Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor mužů I
K. Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Vladimír1964kraj. muži 251-300 
2.Smolík Zdeněk1962kraj. muži 401-500 
3.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 20 
4.Šustr Michal1990kraj. muži 401-500 
5.Strada Jiří1996kraj. muži 501- 
6.Vobořil Petr1977kraj. muži 501- 
7.Vobořil Karel1971kraj. muži 501- 
8.Slanina Oldřich1983kraj. muži 501- 
9.Budík Robert1968kraj. muži 501- 
10.Vobořil Patrik1995kraj. muži 501- 
11.Tupý Petr1984kraj. muži 501- 
12.Adámek Eduard1947nez. muži  
13.Beran Marek1974nez. muži  
14.Hořký Jan1983nez. muži  
15.Novotná Iva1979nez. ženy  
16.Novotná Aneta2007nez. sžy  
PINEC JH B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrůšek Stanislav1959kraj. muži 51-249N 
2.Votava Libor1970kraj. muži 1288 
3.Fitl Radek2005kraj. muži 1284 
4.Vytiska Jiří1970kraj. muži 1244 
5.Mátl Ladislav1953kraj. muži 51-249 
6.Kinšt Otakar1954kraj. muži 51-249 
7.Tůma Michal1982kraj. muži 51-249 
8.Smrž Pavel1966reg. muži 51-249 
9.Petrů Richard1955reg. muži 51-249 
10.Pavelek Václav1958reg. muži 51-249 
11.Hloušek Karel1960reg. muži 51-249 
12.Fantyš Lumír1961reg. muži 51-249 
13.Bartoš Michal1966reg. muži 51-249 
14.Roubíček Šimon2004reg. muži 51-249 
15.Horáček Matěj2004reg. muži 51-249 
16.Lahodný Kryštof2007reg. mži 51-249 
17.Kovář David2005reg. muži 51-249 
Suchdol B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Petr1977reg. muži 21-50 
2.Záruba Jaroslav1981reg. muži 51-249 
3.Janda Vojtěch2002reg. muži 51-249 
4.Trsek Josef1951reg. muži 51-249 
5.Krahulec Jan1953reg. muži 51-249 
6.Rageshofer Rafael1944reg. muži 51-249 
Suchdol C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohl Václav1983reg. muži 51-249 
2.Matejová Jiřina1978reg. muži 51-249 
3.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 51-249 
4.Šubrt Josef st.1951reg. muži 51-249 
5.Průcha Karel1958reg. muži 51-249 
Studená D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
2.Zejda Petr1990reg. muži 21-50N 
3.Podhrázský František1978reg. muži 51-249 
4.Stránský Stanislav1986reg. muži 51-249 
5.Kubín Pavel1974reg. muži 51-249 
6.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-249 
7.Bělík František1987nez. muži 51-249 
8.Kubín Adam2006reg. muži 51-249 
9.Lahoda Kamil1947reg. muži 51-249 
10.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-249 
11.Podhrázský František2009reg. muži 51-249 
12.Šimandl Filip2009reg. muži 51-249 
13.Jandová Kateřina2002reg. muži 51-249 
14.Kohout Jakub2009nez.  
15.Lindourek Miloš1972nez.  
16.Michálková Jana1999nez.  
17.Ondráčková Eliška2004nez.  
18.Podhrázská Edita2006nez.  
Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špale Martin1975reg. muži 51-249 
2.Maleč Martin1973reg. muži 51-249 
3.Baštýř Marek1972reg. muži 51-249 
4.Němec Martin1972reg. muži 51-249 
5.Suchý Kristián2008reg. muži 51-249 
6.Černohorský Viktor1955reg. muži 51-249 
7.Petrásek Stanislav2003reg. muži 51-249 
8.Icha Vojtěch2003reg. muži 51-249 
Včelnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Roman1976reg. muži 21.-50. 
2.Šuhájek Martin1975reg. muži 21.-50. 
3.Šuhájek Libor1977reg. muži 51.-249. 
4.Šuhájková Libuše1979reg. ženy 2. 
5.Němec Bohumír1975reg. muži 51.-249. 
6.Šruc Lubomír1972reg. muži 51.-249. 
7.Šindelář Richard1980reg. muži 51.-249. 
8.Němeček Jiří1968reg. muži 51.-249. 
9.Šuhájek František1948reg. muži 51.-249. 
10.Gulikáš Libor1979reg. muži 51.-249. N 
Lodhéřov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Lukáš1985reg. muži 51 - 249 
2.Vejbora Jaroslav1957reg. muži 51 - 249 
3.Hrubý Dalimil1969reg. muži 51 - 249 
4.Souček Jiří2000reg. muži 51 - 249 
5.Škarda Tomáš1983reg. muži 51 - 249 
6.Pavouk Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
7.Laštovka František1950reg. muži 51 - 249 
8.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 249 
9.Kundrát Jan1986reg. muži 51 - 249 
10.Hrubý Jiří1995reg. muži 51 - 249 
11.Plass František1957reg. muži 51 - 249 
12.Filipský Petr1956reg. muži 51 - 249 N 
Velenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Petr1955reg. muži 21.- 50. 
2.Cepák Miloš1954reg. muži 51.-249. 
3.Kuruc Ladislav1959reg. muži 51.-249. 
4.Hruška Zdeněk1963reg. muži 51.-249. 
5.Schandl Luděk1963reg. muži 51.-249. 
6.Vondrys Pavel1965reg. muži 51.-249. 
7.Ševčík Petr1967reg. muži 51.-249. 
8.Hauk Pavel1969reg. muži 51.-249. 
9.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 51.-249. 
10.Sedláček Jiří1970reg. muži 51.-249. 
11.Jabůrek Vojtěch2005reg. muži 51.-249. 
12.Košumberský František1969reg. muži 51.-249. 
Rudolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryzan Lubomír1978reg. muži 51-201 
2.Bártů Zbyněk1977reg. muži 51-201 
3.Mareš Martin1973reg. muži 51-201 
4.Kněžíček Jakub1993reg. muži 51-201 
5.Plachý František1973reg. muži 101-182 
6.Lojka Aleš1976reg. muži 101-182 
7.Mareš Martin ml.1998reg. muži 101-182 
8.Bartoň Lubomír1956reg. muži 101-182 
9.Brychta Miroslav1978reg. muži 101-182 
10.Buček Zdeněk1961reg. muži 101-182 
11.Měrtl Petr1958reg. muži 101-182 
12.Havlík Jiří1967reg. muži 101-182 
13.Rumplík Luděk1973reg. muži 101-182 
14.Brabec Václav1967reg. muži 101-182 
Kunžak
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Petr1972reg. muži 51-249 
2.Rokyta Pavel1978reg. muži 51-249 
3.Procházka Tomáš1997reg. muži 51-249 
4.Psota Ctibor 1971nez. muži  
5.Zabloudil František1973nez. muži  
6.Paďouk Stanislav1976reg. muži 51-249 
7.Kopřiva David1997reg. muži 51-249 
8.Procházka Jaromír1952reg. muži 51-249 
Okresní přebor mužů II
PINEC JH C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mátl Ladislav1953kraj. muži 51-249 
2.Kinšt Otakar1954kraj. muži 51-249 
3.Tůma Michal1982kraj. muži 51-249 
4.Smrž Pavel1966reg. muži 51-249 
5.Petrů Richard1955reg. muži 51-249 
6.Pavelek Václav1958reg. muži 51-249 
7.Hloušek Karel1960reg. muži 51-249 
8.Fantyš Lumír1961reg. muži 51-249 
9.Bartoš Michal1966reg. muži 51-249 
10.Roubíček Šimon2004reg. muži 51-249 
11.Horáček Matěj2004reg. muži 51-249 
12.Lahodný Kryštof2007reg. mži 51-249 
13.Kovář David2005reg. muži 51-249 
Dírná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forejt Karel1966reg. muži 21-50 
2.Novobílský Robin1979reg. muži 51-249 
3.Spurný Jaromír1968reg. muži 51-249 
4.Adamec Libor1994reg. muži 21-50 
5.Čoudek Miroslav1965reg. muži 51-249 
6.Voneš Roman1979reg. muži 51-249 
7.Dvořák Martin1985reg. muži 51-249 
8.Wratislav Evžen1961reg. muži 51-249 
9.Matěcha Jaromír1973reg. muži 51-249 
10.Horáček David2003reg. muži 51-249 
11.Sekyra Jiří1952reg. muži 51-249 
12.Košner Petr1961reg. muži 51-249 
13.Kučera Pavel1969reg. muži 51-249 
Velenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schandl Luděk1963reg. muži 51.-249. 
2.Vondrys Pavel1965reg. muži 51.-249. 
3.Ševčík Petr1967reg. muži 51.-249. 
4.Hauk Pavel1969reg. muži 51.-249. 
5.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 51.-249. 
6.Sedláček Jiří1970reg. muži 51.-249. 
7.Jabůrek Vojtěch2005reg. muži 51.-249. 
8.Košumberský František1969reg. muži 51.-249. 
Lásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Böhm Zbyněk1974reg. muži 51-249 
2.Sochna Vladislav1977reg. muži 51-249 
3.Kožera Václav1960reg. muži 51-249 
4.Šebek Karel1966reg. muži 51-249 
5.Shejbal Robert1951reg. muži 51-249 
6.Klíma Tomáš1977reg. muži 51-249 
7.Zikmund Michal1960reg. muži 51-249 
8.Tomeček Jan1984reg. muži 51-249 
9.Ištvan Tomáš1992reg. muži 51-249 
10.Klíma Filip2007reg. muži 51-249 
11.Němec Pavel1965reg. muži 51-249 
12.Trčka Milan1957reg. muži 51-249 
13.Černý Jan1982reg. muži N 
Jitka J. Hradec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikodým Jiří1971reg. muži 51-249 
2.Reiter Jan1985reg. muži 51-249 
3.Hulík Ladislav1952reg. muži 51-249 
4.Fridrich Jan1947reg. muži 51-249 
5.Jágr Filip1986reg. mži 51-249 
6.Knesl Václav1977reg. muži 51-249 
Novosedly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Miroslav1969reg. muži 51-249 
2.Kotek Petr1982reg. muži 51-249 
3.Vlášek Jiří1950reg. muži 51-249 
4.Havlová Veronika1995reg. ženy 51-249 
5.Nalezený Antonín1955reg. muži 51-249 
6.Maryška Radek1978reg. muži 51-249 
7.Maryšková Nikola2002reg. ženy 51-249 
8.Maryšková Michaela2005reg. ženy 51-249 
9.Pavlíček Michal1992reg. muži 51-249 
10.Maryška Jan1955reg. muži 51-249 
11.Kouba Karel1950reg. muži 51-249 
Chlum A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poluk Alexandr1954reg. muži 50 
2.Flaška Martin1979reg. muži 51-249 
3.Vlček Václav1986reg. muži 51-249 
4.Dlouhý Karel1949reg. muži 51-249 
5.Dvořák Josef st.1951reg. muži 51-249 
6.Pepich Pavol1966reg. muži 51-249 
7.Outlý Rostislav1992reg. muži 51-249 
8.Zimmel Jan1988reg. muži 51-249 
9.Zimmel Vojtěch2000reg. muži 51-249 
10.Vondrka Jiří1993reg. muži 51-249 
11.Vondrka Martin1990reg. muži 51-249 
12.Karpíšková Pavlína1977reg. ženy 51-249 
13.Potěšil Tomáš1970reg. muži 51-249 
14.Pepich Petr1994reg. muži 51-249 
15.Mikeš Radim1984reg. muži 51-249 
16.Šimáček Miloš1973reg. muži 51-249 
17.Karpíšek Martin2003kraj. muži 51-249 
18.Vondrka Adam2008reg. muži 51-249 
19.Březovský Martin1954reg. muži 51-249 
20.Flaška Josef1977nez. muži 0 
Lomnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Viktor1955reg. muži 51-249 
2.Suchý Kristián2008reg. muži 51-249 
3.Petrásek Stanislav2003reg. muži 51-249 
4.Icha Vojtěch2003reg. muži 51-249 
5.Visčur Aleš2002reg. muži 51-249 
6.Švec Tadeáš2003reg. muži 51-249 
7.Nosek David2003reg. muži 51-249N 
Rudolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lojka Aleš1976reg. muži 101-182 
2.Bartoň Lubomír1956reg. muži 101-182 
3.Mareš Martin ml.1998reg. muži 101-182 
4.Brychta Miroslav1978reg. muži 101-182 
5.Měrtl Petr1958reg. muži 101-182 
6.Plachý František1973reg. muži 101-182 
7.Buček Zdeněk1961reg. muži 101-182 
8.Havlík Jiří1967reg. muži 101-182 
9.Rumplík Luděk1973reg. muži 101-182 
10.Brabec Václav1967reg. muži 101-182 
Majdalena
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Ivo1966reg. muži 51-249 
2.Klestil Marek1973reg. muži 51-249 
3.Kopřiva Marek1993reg. muži 51-249 
4.Kuta Jiří1963reg. muži 51-249 
5.Vrchota Rudolf1965reg. muži 51-249 
6.Kopřiva Daniel1989reg. muži 51-249 
Okresní přebor mužů III
K. Řečice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strada Jiří1996kraj. muži 501- 
2.Vobořil Petr1977kraj. muži 501- 
3.Vobořil Karel1971kraj. muži 501- 
4.Slanina Oldřich1983kraj. muži 501- 
5.Budík Robert1968kraj. muži 501- 
6.Vobořil Patrik1995kraj. muži 501- 
7.Tupý Petr1984kraj. muži 501- 
8.Adámek Eduard1947nez. muži  
9.Beran Marek1974nez. muži  
10.Hořký Jan1983nez. muži  
11.Novotná Iva1979nez. ženy  
12.Novotná Aneta2007nez. sžy  
PINEC JH D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů Richard1955reg. muži 51-249 
2.Pavelek Václav1958reg. muži 51-249 
3.Hloušek Karel1960reg. muži 51-249 
4.Fantyš Lumír1961reg. muži 51-249 
5.Bartoš Michal1966reg. muži 51-249 
6.Roubíček Šimon2004reg. muži 51-249 
7.Horáček Matěj2004reg. muži 51-249 
8.Lahodný Kryštof2007reg. mži 51-249 
9.Kovář David2005reg. muži 51-249 
10.Homolková Nikol2006reg. ženy 51-249N 
11.Hunalová Agáta2007reg. ženy 51-249N 
12.Hrušková Tereza2006reg. ženy 51-249N 
13.Lahodná Johana2010reg. ženy 51-249N 
14.Dofková Adéla2009reg. ženy 51-249N 
15.Koubková Violeta2008reg. ženy 51-249N 
16.Homolková Petra2004reg. ženy N 
17.URBAN Jáchym2011reg. muži N 
Studená E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Pavel1974reg. muži 51-249 
2.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-249 
3.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-249 
4.Lahoda Kamil1947reg. muži 51-249 
5.Kubín Adam2006reg. muži 51-249 
6.Bělík František1987nez. muži 51-249 
7.Jandová Kateřina2002reg. muži 51-249 
8.Podhrázský František2009reg. muži 51-249 
9.Šimandl Filip2009reg. muži 51-249 
10.Kohout Jakub2009nez.  
11.Lindourek Miloš1972nez.  
12.Michálková Jana1999nez.  
13.Ondráčková Eliška2004nez.  
14.Podhrázská Edita2006nez.  
Dačice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 301-400 
2.Štěpánek Antonín1983nez. muži  
3.Lovětínský Jiří1968nez. muži  
4.Bartoň Pavel1972nez. muži  
5.Lovětínský Tomáš ml.2006nez. muži  
6.Kounek Filip2008nez. muži  
7.Kopal Karel2006nez. muži  
8.Klimša Jan2006nez. muži  
9.Doležal Matyáš2006nez. muži  
Chlum C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karpíšková Pavlína1977reg. ženy 51-249 
2.Potěšil Tomáš1970reg. muži 51-249 
3.Karpíšek Martin2003kraj. muži 51-249 
4.Vondrka Jiří1993reg. muži 51-249 
5.Mikeš Radim1984reg. muži 51-249 
6.Vondrka Martin1990reg. muži 51-249 
7.Březovský Martin1954reg. muži 51-249 
8.Flaška Josef1977nez. muži 0 
9.Komárek Zdeněk2008nez. muži  
Chlum B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Josef st.1951reg. muži 51-249 
2.Pepich Pavol1966reg. muži 51-249 
3.Outlý Rostislav1992reg. muži 51-249 
4.Zimmel Jan1988reg. muži 51-249 
5.Zimmel Vojtěch2000reg. muži 51-249 
6.Vondrka Adam2008reg. muži 51-249 
7.Pepich Petr1994reg. muži 51-249 
8.Šimáček Miloš1973reg. muži 51-249 
Novosedly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nalezený Antonín1955reg. muži 51-249 
2.Maryška Radek1978reg. muži 51-249 
3.Maryšková Nikola2002reg. ženy 51-249 
4.Maryšková Michaela2005reg. ženy 51-249 
5.Maryška Jan1955reg. muži 51-249 
6.Pavlíček Michal1992reg. muži 51-249 
7.Kouba Karel1950reg. muži 51-249 
Lásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1977reg. muži 51-249 
2.Němec Pavel1965reg. muži 51-249 
3.Trčka Milan1957reg. muži 51-249 
4.Zikmund Michal1960reg. muži 51-249 
5.Shejbal Robert1951reg. muži 51-249 
6.Tomeček Jan1984reg. muži 51-249 
7.Klíma Filip2007reg. muži 51-249 
8.Ištvan Tomáš1992reg. muži 51-249 
9.Černý Jan1982reg. muži N 
Včelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Bohumír1975reg. muži 51.-249. 
2.Šruc Lubomír1972reg. muži 51.-249. 
3.Šindelář Richard1980reg. muži 51.-249. 
4.Němeček Jiří1968reg. muži 51.-249. 
5.Šuhájek František1948reg. muži 51.-249. 
6.Gulikáš Libor1979reg. muži 51.-249. N 
Dírná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čoudek Miroslav1965reg. muži 51-249 
2.Voneš Roman1979reg. muži 51-249 
3.Dvořák Martin1985reg. muži 51-249 
4.Wratislav Evžen1961reg. muži 51-249 
5.Matěcha Jaromír1973reg. muži 51-249 
6.Horáček David2003reg. muži 51-249 
7.Sekyra Jiří1952reg. muži 51-249 
8.Košner Petr1961reg. muži 51-249 
9.Kučera Pavel1969reg. muži 51-249 
Bystřice "Plíšek"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvěřina Miroslav1963reg. muži 51-249 
2.Nováček Kačenka Jan1970reg. muži 51-249 
3.Makovický Jaroslav1965reg. muži 51-249 
4.Pelikán Ladislav1965reg. muži 51-249 
5.Komárek Karel1970reg. muži 51-249 
6.Dvořák Jiří1972reg. muži 51-249 
7.Richter Jiří1962reg. muži 51-249 
8.Tkalců Václav1978reg. muži 51-249 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy