Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Primáč Vojtěch2002reg. muži 18-30 
2.Urban Milan1961reg. muži 18-30 
3.Bíba Jaroslav1951reg. muži 31-45 
4.Novák Aleš1975reg. muži 31-45 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 46-60 
6.Kubíček David1980reg. muži 61-68 
7.Moulis Pavel1968reg. muži 69-79 
8.Jablončík Tomáš2006reg. muži 95N 
9.Kovacs Václav1953reg. muži 103 N 
10.Ducháčková Lucie1996reg. muži 104-115 
11.Pešl Dominik2002reg. muži 126-133 
12.Franěk David1973reg. muži 126-133 
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 11.-17. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 18.-30. 
3.Zelenka Petr1970reg. muži 31.-45. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 31.-45. 
5.Hraba Milan1954reg. muži 60.N 
6.Dvořák Michal2001reg. muži 61.-68 
7.Carva Pavel1981reg. muži 69.-79. 
8.Štros Jan1977reg. muži 80.-90. 
9.Čech Miroslav1958reg. muži 90.N 
10.Zelenka Rostislav1957reg. muži 116.-122. 
11.Dvořák Miroslav1969reg. muži 116.-122. 
12.Kostrhoun Michal1968reg. muži 125.N 
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Jiří1974reg. muži 18.-30. 
2.Hrdlička Pavel1974reg. muži 31.-45. 
3.Točík Ondřej1992reg. muži 46.-60. 
4.Holan Josef1963reg. muži 60.N 
5.Bjalončík Emil1970reg. muži 96.-103. 
6.Sobota Miroslav1971reg. muži 96.-103. 
7.Budák Vladimír1946reg. muži 103.N 
8.Raček Jan1950reg. muži 115.N 
9.Schweizer Tomáš2004reg. muži 125.N 
10.Brauner Josef1941reg. muži 126.-133. 
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 18.-30. 
2.Bulíček Michael1993reg. muži 46.-60. 
3.Týc Petr1962reg. muži 46.-60. 
4.Babák Josef1962reg. muži 46.-60. 
5.Procházka Stanislav1957reg. muži 46.-60. 
6.Růžička Petr1973reg. muži 69.-79. 
7.Borecká Světluška1948reg. muži 91.-95. 
8.Slapnička Karel1953reg. muži 96.-103. 
9.Krejčová Eliška1927reg. muži 126.-133. 
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964reg. muži 18 - 30 
2.Papež Miloslav1989reg. muži 31 - 45 
3.Šimon Vladimír1952reg. muži 80 - 90 
4.Hollein Martin1972reg. muži 96 - 103 
5.Danaj Milan1945reg. muži 96 - 103 
TJ Sokol Dřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 11.-17. 
2.Káš Pavel1968reg. muži 31.-45. 
3.Poláková Lucie1985reg. muži 31.-45. 
4.Plocková Klára1991reg. muži 46.-60. 
5.Polák Jiří1956reg. muži 60.N 
6.Pleticha Robert1995reg. muži 95.N 
7.Šály Vladimír1987reg. muži 116-122. 
8.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 123.-125. 
9.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 126-133. 
10.Olmer Vladimír1969reg. muži 126-133. 
11.Dvořáková Lucie1975reg. muži 133.N 
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 17.N 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 31.-45. 
3.Coufal Martin1972reg. muži 61.-68. 
4.Hančl Jaroslav1973reg. muži 80.-90. 
5.Svárovský Luboš2004reg. muži 115.N 
6.Ježek František1944reg. muži 116.-122. 
7.Petera Jaroslav1941nez.  
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Petr1980reg. muži 46.-60. 
2.Štipák Roman1981reg. muži 46.-60. 
3.Novotný Josef1985reg. muži 46.-60. 
4.Vedral Pavel1978reg. muži 46.-60. 
5.Tobiášek Martin1980reg. muži 46.-60. 
6.Kloda Jiří1966reg. muži 61.-68. 
7.Kloda Stanislav1999reg. muži 61.-68. 
8.Karas Jiří1983reg. muži 68.N 
9.Točík David1996reg. muži 69.-79. 
10.Kebrle Jakub2000reg. muži 79.N 
11.Kebrle Jan2000reg. muži 90.N 
12.Ovsenáková Alena1952reg. muži 91.-95. 
13.Motl Ludvík1982reg. muži 103.N 
14.Polách Vojtěch2003reg. muži 103.N 
15.Hamák Václav1969reg. muži 104.-115. 
16.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 104.-115. 
17.Kotrč Miloslav1975reg. muži 104.-115. 
18.Novotný Petr1988reg. muži 115.N 
19.Kebrle Jindřich2007reg. muži 122.N 
20.Popová Kateřina2002reg. muži 122.N 
21.Motlová Michaela1986nez.  
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
2.Fabián Jiří1975reg. muži 18.-30. 
3.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
4.Brodský Miroslav1968reg. muži 45.N 
5.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
6.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
7.Kovařík Pavel1974reg. muži 96.-103. 
8.Kovaříková Marcela1979reg. muži 125.N 
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
2.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
3.Válek Zdeněk1974reg. muži 40.-60. 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
5.Hanák Jan1949reg. muži 61.-68. 
6.Klouček Milan1957reg. muži 80.-90. 
7.Guth Michael1999reg. muži 91.-95. 
8.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
9.Žitník Samuel2005reg. muži 104.-115. 
10.Novák Jiří1969reg. muži 104.-115. 
11.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 104.-115. 
12.Sauer Jan1960reg. muži 115.N 
13.Kočiš Ludovít1970nez.  
SK Mšeno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975reg. muži 11.-17. 
2.Bízek Zdeněk1961reg. muži 18.-30. 
3.Kummer Václav1961reg. muži 31.-45. 
4.Sedlák Tomáš1992reg. muži 69.-79. 
5.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 61.-68. 
6.Koloc Milan1961reg. muži 69.-79. 
7.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 69.-79. 
8.Hájková Magdalena1974reg. muži 80.-90. 
9.Vaněk Jindřich1953reg. muži 90 N 
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1972reg. muži 46-60 
2.Grigoriadi Roman1981reg. muži 69 - 79 
3.Zajbrlík Petr1972reg. muži 69 - 79 
4.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 80 - 90Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
5.Týnek Jan1958reg. muži 80 - 90 
6.Novotný Petr1964reg. muži 80 - 90 
7.Nikolov Kiril1947reg. muži 104 - 115 
Regionální přebor 2.třídy
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček David1980reg. muži 61-68 
2.Jablončík Tomáš2006reg. muži 95N 
3.Kovacs Václav1953reg. muži 103 N 
4.Ducháčková Lucie1996reg. muži 104-115 
5.Kůsová Adéla2007reg. muži 115 N 
6.Franěk David1973reg. muži 126-133 
7.Pešl Dominik2002reg. muži 126-133 
8.Bartoníčková Lucie2007reg. muži 133 N 
9.Kulíšek Matěj2007reg. sži 12 N 
10.Trnková Soňa2005nez.  
11.Přibyl Marek2007nez.  
12.Kopecký Václav2004nez.  
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Michal2001reg. muži 61.-68 
2.Carva Pavel1981reg. muži 69.-79. 
3.Štros Jan1977reg. muži 80.-90. 
4.Čech Miroslav1958reg. muži 90.N 
5.Zelenka Rostislav1957reg. muži 116.-122. 
6.Dvořák Miroslav1969reg. muži 116.-122. 
7.Kostrhoun Michal1968reg. muži 125.N 
8.Prokeš Filip1978nez.  
9.Růně Milan1979nez.  
10.Vítek Václav1962nez.  
TJ KRALUPY C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Stanislav1957reg. muži 46.-60. 
2.Růžička Petr1973reg. muži 69.-79. 
3.Borecká Světluška1948reg. muži 91.-95. 
4.Slapnička Karel1953reg. muži 96.-103. 
5.Bjalončík Emil1970reg. muži 96.-103. 
6.Sobota Miroslav1971reg. muži 96.-103. 
7.Budák Vladimír1946reg. muži 103.N 
8.Karas Ivan1960reg. muži 103.N 
9.Raček Jan1950reg. muži 115.N 
10.Schweizer Tomáš2004reg. muži 125.N 
11.Brauner Josef1941reg. muži 126.-133. 
12.Krejčová Eliška1927reg. muži 126.-133. 
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tobiášek Martin1980reg. muži 46.-60. 
2.Karas Jiří1983reg. muži 68.N 
3.Ovsenáková Alena1952reg. muži 91.-95. 
4.Hamák Václav1969reg. muži 104.-115. 
5.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 104.-115. 
6.Kotrč Miloslav1975reg. muži 104.-115. 
7.Kebrle Jindřich2007reg. muži 122.N 
8.Koudelka Patrik2006reg. sži 12. 
9.Dvořák Vojtěch2007reg. sži 21. 
10.Hollein Adam2008reg. sži 24.N 
11.Hamák Adam1976nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 61.-68. 
2.Kloda Stanislav1999reg. muži 61.-68. 
3.Točík David1996reg. muži 69.-79. 
4.Kebrle Jakub2000reg. muži 79.N 
5.Kebrle Jan2000reg. muži 90.N 
6.Motl Ludvík1982reg. muži 103.N 
7.Polách Vojtěch2003reg. muži 103.N 
8.Novotný Petr1988reg. muži 115.N 
9.Popová Kateřina2002reg. muži 122.N 
10.Kuchta Šimon2006reg. sži 5. 
11.Kuchta Adam2006reg. sži 9. 
12.Schäfer Erik2007reg. sži 14.N 
13.Steinhauser Jakub2006reg. sži 19. 
14.Fikejs Kristián2010reg. sži 22. 
15.Bálek Ondřej2006reg. sži 23. 
16.Pop Petr1971nez.  
17.Štibinger Michal2002nez.  
18.Fikejs Michal1977nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jan1949reg. muži 61.-68. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 80.-90. 
3.Guth Michael1999reg. muži 91.-95. 
4.Novák Jiří1969reg. muži 104.-115. 
5.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
6.Žitník Samuel2005reg. muži 104.-115. 
7.Sauer Jan1960reg. muži 115.N 
8.Čubová Jana1988nez.  
9.Mekiš Milan1954nez.  
10.Urban Jaroslav1943nez.  
TJ Neratovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
2.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
3.Kovařík Pavel1974reg. muži 96.-103. 
4.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 104.-115. 
5.Kovaříková Marcela1979reg. muži 125.N 
6.Špinka Karel1949nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vais Jindřich1971reg. muži 69.-79. 
2.Horák Milan1973reg. muži 80.-90. 
3.Kolka Daniel1979reg. muži 103.N 
4.Ducháček Milan1969reg. muži 122.N 
5.Loudín Přemysl1986reg. muži 96.-103. 
6.Píša Martin1974reg. muži 104.-115. 
7.Žára Robert1976reg. muži 123.-125. 
8.Kubánek Kamil1974reg. muži 125.N 
9.Krejčí František1975reg. muži 125.N 
10.Žára Michal1986reg. muži 125.N 
11.Hájek Jaroslav1978reg. muži 133.N 
SK Mšeno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 61.-68. 
2.Koloc Milan1961reg. muži 69.-79. 
3.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 69.-79. 
4.Hájková Magdalena1974reg. muži 80.-90. 
5.Vaněk Jindřich1953reg. muži 90 N 
6.Živec Petr1948nez.  
7.Vysloužil Jaroslav1960nez.  
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 80 - 90 
2.Novotný Petr1964reg. muži 80 - 90 
3.Nikolov Kiril1947reg. muži 104 - 115 
4.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 116 -122 
5.Lhotský Miroslav1963reg. muži 104 - 115 
6.Pelikán Luboš1958reg. muži 123 - 125 
7.Pilinský Michal1994reg. muži 125 N 
8.Čermák Vladimír1957nez.  
9.Všetečka Ondřej1978nez.  
10.Pilinský Tomáš1993nez.  
Regionální přebor 3.třídy
TJ Sokol Libiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škaloud Martin1978reg. muži 96-103 
2.Douša Pavel1997reg. muži 116-122 
3.Pour Svatopluk1974reg. muži 116-122 
4.Mróz Roman1977reg. muži 122N 
5.Šebek Eduard1949reg. muži 126-133 
6.Homola Marek1975nez.  
7.Havlík Ivo1972nez.  
8.Holub Petr1975nez.  
9.Homolová Martina1975nez.  
10.Ryšlavá Pavla1976nez.  
11.Ryslavý Marek1976nez.  
12.Šebek Martin1976nez.  
TJ Sokol Dřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Jiří1956reg. muži 60.N 
2.Pleticha Robert1995reg. muži 95.N 
3.Šály Vladimír1987reg. muži 116.-122. 
4.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 123.-125. 
5.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 126.-133. 
6.Olmer Vladimír1969reg. muži 126.-133. 
7.Dvořáková Lucie1975reg. muži 133.N 
8.Krumlová Lucie2005nez.  
9.Ransdorf David2008nez.  
10.Krumlová Veronika2008nez.  
11.Hyška Jáchym2010nez.  
12.Šályová Nicol2011nez.  
13.Olmer Lukáš2011nez.  
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loudín Přemysl1986reg. muži 96.-103. 
2.Píša Martin1974reg. muži 104.-115. 
3.Žára Robert1976reg. muži 123.-125. 
4.Kubánek Kamil1974reg. muži 125.N 
5.Žára Michal1986reg. muži 125.N 
6.Krejčí František1975reg. muži 125.N 
7.Hájek Jaroslav1978reg. muži 133.N 
8.Hora Martin1975nez.  
9.Vacek Karel1992nez.  
SK Liběchov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Miloslav1973reg. muži 80.-90. 
2.Mikyska Radek1972reg. muži 91.-95. 
3.Miženko Milan1991reg. muži 91.-95. 
4.Gregorová Markéta1975reg. muži 104.-115. 
5.Pokorný Dominik2004reg. muži 115N 
6.Vítová Johana2007reg. sži 18 
7.Ryšavý Jiří2007reg. sži 20 
TJ Neratovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žitník Samuel2005reg. muži 104.-115. 
2.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
3.Sauer Jan1960reg. muži 115.N 
4.Kovaříková Marcela1979reg. muži 125.N 
5.Šťastný Ondřej2008nez.  
6.Beneš Pavel2006nez.  
7.Blecher Tobiáš2009nez.  
8.Hnátek Lukáš2004nez.  
9.Kratochvíl Lukáš2003nez.  
10.Homola Ondřej2007nez.  
11.Musil Adam Matyáš2008nez.  
12.Spousta Ondřej2008nez.  
13.Káš Pavel ml.2005nez.  
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhotský Miroslav1963reg. muži 104 - 115 
2.Pelikán Luboš1958reg. muži 123 - 125 
3.Štěpán Stanislav1965reg. muži 125 N 
4.Pilinský Michal1994reg. muži 125 N 
5.Kundera Martin1988reg. muži 126 - 133 
6.Čáp Kamil1965reg. muži 133 N 
7.Šebek Petr1978reg. muži 133 N 
8.Havel Jiří1961nez.  
9.Herain David1973nez.  
10.Petržílka Ivan1965nez.  
Regionální přebor žactva
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítová Johana2007reg. sži 18 
2.Ryšavý Jiří2007reg. sži 20 
3.Kubek Theodor2006nez.  
4.Skala Tadeáš2007nez.  
5.Frydrych Pavel2010nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchta Šimon2006reg. sži 5 
2.Kuchta Adam2006reg. sži 9 
3.Kebrle Jindřich2007reg. sži 10 
4.Koudelka Patrik2006reg. sži 12 
5.Bálek Ondřej2006reg. sži 23 
6.Varhulíková Kamila2011nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schäfer Erik2007reg. sži 14N 
2.Steinhauser Jakub2006reg. sži 19 
3.Dvořák Vojtěch2007reg. sži 21 
4.Fikejs Kristián2010reg. sži 22 
5.Hollein Adam2008reg. sži 24N 
6.Varhulík Michal2011nez.  
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoníčková Lucie2007reg. muži 133 N 
2.Přibyl Marek2007nez.  
3.Chloupek Štěpán2006nez.  
4.Pilař Václav2006nez.  
5.Kavala Jakub2007nez.  
6.Šimmer Matěj2009nez.  
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůsová Adéla2007reg. muži 115 N 
2.Kulíšek Matěj2007reg. sži 12 N 
3.Štich František2007nez.  
4.Judák Ondřej2007nez.  
5.Plešingr Martin2008nez.  
6.Pomrhonc Jan2008nez.  
TJ KRALUPY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartl Matěj2007nez.  
2.Langmaier Michal2009nez.  
3.Melounová Tereza2009nez.  
4.Bárta David2008nez.  
5.Hendrych Maxmilián2010nez.  
6.Hrdina Jan2009nez.  
7.Šlemr Ondřej2007nez.  
8.Umlauf Petr2009nez.  
9.Valter Radovan2010nez.  
10.Bezděk Tomáš2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy