Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I
TJ Sokol Votice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lenka1970reg. muži 21-30 
2.Januš Ivan1958reg. muži 21-30 
3.Brejla Libor1967reg. muži nez. 
4.Januš Filip1994reg. muži 31-50 
5.Písařík Tomáš1995reg. muži 51-70 
6.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 101-150 
7.Jíša Tomáš1971reg. muži 101-150 
8.Procházka Pavel1970reg. muži 101-150 
9.Budka Miloslav1957reg. muži 151-200 
10.Žák Martin1992reg. muži 151-200 
11.Pařík Aleš1968reg. muži 151-200 
12.Zoul Petr1966reg. muži 151-200 
13.Žák Vladimír1955reg. muži 151-200 
14.Zavadil Rostislav1967reg. muži nez. 
15.Novák Milan1975reg. muži nez. 
Sokol Louňovice pod Blaníkem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hazmuka Pavel1981reg. muži 21-30 
2.Štěpánek Milan1978reg. muži 31-50 
3.Jíša Petr1980reg. muži 51-70 
4.Tichá Vendula1994reg. muži 51-70 
5.Kakos Miroslav1967reg. muži 101-150 
6.Bébr Milan1986reg. muži 101-150 
7.Remiš Tomáš1986reg. muži 101-150 
8.Tichý František1989reg. muži 150N 
9.Kahoun Josef1952reg. muži 200N 
10.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži 201-250 
11.Kahoun Josef ml.1978reg. muži 201-250 
12.Robertson Samuel2003reg. muži 201-250 
13.Matoušek Jan2007reg. muži 251-296 
14.Suk František2005reg. muži 251-296 
Sokol Divišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Dagmar1998reg. muži n 
2.Bošinová Veronika1998reg. muži 21-30 
3.Růžička Vladimír1950reg. muži 31-50 
4.Křížová Alena1989reg. muži 51-70 
5.Nožka Věslav1971reg. muži 51-70 
6.Bělina Nikola1965reg. muži 51-70 
7.Kříž Lubomír st.1958reg. muži 71-100 
8.Pekárek Milan st.1974reg. muži 71-100 
9.Slunečko Petr1975reg. muži 71-100 
10.Lehán Marko1993reg. muži 71-100 
11.Vodička Petr1971reg. muži 101-150 
12.Vlk Jaromír1982reg. muži 101-150 
SDH Petroupim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šostý Michal1978reg. muži 20 
2.Škvor David1980reg. muži 31-50 
3.Svoboda Petr1987reg. muži 51-70 
4.Pohunek Petr1985nez. muži  
5.Šturc Jaroslav1982reg. muži 51-70 
6.Klatovský Petr1983reg. muži 71-100 
7.Lejček Roman1970reg. muži 101-150 
8.Škvor Josef1950reg. muži 101-150 
9.Kysela Stanislav2007reg. sži 151-200 
10.Šturc Zdeněk1952reg. muži 151-200 
11.Beňatinský Jiří1974reg. muži 151-200 
12.Zavaďák Pavel1955reg. muži 151-200 
13.Hruška Jan2004reg. dci 151-200 
14.Hruška Petr1969reg. muži 201-250 
15.Fišer Michal1991reg. muži 201-250 
16.Muller Jan2006reg. sži 201-250 
17.Svoboda Jiří2004reg. dci 251-296 
Sokol Neveklov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar David1982reg. muži 6 
2.Holý Pavel1981reg. muži 9 
3.Valterová Markéta1993reg. ženy 40 
4.Peter Luboš1981nez. muži  
5.Veselý Libor1963reg. muži 19 
6.Horálek Jan1980nez. muži  
7.Kříž Zdeněk1975reg. muži 28 
8.Kačmar Michal1955reg. muži 22 
9.Peter Karel1950nez. muži  
TJ Sokol Teplýšovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bleha Lukáš1991reg. muži 21-30 
2.Breburda Milan1968reg. muži 51-70 
3.Sládek Jaroslav1967reg. muži 51-70 
4.Zeman Pavel1953reg. muži 71-100 
5.Šramota Pavel1969reg. muži 71-100 
6.Pessr Jiří1949reg. muži 101-150 
7.Grézl Dominik1975reg. muži 151-200 
8.Škvor Daniel2001reg. muži 201-250 
9.Kratochvíl Tomáš2000reg. muži 201-250 
10.Goby Vojtěch1992reg. muži 201-250 
11.Uršicová Radana1985reg. muži 251-296 
12.Lajdová Karolína2001nez. muži  
KST Týnec nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpárek František1954kraj. muži 301-350 
2.Balata Vladimír1960kraj. muži 350N 
3.Kastner Karel1973reg. muži 51-70 
4.Kratochvíl Christian1999reg. muži 51-70 
5.Pospíšil Jiří1951reg. muži 51-70 
6.Šípek Jiří1989reg. muži 71-100 
7.Cvaniga Jan1975reg. muži 101-150 
8.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-200 
9.Halák Karel1957nez. muži  
Sokol Pyšely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrt Martin1974reg. muži 31-50 
2.Melíšek Marian1968reg. muži 31-50 
3.Dráb Milan1974reg. muži 51-70 
4.Jiraň Jiří1981reg. muži 51-70 
5.Vejmelka Jaroslav1952reg. muži 51-70 
6.Kovařík Jiří1948reg. muži 71-100 
7.Hrach Miroslav1954reg. muži 71-100 
8.Hrivnák Milan1980reg. muži 101-150 
9.Gončar Ivan1977reg. muži 101-150 
10.Ptáček Pavel1948reg. muži 101-150 
11.Svašek Jan1961reg. muži 151-200 
12.Sukup Robert1976reg. muži 201-250 
13.Garay Lukáš1978reg. muži 250 
14.Klinderová Iva1964reg. ženy 251-296 
15.Černý Matěj1996reg. muži NN 
Stolní tenis Benešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Milan1968reg. muži 12. 
2.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
3.Mohr Tomáš1979reg. muži 31.-50. 
4.Hausenblas Jakub1997reg. muži 31.-50. 
5.Srb Pavel1978reg. muži 31.-50. 
6.Šachl David1972reg. muži 71.-100. 
7.Kohout Ondřej1982reg. muži 100N 
8.Černý Zdeněk1997reg. muži N. 
Stolní tenis Benešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50. 
2.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
3.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70. 
4.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70. 
5.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70. 
6.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100. 
7.Plíšek Jan2003reg. muži 71.-100. 
8.Plíšek Pavel2008reg. muži 71.-100. 
9.Vlasák Vladimír1967reg. muži 71.-100. 
10.Schuster Michael1948reg. muži 101.-150. 
11.Hnátek Jan1946reg. muži 150N 
12.Mrázek Miroslav1964reg. muži 151.-200. 
TJ Kavalier Sázava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmal Jan1988reg. muži 10 
2.Žoha Michal1979reg. muži 14 
3.Houdek Jakub2000reg. muži 21 - 30 
4.Linhart Pavel ml.1992reg. muži 31 - 50 
5.Šteflíček Jiří1957reg. muži 31 - 50 
6.Linhart Pavel st.1954reg. muži 51 - 70 
7.Šturc Jaroslav1951reg. muži 71 - 100 
8.Novák Jaroslav1956reg. muži 71 - 100 
9.Srb Miroslav1963reg. muži 71 - 100 
Okresní přebor II
TJ Úročnice Benešov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šejstal Zdeněk1974reg. muži 71.-100. 
2.Balata Luboš1963reg. muži 101.-150. 
3.Müller Tomáš1979reg. muži 101.-150. 
4.Klinger Vratislav1974reg. muži 150N 
5.Hruška Vojtěch1976reg. muži 151.-200. 
6.Jindřich Václav1976reg. muži 151.-200. 
7.Vnouček Václav1988reg. muži nez. 
8.Šejstal Tomáš2004reg. muži nez. 
9.Klinger Jakub2005reg. muži nez. 
10.Jindřich Václav ml.2011reg. muži nez. 
TJ Slavoj Čerčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žádník Jiří1961reg. muži 31.-50. 
2.Dykast Ladislav1955reg. muži 51.-70. 
3.Vocel Viktor1975reg. mži 71.-100- 
4.Mádr Václav1955reg. muži 101.-150. 
5.Bernard Pavel1984nez. muži  
6.Jelen Martin1973reg. muži 250N 
7.Procházka Pavel1954nez. muži  
TJ Slavoj Čerčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Jan1962reg. muži 51.-70. 
2.Matoušek Jakub1976reg. muži 71.-100. 
3.Tomašovič Ivan1949reg. muži 71.-100. 
4.Šrámek Pavel1957reg. muži 100N 
5.Panenka Antonín1948reg. muži 151.-200. 
6.Ševera Michal1949reg. muži 201.-250. 
7.Kodl Miloslav1954reg. muži 201.-250. 
8.Tomašovič Ivo1991reg. muži 201.-250. 
9.Matoušek Václav ml.1979reg. muži 201.-250. 
10.Novotný Jaroslav1964reg. muži 250N 
11.Matoušek Matěj2008reg. mži 251.-296. 
12.Jeníček Jiří1965nez. muži  
Krusičany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1990reg. muži 31.-50. 
2.Jahoda Luděk1981reg. muži 71.-100. 
3.Fulín Jiří1973reg. muži 101.-150. 
4.Chocholoušek Martin1993reg. muži 101.-150. 
5.Heřman Karel st.1969reg. muži 101.-150. 
6.Vozár Ján1972reg. muži 101.-150. 
7.Heřman Karel ml.1996reg. muži 101.-150. 
8.Kašpárek Marcel1975reg. muži 151.-200. 
9.Jančář Josef1950reg. muži 200N 
Sokol Divišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nožka Věslav1971reg. muži 51-70 
2.Bělina Nikola1965reg. muži 51-70 
3.Kříž Lubomír st.1958reg. muži 71-100 
4.Slunečko Petr1975reg. muži 71-100 
5.Pekárek Milan st.1974reg. muži 71-100 
6.Lehán Marko1993reg. muži 71-100 
7.Vodička Petr1971reg. muži 101-150 
8.Vlk Jaromír1982reg. muži 101-150 
9.Kuneš Luboš1992reg. muži 101-150 
10.Svoboda Lukáš1983reg. muži 101-150 
11.Ševčík Vojta2005reg. muži 151-200 
12.Dedera Jan2005reg. muži 151-200 
13.Dedera Tomáš2007reg. muži 151-200 
14.Müller Petr st.1968reg. muži 151-200 
15.Hurdová Gabriela2005reg. muži 201-250 
16.Gregor Filip2010reg. muži 251-296 
KST Týnec nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jiří1951reg. muži 51-70 
2.Šípek Jiří1989reg. muži 71-100 
3.Cvaniga Jan1975reg. muži 101-150 
4.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-200 
5.Váňa Jiří1953reg. muži 150N 
6.Masojídek Jiří1948reg. muži 151-200 
Sokol Pyšely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejmelka Jaroslav1952reg. muži 51-70 
2.Kovařík Jiří1948reg. muži 71-100 
3.Hrach Miroslav1954reg. muži 71-100 
4.Gončar Ivan1977reg. muži 101-150 
5.Ptáček Pavel1948reg. muži 101-150 
6.Hrivnák Milan1980reg. muži 101-150 
7.Svašek Jan1961reg. muži 151-200 
8.Sukup Robert1976reg. muži 201-250 
9.Garay Lukáš1978reg. muži 250 
10.Klinderová Iva1964reg. ženy 251-296 
11.Kolár Robert1977reg. muži 251-296 
Sokol Ostředek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Miroslav1956reg. muži 10N 
2.Budjač Libor1964nez. muži  
3.Měchura Stanislav1951reg. muži 50N 
4.Vosátka Martin1975reg. muži 51.-70. 
5.Vobecký Petr1968reg. muži 71.-100. 
6.Škvor Marek ml.1975reg. muži 71.-100. 
7.Žydyk Juraj1971reg. muži 71.-100. 
8.Stanovský Petr1980reg. muži 101.-150. 
9.Bartůšková Jarmila1968reg. muži 101.-150. 
10.Matouš Dominik1974reg. muži 150N 
11.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 151.-200. 
12.Styblik Petr1969reg. muži 151.-200. 
13.Lemberk Josef1963reg. muži 151.-200. 
14.Vosádka Martin1977reg. muži 151.-200. 
15.Císař Daniel2005reg. muži 201.-250. 
16.Suchánek Josef1953reg. muži 201.-250. 
17.Styblík Šimon2005reg. muži 201.-250. 
18.Kovář Vojtěch2008reg. muži 251.-296. 
19.Haiš Ondřej2008reg. muži 251.-296. 
20.Holejšovská Anna2008reg. muži 51.-70.Střídavý start z SKST Vlašim
Stolní tenis Benešov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1978reg. muži 31.-50. 
2.Šachl David1972reg. muži 71.-100. 
3.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100. 
4.Plíšek Jan2003reg. muži 71.-100. 
5.Plíšek Pavel2008reg. muži 71.-100. 
6.Vlasák Vladimír1967reg. muži 71.-100. 
7.Kohout Ondřej1982reg. muži 100N 
8.Schuster Michael1948reg. muži 101.-150. 
9.Hnátek Jan1946reg. muži 150N 
10.Mrázek Miroslav1964reg. muži 151.-200. 
11.Ottl František1938reg. muži N. 
SDH Olbramovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovský Pavel1976reg. muži 51-70 
2.Trázník Miroslav1974reg. muži 51-70 
3.Chudlářský Jaroslav1975reg. muži 101-150 
4.Topol Libor1969reg. muži 101-150 
5.Vosátka Milan1952reg. muži 151-200 
6.Rosol Jan1994reg. muži 151-200 
SDH Olbramovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bron Zdeněk1975reg. muži 71-100 
2.Pekárek Luboš1971reg. muži 71-100 
3.Novák Václav1977reg. muži 101-150 
4.Macháček Václav1987reg. muži 101-150 
5.Zimmerman Petr1974reg. muži 101-150 
6.Rosolová Alena1992reg. muži 250 
7.Soták Jíří1963reg. muži ne 
8.Doležal Ivan1956reg. muži 201-250 
TJ Kavalier Sázava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteflíček Jiří1957reg. muži 31 - 50 
2.Linhart Pavel st.1954reg. muži 51 - 70 
3.Šturc Jaroslav1951reg. muži 71 - 100 
4.Novák Jaroslav1956reg. muži 71 - 100 
5.Srb Miroslav1963reg. muži 71 - 100 
6.Martin Gábor1981reg. muži 200N 
Okresní přebor III
TATRAN Kamenný Přívoz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Oldřich ml.1978reg. muži 51. - 70 
2.Kukla Karel1965reg. muži 101. - 150 
3.Jirka Oldřich st.1951reg. muži 101. - 150 
4.Volek Radomír1948reg. muži 101. - 150 
5.Kováč Robert1973reg. muži 151. - 200 
6.Kukla Jakub2001reg. muži 151. - 200 
7.Bernard Josef2003reg. dci 151. - 200 
8.Horák František1950reg. muži 200N 
9.Hruška Pavel1977reg. muži 201. - 250 
10.Renda Miroslav1971reg. muži 201. - 250 
11.Černý Miloslav1952reg. muži 251. - 296 
TJ Sokol Votice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Tomáš1995reg. muži 51-70 
2.Lovíšek Lubomír1954reg. muži 101-150 
3.Jíša Tomáš1971reg. muži 101-150 
4.Procházka Pavel1970reg. muži 101-150 
5.Budka Miloslav1957reg. muži 151-200 
6.Žák Martin1992reg. muži 151-200 
7.Pařík Aleš1968reg. muži 151-200 
8.Zoul Petr1966reg. muži 151-200 
9.Žák Vladimír1955reg. muži 151-200 
10.Utínek Václav1948reg. muži nez. 
11.Novák Milan1975reg. muži nez. 
12.Zavadil Rostislav1967reg. muži nez. 
SK Mrač
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhá Marie1953reg. muži 51-70 
2.Pospíšil Tomáš1975reg. muži 51-70 
3.Rabiňák Jaroslav1957reg. muži 71-100 
4.Škvor Vladimír1964reg. muži 71-100 
5.Platil Jaroslav1974reg. muži 101-150 
Sokol Louňovice pod Blaníkem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kakos Miroslav1967reg. muži 101-150 
2.Bébr Milan1986reg. muži 101-150 
3.Remiš Tomáš1986reg. muži 101-150 
4.Tichý František1989reg. muži 150N 
5.Kahoun Josef1952reg. muži 200N 
6.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži 201-250 
7.Kahoun Josef ml.1978reg. muži 201-250 
8.Robertson Samuel2003reg. muži 201-250 
9.Matoušek Jan2007reg. muži 251-296 
10.Suk František2005reg. muži 251-296 
11.Bejbl Jan1986reg. muži nez 
12.Kahoun Petr1988reg. muži nez 
Sokol Heřmaničky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtiška Tomáš1992reg. muži 101-150 
2.Pištěk Jan1966reg. muži 101-150 
3.Šplíchal Ladislav1984reg. muži 151-200 
4.Cmíral Jaroslav1986reg. muži 151-200 
5.Řezáč Petr ml.2002reg. muži 201-250 
6.Dolejší Václav2002reg. muži 250N 
7.Davídek Milan1983reg. muži 297 
Krusičany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Karel st.1969reg. muži 101.-150. 
2.Vozár Ján1972reg. muži 101.-150. 
3.Heřman Karel ml.1996reg. muži 101.-150. 
4.Kašpárek Marcel1975reg. muži 151.-200. 
5.Jančář Josef1950reg. muži 200N 
6.Ptáčník Petr1971reg. muži N 
Sokol Divišov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Milan st.1974reg. muži 71-100 
2.Lehán Marko1993reg. muži 71-100 
3.Vlk Jaromír1982reg. muži 101-150 
4.Vodička Petr1971reg. muži 101-150 
5.Kuneš Luboš1992reg. muži 101-150 
6.Svoboda Lukáš1983reg. muži 101-150 
7.Ševčík Vojta2005reg. muži 151-200 
8.Dedera Jan2005reg. muži 151-200 
9.Müller Petr st.1968reg. muži 151-200 
10.Dedera Tomáš2007reg. muži 151-200 
11.Hurdová Gabriela2005reg. muži 201-250 
12.Gregor Filip2010reg. muži 251-296 
13.Lacko Pavel1950reg. muži n 
SDH Petroupim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jaroslav1982reg. muži 51-70 
2.Klatovský Petr1983reg. muži 71-100 
3.Lejček Roman1970reg. muži 101-150 
4.Škvor Josef1950reg. muži 101-150 
5.Kysela Stanislav2007reg. sži 151-200 
6.Šturc Zdeněk1952reg. muži 151-200 
7.Beňatinský Jiří1974reg. muži 151-200 
8.Zavaďák Pavel1955reg. muži 151-200 
9.Hruška Jan2004reg. dci 151-200 
10.Hruška Petr1969reg. muži 201-250 
11.Fišer Michal1991reg. muži 201-250 
12.Muller Jan2006reg. sži 201-250 
13.Svoboda Jiří2004reg. dci 251-296 
14.Černý Jiří1987nez. muži  
Sokol Neveklov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Libor1963reg. muži 19 
2.Kačmar Michal1955reg. muži 22 
3.Kříž Zdeněk1975reg. muži 28 
4.Kellner Jan1982reg. muži 39 
5.Peter Karel1950nez. muži  
6.Koutenská Zuzana1973nez. ženy  
Sokol Ostředek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vobecký Petr1968reg. muži 71.-100. 
2.Škvor Marek ml.1975reg. muži 71.-100. 
3.Žydyk Juraj1971reg. muži 71.-100. 
4.Stanovský Petr1980reg. muži 101.-150. 
5.Bartůšková Jarmila1968reg. muži 101.-150. 
6.Matouš Dominik1974reg. muži 150N 
7.Lemberk Josef1963reg. muži 151.-200. 
8.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 151.-200. 
9.Styblik Petr1969reg. muži 151.-200. 
10.Vosádka Martin1977reg. muži 151.-200. 
11.Císař Daniel2005reg. muži 201.-250. 
12.Suchánek Josef1953reg. muži 201.-250. 
13.Styblík Šimon2005reg. muži 201.-250. 
14.Haiš Ondřej2008reg. muži 251.-296. 
15.Kovář Vojtěch2008reg. muži 251.-296. 
Okresní přebor IV
TATRAN Kamenný Přívoz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kováč Robert1973reg. muži 151. - 200 
2.Kukla Jakub2001reg. muži 151. - 200 
3.Bernard Josef2003reg. dci 151. - 200 
4.Horák František1950reg. muži 200N 
5.Hruška Pavel1977reg. muži 201. - 250 
6.Renda Miroslav1971reg. muži 201. - 250 
7.Černý Miloslav1952reg. muži 251. - 296 
TJ Sokol Nesvačily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šticha Jakub1979reg. muži 101.-150 
2.Stibůrek Pavel1968reg. muži 151.-200 
3.Dráb Lukáš1982reg. muži 151.-200 
4.Sládeček Josef1954reg. muži 151.-200 
5.Lízner Stanislav1955reg. muži 151.-200 
6.Burský Vít1983reg. muži 201.-250 
7.Dráb Radomil1960reg. muži 201.-250 
8.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 201.-250 
9.Svejkovský Milan1976reg. muži 201.-250 
10.Macháček Filip1974reg. muži 201.-250 
11.Klíma Josef1985reg. muži 251.-296 
12.Dráb Martin1985reg. muži 300N 
Sokol Netvořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havelka Richard st.1973reg. muži 151-200 
2.Truhlář Ladislav1946reg. muži 151-200 
3.Fulín Ondřej1999reg. muži 151-200 
4.Ernestová Lucie1973reg. muži 151-200 
5.Bron Pavel1969reg. muži 151-200 
6.Šádek Zdeněk1972reg. muži 151-200 
7.Novotný Aleš2007reg. muži 151-200 
8.Šmeral Karel st.1947reg. muži 151-200 
9.Šmeral Adam2005reg. muži 201-250 
10.Čipera Martin2003reg. muži 250N 
11.Skalický Dominik2005reg. muži 251-296 
12.Langer Ondřej2005reg. muži 251-296 
13.Nejedlo Tadeáš2004reg. muži 251-296 
14.Havelka Richard2007reg. muži 806Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Sokol Divišov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Luboš1992reg. muži 101-150 
2.Svoboda Lukáš1983reg. muži 101-150 
3.Ševčík Vojta2005reg. muži 151-200 
4.Dedera Jan2005reg. muži 151-200 
5.Müller Petr st.1968reg. muži 151-200 
6.Dedera Tomáš2007reg. muži 151-200 
7.Hurdová Gabriela2005reg. muži 201-250 
8.Gregor Filip2010reg. muži 251-296 
9.Burda Marek1996reg. muži n 
10.Malý Marek1976reg. muži n 
11.Pekárek Milan ml.1982reg. muži n 
SDH Petroupim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Stanislav2007reg. sži 151-200 
2.Šturc Zdeněk1952reg. muži 151-200 
3.Beňatinský Jiří1974reg. muži 151-200 
4.Zavaďák Pavel1955reg. muži 151-200 
5.Hruška Jan2004reg. dci 151-200 
6.Hruška Petr1969reg. muži 201-250 
7.Fišer Michal1991reg. muži 201-250 
8.Muller Jan2006reg. sži 201-250 
9.Svoboda Jiří2004reg. dci 251-296 
10.Mikšík Radek1985nez. muži  
11.Řejha Jiří1962nez. muži  
12.Starosta Karel2010nez. nži  
13.Beňatinská Ella2010nez. nžy  
TJ Sokol Teplýšovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šramota Pavel1969reg. muži 71-100 
2.Pessr Jiří1949reg. muži 101-150 
3.Grézl Dominik1975reg. muži 151-200 
4.Škvor Daniel2001reg. muži 201-250 
5.Kratochvíl Tomáš2000reg. muži 201-250 
6.Goby Vojtěch1992reg. muži 201-250 
7.Uršicová Radana1985reg. muži 251-296 
8.Hakl Pavel1972nez. muži  
9.Škvor Vladimír1967nez. muži  
10.Sládek Jaroslav ml.2000nez. muži  
11.Šmakal Antonín1973nez. muži  
SK Bystřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klápa Vladislav2000reg. muži 151-200 
2.Vrtiška Martin1976reg. muži 151-200 
3.Kozák Jiří1975reg. muži 151-200 
4.Vrtiška David2003reg. muži 201-250 
5.Vala Jakub2007reg. sži 201-250 
6.Nedvěd Karel1946reg. muži 201-250 
7.Matoušková Zuzana2001reg. dky 201-250 
8.Randa David1979reg. muži 201-250 
9.Barák Luboš1972reg. muži 201-250 
10.Křivánek Dalibor2008reg. sži 201-250 
11.Hendrych Ondřej2006reg. sži 201-250 
12.Ebert Richard2006reg. sži 201-250 
13.Křivánek Matyáš2007reg. sži 251-296 
14.Šímová Lucie2009reg. sžy 251-296 
15.Slavík Zdeněk1961nez. muži nezařazen 
Sokol Pyšely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Pavel1948reg. muži 101-150 
2.Hrivnák Milan1980reg. muži 101-150 
3.Svašek Jan1961reg. muži 151-200 
4.Sukup Robert1976reg. muži 201-250 
5.Garay Lukáš1978reg. muži 250 
6.Klinderová Iva1964reg. ženy 251-296 
7.Kolár Robert1977reg. muži 251-296 
8.Hladík Petr1945reg. muži NN 
Sokol Ostředek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartůšková Jarmila1968reg. muži 101.-150. 
2.Matouš Dominik1974reg. muži 150N 
3.Nenáhlo Jindřich1952reg. muži 151.-200. 
4.Lemberk Josef1963reg. muži 151.-200. 
5.Styblik Petr1969reg. muži 151.-200. 
6.Vosádka Martin1977reg. muži 151.-200. 
7.Suchánek Josef1953reg. muži 201.-250. 
8.Císař Daniel2005reg. muži 201.-250. 
9.Styblík Šimon2005reg. muži 201.-250. 
10.Kovář Vojtěch2008reg. muži 251.-296. 
11.Haiš Ondřej2008reg. muži 251.-296. 
12.Škvorová Tereza2005reg. muži 251.-296. 
13.Styblík Matyáš2002reg. muži 251.-296. 
14.Dodek Petr2007nez. muži  
15.Dodeková Eliška2010nez. muži  
16.Císařová Michaela2008nez. muži  
17.Kovářová Daniela2006nez. muži  
SDH Olbramovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmerman Petr1974reg. muži 101-150 
2.Vosátka Milan1952reg. muži 151-200 
3.Rosol Jan1994reg. muži 151-200 
4.Soták Jíří1963reg. muži ne201-250 
5.Doležal Ivan1956reg. muži 201-250 
6.Rosolová Alena1992reg. muži 250 
7.Vilímek Miloš1975reg. muži ne 
Okresní přebor V
TJ Slavoj Čerčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panenka Antonín1948reg. muži 151.-200. 
2.Ševera Michal1949reg. muži 201.-250. 
3.Kodl Miloslav1954reg. muži 201.-250. 
4.Tomašovič Ivo1991reg. muži 201.-250. 
5.Matoušek Václav ml.1979reg. muži 201.-250. 
6.Novotný Jaroslav1964reg. muži 250N 
7.Jelen Martin1973reg. muži 250N 
8.Matoušek Matěj2008reg. mži 251.-296. 
9.Capouch Stanislav1965nez. muži  
10.Dvořáček Adam2006nez. sži  
11.Dvořáček Lukáš2008nez. mži  
12.Dvořáček Petr1973nez. muži  
13.Matoušek Václav st.1948nez. muži  
14.Síbrt Radek1975nez. muži  
TJ Sokol Nesvačily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lízner Stanislav1955reg. muži 151.-200 
2.Burský Vít1983reg. muži 201.-250 
3.Dráb Radomil1960reg. muži 201.-250 
4.Dolejší Jaroslav1980reg. muži 201.-250 
5.Klíma Josef1985reg. muži 251.-296 
6.Macháček Filip1974reg. muži 201.-250 
7.Svejkovský Milan1976reg. muži 201.-250 
8.Dráb Martin1985reg. muži 300N 
Sokol Louňovice pod Blaníkem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Josef1952reg. muži 200N 
2.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži 201-250 
3.Kahoun Josef ml.1978reg. muži 201-250 
4.Robertson Samuel2003reg. muži 201-250 
5.Matoušek Jan2007reg. muži 251-296 
6.Suk František2005reg. muži 251-296 
7.Tichá Lenka1988reg. muži nez 
8.Suk Jiří2007reg. muži nez 
KST Týnec nad Sázavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jiří1953reg. muži 150N 
2.Masojídek Jiří1948reg. muži 151-200 
3.Šafrata Miroslav1952nez.  
4.Souček Pavel1955nez.  
5.Kyncl Jakub2007nez.  
6.Hlaváček Václav2006nez.  
7.Fousek Petr2007nez.  
8.Beránek Tomáš2006nez.  
9.Hlaváček Jakub2009nez.  
SK Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Zuzana2001reg. dky 201-250 
2.Randa David1979reg. muži 201-250 
3.Barák Luboš1972reg. muži 201-250 
4.Křivánek Matyáš2007reg. sži 251-296 
5.Šach Jiří1983nez. muži  
6.Jedlan Jaroslav1973nez. muži nezařazen 
SK Bystřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Jakub2007reg. sži 201-250 
2.Nedvěd Karel1946reg. muži 201-250 
3.Křivánek Dalibor2008reg. sži 201-250 
4.Hendrych Ondřej2006reg. sži 201-250 
5.Ebert Richard2006reg. sži 201-250 
6.Šímová Lucie2009reg. sžy 251-296 
7.Hnátek Filip2006nez. sži  
8.Šefčík Marek2008nez. mži  
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kristýna2002reg. muži 3. 
2.Poláková Veronika ml.2008reg. muži 31.-50. 
3.Čížová Tereza2006reg. muži 31.-50. 
4.Holejšovská Anna2008reg. muži 51.-70. 
5.Kupsa Radim2008reg. muži 201.-250. 
6.Kupsa Tomáš2008reg. muži 201.-250. 
7.Maršíčková Laura2011reg. muži 251.-296. 
8.Budilová Ella2012reg. muži 251.-296. 
9.Horáková Iveta2009reg. muži 251.-296. 
10.Kriglová Denisa2009reg. muži 251.-296. 
11.Müllerová Sofie2010reg. muži 251.-296. 
12.Polyak Patrik2007nez.  
13.Štauberová Adéla2006nez.  
14.Plešnerová Yveta2011nez.  
15.Jaroš Miroslav2008nez.  
Přebor žactva
TJ Sokol Votice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sloup David2007reg. sži 28 
2.Sloupová Magdalena2007reg. sži 30 
3.Duchoňová Karolína2008reg. sži 33 
4.Loudová Andrea2009reg. sži 39 
5.Kývalová Edina2010reg. sži 49 
6.Smažíková Anna2008nez. sži  
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polyak Patrik2007nez.  
2.Kupsa Radim2008nez.  
3.Kupsa Tomáš2008nez.  
4.Maršíčková Laura2011nez.  
5.Budilová Ella2012nez.  
6.Horáková Iveta2009nez.  
7.Kriglová Denisa2009nez.  
8.Lizák Dušan2010nez.  
9.Martínek Daniel2009nez.  
10.Müllerová Adriana2007nez.  
11.Müllerová Sofie2010nez.  
12.Plešnerová Yveta2011nez.  
13.Slavíková Tereza2011nez.  
14.Štauberová Adéla2006nez.  
15.Zeman Daniel2010nez.  
16.Jaroš Miroslav2008nez.  
SK Bystřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Jakub2007reg. sži 201-250 
2.Křivánek Dalibor2008reg. sži 201-250 
3.Hnátek Filip2006reg. sži 201-250 
4.Hendrych Ondřej2006reg. sži 201-250 
SK Bystřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ebert Richard2006reg. sži 201-250 
2.Křivánek Matyáš2007reg. sži 251-296 
3.Šímová Lucie2009reg. mžy 251-296 
4.Šefčík Marek2008nez. mži  
Sokol Ostředek D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Daniel2005reg. muži 201.-250. 
2.Styblík Šimon2005reg. muži 201.-250. 
3.Kovář Vojtěch2008reg. muži 251.-296. 
4.Haiš Ondřej2008reg. muži 251.-296. 
5.Škvorová Tereza2005reg. muži 251.-296. 
6.Dodek Petr2007nez. muži  
7.Dodeková Eliška2010nez. muži  
8.Císařová Michaela2008nez. muži  
9.Kovářová Daniela2006nez. muži  
Sokol Louňovice pod Blaníkem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Josef nejml.2006reg. muži 201-250 
2.Robertson Samuel2003reg. muži 201-250 
3.Matoušek Jan2007reg. muži 251-296 
4.Suk František2005reg. muži 251-296 
5.Suk Jiří2007reg. muži nez 
6.Krátká Alice2007reg. muži nez 
7.Vrtišková Barbora2009reg. muži nez 
8.Zach Ondřej2007reg. muži nez 
9.Zach Štěpán2009reg. muži nez 
Tatran Sedlčany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuška Vojtěch2007nez.  
2.Nguyen Kamil2005nez.  
3.Havel Filip2006nez.  
4.Král Ondřej2007nez.  
5.Hofmann Michael2006nez.  
6.Tatek Vojtěch2007nez.  
7.Vrzal Václav2006nez.  
8.Zeman Jakub2006nez.  
9.Brejla Petr2007nez.  
10.Nguyen Hoang Lam2009nez.  
11.Zeman Matěj2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy