Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I, muži
KST Štěpánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Dušan1954kraj. muži 251-300 
2.Víta Jan1982kraj. muži 301-400 
3.Langr Radek1987kraj. muži 301-400 
4.Ondič Marian1975kraj. muži 501 a více 
5.Čtvrtník Miroslav1952kraj. muži N 
6.Dvořák Karel ml.2006kraj. muži 501 a více 
7.Klásek Miroslav1974kraj. muži N 
8.Mračková Veronika1985kraj. ženy N 
9.Mráz Petr1993kraj. muži 501 a více 
10.Němec Miroslav1957kraj. muži 501 a více 
11.Nyiri Filip1992kraj. muži 501 a více 
12.Šícha Martin1970kraj. muži 501 a více 
13.Studený Michal1995kraj. muži 501 a více 
14.Zaibl Miroslav1991kraj. muži N 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
2.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
3.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
4.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
5.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
6.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
7.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
8.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
9.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
10.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
11.Novotný Martin1982nez. muži  
12.Pečenka Pavel1986nez. muži  
13.Tischler Petr1964nez. muži  
14.Fošum Rudolf1965nez. muži N 
15.Škoda Martin1997nez. muži N 
16.Škoda Zdeněk1963nez. muži N 
TJ Sokol České Budějovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderová Klára2001kraj. ženy 301-400 
2.Kašparů Pavel1961kraj. muži 301-400 
3.Tunka Tomáš1996kraj. muži 301-400 
4.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 401-500 
5.Suda Stanislav1968kraj. muži 401-500 
6.Mazur Jiří1947kraj. muži 401-500 
7.Truhlář Jiří1951kraj. muži 401-500 
8.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 401-500 
9.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 401-500 
10.Zdrha David2007kraj. muži 401-500 
11.Havránek Ladislav1960kraj. muži 401-500 
12.Vazač Miloslav1955kraj. muži 401-500 
13.Morávek Milan1966kraj. muži N 
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Luboš ml.1996reg. muži 21.-50. 
2.Pavel Miloš1980reg. muži 51.-100. 
3.Lenz Jakub2003reg. muži 51.-100. 
4.Bulant Marek2003reg. muži 51.-100. 
5.Marek Luboš st.1967reg. muži 51.-100. 
6.Tomek Zdeněk1965reg. muži 51.-100. 
7.Pavel František1944reg. muži 101.-200. 
8.Plachý Dušan1973reg. muži 101.-200. 
9.Novák Jiří1953reg. muži 101.-200. 
10.Jindra Lubomír1954reg. muži 101.-200. 
11.Čajan Pavel1968reg. muži 101.-200. 
12.Levý Roman1962reg. muži 101.-200. 
13.Vilímek Petr1993reg. muži 201.-228, 
14.Korčák David1971nez.  
15.Pokorný Marek1975nez.  
16.Petřík Daniel2005nez.  
SK Pedagog ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Tomáš1991kraj. muži 201-250 
2.Adam Jan2001kraj. muži 301-400 
3.Němeček Richard1952reg. muži 14 
4.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
5.Petr Pavel1992reg. muži 51-100 
6.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
7.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
8.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
9.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
10.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
11.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
12.Major Marián1962reg. muži 101-200 
13.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
14.Stašek Rudolf1943nez. muži  
15.Nestroj Jan1943nez. muži  
16.Jaksch Daniel2008nez. muži  
17.Pils Petr2006nez. muži  
18.Adámek Štěpán2006nez. muži  
19.Hospodářský Jan2004nez. muži  
20.Kočí Libor2004nez. muži  
21.Szabó Lukáš2005nez. muži  
22.Šulda Filip2007nez. muži  
23.Bartoš David2008nez. muži  
24.Nosek Jan2006nez. muži  
25.Major Tadeáš2005nez. muži  
26.Trkolová Nikola2008nez. ženy  
27.Mochaňová Karolína2008nez. ženy  
TJ Slovan Černý Dub B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 301-400 
2.Švestka Pavel1979kraj. muži 401-500 
3.Varyš Milan1971reg. muži 101-200 
4.Blahovec Milan1963reg. muži 101-200 
5.Kočer Jiří1947reg. muži 101-200 
6.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-200 
7.Rosol Věroslav1954reg. muži 101-200 
8.Welser Jiří1949reg. muži 201-285 
9.Ludačka Josef1945reg. muži 201-285 
10.Bromová Jana1975reg. muži 201-285 
11.Karas Lukáš1990reg. muži 201-285 
12.Tetenka Stanislav1962reg. muži 201-285 
13.Larisch Heinrich1942reg. muži 201-285 
14.Vorbis Jan1960reg. muži 201-285 
15.Babouček František1950reg. muži 201-285 
16.Sedlák Pavel1968reg. muži N 
17.Doležel Miroslav1946reg. muži 201-285 
SK Žimutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Arnošt1946kraj. muži 101-130 
2.Barták Kamil1977kraj. muži 131-160 
3.Volek Petr1975kraj. muži 251-300 
4.Šálený Zdeněk1971kraj. muži 251-300 
5.Hrůza Pavel1971kraj. muži 301-400 
6.Šálený Miroslav1965kraj. muži 401-501 
7.Lukášek Jiří1969reg. muži 101-200 
8.Kučera Miroslav1966reg. muži 101-200 
9.Pavlásek Michal1999reg. muži 101-200 
10.Hajný Milan1985reg. muži 101-200 
11.Hajný Josef1985reg. muži 101-200 
12.Šálená Nikola2003reg. muži 101-200 
13.Bouda Filip2000reg. muži 101-200 
14.Pavlásek Petr1986reg. muži 201-228 
15.Pavlásek Karel1962reg. muži 201-228 
TJ Sokol Zliv A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Josef1950kraj. muži 161-200 
2.Sýkora Václav1961kraj. muži 251-300 
3.Štěpán Pavel1967kraj. muži 401-500 
4.Ptáček Petr1963kraj. muži 501 
5.Michálek Jiří1951kraj. muži 501 
6.Kučera Ladislav1954kraj. muži 501 
7.Vobr Václav1956kraj. muži 501 
8.Hovorka Zdeněk1943kraj. muži 501 
9.Souček Jiří1980kraj. muži 501 
10.Tamsa Petr1972kraj. muži 501 
11.Böhm František1959nez.  
12.Böhm Pavel1964nez.  
TJ Hraničář Horní Stropnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navara Václav1958kraj. muži 201-250 
2.Jindra Michal1983kraj. muži 301-400 
3.Bašta Josef1970kraj. muži 401-500 
4.Koiš David2000kraj. muži 501 
5.Kelbl Radek1982kraj. muži 501 
6.Petrus Michal ml.1992kraj. muži N 
TJ Sokol Kněžské Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bonuš Petr1975reg. muži 8 
2.Hlávka Jiří1964reg. muži 51-100 
3.Zeman Jan1967reg. muži 51-100 
4.Mašek Rudolf1958nez.  
5.Dobíšek Martin1984nez. muži 0 
6.Kubů David1977reg. muži 51-100 
7.Vik Daniel1977reg. muži 51-100 
8.Ziegelbauer Adam2002reg. muži 101-200 
9.Hrdina Karel1975reg. muži 101-200 
10.Pokorný Jiří1966reg. muži 101-200 
11.Burian Václav1937reg. muži 101-200 
12.Bonuš Karel1947reg. muži 101-200 
13.Trmal Radim1966nez. muži 0 
14.Fiedler Pavel1983nez. muži 0 
15.Karbulka Lukáš1996nez. muži 0 
16.Majer Josef1997nez. muži 0 
17.Stráský Marek1997nez. muži 0 
Regionální přebor II
TJ Sokol Lišov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhounek Petr1969kraj. muži 201-250 
2.Bicková Lucie1981kraj. muži 401-500 
3.Šachl Jiří1968kraj. muži 501- 
4.Nekovář Michal1971kraj. muži 401-500 
5.Bašta Michal1975kraj. muži 501- 
6.Fanta Rudolf1954kraj. muži 401-500 
7.Pešel Martin1991kraj. muži 501- 
8.Pešel Martin st.1971kraj. muži 501- 
9.Šibřina Zdeněk1979kraj. muži 501- 
10.Vávra Václav1953kraj. muži 501- 
KST Štěpánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtník Miroslav1952kraj. muži N 
2.Němec Miroslav1957kraj. muži 501 a více 
3.Studený Michal1995kraj. muži 501 a více 
4.Mráz Petr1993kraj. muži 501 a více 
5.Dvořák Karel ml.2006kraj. muži 501 a více 
6.Klásek Miroslav1974kraj. muži N 
7.Mračková Veronika1985kraj. ženy N 
8.Bicek Matyáš2007kraj. sži N 
9.Kopačka Tomáš2006kraj. sži N 
10.Nyiri Filip1992kraj. muži 501 a více 
11.Šícha Martin1970kraj. muži 501 a více 
12.Uhrová Veronika2005kraj. dky N 
13.Zaibl Miroslav1991kraj. muži N 
SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
2.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501- 
3.Bečvář Václav1954kraj. muži 501- 
4.Volková Marcela2004kraj. muži 501- 
5.Slepička Jan1950kraj. muži 501- 
6.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501- 
7.Král Ondra2004kraj. muži 501- 
8.Herza Jiří2005kraj. muži 501- 
9.Klein Kryštof2003kraj. muži 501- 
10.Buchtela Martin2007kraj. muži Nezařazen 
11.Mikšátko Jan1964kraj. muži Nezařazen 
TJ Sokol České Budějovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hučík Eduard1973kraj. muži 401-500 
2.Doruch Jacek Tomasz1974kraj. muži 401-500 
3.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 401-500 
4.Zdrha David2007kraj. muži 401-500 
5.Mazur Jiří1947kraj. muži 401-500 
6.Dobiáš Šimon2006kraj. muži 401-500 
7.Tušl Mikuláš2003kraj. muži 401-500 
8.Boháček Lukáš2001kraj. muži 401-500 
9.Petik David st.1976kraj. muži N 
TJ Sokol České Budějovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Ladislav1960kraj. muži 401-500 
2.Vazač Miloslav1955kraj. muži 401-500 
3.Truhlář Jiří1951kraj. muži 401-500 
4.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 401-500 
5.Suda Stanislav1968kraj. muži 401-500 
6.Petik David ml.2009kraj. muži 401-500 
7.Pfützner Vilém2003kraj. muži 401-500 
8.Boháček Stanislav1948kraj. muži 71-100N 
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Luboš st.1967reg. muži 51.-100. 
2.Tomek Zdeněk1965reg. muži 51.-100. 
3.Pavel František1944reg. muži 101.-200. 
4.Plachý Dušan1973reg. muži 101.-200. 
5.Novák Jiří1953reg. muži 101.-200. 
6.Jindra Lubomír1954reg. muži 101.-200. 
7.Čajan Pavel1968reg. muži 101.-200. 
8.Levý Roman1962reg. muži 101.-200. 
9.Vilímek Petr1993reg. muži 201.-228, 
10.Korčák David1971nez.  
11.Pokorný Marek1975nez.  
12.Petřík Daniel2005nez.  
TJ Slovan Černý Dub C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočer Jiří1947reg. muži 101-200 
2.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-200 
3.Ludačka Josef1945reg. muži 201-285 
4.Welser Jiří1949reg. muži 201-285 
5.Doležel Miroslav1946reg. muži 201-285 
6.Vorbis Jan1960reg. muži 201-285 
7.Bromová Jana1975reg. muži 201-285 
8.Larisch Heinrich1942reg. muži 201-285 
9.Tetenka Stanislav1962reg. muži 201-285 
10.Babouček František1950reg. muži 201-285 
11.Sedlák Pavel1968reg. muži N 
SK Dasný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Vlastimil ml.1998reg. muži 21.-50. 
2.Bárta Vlastimil1967reg. muži 21.-50. 
3.Matouš Václav1963reg. muži 51.-100. 
4.Horák Václav1948reg. muži 51.-100. 
5.Kučera Vít1993reg. muži 51.-100. 
6.Florián Antonín1957reg. muži 101.-200. 
7.Kukla Aleš1974reg. muži N 
8.Pátý Vladimír1981reg. muži N 
SK Žimutice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Pavel1971kraj. muži 301-400 
2.Šálený Miroslav1965kraj. muži 401-501 
3.Lukášek Jiří1969reg. muži 101-200 
4.Kučera Miroslav1966reg. muži 101-200 
5.Pavlásek Michal1999reg. muži 101-200 
6.Hajný Milan1985reg. muži 101-200 
7.Hajný Josef1985reg. muži 101-200 
8.Šálená Nikola2003reg. muži 101-200 
9.Bouda Filip2000reg. muži 101-200 
10.Pavlásek Petr1986reg. muži 201-228 
11.Pavlásek Karel1962reg. muži 201-228 
TJ Sokol Nová Ves u ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
2.Troup Miroslav1945kraj. muži 401-500 
3.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
4.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
5.Vrábek Otto1980reg. muži 101-200 
6.Bartyzal Josef1959reg. muži 101-200 
7.Prokop Václav1947reg. muži 101-200 
8.Joun Luděk1947reg. muži 101-200 
9.Jirák Radek1991reg. muži 101-200 
TJ Calofrig Borovany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frolíková Yvona1975kraj. muži 401.-500. 
2.Mach Petr1965kraj. muži 401.-500. 
3.Krzywda Andrzej1952kraj. muži 500.- 
4.Omar Josef1993kraj. muži 501.- 
5.Turek František1949kraj. muži 401.-500. 
6.Janoch Jiří1959kraj. muži 500.- 
7.Krýsl Jiří1969kraj. muži 500.- 
8.Pršín Karel1961kraj. muži 500.- 
9.Ferda Zdeněk1972kraj. muži 500.- 
10.Špilauer Jiří1972kraj. muži 500.- 
11.Stodolovský František1961reg. muži 101.-200. 
12.Svoboda Josef1961reg. muži 201.-228. 
13.Bravenec Vojtěch1998reg. muži nezařazen 
SK Eso Doubravice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Rudolf st.1963reg. muži 1195 
2.Hanzalová Eva1959reg. ženy 1181 
3.Diviš Roman1970reg. muži 1337 
4.Červený Filip1994reg. muži 1393 
5.Erba Radek1980reg. muži 1014 
6.Honsa Petr1987reg. muži 1141 
7.Hrubý Petr1990reg. muži 1275 
8.Jungwirth Jan st.1970kraj. muži 1128 
9.Marek Josef1947reg. muži 867 
10.Prchal Jiří1954reg. muži 1167 
11.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 901 
12.Vančura Stanislav1973reg. muži 1159 
13.Šulda Petr1967reg. muži 1238 
TJ Sokol Kněžské Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubů David1977reg. muži 51-100 
2.Vik Daniel1977reg. muži 51-100 
3.Hrdina Karel1975reg. muži 101-200 
4.Ziegelbauer Adam2002reg. muži 101-200 
5.Bonuš Karel1947reg. muži 101-200 
6.Burian Václav1937reg. muži 101-200 
7.Pokorný Jiří1966reg. muži 101-200 
8.Dobíšek Martin1984nez. muži 0 
9.Trmal Radim1966nez. muži 0 
10.Fiedler Pavel1983nez. muži 0 
11.Karbulka Lukáš1996nez. muži 0 
12.Majer Josef1997nez. muži 0 
13.Stráský Marek1997nez. muži 0 
Regionální přebor III
TJ Sokol Lišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Rudolf1954kraj. muži 401-500 
2.Vávra Václav1953kraj. muži 501- 
3.Šibřina Zdeněk1979kraj. muži 501- 
4.Pešel Martin st.1971kraj. muži 501- 
5.Pešel Martin1991kraj. muži 501- 
6.Bašta Michal1975kraj. muži 501- 
KST Štěpánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nyiri Filip1992kraj. muži 501 a více 
2.Šícha Martin1970kraj. muži 501 a více 
3.Dvořák Karel ml.2006kraj. muži 501 a více 
4.Mračková Veronika1985kraj. ženy N 
5.Zaibl Miroslav1991kraj. muži N 
6.Uhrová Veronika2005kraj. dky N 
7.Kopačka Tomáš2006kraj. sži N 
8.Bicek Matyáš2007kraj. sži N 
9.Liška Václav2009kraj. mži N 
10.Jelínek Karel2010kraj. nži N 
11.Šibřina Patrik2012kraj. nži N 
12.Klásek Miroslav1974kraj. muži N 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
2.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
3.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
4.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
5.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
6.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
7.Fošum Rudolf1965nez. muži  
8.Novotný Martin1982nez. muži  
9.Pečenka Pavel1986nez. muži  
10.Tischler Petr1964nez. muži  
11.Škoda Martin1997nez. muži  
12.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slepička Jan1950kraj. muži 501- 
2.Moravec Stanislav1960kraj. muži 501- 
3.Král Ondra2004kraj. muži 501- 
4.Herza Jiří2005kraj. muži 501- 
5.Klein Kryštof2003kraj. muži 501- 
6.Buchtela Martin2007kraj. muži Nezařazen 
7.Mikšátko Jan1964kraj. muži Nezařazen 
TJ Sokol České Budějovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Šimon2006kraj. muži 401-500 
2.Tušl Mikuláš2003kraj. muži 401-500 
3.Pfützner Vilém2003kraj. muži 401-500 
4.Hirsch Christian2006kraj. muži 401-500 
5.Bačiaková Adéla2005kraj. ženy 401-500 
6.Petik David ml.2009kraj. muži 401-500 
7.Boháček Stanislav1948kraj. muži 71-100N 
8.Pechočová Natálie2007kraj. ženy N 
9.Tupá Alena2007kraj. ženy N 
10.Petik David st.1976kraj. muži N 
11.Hronek Jiří1956kraj. muži N 
TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1953reg. muži 101.-200. 
2.Jindra Lubomír1954reg. muži 101.-200. 
3.Čajan Pavel1968reg. muži 101.-200. 
4.Levý Roman1962reg. muži 101.-200. 
5.Vilímek Petr1993reg. muži 201.-228, 
6.ŠIMON Daniel1977nez.  
7.Korčák David1971nez.  
8.Pokorný Marek1975nez.  
9.Petřík Daniel2005nez.  
SK Pedagog ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Pavel1992reg. muži 51-100 
2.Bruckmüller Josef1946reg. muži 51-100 
3.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
4.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
5.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
6.Kaše Milan1956reg. muži 101-200 
7.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
8.Major Marián1962reg. muži 101-200 
9.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-228 
10.Stašek Rudolf1943nez. muži  
11.Nestroj Jan1943nez. muži  
12.Jaksch Daniel2008nez. muži  
13.Pils Petr2006nez. muži  
14.Adámek Štěpán2006nez. muži  
15.Hospodářský Jan2004nez. muži  
16.Kočí Libor2004nez. muži  
17.Šulda Filip2007nez. muži  
18.Szabó Lukáš2005nez. muži  
19.Bartoš David2008nez. muži  
20.Nosek Jan2006nez. muži  
21.Major Tadeáš2005nez. muži  
22.Trkolová Nikola2008nez. ženy  
23.Mochaňová Karolína2008nez. ženy  
TJ Slovan Černý Dub E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Streit Štefan1964reg. muži 101-200 
2.Vorbis Jan1960reg. muži 201-285 
3.Bromová Jana1975reg. muži 201-285 
4.Karas Lukáš1990reg. muži 201-285 
5.Tetenka Stanislav1962reg. muži 201-285 
6.Babouček František1950reg. muži 201-285 
7.Sedlák Pavel1968reg. muži N 
TJ Sokol Zliv B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek Jiří1951kraj. muži 501 
2.Kučera Ladislav1954kraj. muži 501 
3.Vobr Václav1956kraj. muži 501 
4.Hovorka Zdeněk1943kraj. muži 501 
5.Souček Jiří1980kraj. muži 501 
6.Tamsa Petr1972kraj. muži 501 
7.Böhm František1959nez.  
8.Böhm Pavel1964nez.  
TJ Calofrig Borovany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek František1949kraj. muži 401.-500. 
2.Janoch Jiří1959kraj. muži 500.- 
3.Krýsl Jiří1969kraj. muži 500.- 
4.Špilauer Jiří1972kraj. muži 500.- 
5.Pršín Karel1961kraj. muži 500.- 
6.Ferda Zdeněk1972kraj. muži 500.- 
7.Stodolovský František1961reg. muži 101.-200. 
8.Svoboda Josef1961reg. muži 201.-228. 
9.Bravenec Vojtěch1998reg. muži nezařazen 
SK Eso Doubravice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vančura Stanislav1973reg. muži 1159 
2.Marek Josef1947reg. muži 867 
3.Honsa Petr1987reg. muži 1141 
4.Erba Radek1980reg. muži 1014 
5.Hrubý Petr1990reg. muži 1275 
6.Prchal Jiří1954reg. muži 1167 
7.Jungwirth Jan st.1970kraj. muži 1128 
8.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 901 
9.Šulda Petr1967reg. muži 1238 
TJ Motor České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalinics Michael1978reg. muži 111 
2.Pešel Jan1949reg. muži 150 
3.Kuliš Karel1947reg. muži 175 
4.Škoda Miroslav1976reg. muži 189 
5.Bečvář Václav1941reg. muži 206 
6.Klobušník Lubomír1958reg. muži nez. 
TJ Slovan Černý Dub F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosol Věroslav1954reg. muži 101-200 
2.Doležel Miroslav1946reg. muži 201-285 
3.Šulc Vladimír1942reg. muži 201-285 
4.Ostrý Karel1961reg. muži 201-285 
5.Larisch Heinrich1942reg. muži 201-285 
6.Havel Milan1946reg. muži 201-285 
7.Míka Josef1949reg. muži N 
8.Menzel Antonín1952reg. muži N 
9.Vicek Miloslav1949reg. muži N 
Tělovýchovná jednota Borek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Zdeněk1964reg. muži 20-50 
2.Luxa Josef1954reg. muži 50-100 
3.Tomáš Smrž1976reg. muži 50-100 
4.Josef Smrž1955reg. muži 100-200 
5.Fousek Pavel1950reg. muži 100-200 
6.Ondr Pavel1960reg. muži 100-200 
TJ Sokol Kněžské Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bonuš Karel1947reg. muži 101-200 
2.Burian Václav1937reg. muži 101-200 
3.Pokorný Jiří1966reg. muži 101-200 
4.Fiedler Pavel1983nez. muži 0 
5.Karbulka Lukáš1996nez. muži 0 
6.Stráský Marek1997nez. muži 0 
7.Majer Josef1997nez. muži 0 
8.Trmal Radim1966nez. muži 0 
9.Dobíšek Martin1984nez. muži 0 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy