Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TTC Brandýs n.L D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
2.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
4.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
5.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
6.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
7.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61-80 
8.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
9.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
10.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
11.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
12.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
13.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
14.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
15.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
16.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
17.Šumelda Alan1990nez. muži  
TJ Spartak Čelákovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
2.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
3.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
4.Pavlišák Jan1965reg. muži 41-60 
5.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
6.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
7.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
8.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
9.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
10.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
11.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
12.Čech Ondřej2006reg. sži 161-190 
13.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
14.Wolf Josef2005reg. dci 161-190 
15.Duška Rudolf1957reg. muži N 
16.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
17.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
18.Hrabal Aleš1972reg. muži N 
SKST Úvaly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Vlastislav1970reg. muži 41. - 60. 
2.Jandovský Petr1986reg. muži 41. - 60. 
3.Kukla Oldřich ml.1974reg. muži 61. - 80. 
4.Michal Tomáš1979reg. muži 61. - 80. 
5.Bambas Petr1974reg. muži 61. - 80. 
6.Ittner Karel1962reg. muži 81. - 100. 
7.Pilát Radek1980reg. muži 81. - 100. 
8.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101. - 130. 
9.Holý Zdeněk1989reg. muži 131. - 160. 
10.Trojan Petr1972reg. muži 131. - 160. 
11.Havel Marek1987reg. muži 131. - 160. 
12.Michalcová Martina1976reg. muži 131. - 160. 
13.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
14.Hůlka Bohuslav1974reg. muži 161. - 190. 
15.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
16.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
17.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
18.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
19.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
20.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. -100. N 
21.Šochman Karel1952nez. muži  
22.Minařík Vladimír1951nez. muži  
23.Staněk Miroslav1981nez. muži  
24.Kocurek Martin1982nez. muži  
25.Hošek Petr1949nez. muži  
26.Procházka Milan1967nez. muži  
27.Bartel Michal1997nez. muži  
28.Hůlková Amálie2008nez. muži  
29.Koch Antonín2007nez. muži  
30.Mouchová Andrea2007nez. muži  
31.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
32.Štěpánek Vít2002nez. muži  
33.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
34.Trojanová Alena2008nez. muži  
35.Zemanová Klára2008nez. muži  
TTC Říčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
2.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
3.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
4.Dědič David2004reg. muži 101-130 
5.Šafařík Jakub2005reg. muži 131-160 
6.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
7.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
8.Doskočil Jan1974reg. muži 131-160 
9.Severa Lukáš2005reg. muži 161-190 
10.Stárek Karel nejml.2006reg. muži 191-216 
11.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
12.Menclová Kateřina1977nez.  
13.Jícha Tomáš1972nez.  
14.Voráč Jiří1982nez.  
Sokol Velké Popovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Martin1998reg. muži 61. - 80. 
2.Kaválek Radim2002reg. muži 61. - 80. 
3.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
4.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
5.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
6.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
7.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101. - 130. N 
8.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
9.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
10.Klápa Petr2008reg. muži 161. - 190. 
11.Novosád Pavel1950reg. muži 161. - 190. 
12.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 161. - 190. 
13.Procházka Martin1967reg. muži 161. - 190. N 
14.Dvořák Martin1971nez. muži  
15.Zita Petr1968nez. muži  
Aero Odolena Voda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
2.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
3.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
4.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
5.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
Aero Odolena Voda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
2.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
3.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
4.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
5.Hloušková Jana1976reg. muži 191. - 216. 
6.Šulek Jakub2011nez. muži N 
7.Jež Rostislav1950nez. muži N 
8.Vyvialová Tereza2008nez. muži N 
9.Kuchynka Lukáš2009nez. muži N 
Aero Odolena Voda D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
2.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
3.Tkáč Jan1955reg. muži 101. - 130.N 
4.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 200. 
5.Bubeníček Jan2006reg. muži 191. - 216. 
6.Fišmistr Josef2004reg. muži 191. - 216. 
7.Fišmistrová Anna2004reg. muži 191. - 216. 
8.Fofonka Karel1992nez. muži N 
9.Soušek Daniel2011nez. muži N 
TJ Mnichovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav ml.1973reg. muži 41-60 
2.Novotný Miloslav1959reg. muži 61-80 
3.Kožíšek Tomáš1961kraj. muži 81-100 
4.Trojánek Antonín1962reg. muži 101-130 
5.Bareš Luboš1961reg. muži 131-160 
6.Kovařík Petr1963nez. muži  
7.Marešovský Lukáš1986nez. muži  
8.Skolil Lukáš1974nez. muži  
9.Novotný Richard1989nez. muži  
10.Zvěřina Tomáš1976nez. muži  
Sokol Líbeznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964reg. muži 31-40 
2.Zloch Petr1985reg. muži 31-40N 
3.Laštůvka Petr1982reg. muži 41-60 
4.Ptáček Josef1969reg. muži 61-80 
5.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80N 
6.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
7.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
8.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
9.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
10.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
11.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
12.Kreibich Pavel1976reg. muži 131-160 
13.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
14.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
15.Trgiňa Roman1971reg. muži N 
16.Lecot Damian2003reg. muži N 
Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978reg. muži 61-80 
2.Němeček Petr1977reg. muži 81-100 
3.Novák Václav1977reg. muži 101-130 
4.Malý Jaroslav1960reg. muži 101-130 
5.Světlík Jiří1974reg. muži 101-130 
6.Šilhán Rudolf st.1956reg. muži nez. 
7.Sládek Daniel1974reg. muži nez. 
8.Němeček Pavel1977reg. muži nez. 
Okresní přebor 2.třídy
ASK Stará Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955reg. muži 126 
2.Králík Martin1993reg. muži 139 
3.Králík Pavel1964reg. muži 141 
4.Pitro Miroslav1956reg. muži 165 
5.Svášek Bohumil st.1957reg. muži 196 
6.Mařák Zdeněk1944reg. muži N 
TTC Brandýs n.L E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
2.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
3.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
4.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
5.Svoboda Milan st.1975reg. muži 81-100 
6.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
7.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
8.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
9.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-216 
10.Koliandr Vladimír1946reg. muži 191-216 
11.Jeník Tadeáš2008nez. muži  
12.Šumelda Alan1990nez. muži  
13.Holub Zdeněk1954nez. muži  
14.Nekola Tomáš ml.2001nez. muži  
15.Pokorný Tomáš1999nez. muži  
16.Svoboda Milan1999nez. muži  
Jizera Káraný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlička Jan1968reg. muži 41 - 60 
2.Čmuhař Daniel1993reg. muži 61 - 80 
3.Michalec Ondřej1997reg. muži 81 - 100 
4.Leistner Jan ml.1975reg. muži 101 - 130 
5.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
6.Fridrichová Nikola2002reg. muži 131 - 160 
7.Jarý Jan1972reg. muži 131 - 160 
8.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 216 
9.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 191 - 216 
10.Bergman Matyáš2008reg. muži 191 - 216 
11.Cafmeyer Nathan2009reg. mži NHostování z TJ Slavoj Praha, spolek
12.Leistner Petr1978reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Martin1971reg. muži 41-60 
2.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
3.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
4.Šnajdr Jakub2001reg. muži 81-100 
5.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
6.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
7.Paal Daniel2000reg. muži 131-160 
8.Vlček Matěj2005reg. dci 161-190 
9.Čech Ondřej2006reg. sži 161-190 
10.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
11.Wolf Josef2005reg. dci 161-190 
12.Dvořák Jakub2006reg. sži 191-216 
13.Duška Rudolf1957reg. muži N 
14.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
15.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
16.Hrabal Aleš1972reg. muži N 
SKST Úvaly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bambas Petr1974reg. muži 61. - 80. 
2.Ittner Karel1962reg. muži 81. - 100. 
3.Pilát Radek1980reg. muži 81. - 100. 
4.Kukla Oldřich st.1946reg. muži 101. - 130. 
5.Kocurek Martin1982nez. muži  
6.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. -100. N 
7.Hůlka Bohuslav1974reg. muži 161. - 190. 
8.Bartel Michal1997nez. muži  
9.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
10.Hošek Petr1949nez. muži  
11.Procházka Milan1967nez. muži  
12.Hůlková Amálie2008nez. muži  
13.Štěpánek Vít2002nez. muži  
SKST Úvaly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Zdeněk1989reg. muži 131. - 160. 
2.Trojan Petr1972reg. muži 131. - 160. 
3.Havel Marek1987reg. muži 131. - 160. 
4.Michalcová Martina1976reg. muži 131. - 160. 
5.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
6.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
7.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
8.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
9.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
10.Šochman Karel1952nez. muži  
11.Minařík Vladimír1951nez. muži  
12.Staněk Miroslav1981nez. muži  
13.Trojanová Alena2008nez. muži  
14.Mouchová Andrea2007nez. muži  
15.Koch Antonín2007nez. muži  
16.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
17.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
18.Zemanová Klára2008nez. muži  
Sokol Mratín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967reg. muži 61 - 80 
2.Vajgl Lukáš1979reg. muži 81-100 
3.Samborský Vladimír1961reg. muži 101 - 130 
4.Samborský Jakub1987reg. muži 101 - 130 
5.Semerák Lukáš1975reg. muži 101 - 130 
6.Slouka Martin1963reg. muži 131 - 160 
7.Carda Roman1961reg. muži N 
8.Kápar Miroslav1963reg. muži N 
9.Protiva Václav1965reg. muži N 
10.Šulc Pavel1963reg. muži N 
11.Slezák Jakub1987reg. muži N 
Sokol Přezletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burša Martin1970reg. muži 101-130 
2.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
3.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
4.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
5.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
6.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláček Petr1972kraj. muži 301-350 
2.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
3.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
4.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
5.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 101-130 
6.Nováková Ivana1970reg. muži 101-130 
7.Horálek Jiří1966nez.  
8.Hanzal Filip2003nez.  
9.Antoš Václav2008nez.  
Sokol Líbeznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srbek Jan1957reg. muži 81-100 
2.Pavlík Zbyšek1976reg. muži 101-130 
3.Procházka Vladimír1960reg. muži 101-130 
4.Kreibich Pavel1976reg. muži 131-160 
5.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
6.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
7.Srbek Jiří1954reg. muži 131-160 
8.Švec Karel1959reg. muži 131-160 
9.Trgiňa Roman1971reg. muži N 
Sokol Líbeznice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Pavel1964reg. muži 61-80N 
2.Flusser Jan1962reg. muži 101-130 
3.Kotrbáček Matyáš2003reg. muži 101-130 
4.Samiec Roman1963reg. muži 101-130 
5.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
6.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
7.Hejný Miroslav1972reg. muži 131-160 
8.Lecot Damian2003reg. muži N 
9.Veleba Dušan1975reg. mži N 
Okresní přebor 3.třídy
Sokol Zvánovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohm Luděk1992nez.  
2.Dvořák Michael1995nez.  
3.Hobík Zdeněk1973nez.  
4.Karel Břetislav1956nez.  
5.Karel Dušan1985nez.  
6.Krčmář Daniel2004nez.  
7.Krčmářová Martina1989nez.  
8.Kubíček Jan1986nez.  
9.Povýšil Tomáš1987nez.  
10.Šimek Oldřich1973nez.  
11.Strnad Václav1966nez.  
Jizera Káraný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Bára2003reg. muži 101 - 130 
2.Fridrichová Nikola2002reg. muži 131 - 160 
3.Jarý Jan1972reg. muži 131 - 160 
4.Mrázová Aneta2003reg. muži 191 - 216 
5.Pivoňka Bedřich2007reg. muži 191 - 216 
6.Bergman Matyáš2008reg. muži 191 - 216 
7.Cafmeyer Nathan2009reg. mži NHostování z TJ Slavoj Praha, spolek
8.Leistner Petr1978reg. muži N 
9.Havránek Lukáš2004reg. muži N 
10.Komárková Alžběta2004reg. muži N 
11.Dušák Josef2005reg. muži N 
12.Vaňousek Vojtěch2006reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuška Jan1994reg. muži 81-100 
2.Knor Tomáš1986reg. muži 101-130 
3.Čech Ondřej2006reg. sži 161-190 
4.Wolf Josef2005reg. dci 161-190 
5.Kučera Jan1974reg. muži 161-190 
6.Dvořák Jakub2006reg. sži 191-216 
7.Vorasický Adam2008reg. mži N 
8.Musil Tomáš2007reg. sži N 
9.Čech Jakub1976reg. muži N 
10.Novotný Jakub2006reg. sži N 
11.Smolíková Jana1983reg. ženy N 
12.Lustigová Ivana1961reg. ženy N 
13.Michelčík Adam2007reg. sži N 
14.Dvořák Tomáš1978reg. muži N 
15.Hrabal Aleš1972reg. muži N 
TJ Spartak Čelákovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lágner Václav1952reg. muži N81-100 
2.Paal Daniel2000reg. muži 131-160 
3.Matouš Karel1948reg. muži 131-160 
4.Alexander Jaroslav1949reg. muži 161-190N 
5.Marfinec Václav1974reg. muži 191-216 
6.Mužíková Jana1976reg. ženy 191-216 
7.Skála Lukáš1980reg. muži 191-216 
8.Tvrdý Vladimír1960reg. muži 191-216 
9.Zaviačičová Monika1989reg. ženy N 
10.Ulman Jiří1975reg. muži N 
11.Macková Dana1981reg. ženy N 
12.Hrabal Štěpán1975reg. muži N 
SKST Úvaly D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Petr1971reg. muži 161. - 190. 
2.Hůlka Bohuslav1974reg. muži 161. - 190. 
3.Moucha Radek1976reg. muži 161. - 190. 
4.Moucha Jaroslav1952reg. muži 161. - 190. 
5.Ženíšek Zbyněk1977reg. muži 161. - 190. 
6.Kuběna Ondřej1981reg. muži 191. - 216. 
7.Doucha Mladoš1951reg. muži 191. - 216. 
8.Hošek Petr1949nez. muži  
9.Procházka Milan1967nez. muži  
10.Staněk Miroslav1981nez. muži  
11.Bartel Michal1997nez. muži  
12.Kocurek Martin1982nez. muži  
13.Kovařík Jaromír1969nez. muži 81. -100. N 
14.Minařík Vladimír1951nez. muži  
15.Šochman Karel1952nez. muži  
16.Hůlková Amálie2008nez. muži  
17.Koch Antonín2007nez. muži  
18.Mouchová Andrea2007nez. muži  
19.Plátenka Miroslav2008nez. muži  
20.Štěpánek Vít2002nez. muži  
21.Tourek Vojtěch2008nez. muži  
22.Trojanová Alena2008nez. muži  
23.Zemanová Klára2008nez. muži  
Sokol Mratín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semerák Lukáš1975reg. muži 101 - 130 
2.Slouka Martin1963reg. muži 131 - 160 
3.Carda Roman1961reg. muži N 
4.Kápar Miroslav1963reg. muži N 
5.Protiva Václav1965reg. muži N 
6.Šulc Pavel1963reg. muži N 
7.Slezák Jakub1987reg. muži N 
TTC Říčany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Pavel2001reg. muži 131-160 
2.Dušek Zdeněk1983reg. muži 161-190 
3.Mencl Adam2006reg. muži 161-190 
4.Peřinová Adéla2005reg. muži 191-216 
5.Hobzík Ondřej2007reg. muži 191-216 
6.Vrána Lukáš2004reg. dci 9 
7.Daněk Šimon2009reg. mži 7 
8.Kohout Jindřich1949nez.  
9.Menclová Kateřina1977nez.  
10.Voráč Jiří1982nez.  
11.Valenta Vratislav1976nez.  
12.Dušek Denis2008nez.  
13.Pavlíček Radek1959nez.  
14.Brunner Lukáš2005nez.  
Sokol Velké Popovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
2.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101. - 130. N 
3.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
4.Klápa Petr2008reg. muži 161. - 190. 
5.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 161. - 190. 
6.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
7.Novosád Pavel1950reg. muži 161. - 190. 
8.Beneš Vojtěch2002nez. muži 161. - 190. 
9.Procházka Martin1967reg. muži 161. - 190. N 
10.Dvořák Martin1971nez. muži  
11.Zita Petr1968nez. muži  
12.Černý Václav2001nez. muži  
TJ Sokol Nehvizdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počepický Petr1972reg. muži 101-130 
2.Jankovská Iveta1984reg. muži 101-130 
3.Cimbůrek Martin1980reg. muži 101-130 
4.Liehm Ondřej1988reg. muži 131-160 
5.Macko Arnošt1968reg. muži 161-190 
6.Macko Lukáš1991reg. muži 161-190 
TJ Sokol Nehvizdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jan1998reg. muži 131-160 
2.Hrdina Pavel1968reg. muži 161-190 
3.Horák Pavel1972reg. muži 191-216 
4.Pastír Roman1965reg. muži 191-216 
5.Holub Daniel1979reg. muži 191-216 
6.Znamenáček Petr1968reg. muži 217-218 
Sokol Líbeznice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Roman1969reg. muži 131-160 
2.Mohyla Jiří1944reg. muži 131-160 
3.Srbek Jiří1954reg. muži 131-160 
4.Švinger Jan1977reg. muži 131-160 
5.Procházka Miroslav1945reg. muži 131-160 
6.Švec Karel1959reg. muži 131-160 
7.Hejný Miroslav1972reg. muži 131-160 
8.Lecot Damian2003reg. muži N 
9.Trgiňa Roman1971reg. muži N 
10.Veleba Dušan1975reg. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy