Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Sokol Podlázky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka Michal1990reg. muži 16 - 20 
2.Vtelenský Luděk1983reg. muži 51 - 60 
3.Musil Filip1988reg. muži 51 - 60 
4.Čermák Vladimír1976reg. muži 51 - 60N 
5.Kříž Jakub1991reg. muži 61 - 80 
6.Marján Marcel1977reg. muži 101 - 120 
7.Kučera Kryštof1991reg. muži 101 - 120 
8.Kučera Michal st.1970reg. muži 101 - 120 
9.Mlčoch Petr1963reg. muži 101 - 120 
10.Michal Jaroslav1978reg. muži 101 - 120 
11.Gavura Jan1966reg. muži 121 - 150 
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
2.Lapka Miroslav1998reg. muži 21.-30. 
3.Krucký Milan1977reg. muži 31.-40. 
4.Kaňka Jakub1987reg. muži 31.-40. N 
5.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
6.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
7.Balcar Jaromír1947reg. muži 61.-80. N 
8.Blecha Lubomír1971reg. muži 101.-120. 
9.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121.-150. 
10.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 121.-150. 
11.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 121.-150. 
SK Dolní Stakory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Marek1977reg. muži 41-50 
2.Trávnický Luboš1979reg. muži 61-80 
3.Šádek Jaroslav ml.1973reg. muži 61-80 
4.Pejta Petr ml.1988reg. muži 61-80 
5.Matějů Václav1951reg. muži 61-80 
6.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 81-100 
7.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 81-100 
8.Pejta Petr st.1963reg. muži 101-120 
9.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
10.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150 
11.Šaněk Pavel1972reg. muži 121-150 
12.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
ST Dolní Bousov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štolovský Miloslav1979reg. muži 61-80 
2.Odstrčilík Tadeáš1989reg. muži 61-80 
3.Vlasáková Martina1975reg. muži 61-80 
4.Noha Jan1984reg. muži 81-100 
5.Doubek Miroslav1974reg. muži 81-100 
6.Vilhan Martin1991reg. muži 101-120 
7.Ungr Milan1961ČR muži 101-120 
8.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
9.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 121-150 
10.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
11.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
12.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
TJ Plazy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běloubek Roman1968reg. muži 81-100 
2.Hodboď Martin1993reg. muži 51-60 
3.Štolovský Josef1971reg. muži 61-80 
4.Folprecht Jan1984reg. muži 81-100 
5.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 81-100 
6.Ort Marek1976reg. muži 101-120 
7.Stejskal Jindřich1946reg. muži 101-120 
8.Čuban Zdeněk1964reg. muži 101-120 
9.Vyrtych Jiří1955reg. muži 101-120 
10.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
11.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 151-180 
12.Marek Jiří1956reg. muži 151-180 
TJ Březovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ginzlová Eva1989reg. muži 31-40 
2.Pazderník Václav1971reg. muži 41-50 
3.Vovčák Michal1976reg. muži 61-80 
4.Pazderník Roman1967reg. muži 81-100 
5.Takács Petr2002reg. muži 121-150 
6.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
7.Trlida Michal1978reg. muži 151-180 
8.Novotný David2001reg. muži 181-207 
9.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
10.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150 
11.Volák Martin1964reg. muži 101-120 
TJ AŠ Mladá Boleslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
2.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
3.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41-50 N 
4.Janoušková Jitka1975reg. muži 51-60 
5.Kargl Tomáš2003reg. muži 61-80 
6.Kupec Petr1977reg. muži 61-80 
7.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 
8.Sluka Čeněk1948reg. muži 101-120 N 
9.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
10.Veselý Adam2003reg. muži 121-150 
11.Jírovec Václav1942reg. muži 121-150 N 
12.Čapek Adam2005reg. muži 181-207 
13.Dlouhý Martin ml.2008reg. muži 181-207 
14.Sedláček Jan ml.1977nez.  
Sokol Březno ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Václav1957reg. muži 51-60 
2.Novotný Miroslav1981reg. muži 51-60 
3.Žďánský Milan1962reg. muži 61-80 
4.Klíma Miroslav1955reg. muži 101-120 
5.Urban Jiří1951reg. muži 81-100 
6.Vedral Jan1953reg. muži 121-150N 
7.Just Miloslav1969reg. muži 121-150 
8.Tominec Aleš1971reg. muži 121-150 
9.Šnajdr Josef1975reg. muži 151-180N 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80.Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy, z.s.
TJ Sokol Kochánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraník Jan1958reg. muži 41-50 
2.Vraník Pavel1961reg. muži 41-50 
3.Ježek Josef1948reg. muži 81-100 
4.Vaňousek Milan1974reg. muži 81-100 
5.Vaňousek Zdeněk1948reg. muži nez. 
6.Truhlář Antonín1976reg. muži nez. 
TJ Slavoj Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jiří1962reg. muži 21_30 
2.Řehořek Josef1959reg. muži 41-50 
3.Sajdl Vladimír1968reg. muži 61-80 
4.Brůžek Peter1969reg. muži 81-100Ncizinec 
5.Smutný Vratislav1949reg. muži 101-120N 
6.Cihlář Petr1985reg. muži N 
7.Rampas František1952reg. muži 101-120 
8.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
9.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-150 
10.Weber Quan Hai2004reg. muži 151-180 
11.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
12.Ďurfina Karel1958reg. muži 151_180 
13.Holub Vladimír1959reg. muži 151_180 
14.Chuvan Quy1962reg. muži 151_180cizinec 
15.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151_180 
16.Doubek Miroslav1953reg. muži 151_180 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
2.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
3.Černovský Pavel1981reg. muži 31.-40. 
4.Kracman Martin1973reg. muži 31.-40. 
5.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40.N 
6.Knobloch Pavel1989reg. mži 41. - 50.N 
7.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
8.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
9.Stránský Matyáš2006reg. muži 81.-100. 
10.Švasta Jindřich1957reg. muži 81.-100.N 
11.Kučera Josef1961reg. muži 121.-150. 
TTC Josefův Důl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Radek1979reg. muži 41-50 
2.Petrus Libor1964reg. muži 61-80 
3.Šlambor Oldřich1980reg. muži 61-80 
4.Veselý Jaroslav1948reg. muži 81-100 
5.Fanta Petr1982reg. muži 101-120 
6.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-180 
7.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 181-207 
8.Najman Jiří1957reg. muži 181-207 
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Podlázky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Jakub1991reg. muži 61 - 80 
2.Marján Marcel1977reg. muži 101 - 120 
3.Kučera Kryštof1991reg. muži 101 - 120 
4.Kučera Michal st.1970reg. muži 101 - 120 
5.Mlčoch Petr1963reg. muži 101 - 120 
6.Michal Jaroslav1978reg. muži 101 - 120 
7.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
8.Gavura Jan1966reg. muži 121 - 150 
9.Venera Petr1966reg. muži 121 - 150 
10.Žďánský Karel1962reg. muži 151 - 180 
TJ Sokol Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Zdeněk1957reg. muži 81-100 
2.Charvát Milan1961reg. muži 81-100 
3.Duška Jan1984reg. muži 81-100 
4.Šálený Petr2006reg. muži 81-100 
5.Berky Jozef1966reg. muži Ncizinec 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
2.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
3.Balcar Jaromír1947reg. muži 61.-80. N 
4.Blecha Lubomír1971reg. muži 101.-120. 
5.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121.-150. 
6.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 121.-150. 
7.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 121.-150. 
8.Svobodová Lucie1990nez.  
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1951reg. muži 61-80 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 81-100 
3.Pejta Petr st.1963reg. muži 101-120 
4.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
5.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150 
6.Šaněk Pavel1972reg. muži 121-150 
7.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
8.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
9.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
10.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
11.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
12.Jonáš Marek st.1975reg. muži 151-180.N 
13.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubek Miroslav1974reg. muži 81-100 
2.Vilhan Martin1991reg. muži 101-120 
3.Ungr Milan1961ČR muži 101-120 
4.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
5.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 121-150 
6.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
7.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
8.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
9.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
10.Hanč Martin1981reg. muži 181-207cizinec 
11.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
12.Matějčková Zuzana1988reg. muži 181-207 
TJ Plazy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 81-100 
2.Ort Marek1976reg. muži 101-120 
3.Stejskal Jindřich1946reg. muži 101-120 
4.Čuban Zdeněk1964reg. muži 101-120 
5.Trlida Hubert1957reg. muži nez 
6.Magušin Petr1966reg. muži nez 
7.Vyrtych Jiří1955reg. muži 101-120 
8.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
9.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 151-180 
10.Marek Jiří1956reg. muži 151-180 
11.Mejsnar Jan1973reg. muži 181-210N 
TJ AŠ Mladá Boleslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kargl Tomáš2003reg. muži 61-80 
2.Kupec Petr1977reg. muži 61-80 
3.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
4.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 
5.Sluka Čeněk1948reg. muži 101-120 N 
6.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
7.Veselý Adam2003reg. muži 121-150 
8.Jírovec Václav1942reg. muži 121-150 N 
9.Čapek Adam2005reg. muži 181-207 
10.Dlouhý Martin ml.2008reg. muži 181-207 
11.Švachová Lenka1986reg. muži 181-207 
12.Čapek Tomáš1971reg. muži 181-207 N 
13.Hendrych Petr1958nez.  
TJ Sokol Kosmonosy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
2.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
3.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
4.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
5.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
6.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
7.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
8.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
9.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
10.Odnoha Václav2006reg. sži 6. 
11.Štolovský David2008reg. mži 9, 
12.Daníček David2007reg. mži 16, 
13.Potměšil Pavel1962nez. muži  
TJ Sokol Kněžmost A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986reg. muži 11-15N 
2.Březina Pavel1986reg. muži 121-150 
3.Macek Jaroslav1977reg. muži 121-150 
4.Hybner Martin1969reg. muži 121-150 
5.Kalina Jaroslav1960reg. muži 121-150 
6.Sajdl Radek1981reg. muži 181-207 
7.Rašín Rastislav1975reg. muži 181-207 
8.Maršálek Petr1972reg. muži 181-207N 
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rampas František1952reg. muži 101-120 
2.Smutný Vratislav1949reg. muži 101-120N 
3.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-150 
4.Weber Quan Hai2004reg. muži 151-180 
5.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
6.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
7.Ďurfina Karel1958reg. muži 151_180 
8.Holub Vladimír1959reg. muži 151_180 
9.Chuvan Quy1962reg. muži 151_180cizinec 
10.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151_180 
11.Doubek Miroslav1953reg. muži 151_180 
12.Rampas Jakub2007reg. muži N 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1980reg. muži 51-60 
2.Sekelský Jan st.1946reg. muži 51-60 
3.Novotný Josef1949reg. muži 61-80 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 81-100 
5.Červinka František1983reg. muži 121-150 
6.Tahal Jiří1978reg. muži 121-150N 
7.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181-207 
8.Vosyka Jiří ml.2003reg. muži 181-207 
9.Vonášek Pavel1981reg. muži 181-207 
10.Martiak Pavol1967reg. muži 181-207 
TJ Sokol Otradovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
2.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
3.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
4.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
5.May Pavel1954reg. muži 121-150 
6.Mareš Pavel1954reg. muži 151-180 
7.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-180 
8.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
9.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
10.Fiala Jan1980nez.  
Regionální soutěž 3. třídy
TJ Sokol Podlázky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlčoch Petr1963reg. muži 101 - 120 
2.Michal Jaroslav1978reg. muži 101 - 120 
3.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
4.Gavura Jan1966reg. muži 121 - 150 
5.Venera Petr1966reg. muži 121 - 150 
6.Žďánský Karel1962reg. muži 151 - 180 
7.Röckel Sascha1980reg. muži 151 - 180 
8.Soumar Miroslav1961reg. muži 151 - 180 
9.Kozák Roman1969reg. muži 151 - 180N 
10.Hladký Petr1973reg. muži 181 - 207 
11.Živný Josef1954nez. muži  
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 81-100 
2.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150 
3.Šaněk Pavel1972reg. muži 121-150 
4.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 151-180 
5.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
6.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
7.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
8.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
9.Jonáš Marek st.1975reg. muži 151-180.N 
10.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
11.Jonáš Marek ml.2007reg. muži 181-207 
12.Šlambor Zdeněk1979reg. muži 181-207 
13.David Petr1969reg. muži 181-207.N 
14.Hercík Jiří ml.2007reg. muži 181-207.N 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 121-150 
2.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
3.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
4.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
5.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
6.Hanč Martin1981reg. muži 181-207cizinec 
7.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
8.Matějčková Zuzana1988reg. muži 181-207 
TJ Plazy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jiří1956reg. muži 151-180 
2.Vyrtych Jiří1955reg. muži 101-120 
3.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
4.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 151-180 
5.Mejsnar Jan1973reg. muži 181-210N 
6.Landsinger Tomáš1982reg. muži nez 
7.Zítka Miloslav1976reg. muži nez 
TJ Březovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Tomáš1976reg. muži 121-150 
2.Takács Petr2002reg. muži 121-150 
3.Trlida Michal1978reg. muži 151-180 
4.Volák Martin1964reg. muži 101-120 
5.Svoboda Pavel1978reg. muži N 
6.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
7.Vovčák Zdeněk1970reg. muži 181-207 
8.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
9.Novotný David2001reg. muži 181-207 
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sluka Čeněk1948reg. muži 101-120 N 
2.Žák Karel1946reg. muži 101-120 N 
3.Veselý Adam2003reg. muži 121-150 
4.Jírovec Václav1942reg. muži 121-150 N 
5.Čapek Adam2005reg. muži 181-207 
6.Dlouhý Martin ml.2008reg. muži 181-207 
7.Švachová Lenka1986reg. muži 181-207 
8.Čapek Tomáš1971reg. muži 181-207 N 
9.Čamrová Eliška1993nez.  
10.Dlouhý Martin st.1977nez.  
TJ Sokol Kosmonosy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
2.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
3.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
4.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
5.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
6.Odnoha Václav2006reg. sži 6. 
7.Štolovský David2008reg. mži 9, 
8.Daníček David2007reg. mži 16, 
Sokol Březno ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jiří1951reg. muži 81-100 
2.Just Miloslav1969reg. muži 121-150 
3.Tominec Aleš1971reg. muži 121-150 
4.Vedral Jan1953reg. muži 121-150N 
5.Šnajdr Josef1975reg. muži 151-180N 
6.Bišický Michal1996nez.  
7.Dutý Radek1972nez.  
8.Myška Jiří1953nez.  
TJ Slavoj Čistá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
2.Ráb Martin1972reg. muži 151-180 
3.Ďurfina Karel1958reg. muži 151_180 
4.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151_180 
5.Holub Vladimír1959reg. muži 151_180 
6.Chuvan Quy1962reg. muži 151_180cizinec 
7.Doubek Miroslav1953reg. muži 151_180 
8.Rampas Jakub2007reg. muži N 
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 121-150 
2.Mareš Pavel1954reg. muži 151-180 
3.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-180 
4.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
5.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
6.Honzák Miloš1961reg. muži 181-207 
7.Černý Vladimír1950reg. muži 181-207 
8.Richter Jan1943reg. muži 181-207 
9.Tonar Josef1950reg. muži 181-207 
10.Macura Zdeněk1991nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
2.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
3.Stránský Matyáš2006reg. muži 81.-100. 
4.Švasta Jindřich1957reg. muži 81.-100.N 
5.Kučera Josef1961reg. muži 121.-150. 
6.Kasal Jan2006reg. muži 181.-207. 
7.Šumera Matěj2009nez.  
8.Beran Martin2008nez.  
9.Douda Jan2007nez.  
10.Kracman Horst1998nez.  
11.Koťátko Matouš2005nez.  
12.Maděra Zdeněk1958nez.  
13.Matějů Štěpán2009nez.  
14.Švejdar Ondřej2008nez.  
TTC HESO Nepřevázka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císařovský Petr1965reg. muži 151-180 
2.Škába Petr1954reg. muži 151-180 
3.Vejvoda Roman1973reg. muži 151-180N 
4.Pulda Tomáš1996reg. muži N 
5.Pulda Radek1971reg. muži 181-207 
6.Jaček Pavel1965reg. muži 181-207N 
7.Beran Antonín1967reg. muži 181-207 
Regionální soutěž 4. třídy
TJ Sokol Podlázky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venera Petr1966reg. muži 121 - 150 
2.Žďánský Karel1962reg. muži 151 - 180 
3.Röckel Sascha1980reg. muži 151 - 180 
4.Soumar Miroslav1961reg. muži 151 - 180 
5.Kozák Roman1969reg. muži 151 - 180N 
6.Hladký Petr1973reg. muži 181 - 207 
7.Šindelář Petr1976nez. muži  
TTC Bělá pod Bezdězem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 121.-150. 
2.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 121.-150. 
3.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121.-150. 
4.Smékal Jiří2008kraj. mži 15. 
5.Balog Lukáš2010kraj. mži 27. 
6.Grundman Pavel ml.2004reg. dci 43.-44. 
7.Hašl Daniel2004reg. dci 46. 
8.Samlerová Kateřina2004reg. dky 4. 
9.Kulich Jan2006reg. sži 18. 
10.Stachová Simona2006reg. sžy 2. 
11.Matoušek Jakub2007reg. mži 7. 
12.Šámalová Eliška2008reg. mžy 1. 
13.Dvořák Karel1947nez.  
SK Dolní Stakory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
2.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
3.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
4.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-207 
5.Matějů Petr1975nez.  
SK Dolní Stakory E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-180 
2.Jonáš Marek st.1975reg. muži 151-180.N 
3.Jonáš Marek ml.2007reg. muži 181-207 
4.Šlambor Zdeněk1979reg. muži 181-207 
5.David Petr1969reg. muži 181-207.N 
6.Hercík Jiří ml.2007reg. muži 181-207.N 
ST Dolní Bousov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
2.Hanč Martin1981reg. muži 181-207cizinec 
3.Kužel Jiří1975reg. muži 181-207 
4.Matějčková Zuzana1988reg. muži 181-207 
5.Pitro Aleš2002nez. muži  
6.Šimon Marek1973nez. muži  
7.Hlaváčková Eliška2005nez.  
8.Suk David2005nez.  
9.Hlaváčková Jarmila1976nez.  
TJ Březovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vovčák Zdeněk1970reg. muži 181-207 
2.Vovčák Adam2006reg. muži 181-207 
3.Sucharda Jiří1969reg. muži 181-207N 
4.Růžička Tomáš1967reg. muži 151-180N 
5.Novotný David2001reg. muži 181-207 
6.Vovčák Jan2001reg. muži 181-207 
7.Maršálek Zdeněk1975reg. muži N 
8.Gregor František1969reg. muži N 
9.Ginzl Petr1975reg. muži N 
10.Bien Lukáš1986reg. muži N 
TJ Sokol Kněžmost B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalina Jaroslav1960reg. muži 121-150 
2.Sajdl Radek1981reg. muži 181-207 
3.Rašín Rastislav1975reg. muži 181-207 
4.Maršálek Petr1972reg. muži 181-207N 
5.Zita Mirek1958reg. muži 181-207 
6.Mareš Josef1963reg. muži N 
7.Beran Josef1983reg. muži N 
TJ Sokol Chotětov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červinka František1983reg. muži 121-150 
2.Tahal Jiří1978reg. muži 121-150N 
3.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181-207 
4.Vosyka Jiří ml.2003reg. muži 181-207 
5.Vonášek Pavel1981reg. muži 181-207 
6.Martiak Pavol1967reg. muži 181-207 
7.Moc Vladimír st.1941reg. muži N 
TJ Sokol Otradovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
2.Honzák Miloš1961reg. muži 181-207 
3.Kačírková Květa1990reg. muži 121-150 
4.Černý Vladimír1950reg. muži 181-207 
5.Richter Jan1943reg. muži 181-207 
6.Tonar Josef1950reg. muži 181-207 
7.Kopta Vladimír1944reg. muži 181-207 
8.Novák Ivo1973nez.  
TTC Josefův Důl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Petr1982reg. muži 101-120 
2.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-180 
3.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 181-207 
4.Najman Jiří1957reg. muži 181-207 
5.Barva Jaroslav1941nez. muži  
TTC HESO Nepřevázka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaček Pavel1965reg. muži 181-207N 
2.Boháček Miroslav1975reg. muži N 
3.Kafluk Miloslav1954reg. muži N 
4.Stehlík Jan1999reg. muži N 
5.Pulda Radek1971reg. muži 181-207 
6.Beran Antonín1967reg. muži 181-207 
7.Franc Lukáš1980reg. muži N 
8.Hendrych Josef1963reg. muži N 
9.Mareček Bohuslav1983reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy