Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopek Pavel1997kraj. muži 41.-50. 
2.Herout Tomáš1985kraj. muži 201.-250. 
3.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
4.Herout Václav1981reg. muži 51.-60. 
5.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
6.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
7.Babka Dominik2005reg. muži 81.-90. 
8.Dolejš Ladislav2003reg. muži 81.-90. 
9.Förster Vojtěch2006reg. muži 91.-100. 
10.Vacík Patrick1984reg. muži 100.N 
11.Baloun Jan2004reg. muži 101.-120. 
12.Jajčišin Martin1970reg. muži 101.-120. 
13.Cendelín Filip2008reg. muži 121.-149. 
14.Förster Josef1971reg. muži 121.-149. 
15.Förster Tomáš2009reg. muži 121.-149. 
16.Nácovský Ondřej2007reg. muži 121.-149. 
17.Langer Josef2013reg. sži 21.-30. 
18.Jandejsek Pavel1985nez.  
Sokol Močovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
2.Kristek Ondřej1999reg. muži 61-70 
3.Novotný Ondřej1986reg. muži 61-70 
4.Dastych Jiří1970reg. muži 71-80 
5.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
6.Rychetský Pavel1946reg. muži 81-90 
7.Kvaček Miloslav1972reg. muži 91-100 
8.Novotný Luboš1959reg. muži 101-120 
9.Neužil Jaroslav1972reg. muži 101-120 
10.Ošťádal Daniel1975reg. muži 121-149 
11.Stojanov Alexandr1951reg. muži 121-149 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
2.Švarc Petr1967reg. muži 41-50 
3.Váša Jan1979reg. muži 51-60 
4.Vlasák Ota1958reg. muži 51-60 
5.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
6.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
7.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
8.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
9.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121-149 
10.Skalický Tomáš1969reg. muži 121-149 
11.Puflerová Markéta2006reg. muži 121-149 
SKP Olympia Kutná Hora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Ivan1953reg. muži 31 - 40 
2.Darius Stanislav1959reg. muži 41 - 50 
3.Kunášek Josef1974reg. muži 41 - 50 
4.Vrána Miroslav1961reg. muži 41 - 50 
5.Kačírek David1977reg. muži 51 - 60 
6.Vaněk Jiří1959reg. muži 51 - 60 
7.Chyba Jaroslav1950reg. muži 61 - 70 
8.Remsa Vladimír1976reg. muži 90N 
9.Hurt Jan1978reg. muži 91 - 100 
10.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101 - 120 
11.Vlach Luděk1974reg. muži 101 - 120 
TJ Sokol Čáslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
2.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
3.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
4.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
5.Smetana Filip2005reg. muži 121-149 
6.Kratochvíl Šimon2010reg. sži 11-15 
7.Kasal Jan1979reg. muži nezař. 
8.Líska David1974reg. muži nezař. 
9.Líska Jakub2007reg. muži 101-120Střídavý start z TJ Církvice, spolek
TJ Sokol Čáslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
2.Stínil Václav1950reg. muži 61-70 
3.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
4.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
5.Reimann Jakub2007reg. muži 101-120 
6.Sosnovec Martin ml.2006reg. muži 121-149 
7.Řezníček Jan2006reg. muži 149N 
8.Svoboda Michal2008reg. sži 16-20 
9.Mundil Robert1988reg. muži nezař. 
TJ Sokol Malín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beňuš Petr1976reg. muži 16.-20. 
2.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21.-30. 
3.Kvíz Martin1982reg. muži 30. N 
4.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
5.Kořínek Milan1976reg. muži 50. N 
6.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
7.Růžička Daniel2006reg. muži 101.-120. 
8.Faltín Antonín1955nez.  
TJ Sokol Malín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolman Leon2003reg. muži 41.-50. 
2.Křenovský Štěpán2003reg. muži 61.-70. 
3.Sytař Dan2001reg. muži 61.-70. 
4.Fryml Filip1993reg. muži 61.-70. 
5.Fiedler Jan1956reg. muži 81.-90. 
6.Kárník Jiří2003reg. muži 91.-100. 
7.Svoboda Jiří2004reg. muži 121.-149. 
8.Veverková Kateřina2003reg. muži 121.-149. 
TJ Sokol Starkoč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čakovský Milan st.1971reg. muži 11.-15. 
2.Palát Dominik1998reg. muži 21.-30. 
3.Čakovský Michal1991reg. muži 31.-40. 
4.Čakovský Milan ml.1989reg. muži 61.-70. 
5.Čakovský Karel1947reg. muži 90.N 
6.Kozák Pavel1968reg. muži N 
7.Novák Vladimír1948reg. muži N 
TJ Sokol Zbraslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somberg Petr1971reg. muži 21-30 
2.Fuchs Martin1975reg. muži 31-40 
3.Světlík Milan ml.1970reg. muži 51-60 
4.Hnízdo Petr1979reg. muži 80N 
5.Jandík Luboš1964reg. muži 81-90 
6.Břečka Josef1965nez. muži 90N 
7.Fuchs Josef1949reg. muži 91-100 
8.Malina Jaroslav1957reg. muži 91-100 
9.Stoklasa Jan2002reg. muži 121-149 
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Kácov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frajt František1951reg. muži 71-80 
2.Svoboda Josef1940reg. muži 80n 
3.Kohout Milan1959reg. muži 81-90 
4.Lepič Jaroslav1961reg. muži 81-90 
5.Novotný Pavel1970reg. muži 91-100 
6.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
7.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
8.Křen Petr1958reg. muži 101-120 
9.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
10.Svoboda Milan1964reg. muži N 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
2.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
3.Dolejš Ladislav2003reg. muži 81.-90. 
4.Nácovský Ondřej2007reg. muži 121.-149. 
5.Baloun Jan2004reg. muži 101.-120. 
6.Fuchsová Kateřina2006reg. sži 8.N 
7.Fuchsová Adéla2008reg. sži 11.-15.N 
8.Langer Josef2013reg. sži 21.-30. 
9.Cendelín Tomáš ml.2011reg. sži 21.-30. 
10.Kupsa Radim2008reg. muži 201.-250.Střídavý start z SKST Vlašim
11.Kupsa Tomáš2008reg. muži 201.-250.Střídavý start z SKST Vlašim
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babka Dominik2005reg. muži 81.-90. 
2.Förster Vojtěch2006reg. muži 91.-100. 
3.Vacík Patrick1984reg. muži 100.N 
4.Jajčišin Martin1970reg. muži 101.-120. 
5.Cendelín Filip2008reg. muži 121.-149. 
6.Förster Josef1971reg. muži 121.-149. 
7.Förster Tomáš2009reg. muži 121.-149. 
TJ Sokol Malešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Martin1974reg. muži 41-50 
2.Douda Jiří1962reg. muži 81-90 
3.Melvald Lukáš1977reg. muži 91-100 
4.Kapička Aleš1983reg. muži 101-120 
5.Mráz Zdeněk1972reg. muži 101-120 
6.Balán Miloslav1958reg. muži 120N 
7.Kamenář Jan1991reg. muži nezařazen 
8.Starý Milan1961reg. muži nezařazen 
Sokol Močovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
2.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
3.Rychetský Pavel1946reg. muži 81-90 
4.Kvaček Miloslav1972reg. muži 91-100 
5.Novotný Luboš1959reg. muži 101-120 
6.Neužil Jaroslav1972reg. muži 101-120 
7.Ošťádal Daniel1975reg. muži 121-149 
8.Stojanov Alexandr1951reg. muži 121-149 
9.Hatala Peter1963nez. muži N 
10.Schoř Ladislav1981nez. muži N 
11.Kvaček Karel2002nez. muži N 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
2.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
3.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
4.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
5.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121-149 
6.Skalický Tomáš1969reg. muži 121-149 
7.Puflerová Markéta2006reg. muži 121-149 
8.Loužil Rostislav2008reg. sži 11-15 
9.Čermák Roman2007reg. sži 16-20 
10.Loužil Tomáš2007reg. sži 16-20 
11.Procházka David2006reg. sži 16-20 
12.Trojan Josef1952nez.  
SKP Olympia Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek David1977reg. muži 51 - 60 
2.Vaněk Jiří1959reg. muži 51 - 60 
3.Chyba Jaroslav1950reg. muži 61 - 70 
4.Remsa Vladimír1976reg. muži 90N 
5.Hurt Jan1978reg. muži 91 - 100 
6.Vlach Luděk1974reg. muži 101 - 120 
7.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101 - 120 
8.Freund Jiří1953nez.  
9.Hrčka Tomáš1981nez.  
TJ Sokol Malín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
2.Fiedler Jan1956reg. muži 81.-90. 
3.Kárník Jiří2003reg. muži 91.-100. 
4.Růžička Daniel2006reg. muži 101.-120. 
5.Svoboda Jiří2004reg. muži 121.-149. 
6.Veverková Kateřina2003reg. muži 121.-149. 
7.Procházka Albert2003nez.  
8.Uhrová Tereza2005reg. muži 121-149Střídavý start z TJ Církvice, spolek
TJ Sokol Zbraslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandík Luboš1964reg. muži 81-90 
2.Břečka Josef1965nez. muži 90N 
3.Fuchs Josef1949reg. muži 91-100 
4.Malina Jaroslav1957reg. muži 91-100 
5.Stoklasa Jan2002reg. muži 121-149 
6.Samek Vladimír1945nez. muži  
TJ Sokol Chlístovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Lukáš1983reg. muži 41-50 
2.Král Miloslav1953reg. muži 41-50 
3.Král Milan1955reg. muži 51-60 
4.Sojka Tomáš1995reg. muži 71-80 
5.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
6.Podholová Soňa1985reg. muži 101-120 
7.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-149 
8.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-149 
9.Krtil František1947reg. muži 121-149 
10.Čermáková Markéta2005reg. muži 149 N 
11.Hervertová Natálie2001reg. muži 149 N 
12.Zikmunda Petr1966reg. muži nez. 
Regionální přebor 3. třídy
SKK Hlízov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlabal Jan1991reg. muži 101.-120. 
2.Procházka Adam1993reg. muži 120. N 
3.Huka Petr1964reg. muži 121.-149. 
4.Kačerovský Martin1985reg. muži 121.-149. 
5.Marián Libor1966reg. muži 121.-149. 
6.Matička Milan1985reg. muži 121.-149. 
7.Frinta Vladimír1966reg. muži 149. N 
8.Kačírek Tomáš1977nez. muži  
SKK Hlízov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dytrych Vladimír1973reg. muži 121.-149. 
2.Kačerovský Josef st.1963reg. muži 121.-149. 
3.Novák Dušan1973reg. muži 121.-149. 
4.Novák Denis2005reg. muži 121.-149. 
5.Novák Dušan ml.2005reg. muži 121.-149. 
6.Marián Martin1972reg. muži 149. N 
7.Kačerovský Josef1987reg. muži 149. N 
8.Beran Radek1991reg. muži 149. N 
9.Beran David1993nez. muži  
10.Troubil Jiří1998nez. muži  
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baloun Jan2004reg. muži 101.-120. 
2.Cendelín Filip2008reg. muži 121.-149. 
3.Förster Josef1971reg. muži 121.-149. 
4.Förster Tomáš2009reg. muži 121.-149. 
5.Fuchsová Kateřina2006reg. sži 8.N 
6.Fuchsová Adéla2008reg. sži 11.-15.N 
7.Langer Josef2013reg. sži 21.-30. 
8.Cendelín Tomáš ml.2011reg. sži 21.-30. 
9.Cendelín Tomáš st.1984nez.  
10.Lopko Mikuláš2008nez.  
11.Lopko Radim2010nez.  
12.Procházka Jan2002nez.  
TJ Církvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lísková Kateřina1976reg. muži 70 N 
2.Uher Petr1972reg. muži 71-80 
3.Líska Jakub2007reg. muži 101-120 
4.Uhrová Tereza2005reg. muži 121-149 
5.Uher Ondřej2008reg. muži 121-149 
6.Malimánek Matěj2007reg. muži 121-149 
7.Malimánek Petr2009reg. sži 16.-20. 
TJ Církvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejší Pavel1970reg. muži 81-90 
2.Tvaroha Jan1975reg. muži 91-100 
3.Kučera Svatopluk1972reg. muži 101-120 
4.Křížek Pavel1957reg. muži 101-120 
5.Kramář Jan1971reg. muži nez. 
6.Kašík Jaromír1946reg. muži nez. 
7.Michálek Vladimír1967reg. muži nez. 
TJ Sokol Uhlířské Janovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121-149 
2.Skalický Tomáš1969reg. muži 121-149 
3.Puflerová Markéta2006reg. muži 121-149 
4.Loužil Rostislav2008reg. sži 11-15 
5.Čermák Roman2007reg. sži 16-20 
6.Loužil Tomáš2007reg. sži 16-20 
7.Procházka David2006reg. sži 16-20 
TJ Sokol Čáslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reimann Jakub2007reg. muži 101-120 
2.Smetana Filip2005reg. muži 121-149 
3.Sosnovec Martin ml.2006reg. muži 121-149 
4.Řezníček Jan2006reg. muži 149N 
5.Kratochvíl Šimon2010reg. sži 11-15 
6.Svoboda Michal2008reg. sži 16-20 
7.Faltýn Karel1955reg. muži nezař. 
8.Havel Václav1953reg. muži nezař. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy