Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor II
TJ Křišťál Lenora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bandík Luboš1971reg. muži 61-90 
2.Kovář Václav1966reg. muži 61-90n 
3.Jegyinák Pavol1965reg. muži 91-120 
4.Voráček Jiří1962reg. muži 91-120n 
Aptar Čkyně - Zálezly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavlík Milan1958reg. muži 61. - 90. 
2.Sváta Václav1951reg. muži 61. - 90. 
3.Silovský Vladimír1956reg. muži 91. - 120. 
4.Trojan Jiří1958reg. muži 91. - 120. 
5.Pěsta Jiří1961reg. muži 61. - 90 N 
6.Provod Lukáš1983reg. muži 91. - 120. N 
7.Nezbeda David2004reg. dci 121. - 137. N 
8.Liška Jiří1960reg. muži N 
9.Tomšů Pavel1956reg. muži N 
10.Nezbeda Jakub2008reg. mži N 
SPV Strunkovice n. Bl. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šnejdar Milan1977reg. muži 61 -90 
2.Jiráň Jaroslav1958reg. muži 91 - 120 
3.Krakovič Jan1978reg. muži 91 - 120 
4.Novotný Ivo1966reg. muži 91 - 120 
5.Novák Václav1978reg. muži 91 - 120 
6.Diviš Milan II.1954reg. muži 91 - 120 
7.Trávníček Vladimír1969reg. muži 91 - 120 
8.Weber Jiří1968reg. muži 121 - 137 
9.Komrska Josef1946nez. muži 91 - 120N 
10.Holub Jiří1956nez. muži 121 - 137N 
11.Mareš Jan1960nez. muži  
Sokol Zdíkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Karel1973reg. muži 31. - 60. 
2.Černý Karel1980reg. muži 91. - 120. 
3.Kraml František1958reg. muži 91. - 120. 
4.Vlček Tomáš2003reg. dci 91. - 120. 
5.Kraml Ondřej1983reg. muži 121. - 137. 
6.Beneš Václav1984reg. muži 121. - 137. 
7.Voldřich Vít1966reg. muži 121. - 137. 
8.Mička Václav1958reg. muži 121. - 137. 
9.Nový Tomáš2005reg. dci 121. - 137.N 
10.Marko Alois1956reg. muži 121. - 137.N 
11.Lutovský Adam2004reg. dci N 
12.Martan Zdeněk2006reg. sži N 
13.Randák Josef2005reg. dci N 
14.Vondráček Vojtěch2008reg. mži N 
15.Vozandych Jiří2004reg. dci N 
16.Vozandychová Eliška2007reg. sžy N 
Šumavan Vimperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Luděk1964reg. muži 61.-90. 
2.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
3.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
4.Hyka Jiří1963reg. muži 61.-90. 
5.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90.N 
6.Schwamberger František1971reg. muži 61.-90.N 
7.Kunc Jan1953reg. muži 61.-90.N 
8.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
9.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
10.Aleš Filip2006reg. sži N 
11.Krejčí Filip2008reg. mži N 
12.Alešová Laura2012reg. nžy N 
13.Krejčí Ondřej2012reg. nži N 
14.Nováková Veronika2010reg. nžy N 
15.Ollé Viktorie2010reg. nžy N 
TJ Netolice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martan Petr1956reg. muži 61-90 
2.Penc František1953reg. muži 61-91N 
3.Martan Pavel1956reg. muži 61-90N 
4.Havel Ladislav1957reg. muži 91-120 
5.Jerhot Josef1970reg. muži 91-120 
6.Krbeček Adam2003reg. muži 121-137 
7.Kouba Pavel1985reg. muži 121-137 
8.Tuháček Petr2005reg. muži 121-137 
9.Krbeček Vít2007reg. muži 121-137N 
10.Prokop Filip2004reg. muži 121-137N 
Libín Prachatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Jiří1974reg. muži 31-60 
2.Gruber Petr2002reg. muži 31-60 
3.Kačer Jindřich1959reg. muži 61-90 
4.Předota Karel1963reg. muži 61-90 
5.Kudrle Martin1981reg. muži 61-90 
6.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-120 
7.Horčica Michal2009reg. muži 91-120 
8.Sova Miroslav1978reg. muži 121-137 
9.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 121-137 
Sokol Lhenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Tereza2007reg. muži 61.-90. 
2.Vondrák Ladislav1949reg. muži 61.-90.N 
3.Petrovka Petr1948reg. muži 61.-90.N 
4.Březinová Jana1980reg. muži 91.-120. 
5.Fišerová Katka1994reg. muži 91.-120. 
6.Březinová Simona2008reg. muži N 
7.Havel Jan1950reg. muži 91.-120.N 
Slávia Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brak Josef1950reg. muži 31.-60. 
2.Pešek Adolf1950reg. muži 61.-90. 
3.Tkáč Juraj1956reg. muži 61.-90. 
4.Břicháček Pavel1978reg. muži 91.-120. 
5.Kadlec Radek1969reg. muži 121.-137.N 
6.Hečko Radek1972reg. muži N 
7.Hájek Josef1950reg. muži N 
Regionální přebor I
Ederstav Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vostřez Jiří1986reg. muži 14 
2.Hesoun Václav1996reg. muži 31. - 60. 
3.Medek Jindřich1955reg. muži 31. - 60. 
4.Valenta Pavel1985reg. muži 31. - 60. 
5.Novák Jan1983reg. muži 61. - 90.N 
Šumavan Vimperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 301.-400. 
2.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
3.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
4.Kortus Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
5.Hyka Jiří1963reg. muži 61.-90. 
6.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
7.Křivánek Luděk1964reg. muži 61.-90. 
8.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
9.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90.N 
10.Kunc Jan1953reg. muži 61.-90.N 
11.Schwamberger František1971reg. muži 61.-90.N 
12.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120.N 
13.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
TJ Křišťál Lenora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Ivo1961reg. muži 8 
2.Hlouška Martin1971reg. muži 31-60 
3.Vostřez Pavel1976reg. muži 31-60n 
4.Filuš Petr1976reg. muži 61-90 
5.Kovář Václav1966reg. muži 61-90n 
6.Jegyinák Pavol1965reg. muži 91-120 
Aptar Čkyně - Zálezly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martínek Roman1975reg. muži 31. - 60. 
2.Jirotka Petr1952reg. muži 31. - 60. 
3.Trojan Jaroslav1964reg. muži 31. - 60. 
4.Bielek Otto1961reg. muži 61. - 90. 
5.Kavlík Milan1958reg. muži 61. - 90. 
6.Sváta Václav1951reg. muži 61. - 90. 
7.Pěsta Jiří1961reg. muži 61. - 90 N 
8.Silovský Vladimír1956reg. muži 91. - 120. 
9.Trojan Jiří1958reg. muži 91. - 120. 
10.Provod Lukáš1983reg. muži 91. - 120. N 
11.Nezbeda David2004reg. dci 121. - 137. N 
12.Liška Jiří1960reg. muži N 
13.Tomšů Pavel1956reg. muži N 
14.Nezbeda Jakub2008reg. mži N 
TJ Netolice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krbeček Michal1972reg. muži 21-30 
2.Nohava Pavel1967reg. muži 31-60 
3.Pižl Milan1962reg. muži 31-60 
4.Havel Tomáš2003reg. muži 61-90 
5.Martan Petr1956reg. muži 61-90 
6.Penc František1953reg. muži 61-91N 
7.Martan Pavel1956reg. muži 61-90N 
8.Havel Ladislav1957reg. muži 91-120 
9.Jerhot Josef1970reg. muži 91-120 
10.Kouba Pavel1985reg. muži 121-137 
11.Krbeček Adam2003reg. muži 121-137 
12.Tuháček Petr2005reg. muži 121-137 
13.Prokop Filip2004reg. muži 121-137N 
14.Krbeček Vít2007reg. muži 121-137N 
Libín Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimberský Václav1966reg. muži 15 
2.Sivera Radek2001reg. muži 21-30 
3.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 21-30 
4.Novák Zdeněk1963reg. muži 31-60 
5.Čejka Jiří1974reg. muži 31-60 
6.Gruber Petr2002reg. muži 31-60 
7.Kačer Jindřich1959reg. muži 61-90 
8.Předota Karel1963reg. muži 61-90 
9.Kudrle Martin1981reg. muži 61-90 
10.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-120 
11.Horčica Michal2009reg. muži 91-120 
12.Sova Miroslav1978reg. muži 121-137 
13.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 121-137 
Tatran Volary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vairich Pavel1971reg. muži 31.-60. 
2.Steinbach Jaroslav1950reg. muži 61.-90. 
3.Hrdonka Karel1947reg. muži 61.-90. 
4.Fabián Ota1955reg. muži 91.-120. 
5.Sedlák Martin1981reg. muži 91.-120. 
6.Capůrka Jiří1987reg. muži 121.-137. 
7.Mašek Matěj2006reg. sži 121.-137.N 
8.Prokeš Petr1993reg. muži 121.-137. 
9.Sedlák Michal1986reg. muži 121.-137. 
10.Smažík Patrik2007reg. muži 121.-137.N 
11.Vairich Jakub2008reg. sži 121.-137.N 
12.Vairichová Lucie2006reg. sžy 121.-137.N 
13.Vairichová Natálie2004reg. ženy 121.-137.N 
Sokol Lhenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler František2003reg. muži 21.-30. 
2.Hůrský Václav ml.1971reg. muži 31.-60. 
3.Sivera Radek st.1977reg. muži 31.-60. 
4.Dubravcová Eliška2001reg. muži 61.-90. 
5.Březinová Jana1980reg. muži 91.-120. 
6.Březinová Simona2008reg. muži N 
Sokol Lhenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špán Václav1963reg. muži 31.-60. 
2.Špán Miloslav1957reg. muži 31.-60.N 
3.Filip Vladimír1958reg. muži 31.-60.N 
4.Kanaloš Igor1972reg. muži 61.-90. 
5.Novotná Tereza2007reg. muži 61.-90. 
6.Vondrák Ladislav1949reg. muži 61.-90.N 
7.Petrovka Petr1948reg. muži 61.-90.N 
8.Fišerová Katka1994reg. muži 91.-120. 
9.Havel Jan1950reg. muži 91.-120.N 
10.Bečvář Daniel1993reg. muži N 
SK ARBORE VOLARY z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenčík František1961reg. muži 31.-60. 
2.Zajac Vojtěch1954reg. muži 31.-60. 
3.Štolka Jan1977reg. muži 61.-90. 
4.Svintek Jiří1969reg. muži 91.-120. 
5.Friedecký Jiří1979reg. muži 91.-120. 
6.Hettner František1963reg. muži 91.-120. 
7.Kutlák František1959reg. muži 91.-120. 
8.Veselovský Karel1959nez. muži 91.-120. N 
9.Špeta Václav1995reg. muži 121.-137. 
10.Tržil Miroslav1969reg. muži 121.-137. 
11.Čutka Vladimír1962nez. muži 121.-137.N 
Regionální přebor III
SPV Strunkovice n. Bl. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Václav1978reg. muži 91 - 120 
2.Diviš Milan II.1954reg. muži 91 - 120 
3.Trávníček Vladimír1969reg. muži 91 - 120 
4.Weber Jiří1968reg. muži 121 - 137 
5.Komrska Josef1946nez. muži 91 - 120N 
6.Holub Jiří1956nez. muži 121 - 137N 
7.Mareš Jan1960nez. muži  
Sokol Zdíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Ondřej1983reg. muži 121. - 137. 
2.Beneš Václav1984reg. muži 121. - 137. 
3.Mička Václav1958reg. muži 121. - 137. 
4.Voldřich Vít1966reg. muži 121. - 137. 
5.Marko Alois1956reg. muži 121. - 137.N 
SK Rohanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Pavel1959reg. muži 61-90 
2.Rychtář Miroslav1962reg. muži 91-120 
3.Rychtář Josef1960reg. muži 91-120 
4.Beyvl Ladislav1976reg. muži 91-120 
5.Rejšek Jan1964nez. muži 91-120 N 
6.Dejmek Jiří1966reg. muži 91-120 N 
7.Švec Josef1966nez.  
Libín Prachatice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudrle Martin1981reg. muži 61-90 
2.Gruber Josef st.1966reg. muži 91-120 
3.Horčica Michal2009reg. muži 91-120 
4.Sova Miroslav1978reg. muži 121-137 
5.Sova Miroslav ml.2006reg. muži 121-137 
6.Tomek Pavel2006reg. muži 121-137 
7.Lomoz Jiří2005reg. muži 121-137 
8.Brekler Max2004reg. muži 121-137 
9.Batysta Filip2011nez.  
10.Batysta Ondřej2013nez.  
11.Pekárek Filip1976nez.  
12.Pekárková Kristýna2009nez.  
Tatran Volary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Martin1981reg. muži 91.-120. 
2.Capůrka Jiří1987reg. muži 121.-137. 
3.Prokeš Petr1993reg. muži 121.-137. 
4.Sedlák Michal1986reg. muži 121.-137. 
5.Mašek Matěj2006reg. sži 121.-137.N 
6.Vairich Jakub2008reg. sži 121.-137.N 
7.Vairichová Lucie2006reg. sžy 121.-137.N 
8.Vairichová Natálie2004reg. ženy 121.-137.N 
9.Smažík Patrik2007reg. muži 121.-137.N 
SK ARBORE VOLARY z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedecký Jiří1979reg. muži 91.-120. 
2.Hettner František1963reg. muži 91.-120. 
3.Kutlák František1959reg. muži 91.-120. 
4.Veselovský Karel1959nez. muži 91.-120. N 
5.Špeta Václav1995reg. muži 121.-137. 
6.Tržil Miroslav1969reg. muži 121.-137. 
7.Čutka Vladimír1962nez. muži 121.-137.N 
Sokol Zdíkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Tomáš2005reg. dci 121. - 137.N 
2.Martan Zdeněk2006reg. sži N 
3.Vozandych Jiří2004reg. dci N 
4.Vozandychová Eliška2007reg. sžy N 
5.Lutovský Adam2004reg. dci N 
6.Vondráček Vojtěch2008reg. mži N 
7.Randák Josef2005reg. dci N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy