Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1.třídy
TJ Sokol Velký Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhoták Lubor1978kraj. muži 251-300 
2.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
3.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
4.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
6.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
7.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
8.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
9.Hanušová Blanka1951reg. muži 101-130 
10.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
11.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
12.Čebiš Patrik2006reg. muži 161-190 
13.Čebišová Linda2010reg. muži 161-190 
14.Chod Jakub2004reg. muži 191-200 
15.Myška Michal2006reg. muži N 
KST Týnec nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Stanislav1971kraj. muži 251.-300. 
2.Mošna Petr1966reg. muži 11.-20. 
3.Cincibus Milan1967reg. muži 21.-40. 
4.Brunclík Marek1969reg. muži 41.-70. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 71.-100. 
6.Kubelka Lukáš1979reg. muži 101.-130. 
7.Novotný Radek1965reg. muži 101.-130. 
8.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
9.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
Sokol Zásmuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odvárka Leoš1965reg. muži 21 - 40 
2.Skyva Milan1949reg. muži 41 - 70 
3.Vojtíšek Tomáš1990reg. muži 41 - 70 
4.Krejčí František1951reg. muži 71 - 100 
5.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71 - 100 
6.Skývová Lenka1977reg. muži 71 - 100 
7.Suchý Ladislav1963reg. muži 101 - 130 
8.Švec Josef1968reg. muži 101 - 130 
9.Cikán Miloslav1965reg. muži 101 - 130 
10.Kašpar Milan1957reg. muži 131 - 160 
11.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 999 
12.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999 
13.Gubiš Vojtěch2005reg. dci 999 
14.Michálek Michael2007reg. muži 999 
15.Keder Igor1961nez. muži 999 
16.Kederová Jana1961nez. muži 999 
SK Nová Ves I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef ml.1987reg. muži 71-100 
2.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
3.Holeček Martin1989reg. muži 71-100 
4.Šíma Roman1966reg. muži 101-130 
5.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
6.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
7.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
8.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
9.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
10.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
11.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
12.Polák Zbyněk2005reg. dci 14 
13.Polák Filip2006reg. sži 14 
14.Hromádková Viktorie2008reg. mžy 16 
15.Hromádková Anna2006reg. sžy 26 
16.Tvrzníková Nicol2006reg. sžy 27 
17.Kadlec Lukáš2004reg. dci N 
18.Kosička Josef2007reg. sži N 
19.Čermák Jiří2006reg. sži N 
SK Křečhoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Luboš1962reg. muži 21-40 
2.Dej František1962reg. muži 21-40 
3.Smrkovský Jindřich1971reg. muži 41-70 
4.Valtr Petr1961reg. muži 71-100 
5.Moravec Petr1973reg. muži 71-100 
6.Sýkora Jaromír1971reg. muži 71-100 
7.Kubín Miloslav1956reg. muži 131-160 
8.Hrodek David1983reg. muži 131-160 
9.Ležal Milan1966reg. muži 131-160 
10.Flídr David1992reg. muži 161-190 
TJ Sokol Starý Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 11-20 
2.Havránek Stanislav1948reg. muži 21-40 
3.Salák Alois1958reg. muži 41-70 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 71-100 
5.Musil Jan1966reg. muži 41-70 
6.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
7.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 161-190 
TJ Sokol Český Brod "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Menz František1967reg. muži 11-20 
2.Kolář Marek st.1974reg. muži 71-100 
3.Chlad Martin1973reg. muži 71-100 
4.Janich Petr1970reg. muži 71-100 
5.Opršal Tomáš1971reg. muži 101-130 
6.Bašta Radek1979reg. muži 101-130 
7.Karban Tomáš1998reg. muži 131-160 
8.Gurčík Jan1965reg. muži 161-190 
9.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190 
10.Karban Karel st.1964reg. muži 191-200 
TJ Klučov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozumný Karel1975reg. muži 11. - 20. 
2.Chlumský Petr1987reg. muži 11. - 20. 
3.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 41. - 70. 
4.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 41. - 70. 
5.Mukařovský Aleš1972reg. muži 71. - 100. 
6.Heřtus Michal1962reg. muži 71. - 100. 
7.Cinegr Jiří1978reg. muži 161. - 190. 
8.Lambert Zdeněk1950reg. muži N 
9.Kaše Jakub2001nez. muži N 
10.Práchenský Dominik2001nez. muži N 
TJ Klučov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cherednik Konstantin1973reg. muži 21. - 40. 
2.Douša Ivan1959reg. muži 41. - 70. 
3.Říha Vlastimil1968reg. muži 41. - 70. 
4.Budský Radek1970reg. muži 41. - 70. 
5.Nekolný Josef1970reg. muži 101. - 130. 
6.Bossanyi Michal1962reg. muži 101. - 130. 
7.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101. - 130. 
8.Štábla Peter1982reg. muži 131. - 160.cizinec 
9.Říha Samuel2003nez. muži N 
Stolní tenis Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Martin1970reg. muži 9 
2.Havlíček Vladimír1974reg. muži 21-40 
3.Svoboda Miloš1968reg. muži 21-40 
4.Bednařík Martin1966reg. muži 41-70 
5.Pros Jan1965reg. muži 41-70 
6.Waters Jiří ml.1994reg. muži 41-70 
7.Pros Jaroslav1961reg. muži 41-70 
8.Výborný Pavel1968reg. muži 41-70 
9.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
10.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
TJ Sokol Velim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Petr1989reg. muži 21 - 40. 
2.Sixta Pavel1990reg. muži 41. - 70. 
3.Jeřala Pavel1974reg. muži 41. - 70. 
4.Svoboda Jan1995reg. muži 41. - 70. 
5.Škopek Martin1969reg. muži 71. - 100 
6.Vejtruba František1954reg. muži 71. - 100 
7.Opl Petr1968reg. muži 71. - 100 
8.Balouš Petr2002reg. muži 101. - 130. 
9.Kalva Tomáš2001reg. muži 131. - 160. 
10.Venkrbec Vít1964reg. muži 131. - 160. 
11.Dulík Roman1981reg. muži 161. - 190. 
12.Sahulka Radek2004reg. muži 161. - 190. 
13.Jeřábek Jakub2006nez. muži  
14.Jeřala Lukáš1988nez. muži  
15.Kaluský Ladislav2007nez. muži  
16.Sedláček Pavel1977nez. muži  
17.Vedral Daniel2007nez. muži  
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
2.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
3.Lichtenberg Petr1983reg. muži 71.-100. 
4.Kopiště Milan1965reg. muži 101.-130. 
5.Bártová Věra1975reg. muži 101.-130 
6.Bártová Kateřina2006reg. muži 161.-190. 
7.Fišera Miloš1991reg. muži 161.-190. 
8.Formánek Josef2002reg. muži 161.-190. 
9.Neprášek Jakub2002reg. muži 161.-190. 
10.Novák František2002reg. muži 161.-190. 
11.Musil Vít2007reg. muži 191.-200. 
12.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 191.-200. 
13.Bárta Jiří2009ČR mži 28 
Regionální soutěž 2.třídy
TJ Sokol Velký Osek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
2.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
3.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
4.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
5.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
6.Hanušová Blanka1951reg. muži 101-130 
7.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
8.Čebiš Patrik2006reg. muži 161-190 
9.Čebišová Linda2010reg. muži 161-190 
10.Chod Jakub2004reg. muži 191-200 
11.Myška Michal2006reg. muži N 
Viktoria Radim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968reg. muži 21-40 
2.Doskočil Václav1960reg. muži 41-70 
3.Prorok Jaroslav1965kraj. muži 70-100 
4.Hovorka Tomáš1973reg. muži 70-100 
5.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
6.Němeček Robert1971kraj. muži 131-160 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
8.Hovorka Marek2005reg. muži 131-160 
9.Vaníček Ivan1968reg. muži 161-190 
10.Mašín Miloslav1948nez. muži  
11.Josífek Jaroslav1984nez. muži  
12.Klimák Josef1945nez. muži  
Sokol Zásmuky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71 - 100 
2.Skývová Lenka1977reg. muži 71 - 100 
3.Suchý Ladislav1963reg. muži 101 - 130 
4.Švec Josef1968reg. muži 101 - 130 
5.Cikán Miloslav1965reg. muži 101 - 130 
6.Kašpar Milan1957reg. muži 131 - 160 
7.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 999 
8.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999 
9.Gubiš Vojtěch2005reg. dci 999 
10.Michálek Michael2007reg. muži 999 
11.Keder Igor1961nez. muži 999 
12.Kederová Jana1961nez. muži 999 
TJ Sokol Starý Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Jan1966reg. muži 41-70 
2.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
3.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
5.Pánek Daniel1976reg. muži 161-190 
TJ Klučov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mukařovský Aleš1972reg. muži 71. - 100. 
2.Heřtus Michal1962reg. muži 71. - 100. 
3.Nekolný Josef1970reg. muži 101. - 130. 
4.Bossanyi Michal1962reg. muži 101. - 130. 
5.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101. - 130. 
6.Štábla Peter1982reg. muži 131. - 160.cizinec 
7.Cinegr Jiří1978reg. muži 161. - 190. 
8.Lambert Zdeněk1950reg. muži N 
9.Kaše Jakub2001nez. muži N 
10.Práchenský Dominik2001nez. muži N 
11.Říha Samuel2003nez. muži N 
KST Týnec nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 71.-100. 
2.Kubelka Lukáš1979reg. muži 101.-130. 
3.Novotný Radek1965reg. muži 101.-130. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
5.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
ST Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Martin1984reg. mži 41.-70. 
2.Čížek Jiří1962reg. mži 101.-130. 
3.Lipka Roman1976reg. mži 101.-130. 
4.Vyhnánek Jakub1993reg. mži 101.-130. 
5.Fejfar Václav1982reg. mži 131.-160. 
6.Vyhnánek Vojtěch1990reg. mži 161.-190. 
Stolní tenis Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Jan1965reg. muži 41-70 
2.Waters Jiří ml.1994reg. muži 41-70 
3.Pros Jaroslav1961reg. muži 41-70 
4.Výborný Pavel1968reg. muži 41-70 
5.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
6.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
7.Zítka Jan1975reg. muži 101-130 
8.Zápotocký Milan1959reg. muži 101-130 
9.Havlíček Kamil1970reg. muži 131-160 
10.Lain Lukáš1984reg. muži 131-160 
11.Kruliš Ondřej2003reg. muži 191-200 
12.Pudlo Ladislav2005reg. muži 191-200 
13.Gruml Tomáš2001reg. muži 191-200 
14.Heřmámek Karel1987reg. muži 999 
15.Tichý Ondřej2003reg. muži 999 
16.Vančura Martin2003reg. muži 999 
17.Lejnar Petr1991reg. muži 999 
18.Vondráček Pavel1977reg. muži 999 
TJ Sokol Velim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brant Pavel1963reg. muži 41. - 70. 
2.Škopek Martin1969reg. muži 71. - 100 
3.Vejtruba František1954reg. muži 71. - 100 
4.Opl Petr1968reg. muži 71. - 100 
5.Balouš Petr2002reg. muži 101. - 130. 
6.Kalva Tomáš2001reg. muži 131. - 160. 
7.Venkrbec Vít1964reg. muži 131. - 160. 
8.Dulík Roman1981reg. muži 161. - 190. 
9.Sahulka Radek2004reg. muži 161. - 190. 
10.Jeřábek Jakub2006nez. muži  
11.Jeřala Lukáš1988nez. muži  
12.Kaluský Ladislav2007nez. muži  
13.Sedláček Pavel1977nez. muži  
14.Vedral Daniel2007nez. muži  
Stolní tenis Dobřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970reg. muži 3 
2.Pospíšil Libor1959reg. muži 41-70 
3.Opl Miroslav1962reg. muži 71-100 
4.Horký Miroslav1953reg. muži 101-130 
5.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
6.Švára Petr1969reg. muži 131-160 
7.Ježek Jiří1976reg. muži 131-160 
8.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
9.Horn Tomáš1977reg. muži 161-190 
10.Karafiát Tomáš1985reg. muži 161-190 
11.Slabý Jaroslav1962nez. muži  
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
2.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
3.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
4.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
5.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
6.Syrový Jiří1974nez. muži  
7.Syrový Matouš2007nez. dci  
8.Říha Petr1971nez. muži  
9.Reil Tomáš1963nez. muži  
10.Kellnerová Lada1972nez. ženy  
11.Novák Petr1973nez. muži  
12.Herman Michal1976nez. muži  
Regionální soutěž 3.třídy
TJ Sokol Velký Osek D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
2.Hanušová Blanka1951reg. muži 101-130 
3.Čebiš Patrik2006reg. muži 161-190 
4.Čebišová Linda2010reg. muži 161-190 
5.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
6.Chod Jakub2004reg. muži 191-200 
7.Myška Michal2006reg. muži N 
TJ Sokol Plaňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 101-130 
2.Ležal Jaromír1963reg. muži 101-130 
3.Koudelka Ivan1948reg. muži 131-160 
4.Batelka Petr1990reg. muži 131-160 
5.Lakatoš Josef1976reg. muži 131-160 
6.Kulhavý Roman1963reg. muži 131-160 
7.Komárek Josef1948reg. muži 161-190 
SK Nová Ves I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
2.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
3.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
4.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
5.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
6.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
7.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
8.Polák Zbyněk2005reg. dci 14 
9.Polák Filip2006reg. sži 14 
10.Hromádková Viktorie2008reg. mžy 16 
11.Hromádková Anna2006reg. sžy 26 
12.Tvrzníková Nicol2006reg. sžy 27 
13.Kadlec Lukáš2004reg. dci N 
14.Kosička Josef2007reg. sži N 
15.Čermák Jiří2006reg. sži N 
SK Křečhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr1973reg. muži 71-100 
2.Sýkora Jaromír1971reg. muži 71-100 
3.Hrodek David1983reg. muži 131-160 
4.Ležal Milan1966reg. muži 131-160 
5.Kubín Miloslav1956reg. muži 131-160 
6.Flídr David1992reg. muži 161-190 
TJ Sokol Český Brod "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opršal Tomáš1971reg. muži 101-130 
2.Bašta Radek1979reg. muži 101-130 
3.Karban Tomáš1998reg. muži 131-160 
4.Gurčík Jan1965reg. muži 161-190 
5.Linger Tomáš1997reg. muži 161-190 
6.Kabíček Jan2002reg. muži 161-190 
7.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190 
8.Chlad Matyáš2004reg. muži 161-190 
9.Opršal Dan1997ČR muži 161-190 
10.Kolář Denis2006reg. muži 161-190 
11.Valentová Klára2006ČR muži 161-190 
12.Kyba Ondřej2004reg. muži 191-200 
13.Heiniš Jakub2005reg. muži 191-200 
14.Karban Karel st.1964reg. muži 191-200 
15.Homola Petr1953reg. muži N 
Stolní tenis Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
2.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
3.Zítka Jan1975reg. muži 101-130 
4.Zápotocký Milan1959reg. muži 101-130 
5.Havlíček Kamil1970reg. muži 131-160 
6.Lain Lukáš1984reg. muži 131-160 
7.Kruliš Ondřej2003reg. muži 191-200 
8.Pudlo Ladislav2005reg. muži 191-200 
9.Gruml Tomáš2001reg. muži 191-200 
10.Heřmámek Karel1987reg. muži 999 
11.Tichý Ondřej2003reg. muži 999 
12.Vančura Martin2003reg. muži 999 
13.Lejnar Petr1991reg. muži 999 
14.Vondráček Pavel1977reg. muži 999 
TJ Sokol Velim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balouš Petr2002reg. muži 101. - 130. 
2.Kalva Tomáš2001reg. muži 131. - 160. 
3.Venkrbec Vít1964reg. muži 131. - 160. 
4.Dulík Roman1981reg. muži 161. - 190. 
5.Sahulka Radek2004reg. muži 161. - 190. 
6.Jeřábek Jakub2006nez. muži  
7.Jeřala Lukáš1988nez. muži  
8.Kaluský Ladislav2007nez. muži  
9.Sedláček Pavel1977nez. muži  
10.Vedral Daniel2007nez. muži  
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártová Věra1975reg. muži 101.-130 
2.Bártová Kateřina2006reg. muži 161.-190. 
3.Fišera Miloš1991reg. muži 161.-190. 
4.Neprášek Jakub2002reg. muži 161.-190. 
5.Novák František2002reg. muži 161.-190. 
6.Formánek Josef2002reg. muži 161.-190. 
7.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 191.-200. 
8.Musil Vít2007reg. muži 191.-200. 
9.Bárta Jiří2009ČR mži 28 
10.Pokorný Vojtěch2008nez.  
11.Hlavatý Marek2006nez.  
12.Nováková Anežka2006nez.  
13.Poula Jakub2008nez.  
14.Tesař Michal2010nez.  
Stolní tenis Dobřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Jiří1976reg. muži 131-160 
2.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
3.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
4.Švára Petr1969reg. muži 131-160 
5.Horn Tomáš1977reg. muži 161-190 
6.Karafiát Tomáš1985reg. muži 161-190 
7.Slabý Jaroslav1962nez. muži  
8.Malina Josef1959nez. muži  
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
2.Syrový Jiří1974nez. muži  
3.Syrový Matouš2007nez. dci  
4.Říha Petr1971nez. muži  
6.Reil Tomáš1963nez. muži  
7.Herman Michal1976nez. muži  
8.Kellnerová Lada1972nez. ženy  
9.Novák Petr1973nez. muži  
TJ Klučov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101. - 130. 
2.Štábla Peter1982reg. muži 131. - 160.cizinec 
3.Cinegr Jiří1978reg. muži 161. - 190. 
4.Lambert Zdeněk1950reg. muži N 
5.Kaše Jakub2001nez. muži N 
6.Práchenský Dominik2001nez. muži N 
7.Říha Samuel2003nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy