1955kraj. muži 401-500 
11.Laštovka František1950kraj. muži 301-400 
12.Kundrát Jan1986kraj. muži 501- 
TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Jaroslav1987kraj. muži 161-200 
2.Kulvajt Aleš1984kraj. muži 201-250 
3.Sirotek Martin1983kraj. muži 301-400 
4.Urban Martin1975nez. muži  
5.Rechtorik Miloslav1955kraj. muži 401-500 
6.Čejka Marek1978nez. muži  
7.Kromka Luboš1973nez. muži  
Jindřichův Hradec 1930 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Ondřej1979kraj. muži 131-160 
2.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 161-200N 
3.Lipl Karel1963kraj. muži 201-250 
4.Valášek Jakub1979kraj. muži 251-300 
5.Ondrůšek Stanislav1959kraj. muži 1147 
6.Votava Libor1970kraj. muži 1288 
7.Fitl Radek2005kraj. muži 1284 
8.Mátl Ladislav1953kraj. muži 1254 
9.Vytiska Jiří1970kraj. muži 1244 
10.Kinšt Otakar1954kraj. muži 1221 
11.Tůma Michal1982kraj. muži 1140 
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
2.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
3.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
4.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
6.Zejda Petr1990reg. muži 21-50N 
7.Podhrázský František1978reg. muži 51-249 
8.Stránský Stanislav1986reg. muži 51-249 
9.Kubín Pavel1974reg. muži 51-249 
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrásek Martin1991kraj. muži 71-100 
2.Pašek Felix1976kraj. muži 201-250 
3.Ruso Miroslav1950kraj. muži 251-300 
4.Posel Adam2006kraj. muži 301-400 
5.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
6.Benda Miroslav1968kraj. muži 501-1000 
7.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareš Oldřich1961kraj. muži 71-100 
2.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
3.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
4.Dvořák Karel1978kraj. muži 201-250 
5.Lang Václav1957kraj. muži 201-250 
6.Novák Jan1964kraj. muži 251-300 
7.Pešek Karel1971kraj. muži 201-250 
TJ VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
2.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
3.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
4.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
5.Čada Jiří1982kraj. muži 201-250 
6.Tesař Václav1967reg. muži 41-50 
7.Vaverová Hana1963reg. muži 41-50 
8.Lemberková Martina1985reg. muži 61-80 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
10.Samec František2002reg. muži 61-80 
11.Valenta Petr1974reg. muži 81-100 N 
12.Fořter Tomáš1975nez.  
13.Horka Jan1952nez.  
TJ Sokol Mladá Vožice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Jakub1990kraj. muži 201-250 
2.Mrázek Tomáš1994kraj. muži 201-250 
3.Mikuláš Michal1989kraj. muži 201-250 
4.Pudil Milan1976kraj. muži 301-400 
5.Babor Rostislav1969kraj. muži 501-600 
6.Melichar Petr1973kraj. muži 501-600 
7.Babor Rostislav ml.2000reg. muži 101-120 
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Luboš1966kraj. muži 101-130 
2.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 101-130 
3.Rybák Roman1962kraj. muži 201-300 
4.Nosek Jan1985kraj. muži 401-500 
5.Rous David1980kraj. muži 401-500 
6.Kovář Přemysl1986kraj. muži 401-500 
7.Tkáč Rudolf1955reg. muži 81-100 
8.Chalkovský Petr1986reg. muži 81-100 
9.Kašpar František1941reg. muži 81-100 
10.Tůma Michal1985reg. muži 81-100 
11.Kortan Miloš1976reg. muži 101-120 
12.Melena Lukáš1984reg. muži 161-180 
13.Nohejl Jaroslav1961nez. muži  
Katolický dům Dačice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macků Tomáš1992kraj. muži 131 - 160 
2.Havlík Martin1992kraj. muži 201 - 250 
3.Kelbler Petr1992kraj. muži 251-300 
4.Lovětínský Tomáš1975kraj. muži 301-400 
5.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 301-400 
6.Štěpánek Antonín1983nez. muži  
7.Lovětínský Jiří1968nez. muži  
8.Bartoň Pavel1972nez. muži  
9.Lovětínský Tomáš ml.2006nez. muži  
TJ SDH Nové Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Miroslav1986reg. muži 34-40 
2.Alexa Jaroslav1965reg. muži 41-50 
3.Prokop Rostislav1975reg. muži 41-50 
4.Děd Pavel1962reg. muži 61-80 
5.Stodola Radek1968reg. muži 61-80 
6.Boubalík Josef st.1955reg. muži 101-120 
7.Šimák Pavel1972reg. muži 101-120 
8.Slanina Arnošt1958reg. muži 121-140 
9.Bareš Vladimír1955reg. muži 121-140 
Divize žen
Jindřichův Hradec 1930
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homolková Nikol2006reg. ženy 611 
2.Hunalová Agáta2007reg. ženy 601 
3.Hrušková Tereza2006reg. ženy 109 
4.Lahodná Johana2010reg. ženy 62 
5.Dofková Adéla2009reg. ženy 44 
6.Homolková Petra2004reg. ženy 1 
7.Koubková Violeta2008reg. ženy 1 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderová Klára2001kraj. ženy 10 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 18 
3.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 21-30 
4.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 21-30 
5.Bačiaková Adéla2005kraj. ženy 51-70 
6.Pechočová Natálie2007kraj. ženy N 
7.Tupá Alena2007kraj. ženy N 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverová Hana1963kraj. ženy 13 
2.Stuchlíková Eva1981kraj. ženy 14 
3.Lemberková Martina1985kraj. ženy 17 
4.Frolíková Ivana1969kraj. ženy 31-40Hostování z TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně
5.Krátká Pavla1958kraj. ženy 51-70 
Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březinová Jana1980kraj. ženy 31.-40. 
2.Novotná Tereza2007kraj. ženy 31.-40. 
3.Fišerová Katka1994kraj. ženy 41.-50. 
4.Březinová Simona2008kraj. ženy N 
TTC Kovářov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
2.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 31-40 
3.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
4.Sloupová Magdalena2007nez. Hostování z TJ Sokol Votice
5.Loudová Andrea2009nez. Hostování z TJ Sokol Votice
6.Špetová Lydie1955nez.  
7.Máchalová Jitka1996nez.  
8.Janská Iveta1988nez.  
9.Riantová Lucie2010nez.  
10.Škochová Klára2010nez.  
Český pohár 1. stupeň
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
3.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
6.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
7.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
8.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
9.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
10.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
TJ Blatná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
2.Trefný Jan1971kraj. muži 131-160 
3.Ounický Pavel1981kraj. muži 201-250 
4.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
5.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 301-400 
6.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
7.Balík Tomáš1965kraj. muži 401-500 
8.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 251-300 
9.Hornát Josef1957reg. muži 30 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
2.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
3.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
4.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
5.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
6.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
OST Velešín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 41-50 
2.Maňhal Daniel1993kraj. muži 51-70 
3.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 
5.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 51-70 
6.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
7.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
8.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy