Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I
TJ Sokol Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 1435 
2.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 1411 
3.Matějka Jan1982kraj. muži 1376 
4.Fix Milan1960kraj. muži 1312 
5.Klečka Pavel2003kraj. muži 1296 
6.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 1257 
7.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 1228 
8.Hrach František st.1947kraj. muži 1227 
9.Vadlejch Jaroslav1950reg. muži 1098 
10.Mašek Petr1968nez. muži  
11.Dobeš jiří1969nez. muži  
TJ Sokol Vodňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 301-400 
2.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301-400 
3.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
4.Páral Lukáš1976kraj. muži 301-400 
5.Špatný Albert1973kraj. muži 301-400 
6.Jareš Tomáš2010kraj. muži 501-600 
7.Jareš Martin1973reg. muži 16 
8.Vokatý Václav2008nez. muži  
9.Dvořák Antonín1954nez. muži  
10.Jarešová Klára2003nez. muži  
TJ Sokol Vodňany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301-400 
2.Kolář Martin1973kraj. muži 501-600 
3.Fürst Petr1969kraj. muži 501-600 
4.Vaněčková Eliška1988kraj. muži 501-600 
5.Bílý Martin2000kraj. muži 501-600 
6.Neubert Josef1962reg. muži 27 
7.Votrubec Roman1980nez. muži  
8.Klucký Matyáš2008nez. muži  
9.Hrdlička Tomáš2008nez. muži  
TJ Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 251-300 
2.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 301-400 
3.Kostner Jiří1955kraj. muži 401-500 
4.Ondračka Michal1983reg. muži 33 
5.Šišková Věra1946reg. ženy 32 
6.Sedláčková Helena st.1959reg. ženy 38 
TJ Blatná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
2.Jánský Luděk1966kraj. muži 401-500 
3.Balík Tomáš1965kraj. muži 401-500 
4.Hornát Josef1957reg. muži 30 
5.Pavel Jindřich1969reg. muži 36 
6.Schmitd Petr1964nez. muži  
TJ ZD Záboří z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůta Bohumil1974reg. muži 71 
2.Slavík Jiří1956reg. muži 79 
3.Němeček Karel1955reg. muži 85 
4.Stejskal Milan1960reg. muži 99 
5.Soukup Zdeněk st.1955reg. muži 111 
TTC Sokol Volyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boška Josef2002reg. muži 78. 
2.Chalupa Radek1963reg. muži 80. 
3.Nestřeba Aleš1977reg. muži 83. 
4.Hokr Michal1974reg. muži 91.N 
5.Toninger Jiří1970reg. muži 99. 
6.Žíla Vladimír1964reg. muži 101. 
7.Hraše Petr1956reg. muži 102. 
8.Hosnedl Pavel1952reg. muži 105. 
9.Diviš František1951reg. muži 107. 
10.Zdychynec Miroslav1970reg. muži 126. 
11.Pour Jakub2006reg. muži 136. 
12.Pechlát Ondřej2004reg. muži 142. 
Cehnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Václav1973reg. muži 1 
2.Stanislav Jaroslav1974reg. muži 2 
3.Bečvář Lukáš1979reg. muži 3 
4.Buchvaldek Marek1971reg. muži 5 
5.Kučera Josef1947reg. muži 4 
6.Novák Milan1976reg. muži 6 
7.Frčka Josef1961reg. muži 7 
8.Valenta Miroslav1964reg. muži 8 
9.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 9 
10.Grech Nikolas1998reg. muži 10 
TJ Sokol Lnáře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Miroslav1970reg. muži 1 
2.Mach Ladislav1972reg. muži 2 
3.Říský Pavel1965reg. muži 3 
4.Říský David1993reg. muži 4 
5.Zíka Jiří1966reg. muži 5 
6.Zíka Oldřich1965reg. muži 6 
7.Míka Václav1971reg. muži 7 
8.Kulík Libor1968reg. muži 8 
9.Jiřinec Lukáš1992reg. muži 9 
10.Horal Roman1968reg. muži 10 
11.Škyrta Martin1962reg. muži 11 
12.Jiřinec Zdeněk1977reg. muži 12 
13.Štěpanek Luboš1971reg. muži 13 
14.Medvecký Michal1977reg. muži 14 
15.Dvořáček Ivan1946reg. muži 15 
TJ Osek,z.s.B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandýs František1969kraj. muži 161-200 
2.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 250-300 
3.Kozma Václav1954kraj. muži 201-250 
4.Šaršok Milan1962reg. muži 85 
5.Maleček Karel1978kraj. muži 110 
6.Smolík Milan1962reg. muži 95 
7.Hauser Karel1946nez.  
8.Klímová Andrea2003nez. Hostování z TJ Sokol Strakonice
Regionální přebor II
Sportovní klub Řepice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Michal1975reg. muži 23 
2.Krejčová Soňa2007reg. ženy 29Hostování z TJ ČZ Strakonice , spolek
3.Náprstek František1970reg. muži 22 
4.Nový František1960reg. muži 41 
5.Vachalovský Petr1971reg. muži 42 
6.Barborka Dominik2005reg. muži 31Hostování z TJ Sokol Strakonice
TJ Sokol Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klečka Pavel2003kraj. muži 1296 
2.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 1257 
3.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 1228 
4.Hrach František st.1947kraj. muži 1227 
5.Vadlejch Jaroslav1950reg. muži 1098 
6.Gracík Zdeněk1970reg. muži 1084 
7.Křivanec Miroslav1961reg. muži 1077 
8.Mlíčko Josef1950reg. muži 1056 
9.Vaňata Jan1956reg. muži 853 
10.Kozák Karel1947reg. muži 911 
11.Dobeš jiří1969nez. muži  
12.Mašek Petr1968nez. muži  
TJ Sokol Strakonice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynek Otakar st.1949reg. muži 1147 
2.Harant Alex2006reg. muži 944 
3.Rubeš Vašek2007reg. muži 932 
4.Tomášek Jiří2005reg. muži 857 
5.Soukup Robert2008reg. muži 816 
6.Jungvirtová Karolína2008reg. muži 21 
7.Pojsl Lukáš2008reg. muži 17 
8.Jungvirtová Veronika2007reg. muži 16 
9.Hynková Gabriela2009reg. muži 1 
10.Moudrý Petr2006reg. muži 1 
11.Čapek Jan2007nez. muži  
12.Čapková Eliška2010nez. muži  
13.Hynková Tereza2012nez. muži  
14.Martínková Petra2012nez. muži  
15.Raba Daniel2008nez. muži  
TJ Sokol Vodňany F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílý Martin2000kraj. muži 501-600 
2.Jareš Tomáš2010kraj. muži 501-600 
3.Jareš Martin1973reg. muži 16 
4.Neubert Josef1962reg. muži 27 
5.Votrubec Roman1980nez. muži  
6.Hrdlička Tomáš2008nez. muži  
7.Klucký Matyáš2008nez. muži  
8.Vokatý Václav2008nez. muži  
9.Dvořák Antonín1954nez. muži  
10.Jarešová Klára2003nez. muži  
ČZ Strakonice Elektrostav "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
2.Dvořák Ivan1961kraj. muži 401-500 
3.Soukup Lukáš1976kraj. muži 401-500 
4.Horný Ivo1957kraj. muži 401-500 
5.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 401-500 
6.Vepřek Petr1963kraj. muži 401-500 
7.Krejčová Štěpánka1971kraj. ženy N 500 
8.Mišo Jaroslav1948kraj. muži N 500 
9.Havlík Vladimír1961kraj. muži N 500 
10.Petřík Jaroslav1982kraj. muži N 500 
11.Vlček Vladimíir1955kraj. muži N 500 
TJ Třebohostice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Petr1975kraj. muži 379 
2.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži 812 
3.Kotrba Jan1982kraj. muži 974 
4.Krejčí Ondřej1990kraj. muži 1109 
5.Slavík Jaroslav ml.1984kraj. muži 1150 
6.Soukup David2004kraj. muži 1151 
7.Slavík Jaroslav1956nez. muži  
8.Krejčí Karel1985nez. muži  
9.Slavík Petr ml.2004nez. muži  
TTC Sokol Volyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toninger Jiří1970reg. muži 99. 
2.Žíla Vladimír1964reg. muži 101. 
3.Hraše Petr1956reg. muži 102. 
4.Hosnedl Pavel1952reg. muži 105. 
5.Diviš František1951reg. muži 107. 
6.Zdychynec Miroslav1970reg. muži 126. 
7.Pour Jakub2006reg. muži 136. 
8.Pechlát Ondřej2004reg. muži 142. 
Cehnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Josef1947reg. muži 4 
2.Novák Milan1976reg. muži 6 
3.Frčka Josef1961reg. muži 7 
4.Valenta Miroslav1964reg. muži 8 
5.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 9 
6.Grech Nikolas1998reg. muži 10 
Spolek stolních tenistů Mačkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jiří1978reg. muži 6 
2.Kadlec Miloš1972reg. muži 1 
3.Kolář Jiří1981reg. muži 2 
4.Müller Radek1969reg. muži 3 
5.Navrátil Josef1982reg. muži 4 
6.Navrátil Milan1977reg. muži 5 
7.Pechar Tomáš1984reg. muži 6 
8.Pýcha Luboš1965reg. muži 1 
9.Sedláček Martin1974reg. muži 2 
10.Vonášek Pavel1983reg. muži 2 
TJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulík Libor1968reg. muži 1 
2.Jiřinec Lukáš1992reg. muži 2 
3.Horal Roman1968reg. muži 3 
4.Škyrta Martin1962reg. muži 4 
5.Jiřinec Zdeněk1977reg. muži 5 
6.Štěpanek Luboš1971reg. muži 6 
7.Medvecký Michal1977reg. muži 7 
8.Dvořáček Ivan1946reg. muži 8 
9.Zíka Jiří1966reg. muži 9 
10.Zíka Oldřich1965reg. muži 10 
11.Míka Václav1971reg. muži 11 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy