Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Radek1972kraj. muži 19 
2.Ďurža Karel1966kraj. muži 26-30 
3.Yahodka Maksym1991kraj. muži 41-50cizinec 
4.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 61-70 
5.Kročák Roman1980kraj. muži 101-120 
6.Heřman Milan1953kraj. muži 61-70 
7.Vrzal Ivan1967reg. muži 61-70 
8.Nohýnek Jan1938reg. muži 71-80 
9.Šindelář Jiří1965nez.  
10.Krondl Lukáš1981nez.  
11.Surma Daniel2001nez.  
12.Dellamária Marko2006nez.  
13.Leichter Adam2008nez.  
14.Haláček Lukáš2006nez.  
15.Košek Dominik2008nez.  
16.Prokopová Martina1969nez.  
17.Říhová Matylda2005nez.  
18.Lešková Linda2008nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopárek Jiří1975kraj. muži 21-25 
2.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 21-25 
3.Švec Jan1964kraj. muži 26-30 
4.Teiner Martin1975kraj. muži 71-80 
5.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 101-120 
6.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
7.Benčík Jiří1959reg. muži 61-70 
8.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
9.Novotný Roman1976reg. muži 61-70 
10.Matoušek Jiří1982nez.  
11.Preisler František1957nez.  
12.Novotný Tomáš2009nez.  
13.Böhm Adam2011nez.  
14.Maxová Radka1976nez.  
15.Munirová Polina2004nez.  
16.Slaná Marika2005nez.  
17.Bednáriková Marie2005nez.  
18.Burešová Ella2010nez.  
TJ Loket nad Ohří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pumpr Jaroslav1958kraj. muži 51-60 
2.Bucifal Josef1968kraj. muži 81-90 
3.Hlaváček Miloš1955kraj. muži 101-120 
4.Laurinc Ludevít1950kraj. muži 121-150 
5.Kotlaba Josef1945kraj. muži 101-120 
6.Kára Josef1967kraj. muži 121-150 
7.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
8.Nováček Vladislav1957kraj. muži 121-150 
9.Majer Vlastimil1976nez.  
10.Bednář Jiří1942nez.  
11.Dostál Stanislav1951nez.  
SKST Chodov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 13 
2.Vála Bohuslav1956kraj. muži 20 
3.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
4.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 21-25 
5.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
6.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 31-40 N 
7.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
8.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
9.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
10.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
11.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
12.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
TTC Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahokoupil Jakub1988kraj. muži 21-25 
2.Lof Milan1962kraj. muži 31-40 
3.Tomšík Jaroslav1964kraj. muži 31-40 
4.Visinger Jakub2000kraj. muži 61-70 
5.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 71-80 
6.Beníšek Karel1952kraj. muži 91-100 
7.Černý Lukáš1987kraj. muži 101-120 
8.Fabiš Štefan1972reg. muži 59-63 
9.Coma Josef1948reg. muži 64-72 
10.Vébr Jaroslav1956reg. muži 64-72 
11.Koryťák Jan1969reg. muži 64-72 
12.Bauer Václav1985reg. muži 73-77 
13.Truong Van Ba1958nez.  
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařečka Pavel1978kraj. muži 41-50 
2.Novák Radek1975kraj. muži 51-60 
3.Vysocký Ivan1960kraj. muži 51-60 
4.Zika Miroslav1972kraj. muži 71-80 
5.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
6.Vařejčka Josef1953kraj. muži 101-120 
7.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
8.Ježek Tomáš2004nez.  
9.Kuchař Ondřej2003nez.  
SK Toužim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniel Pavel1978kraj. muži 26-30 
2.Pohanka Jaroslav1960kraj. muži 31-40 
3.Ženíšek Jiří1965kraj. muži 51-60 
4.Mašková Nicole2003kraj. muži 81-90 
5.Kheil Jakub1984kraj. muži 91-100 
6.Kokeš Jan2005reg. muži 51-60 
7.Blažek František1975reg. muži 51-60 
8.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
9.Hemzáček Lothar2006reg. muži 71-80 
10.Vohryzka Jiří2003reg. muži 71-80 
11.Šindelář František2006reg. muži 71-80 
12.Kvasnička Filip2010nez.  
13.Vacura Ondřej2006nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963kraj. muži 12 
2.Hynek Jiří1958kraj. muži 31.-40. 
3.Svěrák Boris1966kraj. muži 51.-60. 
4.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 51.-60. 
5.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 61.-70. 
6.Gerba Ondřej1975kraj. muži 71.-80. 
7.Klůj Ivan1952kraj. muži 91.-100. 
8.Krejčí David1978kraj. muži 91.-100. 
9.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
10.Kotál Jakub2006kraj. muži 101.-120. 
11.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
12.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
13.Švarcová Jana2000kraj. muži 121.-150. 
14.Holubek Milan1952nez. muži  
15.Rubin Pavel1948nez. muži  
16.Vejřík Miloš1948nez. muži  
17.Löffler Matouš2007nez. muži  
SKST Cheb B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.Ncizinec 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
3.Čonka Martin1977kraj. muži 18. 
4.Černík Jaroslav1974kraj. muži 91.-100. 
5.Černý Petr1976kraj. muži 121.-150. 
6.Brustmann Zbyněk1977reg. muži 51.-60. 
7.Vomočil Radek1977reg. muži 51.-60. 
8.Gavlas Anton st.1948nez. muži  
9.Průcha Petr1948nez. muži  
10.Marek David1971nez. muži  
SKST Cheb C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březovský Petr2000kraj. muži 10. 
2.Trgo Michael2001kraj. muži 41.-50. 
3.Kytka Rudolf2002kraj. muži 71.-.80. 
4.Veinfurt Adam2004kraj. muži 81.-90. 
5.Lošťáková Tereza2006kraj. muži 91.-100. 
6.Lošťáková Kristýna2002kraj. muži 121.-150. 
7.Brisuda Rostislav2010nez. muži  
8.Holota Jakub2006nez. muži  
9.Lorenc Martin1968nez. muži  
TJ Sokol Velká Hleďsebe A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Karel1946kraj. muži 31-40 
2.Minařík Jiří1966kraj. muži 31-40 
3.Friedman Miloš1949kraj. muži 41-50 
4.Provazník Karel1973kraj. muži 41-50 
5.Pock Václav1999kraj. muži 51-60 
6.Urban Miroslav1965kraj. muži 61-70 
7.Horník Evžen1985kraj. muži 71-80 
8.Kocián Martin1974kraj. muži 71-80 
9.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-120 
10.Horník Alexandr1954reg. muži 41-50 
11.Beránek Henryk1971reg. muži 41-50 
12.Fencl Karel1961nez. muži  
13.Kouba Marek1972nez. muži  
TJ Jiskra Březová, z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korb Rostislav1971kraj. muži 17 
2.Hurban Nikola1995kraj. muži 31-40 
3.Holeček Petr1972kraj. muži 31-40 
4.Kostroun Jiří1971kraj. muži 51-60 
5.Pechman Vladimír1971kraj. muži 61-70 
6.Černík Jaroslav1953kraj. muži 91-100 
7.Schafer Michal1974kraj. muži 121-150 
8.Gabriel Karel1975nez. muži  
9.Hurban Jan1969nez. muži  
10.Vlach Petr1974nez. muži  
Krajský přebor 1. třídy
TJ Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Kamil1973kraj. muži 25,5N 
2.Rada Kvído Štěpán2004kraj. muži 71-80 
3.Zima Jiří1972kraj. muži 81-90 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. muži 121-150 
5.Mazurkovič Vladimír1997nez.  
6.Kupčík Albert ml.2004nez.  
7.Kupčík Albert st.1967nez.  
8.Rada Jan1972nez.  
9.Vondruška Viktor2008nez.  
10.Kupčíková Nela2007nez.  
11.Janků Renata1969nez.  
12.Prouzová Kristýna2008nez.  
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Radek1972kraj. muži 31-40 
2.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 61-70 
3.Nguyen Huy Hac1965kraj. muži 101-120 
4.Jánská Jana1987kraj. muži 121-150 
5.Janský Michal1982nez. muži  
6.Lošťák Ladislav1977nez. muži  
7.Svárovský Šimon2007nez. muži  
8.Šlegl Jakub2008nez. muži  
9.Vácha Matěj2008nez. muži  
SKST Chodov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
2.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 31-40 N 
3.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
4.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
5.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
6.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
7.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
8.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
9.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
10.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
11.Brož Matěj2003kraj. muži 101-120 
12.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
13.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
14.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
TJ Baník Bukovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Martin1971kraj. muži 101-120 
2.Lesák František1960kraj. muži 101-120 
3.Niebauer Aleš1971kraj. muži 101-120 
4.Strýček Rudolf1960kraj. muži 121 - 150 
5.Šafář Jiří1966reg. muži 59 -63 
6.Rustler Alois1967reg. muži 59 - 63 
7.Nerad Václav1965reg. muži 64 - 72 
8.Rozsnyaki Jiří1960reg. muži 73 - 77 
9.Šafářová Tereza2005reg. ženy 85 - 90 
10.Šafářová Pavlína2005reg. ženy 85 - 90 
11.Richterová Lenka1976reg. ženy 85 - 90 
12.Prekop Tomáš1980reg. muži 85 - 90 
13.Kodlová Jana1967reg. ženy 93 - 96 
14.Pařil Vladimír1969reg. muži 97 - 100 
15.Rozsnyaki Jana1969nez. ženy 93 - 96 
16.Kubík Roman1967nez. muži 93 - 96 
17.Sadílek Ladislav1958nez. muži 97 - 100 
18.Bauchner Tomáš2003nez. muži  
TTC Sokolov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Choděra Miroslav1967kraj. muži 31-40 
2.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 71-80 
3.Beníšek Karel1952kraj. muži 91-100 
4.Černý Lukáš1987kraj. muži 101-120 
5.Fabiš Štefan1972reg. muži 59-63 
6.Coma Josef1948reg. muži 64-72 
7.Vébr Jaroslav1956reg. muži 64-72 
8.Koryťák Jan1969reg. muži 64-72 
9.Bauer Václav1985reg. muži 73-77 
10.Latosinská Eva1974reg. muži 64-72 
11.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 78-84 
12.Truong Van Ba1958nez.  
13.Wildhaber Luboš1972nez.  
TJ Spartak Horní Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Václav1962kraj. muži 51-60 
2.Hejtmánek Tomáš1974kraj. muži 81-90N 
3.Suchan Miroslav ml.1982kraj. muži 81-90N 
4.Harašta Ivan1965kraj. muži 121-150 
5.Kurfúrst Oldřich1955kraj. muži 121-150 
6.Krombholz Josef1949reg. muži 73-77 
7.Kottner František1953reg. muži 73-77N 
8.Uhrin Juraj1949reg. muži 78-84 
9.Klečka Karel2004reg. muži 97-100 
10.Pósingerová Klára2005reg. muži 97-100N 
11.Mandlová Nikola2007nez.  
12.Koutná Lucie2008nez.  
13.Odvárková Tereza2008nez.  
14.Musil Matouš2007nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 61.-70. 
2.Gerba Ondřej1975kraj. muži 71.-80. 
3.Klůj Ivan1952kraj. muži 91.-100. 
4.Krejčí David1978kraj. muži 91.-100. 
5.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
6.Kotál Jakub2006kraj. muži 101.-120. 
7.Fábera Vratislav1948kraj. muži 121.-150. 
8.Strnad Pavel1967kraj. muži 121.-150. 
9.Švarcová Jana2000kraj. muži 121.-150. 
10.Holubek Milan1952nez. muži  
11.Rubin Pavel1948nez. muži  
12.Vejřík Miloš1948nez. muži  
13.Mösner Patrik1977nez. muži  
14.Löffler Matouš2007nez. muži  
15.Löffler Karel1970nez. muži  
16.Čermák Jakub2007nez. muži  
TJ Sokol Velká Hleďsebe B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pock Václav1999kraj. muži 51-60 
2.Urban Miroslav1965kraj. muži 61-70 
3.Horník Evžen1985kraj. muži 71-80 
4.Kocián Martin1974kraj. muži 71-80 
5.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-120 
6.Schön Štefan1949reg. muži 36-40 
7.Horník Alexandr1954reg. muži 41-50 
8.Klein Siegbert1944reg. muži 41-50 
9.Beránek Henryk1971reg. muži 41-50 
10.Fencl Karel1961nez. muži  
11.Klein Karel1953nez. muži  
12.Kouba Marek1972nez. muži  
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Jan1984kraj. muži 61-70 
2.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 121-150 
3.Bárta Václav st.1961nez.  
4.Liška David1981nez.  
5.Galek Roman1964nez.  
6.Veselý Marek1983nez.  
7.Rosová Jaroslava2001nez.  
8.Turčinek Antonín1949nez.  
9.Nováček Ladislav1965nez.  
10.Váňa Petr1974nez.  
11.Halada Ján1966nez.  
12.Socha Zdeněk1965nez.  
13.Oboňová Tereza1992nez.  
14.Konečný Jan1987nez.  
15.Galek Vojtěch1990nez.  
TJ Baník Vintířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leňka Jiří1987kraj. muži 61-70 
2.Harušťák Milan1963kraj. muži 81-90 
3.Kožuškanič Jan1994kraj. muži 81-90 
4.Stellner Karel st.1979kraj. muži 81-90 
5.Malý Karel1947kraj. muži 101-120N 
6.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
7.Špecián Karel2003kraj. muži 121-150 
8.Jaroš Vladimír1964reg. muži 57-58 
9.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
10.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
Krajský přebor 2. třídy
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupný Luboš1970kraj. muži 101-120 
2.Egert Miroslav1968kraj. muži 121-150 
3.Šťovíček Miroslav1968kraj. muži 121-150 
4.Vonšovský Miroslav1968reg. muži 51-60 
5.Kajzar Robert1978nez. muži  
6.Roštejnský Josef1970nez. muži  
TJ Slovan Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 101-120 
2.Kročák Roman1980kraj. muži 101-120 
3.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
4.Vrzal Ivan1967reg. muži 61-70 
5.Heřman Milan1953reg. muži 61-70 
6.Benčík Jiří1959reg. muži 61-70 
7.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
8.Novotný Roman1976reg. muži 61-70 
9.Nohýnek Jan1938reg. muži 71-80 
10.Maxová Radka1976nez.  
11.Šindelář Jiří1965nez.  
12.Matoušek Jiří1982nez.  
13.Krondl Lukáš1981nez.  
14.Preisler František1957nez.  
15.Surma Daniel2001nez.  
16.Dellamária Marko2006nez.  
17.Leichter Adam2008nez.  
18.Novotný Tomáš2009nez.  
19.Böhm Adam2011nez.  
20.Haláček Lukáš2006nez.  
21.Košek Dominik2008nez.  
22.Prokopová Martina1969nez.  
23.Munirová Polina2004nez.  
24.Říhová Matylda2005nez.  
25.Slaná Marika2005nez.  
26.Bednáriková Marie2005nez.  
27.Lešková Linda2008nez.  
28.Burešová Ella2010nez.  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horn Jan1959kraj. muži 81-90 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 81-90 
3.Kocum Ondřej1992kraj. muži 91-100 
4.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
5.Nalezenec Jaroslav1961kraj. muži 121-150 
6.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
7.Maixner Milan1964reg. muži 41-50 
8.Čácha David2008reg. muži 51-60 
9.Ujváry Tadeáš2007reg. muži 61-62 
10.Holý Jiří1944nez. muži  
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáchová Lucie2005kraj. muži 101-120 
2.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
3.Sucharda Jiří1984kraj. muži 121-150 
4.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
5.Skála Tomáš ml.1994reg. muži 10N 
6.Kraus Václav st.1960reg. muži 41-50 
7.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
8.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
9.Kočárníková Snižana1984reg. muži 51-60 
10.Kraus Václav nejml.2003nez. muži  
SKST Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
2.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
3.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
4.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
5.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
6.Brož Matěj2003kraj. muži 101-120 
7.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
8.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
9.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
10.Kořínková Nela2008reg. muži 93-96 
11.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
12.Fassel David st.1975nez.  
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
2.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
3.Vařejčka Josef1953kraj. muži 101-120 
4.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
5.Ježek Tomáš2004nez.  
6.Kuchař Ondřej2003nez.  
TJ Baník Vintířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Karel1947kraj. muži 101-120N 
2.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
3.Špecián Karel2003kraj. muži 121-150 
4.Jaroš Vladimír1964reg. muži 57-58 
5.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
6.Kraka Lukáš1998reg. muži 73-77 
7.Daněk Roman1968reg. muži 78-84 
8.Nesměrák Jiří st.1971reg. muži 78-84 
9.Hlavatý Jaroslav1973reg. muži 78-84 
10.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
11.Stellner Karel ml.2009reg. muži 85-90 
SK Děravý pálky Jenišov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Karel ml.1970kraj. muži 31-40 N 
2.Záhorec Michael1989reg. muži 51-60 
3.Červenka Anatol1962reg. muži 51-60 
4.Kraus Milan1951reg. muži 61-70 
5.Hauptmann Werner1968reg. muži 61-70 
6.Nováček Tomáš1966reg. muži 61-70 
7.Schmidt Beno1974nez.  
8.Šoupal Jan2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy