Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
2.Macháček Radek1969kraj. muži 51 
3.Duchoň Roman1972kraj. muži 81 
4.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
5.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
6.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 151 
7.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
8.Mezera Petr1964reg. muži 71 
9.Kypta Michal1988reg. muži 71 
10.Duchoň Antonín1974reg. muži 81 
11.Uhlíř Marek1965reg. muži 81 
12.Panzer Tomáš1979nez. muži  
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Lukáš1989kraj. muži 31 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 31 
3.Čech Roman1979kraj. muži 51 
4.Roch Tomáš1985kraj. muži 81 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 121 
6.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 201 
7.Komanec Pavel1962kraj. muži 201 
8.Glazar František1980kraj. muži 201 
9.Dvořák Petr1971kraj. muži 201 
10.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
11.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
12.Protiva Pavel1962reg. muži 81-90 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
4.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
5.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
11.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
12.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
13.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
14.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
15.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
16.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26.-30. 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71.-80. 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81.-100. 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101.-120. 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101.-120.cizinec 
6.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121.-150. 
7.Auterský Václav1960kraj. muži 151.-200. 
8.Havránek Petr1985kraj. muži 151.-200. 
9.Fencl Václav1995kraj. muži 201.-251. 
10.Egermaier Jakub1988kraj. muži 251.-280. 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31.-40. 
2.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81.-100. 
3.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101.-120. 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 121.-150. 
5.Hoang Tony1965kraj. muži 121.-150.cizinec 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 201.-250. 
7.Le Thanh Tung1970reg. muži 111.-120. 
8.Nguyen Anh Hai1968reg. muži 111.-120. 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr ml.1998kraj. muži 51 
2.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 71 
3.Nechutný Marek2002kraj. muži 81 
4.Janda Pavel1977kraj. muži 101-120 
5.Šípek Josef1972kraj. muži 101-120 
6.Plic Bohumil1964kraj. muži 121 - 150 
7.Švamberg Luboš1964kraj. muži 201-250 
8.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
9.Šípek Filip2004kraj. muži 251-270 
10.Pešík Radek1970kraj. muži 201-250 
11.Hruška Václav1954kraj. muži 201-250 
12.Švamberg Daniel1998kraj. muži 251-276 
13.Cach Jaroslav1960reg. muži 44 
14.Dobrý Oldřich1957reg. muži 46 
15.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1984kraj. muži 21-25 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 31-40 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
4.Soukup Miloš1976kraj. muži 61-70 
5.Gábor Filip1999reg. muži 91-100 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Martin1975kraj. muži 51-60 
2.Kunst Petr1981kraj. muži 71-80 
3.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71-80 
4.Dietl Luboš1973kraj. muži 81-100 
5.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 121-150 
6.Šrámek Václav1967kraj. muži 151-200 
7.Čákorová Tereza2007reg. muži 71-80 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 61. 
2.Boura Lukáš1987kraj. muži 101. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 101. 
4.Lopata Vladimír1977kraj. muži 101. 
5.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
6.Matoušová Jana1973reg. muži 80. 
7.Lev Marek1983reg. muži 105. 
8.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
9.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
10.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
11.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
12.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
13.Vyskočil Martin1997nez. muži  
14.Habl Jakub2003kraj. dci 151.-201.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Kralovice, z.s.
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 26 
2.Mareš Daniel1972kraj. muži 51 
3.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
4.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
5.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 17 
6.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 46-50 
7.Nguyen Libor1998reg. muži 50-60 
8.Zavadil Otakar1957reg. muži 111-128 
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Libor1978kraj. muži 41 
2.Krejčíř Milan1978kraj. muži 61-70 
3.Pangrác Jan1973kraj. muži 71-80 
4.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
5.Marešová Zdeňka1977reg. muži 31-35 
6.Fronk Pavel1951reg. muži 41-45 
7.Brei Pavel1955reg. muži 61-70 
8.Pangrác Adam2009nez. muži  
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
2.Jůza Jaroslav1973kraj. muži 24 
3.Jícha Pavel1977kraj. muži 51 
4.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 108 
5.Gašparovič Martin1985reg. muži 47 
6.Somolík Miloš1960reg. muži 79 
7.Boháček Václav1941reg. muži 145 
8.Lorenc Tomáš1960reg. muži 153 
9.Sedlecký Josef1960reg. muži 154 
10.Lehner Vladimír1978nez. muži  
11.Pták Luboš1974nez. muži  
12.Lev Josef1979nez. muži  
13.Ineman František1966nez. muži  
14.Loukota Ondřej1998nez. muži  
15.Fišer Václav1965nez. muži  
16.Matoušová Aneta2002kraj. muži 31Střídavý start z TJ Hrádek z.s.
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vladyka Jakub1999kraj. muži 21 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 41 
3.Šperl Jakub2004kraj. muži 41 
4.Adam Ondřej1987kraj. mži 41 
5.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
6.Malý Josef1989kraj. muži 81 
7.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
8.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
9.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
10.Brant František1970kraj. muži 151 
11.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
12.Umner Filip2004reg. muži 18 
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 11 
2.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 31 
3.Noha Miroslav1954kraj. muži 41 
4.Krieger Ladislav1987kraj. muži 41 
5.Gallerachová Iva2007kraj. muži 81 
6.Pitra František1960kraj. muži 101 
7.Krivda František1976kraj. muži 101 
8.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
9.Skopová Šárka1991kraj. ženy 10 
10.Šoltés Juraj1954reg. muži 4 
11.Krivda Daniel2004reg. muži 21 
12.Sedlák František1946reg. muži 39 
13.Pour Pavel1961reg. muži 41 
14.Faltus Josef1973reg. muži 61 
15.Bočan Miroslav1954kraj. muži nezařazen 
16.Učík Rudolf1960reg. muži nezařazen 
17.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
18.Myška Václav ml.2003reg. muži 15Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
Krajský přebor 1.tř.sk.A
Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
2.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 151 
3.Anetta Jan1993kraj. muži 201 
4.Mezera Petr1964reg. muži 71 
5.Bistřický David2003kraj. muži 201 
6.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
7.Sedláček Jan st.1949reg. muži 91 
8.Sýkora David2006reg. muži 101 
9.Vintr Josef2006reg. muži 101 
10.Trnka Josef1968reg. muži 101 
11.Bednář David2006reg. muži 131 
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
3.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
4.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
5.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
6.Koval Jan1993kraj. muži 151 
7.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
8.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 2 
9.Nováček Karel1973reg. muži 21 
10.Belfín Karel ml.2001reg. muži 21 
11.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
12.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
13.Kesman Karel1977reg. muži 31 
14.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
15.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
16.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
4.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
5.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
6.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
7.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
8.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
9.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
10.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
11.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
12.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
13.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
14.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
15.Oroš Karel1961nez.  
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 121 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201 
4.Kotva David1990kraj. muži 201 
5.Maier Zdeněk1988reg. muži 123 
6.Laubr Václav1969reg. muži 133 
7.Kotva Petr1965reg. muži 146 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 157 
9.Chvojka Petr1988reg. muži 173 
10.Kocna Dan2005reg. muži 194 
11.Vácha Karel1977reg. muži 199 
12.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
13.Jančík Pavel1977nez.  
14.Bauer Tomáš2007nez.  
15.Kovanda Jakub2008nez.  
16.Urx Miroslav2006nez.  
17.Zavalený Jiří2006nez.  
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
2.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
4.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 31-40 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 31-40 
7.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
8.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
9.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
10.Krsek Ivan1964reg. muži nez. 
11.Roubal Ondřej2005reg. muži nez. 
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habl Jakub2003kraj. dci 151.-201. 
2.Šrámek Martin1982kraj. muži 151.-201. 
3.Skyba Martin1989kraj. muži 201.-251. 
4.Skyba Antonín1965kraj. muži 201.-251. 
5.Kolena Jakub2003reg. dci 61.-70. 
6.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
7.Csukás Patrik2004reg. dci 91.-100. 
8.Csukás Karol1999reg. muži 101-110. 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Josef1987kraj. muži 81-100 
2.Kalavský Marcel1966kraj. muži 121-150 
3.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201-250 
4.Brzica Matěj1999kraj. muži 251 
5.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201-250 
6.Honalová Klára1996kraj. muži 251 
7.Hájek Karel1959nez. muži  
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 151,5 
2.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
3.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 151,5 
4.Škrleta Luboš1961kraj. muži 151,5 
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
2.Malý Josef1989kraj. muži 81 
3.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
4.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
5.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
6.Brant František1970kraj. muži 151 
7.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
8.Umner Filip2004reg. muži 18 
9.Urbanec Matěj2004reg. muži 30 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 201 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 251 
5.Vasilečko Michal1966reg. muži 11 
6.Wágner František1963reg. muži 13 
7.Alexa David1993reg. muži 17 
8.Krejčí Milan1970reg. muži 25 
9.Rolko Zdeněk1964reg. muži 31 
10.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
11.Alexa Marcel1969reg. muži N 
12.Marek Tomáš1976reg. muži N 
13.Petrželka Karel1970reg. muži N 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stodola Jan1979kraj. muži 51-60 
2.Stanček Ivo1964kraj. muži 61-70 
3.März Miloslav1969kraj. muži 121-150 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 121-150 
5.Stanček Martin1988kraj. muži 151-200 
6.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
7.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
8.Hlavatý Petr1990kraj. muži 251-280 
9.Svoboda Josef1974kraj. muži 251-280 
10.Tochor Jiří1957reg. muži 51-60 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Jiří1962kraj. muži 121 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 151 
3.Švarc Václav1971kraj. muži 201 
4.Hýsek Tomáš1980kraj. muži 201 
5.Švarc Pavel1966kraj. muži 201 
Krajský přebor 1.tř.sk.B
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101.-120.cizinec 
2.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121.-150. 
3.Hoang Tony1965kraj. muži 121.-150.cizinec 
4.Auterský Václav1960kraj. muži 151.-200. 
5.Havránek Petr1985kraj. muži 151.-200. 
6.Fencl Václav1995kraj. muži 201.-251. 
7.Panský Miroslav1957kraj. muži 201.-250. 
8.Egermaier Jakub1988kraj. muži 251.-280. 
9.Mózer Dominik1997reg. muži 101.-110. 
10.Nguyen Anh Hai1968reg. muži 111.-120. 
11.Le Thanh Tung1970reg. muži 111.-120. 
12.Klimeš Jakub1999reg. muži 121.-130. 
13.Klimeš Daniel2006reg. muži 121.-130. 
14.Lang David2006reg. muži 131.-140. 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002kraj. muži 31 
2.Krákora Tomáš1967kraj. muži 121 
3.Mudra Jan1975kraj. muži 151 
4.Janík Ladislav1962kraj. muži 151 
5.Hobl Pavel1978kraj. muži 151 
6.Rousek Petr1952nez. muži  
7.Hrubý Karel1953nez. muži  
8.Růžička Zdeněk1991nez. muži  
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Libor1969kraj. mži 110 
2.Toman Josef1967kraj. mžy 120 
3.Vild Jan1981kraj. mži 127 
4.Hájek Milan1976kraj. mži 130 
5.Šauer David1975kraj. muži 163 
6.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 256 
7.Kozelka Martin1973kraj. muži 261 
8.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 266 
9.Bednář Radomír1960kraj. muži 270 
10.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
11.Čech Jiří1978reg. muži 71 
12.Kočárek Pavel1954reg. muži 220 
13.Koudelka Petr1968reg. muži 211 
14.Šauer Robert1972reg. muži 96 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995kraj. muži 61 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 101 
3.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 121 
4.Hofman Martin1993kraj. muži 201 
5.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
6.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
7.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
8.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
9.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
10.Patera Michal1975reg. muži 118 
11.Levora Karel1975nez.  
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Michal1987kraj. muži 71-80 
2.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 81-100 
3.Šimek Adam1996kraj. muži 101-120 
4.Čermák Michal1990kraj. muži 151-200 
5.Krš Richard1979reg. muži 19 
6.Benedikt Jiří1988reg. muži 31 
7.Makoň Zdeněk ml.1996reg. muži 111-120 
8.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 121-130 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabát Martin1985kraj. muži 61-70 
2.Kheil Lukáš1981kraj. muži 121-150 
3.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
4.Zikmundovský Martin1980kraj. muži 151-200 
5.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-250 
6.Fořt Petr1955reg. muži 28 
7.Gabriel Roman1966reg. muži 51-60 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 79 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 112 
3.Kříž Michal1981kraj. muži 172 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 173 
5.Pošar Pavel1976kraj. muži 186 
6.Novotný Roman st.1974reg. muži 29 
7.Novotný Roman ml.1995nez.  
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 125 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 127 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 138 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 139 
5.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
6.Poch Petr1965kraj. muži 244 
7.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
8.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
9.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301.-350. 
10.Hájek Dušan1978reg. muži 90 
11.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 102 
12.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
13.Rydrych Pavel1968reg. muži 110 
14.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 122 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Tomáš1973kraj. muži 121,5 
2.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 201,5 
3.Rauner Václav1964kraj. muži 201,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
5.März Ondřej2008reg. muži 37 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 71-80 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 81-100 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Havlíček Václav1942reg. muži 81-90 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
7.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 101-110 
8.Kantor František1969reg. muži 121-130 
9.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
10.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
11.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
12.Hrádek Josef2008reg. muži 151-160 
13.Oplová Renáta1968reg. muži 161-170 
14.Hrádek Daniel2010reg. muži 171-182 
15.Knoflíčková Nela2006reg. muži 171-182 
16.Louda Jan st.1953nez.  
17.Hodek Jiří1957nez.  
18.Hobl Václav1948nez.  
19.Knoflíček Dan2011nez.  
20.Šesták Patrik2007nez.  
21.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Luboš1970kraj. muži 101 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
5.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
6.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
7.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
8.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
9.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
10.Jung Milan1970reg. muži 51 
11.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
12.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
13.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
14.Kohout Václav1967reg. muži 111 
15.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K81. - 101. 
2.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K121. - 151. 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K151. - 201. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K151. - 201. 
5.Čada Jan1997reg. muži R74. 
6.Komorous Jaroslav1970reg. muži R82. 
7.Pezlar Roman1976reg. muži R101. 
8.Říha Petr1993reg. muži R120. 
9.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R128. 
10.Pezlar Marek2007nez. sži  
11.Pezlar Patrik2010nez. nži  
12.Pezlar Tomáš ml.2005nez. dci  
13.Pezlar Tomáš1974nez. muži  
14.Tomášů Martin1982nez. muži  
Krajský přebor 2.tř.sk.A
TJ Slavoj Stod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šobr Karel1973reg. muži 32 
2.Konrady Vladimír1972reg. muži 35 
3.März Ondřej2008reg. muži 37 
4.Islomov Mukhammadjon2008reg. muži 38 
5.Fuchs Martin2006reg. muži 39 
6.Šobr Kristián2006reg. muži 41 
7.Bílá Andrea1988nez.  
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
2.Buriánek Martin2000reg. muži 21-30 
3.Buriánek Jan1968reg. muži 21-30 
4.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
5.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
6.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
7.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
8.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
9.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
10.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
11.Krsek Ivan1964reg. muži nez. 
12.Roubal Ondřej2005reg. muži nez. 
13.Růt Karel2007reg. muži nez. 
14.Šimanovský Filip2011reg. muži nez. 
TJ Sokol Spálené Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Petr1959kraj. muži 151-200 
2.Stach Jiří1975kraj. muži 201-250 
3.Stach Petr1978kraj. muži 251-300 
4.Balek Jan1989kraj. muži 251-300 
5.Sládek Jaroslav1959nez. muži  
6.Kozel Milan1974nez. muži  
7.Michálek Pavel1985nez. muži  
8.Cink Martin1984nez. muži  
9.Fiala Vladislav1989nez. muži  
10.Stach David2001nez. muži  
11.Vaidiš René1974nez. muži  
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
2.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
3.Kočka Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
4.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
5.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
6.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
7.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
8.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
9.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
10.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100 
11.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
12.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
13.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
14.Jirák Aleš1978reg. muži 111.-128. 
KST Klatovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
2.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
3.Koval Jan1993kraj. muži 151 
4.Belfín Karel ml.2001reg. muži 21 
5.Nováček Karel1973reg. muži 21 
6.Hummel Jiří1945reg. muži 21 
7.Koval Lukáš1996reg. muži 31 
8.Kesman Karel1977reg. muži 31 
9.Berka Vítězslav1956reg. muži 41 
10.Novák Milan ml.2000reg. muži 41 
11.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 41 
12.Petrmichl Jan1965nez. muži  
13.Hnojská Andrea2003nez. muži  
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát František1963kraj. muži 151 
2.Bauer Ondřej1985kraj. muži 201 
3.Mandík Karel1978kraj. muži 201 
4.Hes Vladimír1975kraj. muži 251 
5.Bauer Pavel1959kraj. muži 251 
6.Oliva Petr1973reg. muži 100 
7.Valečka Josef1953reg. muži 111-128 
8.Mandík Karel st.1953reg. muži 111-128 
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesa David1981kraj. muži 201 
2.Olšák David1980kraj. muži 251 
3.Housar Ivo1969kraj. muži 251 
4.Procházka Filip1982reg. muži 51 - 60 
5.Kasten Jiří1972nez. muži 0 
SK Poběžovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Václav1984reg. muži 48 
2.Stróž Vladimír1964reg. muži 58 
3.Syrový Václav1996reg. muži 72 
4.Glatz Karel1996reg. muži 75 
5.Vogeltanz Jindřich1950reg. muži 78 
6.Král Jan1946reg. muži 90 
7.Kotlan Ladislav1951reg. muži 95 
8.Špaček Karel1972reg. muži 100 
9.Kabourek Miroslav1967reg. muži 115 
10.Lipenský Josef1948reg. muži 121 
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořan Marek1984kraj. muži 101,5 
2.Hořan Milan1958kraj. muži 201,5 
3.Kodirov Khudoyberdi1980kraj. muži 201,5 
4.Šleis Petr1962kraj. muži 251 
5.Baksa Zdeněk1963reg. muži 41,5 
6.Gardaš Josef1946reg. muži 42 
7.Kaše Jaroslav1973nez.  
8.Štumpf Michal1988nez.  
SKUŘ Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Daniel1970kraj. muži 81-100 
2.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 121-150 
3.Šrámek Václav1967kraj. muži 151-200 
4.Čákorová Tereza2007reg. muži 71-80 
5.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
6.Chrástek Věroslav1956reg. muži 71-80 
7.Mařík Radek1972reg. muži 71-80 
8.Sýkora Hynek1961reg. muži 71-80 
9.Wimmer Jan1973reg. muži 71-80 
10.Gábor Filip1999reg. muži 91-100 
11.Horek Martin1976reg. muži 91-100 
12.Hána Jiří1963reg. muži 91-100 
13.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
TJ Dobřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
2.Brant František1970kraj. muži 151 
3.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
4.Umner Filip2004reg. muži 18 
5.Urbanec Matěj2004reg. muži 30 
6.Reitšpies Luděk1973reg. muži 25N 
7.Lang Oliver2001reg. muži 35-40N 
8.Sedláček Štěpán2008reg. muži 43 
9.Šimek Marek2007reg. muži 44 
10.Macko Marek2007kraj. mži 20 
11.Obertík Milan st.1975reg. muži 999 
12.Vachovec Jan1948reg. muži 999 
13.Vasilečko Filip1990reg. muži 999 
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Martin1988kraj. muži 151-200 
2.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
3.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
4.Hlavatý Petr1990kraj. muži 251-280 
5.Fleissig Daniel1975reg. muži 101-110 
6.Váchal Florián2008reg. muži 101-110 
7.Stanček Anton1934reg. muži 111-128 
TJ Sokol Kdyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Josef1974kraj. muži 251-280 
2.Tochor Jiří1957reg. muži 51-60 
3.Kociánová Dana1969reg. muži 61-70 
4.Hlavatá Jana1966reg. muži 81-90 
5.Jandečka Jindřich2008reg. muži 71-80 
6.Jandečka Jiří2006reg. muži 81-90 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
2.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
3.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
4.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
5.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
6.Jung Milan1970reg. muži 51 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
8.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
9.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
10.Kohout Václav1967reg. muži 111 
11.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
12.Květon Jaroslav1965nez. muži  
13.Haas Václav1960nez. muži  
Krajský přebor 2.tř.sk.B
Union Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický David2003kraj. muži 201 
2.Kypta Michal1988reg. muži 71 
3.Duchoň Antonín1974reg. muži 81 
4.Uhlíř Marek1965reg. muži 81 
5.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
6.Sedláček Jan st.1949reg. muži 91 
7.Kovář Martin1986reg. muži 91 
8.Sýkora David2006reg. muži 101 
9.Vintr Josef2006reg. muži 101 
10.Trnka Josef1968reg. muži 101 
11.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
12.Boháč Jaroslav1956reg. muži 111 
13.Bednář David2006reg. muži 131 
14.Kysela Filip2010reg. muži 141 
15.Šebková Kristýna2001kraj. ženy N10 
16.Sýkorová Lucie2010kraj. dky 8 
TJ Sokol Lhůta B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 121 
2.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 201 
3.Komanec Pavel1962kraj. muži 201 
4.Glazar František1980kraj. muži 201 
5.Dvořák Petr1971kraj. muži 201 
6.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
7.Protiva Pavel1962reg. muži 81-90 
8.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
9.Vostrý Pavel1963reg. muži 101-110 
10.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
11.Svatoš Petr 1990reg. muži 41.-50.Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Josef1972kraj. muži 101-120 
2.Plic Bohumil1964kraj. muži 121 - 150 
3.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
4.Šípek Filip2004kraj. muži 251-270 
5.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
6.Šulda David1976reg. muži 51-60 
7.Kupka Jiří2003reg. muži 81-90 
8.Nový Jan2002reg. muži 121 - 130 
TJ Sokol Horní Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švamberg Luboš1964kraj. muži 201-250 
2.Hruška Václav1954kraj. muži 201-250 
3.Pešík Radek1970kraj. muži 201-250 
4.Švamberg Daniel1998kraj. muži 251-276 
5.Dobrý Oldřich1957reg. muži 46 
6.Cach Jaroslav1960reg. muži 44 
7.Nový David2003reg. muži 81-90 
8.Kučera Matyáš2010reg. muži 101-110 
9.Pešička Ladislav1959nez.  
TTC Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 81 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201 
4.Hranai Martin1995kraj. muži 251 
5.Mráz Václav1997reg. muži 36-40 
6.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
7.Plachý Pavel1970nez. muži  
TJ Spartak Strašice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964kraj. muži 201-250 
2.Krátký Petr1977kraj. muži 201-250 
3.Havel Miroslav1975kraj. muži 201-250 
4.Janečková Jaroslava1970reg. muži 73 
5.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 78 
6.Halbych Jan1983reg. muži 81 
7.Páv Jan1976reg. muži 99 
8.Velek Jiří1975reg. muži 176 
9.Bergmann Vladimír1975nez. muži  
10.Havel Jakub2008nez. muži  
SDH Hadačka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícl Martin1978reg. muži 33 
2.Šimandl Václav1972reg. muži 37 
3.Vojáček Petr1983reg. muži 41 
4.Kadavý Václav ml.1979reg. muži 45 
5.Horyna Luboš1971reg. muži 47 
6.Soukup Pavel1973reg. muži 101-110 
7.Švejkovský Jiří1974reg. muži 121-130 
8.Hauzner František1956reg. muži - 
9.Muchna Tomáš1993reg. muži - 
10.Šlik Martin1973reg. muži - 
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šauer David1975kraj. muži 163 
2.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 256 
3.Kozelka Martin1973kraj. muži 261 
4.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 266 
5.Bednář Radomír1960kraj. muži 270 
6.Bradna Zdeněk1970reg. muži 95 
7.Čech Jiří1978reg. muži 71 
8.Kočárek Pavel1954reg. muži 220 
9.Koudelka Petr1968reg. muži 211 
10.Šauer Robert1972reg. muži 96 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-250 
2.Krš Richard1979reg. muži 19 
3.Fořt Petr1955reg. muži 28 
4.Benedikt Jiří1988reg. muži 31 
5.Čížková Alena1959reg. muži 35 
6.Alexa Vlastimil1992reg. muži 38 
7.Gabriel Roman1966reg. muži 51-60 
8.Lepič Jakub1986reg. muži 61-70 
9.Šlajch Stanislav1950reg. muži 61-70 
10.Bureš Jan1948reg. muži 71-80 
11.Makoň Zdeněk ml.1996reg. muži 111-120 
12.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 121-130 
TJ Sokol Těně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
2.Poch Petr1965kraj. muži 244 
3.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
4.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
5.Lysák Stanislav1959kraj. muži 301.-350. 
6.Hájek Dušan1978reg. muži 90 
7.Tomášek Pavel1979reg. muži 91 
8.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 102 
9.Ježek Otakar1957reg. muži 125 
10.Pour Ondřej1979nez. muži  
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960kraj. muži 101 
2.Krivda František1976kraj. muži 101 
3.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 
4.Bočan Miroslav1954reg. muži 2 
5.Šoltés Juraj1954reg. muži 4 
6.Krivda Daniel2004reg. muži 21 
7.Sedlák František1946reg. muži 39 
8.Pour Pavel1961reg. muži 41 
9.Faltus Josef1973reg. muži 61 
10.Učík Rudolf1960reg. muži nezařazen 
11.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
12.Skopová Šárka1991kraj. ženy 10 
13.Myška Václav ml.2003reg. muži 15Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
TJ Sokol Osek u Rokycan A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šperl Jan1997reg. muži 40 
2.Sloup Pavel1985reg. muži 43 
3.Razák Petr1970reg. muži 44 
4.Zoubele Slavomír1963reg. muži 48 
5.Bůcha Petr1972reg. muži 93 
6.Trunec Luboš1992reg. muži 106 
7.Havlíček Zdeněk1967reg. muži 108 
8.Mikuta Stanislav1963reg. muži 113 
9.Vančura Jan1960reg. muži 116 
10.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
11.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
12.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
13.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora František1986kraj. muži 151 
2.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201 
3.Budín Václav1978kraj. muži 201 
4.Filip Michal1980reg. muži 83 
5.Valenta Miroslav1962reg. muži 66 
6.Straka Michal1977reg. muži 85 
7.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 131 
8.Bistřický Bohumír1946reg. muži 132 
9.Čejka Petr1985nez. muži  
10.Enžl Vlastimil1959nez. muži  
11.Košek Michal1971nez. muži  
12.Nímanský Jaroslav1950nez. muži  
TJ Sokol Blížejov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Radek1979reg. muži 50 
2.Pejsar Jiří ml.1979reg. muži 117 
3.Rendl Miloslav1972reg. muži 87 
4.Strakoš Milan1972reg. muži 63 
5.Strakoš Miroslav1974reg. muži 129 
Český pohár
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 125 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 127 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 138 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 139 
5.Krajdl Roman1971kraj. muži 193 
6.Poch Petr1965kraj. muži 244 
7.Tomášek Martin1973kraj. muži 255 
8.Dobrý Jan1987kraj. muži 264 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura David1996kraj. muži 41. 
2.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
3.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
4.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
5.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
6.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
7.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
10.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
11.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
12.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-60. 
13.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
14.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
15.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
16.Oroš Karel1961nez.  
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
3.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
4.Milfortová Simona2005reg. muži 61.-112. 
5.Vítek David2010reg. muži 61.-112. 
6.Vítek Martin2011reg. muži 61.-112. 
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický David2003kraj. muži 201 
2.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
3.Vintr Josef2006reg. muži 101 
4.Sýkora David2006reg. muži 101 
5.Bohdan Michal2007reg. muži 111 
6.Bednář David2006reg. muži 131 
7.Liška Josef2006reg. muži 141 
Lapák Třebomyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubač Lukáš1988reg. muži 61-112 
2.Trubač František1962reg. muži 61-112 
3.Kolář Michal1990reg. muži 61-112 
4.Hiřman Radek1990reg. muži 61-112 
5.Šefl Marek1994nez. muži  
Lapák Třebomyslice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slováčková Jitka1956reg. ženy 3. 
2.Polena Luboš1976reg. muži 61-112 
3.Hodek Karel1949reg. muži 61-112 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
2.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
3.Kočka Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
4.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
5.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
6.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
2.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
3.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
4.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100 
5.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
6.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
7.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
8.Jirák Aleš1978reg. muži 111.-128. 
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 81 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201 
4.Hranai Martin1995kraj. muži 251 
5.Mráz Václav1997reg. muži 36-40 
6.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
7.Plachý Pavel1970nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 71-80 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 81-100 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Havlíček Václav1942reg. muži 81-90 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
7.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 101-110 
8.Kantor František1969reg. muži 121-130 
9.Knoflíček Jan1977reg. muži 141-150 
10.Čechura Jakub2005reg. muži 141-150 
11.Vlčková Kamila1989reg. muži 151-160 
12.Hrádek Josef2008reg. muži 151-160 
13.Oplová Renáta1968reg. muži 161-170 
14.Knoflíčková Nela2006reg. muži 171-182 
15.Hrádek Daniel2010reg. muži 171-182 
16.Hobl Václav1948nez.  
17.Hodek Jiří1957nez.  
18.Knoflíček Dan2011nez.  
19.Louda Jan st.1953nez.  
20.Šesták Patrik2007nez.  
21.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Luboš1970kraj. muži 101 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
5.Šmíd Martin2000kraj. muži 151 
6.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 151 
7.Dobiáš Jan1963kraj. muži 201 
8.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
9.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
10.Jung Milan1970reg. muži 51 
11.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
12.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
13.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
14.Kohout Václav1967reg. muži 111 
15.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
16.Květon Jaroslav1965nez. muži  
17.Haas Václav1960nez. muži  
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K81. - 101. 
2.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K121. - 151. 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K151. - 201. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K151. - 201. 
5.Pezlar Roman1976reg. muži R101. 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Jan1999reg. muži 4 
2.Mikulášek Pavel1957reg. muži 8 
3.Císař Rudolf1961reg. muži 16 
4.Soukupová Jana1975reg. ženy 3 
5.Dresler Miroslav1959reg. muži 19 
6.Nič Jaroslav1963reg. muži 27 
7.Záliš Pavel1959reg. muži 29 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav1954kraj. muži 201-250 
2.Pešík Radek1970kraj. muži 201-250 
3.Šípek Filip2004kraj. muži 251-270 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plic Bohumil1964kraj. muži 121 - 150 
2.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
3.Šulda David1976reg. muži 51-60 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26.-30. 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71.-80. 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81.-100. 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101.-120. 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101.-120.cizinec 
6.Helus Jaroslav1967kraj. muži 121.-150. 
7.Auterský Václav1960kraj. muži 151.-200. 
8.Havránek Petr1985kraj. muži 151.-200. 
9.Fencl Václav1995kraj. muži 201.-251. 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31.-40. 
2.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81.-100. 
3.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101.-120. 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 121.-150. 
5.Hoang Tony1965kraj. muži 121.-150.cizinec 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 201.-250. 
7.Nguyen Anh Hai1968reg. muži 111.-120. 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975reg. muži 31 
2.Zušťák Petr1976reg. muži 32 
3.Matejovič Petr1979reg. muži 33 
4.Matejovič Lukáš1982reg. muži 48 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
2.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
3.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
4.Jungr Jiří1968reg. muži 61-112 
5.Křesáková Ivana1965reg. muži 61-112 
6.Krsek Miroslav1962reg. muži 61-112 
7.Levý Josef1945reg. muži 61-112 
8.Račáková Michaela1993reg. muži 31-40 
9.Krsek Ivan1964reg. muži nez. 
10.Roubal Ondřej2005reg. muži nez. 
11.Růt Karel2007reg. muži nez. 
12.Šimanovský Filip2011reg. muži nez. 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
2.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
3.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 21-30 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 21-30 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 61. 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 101. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 101. 
4.Boura Lukáš1987kraj. muži 101. 
5.Dostál Ondřej1979reg. muži 65. 
6.Vyskočil Martin1997nez. muži  
7.Murlová Dana1959reg. muži 117. 
8.Matoušová Jana1973reg. muži 80. 
9.Lev Marek1983reg. muži 105. 
10.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
12.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
13.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Milan1952reg. muži 65.5 
2.Klíma Tomáš1981reg. muži 75.5 
3.Klíma Jan1981reg. muži 75.5 
4.Farajzl Stanislav1956reg. muži 95.5 
5.Frank Bohumil1953reg. muži 95.5 
6.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 95.5 
7.Petrák Jaroslav1954reg. muži 105.5 
8.Sutnar Josef1950reg. muži 135.5 
9.Kavina Tomáš1973reg. muži 145.5 
10.Hodina Marek1974reg. muži 145.5 
11.Kavina Tomáš ml.2003reg. muži 155.5 
12.Eliášová Hodinová Jana1979reg. muži 176.5 
13.Kavinová Klára2006reg. muži 176.5 
14.Výška Jiří1979nez. muži  
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habl Jakub2003kraj. dci 151.-201. 
2.Šrámek Martin1982kraj. muži 151.-201. 
3.Skyba Martin1989kraj. muži 201.-251. 
4.Skyba Antonín1965kraj. muži 201.-251. 
5.Malčikov Pavel1952reg. muži 91.-100. 
6.Csukás Patrik2004reg. dci 91.-100. 
7.Csukás Karol1999reg. muži 101-110. 
8.Bláha Milan1965nez. muži  
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 71-80 
2.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 121-150 
3.Čákorová Tereza2007reg. muži 71-80 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995kraj. muži 61 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 101 
3.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 121 
4.Hofman Martin1993kraj. muži 201 
5.Kahovec Ladislav1952reg. muži 88 
6.Nový Josef1951reg. muži 126 
7.Oliverius Josef2009reg. muži 171 
8.Patera Michal1975reg. muži 118 
9.Oliveriusová Hana2003reg. muži 197 
10.Cipra Petr1963reg. muži 119 
TJ Sokol Skomelno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vimpel Jan1991reg. muži 57 
2.Hofman Petr st.1965reg. muži 63 
3.Palek Vladimír1956reg. muži 70 
4.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
5.Levora Karel1975nez.  
6.Faflík Miloslav1963reg. muži 137 
7.Tolar Pavel1976reg. muži 136 
8.Oliverius Petr1970nez.  
9.Klíma Jiří1983nez.  
10.Paterová Aneta2006reg. muži 208 
11.Jelínek Ladislav2006reg. muži 193 
12.Vyčichlo Jiří1976reg. muži 185 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy