Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
So. Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Josef1956kraj. muži 350.N 
2.Cibulka Josef1962reg. muži 51.-100. 
3.Mladý Václav1960reg. muži 51.-100. 
4.Sosna Petr1966reg. muži 51.-100. 
5.Hruška Luboš1966reg. muži 150,5N 
6.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51.-100. 
7.Zach František1959reg. muži 51.-100. 
8.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
R Třtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabinger Vít1978reg. muži 31.-50. 
2.Novotný Martin1973reg. muži 101.-150. 
3.Libovický Tomáš1973reg. muži 101.-150. 
4.Kolek Václav1964nez. --- 
5.Jirák Miroslav1968reg. muži 101.-150. 
6.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101.-150. 
7.Viedeman František1963nez. muži --- 
8.Vondra Patrik1976reg. muži 151.-200. 
9.Eis Jan1973reg. muži 151.-200. 
10.Suchopárek Jaromír1976reg. muži 277,5. 
11.Vondra Josef1953reg. muži 201.-277. 
12.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-277. 
13.Svobodová Lenka1965reg. muži 201.-277. 
14.Eis Václav2000reg. muži 201.-277. 
SK Pavlíkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Martin1993reg. muži 31.-50. 
2.Gebhart Luboš1967reg. muži 51.-100. 
3.Mika Libor1969reg. muži 101.-150. 
4.Mrzena Jindřich1970reg. muži 101.-150. 
5.Mika Marcel1973reg. muži 151.-200. 
6.Gebhart Jaroslav1964reg. muži 201.-277. 
7.Marek Petr1973reg. muži 201.-277. 
8.Mašek Vladimír1966reg. muži 201.-277. 
9.Mika Tomáš2000reg. muži 277,5 
TJ Čistá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
2.Bezstarosti Václav1975reg. muži 51.-100. 
3.Bedenk Pavel1975reg. muži 51.-100. 
4.Musil Miroslav1956reg. muži 151.-200. 
5.Bedenková Lucie1982reg. muži nezařazen 
6.Lepka Martin1965reg. muži nezařazen 
So. Lány C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
2.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
3.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
4.Kosár Ernest1961reg. muži 100,5 
5.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
6.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
7.Cibík Pavel2004reg. muži 151-200 
8.Moravcová Alena2001reg. muži 200,5 
9.Eichenmann Filip1989reg. muži 200,5 
10.Hrbek Daniel1985reg. muži 200,5 
11.Chalupa Jan2005reg. muži 201-277 
12.Chalupa Petr1972reg. muži 201-277 
13.Chalupa Šimon2007reg. muži 201-277 
So. Janov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dráždil Milan1949reg. muži 51.-100. 
2.Fric Jaroslav1972reg. muži 51.-100. 
3.Štindl Radek1977reg. muži 51.-100. 
4.Leska Vojtěch1957reg. muži nezařazen 
5.Pacourek Roman1972reg. muži 51.-100. 
6.Polák Tomáš1985reg. muži 51.-100. 
7.Tomášek Martin1977reg. muži 101.-150. 
8.Sladkovský Jaroslav1958reg. muži nezařazen 
9.Amler Milan1966reg. muži 101.-150. 
10.Benda Jiří1990reg. muži 101.-150. 
11.Veselský Pavel1959reg. muži 151.-200. 
12.Pacourek Matěj2002reg. muži 151.-200. 
So. Nové Strašecí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pittner Kamil1978reg. muži 31.-50. 
2.Libovický Vladimír1958reg. muži 31.-50. 
3.Libovický Petr1963reg. muži 31.-50. 
4.Vyskočil Zbyněk1999reg. muži 51.-100. 
5.Fabinger František1954reg. muži 51.-100. 
6.Červený Zdeněk1972reg. muži 51.-100. 
7.Zíma Marek1970reg. muži 101.-150. 
8.Hrdý Stanislav1963reg. muži 100,5 
9.Rovný Pavel1962reg. muži nezařazen 
10.Bünter Michal1972reg. muži 101.-150. 
11.Bouček Jiří1967reg. muži 101.-150. 
12.Bujdák Patrik1974reg. muži 101.-150. 
13.Videmann Petr1977reg. muži 101.-150. 
14.Pokorný Jan2005reg. muži 151.-200. 
RC Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejda Leoš1978reg. muži 31.-50. 
2.Cafourek Milan1979reg. muži 51.-100. 
3.Niezgoda Radek1974reg. muži 51.-100. 
4.Smitka Luboš1973reg. muži 101.-150. 
5.Froněk Petr1961reg. muži 30,5 
6.Knor Radim1965reg. muži 51.-100. 
7.Koleníková Dana1977reg. muži 51.-100. 
8.Koutník Pavel1972reg. muži 51.-100. 
9.Kurtovič Adam1974reg. muži 101.-150. 
10.Kolář Michal1973reg. muži 200,5 
11.Cír Josef1975reg. muži nezařazen 
12.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži nezařazen 
So. Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jan1965reg. muži 31.-50. 
2.Kočovský Tomáš1965reg. muži 51.-100. 
3.Procházka Tomáš1976reg. muži 51.-100. 
4.Šebek Tomáš1990reg. muži 31.-50. 
5.Kreidl Petr1946reg. muži 100,5 
6.Itner René1978reg. muži 51.-100. 
7.Vít Václav1969reg. muži 101.-150. 
8.Šebek Miloš1956reg. muži 101.-150. 
9.Hubka Miloslav1959reg. muži 101.-150. 
10.Bařtipán Jan1984reg. muži 51.-100. 
11.Svoboda Denis2003reg. muži 151.-200. 
12.Polák Milan1964reg. muži 151.-200. 
13.Svoboda Viktor1975reg. muži 201.-277. 
14.Těšínský Michal2006reg. muži 201.-277. 
15.Rada Jiří1955reg. muži 151.-200. 
So. Nesuchyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebek Václav1956reg. muži 51.-100. 
2.Krob Miroslav1957reg. muži 101.-150. 
3.Hetto Tomáš1974reg. muži nezařazen 
4.Šebek Martin1980reg. muži nezařazen 
5.Chládek David2008reg. muži 101.-150. 
6.Jílek Milan1959reg. muži 101.-150. 
7.Staněk Milan1961reg. muži 101.-150. 
8.Micura Dušan1980reg. muži 201.277. 
9.Vopravil Miloslav1970reg. muži 101.-150. 
10.Kapoun Miroslav1962reg. muži 201.-277. 
11.Pátek Radek1970reg. muži 201.-277. 
12.Pátek Štěpán2005reg. muži 201.-277. 
So. Hředle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šerák Miloš1965kraj. muži 251-300. 
2.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
3.Vyskočil Jiří1999reg. muži 51.-100. 
4.Fencl Petr1964reg. muži 100,5 
5.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
6.Vitner Tomáš2000reg. muži 150,5 
7.Bečvář Miroslav1958reg. muži 151-200 
8.Vitner Luboš1958reg. muži 151-200 
So. Hředle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Tomáš1975kraj. muži 251-300. 
2.Hájek Miroslav1975nez. muži N 
3.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
4.Vitner Radim1976reg. muži 100,5 
5.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
6.Vitner Kamil1983reg. muži 51.-100. 
7.Mauer Leoš1969reg. muži 151.-200. 
8.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151.-200. 
Okresní přebor II. třídy
So. Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51.-100. 
2.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
3.Zach František1959reg. muži 51.-100. 
4.Zajíc Václav1946reg. muži 101.-150. 
5.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
6.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 200,5N 
7.Pondělíček František1947reg. muži 201.-277. 
8.Zelenka Václav1944reg. muži 201.-277. 
KST Hracholusky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Vladimír1961reg. muži 101.-150. 
2.Hejný Pavel1972reg. muži 101.-150. 
3.Halíř Daniel1989reg. muži 151.-200. 
4.Podrazský Lukáš1979reg. muži nezařazen 
5.Vít Květoslav1959reg. muži 151.-200. 
6.Kašpar Tomáš1970reg. muži nezařazen 
7.Hess Miroslav1946reg. muži nezařazen 
8.Čekal Václav1950reg. muži nezařazen 
9.Kolský Václav1971reg. muži nezařazen 
10.Tomášek Roman1977reg. muži 101.-150. 
Žst. Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chovan Dušan1974reg. muži 51.-100. 
2.Jílek Richard1975reg. muži 51.-100. 
3.Řenč Josef1959reg. muži 51.-100. 
4.Franěk František1950reg. muži 101.-150. 
5.Chvojan Jiří1951reg. muži 277,5 
Přílepy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jílek Jaromír1945reg. muži 51.-100. 
2.Jiříček Jan1957reg. muži 51.-100. 
3.Havel Václav1954reg. muži 51.-100. 
4.Kutílek Jaroslav1952reg. muži 101.-150. 
5.Holý Karel1954reg. muži 101.-150. 
SK Pšovlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 151.-200. 
2.Růžička Jan1989reg. muži 277,5 
3.Kadeřábek David2001reg. muži 151.-200. 
4.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 277,5 
5.Flajšingr Petr1989reg. muži 101.-150. 
6.Kadeřábek Milan1966reg. muži 31.-50. 
7.Šulitka Oldřich1986reg. muži 51.-100. 
8.Folk Josef1953reg. muži 101.-150. 
So. Nové Strašecí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bünter Michal1972reg. muži 101.-150. 
2.Bouček Jiří1967reg. muži 101.-150. 
3.Bujdák Patrik1974reg. muži 101.-150. 
4.Videmann Petr1977reg. muži 101.-150. 
5.Pokorný Jan2005reg. muži 151.-200. 
6.Dundrová Gabriela1976reg. muži 151.-200. 
7.Valchář Pavel1971reg. muži 201.-277. 
So. Nové Strašecí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Zdeněk1972reg. muži 51.-100. 
2.Fabinger František1954reg. muži 51.-100. 
3.Hrdý Stanislav1963reg. muži 100,5 
4.Zíma Marek1970reg. muži 101.-150. 
5.Rovný Pavel1962reg. muži nezařazen 
6.Tlustý Milan2007reg. muži 151.-200.Střídavý start z TJ Baník SKST Rynholec, z.s.
So. Janov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacourek Roman1972reg. muži 51.-100. 
2.Polák Tomáš1985reg. muži 51.-100. 
3.Tomášek Martin1977reg. muži 101.-150. 
4.Sladkovský Jaroslav1958reg. muži nezařazen 
5.Amler Milan1966reg. muži 101.-150. 
6.Benda Jiří1990reg. muži 101.-150. 
7.Veselský Pavel1959reg. muži 151.-200. 
8.Pacourek Matěj2002reg. muži 151.-200. 
9.Dušek Vladimír1970reg. muži 151.-200. 
10.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201.-277.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
11.Houdek Pavel st.1954reg. muži 201.-277. 
RC Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Froněk Petr1961reg. muži 30,5 
2.Knor Radim1965reg. muži 51.-100. 
3.Koleníková Dana1977reg. muži 51.-100. 
4.Koutník Pavel1972reg. muži 51.-100. 
5.Kurtovič Adam1974reg. muži 101.-150. 
6.Kolář Michal1973reg. muži 200,5 
7.Cír Josef1975reg. muži nezařazen 
8.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži nezařazen 
So. Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreidl Petr1946reg. muži 100,5 
2.Itner René1978reg. muži 51.-100. 
3.Bařtipán Jan1984reg. muži 51.-100. 
4.Hubka Miloslav1959reg. muži 101.-150. 
5.Šebek Miloš1956reg. muži 101.-150. 
6.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 151.-200. 
7.Svoboda Viktor1975reg. muži 201.-277. 
8.Folber Jan1948reg. muži nezařazen 
9.Vít Václav1969reg. muži 101.-150. 
10.Rada Jiří1955reg. muži 151.-200. 
11.Polák Milan1964reg. muži 151.-200. 
12.Svoboda Denis2003reg. muži 151.-200. 
13.Těšínský Michal2006reg. muži 201.-277. 
SK Skryje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jaroslav1985reg. muži 51.-100. 
2.Jedlička Miroslav1961reg. muži 101.-150. 
3.Rybáček Lukáš1980reg. muži 101.-150. 
4.Švarc Jiří1960reg. muži nezařazen 
5.Barták Roman1970reg. muži 151.-200. 
6.Šmíd Zbyněk1971reg. muži 151.-200. 
7.Zíma Petr1977reg. muži 151.-200. 
8.Slepička Vladimír1951reg. muži 201.-277. 
9.Špaček Michal2001reg. muži 151.-200. 
10.Hošek Petr1978reg. muži 201.-277. 
11.Mikušík Matouš2004reg. muži 201.-277. 
12.Pýcha Hynek1971reg. muži 277,5 
13.Krauz Josef1971reg. muži nezařazen 
14.Hůla Václav1951reg. muži nezařazen 
FC Jesenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Petr1989reg. muži 51.-100. 
2.Novotný Alexandr1988reg. muži 51.-100. 
3.Polák Martin1977reg. muži 51.-100. 
4.Růžička Antonín1978reg. muži 201.-277. 
5.Malich Pavel1978reg. muži 277,5 
So. Křivoklát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Jiří1973reg. muži 51.-100. 
2.Jaroš Ladislav1954reg. muži 51.-100. 
3.Hauner Milan1962reg. muži 101.-150. 
4.Fratina Zdeněk1953reg. muži nezařazen 
5.Štěpnička Jan1950reg. muži 151.-200. 
6.Šnídl Josef1976reg. muži 101.-150. 
7.Novák František1978reg. muži 151.-200. 
8.Šíma Robert1965reg. muži 151.-200. 
9.Jirouš Pavel1984reg. muži 151.-200. 
10.Lysý Vladimír1960reg. muži 201.-277. 
11.Pastor Jaroslav1972reg. muži 201.-277. 
12.Povolný Jan1972reg. muži nezařazen 
13.Jaroš Miroslav1954reg. muži nezařazen 
14.Hošek Pavel1980reg. muži 151.-200. 
15.Durčiak Josef1972reg. muži 201.-277. 
ST Nouzov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Martin1974reg. muži 51.-100. 
2.Beneš Petr1964reg. muži 101.-150. 
3.Sušánka Libor1963reg. muži 101.-150. 
4.Bečvář Michal1968reg. muži nezařazen 
5.Šťastný David1983reg. muži 201.-277. 
6.Koleník Dušan1951reg. muži nezařazen 
7.Polák Jiří1961reg. muži 201.-277. 
8.Devera Luděk1981reg. muži 201.-277. 
9.Pavlík Marek1973reg. muži nezařazen 
10.Zeman Jaroslav1960reg. muži 201.-277. 
Okresní přebor III. třídy
R. Třtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirák Miroslav1968reg. muži 101.-150. 
2.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101.-150. 
3.Viedeman František1963nez. muži --- 
4.Vondra Patrik1976reg. muži 151.-200. 
5.Eis Jan1973reg. muži 151.-200. 
6.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-277. 
7.Vondra Josef1953reg. muži 201.-277. 
8.Suchopárek Jaromír1976reg. muži 277,5. 
9.Svobodová Lenka1965reg. muži 201.-277. 
10.Eis Václav2000reg. muži 201.-277. 
11.Vožech Jiří1960nez. muži --- 
B. SDH Lubná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Michal1976reg. muži 101.-150. 
2.Zuda Antonín1963reg. muži 101.-150. 
3.Volevecký Miroslav1972reg. muži 151.-200. 
4.Králíček Petr1982reg. muži 201.-277. 
5.Novák Roman1971reg. muži 277,5 
SK Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavata Jiří1964reg. muži 101.-150. 
2.Kapoun Milan1964reg. muži 101.-150. 
3.Wachtel Radek1975reg. muži 101.-150. 
4.Dobrý František1947reg. muži nezařazen 
5.Netrh Václav1949reg. muži nezařazen 
6.Wachtel Jindřich1952reg. muži nezařazen 
So.Lány D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
2.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
3.Moravcová Alena2001reg. muži 200,5 
4.Eichenmann Filip1989reg. muži 200,5 
5.Cibík Pavel2004reg. muži 151-200 
6.Hrbek Daniel1985reg. muži 200,5 
7.Chalupa Jan2005reg. muži 201-277 
8.Chalupa Petr1972reg. muži 201-277 
9.Chalupa Šimon2007reg. muži 201-277 
10.Chalupová Eva2009reg. muži 277,5 
11.Čadilová Adéla2009nez. muži  
So. Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herink Miloš1959reg. muži 101.-150. 
2.Hrach Radek1974reg. muži 101.-150. 
3.Gebhart Vladimír1953reg. muži 151.-200. 
4.Hlaváček Jaroslav1975reg. muži 151.-200. 
5.Pelc Petr1980reg. muži 151.-200. 
6.Ledvinka Martin1989reg. muži 151.-200. 
7.Gebhart František1992reg. muži 151.-200. 
8.Herink Ondřej1983reg. muži 277,5 
So. Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalík Josef1983reg. muži 151.-200. 
2.Uhrin Petr1985reg. muži 151.-200. 
3.Klekner Vladimír1983reg. muži 151.-200. 
4.Pešek Libor1981reg. muži 151.-200. 
5.Švarc Michal1986reg. muži 277,5 
6.Bureš Ladislav1971reg. muži 201.-277. 
7.Hubková Alena1973reg. muži 277,5 
So. Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebek Miloš1956reg. muži 101.-150. 
2.Vít Václav1969reg. muži 101.-150. 
3.Svoboda Viktor1975reg. muži 201.-277. 
4.Polák Milan1964reg. muži 151.-200. 
5.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 151.-200. 
6.Folber Jan1948reg. muži nezařazen 
7.Kočovský Ladislav1939reg. muži 277,5 
8.Těšínský Martin1966reg. muži nezařazen 
9.Svoboda Denis2003reg. muži 151.-200. 
10.Těšínský Matouš2004reg. muži 277,5 
11.Těšínský Michal2006reg. muži 201.-277. 
12.Rada Jiří1955reg. muži 151.-200. 
Velká Buková A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel1990reg. muži 101.-150. 
2.Rezek Jiří1951reg. muži 151.-200. 
3.Matějovský Václav ml.1999reg. muži 201.-277. 
4.Matějovský Václav st.1974reg. muži 201.-277. 
5.Štefan Zdeněk1953reg. muži 201.-277. 
6.Šretr Miroslav1977reg. muži 201.-277. 
7.Matějovský Petr1967reg. muži 201.-277. 
8.Kafka Ladislav1968reg. muži 201.-277. 
9.Duchoň Rostislav1950reg. muži nezařazen 
So. Nesuchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek David2008reg. muži 101.-150. 
2.Jílek Milan1959reg. muži 101.-150. 
3.Staněk Milan1961reg. muži 101.-150. 
4.Micura Dušan1980reg. muži 201.277. 
5.Vopravil Miloslav1970reg. muži 101.-150. 
6.Kapoun Miroslav1962reg. muži 201.-277. 
7.Pátek Radek1970reg. muži 201.-277. 
8.Pátek Štěpán2005reg. muži 201.-277. 
So. Křivoklát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šnídl Josef1976reg. muži 101.-150. 
2.Štěpnička Jan1950reg. muži 151.-200. 
3.Novák František1978reg. muži 151.-200. 
4.Jirouš Pavel1984reg. muži 151.-200. 
5.Hošek Pavel1980reg. muži 151.-200. 
6.Šíma Robert1965reg. muži 151.-200. 
7.Lysý Vladimír1960reg. muži 201.-277. 
8.Durčiak Josef1972reg. muži 201.-277. 
9.Povolný Jan1972reg. muži nezařazen 
10.Pastor Jaroslav1972reg. muži 201.-277. 
11.Jaroš Miroslav1954reg. muži nezařazen 
12.Pavlíček Jindřich1964reg. muži nezařazen 
So. Hředle D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
2.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
3.Vitner Kamil1983reg. muži 51.-100. 
4.Bečvář Miroslav1958reg. muži 151-200 
5.Vitner Tomáš2000reg. muži 150,5 
6.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151.-200. 
7.Vitner Luboš1958reg. muži 151-200 
8.Mauer Leoš1969reg. muži 151.-200. 
9.Dvořák Jaroslav1962reg. muži 151.-200. 
10.Vyskočil Jiří st.1974reg. muži 201.-277. 
11.Kmuníček Miloš1961reg. muži 201.-277. 
So. Kroučová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Václav1966reg. muži 101.-150. 
2.Kováčik Jan1965reg. muži 101.-150. 
3.Jelínek Petr1972reg. muži 101.-150. 
4.Staněk Vlastimil1965reg. muži 151.-200. 
5.Milotová Andrea1984reg. muži nezařazen 
6.Jelínek David1982reg. muži nezařazen 
7.Kodeš Jakub1991reg. muži nezařazen 
8.Filo Pavel1982reg. muži nezařazen 
9.Lenz Tomáš1974reg. muži nezařazen 
10.Černík Tomáš1964reg. muži nezařazen 
Okresní přebor IV. třídy
So. Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
2.Hruška Luboš1966reg. muži 150,5N 
3.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 200,5N 
4.Pondělíček František1947reg. muži 201.-277. 
5.Zelenka Václav1944reg. muži 201.-277. 
6.Sosna Pavel1966nez. muži  
7.Růžička Martin1968nez. muži  
SK Pavlíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Marcel1973reg. muži 151.-200. 
2.Gebhart Jaroslav1964reg. muži 201.-277. 
3.Marek Petr1973reg. muži 201.-277. 
4.Mašek Vladimír1966reg. muži 201.-277. 
5.Mika Tomáš2000reg. muži 277,5 
So. Nové Strašecí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rovný Pavel1962reg. muži nezařazen 
2.Pokorný Jan2005reg. muži 151.-200. 
3.Valchář Pavel1971reg. muži 201.-277. 
4.Dundr Matěj1999reg. muži nezařazen 
5.Dundrová Gabriela1976reg. muži 151.-200. 
6.Špička Miroslav1961reg. muži 201.-277. 
7.Filip Karel1955reg. muži 201.-277. 
8.Ryss Jan1979reg. muži 201.-277. 
9.Špička Adolf1960reg. muži 201.-277. 
10.Dundr Jiří2006reg. muži 201.-277. 
11.Doubravský Petr1971reg. muži nezařazen 
12.Vokoun Petr1956reg. muži 201.-277. 
So. Janov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Amler Milan1966reg. muži 101.-150. 
2.Benda Jiří1990reg. muži 101.-150. 
3.Veselský Pavel1959reg. muži 151.-200. 
4.Pacourek Matěj2002reg. muži 151.-200. 
5.Dušek Vladimír1970reg. muži 151.-200. 
6.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201.-277.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
7.Houdek Pavel st.1954reg. muži 201.-277. 
8.Amler Štěpán2008reg. muži 201.-277. 
9.Šturma Vojtěch2008reg. muži 201.-277. 
10.Pšenička Radek1999reg. muži 277,5 
B. TTC Rynholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píša Jiří1961reg. muži 201.-277. 
2.Kandler Zdeněk1969reg. muži 201.-277. 
3.Halenková Petra1969reg. muži 201.-277. 
4.Kratěna Jakub1976reg. muži nezařazen 
5.Dundr Karel1955reg. muži nezařazen 
6.Fejfar Tomáš1986reg. muži 151.-200. 
B. SKST Rynholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tlustý Miroslav1978reg. muži 151.-200. 
2.Tlustý Milan2007reg. muži 151.-200. 
3.Šíma Matěj2005reg. muži 201.-277. 
4.Šaroch Adam2008reg. muži 201.-277. 
5.Šímová Aneta2010reg. muži nezařazen 
6.Tlustá Beata2008reg. muži nezařazen 
7.Pelcová Julie ml.2008reg. muži nezařazen 
8.Tlustý František2013reg. muži nezařazen 
SK Skryje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Roman1970reg. muži 151.-200. 
2.Šmíd Zbyněk1971reg. muži 151.-200. 
3.Zíma Petr1977reg. muži 151.-200. 
4.Slepička Vladimír1951reg. muži 201.-277. 
5.Špaček Michal2001reg. muži 151.-200. 
6.Hošek Petr1978reg. muži 201.-277. 
7.Mikušík Matouš2004reg. muži 201.-277. 
8.Pýcha Hynek1971reg. muži 277,5 
9.Krauz Josef1971reg. muži nezařazen 
10.Hůla Václav1951reg. muži nezařazen 
11.Koudelková Martina1965reg. muži 277,5 
12.Šmíd Přemysl1981reg. muži nezařazen 
So. Nesuchyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vopravil Miloslav1970reg. muži 101.-150. 
2.Kapoun Miroslav1962reg. muži 201.-277. 
3.Pátek Radek1970reg. muži 201.-277. 
4.Pátek Štěpán2005reg. muži 201.-277. 
5.Ryska Ladislav1940reg. muži nezařazen 
6.Kafka Václav1966reg. muži 201.-277. 
7.Pátek Kryštof2010reg. muži nezařazen 
So. Křivoklát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošek Pavel1980reg. muži 151.-200. 
2.Šíma Robert1965reg. muži 151.-200. 
3.Durčiak Josef1972reg. muži 201.-277. 
4.Pastor Jaroslav1972reg. muži 201.-277. 
5.Lysý Vladimír1960reg. muži 201.-277. 
6.Povolný Jan1972reg. muži nezařazen 
7.Jaroš Miroslav1954reg. muži nezařazen 
8.Pavlíček Jindřich1964reg. muži nezařazen 
ST Nouzov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný David1983reg. muži 201.-277. 
2.Koleník Dušan1951reg. muži nezařazen 
3.Polák Jiří1961reg. muži 201.-277. 
4.Devera Luděk1981reg. muži 201.-277. 
5.Pavlík Marek1973reg. muži nezařazen 
6.Zeman Jaroslav1960reg. muži 201.-277. 
7.Mayer František1954reg. muži 201.-277. 
8.Demchuk Mykola1953reg. muži 201.-277. 
9.Polák Josef1947reg. muži 201.-277. 
10.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži nezařazen 
11.Sojka Petr1970reg. muži 277,5 
TJ Sokol Hředle E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitner Tomáš2000reg. muži 150,5 
2.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151.-200. 
3.Mauer Leoš1969reg. muži 151.-200. 
4.Vitner Luboš1958reg. muži 151-200 
5.Dvořák Jaroslav1962reg. muži 151.-200. 
6.Bohatý Petr2004reg. muži 201.-277. 
7.Hrbek Miloslav1952reg. muži 201.-277. 
8.Vyskočil Jiří st.1974reg. muži 201.-277. 
9.Kmuníček Miloš1961reg. muži 201.-277. 
So. Kroučová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milotová Andrea1984reg. muži nezařazen 
2.Jelínek David1982reg. muži nezařazen 
3.Kodeš Jakub1991reg. muži nezařazen 
4.Filo Pavel1982reg. muži nezařazen 
5.Lenz Tomáš1974reg. muži nezařazen 
6.Černík Tomáš1964reg. muži nezařazen 
Okresní přebor V. třídy
So. Krupá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubela Jan1979reg. muži N 
2.Hromka Milan1977reg. muži N 
3.Malý Dominik2006reg. muži N 
4.Endl Martin1981reg. muži N 
5.Macek Zdeněk1958reg. muži N 
6.Mikeš Richard1970reg. muži N 
7.Trnka David2001reg. muži N 
8.Bureš Jiří1957reg. muži N 
9.Svoboda Václav1955reg. muži N 
R. Třtice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eis Jan1973reg. muži 151.-200. 
2.Vondra Josef1953reg. muži 201.-277. 
3.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-277. 
4.Svobodová Lenka1965reg. muži 201.-277. 
5.Eis Václav2000reg. muži 201.-277. 
6.Suchopárek Jaromír1976reg. muži 277,5. 
7.Vožech Jiří1960nez. muži --- 
KST Hracholusky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čekal Václav1950reg. muži nezařazen 
2.Hess Miroslav1946reg. muži nezařazen 
3.Vít Květoslav1959reg. muži 151.-200. 
4.Kašpar Tomáš1970reg. muži nezařazen 
5.Kolský Václav1971reg. muži nezařazen 
6.Tomášek Roman1977reg. muži 101.-150. 
So. Nové Strašecí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dundrová Gabriela1976reg. muži 151.-200. 
2.Špička Miroslav1961reg. muži 201.-277. 
3.Dundr Jiří2006reg. muži 201.-277. 
4.Doubravský Petr1971reg. muži nezařazen 
5.Bujdák Adam2008reg. muži nezařazen 
6.Mikeš Jiří2008reg. muži nezařazen 
7.Reger Jaroslav2006reg. muži nezařazen 
So. Nové Strašecí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Karel1955reg. muži 201.-277. 
2.Vokoun Petr1956reg. muži 201.-277. 
3.Ryss Jan1979reg. muži 201.-277. 
4.Špička Adolf1960reg. muži 201.-277. 
5.Neuman Tomáš1967reg. muži nezařazen 
6.Prim Zbyněk1981reg. muži nezařazen 
So. Lány E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibík Pavel2004reg. muži 151-200 
2.Hrbek Daniel1985reg. muži 200,5 
3.Chalupa Jan2005reg. muži 201-277 
4.Chalupa Petr1972reg. muži 201-277 
5.Chalupa Šimon2007reg. muži 201-277 
6.Chalupová Eva2009reg. muži 277,5 
7.Čadilová Adéla2009nez. muži  
So. Janov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Vladimír1970reg. muži 151.-200. 
2.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201.-277.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
3.Houdek Pavel st.1954reg. muži 201.-277. 
4.Amler Štěpán2008reg. muži 201.-277. 
5.Šturma Vojtěch2008reg. muži 201.-277. 
6.Pšenička Radek1999reg. muži 277,5 
7.Fuxa Roman1962reg. muži nezařazen 
8.Kapoun Karel1955reg. muži nezařazen 
9.Amler Martin1992reg. muži nezařazen 
SK Skryje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal2001reg. muži 151.-200. 
2.Hošek Petr1978reg. muži 201.-277. 
3.Mikušík Matouš2004reg. muži 201.-277. 
4.Pýcha Hynek1971reg. muži 277,5 
5.Krauz Josef1971reg. muži nezařazen 
6.Hůla Václav1951reg. muži nezařazen 
7.Koudelková Martina1965reg. muži 277,5 
8.Šmíd Přemysl1981reg. muži nezařazen 
Velká Buková B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefan Zdeněk1953reg. muži 201.-277. 
2.Šretr Miroslav1977reg. muži 201.-277. 
3.Matějovský Petr1967reg. muži 201.-277. 
4.Kafka Ladislav1968reg. muži 201.-277. 
5.Duchoň Rostislav1950reg. muži nezařazen 
KST Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barilla Vojtěch2009reg. muži 201.-277. 
2.Deverová Lucie2005reg. muži 201.-277. 
3.Franěk Jáchym2005reg. muži 201.-277. 
4.Jorda Matěj2005reg. muži 201.-277. 
5.Šmíd Martin2005reg. muži 201.-277. 
6.Boušek Max2009nez.  
7.Kos Zdeněk ml.2006nez.  
8.Lédlová Veronika2004nez.  
So. Hředle F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1962reg. muži 151.-200. 
2.Vyskočil Jiří st.1974reg. muži 201.-277. 
3.Hrbek Miloslav1952reg. muži 201.-277. 
4.Kmuníček Miloš1961reg. muži 201.-277. 
5.Bohatý Petr2004reg. muži 201.-277. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy