Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
OST Velešín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
2.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
3.Ferenčík František1982kraj. muži 210-250 
4.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
5.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
6.Peterka Vilém1955reg. muži 51-70 
7.Borovský Matyáš2008reg. muži 71-125 
8.Grznárik Jakub1995nez.  
9.Kozelský Jakub2007nez.  
10.Přibyl Simon2007nez.  
11.Chaloupková Tereza2009nez. Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
TJ Spartak Kaplice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Jan1955kraj. muži 401-500 
2.Skypala Jan1961kraj. muži 401-500 
3.Hembera Vladimír1958kraj. muži - 
4.Neckář Ladislav1954kraj. muži - 
5.Troják František st.1970kraj. muži - 
6.Frank Stanislav1940kraj. muži - 
7.Michalisko David2006kraj. muži - 
8.Malá Barbora2006kraj. muži - 
9.Ptáček Jiří1955kraj. muži - 
10.Weber Tomáš1982kraj. muži - 
TJ Spartak Kaplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Luboš1963kraj. muži 101-130 
2.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
3.Špilauer Jaroslav1954kraj. muži 301-400 
4.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
5.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
6.Mácha Karel1953kraj. muži 401-500 
7.Zedník Miroslav1948kraj. muži - 
8.Kuba Lukáš2007kraj. muži - 
9.Netřeba Jakub2009kraj. muži - 
Senior Club Český Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příchovský Karel1953reg. muži 10 
2.Musil Roman1964reg. muži 17 
3.Grubmüller Václav1955reg. muži 27 
4.Neřold Luboš1961reg. muži 29 
5.Salon Jan1944reg. muži 33 
Senior Club Český Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík František1946reg. muži 41 
2.Štrob Otto1943reg. muži 53 
3.Ondra Tomáš2000reg. muži 65 
4.Socha František st.1972reg. muži 70 
5.Socha František ml.2010reg. muži 79 
OST Velešín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yakovenko Maksym1989reg. muži 71-125cizinec 
2.Rychlý Pavel1976reg. muži 71-125 
3.Krauskopf Pavel1991reg. muži 71-125 
4.Rolník Martin1970reg. muži 71-125 
5.Gregorová Zuzana2001reg. muži 71-125 
6.Stehlík Pavel1975reg. muži 71-125 
7.Bendl Zbyněk1979reg. muži 71-125 
8.Javoříková Dagmar1970reg. muži 71-125 
9.Tomková Zuzana2003reg. muži 71-125 
10.Toncar Karel2006reg. muži 71-125 
11.Pešel Jiří1972nez.  
TJ Dolní Třebonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šítal Roman1970reg. muži 31-40 
2.Hajný Zbyněk1978reg. muži 31-40 
3.Rytíř Jiří1984reg. muži 31-40 
4.Fleischmann Karel1962reg. muži 41-50 
5.Bicek Kryštof1989reg. muži 51-70 
6.Cipín Vladimír1962reg. muži 51-70 
7.Mráz Jindřich1982reg. muži 51-70 
8.Soukup Pavel1982reg. muži 51-70 
Hraničář Malonty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chadim David1975reg. muži 31-40 
2.Matuš Jaroslav1959reg. muži 71-125 
3.Matuš František1956reg. muži 71-125 
4.Mrenica Michal1975reg. muži 21-30 
5.Pešel Jan1954reg. muži 71-125 
6.Skala Petr1981nez. muži  
7.Beran Pavel1957nez. muži  
TJ Sokol Křemže - Holubov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandát Jiří1971kraj. muži 663 
2.Chaloupka Pavel1979kraj. muži 819 
3.Jiráň Jiří1961kraj. muži 841 
4.Vondrák Zdeněk st.1942kraj. muži 938 
5.Richter Milan1962kraj. muži 903 
6.Brouček Jakub2005reg. dci N 
7.Vaněček Michal2005reg. dci N 
KST Český Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepeška Antonín1950reg. muži 33 
2.Andrle Václav1965reg. muži 38 
3.Sitta Richard1959reg. muži 43 
4.Kočan Jan1954reg. muži 55 
5.Kuthan Radek1972reg. muži 66 
6.Slovák Marek1988reg. muži N13 
7.Buben Miroslav1962reg. muži N 
KST Vltavan Loučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Pavel1955reg. muži 3 
2.Vach René1978reg. muži 8 
3.Dibitanzl František1948reg. muži 23 
4.Machoň Miroslav1971reg. muži 26 
5.Schánělec Milan1964reg. muži 47 
6.Čáp Josef1976reg. muži 48 
7.Hlavatý Jaroslav st.1951nez. muži 101 
TJ Sokol Benešov nad Černou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym František1962kraj. muži 51-70 
2.Kodym Michal1987kraj. muži 71-125 
3.Kvasničák Miroslav1993kraj. muži 71-125 
4.Sviták Josef1955kraj. muži 21-30 
5.Tichý Václav1954kraj. muži 51-70 
6.Urazil Marek1999kraj. muži 41-50 
TJ Sokol Soběnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Michal1989reg. muži 71-125 
2.Rybár Pavel1963reg. muži 71-125 
3.Rybár Pavel ml.1987reg. muži 71-125 
4.Šimon František1981reg. muži 41-50 
5.Rybár Štefan1958reg. muži 71-125 
6.Kůzl Stanislav1958reg. muži 71-125 
SK Holubov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Viliam1953ČR muži 71-125 
2.Šváb Miroslav st.1949ČR muži 71-125 
3.Sobol Daniel1977ČR muži 71-125 
4.Vítek Milan1962ČR muži 71-125 
5.Šváb Jiří1972ČR muži 71-125 
6.PROCHÁZKA PETR1979ČR muži 71-125 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy