Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
NOTOR CLUB NOVÝ KRAMOLÍN
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krutina Michal1978reg. muži 51-60 
2.Stehlík Stanislav1972reg. muži 51-60 
3.Pittner Jiří1965reg. muži 81-90 
4.Ledvina Václav1967reg. muži 111-128 
TJ Sokol Kdyně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandečka Jindřich2008reg. muži 71-80 
2.Jandečka Jiří2006reg. muži 81-90 
3.Fleissig Daniel1975reg. muži 101-110 
4.Váchal Florián2008reg. muži 101-110 
5.Stanček Anton1934reg. muži 111-128 
6.Kubec David2008nez. muži  
7.Kruml Jiří1942nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201.-250. 
2.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-280. 
3.Hadrava Libor1962reg. muži 71.-80. 
4.Duffek Miroslav1967reg. muži 71.-80. 
5.Novák Petr1970reg. muži 81.-90. 
6.Úškrt Antonín1956reg. muži 91.-100 
7.Strnad Miloslav1970reg. muži 101.-110. 
8.Herink Jiří1955reg. muži 101.-110. 
9.Baštář Radek1988reg. muži 111.-128. 
10.Jirák Aleš1978reg. muži 111.-128. 
TJ Sokol Pocinovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květon Tomáš2003kraj. muži 201 
2.Jung Milan1970reg. muži 51 
3.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
4.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
5.Kalousek Miloš1973reg. muži 91 
6.Kohout Václav1967reg. muži 111 
7.Šmíd Josef1973reg. muži 111 
SK Poběžovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vogeltanz Jindřich1950reg. muži 78 
2.Král Jan1946reg. muži 90 
3.Kotlan Ladislav1951reg. muži 95 
4.Špaček Karel1972reg. muži 100 
5.Kabourek Miroslav1967reg. muži 115 
6.Lipenský Josef1948reg. muži 121 
FK Sokol Chodská Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Václav1974reg. muži 61-70 
2.Bláha Jiří1974reg. muži 81-90 
3.Vaněk Jiří1952reg. muži 91-100 
4.Zajíc Miroslav1972reg. muži 101-110 
5.Šuranský Michal1973reg. muži nezařazen 
Hostouň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Miroslav1955reg. muži 52 
2.Škobis František1962reg. muži 60 
3.Sokol Ladislav1973reg. muži 80 
4.Bouška Karel1955reg. muži 96 
TJ Sokol Milavče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondruš Lubomír1962reg. muži 64 
2.Ryneš Jan1950reg. muži 62 
3.Šimek Josef1950reg. muži 65 
4.Hupák Miloslav1957reg. muži 82 
5.Šot Martin1979reg. muži nezařazený 
TJ Sokol Milavče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dub Zdeněk1956reg. muži 96 
2.Štengl Václav1972reg. muži 103 
3.Kellnerová Aneta2004reg. dky 117 
4.Němec Josef ml.2008reg. mži 109 
Hostouň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Antonín1962reg. muži 91 
2.Mašek Pavel1957reg. muži 93 
3.Bočan Stanislav1977reg. muži 95 
4.Holinka Petr1980reg. muži 110 
SK Jiskra Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 17 
2.Marešová Zdeňka1977reg. muži 31-35 
3.Fronk Pavel1951reg. muži 41-45 
4.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 46-50 
5.Nguyen Libor1998reg. muži 50-60 
6.Brei Pavel1955reg. muži 61-70 
7.Zavadil Otakar1957reg. muži 111-128 
8.Chval Jakub2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy