Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
TJ Sokol Krchleby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
2.Hradecký Petr1973kraj. muži 350N 
3.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
4.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
5.Král Jindřich1959reg. muži 70N 
6.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
7.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
8.Kulhánek Vladimír1958reg. muži Nez 
9.Jeník Jindřich2006reg. muži Nez 
10.Líbal Matyáš2006reg. muži Nez 
11.Novotná Denisa2005reg. muži Nez 
TJ Spartak Pečky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Luděk1978reg. muži 31-50 
2.Nepovím František1962reg. muži 31-50 
3.Hotovec Tomáš1971reg. muži 31-50 
4.Votava Martin1993reg. muži 70 
5.Zach Tomáš1981reg. muži 101-150 
6.Holešovský Petr1955reg. muži 101-150 
7.Staněk Milan1966reg. muži 101-150 
8.Březina Jaroslav1963reg. muži 151-200 
TTC Poděbrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Vlastimil1956reg. muži 21-30 
2.Vojtíšek Miroslav1947reg. muži 31-50 
3.Žoha Libor1978reg. muži 51-70 
4.Omáčka David1992reg. muži 70 N 
5.Janišš Pavel1955reg. muži 71-100 
6.Pekárek František1999reg. muži 100 N 
7.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 100 N 
8.Veliký Miroslav1967reg. muži 100 N 
9.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
10.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
11.Černý Štěpán2002reg. muži 151-200 
12.Mareš Jan2002reg. muži 151-200 
13.Lokes Sebastián2005reg. muži 151-200 
14.Kolenčík Lukáš2007reg. mži 5 
15.Trajhan Miroslav1957reg. muži nezař. 
TJ Sadská E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
2.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
3.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
4.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
5.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
6.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
7.Velechovský Luboš1961reg. muži nezařazen 
8.Sklenička Jan1962reg. muži nezařazen 
9.Sláčal Pavel2004reg. muži nezařazen 
TJ Sadská D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
2.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
3.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
4.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
5.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
6.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 100 N 
7.Spilková Ivana1987kraj. muži 150N 
8.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
9.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
10.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
11.Švarc Ivo1979reg. muži nezařazen 
12.Dědek Martin1972reg. muži nezařazen 
13.Martin Petr1980reg. muži nezařazen 
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Miroslav1963reg. muži 31-50 
2.Kraus Josef1958reg. muži 51-70 
3.Feller Marek1977reg. muži 51-70 
4.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 71-100 
5.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
6.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
7.Kubiš Daniel2006reg. sži 9 
8.Kubiš Vítězslav2007reg. sži 6 
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoba Rostislav1962reg. muži 51-70 
2.Kopecký Daniel1974reg. muži 71-100 
3.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 71-100 
4.Červinka Vít1977reg. muži 71-100 
5.Novotný Petr1966reg. muži 100N 
6.Krumpholc Antonín1976reg. muži 101-150 
7.Hošek Martin1995reg. muži 150N 
8.Kraus Pavel1936nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957reg. muži 21-30 
2.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
3.Dudla Ladislav1963reg. muži 51-70 
4.Šimek Jiří1958reg. muži 70 N 
5.Rufer David1966reg. muži 71-100 
6.Kořínek Karel1945reg. muži 71-100 
7.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
8.Heršálek Jakub1980reg. muži 101-150 
9.Veselý Ladislav1968reg. muži 150 N 
10.Nejedlý Jiří1968reg. muži 150 N 
11.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
12.Parvonič Radek2006reg. sži 6 
13.Košvanec Patrik2008reg. mži 5 
TJ Lokomotiva Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 51-70 
2.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
3.Sobotka Jiří1958reg. muži 51-70 
4.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
5.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
6.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
7.Veselý František2005reg. muži 101-150 
8.Štujber Martin1965reg. muži 101-150 
9.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
10.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
11.Pařez Miloš1957reg. muži 200 N 
TJ Sokol Lysá nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1989reg. muži 31.-50. 
2.Horák Václav1967reg. muži 51.-70. 
3.Řezníček Michal1978reg. muži 71.-100. 
4.Brynych Jaroslav1978reg. muži 71.-100. 
5.Vlček Martin1977reg. muži 71.-100. 
6.Blažek František1985reg. muži 71.-100. 
7.Picek Petr1980reg. muži 71.-100. 
8.Baladrán František1970reg. muži 101.-150. 
9.Báča Karel1968reg. muži 101.-150. 
10.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
11.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
12.Mudra Oldřich1958reg. muži 101.-150. 
13.Pech Jaroslav1983reg. muži 101.-150. 
14.Zelenka Pavel1974reg. muži 101.-150. 
15.Čermák Jiří1958reg. muži 200.N 
16.Kozdera Pavel1982reg. muži nez 
T.J. Sokol Písková Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Miroslav1955reg. muži 51. - 70. 
2.Mráz Petr1973reg. muži 51. - 70. 
3.Bláha Petr1967reg. muži 71. - 100. 
4.Šimek Adam2005reg. muži 101. - 150.Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
5.Mašinda Ivan1966reg. muži 101. - 150. 
6.Hakl Roman2006reg. muži 151. - 200.Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
7.Kryka Štěpán2006reg. muži 200. NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
8.Kryka Šimon2006reg. muži 200. NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
9.Píša Zdeněk1949reg. muži nez. 
SK Městec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jiří1987reg. muži 21.-30. 
2.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31.-50. 
3.Kubánek Josef1961reg. muži 31.-50. 
4.Vaníček Martin1998reg. muži 51.-70. 
5.Vaníček Miroslav1965reg. muži 70. N 
6.Dvořák Pavel1975reg. muži nezař. 
7.Haken Jaroslav1950reg. muži nezař. 
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Poříčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1961reg. muži 71-100 
2.Chocholáč Jan1971reg. muži 101-150 
3.Trpálek Vlastimil1954reg. muži 101-150 
4.Král Jaroslav1956reg. muži 101-150 
5.Melichová Barbora1978reg. muži 101-150 
6.Vlček Jan1979reg. muži 151-200 
7.Hingar Vladimír1959reg. muži 151-200 
8.Vosecký Petr1972reg. muži 151-200 
9.Novotný Pavel1976reg. muži 151-200 
AFK Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1966reg. muži 100N 
2.Krumpholc Antonín1976reg. muži 101-150 
3.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
4.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
5.Hošek Martin1995reg. muži 150N 
6.Kubiš Vítězslav2007reg. sži 6 
7.Kubiš Daniel2006reg. sži 9 
TJ Sokol Loučeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prisčák Petr1997reg. muži 51-70 
2.Urban Martin1991reg. muži 100.N 
3.Vinšová Michaela1990reg. muži 151-200 
4.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
5.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 151-200 
6.Koch Jiří1971reg. muži 151-200 
7.Špoutil Roman1980reg. muži 151-200 
8.Podoláková Eliška1998reg. muži 151-200 
9.Prisčák Tomáš1993reg. muži 200.N 
10.Vosátka Michal1972reg. muži Nez. 
TJ Předhradí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Ondřej1978reg. muži 51-70 
2.Rovný David1976reg. muži 71-100 
3.Hartman Petr1962reg. muži 101-150 
4.Malý Jaroslav1958reg. muži 150N 
5.Pych Josef2005reg. muži 151-200 
6.Horák Jaroslav ml.2000reg. muži 151-200 
7.Němečková Michaela2004reg. muži 200-250 
8.Horák Petr2003reg. muži 200-250 
TJ Seletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juvčenko Igor1968reg. muži 51. - 70. 
2.Novák Lukáš2002reg. muži 71.-100. 
3.Novák Miloslav1961reg. muži 101.-150. 
4.Lokša Petr1958reg. muži 101.-150. 
5.Zemanec Ondřej1987reg. muži 101.-150. 
6.Řídký Miloslav1954reg. muži 101.-150. 
7.Plch David2001reg. muži 150.N 
8.Pavlíček Jiří1949reg. muži 200.-250. 
9.Dragoun Matěj2005reg. muži 200.-250. 
10.Šmelhaus Josef1955reg. muži nezař. 
TJ Sokol Sokoleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekereš Karel1977reg. muži 51-70 
2.Šťastný Radek1978reg. muži 51-70 
3.Vaníček Karel1969reg. muži 71-100 
4.Svoboda Jan1981reg. muži 101-150 
5.Paroulek David1981reg. muži 150 N 
6.Podrazský František1947reg. muži N 
TJ Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Radek1977reg. muži 71-100 
2.Baščan Pavel1961reg. muži 71-100 
3.Soukal Pavel1956reg. muži 101-150 
4.Červinka František1954reg. muži 101-150 
5.Řezníček Petr1959reg. muži 150N 
6.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 151-200 
7.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
8.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
9.Čermák Martin1968reg. muži 151-200 
10.Apjar Marek1974reg. muži 151-200 
11.Syrový Vítězslav1964reg. muži 151-200 
12.Schovanec Emil1945reg. muži 200 N 
13.Somr Oldřich1960reg. muži 200 N 
14.Blábol Vladimír1945reg. muži 200 N 
TTC Žehuň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jan1987kraj. muži 301.-350. 
2.Salavec Lubomír1955reg. muži 70.N 
3.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
4.Adamčík Petr1952reg. muži 100.N 
5.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
6.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
7.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
8.Kocner Petr1959reg. muži 101.-150. 
9.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
10.Konvalina Josef1949reg. muži 101.-150. 
11.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 101.-150. 
12.Král Roman st.1963reg. muži 151.-200. 
13.Fiala Aleš2002reg. muži 151.-200. 
14.Konvalina Tomáš2002reg. muži 151.-200. 
15.Zapletal Miroslav1973reg. muži 151.-200. 
16.Soukup Radek1972reg. muži 200.-250. 
TJ Lokomotiva Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rufer David1966reg. muži 71-100 
2.Plachý Pavel1969reg. muži 71-100 
3.Kořínek Karel1945reg. muži 71-100 
4.Mucha Lubomír1953reg. muži 100 N 
5.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
6.Nejedlý Jiří1968reg. muži 150 N 
7.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
8.Rieger František1971reg. muži 151-200 
9.Vrba Ondřej2003reg. muži 151-200 
10.Kubiš Jakub2001reg. muži 151-200 
11.Novotný Pavel1963reg. muži 151-200 
TJ Lokomotiva Nymburk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý František2005reg. muži 101-150 
2.Heršálek Jakub1980reg. muži 101-150 
3.Štujber Martin1965reg. muži 101-150 
4.Veselý Ladislav1968reg. muži 150 N 
5.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
6.Houfek Josef1970reg. muži 151-200 
7.Holčák Tomáš2006reg. sži 27 
8.Končický Teodor2007reg. mži 15 
9.Mizera Martin2008reg. mži 20 
10.Hájek Lukáš2005nez.  
TJ Sokol Lysá nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Picek Petr1980reg. muži 71.-100. 
2.Blažek František1985reg. muži 71.-100. 
3.Mudra Oldřich1958reg. muži 101.-150. 
4.Pech Jaroslav1983reg. muži 101.-150. 
5.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
6.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
7.Zelenka Pavel1974reg. muži 101.-150. 
8.Báča Karel1968reg. muži 101.-150. 
9.Baladrán František1970reg. muži 101.-150. 
10.Čermák Jiří1958reg. muži 200.N 
SK Sokol Opočnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Tomáš1986reg. muži 71.-100. 
2.Suchánek Ondřej1982reg. muži 101.-150. 
3.Hotovec Vlastimil1979reg. muži 101.-150. 
4.Ešner Zbyněk1966reg. muži 101.-150. 
5.Najbrt Jaroslav1956reg. muži 101.-150. 
6.Konvalina Miloš1971reg. muži 151.-200. 
7.Bartošík Jiří1968reg. muži 151.-200. 
8.Regimon Tomáš1996nez. muži  
Regionální přebor 3. třídy
TJ Sokol Poříčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichová Barbora1978reg. muži 101-150 
2.Vlček Jan1979reg. muži 151-200 
3.Hingar Vladimír1959reg. muži 151-200 
4.Novotný Pavel1976reg. muži 151-200 
5.Vosecký Petr1972reg. muži 151-200 
6.Novák Pavel1973reg. muži N 
TJ Spartak Pečky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zach Tomáš1981reg. muži 101-150 
2.Holešovský Petr1955reg. muži 101-150 
3.Staněk Milan1966reg. muži 101-150 
4.Březina Jaroslav1963reg. muži 151-200 
5.Kozák Karel1963nez. muži  
6.Abrle Jiří1951nez. muži  
TTC Poděbrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janišš Pavel1955reg. muži 71-100 
2.Pekárek František1999reg. muži 100 N 
3.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 100 N 
4.Veliký Miroslav1967reg. muži 100 N 
5.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
6.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
7.Mareš Jan2002reg. muži 151-200 
8.Lokes Sebastián2005reg. muži 151-200 
9.Černý Štěpán2002reg. muži 151-200 
10.Lazar Jan2005reg. muži 200-250 
11.Kolenčík Lukáš2007reg. mži 5 
12.Paroulek Karel2008reg. mži 6 
13.Sajfrt David2006reg. sži 18 
14.Hlavatý Marek2010reg. mži 18 
15.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži nezař. 
16.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezař. 
17.Bašta Marek1965reg. muži nezař. 
18.Gebauer Ludvík1997reg. muži nezař. 
19.Pešek Jakub1989reg. muži nezař. 
TJ Sadská F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
2.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 101 - 150 
3.Žežule Pavel1976reg. muži 151 - 200 
4.Kuřátko David2004reg. muži 151 - 200 
5.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 151 - 200 
6.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
7.Ezrová Hana2007reg. mži 11 
8.Kovařík Jakub2009reg. mži 12 
9.Chlupová Barbora2007reg. mži 17 
10.Trejdlová Adéla2007reg. mži 21 
11.Vydrová Michaela2008reg. mži 23 
12.Pfeifer Jan1981reg. muži nezařazen 
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 151-200 
2.Čermák Martin1968reg. muži 151-200 
3.Řezníček Petr1959reg. muži 150N 
4.Schovanec Emil1945reg. muži 200 N 
5.Somr Oldřich1960reg. muži 200 N 
TJ Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
2.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
3.Apjar Marek1974reg. muži 151-200 
4.Blábol Vladimír1945reg. muži 200 N 
5.Břetenář Aleš1989nez. muži  
6.Kyncl Jan1976reg. muži 200N 
TJ Lokomotiva Nymburk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
2.Nejedlý Jiří1968reg. muži 150 N 
3.Strnad Jaroslav1964reg. muži 150 N 
4.Vrba Ondřej2003reg. muži 151-200 
5.Kubiš Jakub2001reg. muži 151-200 
6.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
7.Rieger František1971reg. muži 151-200 
8.Novotný Pavel1963reg. muži 151-200 
9.Pařez Miloš1957reg. muži 200 N 
10.Parvonič Radek2006reg. sži 6 
11.Košvancová Eliška2006reg. sži 23 
12.Košvanec Patrik2008reg. mži 5 
13.Dudla Radek1966nez.  
TJ Sokol Lysá nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
2.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
3.Baladrán František1970reg. muži 101.-150. 
4.Zelenka Pavel1974reg. muži 101.-150. 
5.Báča Karel1968reg. muži 101.-150. 
6.Čermák Jiří1958reg. muži 200.N 
7.Jirsa Petr1958reg. muži nez 
TJ Sokol Hořátev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Martin1968reg. muži 101.-150 
2.Hrdlička Jiří1957reg. muži 101.-150 
3.Jech Josef1953reg. muži 101.-150 
4.Friedel Jiří1958reg. muži 151.-200 
5.Kotek Josef1970reg. muži 151.-200 
6.Richter Martin1987reg. muži N 
SK Sokol Opočnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbrt Jaroslav1956reg. muži 101.-150. 
2.Konvalina Miloš1971reg. muži 151.-200. 
3.Bartošík Jiří1968reg. muži 151.-200. 
4.Hotovec Zdeněk st.1956nez. muži  
5.Ešner Zdeněk1982nez. muži  
6.Ešner Martin2006nez. sži Hostování z ST EUROMASTER Kolín
7.Lounek Miroslav1973nez. muži  
TJ Sokol Kostomlaty / Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Luděk1967reg. muži 101-150 
2.Rucki Martin1985reg. muži 101-150 
3.Vítek Pavel1949reg. muži 151-200 
4.Matoušek Milan1960reg. muži 151-200 
5.Petráček Marek1988reg. muži 151-200 
6.Škornička Luboš1959nez. muži  
7.Tichý René1973nez. muži  
8.Vácha Petr1981nez. muži  
9.Zahradníček Roman1983nez. muži  
TTC Žehuň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
2.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
3.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
4.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
5.Kocner Petr1959reg. muži 101.-150. 
6.Konvalina Josef1949reg. muži 101.-150. 
7.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 101.-150. 
8.Fiala Aleš2002reg. muži 151.-200. 
9.Král Roman st.1963reg. muži 151.-200. 
10.Konvalina Tomáš2002reg. muži 151.-200. 
11.Zapletal Miroslav1973reg. muži 151.-200. 
12.Soukup Radek1972reg. muži 200.-250. 
13.Krause Petr1985reg. muži 200.N 
14.Konvalina Štěpán2004reg. muži 250.N 
15.Soukup Lukáš2004reg. muži 250.N 
16.Jedlička Josef1961reg. muži 250.N 
17.Pivný Lukáš1983nez. muži  
Regionální přebor 4. třídy
TTC Poděbrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
2.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
3.Mareš Jan2002reg. muži 151-200 
4.Lokes Sebastián2005reg. muži 151-200 
5.Černý Štěpán2002reg. muži 151-200 
6.Lazar Jan2005reg. muži 200-250 
7.Kolenčík Lukáš2007reg. mži 5 
8.Paroulek Karel2008reg. mži 6 
9.Sajfrt David2006reg. sži 18 
10.Hlavatý Marek2010reg. mži 18 
11.Soóky Štefan1956reg. muži nezař. 
12.Hanuš Daniel2002reg. muži nezař. 
13.Douba Ondřej2005reg. muži nezař. 
14.Vavřička Mikoláš2005reg. muži nezař. 
15.Paroulková Eva2004reg. muži nezař. 
TJ Sokol Loučeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špoutil Roman1980reg. muži 151-200 
2.Podoláková Eliška1998reg. muži 151-200 
3.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 151-200 
4.Koch Jiří1971reg. muži 151-200 
5.Prisčák Tomáš1993reg. muži 200.N 
6.Macál Matyáš2004reg. muži Nez. 
TJ Předhradí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jaroslav ml.2000reg. muži 151-200 
2.Pych Josef2005reg. muži 151-200 
3.Němečková Michaela2004reg. muži 200-250 
4.Horák Petr2003reg. muži 200-250 
5.Malý Jan1987nez. muži  
6.Horák Jaroslav st.1974nez. muži  
7.Fořt Jiří1957nez. muži  
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Jan1945reg. muži 151 až 200 
2.Novotný Miroslav1947reg. muži 151 až 200 
3.Váňová Marta1947reg. ženy 250 N 
4.Polnický Tomáš1952reg. muži 250 N 
5.Ulvr Petr1951reg. muži 250 N 
6.Pokorný Miloslav2008reg. mži 1. 
7.Chlad Šimon2009reg. mži 8. 
8.Pokorný Vítězslav2011reg. mži 14. 
9.Mrázik David2007reg. mži 16. 
10.Niedermirtl Patrik2009reg. mži 25. 
11.Bártová Helena2010reg. nžy nez. 
12.Babický Karel1952nez. muži nez. 
AFK Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošek Martin1995reg. muži 150N 
2.Radoň Jaroslav1957nez.  
3.Kněžínek Vladimír1977nez.  
4.Kněžínek Vojtěch2003nez.  
5.Kubiš Josef ml.2004nez.  
6.Kubiš Daniel2006reg. sži 9 
7.Kubiš Vítězslav2007reg. sži 6 
8.Havelková Elena2007reg. sži 11 
9.Král Vojtěch2008reg. sži 12 
10.Andrejsová Zuzana2009reg. sži 17 
TJ Dvory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrový Vítězslav1964reg. muži 151-200 
2.Budka Zbyněk1974nez. muži  
3.Sklenička Otakar1972nez. muži  
4.Krejčík Josef1976nez. muži  
5.Budina Jan1941nez. muži  
6.Novák Jakub1988nez. muži  
TJ Lokomotiva Nymburk G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
2.Novotný Pavel1963reg. muži 151-200 
3.Rieger František1971reg. muži 151-200 
4.Houfek Josef1970reg. muži 151-200 
5.Rufer Vladislav1939reg. muži 151-200 
6.Kubiš Jakub2001reg. muži 151-200 
7.Pařez Miloš1957reg. muži 200 N 
8.Kokeš František1965nez.  
9.Boubín Miloš1969nez.  
10.Randa Stanislav1934nez.  
11.Svoboda Miroslav1973nez.  
TJ Sokol Písková Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašinda Ivan1966reg. muži 101. - 150. 
2.Hakl Roman2006reg. muži 151. - 200.Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
3.Kryka Štěpán2006reg. muži 200. NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
4.Kryka Šimon2006reg. muži 200. NHostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
5.Haklová Denisa2009reg. mži 13.Hostování z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
6.Nechvíll Petr1975reg. muži nez. 
TJ Lokomotiva Nymburk H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parvonič Radek2006reg. sži 6 
2.Grospičová Natálie2005reg. sži 17 
3.Košvancová Eliška2006reg. sži 23 
4.Foltová Jana2006reg. sži 25 
5.Holčák Tomáš2006reg. sži 27 
6.Folta Martin2006reg. sži 29 
7.Košvanec Patrik2008reg. mži 5 
8.Končický Teodor2007reg. mži 15 
9.Mizera Martin2008reg. mži 20 
10.Steinbach Adam2007reg. mži 22 
TTC Žehuň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Roman st.1963reg. muži 151.-200. 
2.Zapletal Miroslav1973reg. muži 151.-200. 
3.Soukup Radek1972reg. muži 200.-250. 
4.Jedlička Josef1961reg. muži 250.N 
5.Soukup Lukáš2004reg. muži 250.N 
6.Král Roman ml.2003nez. muži  
7.Vinter Karel1953nez. muži  
8.Štěrbová Kateřina2003nez. muži  
TTC Žehuň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocner Petr1959reg. muži 101.-150. 
2.Konvalina Josef1949reg. muži 101.-150. 
3.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 101.-150. 
4.Fiala Aleš2002reg. muži 151.-200. 
5.Konvalina Tomáš2002reg. muži 151.-200. 
6.Krause Petr1985reg. muži 200.N 
7.Konvalina Štěpán2004reg. muži 250.N 
8.Bořek Pavel1989nez. muži  
9.Maleček Václav1962nez. muži  
Regionální přebor žactva
TJ Spartak Čelákovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jakub2006reg. sži 161-190N 
2.Musil Tomáš2007reg. sži N 
3.Michelčík Adam2007reg. sži N 
4.Novotný Jakub2006reg. sži N 
5.Vorasický Adam2008reg. sži N 
6.Ulman Nikolas2010reg. nži N 
TTC Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolenčík Lukáš2007reg. mži 5 
2.Paroulek Karel2008reg. mži 6 
3.Sajfrt David2006reg. sži 18 
4.Hlavatý Marek2010reg. mži 18 
5.Novotná Zuzana2006reg. muži nezař. 
6.Filipová Milena2010reg. muži nezař. 
7.Filipová Eva2012reg. muži nezař. 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truhlář Jakub2008reg. muži 151 - 200 
2.Ezrová Hana2007reg. mži 11 
3.Kovařík Jakub2009reg. mži 12 
4.Chlupová Barbora2007reg. mži 17 
5.Trejdlová Adéla2007reg. mži 21 
6.Vydrová Michaela2008reg. mži 23 
7.Jirásková Eliška2009reg. mži 27 
8.Hrdličková Emma2011reg. mži 28 
9.Jirásková Barbora2012reg. mži 29 
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubiš Vítězslav2007reg. sži 6 
2.Kubiš Daniel2006reg. sži 9 
3.Král Vojtěch2008reg. sži 12 
4.Šnejdar Matěj2008nez.  
5.Stehlík Patrik2008nez.  
6.Winter Theodor2009nez.  
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havelková Elena2007reg. sži 11 
2.Andrejsová Zuzana2009reg. sži 17 
3.Bechtle Elena2007reg. sži 9N 
4.Kubišová Terezie2010reg. sži 10N 
5.Kubišová Marie2011reg. sži 15N 
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Miloslav2008reg. mži 1. 
2.Chlad Šimon2009reg. mži 8. 
3.Haklová Denisa2009reg. mži 13. 
4.Pokorný Vítězslav2011reg. mži 14. 
5.Mrázik David2007reg. mži 16. 
6.Niedermirtl Patrik2009reg. mži 25. 
7.Bártová Helena2010reg. mži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy