Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 41-50 
2.Černý Jaroslav1974kraj. muži 41-50 N 
3.Růžička Jiří1975kraj. muži 81-90 
4.Černý Tomáš1980kraj. muži 81-90 
5.Sýkora Martin1970kraj. muži 91-100 
6.Štika Jiří st.1953kraj. muži 91-100 
7.Stehlík Petr1988kraj. muži 101-120 
8.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 121-140 
9.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
10.Soukup Karel1959kraj. muži 141-160 
11.Hrivňák Petr1967kraj. muži 161-180 
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 41-50 
2.Průša Dominik1994kraj. muži 71-80 
3.Krejčí Karel1966kraj. muži 81-90 
4.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 101-120 
6.Kadlec Matěj2003kraj. muži 121-140 
7.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 141-160 
8.Kopenec Václav1965kraj. muži 141-160 
9.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 141-160 
10.Brandtlová Sára2004kraj. muži 201-250 
11.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-296 
12.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 353 
13.Farkota Jiří ml.1969kraj. muži 360 
14.Brandtl Aleš2004kraj. muži 370 
15.Zach František1952kraj. muži 387 
16.Suško Michal1951kraj. muži 484 
17.Karas Pavel1950kraj. muži 551 
18.Gombik Štefan1951kraj. muži 668 
KST Apollo Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 11 
2.Hybler Martin1981kraj. muži 21-30 
3.Šulc Daniel1974kraj. muži 31-40 
4.Fiklík Michael1991kraj. muži 41-50 
5.Boháč Dominik1992kraj. muži 61-70 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 61-70 
7.Nechyba Radim2007kraj. muži 141-160 
8.Hanušová Monika1972kraj. muži 141-160 
9.Kabelka Jakub2009kraj. muži 141-160 
10.Jedlička Karel2008kraj. muži 181-200 
11.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 251-296 
12.Lžičař Martin1985reg. muži 9 
13.Kmoníček Martin st.1975reg. muži 39 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-50N 
2.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
3.Jindřich Vít1982kraj. muži 41-50 
4.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
5.Steif Richard1965kraj. muži 71-80 
6.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
7.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
8.Vajgl Lukáš1984reg. muži 20 
9.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
10.Vytlačil Václav1959reg. muži 101-120 
11.Kopecký Filip2002nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Radek1989kraj. muži 21-30 
2.Zedník Josef1987kraj. muži 31-40 
3.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 41-50 
4.Nováková Martina2002kraj. muži 71-80 
5.Smíšková Martina1979kraj. muži 101-120 
6.Špička Zbyněk1962kraj. muži 161-180 
7.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
8.Barták Karel2000kraj. muži 251-296 
9.Allertová Sára1999reg. muži 13N 
10.Vršovský Rudolf1976reg. muži 53N 
11.Běhounek Marcel1975reg. muži 69 
12.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 73 
13.Smetana Václav1965reg. muži 86 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
2.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 25,5 
3.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 25,5 
4.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
5.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
6.Kacálková Kristýna2003kraj. muži 85,5 
7.Novák Ondřej2005kraj. muži 190 
8.Němec Rostislav1971reg. muži 33 
9.Štěrba Pavel1973reg. muži 37 
10.Hloska Jan1998reg. muži 40 
11.Himko Jaroslav1950reg. muži 52 
12.Hrodek Šimon2004reg. muži 70 
13.Gamache Vincent1984nez. muži cizinec 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 31-40 
2.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 61-70 
3.Fencl Pavel1994kraj. muži 71-80 
4.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 91-100 
5.Filín Jan1961kraj. muži 121-140 
6.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
7.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 181-200 
8.Polanecký Miroslav1963kraj. muži 201-250 
9.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 251-296 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 18 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 85,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
8.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
9.Váňa Hynek1969kraj. muži 170,5 
10.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
11.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
12.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
13.David Jaroslav1959kraj. muži N 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 35,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 35,5 
3.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
4.Držálek Jan1958kraj. muži 55,5 
5.Sučík Jan1998kraj. muži 95,5 
6.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
7.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
8.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
9.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 16 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 35,5 
3.Matušek Petr1988kraj. muži 85,5 
4.Neumann Martin1980kraj. muži 110,5 
5.Neumann Jan1956kraj. muži 130,5 
6.Phanthe Dung1963kraj. muži 170,5 
7.Mrázek Michal1980kraj. muži 225,5 
8.Kopecký Karel1955kraj. muži nez 
9.Fučík Zdeněk1960kraj. muži nez 
KST Jirkov A - TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 12 
2.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 55.5 
3.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 65.5 
4.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 85,5 
5.Veselý Petr1977kraj. muži 75,5 
6.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
7.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
8.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
9.Šimonek Milan1956kraj. muži 130,5 
10.Dänner Michal1994kraj. muži 130,5 
11.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
12.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
13.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
14.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
15.Šístek Pavel1966kraj. muži 45,5 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
2.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 35,5 
3.Rovner Antonín1980kraj. muži 45,5 
4.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
5.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
6.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
7.Srp Pavel1974reg. muži 45,5 
8.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
9.Sebránek Jan2004reg. muži 45,5 
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 55,5 
2.Keller Filip2003kraj. muži 55,5 
3.Holovčák Jiří1972kraj. muži 55,5 
4.Záruba David2002kraj. muži 75,5 
5.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
6.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
7.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
8.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
9.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
10.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 273 
Krajský přebor I. třídy
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Martin1970kraj. muži 91-100 
2.Štika Jiří st.1953kraj. muži 91-100 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 101-120 
4.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 121-140 
5.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
6.Soukup Karel1959kraj. muži 141-160 
7.Hrivňák Petr1967kraj. muži 161-180 
8.Mašek Martin2000kraj. muži 201-250 
9.Mládek Petr1990reg. muži 31-40 
10.Žejdlík Martin1977reg. muži 41-50 
11.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 51-60 
12.Berky Josef1975reg. muži 51-60 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
8.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
9.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
10.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
11.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
12.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
13.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
14.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
17.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
18.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Görner Darin1968kraj. muži 51-60 
2.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 91-100 
3.Gono Milan1971kraj. muži 101-120 
4.Podařil Petr1995kraj. muži 141-160 
5.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 181-200 
6.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 201-250 
7.Šašek Vladimír1961kraj. muži 251-296 
8.Vukliševič Tomáš1974kraj. muži 259-296 
9.Figa Norbert1978kraj. muži 251-296 
KST Apollo Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk1976kraj. muži 21-30 
2.Boháč Dominik1992kraj. muži 61-70 
3.Budinský Petr1979kraj. muži 61-70 
4.Nechyba Radim2007kraj. muži 141-160 
5.Hanušová Monika1972kraj. muži 141-160 
6.Kabelka Jakub2009kraj. muži 141-160 
7.Jedlička Karel2008kraj. muži 181-200 
8.Kmoníčková Petra2005kraj. muži 201-250 
9.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 251-296 
10.Lžičař Martin1985reg. muži 9 
11.Kmoníček Martin st.1975reg. muži 39 
12.Konya Miroslav1947reg. muži 48 
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítů Václav2004kraj. muži 51-60 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 61-70 
3.Ajdini Tereza2003kraj. muži 71-80 
4.Boehm Přemysl1955kraj. muži 141-160 
5.Šich Jaroslav1959kraj. muži 141-160 
6.Vlasák Radek1981kraj. muži 181-200 
7.Mach František2001kraj. muži 201-250 
8.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
9.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 201-250 
10.Demeter Jan1961kraj. muži 201-250 
11.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 201-250 
12.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-296 
13.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-296 
14.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-296 
15.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
16.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
17.Blažek Jan1999nez. muži  
TJ Slavoj Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Lubomír1965kraj. muži 61-70 
2.Weichart Martin1977kraj. muži 81-90 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 101-120 
4.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 181-200 
5.Zápotocký Milan1971kraj. muži 161-180 
6.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-296 
7.Plutnar Jaroslav1951kraj. muži 251-296 
8.Mašek Jan2005kraj. muži 251-296 
9.Novák Jiří1956reg. muži 54 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
2.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
3.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
4.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
5.Váňa Hynek1969kraj. muži 170,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
7.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
9.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 273,5 
10.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
11.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
2.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
3.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
4.Dänner Michal1994kraj. muži 130,5 
5.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
6.Šístek Pavel1966reg. muži 45,5 
7.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
8.Merxbauer Martin2007reg. muži 110,5 
9.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 18 
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Petr1977kraj. muži 75,5 
2.Šimonek Milan1956kraj. muži 130,5 
3.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
4.Fürst Ladislav1973kraj. muži 190,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
6.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
7.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
8.Judák Jiří1949reg. muži 65,5 
9.Domáň Josef2005reg. muži 85,5 
10.Žilka Filip2004reg. muži 95.5 
11.Fürst Jan1953nez. muži  
12.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
3.Ruta Vladimír1969kraj. muži 225,5 
4.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 273 
5.Hofmann Martin st.1969reg. muži 45,5 
6.Sebránek Jan2004reg. muži 45,5 
7.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
2.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
4.Srp Pavel1974reg. muži 45,5 
5.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
6.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
7.Fiška Václav1951reg. muži 55,5 
8.Písařík Karel1959reg. muži 55,5 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
2.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
3.Dvořák Martin1991kraj. muži 91-100 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
5.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
6.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
7.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
8.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
9.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
10.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
11.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
Krajský přebor II. tř. sk.A
TJ Spartak Lubenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 181-200 
2.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 201-250 
3.Šašek Vladimír1961kraj. muži 251-296 
4.Vukliševič Tomáš1974kraj. muži 259-296 
5.Figa Norbert1978kraj. muži 251-296 
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. muži 181-200 
2.Kafka Milan1977kraj. muži 201-250 
3.Růžička Josef1973kraj. muži 251-296 
4.Opolský František1976reg. muži 61-70 
5.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-296 
6.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
7.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
8.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
9.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
10.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
11.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
SK Havran Kryry A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Aleš1982reg. muži 3 
2.Lorenc František st.1967reg. muži 7 
3.Blail Ota1952reg. muži 12 
4.Skála Petr1984reg. muži 54 
5.Lorenc František ml.1999reg. muži 71 
6.Kneifl Jan1976reg. muži 77 
7.Kolář Pavel1967reg. muži 81 
8.Spurný Karel1968reg. muži 94 
9.Dressler Tomáš1986reg. muži 100 
10.Fiala Josef1991reg. muži 111 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpnička Michal1998kraj. muži 101-120 
2.Kadlec Matěj2003kraj. muži 121-140 
3.Kopenec Václav1965kraj. muži 141-160 
4.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 141-160 
5.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 141-160 
6.Brandtlová Sára2004kraj. muži 201-250 
7.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-296 
8.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 353 
9.Farkota Jiří ml.1969kraj. muži 360 
10.Brandtl Aleš2004kraj. muži 370 
11.Zach František1952kraj. muži 387 
12.Suško Michal1951kraj. muži 484 
13.Karas Pavel1950kraj. muži 551 
14.Gombik Štefan1951kraj. muži 668 
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Hynek1969kraj. muži 170,5 
2.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
3.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
4.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
5.Brožová Alena1974kraj. muži 273,5 
6.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 273,5 
7.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
8.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
9.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
10.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
11.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
12.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
13.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
14.Gulík Josef1958reg. muži 95,5 
15.Pourová Dina2004reg. muži 110,5 
16.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
17.Vobrubová Zuzana2006reg. muži 110,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sučík Jan1998kraj. muži 95,5 
2.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
3.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
4.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
5.Brůha Oldřich1958reg. muži 45,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
8.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
9.Drahota David1996nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 41-50 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 141-160 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 201-250 
4.Vondráček Josef1973kraj. muži 201-250 
5.Mikač Jiří1981kraj. muži 251-296 
6.Dvořák Michal1984nez. muži  
7.Pech Adam2005reg. muži 71-80 
8.Košťálek Tomáš1994reg. muži 91-100 
9.Černuška Josef1962nez. muži  
KST Jirkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
2.Kočvara Michal1993reg. muži 45,5 
3.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
4.Šístek Pavel1966reg. muži 45,5 
5.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
6.Judák Jiří1949reg. muži 65,5 
7.Kočvara Ivan1963reg. muži 75,5 
8.Domáň Josef2005reg. muži 85,5 
9.Žilka Filip2004reg. muži 95.5 
10.Merxbauer Martin2007reg. muži 110,5 
11.Škapová Alžběta2008reg. muži 130,5 
12.Hromádka David1986nez.  
Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 71-80 
2.Kraus Václav2000kraj. dci 101-120 
3.Culek Igor1965kraj. muži 161-180 
4.Jícha Milan1961kraj. muži 201-250 
5.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 201-250 
6.Voříšek Jan1958reg. muži 35,5 
7.Hlaváč Vít1984reg. muži 45,5 
8.Ujváry Miroslav1983reg. muži 65,5 
9.Šimek Libor1967reg. muži 85,5 
10.Bigar Jan1963reg. muži 110,5 
11.Studnička Petr1952reg. muži 110,5 
SKST Baník Most F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
2.Mandík Ladislav1974reg. muži 45,5 
3.Sebránek Jan2004reg. muži 45,5 
4.Hofmann Martin st.1969reg. muži 45,5 
5.Fiška Václav1951reg. muži 55,5 
6.Písařík Karel1959reg. muži 55,5 
7.Miškolci Milan1937reg. muži 65,5 
8.Čapský Miroslav1953reg. muži 65,5 
9.Basák Josef1947reg. muži 75,5 
10.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
11.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 75,5 
12.Beneš Jan1998reg. muži 85,5 
13.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 85,5 
14.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 85,5 
15.Wachtel Antonín1963reg. muži 85,5 
16.Skopec Karel1953reg. muži 85,5 
17.Houdková Helena1996reg. muži 95,5 
18.Kadlec Daniel2000nez.  
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 61-70 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 181.-200 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 201.-250 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 251.-296 
6.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16 
7.Blažek Jan1953reg. muži 23 
8.Stütz Rainer1968reg. muži 27 
9.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 81 
2.Brand Roman st.1964kraj. muži 161 
3.Stareček Martin1970kraj. muži 161 
4.Gabriel Josef1977kraj. muži 251 
5.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 55,5 
6.Procházka Oldřich1976reg. muži 65,5 
7.Rokyta Jan1983reg. muži 65,5 
8.Svoboda Petr1972reg. muži 65,5 
9.Magna Stanislav1951reg. muži 75,5 
10.Šafář František1954reg. muži 85,5 
11.Klimeš Petr1960reg. muži 999 
12.Ferraj Miroslav1975reg. muži 999 
Krajský přebor II. tř. sk.B
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 121-140 
2.Soukup Karel1959kraj. muži 141-160 
3.Hrivňák Petr1967kraj. muži 161-180 
4.Mašek Martin2000kraj. muži 201-250 
5.Mládek Petr1990reg. muži 31-40 
6.Žejdlík Martin1977reg. muži 41-50 
7.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 51-60 
8.Berky Josef1975reg. muži 51-60 
9.Freimann Karel1944reg. muži 61-70 
10.Jiroušek Martin1991reg. muži 71-80 
11.Mašek Jiří2003reg. muži 91-100 
12.Spodniak Jan1991reg. muži 121-130 
13.Beran Jakub1995reg. muži 00-00 
ST Brozany nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Pavel1970kraj. muži 170 
2.Šild Vladimír1958kraj. muži 225 
3.Vaníček Jaroslav1977kraj. muži 275 
4.Vaníček Jaroslav ml.1979kraj. muži 275 
5.Vaníček Pavel ml.2000reg. muži 95 
6.Šíma Jan1957reg. muži 110 
7.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
8.Šteker Radek1964reg. muži 130 
9.Horký Vladimír1980reg. muži 150 
10.Zach Ivan1960reg. muži 150 
11.Franz Jan1985reg. muži 150 
12.Kulík Josef1959reg. muži 150 
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šich Jaroslav1959kraj. muži 141-160 
2.Vlasák Radek1981kraj. muži 181-200 
3.Mach František2001kraj. muži 201-250 
4.Demeter Jan1961kraj. muži 201-250 
5.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 201-250 
6.Hromádka Martin1970kraj. muži 201-250 
7.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 201-250 
8.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 251-296 
9.Mach Dalibor1970kraj. muži 251-296 
10.Dohnal Jiří1986kraj. muži 251-296 
11.Mokriš Jakub1998reg. muži 81-90 
12.Kramár Jiří1989reg. muži 91-100 
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kročák Milan1963kraj. muži 61-70 
2.Reininger Rostislav1967kraj. muži 141-160 
3.Kir Martin1973kraj. muži 201-250 
4.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 201-250 
5.Roth Vilém1972reg. muži 31-40 
6.Hissen Martin1973reg. muži 41-50 
7.Slíva Petr1977reg. muži 41-50 
8.Štajger Viliam1958reg. muži 41-50 
9.Beneš Martin1969reg. muži 51-60 
10.Hybášek Roman1964reg. muži 51-60 
11.Knížek Josef1950reg. muži 51-60 
12.Dvořák Václav1948reg. muži 71-80 
13.Pelc Jiří1972reg. muži 91-100 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ledvina Vilém1961kraj. muži 61-70 
2.Filín Jan1961kraj. muži 121-140 
3.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
4.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 181-200 
5.Polanecký Miroslav1963kraj. muži 201-250 
6.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 251-296 
7.Kadlec Zdeněk1956kraj. muži 251-296 
8.Fiala Dušan1963nez.  
9.Polanecký Lukáš1989reg. muži 15 
ST Baroni Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 121-140 
2.Koutská Marie1992kraj. ženy 161-180 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 181-200 
4.Kalivoda Petr1961kraj. muži 201-250 
5.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 201-250 
6.Šolar Milan1958reg. muži 51-60 
7.Šolar Ladislav1962reg. muži 71-80 
8.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
9.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
SK Dubí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Jiří1963kraj. muži 161-180 
2.Worth Jan1968kraj. muži 201-250 
3.Barták Luboš1966kraj. muži 201-250 
4.Hubáček Tomáš1974kraj. muži 201-250 
5.Sochor Karel2003kraj. muži 251-296 
6.Mühlbauer Tomáš1984reg. muži 61-70 
7.Matas Jakub1986reg. muži 81-90 
8.Günther Emil1955reg. muži 91-100 
9.Maier Vilém1964reg. muži 101-110 
10.Bechyně Bohuslav1958reg. muži 111-120 
11.Hoffmann František1948reg. muži 111-120 
12.Tarnóczi Jan1994reg. muži 111-120 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 101-120 
2.Pavelková Lenka1981kraj. muži 141-160 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 161-180 
4.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 181-200 
5.Slavík Petr1972kraj. muži 201-250 
6.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
7.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
8.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
9.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
10.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
11.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
12.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
SKST Sokol Trnovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dražan Pavel1980reg. muži 25,5 
2.Mašek Petr1966reg. muži 25,5 
3.Slunéčko David1972reg. muži 35,5 
4.Jelínek Vlastimil1974reg. muži 75,5 
5.Špička Marcel1966reg. muži 75,5 
6.Vácha Zdeněk1958reg. muži 75,5 
7.Shejbal Jindřich1958reg. muži 85,5 
8.Semerád František1962reg. muži 95,5 
9.Cozl Václav1935reg. muži 105,5 
10.Dražan Zdeněk1960reg. muži 105,5 
11.Jančárek Tomáš1961reg. muži 105,5 
12.Pospíšil Ondřej2000nez. muži  
Sokol Libochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Jan2000kraj. muži 141-160 
2.Pavlata Roman1998kraj. muži 201-250 
3.Turek Jaroslav1993kraj. muži 201-250 
4.Šulc Milan1981kraj. muži 251-296 
5.Obr Ivan1948kraj. muži 251-296 
TJ Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 81-90 
2.Pidrman Petr1969kraj. muži 141-160 
3.Petrlík Josef1964kraj. muži 201-250 
4.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 251-296 
5.Bartoš Filip1993reg. muži 9 
6.Pechal Roman1966reg. muži 10 
7.Kusáková Milada1961reg. ženy 22 
8.Dlouhý Václav1977reg. muži 26 
9.Petržilka Vladislav1960reg. muži 49 
10.Šuma Jaroslav1946reg. muži 56 
11.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 60 
12.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 64 
13.Jech Petr1971reg. muži 96 
14.Vážný Jan1992reg. muži 105 
15.Nový Ladislav1969reg. muži 107 
16.Kabourek Vladimír st.1958nez. muži  
17.Němeček Josef1957nez. muži  
18.Pecinka Václav1951nez. muži  
SK Cítoliby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernášek Ivan1967kraj. muži 201-250 
2.Petržilka Jiří1962kraj. muži 201-250 
3.Krob Jan1974kraj. muži 251-300 
4.Makarius Jaromír1958reg. muži 18 
5.Rais Jindřich1965kraj. muži 251-300 
6.Rybák Milan1965reg. muži 24 
7.Knor Martin1971reg. muži 27 
8.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 36 
9.Růžek Jan1985reg. muži 39 
10.Hegr Miloslav1955reg. muži 44 
11.Reichl Jaroslav st.1969reg. muži 50 
12.Rambousek Jiří1985reg. muži 65 
13.Dubecký Zdenko1961reg. muži 77 
14.Vitmajer Roman1967reg. muži 79 
15.Bárta Jaromír1962reg. muži 80 
Krajský přebor II. tř. sk.C
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 130,5 
2.Stanislav Pavel1975kraj. muži 150,5 
3.Hrádek Tomáš1983kraj. muži 170,5 
4.Laube Robert1974kraj. muži 190.5 
5.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
6.Horejsek Jakub1994reg. muži 65,5 
7.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 75,5 
8.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
9.Mejzr Radek1971reg. muži 85,5 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 130,5 
2.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 150,5 
3.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 170,5 
4.Kotrba Petr1982kraj. muži 170,5 
5.Bláha František1952reg. muži 25,5 
6.Čada Jaroslav1975reg. muži 65,5 
7.Plicka František1956reg. muži 75,5 
8.Zimák Michal1951reg. muži 75,5 
9.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
10.Řezáč Josef2008reg. mži 170,5 
11.Cinibulk Miloš1974kraj. muži nez. 
SK Štětí Bechlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
2.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
3.Cedrych Tomáš1982reg. muži 41-50 
4.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
5.Novotný Petr1982reg. muži 51-60 
6.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
7.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
8.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
9.Šmejkal Michal1993reg. muži 91-100 
10.Plšek Richard1978reg. muži 91-100 
11.Beran Aleš1974reg. muži 101-120 
12.Novotný Pavel1975reg. muži 121-140 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 101-120 
2.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 121-140 
3.Honzík Stanislav1959kraj. muži 201-250 
4.Svrček Petr1947kraj. muži 251-296 
5.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 201-250 
6.Karásek Jiří1961reg. muži 45 
7.Duplinský Milan1987reg. muži 56 
8.Kovář Dušan1972reg. muži 64 
9.Barták Tomáš1979reg. muži 68 
10.Hladík Václav1947reg. muži 114 
11.Pospíšil Pavel1971reg. muži 118 
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 79 
2.Prášilová Petra1980ČR ženy 81 
3.Málek Josef1951kraj. muži 201-250 
4.Jonáš Stanislav1956kraj. muži 251-296 
5.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 201-250 
6.Bartošek Ivo1959reg. muži 61-70 
7.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
8.Zeman Vladimír1964reg. muži 85,5 
9.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 85,5 
10.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
11.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. muži 101-120 
2.Špička Zbyněk1962kraj. muži 161-180 
3.Pavlík Petr1974kraj. muži 201-250 
4.Allertová Sára1999reg. muži 13N 
5.Barták Karel2000kraj. muži 251-296 
6.Hauznerová Michaela1977reg. muži 22 
7.Vašinová Karina1977reg. muži 36 
8.Vršovský Rudolf1976reg. muži 53N 
9.Běhounek Marcel1975reg. muži 69 
10.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 73 
11.Peštová Eva1950reg. muži 85 
12.Smetana Václav1965reg. muži 86 
13.Pavlík Václav1946reg. muži 95 
14.Vašina Václav2009reg. muži 113 
15.Rada Filip2006reg. muži 116 
16.Malý Štěpán2005reg. muži 119 
17.Wallach Jindřich1970reg. muži 123 
SKST Děčín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
2.Kacálková Kristýna2003kraj. muži 85,5 
3.Novák Ondřej2005kraj. muži 190 
4.Hloska Jan1998reg. muži 35,5 
5.Němec Rostislav1971reg. muži 35.5 
6.Štěrba Pavel1973reg. muži 35,5 
7.Pfleger Stanislav1958reg. muži 46 
8.Povejšil Bohumil1959reg. muži 47 
9.Himko Jaroslav1950reg. muži 52 
10.Ramešová Magdaléna2002reg. muži 65 
11.Hrodek Šimon2004reg. muži 70 
12.Hlavacká Jana1971reg. muži 71 
13.Markalous Daniel2005reg. muži 78 
14.Nováková Eva1975nez. muži  
15.Schneiderová Jana1995nez. muži  
16.Jankovič Ondřej2005nez. muži  
17.Hampejsová Lucie2004nez. muži  
18.Švihnosová Eliška2006nez. muži  
SK Malá Veleň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Petr1974kraj. muži 130,5 
2.Hanuš Jiří1971kraj. muži 130,5 
3.Štípek Martin1975kraj. muži 170,5 
4.Scháněl Jaroslav1975kraj. muži 190,5 
5.Výborná Michala1982kraj. muži 225,5 
6.Stínil Luděk1975kraj. muži 273,5 
7.Bajus Roman1977reg. muži 65,5 
8.Frühauf Petr1966reg. muži 35,00 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zápotocký Milan1971kraj. muži 161-180 
2.Schneider Lubor1951kraj. muži 161-180 
3.Zach Vladimír1954kraj. muži 201-250 
4.Plutnar Jaroslav1951kraj. muži 251-296 
5.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 251-296 
6.Mašek Jan2005kraj. muži 251-296 
7.Pucherna Lubomír1949reg. muži 67 
8.Novák Jiří1956reg. muži 54 
9.Konrád Miroslav1954reg. muži 74 
10.Šimpach Josef1949reg. muži 98 
11.Konrád Josef1948reg. muži 108 
12.Kacerovský Pavel ml.2004reg. muži 112 
13.Kubín Miroslav1956reg. muži 120 
14.Kacerovský Pavel st.1962reg. muži 124 
TTC Litoměřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steif Richard1965kraj. muži 71-80 
2.Balcar František2004kraj. muži 101-120 
3.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
4.Vajgl Lukáš1984reg. muži 20 
5.Petržílková Eliška2006reg. muži 51-60 
6.Drbohlav Michal2002reg. muži 91-100 
7.Vytlačil Václav1959reg. muži 101-120 
8.Červenka Zdeněk1943reg. muži 101-120 
9.Krupka Martin2001reg. muži 101-120 
10.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
11.Ponocný Lubomír1956reg. muži 141-160 
12.Jančička Petr2004reg. muži 161-180 
TJ Pikron A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jaroslav1950reg. muži 29 
2.Bechtold Roman1962reg. muži 32 
3.Brabec Vlastimil1970reg. muži 38 
4.Derfl Dušan1978reg. muži 41 
5.Mergl Milan1963reg. muži 58 
6.Mareček Michal1963reg. muži 59 
7.Kronbauer Marek1965reg. muži 60 
TJ Slovan Varnsdorf A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 121-140 
2.Charouzek Martin1989kraj. muži 201-250 
3.Peleška Jiří1967kraj. muži 201-250 
4.Bušek Jiří1955kraj. muži 251-296 
5.Holubec Jiří1984kraj. muži 251-296 
6.Vejl Vladimír1953reg. muži 39 
Český pohár - 1. stupeň
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. muži 181-200 
2.Kafka Milan1977kraj. muži 201-250 
3.Růžička Josef1973kraj. muži 251-296 
4.Knieradl Josef1961kraj. muži 251-296 
5.Opolský František1976reg. muži 61-70 
6.Karez Jindřich1946reg. muži 61-70 
7.Nosek Jaroslav1973reg. muži 71-80 
8.Loefner Tomáš1977reg. muži 81-90 
9.Pech Martin2000reg. muži 71-80 
10.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
2.Oliva Michal1976kraj. muži 71-80 
3.Dvořák Martin1991kraj. muži 91-100 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 141-160 
5.Nedoma Jiří1958kraj. muži 181-200 
6.Holeček Josef1976reg. muži 61-70 
7.Jurista Josef1951reg. muži 71-80 
8.Pilař Libor1969reg. muži 81-90 
9.Burda Petr1970reg. muži 81-90 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
6.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
7.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
8.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
9.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
SK TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
2.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
3.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
4.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
5.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
6.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
7.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
8.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 18 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 85,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
8.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
9.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
3.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
4.Brožová Alena1974kraj. muži 273,5 
5.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 273,5 
6.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
7.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
8.Čmerda Tomáš2008reg. muži 95,5 
9.Gulík Josef1958reg. muži 95,5 
10.Vobrubová Zuzana2006reg. muži 110,5 
11.Růžičková Barbora2007reg. muži 110,5 
12.Pourová Dina2004reg. muži 110,5 
13.Melisov Aibek1973reg. muži Ncizinec 
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plzák Jindřich1994reg. muži 65,5 
2.Kovařík Roman1963reg. muži 85,5 
3.Rytich Milan1964reg. muži 95,5 
4.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
5.Pich Jan st.1969kraj. muži 110,5 
6.Brejška Roman1975reg. muži N 
Stolní tenis Baroni Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 121-140 
2.Koutská Marie1992kraj. ženy 161-180 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 181-200 
4.Kalivoda Petr1961kraj. muži 201-250 
5.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 201-250 
6.Šolar Milan1958reg. muži 51-60 
7.Šolar Ladislav1962reg. muži 71-80 
8.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
9.Hřebačka Daniel1988reg. muži 121-140 
10.Ježek Karel1948nez. muži  
11.Štokr Martin1965nez. muži  
T.J. Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 101-120 
2.Pavelková Lenka1981kraj. muži 141-160 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 161-180 
4.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 181-200 
5.Slavík Petr1972kraj. muži 201-250 
6.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
7.Stranka Pavel1962reg. muži 91-100 
8.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
9.Marousek Jaroslav1953reg. muži 141-160 
10.Kuře Pavel1971reg. muži 141-160 
T.J. Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Futera Vratislav1963reg. muži 61-70 
2.Pospíšil Petr1979reg. muži 91-100 
3.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 121-140 
4.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
5.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
6.Cyrkva Zdeněk1976reg. muži 141-160 
7.Martínek Karel1966reg. muži 141-160 
8.Pěnka Zbyněk1961reg. muži 181-200 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 61-70 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 181.-200 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 201.-250 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 251.-296 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16 
2.Blažek Jan1953reg. muži 23 
3.Stütz Rainer1968reg. muži 27 
4.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
5.Dobrovolný Rostislav1959nez. muži nez. 
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šablatůra Kolman1961nez. muži nez. 
2.Zuzák Miroslav1969nez. muži nez. 
3.Juchnievicz Andrzej1956nez. muži nez. 
4.Kozlík David1996nez. muži nez. 
5.Tomeš Jiří1968nez. muži nez. 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 35,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 35,5 
3.Držálek Jan1958kraj. muži 55,5 
4.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
5.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 95,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
4.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
8.Drahota David1996nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 10 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 31-40 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Michal1984kraj. muži 41-50 
5.Vondráček Josef1973kraj. muži 51-60 
6.Mikač Jiří1981kraj. muži 51-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy